Aktualne kody bukmacherskie 2023

Zakład bez ryzyka. Cashback u bukmacherów

Zakład bez ryzyka. Cashback u bukmacherów
Spis treści
[Rozwiń]

Jednym z najpopularniejszych bonusów w zakładach bukmacherskich jest zakład bez ryzyka. Inna nazwa dla tego rodzaju bonusu to cashback, który jest bardziej powszechny wśród doświadczonych graczy. Dzięki niemu możemy otrzymać zwrot w chwili gdy przegramy pierwszy postawiony kupon. To jedna z najkorzystniejszych opcji na rynku bukmacherskim, pozwalająca na większe pole manewru w zakładach.

Najlepsze zakłady bez ryzyka

Na polskim rynku wielu bukmacherów oferuje cashback, więc jak rozpoznać te najlepsze zakłady bez ryzyka? Tutaj oczywiście wiele zależy od indywidualnych preferencji gracza, ale utarło się przekonanie, że najlepszy zakład bez ryzyka to ten, który nie wymaga obrotu. To znaczy, że zwrot dokonywany jest automatycznie na nasze konto główne, a nie bonusowe. Mamy więc możliwość natychmiastowej wypłaty środków po ich otrzymaniu. Niestety to jak na razie rzadkość i tylko kilku bukmacherów może się pochwalić takim podejściem do graczy. Przyjrzyjmy się zakładom bez ryzyka u legalnych bukmacherów online.

BukmacherWarunki obrotuKwota bonusuOdbierz cashback
Fuksiarzbrak warunków obrotudo 500 PLNGRAJ BEZ RYZYKA
Superbet4x obrót kuponem z 2 zdarzeniami (kurs każdego z nich - 1.30, kurs całkowity - 1.80do 500 PLNGRAJ BEZ RYZYKA
STSbrak warunków obrotudo 234 PLNGRAJ BEZ RYZYKA
Fortuna1x obrót z 1 zdarzeniem z dowolnym kursemdo 600 PLNGRAJ BEZ RYZYKA
Betclic6x obrót po kursie 2.00do 550 PLNGRAJ BEZ RYZYKA
LV BET1x obrót po kursie całkowitym 1.75do 333 PLNGRAJ BEZ RYZYKA
PZBuk1x obrót kuponem z 2 zdarzeniami (kurs każdego z nich - 1.40)do 500 PLNGRAJ BEZ RYZYKA
forBET4x obrót po kursie 2.00do 120 PLNGRAJ BEZ RYZYKA
eWinner1x obrót z 1 zdarzeniem z dowolnym kursemdo 110 PLNGRAJ BEZ RYZYKA

Czym właściwie jest zakład bez ryzyka?

Jeśli nadal nie wiesz co to zakład bez ryzyka, postaramy się to Tobie wyjaśnić najlepiej jak się da. To rodzaj bonusu powitalnego, który oferują bukmacherzy w celu zachęcenia graczy do otwarcia u nich konta. Spotykany jest również pod nazwami bezpieczny zakład oraz cashback, jednak pod każdą terminologią oznacza to samo. Zadaniem zakładu bez ryzyka jest zabezpieczenie środków gracza przed porażką. Nawet jeżeli źle wytypuje on pierwszy zakład, środki nie przepadają, ale są mu zwracane. Tutaj już bukmacher decyduje czy trafiają one na koncie głównym czy też bonusowym. W tym drugim przypadku będzie konieczne spełnienie wymagań określonych w regulaminie. Dotyczą one liczby obrotów oraz kursów, po których należy dobierać zdarzenia. Z tego względu gracze bardziej lubią cashback bez warunków obrotowych.

Jak działa zakład bez ryzyka?

Najprościej mówiąc, zakład bez ryzyka to zabezpieczenie przed przegraniem pierwszego kuponu u bukmachera. To właśnie operator decyduje jaką kwotę jest nam w stanie maksymalnie zwrócić. Ponadto możemy z góry dowiedzieć się czy będziemy musieli danym bonusem obracać czy też kwota wróci od razu na nasze konto główne. Głównym celem zakładu bez ryzyka jest danie graczowi pewnej swobody związanej z obstawianiem. Mianowicie nie musi się on przejmować przegraną przy pierwszym podejściu, bo te środki które postawi i tak do niego wrócą. Bardziej doświadczeni gracze korzystając z zakładu bez ryzyka stawiają maksymalną kwotę i dobierają takie zdarzenia, aby wygrana w pełni ich zadowalała. W przypadku porażki zaś otrzymują  pieniądze z powrotem, więc praktycznie rzecz biorąc niczym nie ryzykują.

cashback-bukmacherzy

Czy cashback i cashout to to samo?

Nazwy cashback i cashout mogą brzmieć podobnie, ale nigdy nie powinny być używane naprzemiennie w odniesieniu do tego samego terminu. Różnica jest bowiem zasadnicza i poniżej dokładnie wyjaśniamy na czym polega. Cashback to omawiany tutaj zakład bez ryzyka, a z kolei cashout to możliwość szybszego zamknięcia zakładu. Pozwala nam wypłacić środki przed końcem ostatniego trwającego jeszcze meczu na naszym kuponie. Obie opcje są dla graczy bardzo korzystne i warto ich używać podczas obstawiania u bukmacherów

Cashback - zakład bez ryzyka czyli inaczej zwrot po przegranej na konto gracza.

Cashout - zamknięcie trwającego zakładu i wypłata części całości proponowanej wygranej.

Zakład bez ryzyka - który najlepszy?

Na polskim rynku jest wielu bukmacherów oferujących zakład bez ryzyka, więc trudno stwierdzić jednoznacznie, który z nich jest najlepszy. Na pewno będzie to któryś z tych niewymagających obrotu, gdzie stawka przegranego zakładu wraca od razu na nasze konto główne i znów jest do naszej dyspozycji. Którzy bukmacherzy oferują zakład bez ryzyka?

 • STS
 • Fortuna
 • Fuksiarz
 • Superbet
 • eWinner
 • forBET
 • LV BET
 • PZBuk
 • Betclic

Wśród nich znajdziemy zarówno takich, którzy proponują zwrot na konto główne, a także takich którzy wymagają dokładnej liczby obrotów po określonych kursach. Poniżej przedstawiamy zakład bez ryzyka u każdego z nich.

STS cashback

Zakład bez ryzyka STS to tylko jedna składowa oferty powitalnej najpopularniejszego bukmachera w Polsce. Jeżeli wykorzystasz nasz STS kod promocyjny, otrzymasz powiększony cashback do 234 PLN. W standardowej ofercie bukmachera możesz liczyć na 200 złotych bonusu, więc na pewno warto skorzystać z kodu promo, który oferujemy.

Główną zaletą tego bonusu jest to, że STS zwraca na konto depozytowe, a więc nie jest objęty żadnymi warunkami. To oznacza, że zwrócone środki możemy wykorzystać w dowolny sposób. Równie dobrze mogą one zostać przeznaczone na następne zakłady bukmacherskie, jak i wypłacone na rachunek bankowy. W tym drugim przypadku musisz mieć zweryfikowane konto stałe w STS.

odbierz-sts-bonus

Fortuna zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka w Fortunie został zmodyfikowany i teraz należy do najlepszych tego typu bonusów na rynku bukmacherskim. Obecnie cashback wynosi aż 600 złotych, więc na pewno warto się nim zainteresować. Jak na tak wysoką kwotę, warunku Fortuny wydają się bardzo przystępne. Wystarczy obrócić raz otrzymanymi środkami i uwolnimy całą kwotę bonusu.

Dodatkową zaletą jest to, że stawiając np. 200 PLN na pierwszy zakład i kiedy okaże się on przegrany, na nasze konto wraca 200 złotych. U konkurentów często wliczana jest jeszcze kwota podatku, przez co ostateczny zwrot jest niższy. Bukmacher Fortuna ma teraz na tym polu bardzo mocną pozycję.

fortuna-bonus

Cashback Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz zdecydowanie dobrze wszedł na polski rynek bukmacherski. Już figuruje w rankingach najlepszych bukmacherów, a to między innymi zasługa bonusu powitalnego. Jest on dość nietypowy, patrząc na konkurencję, ale na pewno warto się nim zainteresować. Zwrot 50% stawki do maksymalnej kwoty 500 PLN może nie wyglądać optymalnie na pierwszy rzut oka, ale kiedy weźmiemy pod uwagę, że nie trzeba obracać cashbackiem i można od razu dokonać wypłaty na konto w banku, prezentuje się on znacznie lepiej.

Fuksiarz nie wymaga obrotów, więc nie ma żadnych warunków kursowych, ani nic podobnego. Trzeba jedynie pamiętać, że można go odebrać jedynie, jeżeli pierwszy wpłacony depozyt wyniósł co najmniej 50 zł. Zakład bez ryzyka jest cashbackiem w czystej postaci. Co to oznacza? Po zagraniu pierwszego kuponu są tylko dwie możliwości. Zgarniasz wygraną lub otrzymujesz zwrot gotowy do wypłaty. Dzięki temu nie musisz obracać nim w żaden sposób, a zwrócona kwota może zostać wykorzystana dowolnie.

fuksiarz-odbierz-bonus

Zakład bez ryzyka od Superbet

W ciągu niecałego roku bukmacher Superbet zrobił ogromny postęp i przebił się do czołówki najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Przyczynił się do tego między innymi zmieniony bonus na start dla nowych graczy. Wcześniej polegał na depozytach, a obecnie skupiono się na zakładzie bez ryzyka, gdzie depozyt jest jedynie dodatkiem. Wysoka kwota i oryginalne warunki sprawiają, że to jeden z lepszych cashbacków na rynku.

Kwota zakładu bez ryzyka od Superbet wynosi aż 500 złotych, ale nie to jest tu najlepsze. Nie dotyczy bowiem ona tylko pierwszego zakładu, ale sumy przegranych kuponów w pierwszym tygodniu po założeniu konta. Suma stawek z zakładów się sumuje i po 7 dniach gracz otrzymuje cashback. To znakomita propozycja dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

superbet-bonus

Betclic i jego cashback

Zakład bez ryzyka od Betclic przez pewien czas był jednym z najlepszych na rynku. Niestety bukmacher postanowił utrudnić zadanie graczom i podnieść poprzeczkę. Chodzi tu oczywiście o warunki obrotowe, ponieważ cashback od Betclic ląduje na koncie bonusowym, a nie jak w przypadku wielu konkurentów, na koncie głównym. Co prawda kwota bonusu wzrosła do 550 złotych, ale wymagania urosły równie proporcjonalnie.

Betclic wymaga aż 8x obrotu kuponami z kursem minimalnym 2.00. To oznacza, że łącznie należy zagrać za kwotę równą 4400 PLN co jest niemałą sumą. Trudno ostatecznie wyjść na plus, więc nie zaliczamy cashbacku Betclica do najlepszych na rynku. Kwotowo jeszcze się broni, ale wymagania wobec graczy zostały ustanowione na zdecydowanie zbyt wysokim poziomie.

Zakład bez ryzyka w PZBuk

Ten niepozorny bukmacher prezentuje naprawdę solidną ofertę, więc coraz większa liczba graczy dezyduje się na założenie u niego konta. Zwłaszcza, że zakład bez ryzyka w PZBuk wynosi aż 500 PLN, a otrzymanym zwrotem wystarczy obrócić tylko jeden raz. Ponadto warunki nie są wygórowane, ponieważ wystarczą dwa zdarzenia na kuponie, a każde z nich musi mieć kurs minimalny 1.40. Warto mieć na uwadzę również to, że PZBuk kod promocyjny uprawnia do odbioru powiększonego bonusu na start.

Nasz bonus: 1050 zł
Szczegóły
 • 1000 zł cashback + 50 zł darmowy zakład +15% zł kombodoładowanie
NIEWYMAGANY Kod rejestracyjny VIP

LV BET również oferuje cashback

Jeden z bardziej interesujących cashbacków na rynku to ten od bukmachera LV BET. Sponsor m. in. Wisły Kraków ma bardzo bogaty pakiet powitalny dla nowych typerów, a zakład bez ryzyka jeszcze go urozmaica. W LV BET mamy możliwość zwrotu z pierwszego zakładu do kwoty maksymalnej 333 PLN. Suma jest bardzo przyzwoita, a warunki prostsze niż u wielu konkurentów. Należy obrócić zwróconą kwotą tylko raz i to kuponem z kursem całkowitym 1.75.

lvbet-bonus

Cashback na start od eWinner

Po niemrawym początku eWinner zmodyfikował swoją ofertę i przez pewien czas należał do grona najlepszych legalnych bukmacherów. Później nastąpiła kolejna zmiana, ale tym razem na gorsze. Niemniej jednak wciąż zakład bez ryzyka od tego bukmachera wygląda bardzo przyzwoicie. Kwota co prawda nie powala na kolana, ponieważ jest to 110 PLN, ale łatwo je obrócić w przypadku przegranego zakładu. Otrzymany zwrot podlega tylko jednokrotnemu obrotowi po dowolnym kursie, więc żaden gracz nie powinien mieć problemu ze znalezieniem odpowiednich typów.

ewinner-odbierz-bonus

forBET z zakładem bez ryzyka

Ostatnim na naszej liście jest bukmacher forBET, który wzorem najlepszych konkurentów skonstruował swój bonus na start z kilku elementów. Jednym z nich jest właśnie zakład bez ryzyka, który sięga maksymalnie 120 złotych. Niestety warunki obrotowe również nie są zbyt przychylne obstawiającym zakłady bukmacherskie. Po otrzymaniu zwrotu musimy jeszcze nim obrócić aż 4 razy, zanim będziemy mogli wypłacić środki. Do tego wymagany jest jeszcze kurs minimalny w wysokości 2.00. Jak na taką kwotę, wymagania mogłyby zostać nieco obniżone.

Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3280 zł
Szczegóły
 • 1000 zł 1230 zł zakład bez ryzyka
 • 100% od 2. depozytu do 2000 PLN
 • dodatkowe 50 PLN za 2. depozyt (tylko z kodem!)
 • 30 dni gry bez podatku
PREZENTFB Kod rejestracyjny VIP

Czy warto wykorzystać zakład bez ryzyka?

Z pewnością warto korzystać z najlepszych zakładów bez ryzyka, które mają niewielkie lub żadne wymagania. Gracze bardzo lubią ten rodzaj bonusu, ponieważ wiąże się on z kilkoma korzyściami:

 • Gracz nie ryzykuje własnymi pieniędzmi - w przypadku porażki otrzymuje zwrot, który zależnie od bukmachera można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę
 • Idealna opcja zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy
 • Oprócz oferty powitalnej może się zdarzyć, że bukmacher zaproponuje nam zakład bez ryzyka przy okazji jakiegoś popularnego wydarzenia
 • Nowy typer nie musi się przejmować pierwszą porażką, bo otrzyma zwrot
 • Doświadczony gracz może obstawić za większą sumę i w najgorszym przypadku otrzymać jej zwrot, zaś w najlepszym - wysoką wygraną

Zakład bez ryzyka - wymagania bukmacherów

Tylko nieliczni bukmacherzy oferują zwrot środków prosto na konto główne. Zdecydowana większość oczekuje określonej liczby obrotów i to najczęściej po ustalonym wcześniej kursie. Gracz powinien zwracać uwagę na warunki regulaminu, żeby później nie był zdziwiony. Co może być w nim zawarte?

 • liczba obrotów otrzymaną kwotą
 • minimalna stawka zakładu
 • brak możliwości zakładów na żywo lub długoterminowych
 • określony czas na dokonanie obrotu
 • kurs pojedynczych zdarzeń
 • kurs całkowity kuponu

Czytajcie regulaminy, aby uniknąć niejasności. Znając zasady gry, w którą grasz, zwiększasz szanse wygranej.

To zakład bezpieczny, który nie wiąże się z ryzykiem przegranej. Zazwyczaj tylko pierwszy kupon objęty tą promocją powoduje zwrot środków. Wyjątkiem jest Superbet, który oferuje cashback za przegrane zakłady z pierwszego tygodnia po rejestracji.

Obecnie na rynku bukmacherskim najwyższy zakład bez ryzyka proponuje nam Fortuna. Jest to 600 złotych, którymi wystarczy obrócić tylko raz i to z dowolnym kursem.

Bukmacherzy STS i Fuksiarz nie wymagają żadnego obrotu zwróconą stawką. Z kolei najłatwiejsze do spełnienia są warunki w Fortunie, LV BET oraz PZBuk.

Tak. Zakład bez ryzyka możemy traktować jako synonim cashbacku.

Szczegółowe informacje na temat obrotu, znajdują się w regulaminie bukmachera.

Jest to doskonały sposób na rozpoczęcie zakładów bukmacherskich. Nie trzeba się przejmować przegranym kuponem, a później można wypłacić otrzymane środki lub przeznaczyć je na dalszą grę.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *