Kod promocyjny Fuksiarz

Szczegóły bonusu
 • 500 zł zakład bez ryzyka
 • pakiet Polsat Sport Go o wartości 40 zł na miesiąc
Spis treści
[Rozwiń]

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny? Fuksiarz kod promocyjny to PREZENTVIP. Uprawnia do odebrania zestawu: 500 zł cashback powitalny, pakiet Polsat Go Sport 40 zł i liczne bonusy bukmacherskie. Wystarczy rejestracja z naszym kodem.

Fuksiarz kod promocyjny 2023

Nasz kod promocyjny Fuksiarz pozwala na dostęp do pełnej oferty powitalnej bukmachera. Uprawnia on do odebrania bonusu na start po założeniu konta. Fuksiarz kod promocyjny daje nam możliwość skorzystania z prawdziwego cashbacku na start. Wynosi on 50% do maksymalnej kwoty 500 zł. Dodatkowo nasi gracze otrzymają darmowy miesięczny dostęp do pakietu Polsat Box Sport Go.

Nowy legalny bukmacher Fuksiarz oferuje nowym użytkownikom bonus cashback, który nie wymaga obrotu. To oznacza, że jeżeli gracz przegra swój pierwszy zakład u bukmachera, pieniądze wracają na jego konto główne. Nie ma żadnych wymagań, co do zwróconej kwoty i można ją zarówno przeznaczyć na dalszą grę, jak i wypłacić na swój rachunek bankowy.

Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 540 zł
Szczegóły
 • 500 zł zakład bez ryzyka
 • pakiet Polsat Sport Go o wartości 40 zł na miesiąc
PREZENTVIP Kod rejestracyjny VIP

Fuksiarz i jego bonus powitalny na start

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz przygotowały bonus powitalny opierający się głównie na zakładzie bez ryzyka. Jak wygląda pełna oferta powitalna Fuksiarza?

 • Cashback 50% do 500 złotych  - bez wymagań obrotowych
 • Bonus 40 zł z naszym kodem - darmowy dostęp do Polsat Box Sport Go
 • Early Payout - wygrane zakłady na piłkę nożną już przy dwóch golach przewagi
 • Mega Kursy Boost - powiększone kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe
 • Cashback bez końca - możliwość uzyskania zwrotu części stawki za przegrane zakłady
 • Cashback na wirtuale - pierwszy bukmacher w Polsce, który zaproponował regularny cashback na sporty wirtualne.

Cashback Fuksiarz, czyli zakład bez ryzyka

Cashback przygotowany przez Fuksiarza dla klientów są na pewno godne uwagi. Zazwyczaj jeśli chcemy wypłacić konkretną kwotę pochodzącą z bonusu po wpisaniu kodu, to konieczne jest spełnienie warunków obrotu. Tutaj cashback nie ma żadnych dodatkowych wymagań. Jeżeli przegrasz swój pierwszy zakład, środki wracają do Ciebie i możesz je od razu wypłacić. Konto u Fuksiarza założone online służy do tego, aby obstawiać zakłady bukmacherskie, a nie bawić się w wygórowane wymagania bukmacherów dotyczące obrotu kwotami bonusowymi.

Jeżeli przegrasz pierwszy zakład postawiony po rejestracji zostanie Ci zwrócone 50% kwoty którą postawiłeś na swój kupon (pod warunkiem, że twój pierwszy depozyt nie był niższy niż 50 zł). Operator Fuksiarz jest w stanie zwrócić użytkownikowi maksymalnie 500 złotych. Tak więc tylko tyle musisz mieć na uwadze, rozpoczynając swoją przygodę z Fuksiarz.pl. Cashback trafia na Twoje konto i możesz z nim zrobić, co Ci się żywnie podoba.

cashback-fuksiarz

Pakiet Polsat Box Sport Go

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, oprócz zakładu bez ryzyka z naszym kodem bonusowym Fuksiarz otrzymasz także Pakiet Polsatu Sport Go. Dostęp do pakietu jest ważny przez jeden miesiąc, co jest równe wartości 40 zł. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dostęp do pakietu?

 • dokonaj depozytu w ciągu 48 godzin od rejestracji konta
 • wartość depozytu musi wynosić min. 100 zł
 • na adres mailowy otrzymasz kod dostępu do Polsatu
 • kwotą depozytu należy obrócić 1 raz bez wymogu liczby zdarzeń czy min. kursu
 • na aktywację pakietu masz 3 miesiące
 • po zalogowaniu na konto w Polsat Box Sport Go należy wpisać kod na https://polsatboxgo.pl/panel/mamkod

Inne promocje Fuksiarz.pl

Kod promocyjny Fuksiarz będzie z pewnością bardzo kuszący dla klientów poszukujących nowego operatora typów bukmacherskich. Bonus cashback oraz Early Payout to bez wątpienia najjaśniejsze punkty oferty, którą przygotował dla najnowszych klientów. Operator Fuksiarz zdaje sobie jednak sprawę, że musi zachęcić do gry nie tylko nowych użytkowników, ale również tych, którzy od dłuższego czasu mają konto.

Dlatego też użytkownicy, którzy założyli na Fuksiarzu nie muszą się martwić. Cashback bez końca to promocja, z której można regularnie korzystać przy okazji zakładów sportowych. Specjalnie dla fanów sportów wirtualnych powstał również cashback na wirtuale. Dzięki niemu możesz obstawiać wirtualną piłkę nożną i otrzymywać zwroty środków za przegrane zakłady. Do tego dochodzą też Mega Kursy na najciekawsze wydarzenia. Bukmacher Fuksiarz ma w swojej ofercie kilka naprawdę interesujących propozycji i warto się im przyjrzeć.

Załóż konto z kodem promocyjnym

Bukmacher Fuksiarz przygotował zarówno opcję szybkiej rejestracji, jak i pełnej. Kiedy założymy konto można swobodnie przejść do oferty i obstawiać wybrane przez siebie rozgrywki z danej dyscypliny sportowej. Promocyjna oferta przygotowana przez Fuksiarza na pewno przyciągnie uwagę wielu doświadczonych typerów.

Proces rejestracji jest bardzo prosty. Wystarczy przejść przez krótki formularz, w którym podamy swoje:

 • Imię i nazwisko
 • Email/Login
 • Numer telefonu
 • Hasło
 • PESEL
 • Narodowość

Pamiętaj również o tym, aby dokładnie przepisać kod promocyjny Fuksiarz. Musisz również wyrazić chęć skorzystania z bonusu powitalnego, poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola. To tyle! Aktywuj swoje konto i rozpocznij grę w Fuksiarz.pl.

rejestracja-fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz oferuje nowym graczom cashback 50% do maksymalnej kwoty 500 PLN. Z naszym kodem otrzymasz dodatkowo 40 zł Pakietu Polsat Sport Go.

Jeśli chcesz otrzymać dostęp do najlepszej oferty na start Fuksiarza, użyj kodu promocyjnego PREZENTVIP. Otrzymasz pakiet powitalny 540 zł.

Jak najbardziej. Fuksiarz otrzymał licencję Ministerstwa Finansów w grudniu 2020 roku i od tamtej pory działa legalnie.

Oprócz bonusu powitalnego możemy liczyć na szereg promocji w Fuksiarz.pl. Są to Early Payout, Cashback bez końca, Mega Kursy Boost oraz Cashback na wirtuale.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *