Kod promocyjny STS 2023

Szczegóły bonusu
 • 0 zł 100 zł zakład bez ryzyka
 • 1500 zł bonus od depozytu
 • 60 zł za zadania
W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

Jaki jest STS kod promocyjny?

STS kod promocyjny to: PREZENTVIP. Należy go wpisać w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego na stronie bukmachera STS. Można też po prostu kliknąć jeden z naszych bannerów. To automatycznie załaduje kod i gracz otrzyma znacznie bardziej atrakcyjny pakiet na start.

Jeśli nigdy nie zakładałeś konta u bukmachera STS możesz skorzystać z naszego kodu. Musisz mieć również ukończone 18 lat, gdyż zgodnie z prawem tylko osoby pełnoletnie mogą rejestrować konto u bukmachera i typować zakłady. Jeśli z kolei jesteś już graczem STS i nie możesz przez to skorzystać z kodu zachęcamy do sprawdzenia ofert innych bukmacherów i ich promocji z kodami promocyjnymi.

STS kod promocyjny - jaki bonus otrzymasz?

No właśnie, jakie korzyści niesie za sobą STS kod promocyjny? Jakie bonusy powitalne pojawią się na kontach graczy? Każdy typer rejestrujący się z naszym kodem otrzyma:

 • Zakład bez ryzyka 100 PLN (promocja dostępna WYŁĄCZNIE z kodem promocyjnym)

Zakład bez ryzyka to jedna z najlepszych promocji jakie można odebrać u bukmachera. Promocja z kodem łączy się z pozostałymi bonusami STS dając w sumie pakiet o wartości 1660 PLN. Przypominamy, że taki pakiet powitalny dostępny jest wyłącznie z naszym STS kodem promocyjnym. Standardowa oferta nie uwzględnia premierowego zakładu bez ryzyka.

Bonus standardowy: 1560 zł
Nasz bonus: 1660 zł
Szczegóły
 • 0 zł 100 zł zakład bez ryzyka
 • 1500 zł bonus od depozytu
 • 60 zł za zadania
PREZENTVIP Kod rejestracyjny VIP

STS kod promocyjny - gdzie wpisać?

Istotne jest również gdzie wpisać kod promocyjny STS. Wiedząc już jaki jest kod zwiększający bonus STS chcemy go właściwie użyć, aby w pełni skorzystać z promocji. Spieszymy z odpowiedzią.

Kod bonusowy STS: PREZENTVIP należy wpisać w polu "kod promocyjny" znajdującym się na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego bukmachera. Jeśli chcesz uniknąć ewentualnej pomyłki podczas wpisywania kodu najlepiej przejdź do formularza STS przez nasz link. Wówczas pole będzie już uzupełnione naszym kodem.

Zakład bez ryzyka 100 PLN - Kod promocyjny STS

Wiesz już, że za rejestrację z kodem promocyjnym otrzymasz STS zakład bez ryzyka. Jak dokładnie działa ta promocja i jakie ma warunki? Poniżej szczegóły.

 • Zarejestruj konto w STS z kodem PREZENTVIP (szczegóły rejestracji w dalszej części artykułu)
 • Wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł.
 • Obstaw dowolny kupon z oferty zakładów bukmacherskich po kursie minimalnym 1.85.
 • Jeśli kupon będzie przegrany, wówczas stawka (pomniejszona o 12% podatek obrotowy) pojawi się z powrotem na koncie.
 • Maksymalny cashback bonus od bukmachera STS wynosi 100 zł.
 • Jeśli stawka zakładu pochodziła z salda depozytowego, to również tam trafi cashback i będzie można go od razu wypłacić.
 • Jeśli stawka premierowego kuponu pochodziła z salda bonusowego (zakład bez ryzyka łączy się z bonusami od depozytu), wówczas zwrot powędruje na saldo bonusowe i należy nim obrócić.
 • Bukmacher STS wymaga obrotu 3x na kuponach z kursem minimalnym 1.91 (przy maksymalnej puli darmowych środków należy postawić zakłady za 300 zł).
 • Skorzystanie z opcji Cash-out, Superoferta, MaxiKombi, Mecz dnia, Hit dnia, Podwyższony kurs lub zakład STS Bezpieczny jest niemożliwe na premierowym zakładzie bez ryzyka.

Co sądzimy o powitalnym zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS? Podoba nam się fakt, że serwis docenia naszych czytelników i oddaje w ich ręce dedykowany bonus za użycie STS kodu promocyjnego. Cashback bonus dostępny jest wyłącznie po wpisaniu hasła PREZENTVIP podczas rejestracji i nie znajdziecie go w standardowej ofercie.

Na plus należy również zapisać to, że jeśli stawka premierowego kuponu pochodziła ze środków własnych, wówczas cashback trafia automatycznie na saldo depozytowe, a bonus nie wymaga obrotu.

Być może kwota darmowych środków mogłaby być nieco bardziej atrakcyjna (niektórzy konkurenci na polskim rynku oferują kilkukrotnie wyższy zwrot za wpadkę na premierowym kuponie), natomiast bez dwóch zdań klienci STS nie mają powodów do narzekań.

STS bonus na start

STS bonus powitalny to nie tylko opisany powyżej zakład bez ryzyka. W standardowej ofercie bukmachera są jeszcze inne bonusy. STS kod promocyjny umożliwia ich otrzymanie wraz z bonusem za kod. Co zatem otrzymasz na start?

Bonusy od depozytówdo 1500 PLN
Bonusy za zadania60 PLN
Cashback za kod100 PLN
STS bonus na start 2023

O solidnym zakładzie bez ryzyka z wykorzystaniem naszego STS kodu promocyjnego już pisaliśmy. Teraz przyszedł czas na omówienie pozostałych promocji powitalnych.

STS kod promocyjny 2023

Warto dodać, że STS to nie tylko dobry pakiet powitalny. To również atrakcyjne promocje okolicznościowe dla stałych, aktywnych typerów, dzięki którym ich budżet nigdy nie powinien świecić pustkami. Sprawdźcie zresztą sami, jakie ma STS opinie graczy!

STS bonus od depozytu do 1500 PLN

Bonus od depozytu to jedna z najbardziej popularnych promocji powitalnych na polskim rynku, dlatego STS - jako jeden z liderów każdego rankingu topowych operatorów w naszym kraju - nie mógł jej pominąć. STS postanowił jednak pójść o krok dalej i oferują darmowe środki nie tylko za pierwszy depozyt, ale również za drugą i trzecią wpłatę!

 • Bonus 100% od 1. depozytu 300 zł
 • Bonus 50% od 2. depozytu 500 zł
 • Bonus 50% od 3. depozytu 700 zł

Maksymalna pula darmowych środków bonusowych od depozytu to 1500 zł. W przypadku tej promocji użycie STS kodu promocyjnego nie jest warunkiem koniecznym (ale i tak warto to zrobić, ze względu na zakład bez ryzyka 100 zł dostępny jedynie z kodem PREZENTVIP).

 • Zarejestruj nowe konto gracza na stronie bukmachera STS.
 • W ciągu 30 dni dokonaj pierwszego, dowolnego depozytu.
 • Wpłacając 300 zł lub więcej otrzymasz (automatycznie) maksymalny bonus od depozytu do 300 PLN.
 • Dokonaj obrotu bonusem 2 razy na kuponach z kursem min. 1.91
 • Wpłać drugi, dowolny depozyt (aby zgarnąć maksymalny bonus należy wpłacić min. 1000 zł).
 • W ciągu 90 dni od wpłaty kliknij button ODBIERZ BONUS.
 • Bonus 50% od depozytu do 500 PLN pojawi się na saldzie bonusowym.
 • Dokonaj obrotu bonusem 2 razy na kuponach z kursem min. 1.91.
 • Wpłać trzeci, dowolny depozyt (maksymalny bonus można zgarnąć wpłacając min. 1400 zł).
 • W ciągu 90 dni od wpłaty kliknij button ODBIERZ BONUS.
 • Do salda bonusowego zostanie dopisany bonus 50% od trzeciego depozytu do 700 PLN.
 • Obróć bonusem dwa razy na kuponach z kursem min. 1.91.

Bukmacher STS nie stawia warunków minimalnej kwoty kolejnych depozytów uprawniających do skorzystania z bonusów, dlatego kwoty wpłat każdy typer może bez trudu dostosować do swoich możliwości finansowych.

Warto pamiętać:

 • każdy kolejny bonus od wpłaty można zgarnąć dopiero po spełnieniu warunków obrotu poprzedniego. A zatem otrzymanie darmowych środków od 2. depozytu nie będzie możliwe bez dokonania obrotu 1. bonusem, a 3. bonus nie pojawi się na koncie bez dokonania obrotu bonusem nr. 2.
 • bukmacher wymaga obrotu wpłaconym depozytem - każdy depozyt wpłacony na konto bukmachera musi zostać obrócony przed wypłata 1 raz na kuponie z kursem min. 1.85
 • zasady obrotu w bonusie od wpłaty bukmachera STS nie wymagają obracania “nadwyżki” wpłaconej podczas kolejnych depozytów, lecz obrócić trzeba jedynie kwotę uprawniającą do otrzymania maksymalnego bonusu na poszczególnych etapach. A zatem - jeśli podczas 1. depozytu gracz wpłaci np. 500 zł i otrzyma bonus w kwocie 300 zł, wówczas nie musi obracać 500 zł, lecz jedynie 300 zł

Być może na pierwszy rzut oka regulamin tej promocji nie należy do najmniej skomplikowanych, jednak zapewniamy, że przy bliższym poznaniu nie jest tak źle! Bukmacher nie wymaga w jej przypadku wykorzystania STS kodu promocyjnego, jednak i tak warto go wpisać, gdyż bez niego gracz nie otrzyma zwrotu kasy za wpadkę na pierwszym kuponie.

Na słowa pochwały zasługuje z pewnością fakt, że bukmacher STS nagradza aż trzy pierwsze wpłaty a przy okazji nie stawia warunków wpłaty minimalnej poniżej której gracz nie będzie miał możliwości skorzystania z promocji. Są też inni legalni bukmacherzy, którzy proponują bonus za wpłatę, jeden z ciekawszych znajdziesz u bukmachera Superbet.

Bonus startowy STS za zadania - odbierz 60 PLN

O co chodzi w bonusie za zadania w STS? Po dokonaniu trzech pierwszych depozytów gracz musi spełnić określone warunki. Jeżeli uda mu się to uda, otrzyma od bukmachera na konto bonusowe 60 zł. Jakie więc zadania stoją przed nowym graczem w STS? W ciągu 30 dni należy:

 1. Po wpłacie pierwszego depozytu:
 • Postaw kupon w aplikacji mobilnej za stawkę min. 15 zł
 • Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem prematch z oferty zakładów sportowych; stawka min. 15 zł

2. Po wpłacie drugiego depozytu:

 • Postaw kupon live za stawkę min. 15 zł
 • Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z Betgames za stawkę min. 15 zł

3. Po wpłacie trzeciego depozytu:

 • Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem ze sportów wirtualnych za stawkę min. 15 zł
 • Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z esportów za stawkę min. 15 zł

Pamiętaj, że jeżeli zadanie wymaga postawienia kuponu, to kurs zdarzenia nie może być niższy niż 1.91!

Co jeszcze warto wiedzieć o bonusie za zadania w STS? Kwota 60 zł jest przyznawana jako całość po wypełnieniu wszystkich warunków. Nie można jej odbierać częściowo, po każdym kolejnym wykonanym zadaniu (jak to ma miejsce np. przy freebetach od TOTALbet). Można jednak najpierw wpłacić trzy depozyty, a następnie wypełniać zadania w dowolnej kolejności.

Otrzymanym za zadania bonusem należy obrócić, żeby można było go wypłacić. Obrócić należy 2-krotnością kwoty bonusu (czyli trzeba obstawić środkami bonusowymi kupony na łączną kwotę 120 zł) z kursem min. 1.91. Gracz ma na to czas 90 dni.

STS kod promocyjny - jak wypłacić bonusy? Zasady obrotu

Nieskomplikowane warunki wypłaty bonusu są równie ważne co kwota darmowych środków możliwych do zgarnięcia w konkretnej promocji. Dlatego tak szalenie istotne jest sprawdzenie regulaminu bonusu i liczby wymaganych obrotów. Jak pod tym względem prezentuje się STS bukmacher? Kiedy można wypłacić poszczególne bonusy dostępne z kodem bonusowym STS?

Podczas opisywania poszczególnych bonusów wspominaliśmy o warunkach obrotów, postanowiliśmy jednak jeszcze dodatkowo zebrać najważniejsze informacje dotyczące obrotu bonusami STS w pigułce:

 • Zakład bez ryzyka z STS kodem promocyjnym 100 zł - jeśli stawka premierowego kuponu po rejestracji pochodziła z salda depozytowego, wówczas cashback bonus nie wymaga obrotu i można ją natychmiast wypłacić. Jeśli natomiast gracz zagrał pierwszy zakład za środki bonusowe, wówczas również zwrot trafia na saldo bonusowe i wymaga obrotu 3x po kursie minimalnym 1.91.
 • Bonusy od depozytu 1500 zł - każdy z trzech bonusów od depozytu w STS wymaga obrotu 2x po kursie min. 1.91.
 • Bonus za zadania 60 zł - otrzymany bonus za wykonanie zadań należy obrócić 2x na kuponach z kursem min. 1.91

STS kod bonusowy - rejestracja z kodem

Wykorzystanie STS kodu promocyjnego i zgarnięcie bonusów powitalnych nie będzie możliwe bez rejestracji konta gracza na stronie tego bukmachera. Na szczęście cały proces jest szalenie łatwy, konto można założyć zarówno korzystając z tradycyjnej wersji komputerowej, jak również wersji mobilnej i aplikacji STS.

Jak zarejestrować konto gracza używając STS kod promocyjny? Na którym etapie rejestracji należy wpisać kod? Jakich danych wymaga bukmacher podczas zakładania konta? Sprawdzamy.

 • Kliknij w nasz link, a zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego STS (możesz też wpisać adres sts.pl w wyszukiwarkę i kliknąć przycisk "załóż konto")
 • Wpisz adres email, hasło do konta gracza w STS oraz numer telefonu.
 • W polu KOD PROMOCYJNY wpisz: PREZENTVIP, otrzymasz dodatkowy zakład bez ryzyka 100 zł (jeśli przeszedłeś do rejestracji przez nasz link pole jest już uzupełnione właściwym kodem)
 • Zaznacz wszystkie wymagane zgody i oświadczenia.
 • Kliknij pomarańczowy button DALEJ na dole formularza rejestracyjnego.
 • Na drugim etapie rejestracji konta w STS podaj: imię, nazwisko, kraj pochodzenia, numeru PESEL, a także kod SMS wysłany na podany numer telefonu.
 • Podaj źródło pochodzenia środków finansowych, potwierdź prawdziwość danych oraz legalność środków przeznaczonych na grę.
 • Potwierdź chęć skorzystania z promocji powitalnej (WARUNEK KONIECZNY).
 • Kliknij pomarańczowy button ZAREJESTRUJ na dole formularza.

Twoje konto tymczasowe jest gotowe i masz dostęp do wszystkich bonusów (również premierowego zakładu bez ryzyka z naszym STS kodem promocyjnym) i zakładów z oferty bukmachera. Na koncie tymczasowym nie ma możliwości wypłacenia wygranych środków, na szczęście jedynie do momentu przekształcenia go w konto stałe. Jak to zrobić?

Wszystko co należy podać to adres zamieszkania, numer rachunku bankowego, a także wyraźny skan lub zdjęcie obu stron dowodu osobistego. Teraz należy uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na pracowników bukmachera STS, którzy zazwyczaj potrzebują kilkunastu minut na potwierdzenie zgodności wszystkich dokumentów i przekształcenia konta gracza na stałe.

Promocje STS - bonusy dla stałych graczy

Dowiedzieliście się już zatem, jakie korzyści niesie za sobą STS kod promocyjny i co można dzięki niemu otrzymać. Firma ta jednak od lat słynie z tego, że dba również o swoich stałych klientów, którzy mogą liczyć na regularne STS promocje. Zwykle pojawiają się z okazji ciekawych wydarzeń sportowych i są aktywne kilka dni.

Jeśli z kolei chodzi o stałe promocje od bukmachera STS to nie wygląda to już tak imponująco, gdyż jedynym dostępnym bonusem w trakcie naszych testów była promocja Zaproś Kumpli.

 • Zaproś Kumpli - zaloguj się na swoje konto gracza w STS i dołącz do promocji na podstronie tego bonusu. Obstaw kupon z dowolną liczbą typów po kursie minimalnym 1.85 i stawką co najmniej 25 zł, a będziesz miał możliwość zapraszania kumpli do rejestracji konta w STS. Za każdego znajomego, który założy konto, wpłaci depozyt min. 50 zł i za co najmniej 500 zł obstawi zakłady SOLO lub AKO po kursie min. 1.85, zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymacie bonus 50 zł. Taki bonus możesz otrzymać za każdego z sześciu zaproszonych znajomych, którzy spełnią warunki promocji, a dodatkowo za kumpli nr 3 i 6 otrzymasz po 20 zł ekstra, co oznacza, że maksymalna pula darmowych środków do zgarnięcia w tej promocji to aż 340 zł.

Bukmacher STS - wpłaty i wypłaty

Każdy z czterech bonusów dostępnych w powitalnej ofercie STS wymaga wpłacenia depozytu, dlatego błyskawiczne i bezpieczne metody płatnicze mogą okazać się na wagę złota.

Właściciele bukmachera STS po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i oddają w ręce swoich klientów szeroki wachlarz respektowanych opcji płatności. Jakimi metodami możemy wpłacić depozyt?

 • BLIK
 • PayU
 • Dotpay
 • VISA
 • MasterCard
 • PayPal
 • Paysafecard
 • Skrill
 • Neteller
 • Wpłata w punkcie stacjonarnym STS

Serwis obsługuje przelewy od i do aż 24 najpopularniejszych w Polsce banków, a lista dostępnych metod oraz limity są naprawdę imponujące.

Wszystkie depozyty w STS są rzecz jasna w 100% darmowe i pozbawione prowizji, bukmacher księguje środki na koncie niemal natychmiast i robi to w trybie 24/7. Minimalna kwota depozytu w STS to 1 zł.

STS wypłata bonusu

Problemu nie stanowi również wypłata wygranych w STS środków. Bukmacher sam chwali się, że realizuje błyskawiczne wypłaty do większości popularnych w Polsce banków, a wówczas średni czas oczekiwania na środki to ok. 10 minut! Rzecz jasna również klienci pozostałych banków mogą bezpiecznie przelać swoje wygrane na rachunek osobisty, tyle że na pieniądze będą musieli zaczekać odrobinę dłużej (zazwyczaj 1-2 dni robocze).

Minimalna kwota wypłaty w STS to 1 zł, a usługa STSPay działa przez całą dobę i 365 dni w roku.

Czy warto wykorzystać STS kod promocyjny? Opinie

Czy w ogóle, a jeśli tak to dlaczego, warto wykorzystać STS kod promocyjny? Nasza odpowiedź w tym miejscu nie może być inna - oczywiście, że warto i zaraz wyjaśnimy Wam dlaczego.

 • wpisanie kodu umożliwia otrzymanie dodatkowe bonusu, którego nie znajdziesz w standardowej ofercie
 • bonus jaki otrzymasz za STS kod promocyjny to zakład bez ryzyka - jedna z najlepszych promocji bukmacherskich
 • bonus za kod pozwoli ci otrzymać zwrot stawki jeśli pierwszy kupon postawiony w STS będzie przegrany, otrzymujesz zatem bezpieczny zakład
 • zakładu bez ryzyka za kod STS nie trzeba obracać
 • za rejestrację z kodem otrzymasz również pozostałe bonusy powitalne (pakiet standardowy)

Powyższe argumenty świadczą o tym, że zdecydowanie opłaca się wykorzystać nasz STS kod promocyjny 2023. Łączna kwota darmowych środków do zgarnięcia z kodem bonusowym STS to 1660 zł, co nakazuje zaliczyć ten pakiet do najbardziej wartościowych na polskim rynku, a gdybyśmy musieli na siłę się do czegoś przyczepić, to kręcimy nosem na brak darmowego freebetu bez depozytu STS.

STS kod promocyjny 2023 - FAQ

Kod promocyjny STS to: PREZENTVIP. Uprawnia on do zgarnięcia atrakcyjniejszego bonusu powitalnego dla nowych graczy.

To proste. Możesz kliknąć jeden z bannerów STS widocznych w tym artykule lub wpisać kod ręcznie w trakcie rejestracji.

Kod PREZENTVIP należy wpisać w formularzu rejestracyjnym, w polu oznaczonym jako KOD PROMOCYJNY.

Poza standardowymi bonusami powitalnymi każdy gracz rejestrujący się z kodem otrzyma zakład bez ryzyka do 100 zł.

Nie, kwota bonusów od trzech pierwszych wpłat jest sztywna i nie może wynieść więcej niż 1500 zł.

Najprawdopodobniej dzieje się tak dlatego, że środki znajdują się na saldzie bonusowym, a zatem wymagają dokonania obrotu, zanim będzie można je przelać na rachunek bankowy. Więcej szczegółów w tekście powyżej.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *