Betcris Kod Promocyjny 2023

Szczegóły bonusu
 • 20 zł freebet za kod promocyjny
 • 400 zł freebet za 1. depozyt
 • 500 zł freebet za 2. depozyt
 • 500 zł freebet za 3. depozyt
W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

Jaki jest Betcris kod promocyjny?

Zanim wyjaśnimy Wam krok po kroku jak zarejestrować nowe konto gracza u bukmachera Betcris z naszym kodem bonusowym i jak powiększyć powitalny pakiet na start, to zaczynamy od kluczowej kwestii, a mianowicie od tego, jaki jest kod promocyjny Betcris 2023?

Betcris kod promocyjny to PRZENTVIP i można z niego skorzystać tylko raz, wyłącznie podczas rejestracji nowego konta gracza u tego legalnego bukmachera. Wpisanie kodu umożliwia odebranie specjalnego freebetu 20 zł.

Jeśli masz ukończone 18 lat i nie zakładałeś nigdy konta w Betcris to możesz skorzystać z naszego kodu.

Betcris kod promocyjny - jak z niego skorzystać?

Są dwa sposoby na skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris:

 • kliknij baner lub button na naszej stronie - wówczas kod załaduje się automatycznie, nie będzie musiał wpisywać go ręcznie i otrzyma po rejestracji pełen bonus powitalny
 • wejdź na stronę betcris.pl - po wejściu na stronę bukmachera należy kliknąć przycisk "zarejestruj się"; na pierwszej stronie jest pole "kod promocyjny", w które należy wpisać kod: PREZENTVIP

Oba sposoby prowadzą do tego samego, czyli otrzymania bonusu Betcris na start po zarejestrowaniu konta. Zachęcamy do pierwszej opcji, gdyż będziesz miał wtedy pewność, że kod jest poprawnie wprowadzony.

Betcris bonus powitalny

Przejdźmy do szczegółów, czyli jaki Betcris bonus powitalny otrzymasz za rejestrację konta z kodem promocyjnym? Czekać na ciebie będą cztery bonusy:

 • freebet 20 PLN za kod promocyjny
 • freebet 100 % do 400 PLN za 1. depozyt
 • freebet 50 % do 500 PLN za 2. depozyt
 • freebet 50 % do 400 PLN za 3 depozyt

Skorzystanie ze wszystkich czterech promocji daje w sumie 1420 PLN środków bonusowych dla nowego gracza. Ekstra freebet otrzymasz za depozyt i pierwszy kupon. Dwa pierwsze freebety z oferty standardowej przyznawane są za przegrane kupony, są to więc zatem zakłady bez ryzyka Betcris. Porównując kwotę całego bonusu na start do innych legalnych bukmacherów, jest całkiem niezła. Najważniejsze jednak są warunki poszczególnych promocji, o których przeczytasz poniżej.

Bonus standardowy: 1400 zł
Nasz bonus: 1420 zł
Szczegóły
 • 20 zł freebet za kod promocyjny
 • 400 zł freebet za 1. depozyt
 • 500 zł freebet za 2. depozyt
 • 500 zł freebet za 3. depozyt
PREZENTVIP Kod rejestracyjny VIP

Betcris kod promocyjny - freebet 20 PLN

Wpisanie kodu promocyjnego uprawnia do otrzymania dodatkowego bonusu, którym jest darmowy zakład 20 zł. Jak skorzystać z tej promocji?

 • zarejestruj konto w Betcris z kodem promocyjnym PREZENTVIP
 • zaznacz zgody marketingowe
 • przekształć konto w stałe
 • wpłać pierwszy depozyt min. 100 zł
 • postaw pierwszy kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kursem poj. min. 1.30 za min. 100 zł
 • niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz freebet 20 PLN

Otrzymany bonus możesz wykorzystać na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich min. 1.30. Wygrane z kuponu postawionego za freebet można wypłacić.

Betcris zakład bez ryzyka 400 PLN

Premierowy zakład po rejestracji konta gracza w Betcris jest bez ryzyka, a to oznacza, że gracz nie musi aż tak bardzo przejmować się wpadką na pierwszym kuponie, gdyż przy takim scenariuszu otrzyma z powrotem całą stawkę.

Co trzeba krok po kroku zrobić, żeby zgarnąć Betcris cashback za wpadkę na pierwszym kuponie? Poniżej warunki bonusu.

 1. Krok 1

  Zarejestruj konto stałe w Betcris z kodem promocyjnym PREZENTVIP i zaznacz zgody marketingowe

 2. Krok 2

  wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł

 3. Krok 3

  postaw pierwszy kupon za stawkę min. 50 zł z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30

 4. Krok 4

  jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 100 % stawki kuponu do kwoty 400 PLN

Jakie opinie wśród typerów zbiera powitalny zakład bez ryzyka w Betcris? Z pewnością jest to całkiem solidny bonus, który w niczym nie ustępuje ofercie konkurentów. To co nam najbardziej przypadło do gustu to solidna kwota darmowych środków, a także fakt, że Betcris nie potrąca 12% podatku obrotowego, lecz zwraca całą stawkę przegraną na pierwszym kuponie po rejestracji.

Betcris freebet za przegrany kupon do 500 PLN

Przejdźmy do drugiej promocji powitalnej Betcris. Jest to freebet przyznawany za przegrany kupon i wynosi 50 % stawki do kwoty 500 PLN. Jak działa promocja?

 1. Krok 1

  wpłać drugi depozyt min. 50 zł

 2. Krok 2

  postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30; stawka kuponu musi wynieść min. 50 zł

 3. Krok 3

  jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 50 % stawki do kwoty 500 PLN

Bonus za drugą wpłatę działa niemal identycznie jak poprzedni, z tą różnicą, że w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot 50 % stawki. To również dobra promocja na zakład bez ryzyka z prostymi warunkami chociaż jej minusem jest zwrot tylko połowy stawki.

Freebet Betcris za 3. wpłatę do 500 PLN

Ostatnią promocją z jakiej można skorzystać jest freebet, który jest związany z trzecią wpłatą gracza. Wynosi on, podobnie jak poprzedni, 50 % do 500 PLN stawki kuponu kwalifikującego. Szczegóły:

 1. Krok 1

  wpłać trzeci depozyt min. 50 zł

 2. Krok 2

  postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30 za nie mniej niż 50 zł

 3. Krok 3

  bez względu na wynik kuponu otrzymasz freebet 50 % stawki do kwoty 500 PLN

Zasady takie jak przy poprzednich bonusach. Jedyną różnicą jest fakt, że bonus zostanie przyznany zarówno w przypadku wygranej i przegranej postawionego kuponu.

Uwaga! Na kuponach kwalifikujących do każdej promocji oraz tych dotyczących obrotu bonusami nie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty sportów wirtualnych i gier karcianych.

Warto pamiętać:

 • otrzymanie bonusów jest możliwe tylko po przekształceniu konta w stałe
 • bonusów nie można wykorzystać na zakłady na gry karciane i virtuale
 • czas na przekształcenie konta w stałe to 28 dni
 • czas na skorzystanie z promocji to 30 dni od weryfikacji
 • stawki freebetów są odliczane od wygranej kuponu, zagranego za bonus

Betcris bonus - jak go obrócić?

Ostatnia istotna kwestia w przypadku promocji powitalnych, czyli jak obrócić bonus Betcris? Bukmacher zaproponował taki sam obrót dla wszystkich swoich bonusów (również dla freebetu za kod):

 • obrót 1 raz kwotą bonusu,
 • kupon AKO z min. 3 zdarzeniami,
 • kurs pojedynczy zdarzenia min. 1.30,
 • 3 dni na obrót od chwili otrzymania bonusu.

Jak oceniamy warunki obrotu bonusami Betcris? Uważamy, że są one niewygórowane i nieskomplikowane. Jednokrotny obrót to dobra propozycja. Trochę przestraszyć mogą wymagane 3 zdarzenia na kuponie, ale ich kurs nie jest wysoko, więc można zdecydować się na tak zwane "pewniaki" i bez problemu obrócić bonusem. Pamiętaj, że zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty zakładów sportowych, nie mogą to być zakłady na sporty wirtualne czy gry karciane.

Kod promocyjny Betcris - rejestracja krok po kroku

kod promocyjny betcris rejestracja

Część z Was może narzekać, że nie zachowaliśmy odpowiedniej kolejności w naszym artykule i pierwszą kwestią, jaką powinniśmy omówić musiała być rejestracja konta. Uwierzcie nam na słowo, że kolejność na jaką się zdecydowaliśmy nie jest przypadkowa, a skoro wiemy już jakie korzyści gwarantuje Betcris kod promocyjny, to możemy płynnie przejść do kwestii założenia konta z wykorzystaniem kodu.

A zatem - jak krok po kroku zarejestrować się w Betcris z wykorzystaniem kodu promocyjnego? Wystarczy postępować według poniższej instrukcji.

 1. Krok 1

  Przejdź do rejestracji Betcris przed nasz link lub wejdź na stronę bukmachera i kliknij przycisk „zarejestruj się”.

 2. Krok 2

  Wpisz wymagane dane na pierwszej stronie formularza.

 3. Krok 3

  Użyj kodu promocyjnego PREZENTVIP (jeśli przeszedłeś do rejestracji przez nasz link kod jest już uzupełniony).

 4. Krok 4

  Wpisz wymagane dane osobowe na drugiej stronie formularza.

 5. Krok 5

  Ustal limity, potwierdź datę urodzenia i zaznacz zgody marketingowe (jest to wymagane jeśli chcesz skorzystać z bonusów na start). Zaznacz zgody i oświadczenia.

 6. Krok 6

  Kliknij żółty button na końcu formularza.

Twoje konto tymczasowe w Betcris jest aktywne i możesz wpłacać środki i stawiać zakłady. Jednak tak jak wspominaliśmy, aby skorzystać z pakietu bonusów Betcris musisz przekształcić konto w stałe.

W tym celu zaloguj się na swoje konto na betcris.pl lub w aplikacji i uzupełnij na w sekcji danych o koncie skan lub zdjęcie dowodu tożsamości (obie strony) i numer konta bankowego. Po zweryfikowaniu dokumentu przez pracowników Betcris będziesz miał dostęp do wszystkich produktów i funkcji bukmachera oraz do bonusu powitalnego.

Betcris promocje i bonusy dla stałych graczy

Kod promocyjny Betcris gwarantuje otrzymanie maksymalnego bonusu na start. Dzięki niemu, po rejestracji, będziesz miał również dostęp do wszystkich promocji tego bukmachera.

promocje bukmacherskie betcris

Pracownicy bukmachera odrobili pracę domową i doskonale zdają sobie sprawę, jak bardzo polscy gracze cenią atrakcyjne i regularne bonusy dla stałych klientów. Stąd też lista stałych promocji okolicznościowych prezentuje się solidnie (znajdziecie ją poniżej), a jakby tego było mało, to bukmacher organizuje specjalne promocje na czas rozgrywania popularnych turniejów lub meczów.

 • Zwrot podatku na całą ofertę - każdego dnia gracze Betcris mogą otrzymać zwrot podatku postawionych zakładów do kwoty 50 PLN; typuj kupony AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.50; bukmacher zwróci równowartość podatku od wygranych kuponów spełniających warunki; kwota podatku sumuje się przez cały dzień i może maksymalnie wynieść 50 zł
 • Kursowy Boost - bukmacher Betcris regularnie podnosi kursy na najpopularniejsze zdarzenia w swojej ofercie zakładów. Oczywiście skorzystanie z tej promocji nie wymaga użycia kodu bonusowego.
 • Bonus urodzinowy 20 zł - kod promocyjny Betcris nie jest wymagany, aby co roku otrzymać od tego bukmachera darmowy freebet bonus o wartości 20 zł. Wystarczy, że gracz posiadający konto stałe w okresie 3 miesięcy wstecz przed swoim urodzinami zagrał dowolny kupon w Betcris za co najmniej 50 zł i… to wszystko! Darmowy freebet będzie aktywny przez 3 dni i można za niego zagrać kupon AKO z min. 3 typami i min. kursem każdej selekcji 1.30.
 • Ranking Portowca - promocja dla fanów Pogoni Szczecin, której sponsorem jest Betcris; zapisz się do promocji i zbieraj punkty w rankingu; punkty o równowartości stawki każdego rozliczonego kuponu SOLO lub AKO z kursem min. 2.00; do wygrania koszulki z autografami piłkarzy, zaproszenia VIP na domowe mecze Pogoni, freebety i spotkania z pilkarzami
 • Boost Dnia - podwyższone kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe; wydarzenia z wyższym kursem znajdziesz w sekcji "zakłady specjalne"; oferta może być dostępna tylko dla ograniczonej liczby graczy
 • Napoli nie Boli - postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, gdzie co najmniej jedno z nich będzie dotyczyło meczu SSC Napoli; minimalna stawka kuponu to 25 zł, a każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.50; jeśli kupon będzie przegrany przez zakład na Napoli, a pozostałe zdarzenia będą wygrane to zgłaszając się na czacie bukmachera otrzymasz freebet do 25 zł
 • Kasa na Okrągło - mając zweryfikowane konto i dodanie saldo możesz korzystać z koła Betcris; kręć każdego dnia i wylosuj pole z pytaniem, odpowiedz w ciągu 20 sekund; jeśli poprawnie odpowiesz otrzymasz od Betcris freebet 20 PLN

Bukmacher Betcris - opcje płatności

Duże znaczenie mają respektowane przez bukmachera opcje płatnicze, dzięki którym najpierw można błyskawicznie przelać środki na konto gracza, a następnie w przypadku powodzenia na kuponach bezpiecznie i szybko wypłacić wygraną na wskazany podczas rejestracji rachunek bankowy.

Obie te operacje przebiegają w Betcris w sposób płynny i mało skomplikowany. Zacznijmy od depozytów. W momencie wpłaty do dyspozycji graczy są opcje:

 • PayU,
 • Przelewy24,
 • Blue Media,
 • BLIK,
 • karty płatnicze.

Bukmacher współpracuje i realizuje błyskawiczne transfery od i do 24 najpopularniejszych w Polsce banków. Minimalna kwota depozytu nie może być niższa od 10 zł, a środki są księgowane przez Betcris niemalże natychmiast.

Tyle o depozytach, zerknijmy jak bukmacher Betcris prezentuje się w momencie zlecenia wypłaty wygranych środków lub otrzymanych bonusów, które udało mu się obrócić. Minimalna kwota wypłaty od Betcris nie może być niższa od 20 zł, a bukmacher realizuje je od poniedziałku do soboty w godz. 9-22, natomiast w niedzielę w godz. 9-17. Wszystkie wypłaty są oczywiście pozbawione jakiejkolwiek prowizji, a czas oczekiwania na środki na rachunku bankowym uzależniony jest od godzin księgowania danego banku.

Lista opcji płatniczych akceptowanych przez Betcris nie należy do najdłuższych na rynku, jednak z drugiej strony metody BLIK oraz Przelewy24 do najpopularniejszych banków w Polsce dają graczom spory wybór i każdy powinien bez trudu odnaleźć coś dla siebie.

Czy warto wykorzystać Betcris kod promocyjny? Opinie

Tradycyjnie pisząc poradnik typera dotyczący najlepszych bonusów i promocji, albo aktualnych kodów promocyjnych staramy się zawsze pokazać mocne i słabe strony danego zagadnienia, a także odpowiedzieć na kluczowe pytanie - czy w ogóle warto z danego produktu korzystać?

Pod względem bonusu powitalnego Betcris wypada nie najgorzej. Bukmacher przyznaje standardowo w sumie trzy bonusy, z czego dwa w przypadku przegrania kuponu. Betcris nazywa te promocje freebetem, jednak jest to klasyczny zakład bez ryzyka. O ile pierwszy bonus wynosi 100 % stawki, to drugi już niestety tylko 50 %. Podobnie jak freebet za trzecią wpłatę i kupon. Niemniej warunki obrotu wszystkich bonusów są atrakcyjne, za co należy się plus.

Nie zapominajmy również o freebecie, jaki możesz otrzymać za rejestrację z kodem promocyjnym. Jest to dodatkowy plus dla bukmachera.

Przydałby się również Betcris bonus bez depozytu, nawet w niskiej kwocie, to z pewnością przyciągnęło by więcej graczy. Póki co takiej promocji nie ma i trzeba zadowolić się tym co jest.

Warto też pamiętać, że po rejestracji gracz ma dostęp do szeregu promocji Betcris, które również umożliwiają odbieranie bonusów.

Betcris kod promocyjny 2023 - FAQ

Aktualny kod promocyjny Betcris to PREZENTVIP.

Kod promocyjny Betcris można wykorzystać tylko raz i tylko w jednym momencie, tzn. w trakcie rejestracji nowego konta gracza.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betcris zapewnia dodatkowy freebet 20 PLN. Łączy się z promocją na start do 1400 PLN.

Niestety nie, ten rodzaj promocji nie jest na ten moment dostępny na stronie tego bukmachera Betcris. Możesz za to otrzymać freebet za pierwszy kupon.

Tak, gracze rejestrujący się w Betcris na swoich smartfonach otrzymują taki sam bonus powitalny z kodem promocyjnym, co typerzy zakładający konto w sposób tradycyjny.

Minimalna stawka pierwszego kuponu w Betcris uprawniająca do skorzystania z tej promocji powitalnej to 50 zł.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *