Fortuna Kod Promocyjny

Szczegóły bonusu
 • 0 zł 10 zł promocyjny freebet
 • 20 zł freebet bez depozytu
 • 300 zł zakład bez ryzyka
 • 5 zł za kupon

Jaki jest Fortuna kod promocyjny?

Fortuna kod promocyjny to PREZENTVIP. Rejestracja w Fortunie przez nasz link aktywuje ten kod, dzięki któremu otrzymasz ekstra freebet na start. Pamiętaj: samo wpisanie kodu w formularzu, do którego przejdziesz ze strony głównej bukmachera nie aktywuje dodatkowej promocji. Zadziała ona tylko wtedy, gdy klikniesz nasz link.

Kod promocyjny Fortuna upoważnia do odbioru powiększonego bonusu powitalnego. Skorzystać z niego mogą wszystkie osoby pełnoletnie, które wcześniej nie zakładały konta u bukmachera. Jeśli masz już konto w Fortunie to zerknij na naszą stronę z kodami promocyjnymi do wszystkich bukmacherów. Być może znajdziesz tam coś dla siebie.

W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

Kod promocyjny Fortuna - jaki bonus otrzymasz?

Wiesz już, że przejście do Fortuny przez nasz link i założenie konta z kodem PREZENTVIP, umożliwia otrzymanie dodatkowego bonusu na start. Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?

 • 0 zł 10 zł promocyjny freebet

Fortuna bonus z kodem może wydawać się niezbyt ciekawą promocją, biorąc pod uwagę jego wysokość, ale jego atrakcyjność tkwi w warunkach jakie trzeba spełnić, by go otrzymać i warunkach wypłaty (o tym wszystkim napiszemy w dalszej części artykułu). Podobną promocję dostępną z kodem znajdziesz też u bukmachera Superbet.

Promocja ta działa w połączeniu z pozostałymi bonusami powitalnymi, dzięki czemu nowy gracz może otrzymać na start 335 PLN.

Bonus standardowy: 325 zł
Nasz bonus: 335 zł
Szczegóły
 • 0 zł 10 zł promocyjny freebet
 • 20 zł freebet bez depozytu
 • 300 zł zakład bez ryzyka
 • 5 zł za kupon
PREZENTVIP Kod rejestracyjny VIP

Fortuna kod promocyjny - jak z niego skorzystać?

Kod promocyjny Fortuna to znakomity sposób na zwiększenie bonusu powitalnego dla nowych graczy. Jeśli go użyjesz, będziesz mógł skorzystać z oferty powitalnej, która łącznie może przynieść dodatkowe 335 PLN na zakłady bukmacherskie. Jak dokładnie skorzystać z kodu?

 1. Kliknij w nasz link - zostaniesz przeniesiony do rejestracji Fortuny.
 2. Wybierz sposób rejestracji - masz do wyboru formularz lub rejestrację przez bank (druga opcja umożliwia od razu weryfikację konta).
 3. Załóż konto przez wybraną metodę.
 4. Pole z kodem promocyjnym jest już uzupełnione kodem: PREZENTVIP (dzięki przejściu przez nasz link).
 5. Zakończ proces rejestracji - kliknij w link aktywacyjny wysłany na maila - po tym działaniu będziesz miał aktywne konto.

Bez względu na to, czy wybierzesz rejestrację przez formularz czy z weryfikacją przez bank, przechodząc przez nasz link kod zostanie uwzględniony i otrzymasz freebet 10 PLN.

Freebet 10 PLN za Fortuna kod promocyjny

Skupmy się teraz na freebecie jaki otrzyma gracz, który zarejestruje konto u bukmachera Fortuna przez nasz link z kodem promocyjnym. Jak odebrać bonus Fortuna?

 • wpłać pierwszy depozyt w dowolnej wysokości
 • po zaksięgowaniu wpłaty freebet zostanie dodany konta
 • zaakceptuj przyznany bonus

Spełnienie powyższych kroków wystarczy, by otrzymać Fortuna freebet 10 PLN. Tak atrakcyjne warunki przyznania bonusu są rzadko spotykane.

Fortuna freebet - jak skorzystać?

Spełniłeś opisane wyżej warunki i zaakceptowałeś freebet za kod? Super! Czas skorzystać z darmowego bonusu.

 • bonus przyznawany jest w formie punktów Fortuna Klub Plus
 • stwórz dowolny kupon (SOLO lub AKO z dowolnym kursem pojedynczym i całkowitym)
 • opłać kupon punktami (opcja dostępna pod stawką na kuponie)

Jeśli kupon postawiony za środki bonusowe będzie trafiony to możesz wypłacić wygraną bez obracania jej.

Bonus na start Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Bonus na start w Fortunie składa się z kilku elementów. To kompleksowa oferta na start, która przypadnie do gustu wielu graczom. Zaliczają się do niej takie bonusy jak bez depozytu i 3 cashbacki. Jest również freebet za kod promocyjny, który opisaliśmy powyżej. Do tego dochodzą jeszcze dodatkowe promocje, do których również gracz uzyskuje dostęp. Poniżej przedstawiamy wszystkie bonusy i promocje Fortuna, które macie możliwość otrzymać.

Typ BonusuFortuna Bonus
Fortuna Kod PromocyjnyPREZENTVIP
Freebet bez depozytu20 PLN
Zakład bez ryzykaZwrot do 300 PLN
Freebet0 zł 10 zł
Bonus za kupon5 PLN
Fortuna Klub PlusDarmowe zakłady i bonusy kursowe
Bonusy AKO50% do wygranych kuponów AKO

20 PLN freebet bez depozytu w Fortunie

Już za samą rejestrację możesz otrzymać bonus na start. Gracze zakładający konto z naszym kodem otrzymają darmowe środki w wysokości 20 PLN . Jak otrzymać Fortuna bonus bez depozytu?

 • zarejestruj konto w Fortunie
 • zweryfikuj swoje konto
 • po weryfikacji do konta zostanie dodany bonus 20 PLN w postaci 2800 punktów FKP

Bonus bez depozytu zostaje przyznany w formie punktów Fortuna Klub Plus, które stanowią równowartość kwoty 20 zł.

Jak wykorzystać bonus bez depozytu Fortuna?

Przyznany Fortuna bonus możesz przeznaczyć na dowolne zakłady. Możesz postawić kupon SOLO lub AKO po dowolnym kursie, z dowolnymi zdarzeniami sportowymi. Jedynym warunkiem jest, aby na kuponie nie znalazły się zdarzenia z oferty zakładów na sporty wirtualne i gry karciane.

Stwórz kupon i opłać go punktami. W tym celu zaznacz pole, które znajduje się pod stawką na kuponie.

Na wykorzystanie bonusu masz czas do końca roku kalendarzowego od daty rejestracji, więc nie powinno być kłopotu z rozegraniem darmowego zakładu od Fortuny.

Bonus Fortuna - zakład bez ryzyka do 300 PLN

Zakład bez ryzyka w Fortunie pozwala na odebranie bonusu cashback z prawdziwego zdarzenia. Co więcej gracz może otrzymać zwrot za w sumie trzy przegrane kupony:

 • cashback 100 PLN
 • cashback 100 PLN
 • cashback 100 PLN

Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja konta, stałego lub tymczasowego (zachęcamy do założenia konta stałego, gdyż wtedy otrzymasz bonus bez depozytu Fortuna). Następnie postępuj zgodnie z poniższa instrukcją:

 • w ciągu 48 godzin od rejestracji postaw dowolny kupon (liczba zdarzeń i kurs dowolny, tylko zakłady sportowe)
 • jeśli przegrasz otrzymasz zwrot 100 % stawki do 100 PLN
 • w ciągu 48 godzin od rejestracji na twoim koncie zostanie aktywowany automatycznie drugi zakład bez ryzyka
 • postaw dowolny kupon
 • jeśli przegrasz otrzymasz zwrot 100 % stawki do 100 PLN
 • do 48 godzin od rejestracji na twoim koncie zostanie aktywowany automatycznie trzeci zakład bez ryzyka
 • postaw trzeci dowolny kupon
 • jeśli przegrasz otrzymasz zwrot 100 % stawki do 100 PLN
 • wszystkie cashbacki trafiają na konto depozytowe i nie trzeba nimi obracać

W przypadku trafionego kuponu oczywiście wygrana ląduje na Twoim koncie. Przewaga Fortuny nad innymi bukmacherami polega na tym, że nie pobiera ona w tym przypadku podatku od zakładów. To oznacza, że gracz otrzymuje w przypadku porażki całą kwotę stawki, a nie pomniejszoną o 12 % w przypadku odjętego podatku. Dokładnie taka kwota jaką postawisz, wraca na Twoje konto bonusowe. Dodatkowo Fortuna nie wymaga obrotu bonusem!

Jak założyć konto w Fortunie?

Do założenia konta w Fortunie wymagana jest rejestracja, a bukmacher oferuje nam dwie opcje do wyboru: rejestrację przez formularz lub przez logowanie do banku.

Wybierając formularz założysz konto tymczasowe, które w ciągu 30 dni należy przekształcić w konto stałe (czyli zweryfikować je). Konto tymczasowe jest powiązane z szybką rejestracją, która nie wymaga przesyłania dowodu, ani innego dokumentu tożsamości. Zakładamy profil na stronie efortuna.pl i niemalże natychmiast możemy przejść do obstawiania zakładów. Jak wygląda proces rejestracji u bukmachera Fortuna przez formularz?

 1. Wejdź na stronę efortuna.pl, klikając któryś z linków na naszej stronie.
 2. Wybierz opcję rejestracji przez formularz.
 3. Podaj swoje podstawowe dane osobowe, takie jak imię, nazwisko i PESEL.
 4. Potrzebne będą jeszcze: pseudonim, hasło, adres e-mail i kod PIN do logowania z poziomu aplikacji.
 5. Na stronie z polem: kod promocyjny będzie już wpisany kod: PREZENTVIP.
 6. Zaznacz wymagane zgody i oświadczenia i dokończ rejestrację.

Twoje konto tymczasowe w Fortunie jest już aktywne. Dzięki szybkiej rejestracji możesz już obstawiać zakłady bukmacherskie. Od tej pory masz 28 dni na korzystanie z usług Fortuny i żeby zdecydować się na konto stałe. W tym czasie nie masz możliwości dokonywania wypłat wygranych na swoje konto bankowe. Oczywiście do momentu, w którym prześlesz numer rachunku oraz skan dokumentu tożsamości. Wtedy przejdziesz na konto stałe z dostępem do wszystkich funkcjonalności bukmachera Fortuna. Pamiętaj, że na koncie tymczasowym nie otrzymasz bonusu bez depozytu.

Rejestracja Fortuna z kodem

Fortuna rejestracja bez dowodu

Skupmy się teraz na rejestracji konta Fortuna przez stronę banku. Dzięki tej opcji od razu będziesz miał zweryfikowane konto i nie będziesz musiał wysyłać zdjęcia dowodu. Jest to możliwe dzięki narzędziu tożsamości online - mojeID.

Wybierając rejestrację przez bank przechodzisz do strony mojeid.pl i wybierasz bank, w którym masz konto. Następnie postępuj zgodnie z instrukcją. Na koniec zostaniesz przekierowany z powrotem do strony efortuna.pl, gdzie będziesz musiał uzupełnić pozostałe dane. Po takiej rejestracji otrzymasz wszystkie bonusy na start Fortuna.

Fortuna promocje

Jak dobrze wiemy Fortuna kod promocyjny nie daje dostępu wyłącznie do bonusu na start. W ofercie bukmacherskiej znajdziemy również ciekawe promocje, które warto wykorzystać przy regularnej grze. Przede wszystkim chodzi tu o:

 • program lojalnościowy
 • grę bez podatku
 • podwyższone wygrane

Bukmacher Fortuna zadbał o to, żeby gracze mieli przyjemność z zakładów bukmacherskich online. W tym celu zaproponował nam kilka interesujących promocji. Obstawiaj regularnie, zbieraj punkty do programu lojalnościowego i korzystaj ze specjalnych bonusów dla stałych graczy.

Fortuna Klub Plus

To program lojalnościowy Fortuny. Za każdy obstawiony zakład gracz otrzymuję określoną ilość punktów. Zdobyte w ten sposób punkty może w późniejszym okresie wymienić na darmowe typy, rabaty dostępne w specjalnym katalogu, bądź wyższe kursy na poszczególne zdarzenia. Program lojalnościowy nosi nazwę Fortuna Klub Plus.

Co miesiąc bukmacher Fortuna organizuje także Mistrzostwa Typerów. Najlepsi typerzy danego okresu zarówno na witrynie, jak i w punktach stacjonarnych, otrzymują cenne nagrody rzeczowe oraz pieniężne. Strona internetowa Fortuny posiada coś na wzór forum dla graczy. Strefa typera, bo tak nazywa się to forum w Fortunie, ułatwia klientom komunikację i wymianę ocen przed, w trakcie oraz po postawionych zakładach.

Fortuna Klub Plus

Happy Hours - gra bez podatku

Fortuna daje możliwość gry bez podatku i choć nie ma mowy o zakładach bez podatku przez 24 godziny na dobę, to bukmacher proponuje promocję o nazwie Happy Hours. Dzięki niej możesz liczyć na konkretne godziny, w których podatek od zakładów po prostu nie obowiązuje. Promocja dotyczy zarówno oferty przedmeczowej oraz tej na żywo.

Na początku każdego miesiąca Fortuna udostępnia kalendarz, w którym można znaleźć dni i godziny w jakich aktywna jest promocja Happy Hours. Podane są również wydarzenia, które są nią objęte.

Pamiętaj, że Happy Hours w Fortunie obowiązują tylko dla kuponów AKO. Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, Twój kupon powinien składać się z co najmniej 3 zdarzeń. Dodatkowo minimalny kurs każdego zdarzenia nie może być niższy od 1.30. To całkiem przyzwoite warunki, patrząc na to, jak wiele można zyskać. Na pewno warto obstawiać zakłady w wyżej wymienionych godzinach.

AKO Bonusy

Fortuna kod promocyjny na start to jedno, ale dodatkowe bonusy dla stałych graczy, to zupełnie inna sprawa. Dla typerów, którzy uwielbiają grać kupony z większą liczbą zdarzeń, bukmacher Fortuna przygotował coś specjalnego. Chodzi o bonusy AKO, które zauważalnie powiększają wygraną po dodaniu do kuponu kolejnych zdarzeń. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać wyższe wygrane?

 • zawrzyj na swoim kuponie co najmniej 3 zdarzeń
 • niech każde z nich posiada kurs nie mniejszy niż 1.15
 • wybrane zdarzenia powinny pochodzić z oferty przedmeczowej
 • za każde kolejne zdarzenie otrzymasz bonus
 • najmniejszy bonus to +7% do wygranej
 • maksymalny bonus AKO to +50% do wygranej

Dla graczy, którzy lubią obstawiać tzw. “taśmy” promocja AKO bonusy to wspaniałe udogodnienie. Mogą dać sobie szansę na wyższe wygrane, obstawiając te same mecze co zwykle. Dodaj kolejne zdarzenia do swojego kuponu i zyskaj możliwość wygrania nawet 50% więcej niż standardowo.

Obsługa klienta

Porównując Zakłady Bukmacherskie Fortuna z konkurencją, możemy powiedzieć, że obsługa klienta stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie. Rozbudowana sekcja najczęściej zadawanych pytań, a także rozmaite formy kontaktu z konsultantami pozwalają być pod stałą opieką bukmachera. Do dyspozycji graczy jest:

 • czat na żywo z obsługą
 • specjalny formularz kontaktowy
 • kontakt telefoniczny
 • rozbudowana sekcja FAQ

Przetestowanie obsługi klienta w Fortunie przebiegło bardzo sprawnie. Konsultant, którego z nami połączono odpowiedział szczegółowo na każde pytanie, a cała rozmowa nie trwała zbyt długo. Nie trzeba było też czekać na połączenie, aby uzyskać pomoc.

Aplikacja mobilna

Z przeprowadzonych badań wynika, że nawet cztery razy więcej graczy obstawia za pomocą urządzeń mobilnych takich jak tablet czy smartfon. Nic dziwnego, że najlepsi bukmacherzy poszli w stronę udostępniania swoich aplikacji mobilnych.

Bukmacher Fortuna jak najbardziej dostosował się do panujących obecnie trendów i przygotował własną wersję aplikacji. Jest ona bardzo intuicyjna, ale co najważniejsze wygodna w użytkowaniu i daje dostęp do wszystkich funkcji z oferty bukmachera.

Przy pomocy “apki” Fortuny gracze mogą również skorzystać z każdego bonusu bukmacherskiego. Dostępny jest również kod promocyjny Fortuna, który można wpisać, kiedy rejestrujemy się przez aplikację. Logowanie do konta jest bardzo proste, ponieważ istnieje możliwość zapamiętania odcisku palca i obstawianie zakładów przy pomocy czytnika linii papilarnych. Zdecydowanie warto zaopatrzyć się a aplikację, która dodatkowo daje dostęp do transmisji meczów na żywo. To dodatkowo ułatwia sprawę obstawiania live, dzięki czemu gracz ma jeszcze większą kontrolę nad swoimi zakładami.

Fortuna wypłaty - metody płatności u bukmachera

Jedna z najważniejszych części działalności bukmacherskiej to metody płatności. Dzięki nim możemy składać depozyty na swoje konto Fortuna, ale również wypłacać wygrane.

Zacznijmy od metod wpłat w Fortunie. Gracze mogą korzystać z:

 • portfela elektronicznego Skrill,
 • systemu Tpay,
 • systemu Przelewy24,
 • systemu Mpay,
 • płatności mobilnych BLIK,
 • kart płatniczych Visa i MasterCard.

Wszystkie wymienione wyżej metody działają natychmiastowo. Po zleceniu wpłaty środki znajdą się na koncie gracza w dosłownie chwilę.

W Fortunie są dostępne również natychmiastowe wypłaty. Są realizowane przez system Przelewy24. Opcja ta jest dostępna dla większości banków, które działają w Polsce. Po zleceniu wypłaty środki znajdą się na koncie bankowy w około 15 minut. Co istotne opcja ta działa również w niedzielę i święta.

Wszelkie operacje finansowe na Twoim koncie bukmacherskim są bezpłatne. To oznacza, że ani bank, ani Fortuna nie pobiorą żadnej prowizji od złożonego depozytu czy też od wypłaconej wygranej. Płatności u legalnego bukmachera są w pełni bezpieczne i nie musisz się martwić o swoje środki pieniężne.

Jedyne co musisz zrobić, to dokonać rejestracji poprzez link umieszczony na naszej stronie i wpisać kod: PREZENTVIP. Dzięki temu otrzymasz wyższy bonus powitalny niż dostępny w standardowej ofercie bukmachera.

Do podania kodu promocyjnego Fortuna przeznaczone jest specjalne miejsce w formularzu rejestracyjnym. Po przejściu do rejestracji przez nasz link, wpisaniu naszego kodu i dokończeniu rejestracji, promocja zostanie aktywowana na koncie gracza.

Podając podczas rejestracji kod promocyjny z naszej strony, gracz dostaje 20 zł freebetu bez depozytu, 300 zł zakładu bez ryzyka i 10 zł freebetu od wpłaty.

Tak, w ramach swojej oferty bukmacher Fortuna posiada aplikację mobilną dla użytkowników urządzeń opartych zarówno o system Android, jak i iOS. Umożliwia ona jeszcze szybszy dostęp do oferty zakładów.

Informację o tym ile obrotów środkami pozostało do aktywowania opcji wypłaty pieniędzy, użytkownik znajdzie wchodząc w zakładkę „Moje konto”, a następnie „Bonusy”.

Niestety, większość promocji bukmachera Fortuna dostępnych jest wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej. Dlatego też dobrym rozwiązaniem będzie założenie konta na stronie, wykorzystując przy tym nasz kod promocyjny Fortuna.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *