Jak wybrać bukmachera?

7 grudnia 2017

Jak wybrać legalnego bukmachera ?

Zakłady bukmacherskie to w ostatnim czasie coraz częstszy sposób na dodatkową rozrywkę czy pomnażanie gotówki dla tych, którzy potrzebują adrenaliny i większych przeżyć. Coraz większe zainteresowanie samą ideą zakładów bukmacherskich sprawia, że odczuł to też sam rynek. Coraz więcej możemy bowiem spotkać nowych operatorów zakładów. Warto jednak pamiętać, że na legalną działalność na terenie Polski ma pozwolenie tylko kilka firm. Działanie zakładów bukmacherskich w kraju reguluje ustawa o grach hazardowych z 2010 roku, w lipcu 2011 dodano do niej nowelizację a propos zakładów online. W przypadków i zakładów stacjonarnych takich jak STS zakłady bukmacherskie, i zakładów online legalna działalność wymaga uzyskania zgody i pozwolenia Ministra Finansów. Bez takiego pozwolenia nie można działać jawnie i zgodnie z prawem na terenie Polski. Wszyscy legalnie działający operatorzy muszę odprowadzać odpowiednie podatki.

Wybór dobrego bukmachera wcale nie jest łatwy. Powodów jest co najmniej kilka.

  • Po pierwsze, obecność zakładów online sprawia, że to coraz częstsza opcja dla stałych graczy, choć niektórzy twierdzą, że obstawianie online odbiera całą radość gry;
  • Po drugie, oferty praktycznie wszystkich działających legalnie bukmacherów takich jak STS online jest tak podobna, różnice są tak subtelne, że trudno zdecydować się na coś konkretnego;
  • Po trzecie, nielegalni bukmacherzy mają często lepsze warunki umowy, stawek i atrakcyjniejsze formy zakładów, dlatego i one przyciągają wielu graczy.

Starając się wybrać odpowiedniego bukmachera, który spełni wszystkie oczekiwania, coraz więcej wagi przywiązuje się do analizy całego procesu rejestracji, możliwości zakładowych etc. Nie mniej jednak i na tym polegają sportowe emocje, dostępne dla wszystkich.

Czym kierować się przy wyborze najlepszego bukmachera – jak wybrać?

  • Zwróć uwagę na przejrzystość strony internetowej. Obecność zakładów online sprawia, że wszystkie informacje i możliwości transakcji znajdują się na pierwszej stronie. W efekcie, na takiej stronie trudno znaleźć cokolwiek. Klienci lubią, kiedy najciekawsze oferty znajdują od razu na starcie, ale bez przesady. Strona powinna mieć jasno wydzielone strefy, by każdy mógł się po niej swobodnie poruszać.
  • Sprawdź, na jakiej zasadzie możesz dokonywać depozytu na swoje kontro. Użytkownicy mają często dostęp do e-portfeli, ale liczy się tutaj szybkość wpłacania i wypłacania pieniędzy w trybie natychmiastowym.
  • Bonusy i promocje. Te dwie rzeczy przyciągają nowych i starych graczy jak nic innego. Świeże i atrakcyjne informacje na temat wszelkiego rodzaju bonusów to duża gratka dla wszystkich regularnie grających.
  • Jasne metody płatności, oczekiwania na wypłatę i termin wpłat do depozytu. To bardzo ważne dla osób, które grają dużo i regularnie. Chodzi tutaj zarówno o możliwość dłuższej wpłaty do depozytu, jak i natychmiastowej wypłaty wygranego zakładu, takie możliwości dają legalni bukmacherzy tacy jak STS online.
  • Szybka i prosta rejestracja. Skomplikowane kroki przy rejestracji to coś, czego chcemy zawsze unikać. Szukamy szybki i prostych rozwiązań: wpisania adresu e-mail, hasła i danych kontaktowych. Formularze rejestracyjne powinny być więc jak najbardziej ujednolicone i uproszczone.
Oceń artykuł