Kod bonusowy PZBuk

Szczegóły bonusu
 • 23 zł freebet na start
 • 1000 zł zakład bez ryzyka
 • 1000 zł od depozytów
W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

Jaki jest PZBUK kod bonusowy?

Kod bonusowy PZBUK nie jest wymagany. Wystarczy rejestracja przez nasz link, aby otrzymać bonus powitalny. Będziesz wtedy uprawniony do odebrania w sumie pięciu bonusów: zakładu bez ryzyka, freebetu za kod i trzech bonusów od wpłat. Z naszego artykułu dowiesz się jak działają te promocje oraz co należy zrobić, aby obrócić otrzymanymi środkami i możliwa była ich wypłata na konto bankowe.

Kwota bonusu w ramach PZBuk oferty powitalnej wynosi 2023 zł, jeśli zarejestrujesz się przez naszą stronę. Zaletą pakietu na start jest prostota propozycji bukmachera PZBUK dla nowych graczy oraz preferencyjne warunki skorzystania z bonusów.

Kod bonusowy PZBUKNIEWYMAGANY
Freebet na start23 zł
Zakład bez ryzyka1000 zł
Bonusy od depozytów1000 zł
PZBuk bonus na start

Kod bonusowy PZBUK - czy warto się z nim rejestrować się?

Czy warto wpisać kod bonusowy PZBUK podczas zakładania konta? Jak już wspomnieliśmy, kod promocyjny PZBuk nie jest wymagany, aby otrzymać pakiet na start. Istotne jest natomiast, aby zarejestrować konto u bukmachera przez naszą stronę. Zatem czy warto założyć konto?

Odpowiedź może być wyłącznie twierdząca. Każdy kto zdecyduje się zarejestrować u tego bukmachera przez nasz link, może liczyć na udział w promocjach, które są najwyższe w ofercie. Przede wszystkim otrzyma na start PZBuk freebet, zakład bez ryzyka i bonusy od depozytów.

Nasz bonus: 2023 PLN
Szczegóły
 • 23 zł freebet na start
 • 1000 zł zakład bez ryzyka
 • 1000 zł od depozytów
NIEWYMAGANY Kod rejestracyjny VIP

Pamiętaj, że oferta zadziała tylko wtedy, gdy przejdziesz do formularza PZBuk przez nasz link. Kod bonusowy PZBUK był niegdyś dostępny, ale teraz nie trzeba go wpisywać by otrzymać bonus na start. Z kolei sama rejestracja w PZBUK jest bardzo prosta, o czym piszemy poniżej.

Konstrukcja pierwszej promocji PZBuk - zakład bez ryzyka - jest niezwykle korzystna z punktu widzenia gracza. O powodach, dla których wydajemy taką opinię, dowiesz się z dalszej części tego tekstu. Ofertę powitalną dopełnia jedna z najbardziej pożądanych przez nowych graczy forma gratyfikacji - tj. darmowy zakład na 23 zł. Niewiele trzeba zrobić, aby został dopisany do naszego konta. Jeśli szukasz jeszcze innych kodów promocyjnych do bukmacherów to znajdziesz je wszystkie na naszej stronie.

Jak założyć konto w PZBUK?

Istnieją dwa sposoby na rejestrację w PZBUK. Oba dają taki sam efekt, aczkolwiek metoda pierwsza pozwala zaoszczędzić nieco czasu.

pzbuk kod bonusowy rejestracja
 • Sposób 1: Dołącz do PZBUK klikając w nasz link. Natychmiast zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.
 • Sposób 2: Zarejestruj się przez stronę bukmachera. Wpisz zatem w przeglądarkę adres: www.pzbuk.pl i kliknij w biały button “REJESTRACJA”, zlokalizowany w prawym górnym rogu, tuż obok przycisku logowania.

Jeśli wybierzesz rejestrację przez naszą stronę, szybciej dostaniesz się do miejsca docelowego i będziesz mógł otrzymać wszystkie bonusy na start. Spójrzmy na to, jak krok po kroku przebiega cały proces:

 1. Przejdź do formularza rejestracji – skorzystaj z jednego ze sposobów, jakie przedstawiliśmy powyżej.
 2. W ramach szybkiej rejestracji, podaj swój adres e-mail, numer telefonu i ustanów hasło.
 3. Zaznacz zgody na przetwarzanie danych osobowych i na otrzymywanie informacji o promocjach i bonusach.
 4. W kolejnym kroku wypełnij rubryki: imię, nazwisko, data urodzenia i PESEL.
 5. Zaznacz, że zapoznałeś się z regulaminem.
 6. W kroku trzecim ustal limity czasowe i kwotowe Twojej gry.
 7. Po zaakceptowaniu, zostanie utworzone konto tymczasowe. Aby uczynić je w pełni funkcjonalnym, po zalogowaniu się na konto, wejdź w menu i skorzystaj z opcji “wyślij dokumenty”.
 8. Załącz skany lub zdjęcia dowodu osobistego i ciesz się ze zweryfikowanego konta.

PZBUK bonus powitalny

PZBUK proponuje na start trzy ciekawe promocje nowym graczom. Co istotne, do skorzystania z nich nie jest potrzebny kod bonusowy PZBUK. Każdy kto zarejestruje konto u tego operatora przez nasz link może liczyć na:

 • Zakład bez ryzyka do 1000 zł
 • Freebet do 23 zł
 • Bonusy od depozytów: 250 zł, 350 zł i 400 zł

Łącznie, bonus może zatem sięgać kwoty 2023 zł, zatem warto wiedzieć co należy zrobić, aby w pełni wykorzystać potencjał oferty powitalnej tego bukmachera.

PZBUK kod bonusowy 2023 - zakład bez ryzyka 1000 zł - jak otrzymać?

Bukmacher PZBUK zdecydował się na niestandardowe podejście do promocji typu zakład bez ryzyka. W odróżnieniu od większości operatorów, dla których cashback jest elementem oferty powitalnej, PZBUK oferuje zwrot za pierwszy przegrany kupon. W czym tkwi różnica?

Oznacza to, że otrzymujesz zwrot za pierwszy kupon spełniający wymogi promocji, który nie zostanie rozliczony jako wygrany. Bukmacher zwróci Ci stawkę przegranego zakładu, nawet jeśli wcześniej kilkukrotnie sprzyjało Ci szczęście i typerski nos. Natomiast u innych bukmacherów promocja ta z reguły działa w ten sposób, że chroniony jest tylko pierwszy zakład – czyli jeżeli okaże się wygrany, to promocja i tak zostaje „wykorzystana”.

Jakie wymagania musi spełnić zakład, aby w przypadku niepowodzenia, jego stawka podlegała zwrotowi?

 • Powinien zawierać przynajmniej 2 zdarzenia
 • Każda selekcja z kursem nie niższym niż 1.40.
 • Jego stawka minimalna to 200 zł (maksymalny cashback to 1000 zł)

Kiedy po raz pierwszy zdarzy Ci się nie wytypować poprawnie, na Twoim ekranie wyskoczy okienko z propozycją zaakceptowania cashbacku. Pamiętaj, że odrzucenie tej oferty spowoduje, że nie otrzymasz już kolejnej szansy na skorzystanie z promocji.

Na wykorzystanie zakładu bez ryzyka gracz otrzymuje aż 30 dni. To okres zupełnie wystarczający na znalezienie odpowiednich typów. Spieszymy z tłumaczeniem, jakimi cechami powinien charakteryzować się zakład, aby możliwe było skorzystanie z cashbacku:

 • Kupon musi być wielokrotny, tj. zawierać przynajmniej 2 selekcje
 • Każde ze zdarzeń musi być opisane kursem min. 1.40

Wytycznych nie ma zatem zbyt wiele i nie są skomplikowane. Tym co warto wiedzieć jest to, że w momencie kiedy konstruowany przez nas zakład spełnia kryteria, można z niego skorzystać, wybierając odpowiednią opcję z rozwijanego menu “Wybierz aktywną promocję”. Ewentualne wygrane z zakładu obejmują tylko środki ponad wartość stawki.

Jeśli szukasz innych ciekawych zakładów bez ryzyka to polecamy cashback Fortuny przyznawany w formie aż trzech bonusów.

Kod bonusowy PZBUK - freebet 23 zł

Freebet 23 zł to kolejna z promocji, do skorzystania z której wystarczy rejestracja w PZBuk przez nasz link. Trzeba przyznać, że warunki aby zagrać za dodatkowe środki nie są wygórowane.

 • Dokonaj depozytu na co najmniej 50 zł
 • Zawrzyj zakład wielokrotny (min. 2 zdarzenia)
 • Stawka zakładu min. 50 zł
 • Zadbaj, aby kurs całkowity kuponu był nie mniejszy niż 2.00

Po postawieniu zakładu do konta zostanie dodany freebet. Tak jak łatwo spełnić warunki otrzymania freebetu, tak proste są i kryteria określające sposób jego wykorzystania:

 • Kupon AKO
 • Min. kurs pojedynczego zdarzenia: 1.40

Podobnie jak w przypadku zwrotu w ramach zakładu bez ryzyka, wykorzystanie dodatkowych środków wiąże się z koniecznością wyboru odpowiedniej opcji z rozwijanego menu - “Wybierz aktywną promocję”.

PZBuk bonus od wpłaty

Trzecim rodzajem bonusu, jaki mogą otrzymać nowi gracze PZBuk są trzy bonusy od wpłaty. Dotyczą one kolejno drugiego, trzeciego i czwartego depozytu i wynoszą kolejno:

 • 25 % do 250 PLN
 • 25 % do 350 PLN
 • 25 % do 400 PLN

Procent bonusu od wpłaty nie jest niestety wysoki. Zwykle u innych bukmacherów wynosi on 50 % lub 100 %. Przykładem bonusu od wpłaty do 100 % jest bukmacher forBET. Wróćmy jednak do tego co proponuje PZBuk.

W sumie można zatem otrzymać maksymalnie 1000 zł. Odebranie każdego z bonusów ma takie same zasady. Aby jednak uruchomić promocję na bonusy od wpłaty trzeba najpierw wpłacić pierwszy depozyt. Wówczas w sekcji "promocje" pojawi się opcja skorzystania z promocji od wpłaty. Następnie:

 • kliknij przycisk "odbierz bonus 25 %" w sekcji Promocje
 • zostaniesz przeniesiony do strony wpłaty
 • wpłać depozyt min. 25 zł
 • po zaksięgowaniu wpłaty bonus i depozyt trafią na konto bonusowe
 • obróć kwotą bonusu i depozytu jeden raz na dowolnej liczbie kuponów
 • do obrotu liczą się kupony AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 3.50

Podoba nam się, że PZBuk umożliwia otrzymanie aż trzech bonusów od wpłat. Jednak mają one dwa podstawowe minusy: wynoszą one tylko 25 % wpłaty i konieczny jest obrót zarówno bonusem, jak i depozytem.

PZBUK kod bonusowy - FAQ

Kod bonusowy PZBuk nie jest aktualnie wymagany. Po przejściu do rejestracji PZBuk przez nasz link i założeniu konta otrzymasz najwyższy bonus powitalny do tego bukmachera.

Rejestracja z kodem bonusowym PZBuk nie jest wymagana. Rejestrując się u bukmachera przez nasz link otrzymasz freebet na start w wysokości 23 zł, 1000 zł zakład bez ryzyka i 1000 zł od wpłat.

Tak. PZBUK Zakłady Bukmacherskie od kilku lat posiada w naszym kraju licencję Ministerstwa Finansów.

Wykorzystanie kodu bonusowego PZBuk nie jest konieczne. By skorzystać z bonusów należy przejść do formularza rejestracyjnego bukmachera przez nasz link. Następnie uzupełnić dane w formularzu i założyć konto.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *