Kod promocyjny forBET

Szczegóły bonusu
 • 1000 zł 1230 zł zakład bez ryzyka
 • 50 PLN za 2. depozyt (tylko z kodem!)
 • 100% od 2. depozytu do 2000 PLN
 • 30 dni gry bez podatku

Jaki jest forBET kod promocyjny?

ForBET kod promocyjny to PREZENTVIP. Wpisując go podczas rejestracji konta, możesz zyskać nawet 280 zł więcej, względem standardowej oferty. Kwota bonusu w ramach zakładu bez ryzyka wynosi wówczas 1230 zł, a nie 1000 zł, zaś drugi depozyt zostanie dodatkowo powiększony o 50 zł.

Konto u bukmacherów online mogą zakładać wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat, zatem wymagania do skorzystania z kodu promocyjnego forBET są niewielkie. Należy pamiętać, że kod jest możliwy do użycia tylko jeden raz.

W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]
Kod promocyjny forBETPREZENTVIP
Zakład bez ryzyka (powiększony z kodem promocyjnym)1000 zł 1230 zł
100% bonusu od 2. depozytu2000 zł
Bonus od 2. depozytu (tylko z kodem promocyjnym)0 zł 50 zł
Gra bez podatku30 dni po rejestracji

Kod promocyjny forBET - jaki bonus z kodem?

Zastanawiacie się, dlaczego właściwie powinniście wykorzystać kod promocyjny podczas rejestracji? Bonus forBET jaki wówczas zyskacie jest znacznie bardziej atrakcyjny niż w wersji standardowej. Po spełnieniu określonych warunków, założenie konta w forBET z kodem promocyjnym niesie ze sobą następujące korzyści:

Zakład bez ryzyka do 1230 zł - bonus forBET powiększony za kod promocyjny

Zakład bez ryzyka to jedna z najpopularniejszych gratyfikacji jaką bukmacher oferuje za rejestrację konta. Operator w ramach tej promocji zwraca całość kwoty w przypadku, kiedy zakład kończy się niepowodzeniem. Kwota 1230 zł (o 230 zł większa niż w standardowej ofercie) jest imponująca i już na początku daje możliwość sięgnięcia po wysoką wygraną, bez ryzyka utraty środków. Ewentualnie uzyskany zwrot podlega pewnym warunkom obrotu, o których dowiesz się w jednej z kolejnych sekcji niniejszego artykułu.

Bonus od 2. depozytu 50 zł – bonus dostępny w forBET tylko z kodem promocyjnym

Druga wpłata na konto wiąże się z niezwykle atrakcyjnym podwojeniem wpłaty aż do 2000 zł. To jednak nie wszystko! Użycie naszego kodu promocyjnego gwarantuje uzyskanie dodatkowych 50 zł przy spełnieniu nieskomplikowanych warunków.

[bookie-table slug="forbet-bukmacher" style="ticket"]

Jak skorzystać z kodu promocyjnego forBET?

Podczas rejestracji, kod promocyjny forBET może zostać wykorzystany w dwojaki sposób:

 • Sposób 1: Zakładając konto z naszego linku. Wówczas odpowiednie pole w formularzu będzie już uzupełnione kodem: PREZENTVIP
 • Sposób 2: Rejestrując się przez stronę bukmachera. W tym celu wpisz adres: www.iforbet.pl i kliknąć przycisk “REJESTRACJA” w prawym, górnym rogu. Musisz jednak pamiętać, aby w odpowiednim polu wpisać nasz kod.

Wybierając rejestrację przez kliknięcie w nasz link, ograniczasz ryzyko pomyłki i oszczędzasz czas. Zdecydowanie polecamy zatem stosowanie tej metody.

Jako założyć konto z forBET kodem promocyjnym?

Kluczem do otrzymania dodatkowych bonusów jest użycie kodu promocyjnego forBET. Na wstępie, należy zaznaczyć, że wyrażamy samą chęć otrzymania bonusu. Szczególną uwagę zwróćmy na pole formularza, znajdujące się tuż poniżej. To tam musi znaleźć się nasz kod promocyjny, aby móc cieszyć się większym bonusem, aniżeli wynika to ze standardowej oferty forBET. Przedstawiamy, jak krok po kroku przebiega omawiany proces:

 1. Przejście do rejestracji – należy kliknąć w nasz link lub w zielony przycisk “REJESTRACJA” na stronie bukmachera (prawy, górny róg).
 2. Ustalenie danych logowania - loginu, adresu email, hasła, numeru telefonu
 3. Wypełnienie pola “kod promocyjny” - kod PREZENTVIP musisz wpisać ręcznie, bądź tylko zweryfikować jego poprawność, jeśli rejestrujesz się przez nasz link.
 4. Zaznaczenie opcji “chcę skorzystać z bonusu powitalnego” – zbagatelizowanie tej czynności skutkować będzie utratą prawa do bonusu, więc koniecznie o tym pamiętaj.
 5. Potwierdzenie pełnoletności i wyrażenie zgód marketingowych - ostatnia czynność przed przejściem do drugiej części z danymi personalnymi.
 6. Wypełnienie danych gracza - imienia, nazwiska, obywatelstwa, kraju pochodzenia, PESEL, daty urodzenia, adresu, kodu pocztowego.
 7. Wskazanie źródła pochodzenia środków na grę - z rozwijanego menu wybieramy jedną z dostępnych opcji.
 8. Zapoznanie się z treścią oświadczenia PEP.
 9. Weryfikacja numeru telefonu wskazanego w I etapie rejestracji.
 10. Zaznaczenie oświadczenia o poprawności podanych danych.

forBET kod promocyjny 2024- zakład bez ryzyka 1230 zł

Pora przybliżyć szczegóły zakładu bez ryzyka do 1230 zł. Jakie są warunki, aby go otrzymać?

Podstawą jest rzecz jasna rejestracja ze wspomnianym kodem przez link lub poprzez jego wpisane w odpowiednie pole formularza. Okazuje się, że wymagania stawiane przed graczem, aby w pełni wykorzystać potencjał bonusu są minimalne:

 • Wpłać środki na konto depozytowe (min. 20 zł)
 • Obstaw za nie pierwszy zakład
 • Jeżeli okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci na konto bonusowe stawkę, aż do 1230 zł (w standardowej ofercie, bez naszego kodu to “tylko” 1000 zł).

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka, który powiększa w forBET kod promocyjny? Każdemu graczowi zdarzają się potknięcia, dlatego trzeba się liczyć również z tym, że nasz pierwszy zakład nie okaże się zwycięski. Jeżeli tak się stanie, nie ma powodu do zwieszania głowy, gdyż bukmacher zwraca stawkę na konto bonusowe. Aby możliwa była wypłata tych środków, konieczny jest ich obrót po niezbyt wygórowanych warunkach:

 • 1x obróć całością cashbacku
 • Do obrotu wliczane są tylko kupony z 3 zdarzeniami, o minimalnym kursie 1.30
 • Czas na spełnienie powyższych warunków to 14 dni

forBET kod promocyjny 2024 - bonus od 2. depozytu 50 zł

Podwojenie drugiej wpłaty jakie oferuje forBET, już samo w sobie jest doskonałą propozycją, gdyż operator ten pozwala w ten sposób zyskać nawet 2000 zł bonusu.

Dodatkowy forBET bonus 50 zł otrzymasz przy drugim depozycie tylko wówczas, jeżeli zarejestrowałeś się przez nasz link lub wpisałeś kod PREZENTVIP w odpowiednim polu. Wpłata ta nie może być niższa niż 20 zł.

forBET bonus powitalny: oferta standardowa

W ramach bonusu powitalnego, jakiego uzyskanie umożliwia kod promocyjny forBET, można wyróżnić 4 składowe:

 • Zakład bez ryzyka do 1230 zł (w standardzie 1000 zł - kod zwiększa go o 230 zł)
 • Dodatkowy bonus 50 zł od drugiego depozytu (konieczny kod)
 • 100% bonusu od 2. depozytu do 2000 zł
 • Gra bez podatku przez 30 dni

Sumarycznie, bonus może wynieść zatem 3280 zł, co stanowi kwotę aż o 280 zł większą niż ta, jaką bukmacher może Ci zagwarantować w standardowej ofercie powitalnej. Zakład bez ryzyka oraz bonus za 2. depozyt opisaliśmy już powyżej, więc poniżej znajdziecie szczegóły na temat tego, jak odebrać i wykorzystać dwa pozostałe dostępne w forBET bonusy powitalne.

forBET bonus 100% od 2. depozytu do 2000 zł - jak otrzymać?

Mechanizm działania tej promocji jest bardzo prosty: im więcej wpłacisz, tym większy bonus dostaniesz. Twój depozyt jest podwajany przez środki bonusowe. Poniżej podajemy kilka przykładowych scenariuszy obrazujących, jak ten bonus działa:

 • Wpłacasz 200 zł - otrzymujesz dodatkowe 200 zł na konto bonusowe
 • Wpłacasz 1000 zł - otrzymujesz dodatkowe 1000 zł na konto bonusowe
 • Wpłacasz 2000 zł - otrzymujesz dodatkowe 2000 zł na konto bonusowe
 • Wpłacasz 2500 zł - otrzymujesz dodatkowe 2000 zł na konto bonusowe, gdyż maksymalna kwota bonifikaty wynosi 2000 zł

Jeżeli Twój depozyt to 20 zł lub więcej, a przy rejestracji wykorzystałeś forBET kod promocyjny, zyskasz dodatkowo 50 zł na konto bonusowe.

Podobnie jak w przypadku zakładu bez ryzyka, bonus od 2. depozytu również podlega pewnym zasadom obrotu:

 • 2x obrót całością bonusu
 • Min. 3 zdarzenia na kuponie
 • Min. kurs kuponu to 2.50
 • Min. kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30
 • Czas na obrót wynosi 14 dni
 • Do obrotu nie są wliczane zakłady KOMBI, virtuale i gry karciane

forBET - gra bez podatku przez 30 dni

Dodatkową korzyścią płynącą z rejestracji w forBET jest możliwość gry bez podatku przez 30 dni od utworzenia konta. Co zrobić, aby było to możliwe?

 • Na kuponie umieść min. 3 zdarzenia, z kursem min. 1.30
 • Obstawiaj za środki własne
 • Jeżeli chcesz grać bez podatku, nie uwzględniaj na kuponie zakładów na gry wirtualne, karciane oraz zakładów systemowych i długoterminowych.

Miej na uwadze, że forBET aktywuje grę bez podatku w ciągu 24h od rejestracji. Przed zagraniem kuponu upewnij się zatem, że opcja ta jest już włączona.

Jak odebrać forBET kod promocyjny?

ForBET kod promocyjny to: PREZENTVIP. Pozwala on odebrać większy o 230 zł zakład bez ryzyka i dodatkowe 50 zł w ramach 2. depozytu.

Aby otrzymać podwyższony bonus należy wpisać nasz kod przy rejestracji u bukmachera.

Tak. Forbet Zakłady Bukmacherskie od kilku lat posiada w naszym kraju licencję Ministerstwa Finansów.

Skorzystanie z kodu promocyjnego forBET jest możliwe dzięki kliknięciu w nasz link, bądź wpisanie w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *