Aktualne kody bukmacherskie 2023

Nowi bukmacherzy legalni w Polsce 2023

Nowi bukmacherzy legalni w Polsce 2023
Spis treści
[Rozwiń]

Nowi bukmacherzy na rynku w Polsce to kwestia, która wywołuje niemałe poruszenie. Za każdym razem, gdy w branży pojawia się nowy bukmacher, zarówno eksperci, jak i gracze są bardzo ciekawi, co im zaproponuje. Zdarza się, że rozpoczęcie działalności bukmacherskiej przyciąga spore zainteresowanie ze strony graczy, a czasami po kilku dniach zapominamy o tym, że ktokolwiek dołączył do tego biznesu.

Nowi bukmacherzy w Polsce

Pomimo trudnych czasów w Polsce wciąż pojawiają się nowi bukmacherzy. Każda branża ma swoje problemy, a zakłady bukmacherskie, choć ściśle powiązane ze sportem, radzą sobie z przeciwnościami losu. Kolejne fale pandemii nie przeszkodziły w wejściu na rynek kolejnych podmiotów oferujących zakłady bukmacherskie. Od 2020 roku chociażby pojawili się tacy operatorzy jak:

 • Fuksiarz
 • Betters
 • Superbet
 • BetX

Nowi konkurenci to dodatkowy bodziec dla aktualnych bukmacherów do ulepszenia swojej oferty. Może się bowiem okazać, że posiadają warunki atrakcyjniejsze dla graczy, więc konkurencja może być korzystna dla typerów. Warto śledzić nowości i aktualności w branży bukmacherskiej. Dzięki temu nie przegapisz żadnej interesującej promocji.

Nowi bukmacherzyWejście na rynekBonusyKod promocyjny
Fuksiarz2021-cashback na start-early payout-cashback bez końcaOdbierz bonus
Betters2021-freebety na startbrak
Superbet2020-cashback na start-bonus od depozytu-freebet z kodemOdbierz bonus
BetX2020-bonus od depozytu-freebetbrak
eWinner2019-zakład bez ryzyka-bonus od depozytuOdbierz bonus
Noblebet2019-bonus od depozytów-freebet z kodemOdbierz bonus

W ostatnich latach nowi bukmacherzy starają się nam zaproponować ciekawe rozwiązania. Przykładem może być Fuksiarz, który ma w swojej ofercie funkcję early payout, która zainteresuje zwłaszcza fanów piłki nożnej. Poza tym furorę robi Superbet kod promocyjny, gwarantujący zakład bez ryzyka, bonus od depozytu i do tego jeszcze freebet. Jak na nowego bukmachera, można to uznać za bardzo dobre wejście na rynek.

Kiedy pojawią się nowi bukmacherzy na rynku?

Powyższa tabela dotyczy tych bukmacherów, którzy już działają, a kiedy pojawią się nowi bukmacherzy na naszym rynku? To ciekawe, ale wiadomo już co najmniej o kilku firmach, które planują rozpoczęcie działalności w Polsce. Ubieganie się o licencję nie jest jednak prostą sprawą, a trzeba przecież jeszcze skompletować zespół do tworzenia projektu bukmacherskiego. Gotowość do wkroczenia na polski rynek zgłosiło już kilka firm, a inni legalni bukmacherzy mają co do tego poważne plany. Kogo możemy się spodziewać w branży już niedługo?

 • Betcris (otrzymał licencję na prowadzenie zakładów online)
 • BestBet (otrzymał licencję na prowadzenie zakładów online)
 • Mr. Bet (ubiega się o licencję ministerstwa finansów)
 • Bwin (ubiega się o licencję ministerstwa finansów)
 • GO BET (otrzymał licencję na prowadzenie zakładów w punktach stacjonarnych)
 • Bet4Fun (otrzymał licencję na prowadzenie zakładów online)

Jak widać część z wymienionych podmiotów już zdążyła uzyskać wymaganą licencję ministerstwa finansów. Betcris, BestBet i Bet4Fun mogą już opracowywać swoją ofertę online dla graczy. Bukmacher GO BET otrzymał jedynie licencję na prowadzenie lokali naziemnych, więc w internecie go nie ujrzymy. Wciąż o zezwolenia na prowadzenie zakładów starają się Bwin oraz Mr. Bet.

O dokładnych datach pojawienia się nowych bukmacherów w Polsce poinformujemy, gdy tylko takie wiadomości zostaną udostępnione. Część z nich celuje z uruchomieniem działalności jeszcze w rok 2021, a tymczasem inni planują już strategię na kolejny rok. Z pewnością już niedługo konkurencja na rynku bukmacherskim znów się powiększy, ale czy każdy z nowych operatorów może liczyć na równie dobre powitanie, jak chociażby Superbet czy Fuksiarz? Z pewnością szanse będzie miał Bwin, który na rynku międzynarodowym jest bardzo dobrze znany, a przed nowelizacją ustawy hazardowej już dał się poznać z dobrej strony polskim graczom. Czekamy z niecierpliwością na powrót tego bukmachera do Polski.

bwin-bukmacher

Nowi bukmacherzy 2021

W 2021 roku mieliśmy póki co dwa debiuty. Pierwszym z nich był głośny start Fuksiarza, a kilka tygodni później ze swoją ofertą ruszył także bukmacher Betters. Trzeba jasno powiedzieć, że wejście na rynek było nieporównywalnie lepsze w wykonaniu tego pierwszego. Zwyczajnie więcej osób dowiedziało się o Fuksiarzu niż o Betters, a przygotowane oferty i wygląd strony zachęciły graczy do założenia tam kont. Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo obu nowym bukom.

Fuksiarz

Ten projekt był przygotowany od dłuższego czasu, dzięki czemu Fuksiarz zaliczył tak efektowne wejście na rynek. Licencję od ministerstwa finansów otrzymał w grudniu 2020 roku, a stronę internetową z zakładami uruchomiono w marcu 2021. Witryna funkcjonowała i gracze mogli zakładać konta, zawierać swoje kupony i korzystać z bonusów. Jednak prawdziwy przypływ nowych graczy spowodował start kampanii marketingowej na początku kwietnia. Jako że był to prima aprilis, wiele osób stwierdziło, że nowy bukmacher reklamowany przez Krzysztofa Stanowskiego i portal Weszło to zwykły żart. Wywołało to niemałą dyskusję wśród internautów, ale ostatecznie wszyscy się przekonali, że bukmacher Fuksiarz jest jak najbardziej prawdziwy.

Wspomnieliśmy o możliwości korzystania z bonusów i promocji. Te zostały zaprezentowane w interesujący sposób, który zapowiadał powiew świeżości na rynku. Przede wszystkim oryginalny cashback, który gwarantuje zwrot 50% stawki. Są to środki, które można od razu wypłacić na swój rachunek bankowy, co nie jest częstą praktyką wśród bukmacherów - zwłaszcza tych nowych. Zakład bez ryzyka od Fuksiarz.pl wyróżnia się więc na tle konkurencji. Do tego dochodzi popularny już early payout, dzięki któremu nasz zakład na piłkę nożną (1X2) może być wygrany już przy różnicy dwóch bramek dla obstawionego przez nas zespołu. Pomaga to uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Ponadto są również cashbacki bez końca na zakłady bukmacherskie i na sporty wirtualne, które pozwalają regularnie otrzymywać zwrot części stawki za przegrane zakłady. To spore udogodnienia, z których warto skorzystać.

fuksiarz-bonus

Betters

W czerwcu 2021 roku do gry wszedł również inny bukmacher. Betters Zakłady bukmacherskie uzyskały licencję ministerstwa finansów w kwietniu i od razu przystąpiły do działania. Szybkość w rozpoczęciu działalności robi wrażenie, ale o tym buku nie było tak głośno w środowisku bukmacherskim. Poza najbardziej zainteresowanymi raczej mało kto kojarzy, że taki bukmacher w ogóle się pojawił. Z podstawowych informacji wiadomo, że siedziba główna firmy zlokalizowana jest w Cieszynie, a więc tam gdzie Fortuna ma swoją kwaterę. Możemy dowiedzieć się, że Betters to bukmacher o w pełni polskim kapitale, a jednym z założycieli jest osoba, która w przeszłości była prezesem wcześniej wspomnianej Fortuny.

W jednym aspekcie Fuksiarz i Betters są podobne. Mianowicie głównym ambasadorem ich marek został dziennikarz sportowy. W przypadku Fuksiarza był to popularny “Stano”, a Betters nawiązał współpracę z komentatorem Polsatu Sport - Bożydarem Iwanowem. Wcześniej był on twarzą innego polskiego buka, czyli forBET. Jako nowy bukmacher musiał postawić na oryginalność, więc bonusami powitalnymi są freebety, czyli inaczej darmowe zakłady. Łączna ich wartość może osiągnąć nawet 110 PLN, co jak na darmowe środki do gry jest dość pokaźną kwotą. Jeśli więc szukasz okazji do obstawiania zakładów, a nie chcesz rozpoczynać od wpłaty swoich pieniędzy, Betters będzie dobrym wyborem. Do życzenia graczy należy dopisać jeszcze jakiś alternatywny bonus oraz oczywiście aplikację mobilną bez której nie wyobrażamy sobie już usług bukmacherskich.

Nowi bukmacherzy 2020

Rok wcześniej na polskiej scenie bukmacherskiej również pojawili się nowi bukmacherzy. Jednym z nich jest bardzo mocny obecnie Superbet, a drugim BetX. Gdybyśmy mieli porównać ich ze sobą od momentu rozpoczęcia działalności, to zdecydowaną przewagę miałby Superbet. Kompleksowa oferta powitalna, akcje marketingowe, liczne promocje i funkcjonalna aplikacja mobilna to cechy rozpoznawcze tego bukmachera. W przypadku BetX możemy wyróżnić najwyższą kwotę bonusu od depozytu na rynku, którą przebił nawet Totalbeta. Na pewno warto założyć konto u przynajmniej jednego z bukmacherów, którzy rozpoczęli działalność w 2020 roku.

Superbet

Zanim trafił do Polski, najpierw podbił rynek rumuński skąd się zresztą wywodzi. Superbet powstał w 2009 roku i dzięki doświadczeniu założycieli, a także dobrze prowadzonej strategii prowadzenia marki zdominował swoje krajowe podwórko. Ekspansja do zagranicznych krajów była nieunikniona w efekcie czego Superbet trafił również do Polski. Biorąc pod uwagę innych bukmacherów, ta działalność była prowadzona dość nietypowo. Początkowo skupiono się na uruchomieniu punktów stacjonarnych. Dopiero w 2020 roku bukmacher Superbet postanowił przejść do polskiego internetu. Zyski pozwoliły na uzyskanie wymaganej licencji, a nagroda dla najlepszego bukmachera środkowo-wschodniej Europy pozwoliła jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.

Dziś Superbet na stałe zagościł w czołówce najlepszych bukmacherów w naszym kraju. Obok takich gigantów jak Fortuna czy STS jest najczęściej wybieranym bukiem przez nowych graczy. Co interesującego możemy znaleźć w ofercie tego bukmachera?

 • zakład bez ryzyka do 500 PLN
 • bonus od depozytu do 50 PLN
 • darmowy zakład o wartości 34 PLN

Przez pierwszy tydzień od założenia konta gramy bez ryzyka i łączne stawki do kwoty 500 złotych zostaną nam zwrócone na konto. Poza tym mamy też symboliczny bonus od depozytu, a wykorzystując nasz kod promocyjny możesz otrzymać od Superbet jeszcze freebet na zakłady bukmacherskie. Mamy tutaj dostęp do wielu dyscyplin oraz sportów wirtualnych, a regularne promocje dodatkowo urozmaicają grę. To wszystko składa się na sukces Superbetu, który prześcignął już wielu innych bukmacherów działających na polskim rynku znacznie dłużej. Swoje robi również znakomita aplikacja mobilna, która jest bardzo intuicyjna, daje dostęp do wszystkich funkcji bukmachera i możemy dostosować ją do własnych potrzeb.

superbet-bonus

BetX

Pomimo trudnego okresu dla każdej branży, nie tylko bukmacherskiej, do grona legalnych bukmacherów dołączył w 2020 roku BetX. Nie straszna mu była pandemia i fakt, że problemy miał każdy buk w kraju. Odważny krok został poparty najwyższym bonusem powitalnym na rynku. Jak nakłonić graczy do założenia konta to sporymi kwotami. W BetX oferta powitalna może osiągnąć nawet 7807 złotych, a składają się na nią bonus od depozytu (7777 PLN) oraz darmowy zakład (30 PLN).

Właścicielem firmy jest pan Krzysztof Wal, który sprawił, że strona zaczęła funkcjonować pod adresem ebetx.pl. Bukmacher BetX stawia na mniejszą liczbę dyscyplin i większą liczbę lig oraz zdarzeń. Coś kosztem czegoś, jak to mówią, ale wydaje się, że może to być dobry ruch. Rzadko kiedy ktoś obstawia krykieta czy hokej na trawie, a więcej zdarzeń w najpopularniejszych sportach może dać przewagę nad konkurencją. Poza klasycznymi sportami BetX poszedł w promocje na esport i sporty wirtualne, choć te drugie u wielu konkurentów prezentują się po prostu lepiej.

Oprócz szerokiej oferty zakładów, BetX może się jeszcze pochwalić wysokimi kursami, gdzie rywalizować może nawet z czołówką polskiej branży bukmacherskiej. Żeby nie było jednak zbyt różowo, należy wytknąć brak aplikacji na iOS oraz skromne możliwości kontaktowe. Do tego dochodzi fakt, że bonus powitalny jest bardzo trudny do obrotu. Mała liczba dostępnych dyscyplin nie dla każdego musi być wadą.

Nowi bukmacherzy 2019

Do nowych bukmacherów, którzy od stosunkowo niedługiego czasu funckcjonują na polskim rynku bukmacherskim możemy zaliczyć również tych z 2019 roku. Wtedy w branży pojawili się ciekawi gracze, którzy systematycznie się rozwijają i dziś należą do najlepszych legalnych bukmacherów. Chodzi tu o eWinner oraz Noblebet, którzy stworzyli bardzo dobre oferty, z których wielu graczy już skorzystało. Przed nimi jednak wciąż sporo pracy, zanim dołączą do ścisłej czołówki rankingu bukmacherów. Warto pomimo tego przyjrzeć się ich bonusom i promocjom.

eWinner

Ze względu na rozwój i postępy jakie czyni bukmacher eWinner w ostanim czasie wielu graczy mogłoby stwierdzić, że to wcale nie jest nowy bukmacher. Prawda jest jednak taka, że swoją działalność rozpoczął w 2019 roku, a na poważnie zaczął rywalizować o swoje miejsce w stawce na początku 2020. To stanowczo jeden z lepszych, choć niepozornych bukmacherów. Uwagę przyciąga przede wszystkim bonus powitalny, który składa się z zakładu bez ryzyka ze zwrotem na konto główne oraz bonusu od depozytu do kwoty równej nawet 500 PLN.

Jeśli chcesz odebrać bonus eWinner, wystarczy użyć naszego kodu promocyjnego, a otrzymasz lepszą ofertę niż w standardzie. Bonus powitalny jest mocnym punktem eWinnera, ale nie jedynym. Znajdziemy tutaj szeroką ofertę zakładów, a także możliwość Custom Bet, czyli zgłoszenie swojego autorskiego zakładu do oferty. Wystarczy złożyć wniosek na stronie bukmachera i czekać aż zostanie on dodany do oferty. Jako że trudno jest rywalizować na podłożu piłki nożnej z większymi bukmacherami, eWinner postawił na inne popularne w naszym kraju dyscypliny jak skoki narciarskie, żużel czy koszykówka.

Ambasadorem eWinnera został Marcin Gortat, dzięki czemu możemy liczyć na wiele promocji dotyczących basketu. Zgrabna aplikacja mobilna pozwala zaś łatwo poruszać się po usługach eWinnera. Obserwując systematyczny progres eWinnera da się zauważyć, że bukmacher wciąż stara się udoskonalać swoją ofertę. Zdecydowanie warto z niej skorzystać.

ewinner-odbierz-bonus

Noblebet

Bukmacher Noblebet dołączył do grona legalnych już we wrześniu 2019 roku. Swoją licencję otrzymał niewiele ponad pół roku wcześniej, więc sama strona ruszyła dość szybko. Siedziba firmy mieści się w Dąbrowie Górniczej, a właścicielem jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polski Bukmacher. Początkowo nic nie zapowiadało, że Noblebet zagości na dłużej w świadomości graczy, a jednak po pewnym czasie działania zostały zintensyfikowane. Powstała aplikacja mobilna, dopracowano ofertę powitalną i dziś bukmacher Noblebet wygląda już na całkiem poważnego gracza. Przejrzysta strona i wygodna aplikacja bukmacherska jako pierwsze rzucają się w oczy nowemu graczowi.

Sama oferta zakładów prezentuje się bardzo dobrze, bo znajdziemy w niej wiele dyscyplin, rozgrywek i rynków zdarzeń. Mocniejszy nacisk położono na esport oraz sporty wirtualne, gdzie właściciele upatrują również przyszłość branży bukmacherskiej. Interesująco prezentuje się również oferta zakładów na żywo, a niewątpliwą zaletę stanowi spora liczba metod płatności. Wśród nich znajdziemy:

 • przelewy24
 • DotPay
 • Tpay
 • Skrill
 • Blik
 • Paymention

… i wiele innych. Jako urozmaicenie można potraktować funkcję Betbuilder. Dzięki niej gracz może łączyć po kilka zdarzeń z jednego meczu na jednym kuponie. U innych bukmacherów nie jest to możliwe, więc to spora zaleta.

Umowy sponsorskie są zawierane i rozwiązywane, a po sponsoringu Śląska Wrocław przyszedł czas na nawiązanie współpracy z Widzewem Łódź. Dla kibiców tego klubu przygotowana jest również specjalna oferta, więc każdy posiadacz karnetu na Widzew może otrzymać dodatkowe 50 PLN na zakłady. Na wysokim poziomie stoją metody kontaktu i obsługa klienta, więc w razie problemu gracze uzyskują natychmiastową pomoc.

W ofercie powitalnej znajdziemy szereg bonusów od depozytu z mnożnikiem. Do tego dochodzą bonusy za pobranie aplikacji i freebet, który otrzymasz wykorzystując kod promocyjny Noblebet. W sumie kwota bonusu na start od tego bukmachera może sięgnąć nawet 2055 PLN. Na pewno warto go wykorzystać w całości, bo nie ma on wcale trudnych wymagań do spełnienia.

Najlepsi nowi bukmacherzy

Nie ulega wątpliwości, że najlepsi nowi bukmacherzy na rynku to Fuksiarz i Superbet. Posiadają oryginalne podejście do ofert powitalnych i możemy się po nich spodziewać regularnych promocji. Kontakt z graczem, możliwość zawierania szybkich zakładów i innowacyjne pomysły dotyczące branży bukmacherskiej. Niewątpliwie mamy do czynienia z bukmacherami, którzy niedługo dołączą do ścisłego topu, jeśli chodzi o polski rynek. To prawdopodobnie tylko kwestia czasu, bo zasoby i strategia stoi u obydwu bukmacherów na wysokim poziomie.

Porównując oferty bukmacherskie, bonusy i promocje – największą uwagę należy poświęcić takim bukmacherom jak Fuksiarz oraz Superbet.

Przede wszystkim upewnij się, że jest on legalny. Poznaj opinie ekspertów lub innych graczy na jego temat. Zapoznaj się z ofertą bonusową dla nowych graczy i dowiedz się, na co możesz liczyć po założeniu konta.

Jeżeli jest to legalny polski bukmacher, możesz mieć pewność, że obstawianie zakładów jest bezpieczne. Warunkuje to otrzymana licencja przez ministerstwo finansów, więc nie masz się czego obawiać.

Zdecydowanie tak. W ten sposób dajesz sobie możliwość skorzystania z nowych bonusów bukmacherskich, a w późniejszym czasie będziesz mógł skorzystać z dodatkowych promocji, które pojawiają się u każdego bukmachera. Dodatkowo dochodzi jeszcze możliwość porównywania kursów bukmacherskich, dzięki czemu za każdym razem możesz korzystać z najlepszej oferty.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *