Betcris Kod Promocyjny [STYCZEŃ 2023]

Szczegóły bonusu
 • 200 zł zakład bez ryzyka
Spis treści
[Rozwiń]

Być może bukmacher Betcris nie może pochwalić się najdłuższym stażem na polskim rynku zakładów, jednak to nie przeszkodziło mu zebrać mnóstwa pozytywnych opinii od samych graczy. Jaki jest Betcris kod bonusowy 2023? Gdzie go wpisać? Co gwarantuje? Zabieramy się do roboty.

Nasz bonus: 200 zł
Szczegóły
 • 200 zł zakład bez ryzyka
PREZENTVIP Kod rejestracyjny VIP

Jaki jest Betcris kod promocyjny?

Zanim wyjaśnimy Wam krok po kroku jak zarejestrować nowe konto gracza z naszym kodem bonusowym i jak powiększyć powitalny pakiet na start, to zaczynamy od kluczowej kwestii, a mianowicie od tego, jaki jest kod promocyjny Betcris 2023?

Bonusowy kod Betcris to PRZENTVIP i można z niego skorzystać tylko raz, wyłącznie podczas rejestracji nowego konta gracza u tego legalnego bukmachera. Są na to dwa sposoby, a mianowicie można kliknąć jeden z bannerów Betcris widocznych na tej stronie (wówczas kod załaduje się automatycznie i gracz otrzyma powiększony bonus powitalny), a można po prostu ręcznie wpisać hasło PREZENTVIP w pole KOD PROMOCYJNY podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

Każdy gracz zakładający konto u bukmachera w Betcris otrzyma na start tylko jeden bonus: zakład bez ryzyka 200 zł (o ile oczywiście spełni warunki niezbędne do jego odebrania). Nie jest to oferta oszałamiająca. Prawdę mówiąc, jeżeli zależy Ci na dobrym bonusie powitalnym, to bez problemu znajdziesz wśród legalnych bukmacherów znacznie bardziej atrakcyjne oferty. W przeszłości bonus ten był bardziej szczodry. Co więcej, Betcris pozwalał graczom wpisującym podczas rejestracji kod promocyjny odebrać wyższy bonus. Na razie niestety nic takiego już nie ma miejsca.

Betcris bonus powitalny

Jeśli chodzi o czas działalności w naszym kraju, to ten w przypadku bukmachera Betcris ma się nijak w stosunku chociażby do liderów polskiego rynku, takich jak firmy STS lub Fortuna. Dwa ostatnie serwisy działają w Polsce od przeszło dwóch dekad, podczas gdy Betcris od… niecałego roku (debiut latem 2021).

To jednak nie przeszkadza bukmacherowi Betcris piąć się w górę rozmaitych rankingów z najlepszymi operatorami, a za taki stan rzeczy odpowiada co najmniej kilka kwestii. Są to chociażby bardzo solidna oferta zakładów sportowych z fenomenalną sekcją piłkarską, solidne zakłady na e-sporty, mnóstwo przydatnych z punktu widzenia typera opcji i funkcji zakładów (m.in. handicapy azjatyckie oraz azjatyckie linie goli) oraz bardzo atrakcyjne na tle legalnych konkurentów kursy na większości dostępnych rynków, lig i rozgrywek.

Wszystkie ww. aspekty rozbieramy na czynniki pierwsze w jednym z naszych poprzednich poradników typera, natomiast tym razem postaramy się wziąć pod lupę ofertę promocyjną od Betcris (tę dla nowych, ale i dla stałych graczy) i przede wszystkim sprawdzić, jakie korzyści daje wykorzystanie podczas rejestracji konta w Betcris kodu promocyjnego.

Jeśli zastanawiacie się, czy warto czytać dalszą część artykułu, to w największym skrócie odpowiemy tam na następujące pytania:

 • Jaki jest regulamin poszczególnych bonusów powitalnych od bukmachera Betcris?
 • Kiedy można wypłacić otrzymane darmowe środki?
 • Jakie opcje płatnicze respektuje bukmacher?
 • Jaki jest czas oczekiwania na środki?
 • Jakie promocje okolicznościowe czekają w Betcris na stałych graczy?
 • Jak założyć konto w Betcris z kodem promocyjnym?
 • Czy, a jeśli tak to dlaczego, warto wykorzystać Betcris kod bonusowy podczas rejestracji?

Betcris kod promocyjny - powitalny zakład bez ryzyka 500 zł

Premierowy zakład po rejestracji konta gracza w Betcris jest bez ryzyka, a to oznacza, że gracz nie musi aż tak bardzo przejmować się wpadką na pierwszym kuponie, gdyż przy takim scenariuszu otrzyma z powrotem całą stawkę. Od razu zaznaczamy, że ta promocja znajduje się w standardowej ofercie powitalnej bukmachera, dlatego aby z niej skorzystać nie ma konieczności wpisywania kodu promocyjnego, choć i tak warto to zrobić, a dlaczego to przekonacie się za moment.

Ale wracając do powitalnego zakładu bez ryzyka od bukmachera Betcris. Co trzeba krok po kroku zrobić, żeby zgarnąć cashback bonus za wpadkę na pierwszym kuponie? Regulamin tej promocji na start dla nowych graczy znajduje się poniżej.

 • Odwiedź oficjalną stronę bukmachera Betcris lub kliknij jeden z bannerów tej firmy widocznych na naszej stronie
 • Kliknij żółty button ZAREJESTRUJ SIĘ w prawym górnym rogu
 • Wypełnij wszystkie pola formularza rejestracyjnego
 • Potwierdź dane osobowe i załóż konto stałe
 • Zaznacz wszystkie wymagane zgody marketingowe
 • Zagraj kupon SOLO lub AKO za min. 2 zł
 • Kurs min. 1.80
 • Jeśli zakład będzie zwycięski, wówczas wygrana kwota trafia na saldo depozytowe i można ją od razu wypłacić
 • W przypadku porażki na kuponie bukmacher zwraca graczowi 100% stawki przegranej na premierowym zakładzie
 • Maksymalny cashback bonus od Betcris to 200 zł
 • Darmowe środki trafiają na saldo bonusowe i wymagają obrotu zanim będzie można je wypłacić
 • Wymagany obrót to 1x na kuponach AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego z nich 1.30
 • Maksymalny czas na obrót bonusem od Betcris to 7 dni

Jakie opinie wśród typerów zbiera powitalny zakład bez ryzyka w Betcris? Być może nieprawdą byłoby stwierdzenie, że jest to jakaś rewolucja na polskim rynku internetowych zakładów sportowych, natomiast z pewnością jest to całkiem solidny bonus, który w niczym nie ustępuje ofercie konkurentów! To co nam najbardziej przypadło do gustu to solidna kwota darmowych środków, a także fakt, że Betcris nie potrąca 12% podatku obrotowego, lecz zwraca całą stawkę przegraną na pierwszym kuponie po rejestracji.

Jest oczywiście spory mankament tej oferty bonusowej – oprócz tego zakładu bez ryzyka gracz nie może oczekiwań niczego więcej... Co jest bardzo dziwne, biorąc pod uwagę, że Betcris w przeszłości posiadał naprawdę atrakcyjną ofertę na start. Pozostaje nam trzymać kciuki za to, że wkrótce bonus powitalny w Betcris będzie wyższy!

Kod bonusowy Betcris - rejestracja konta krok po kroku

Część z Was może narzekać, że nie zachowaliśmy odpowiedniej kolejności w naszym artykule i pierwszą kwestią, jaką powinniśmy omówić musiała być rejestracja konta. Uwierzcie nam na słowo, że kolejność na jaką się zdecydowaliśmy nie jest przypadkowa, a skoro wiemy już jakie korzyści gwarantuje Betcris kod promocyjny, to możemy płynnie przejść do kwestii założenia konta z wykorzystaniem kodu.

A zatem - jak krok po kroku zarejestrować się w Betcris z wykorzystaniem kodu promocyjnego? Wystarczy postępować według poniższej instrukcji.

 • Odwiedź oficjalną stronę internetową bukmachera Betcris (możesz to również zrobić dzięki aplikacji mobilnej)
 • Kliknij żółty button ZAREJESTRUJ SIĘ w prawym górnym rogu
 • Wpisz kolejno adres email, login, hasło, numer telefonu oraz kod weryfikacyjny, który otrzymasz sms-em
 • Wpisz hasło PREZENTVIP w polu KOD PROMOCYJNY
 • Kliknij żółty button DALEJ na dole strony
 • Wpisz kolejno imię, nazwisko, narodowość, PESEL oraz źródło pochodzenia środków finansowych (renta, etat, spadek, itd.)
 • Na ostatniej stronie formularza rejestracyjnego w Betcris zostaniesz poproszony o ustalenie limitów oraz potwierdzenie daty urodzenia
 • Jeśli marzy Wam się freebet bonus 50 zł to należy zaznaczyć wszystkie wymagane zgody marketingowe
 • Kliknij żółty button REJESTRACJA na dole strony i gotowe

Twoje konto w Betcris jest aktywne i możesz skorzystać z bonusu powitalnego, a jedynym mankamentem jest brak możliwości wypłacenia wygranych środków.

Uspokajamy - wyłącznie do momentu, w którym gracz prześle skany dowodu i zweryfikuje swoje dane osobowe, dzięki czemu status jego konta zmieni się na stałe i będzie miał on dostęp do wszystkich produktów i funkcji bukmachera Betcris.

Betcris kod promocyjny - bonusy dla stałych graczy

Czy kod promocyjny Betcris gwarantuje jakieś dodatkowe profity i darmowe środki do budżetu dzięki regularnym promocjom okolicznościowym? Niestety nie, użycie kodu PREZENTVIP nie pozwoli zgarnąć żadnego ekstra freebetu, ani niczego w tym stylu. Co nie oznacza, że łowcy bonusów rejestrujący konto w Betcris będą mieli powody do narzekań. Dzieje się zupełnie odwrotnie!

Pracownicy bukmachera odrobili pracę domową i doskonale zdają sobie sprawę, jak bardzo polscy gracze cenią atrakcyjne i regularne bonusy dla stałych klientów. Stąd też lista sztywnych promocji okolicznościowych prezentuje się lepiej niż solidnie (znajdziecie ją poniżej), a jakby tego było mało, to bukmacher organizuje specjalne promocje na czas rozgrywania popularnych turniejów lub meczów.

 • Ranking typerów z pulą nagród 40000 zł - konkurs typerów, w którym nagradzani będą najbardziej aktywni gracze. Każdy kupon AKO z co najmniej 2 typami i min. kursem łącznym 2.00 to kolejne punkty do rankingu. Im wyższe stawki, tym wyższe przeliczniki punktowe i wyższa pozycja na liście najlepszych typerów. Udział w promocji nie wymaga skorzystania z kodu bonusowego, a pełen regulamin znajduje się na stronie bukmachera Betcris.
 • Betcris Predictor 3000 zł - konkurs dla ekspertów piłkarskich, w którym co tydzień do zgarnięcia są freebety z puli nagród 3000 zł, a wszystko co trzeba zrobić, to przewidzieć wynik ośmiu meczów piłkarskich zaproponowanych przez bukmachera.
 • Zwrot podatku na całą ofertę 100 zł - każdego dnia każdy klient Betcris może otrzymać darmowe środki bonusowe aż do 100 zł, a warunkiem jest obstawianie w danym dniu zakładów z oferty bukmachera (AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego zdarzenia 1.30, stawka min. 10 zł). Im więcej kuponów, tym wyższy podatek i tym wyższy bonus na koncie gracza. Maksymalna dzienna pula to 100 zł, a każdy freebet można wykorzystać na kuponach AKO z min. 3 typami i kursem min. 1.30.
 • Poleć przyjaciela 250 zł - po 50 zł za każdego z 5 swoich znajomych otrzymają posiadacze konta stałego w Betcris, którzy roześlą swoje zaproszenia wśród kolegów, a tamci z nich skorzystają. Łącznie do zgarnięcia jest zatem aż 250 zł, a warunkiem jest to, aby każdy ze znajomych dokonał w Betcris obrotu min. 250 zł na kuponach po kursie 2.00. Każdy z pięciu bonusów można wykorzystać na kuponie AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i kursem min. każdego typu 1.30.
 • Kursowy Boost - bukmacher Betcris regularnie podnosi kursy na najpopularniejsze zdarzenia w swojej ofercie zakładów. Oczywiście skorzystanie z tej promocji nie wymaga użycia kodu bonusowego.
 • Betcris+ 100% - promocja napisana z myślą o ekspertach od wielokrotnych kuponów AKO. Minimalna liczba typów na kuponie to 5 po kursie min. 1.25, a im więcej selekcji na trafionym kuponie, tym wyższa pula darmowych środków. Maksymalny bonus 100% od wygranej można zgarnąć typując prawidłowy kupon z 24 selekcjami.
 • Promocja e-sportowa 35 zł - promocja dla ekspertów od zakładów e-sportowych, dzięki której każdy aktywny typer może co tydzień zgarnąć darmowy bonus 35 zł. Jedynym warunkiem jest obstawienie w ubiegłym tygodniu 5 zakładów na e-sporty za łączną kwotę co najmniej 100 zł. Do promocji kwalifikują się kupony SOLO i AKO, z oferty przedmeczowej oraz LIVE, a jedyny warunek jaki muszą spełniać to kurs min. na poziomie 1.85. Cotygodniowy freebet bonus 35 zł od Betcris można wykorzystać na e-sportowym kuponie AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego z nich 1.30.
 • Bonus urodzinowy 20 zł - kod promocyjny Betcris nie jest wymagany, aby co roku otrzymać od tego bukmachera darmowy freebet bonus o wartości 20 zł. Wystarczy, że gracz posiadający konto stałe w okresie 3 miesięcy wstecz przed swoim urodzinami zagrał dowolny kupon w Betcris za co najmniej 50 zł i… to wszystko! Darmowy freebet będzie aktywny przez 3 dni i można za niego zagrać kupon AKO z min. 3 typami i min. kursem każdej selekcji 1.30.

Bukmacher Betcris - opcje płatności

Zdążyliśmy już ustalić, że nawet użycie promocyjnego kodu w Betcris nie gwarantuje klientom tego bukmachera w 100% darmowego freebetu bez konieczności jakiejkolwiek wpłaty. Tym większego znaczenia nabierają respektowane przez ten serwis opcje płatnicze, dzięki którym najpierw można błyskawicznie przelać środki na konto gracza, a następnie w przypadku powodzenia na kuponach bezpiecznie i szybko wypłacić wygraną na wskazany podczas rejestracji rachunek bankowy.

Obie te operacje przebiegają w Betcris w sposób płynny i mało skomplikowany. Zacznijmy od depozytów. W momencie wpłaty do dyspozycji graczy są opcje PayU, Przelewy24 oraz BLIK, a bukmacher współpracuje i realizuje błyskawiczne transfery od i do 24 najpopularniejszych w Polsce banków. Minimalna kwota depozytu nie może być niższa od 10 zł, a środki są księgowane przez Betcris niemalże natychmiast.

Tyle o depozytach, zerknijmy jak bukmacher Betcris prezentuje się w momencie zlecenia wypłaty wygranych środków lub otrzymanych bonusów, które udało mu się obrócić. Minimalna kwota wypłaty od Betcris nie może być niższa od 20 zł, a bukmacher realizuje je od poniedziałku do soboty w godz. 9-22, natomiast w niedzielę w godz. 9-17. Wszystkie wypłaty są oczywiście pozbawione jakiejkolwiek prowizji, a czas oczekiwania na środki na rachunku bankowym uzależniony jest od godzin księgowania danego banku.

Być może jest coś z prawdy w tym, że lista opcji płatniczych akceptowanych przez Betcris nie należy do najdłuższych na rynku, jednak z drugiej strony metody BLIK oraz Przelewy24 do najpopularniejszych banków w Polsce dają graczom spory wybór i każdy powinien bez trudu odnaleźć coś dla siebie.

Czy warto wykorzystać Betcris kod promocyjny? Opinie graczy

Tradycyjnie pisząc poradnik typera dotyczący najlepszych bonusów i promocji, albo aktualnych kodów promocyjnych staramy się zawsze pokazać mocne i słabe strony danego zagadnienia, a także odpowiedzieć na kluczowe pytanie - czy w ogóle warto z danego produktu lub promki korzystać?

Pod względem bonusu powitalnego Betcris wypada niestety naprawdę, ale to naprawdę słabo. Zakład bez ryzyka 200 zł jest sam w sobie co prawda bardzo fajnym bonusem, ale w tym przypadku też niestety jedynym. Nie zawsze jednak tak było. Bukmacher ten miał w przeszłości bardzo atrakcyjną ofertę bonusów na start, a do tego używając w Betcris kodu promocyjnego można było odebrać specjalny bonus – kolejny freebet 50 zł. Pozostaje nam trzymać kciuki, że bukmacher w przyszłości da coś więcej swoim nowym graczom, bo póki co, nie zachęca ich za bardzo do rejestracji.

Pomijając jednak kwestię bonusu powitalnego, Betcris wcale nie sprawia takiego złego wrażenia. Stali klienci bukmachera mogą liczyć na solidną paczkę promocji okolicznościowych, a to co nam się podoba to fakt, że bukmacher pomyślał o każdej grupie typerów (coś dla siebie znajdą eksperci od kuponów AKO, e-sportów, czy chociażby zakładów piłkarskich na topowe ligi).

I właśnie nieograniczony dostęp do oferty kursowej na dwie ostatnie dyscypliny jest według nas czymś, dzięki czemu na Betcris warto zwrócić uwagę. Znakiem firmowym tego bukmachera jest bowiem fenomenalna oferta zakładów na piłkę nożną i tylko ciut słabsza propozycja dla fanów e-sportu. Obie sekcje prezentują się naprawdę wybornie, a gdybyśmy mieli wskazać bukmacherów z porównywalną ofertą piłkarską, to wystarczyłby nam jeden lub góra dwa palce u jednej ręki!

Betcris kod promocyjny 2023 - FAQ

Aktualny kod bonusowy to PREZENTVIP.

Kod promocyjny można wykorzystać tylko raz i tylko w jednym momencie, tzn. w trakcie rejestracji nowego konta gracza.

Na chwilę obecną w Betcris kod promocyjny nie zapewnia żadnych dodatkowych bonusów.

Niestety nie, ten rodzaj promocji nie jest na ten moment dostępny na stronie tego bukmachera.

Tak, gracze rejestrujący się na swoich smartfonach otrzymują taki sam bonus powitalny z kodem promocyjnym, co typerzy zakładający konto w sposób tradycyjny.

Minimalna stawka pierwszego kuponu w Betcris uprawniająca do skorzystania z tej promocji powitalnej to 2 zł.

Oczywiście, że nie!

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *