Etoto opinie

  • bonus od trzech wpłat
  • bardzo dobra aplikacja mobilna
  • wysokie kursy na topowe ligi piłkarskie
  • atrakcyjny freebet na aplikację
W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

Etoto jako legalny bukmacher

Dlaczego tak istotne, aby interesujący nas bukmacher był legalny? Ponieważ gra w zakładach prowadzących zakłady wzajemne niezgodnie z polskim prawem uznana jest za przestępstwo skarbowe. Które zakłady są nielegalne? Takie, które nie posiadają wyżej wspomnianej licencji Ministerstwa, nie odprowadzają tu podatków i nie wspierają polskiego budżetu.

W Polsce obowiązuje 12% podatku od obrotu. To jeden z najwyższych podatków w Europie, a bukmacherzy niekoniecznie chcą płacić takie należności ze swoich finansów, tak więc pobierają ten procent z postawionej przez gracza kwoty. W efekcie wygląda to tak, że jeśli postawisz 100 złotych, odjęte zostanie 12% od tej kwoty.

Nasz bonus: 2222 zł
Szczegóły
  • 100% od 1. depozytu do 400 zł
  • 50% od 2. depozytu do 600 zł
  • 50% od 3. depozytu do 1000 zł
  • 222 zł freebet
BRAK Kod rejestracyjny VIP

Nie decyduj się nigdy na zakłady nielegalne!

Z jakimi konsekwencjami musi liczyć się nieuczciwy gracz? Po pierwsze nakładana jest grzywna w wysokości nawet 120 stawek dziennych. Są one ustalane indywidualnie dla każdej osoby – wszystko zależy od zarobków i ogólnej sytuacji finansowej gracza. Po drugie przepada ewentualna wygrana wraz z wpłaconym przez klienta depozytem.

Strony internetowe zakładów nielegalnych powinny być blokowane przez dostawcę Internetu na terenie naszego kraju. Nie wiesz zatem, czy po wpłaceniu depozytu nie okaże się, że nie stracisz go w wyniku zablokowania witryny. Ewentualnych oszustw ze strony nielegalnego buka także nie należy bagatelizować. W dodatku potem gracz nie ma komu tego incydentu zgłosić, ponieważ sam działa niezgodnie z polskim prawem.

W przypadku eTOTO nie ma obawy – jest to na pewno legalny zakład bukmacherski i klient nie musi bać się o konsekwencje karne. To nie jedyny bukmacher działający zgodnie z prawem, więc warto porównać i przedstawić ofertę tego buka. Wielu typerów może interesować, jak wypada Etoto na tle innych.

Oferta bukmachera Etoto

Na chwilę obecną bukmacher ten posiada kilkadziesiąt lokali stacjonarnych w całej Polsce. Posiada także osobną licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w Sieci. Nie jest to nic nowego – aktualnie praktycznie wszyscy bukmacherzy decydują się na strony internetowe. Klienci chwalą i doceniają wygodę, jakie daje ranking bukmacherów online.

Etoto zakłady bukmacherskie proponuje przede wszystkim z dziedziny sportu. Przez wiele lat oferta tego buka rozwijała się i aktualnie gracze mogą wybierać z ponad 20 dyscyplin. Każda dziedzina posiada wiele opcji i spotkań, więc jest w czym wybierać. Najpopularniejsza jest bez dwóch zdań piłka nożna. Oprócz tego koszykówka, tenis, siatkówka, hokej czy kolarstwo.

Oczywiście coraz więcej bukmacherów chce także zadowolić pasjonatów sportów mniej popularnych, tak więc Etoto zakłady bukmacherskie zaoferuje również i takim graczom. Jeśli kogoś fascynuje futbol australijski, surfing, golf lub krykiet i te opcje znajdują się w ofercie.

Ważnym elementem są e-sporty. To dziedzina, która zyskuje na popularności szczególnie wśród typerów młodych wiekiem. Sami grają w gry komputerowe, więc doskonale znają sytuację i obstawiają zakłady. Tak więc i e-sporty pojawiły się w ofercie, ponadto Etoto przewiduje specjalną akcję promocyjną na tę dyscyplinę.

Nie wszyscy gracze interesują się jednak sportem. Niektórzy chcą obstawiać wydarzenia polityczne lub kulturowe. Tak więc u bukmachera Etoto możemy postawić zakład na Oscary, Eurowizję, wybory prezydenckie lub… dotyczące życia brytyjskiej rodziny królewskiej. Taka oferta dopasowywana jest na bieżąco, ponieważ takie wydarzenia często się zmieniają. Dlatego warto śledzić chociażby stronę bukmachera, aby wiedzieć, co aktualnie znajduje się wśród zakładów z wydarzeń politycznych oraz kulturowych.

Zakłady na żywo w Etoto

To standard w przypadku oferty bukmacherskiej. eTOTO bukmacher oferuje również zakłady LIVE, tak więc można postawić kupon podczas trwania danego spotkania. Klienci cenią ten konkretny rodzaj zakładów, ponieważ mogą zmienić lub podjąć decyzję w zależności od przebiegu meczu.

Z drugiej zaś strony można łatwo dać się ponieść emocjom i postawić taki typ, którego będzie się potem żałowało. Mimo wszystko, typerzy bardzo często obstawiają zakłady LIVE.

W przypadku Etoto brak sportów wirtualnych. Niektórzy gracze nie lubią czekać do wielkich wydarzeń sportowych i lubią ten rodzaj aktywności bukmacherskiej. U wielu polskich legalnych podmiotów można go spotkać, natomiast aktualnie Etoto nie daje swoim klientom jeszcze takej możliwości. Być może z czasem taka sytuacja się zmieni, tym bardziej, że sporty wirtualne to oczywiście kolejny sposób na zarobek bukmachera.

Jeśli mowa o sportach wirtualnych, warto mieć na uwadze, że tak częsta możliwość podejmowania zakładów zwiększa także ryzyko utraty pieniędzy oraz uzależnienia. Dlatego – jak zawsze – zaleca się zachowanie zimnej krwi i rozsądną grę.

Co klienci twierdzą o Etoto?

Etoto opinie odnośnie swojej oferty zbiera różne. Trzeba tutaj powiedzieć, że każdy gracz indywidualnie podchodzi do bukmachera i oczekuje innych rzeczy. Wszyscy typerzy oceniają firmy bukmacherskie z własnej perspektywy – to oczywiste. To, że dany bukmacher nie spełnił oczekiwań pana Iksińskiego, nie oznacza, że pan Igrek także nie będzie zadowolony. Tak więc warto samodzielnie zapoznać się z ofertą danego zakładu, aby móc wyrobić sobie opinię.

Nie da się jednak ukryć, że Etoto jako polski legalny bukmacher bardzo rozwinął się na przestrzeni lat. Ma u swojego boku mocną konkurencję, a jednak wielu typerów decyduje się właśnie na tego buka.

Aplikacja mobilna u bukmachera Etoto

W zakładach bukmacherskich Eototo oferta nie skupia się jedynie na stronie internetowej czy punktach naziemnych. Od jakiegoś czasu funkcjonuje apka, z której korzystać można na urządzeniach mobilnych. W przypadku bukmachera Etoto aplikacja była dosyć wyczekiwana, gdyż firma zdecydowała się na nią stosunkowo późno.

Jak zatem wypada aplikacja Etoto? Klienci mogą logować się poprzez odcisk swojego palca, a niektóre akcje promocyjne są dostępne jedynie w aplikacji. Na plus są szybkie wpłaty oraz wypłaty. Przy okazji nie cierpi na tym oferta – i w aplikacji gracze mogą wybierać między przeróżnymi dyscyplinami.

Etoto bukmacher i jego oferta promocyjna

Akcje promocyjne to podstawa u wszystkich bukmacherów. Nie da się ukryć, że to właśnie bonusy przyciągają najwięcej nowych klientów. Lubimy, kiedy oferuje nam się coś darmowego lub po promocyjnej cenie. O tym, ile prawdy jest w takich obietnicach i jakie ograniczenia nakłada na swoje bonusy zakłady Etoto, jeszcze zdążymy napisać. Teraz warto przedstawić w celach informacyjnych akcje promocyjne u tego buka, aby móc przeanalizować je chociażby pod kątem bonusów u innych buków.

Trzeba przyznać, że promocyje bywają dosyć zmienne, dlatego po jakimś czasie te informacje mogą okazać się nieaktualne. Na chwilę obecną Etoto bonus na start proponuje w postaci bonusów od trzech depozytów do 2000 zł oraz freebetu do 222 zł. Niektórzy gracze interesują się jednak tak zwanymi darmowymi bonusami, czyli tymi bez depozytu. W Etoto nie ma aktualnie takiej promocji.

Opisane wyżej bonusy otrzymasz bez wpisywania Etoto kodu bonusowego podczas rejestracji.

Czy istnieją darmowe zakłady?

Klienci bardzo chcą wierzyć w to, że mogą otrzymać od bukmachera coś za darmo. Nie należy jednak wierzyć w zapewnienia o prezentach i darmowych bonusach, ponieważ prędzej czy później gracz będzie musiał w pewien sposób zapłacić i zwrócić przyznany bonus.

Nie oszukujmy się – nikt nigdy nie da nam bonusowych środków finansowych, nie oczekując niczego w zamian. Każdy bukmacher nakłada na swoje promocje ograniczenia, aby nie być stratnym. Będzie to wielokrotny obrót bonusem, wymagany kurs lub inne haczyki, które zostaną ukryte w regulaminie. Dlatego należy poświęcić szczególną uwagę na przeanalizowanie wymogów bukmachera w przypadku akcji promocyjnych.

W przypadku Etoto i jego bonusów ograniczenia zostały już po części przedstawione wyżej – bonusy od depozytu zostają przyznane w zależności od kwoty. We wszystkich promocjach wskazane są minimalne kursy oraz to, jakie konkretnie zakłady obejmuje bonus. To ważne, aby zwracać na to uwagę, ponieważ jeśli nie spełni się pewnych wymogów, bonus po prostu nie zostanie przyznany. A biorąc pod uwagę wachlarz możliwości w przypadku akcji promocyjnych dla graczy ze stażem, naprawdę należy zachować zimną krew i nie dać się zwariować.

Bonusy nie tylko na start w Etoto

Powyższe promocje dotyczyły nowych klientów, jednakże są pewne udogodnienia dla stałych typerów. Będzie to na przykład Weekendo Granie. Jeśli w weekend obstawi się przynajmniej trzy zakład, bukmacher deklaruje się do zwrotu 50 PLN w środkach bonusowych niezależnie od wyniku. Warunek – minimalna kwota danego zakładu to właśnie 50 złotych. Kurs powinien wynosić przynajmniej 1,50, a w wypadku AKO każde zdarzenie powinno być po kursie 1.20.

Kolejna akcja to TOP 3. Należy w tym wypadku postawić zakład przynajmniej za sto złotych na remis albo wygraną na wskazane przez Etoto spotkanie. W wypadku nietrafionego typu, klient odbiera freebet w kwocie 50 PLN. Jak nazwa wskazuje, bukmacher wybiera trzy wydarzenia i robi to co tydzień. Jeżeli interesuje klienta taka oferta promocyjna, warto sprawdzać regularnie, które spotkania wybrał aktualnie bukmacher.

Dla fanów e-sportów również powstała pewna akcja promocyjna. Istnieje możliwość zwrotu 50% stawki (maksymalnie może być to 100 PLN) w postaci bonusu, jeśli gracz postawi dowolny zakład w wydarzeń e-sportu za minimalnie 50 PLN, a jego typ nie wejdzie. Minimalny kurs wynosi 1,02, również w przypadku zdarzeń w AKO.

Jeśli jesteś natomiast pasjonatem piłki nożnej, Etoto oferuje Kornery. Można obstawić zakład za minimalnie 50 złotych na rzuty rożne, a jeśli ten kupon nie wejdzie, gracz otrzyma freebet w wysokości 25 PLN. Jakie Eototo zakłady bierze pod uwagę w przypadku tej promocji? Będą to zakłady na żywo oraz przedmeczowe. Dotyczą rzecz jasna piłki nożnej oraz sumy rzutów różnych. Minimalny kurs zakładu jest taki sam, jak w przypadku e-sportów – 1,02.

Dla fanów piłki kopanej znajdzie się coś jeszcze – Mniej/Więcej. Można przewidzieć sumę goli, a w przypadku nietrafienia typer otrzyma freebet o wartości 25 złotych.

Jedną z akcji promocyjnych, na którą należy w szczególności uważać (trzeba rozsądnie podchodzić do wszystkich, jednakże niektóre wymagają większej dozy uwagi) jest Nocne Granie. Promocja dotyczy zakładów LIVE, a postawiona kwota musi wynosić minimum 100 złotych. Obstawia się NFL, NHL, MLS, MLB, albo NBA. Jeśli typ nie wejdzie, otrzymuje się freebet w wysokości 50 złotych.

Dlaczego należy uważać szczególnie na Nocne Granie? Wielu bukmacherów oferuje swoim graczom bonusy i profity z gry w nocy. Dlaczego decydują się na to? Ponieważ w nocy jesteśmy najzwyczajniej w świecie zmęczeni i w łatwy sposób możemy się pomylić. Stajemy się bardziej podatni na stres oraz emocje towarzyszące spotkaniom.

Bierzmy także pod uwagę fakt, że Nocne Granie skierowane jest w stronę zakładów na żywo. Kiedy oglądamy dane spotkanie, dajemy porwać się emocjom, szczególnie gdy dany sport jest naprawdę naszą pasją. Stres, zmęczenie i adrenalina to nie są dobrzy doradcy. Skuszeni dodatkowo freebetem możemy obstawić większe kwoty i stracić więcej. To nic, że za stratę otrzyma się „zadośćuczynienie”. Przecież nie gra się po to, aby przegrać, prawda?

Konieczność czytania regulaminów

Ta zasada funkcjonuje w przypadku każdego zakładu bukmacherskiego. Zanim zarejestruje się konto i skorzysta z jakichkolwiek usług, szczególnie tych promocyjnych, w pierwszej kolejności należy zapoznać się z treścią regulaminów. To właśnie w tym miejscu znajdują się wszelkie informacje o ograniczeniach oraz haczykach przy wszelkich akcjach, nie tylko promocyjnych. Jeśli klient nie zna regulaminów, tak naprawdę nie wie, na co się zgadza.

Tak więc krok pierwszy to wcale nie jest rejestracja u bukmachera, tylko lektura regulaminu.

Podsumowanie

Niezależnie od tego jakiego bukmachera wybierzesz i czy zdecydujesz się nawet na Etoto, nie należy zapominać o podstawowych zasadach korzystania z usług bukmacherskich. Jedynie osoby pełnoletnie mogą brać udział w obstawianiu zakładów bukmacherskich.

Hazard zawsze wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych. Poważnym zagrożeniem jest także niebezpieczeństwo uzależnienia. Jeśli widzisz zmiany w swoim zachowaniu, a zabawa przestała nią być, udaj się do specjalisty od leczenia uzależnień.

eToto Bukmacher 2020

Od 2011 roku na polskim rynku działa kolejny legalny bukmacher – Etoto. W 2014 roku firma otrzymała kolejne zezwolenie, zatem Etoto zakłady bukmacherskie może organizować także online. To bardzo długi okres funkcjonowania, więc można by oczekiwać, że ten operator będzie reprezentował wysoki poziom, porównywalny do innych buków z podobnym stażem. Czy faktycznie tak jest? W tym artykule skupimy się na jakości usług proponowanych w Etoto.

W pierwszej kolejności musimy określić, czy mamy do czynienia z bukmacherem legalnym, czy nie. Oczywiście omawiany przez nas podmiot działa zgodnie z polskim prawem. Co daje nam tę pewność? Jest to przede wszystkim licencja wydawana przez Ministra Finansów. To polskie zezwolenie umożliwia urządzanie zakładów wzajemnych w naszym kraju.

W ofercie bukmachera (którą omówimy za chwilę szerzej) nie znajdziemy niedozwolonych przez nasze prawo rozrywek w postaci kasyna oraz pokera online. Żaden polski bukmacher nie może proponować swoim klientom takich usług w Internecie. Można z czystym sumieniem powiedzieć, że Etoto jest legalnym bukmacherem w Polsce, więc za korzystanie z jego usług nie grozi graczom kara pieniężna. Jeżeli rozwialiśmy wszelkie wątpliwości dotyczące działania operatora zgodnie z prawem obowiązującym w naszym kraju, możemy przejść do omówienia oferty proponowanej przez Etoto.

Etoto pl, czyli strona internetowa bukmachera

Nie da się ukryć, że większość zakładów bukmacherskich dzisiaj organizuje się w Sieci. Aby móc działać w Internecie, konieczne jest uzyskanie odpowiedniej licencji – w Polsce można otrzymać zezwolenie na organizowanie zakładów w punktach naziemnych oraz poprzez indywidualną stronę internetową. Gracze najchętniej korzystają z drugiej opcji, ponieważ jest to po prostu wygodne. Szybkość obstawiania, mnogość propozycji, które często rozbudowane są dzięki możliwościom danych przez Internet, dodatkowe bonusy – to wszystko sprawia, że typerzy wolą grę online.

Zatem jak w przypadku bukmachera Etoto prezentuje się strona internetowa? Wielu graczy zwraca uwagę na czytelność strony i jej szatę graficzną. Witryna powinna być estetyczna i funkcjonalna, aby można było z niej korzystać w łatwy i przyjemny sposób. U operatora etoto ten aspekt można uznać za udany, ponieważ strona główna jest przyjemna dla oka i gracz od razu wie, co i gdzie się znajduje. Tak jak i u innych bukmacherów, tak i tutaj spis możliwych do wyboru dyscyplin umieszczono po lewej stronie. Dodano także ligi oraz wydarzenia, które mogą zainteresować klientów.

Następnie warto zajrzeć w zakładki, które znajdują się na samej górze witryny. Dostrzeżemy tam Zakłady Sportowe (czyli kolejny spis możliwych do obstawienia wydarzeń sportowych), Zakłady LIVE (czyli te na żywo), Promocje (uwielbiane przez graczy bonusy i inne akcje promocyjne), Aplikacja mobilna (o niej więcej opowiemy za chwilę) oraz Pomoc (szczególnie przydatna dla nowych graczy, ale ci bardziej doświadczeni także mogą jej potrzebować).

Po prawej stronie zauważymy możliwość założenia nowego konta oraz zalogowania się już na to istniejące. Nie da się przeoczyć tej opcji. Poniżej jest miejsce na kupon. Na stronie możemy także sprawdzić wyniki danego spotkania sportowego, zatem od razu się dowiemy, czy nasz kupon „wszedł”. Zainteresowany gracz może zajrzeć w statystyki, a jeśli ktoś preferuje tradycyjne obstawianie zakładów w punktach naziemnych, może sprawdzić mapę lokali i dowiedzieć się, czy w jego okolicy znajduje się lokal bukmachera Etoto.

Trzeba przyznać, że strona jest przejrzysta i w łatwy sposób każdy typer odszuka tego, czego szuka. Na samym dole znajdziemy odnośniki do regulaminów. Tam także bukmacher poinformuje nas o posiadanej przez siebie licencji Ministerstwa Finansów.

Aplikacja mobilna w E toto

Jeszcze do niedawna najchętniej obstawiano zakłady bukmacherskie poprzez strony internetowe, lecz dzisiaj i ten sposób znajduje lepszą alternatywę. Mowa tu o aplikacjach na urządzenia przenośne, czyli smartfony lub tablety. Typerzy chcą mieć możliwość zawierania zakładów wzajemnych niezależnie od miejsca, w którym się znajdują i nawet w sytuacjach, kiedy nie mają dostępu do komputera. Dlatego też zdecydowana większość buków decyduje się na utworzenie aplikacji, które właśnie taką grę umożliwiają – nieważne kiedy i gdzie, jeżeli ma się dostęp do Internetu na telefonie, można zawrzeć zakład oraz sprawdzić wyniki.

Tak też i Etoto zakłady bukmacherskie oferuje w swojej aplikacji. Niektóre opcje, które są proponowane w apce, nie funkcjonują na stronie bukmachera, zatem da niektórych typerów może być to ciekawa forma uzupełnienia oferty. Po pierwsze, wprowadzono nowoczesny i niezwykle popularny w ostatnim czasie system logowania przy pomocy odcisku palca. To gwarancja bezpieczeństwa, ponieważ przecież każdy z nas posiada unikalne linie papilarne, więc wiesz, że żadna niepożądana osoba nie zaloguje się bez Twojej pomocy na konto w aplikacji. Taką metodę logowania stosuje się także w najnowocześniejszych smartfonach czy laptopach.

Po drugie, Etoto w aplikacji proponuje dodatkowe promocje oraz bonusy, które dostępne są tylko i wyłącznie w apce. Bukmacher obiecuje także szybsze wpłaty i wypłaty środków pieniężnych. Przy okazji zakres oferty na dyscypliny sportowe nie został w żaden sposób okrojony, więc wciąż można wybierać wśród wielu dziedzin.

Trzeba przyznać, że utworzenie aplikacji to dobry krok i wielu bukmacherów w Polsce stara się unowocześniać swoje propozycje, aby stać na porównywalnym poziomie do zagranicznych kolegów po fachu. Gracze korzystają chętnie z takiego udogodnienia, nawet mówi się, że współcześnie smartfony wypierają laptopy i statystycznie częściej obstawia się zakłady sportowe przy użyciu responsywnych witryn bukmacherów lub ich aplikacji.

Etoto oferta, czyli co proponuje nam bukmacher

Zakres oferty to sprawa, która powinna najbardziej (tuż obok kursów) interesować gracza. Jeżeli ktoś jest pasjonatem niszowego sportu, na nic zda się atrakcyjny kurs czy zachęcający bonus na start ani tym bardziej ładna szata graficzna, skoro gracz nie będzie mógł obstawiać dyscypliny, na której zna się najlepiej. Tak więc legalni bukmacherzy w Internecie powinni mieć do wyboru całkiem sporo dziedzin sportowych (i nie tylko) do obstawiania, aby móc zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających typerów.

Co przewiduje oferta Etoto? Znajdziemy tam ponad trzydzieści dyscyplin, przy czym każda z nich posiada swoje ligi oraz wiele wydarzeń sportowych w obrębie jednej dziedziny. Od dyscyplin najpopularniejszych, takich jak piłka nożna, tenis, siatkówka czy koszykówka, do dziedzin skierowanych do wąskiej grupy docelowej – surfing, hurling lub netball. W Polsce oczywiście typerzy najchętniej wybierają piłkę nożną, więc skupmy się na tym, co miłośnicy naszego sportu narodowego znajdą u Etoto.

Od najważniejszych wydarzeń i lig (Premier League, Liga Mistrzów czy Liga Europy), po te nieco mniej znane. Ogólnie przyjmuje się, że u omawianego bukmachera ilość rynków na najistotniejsze wydarzenia tego sportu wynosi około 170. Trzeba podkreślić, że ta liczba mówi o najważniejszych spotkaniach, podczas gdy liczba rynków tych rzadziej wybieranych wynosi w granicach 80 meczy. Trzeba przyznać, że to całkiem spory wybór dla każdego pasjonaty piłki nożnej.

Oprócz samych dyscyplin, w jaki sposób można zawierać zakłady? Oczywiście w systemie pre-match, czyli przed rozpoczęciem spotkania. Gracze jednak uwielbiają zakłady LIVE, które obstawiamy podczas wydarzenia. Takim zakładom towarzyszom większe emocje, typer może również zareagować od razu na to, co się dzieje na boisku. Jednak trzeba i tutaj pamiętać o zdrowym rozsądku, ponieważ emocje i adrenalina mogą sprawić, że podejmie się pochopną decyzję, której może się żałować.

Od kilku lat dosyć chętnie obstawia się e-sporty oraz sporty wirtualne. Zacznijmy od tego, czy znajdziemy u bukmachera Etoto zakłady na pierwszą opcję. Tak, jest taka możliwość dla każdego pasjonaty gier komputerowych i ich rozgrywek online. W Etoto można obstawić gry cieszące się największą popularnością wśród klientów – CS:GO (ta gra wiedzie prym wśród e-sportów), Dota 2, Overwatch, LoL, Rainbow Six, Starcraft 2, FIFA lub Warcraft III.

Jednakże sportów wirtualnych nie znajdziemy w ofercie buka. Są to realne sporty odwzorowane w postaci wirtualnych spotkań. Rozgrywka trwa kilka minut i jest z góry zaprogramowana. Gracze mają do dyspozycji statystyki i historię spotkań, dzięki którym można wytypować swojego faworyta. Klienci lubią takie zakłady, jednak w Etoto tego nie znajdą.

Kolejną ciekawostką, którą mogą obstawić klienci, są zakłady specjalne, czyli wydarzenia niezwiązane ze światem sportu. Mogą być to sytuacje polityczne, kulturowe oraz rozrywkowe. Aktualnie można wytypować swojego faworyta w Tańcu z gwiazdami i bieżących wydarzeniach politycznych. Tak jak i w przypadku sportu, liczy się własna wiedza oraz doświadczenie w tego typu wydarzeniach. Przed obstawieniem należy zorientować się w aktualnej sytuacji, aby zwiększyć swoją szansę na poprawne wytypowanie. Jednak nie należy zapominać o tym, że tak jak i w sporcie, tak i w polityce lub rozrywce mogą wydarzyć się nieprzewidziane okoliczności, które wpłyną na ostateczny wynik, dlatego wiedz, że nie ma pewnych typów bukmacherskich.

Bukmacher Etoto i bonusy promocyjne

Oferta zakładów bukmacherskich nie może obyć się bez akcji promocyjnych. To jedna z najskuteczniejszych metod na przykucie uwagi nowych graczy i przekonanie ich do rejestracji konta, a potem wpłaty depozytu. Z tego też powodu praktycznie u każdego bukmachera znajdzie się bonus powitalny, często można spotkać się także z promocjami dla stałych klientów. Taka już nasza natura, że lubimy otrzymywać coś ekstra, w promocji.

Zacznijmy w pierwszej kolejności od tego, czym omawiany przez nas firma zachęca niezdecydowanych typerów do założenia konta. Jak wygląda u bukmachera Etoto oferta powitalna? Na start można wybrać spośród czterech bonusów. Funkcjonują dwie promocje typu freebet (z czego jeden jest dostępny jedynie przy rejestracji konta z aplikacji, tam też należy zawrzeć zakład) oraz dwa bonusy od depozytu.

Jeżeli dokona się pierwszej wpłaty w granicach 1-50 PLN, otrzyma się bonus od wpłaconej kwoty w postaci 200%. Przy maksymalnej stawce (czyli 50 PLN), na koncie depozytowym znajdzie się oczywiście kwota wpłacona przez gracza plus 100 PLN bonusu. W tej akcji promocyjnej sto złotych to maksimum, który może wynieść bonus.

Przy drugiej wpłacie depozytu w Etoto bonus jest już nieco większy – 100% do 900 PLN. Przy okazji, jeżeli druga wpłata przekroczy 40 PLN, typer otrzyma także freebet na 20 PLN, który można wykorzystać w aplikacji. Jeżeli gracz posiada odpowiedni kod promocyjny, kwota może wzrosnąć.

Nie bez przyczyny drugi bonus wydaje się atrakcyjniejszy. To zachęta do ponownej wpłaty środków depozytowych. Taka promocja jest ważna szczególnie w chwili, kiedy gracz najprawdopodobniej utraci środki z pierwszego bonusu i być może będzie zniechęcony do dalszej gry. Dlaczego? Nie można jednak zapominać o ograniczeniach, które każdy bukmacher (nie tylko Etoto) nakłada na akcje bonusowe w postaci środków na grę „w prezencie”. Jeśli przeczytamy uważnie regulamin (do czego gorąco zachęcamy, ponieważ właśnie tam znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące bonusów i nie tylko), znajdziemy kilka wymogów.

Po pierwsze, będzie to konieczność wielokrotnego zakładu. AKO ma to do siebie, że jeżeli nawet jeden typ „nie wejdzie”, traci się całą wygraną, ze wszystkich zdarzeń. Po drugie, kursy. Bukmacher będzie wymagał od nas nie tylko postawienia AKO, lecz będą to musiały być także zdarzenia po określonym, najczęściej stosunkowo wysokim, kursie. Dobrze wiemy, że kursy mogą wskazywać na potencjalnego faworyta spotkania. Jeżeli kurs jest zawyżony, możemy wywnioskować, że prawidłowe wytypowanie jest mniej prawdopodobne. Jeśli dodamy do tego charakter AKO, jasnym będzie, że wygrana i późniejsza wypłata środków jest bardzo utrudniona.

Takie zasady dotyczą zarówno bonusów bez depozytu, jak i od depozytu. Dlatego przed skorzystaniem z tak uwielbianych przez graczy akcji promocyjnych, warto zapoznać się z regulaminami.

Promocje dla stałych klientów

Aby pozostać atrakcyjnym w oczach klientów, bukmacher powinien także organizować bonusy i akcje promocyjne nie tylko na start, lecz również dla typerów bardziej doświadczonych i posiadających już konto. Co przewiduje w tym zakresie oferta Etoto?

Znajdziemy liczne promocje dla fanów piłki nożnej. Na przykład Top3. Promocja obejmuje wybrane spotkania piłki kopanej. Stawka, którą należy obstawić, aby skorzystać z bonusu, jest dosyć wysoka, ponieważ wynosi aż 100 złotych i wymagane jest postawienie na wygraną lub remis. Jeżeli typ okaże się nietrafiony, gracz otrzymuje freebet w wysokości 50 PLN. Tyle samo otrzyma się, jeżeli przegra się kupon kombi postawiony na jakąkolwiek polską ligę. Kolejne promocje dla fanów piłki nożnej to Kornery i Mniej/więcej. W przypadku nietrafionego kuponu za minimum 50 PLN, w którym obstawione zostały rzuty rożne lub suma goli, typer otrzyma zwrot do 25 PLN.

Jeżeli nie interesujesz się piłką nożną, nic straconego. Organizowane jest u tego bukmachera Nocne granie lub Weekendowe granie. O wybranej porze lub dniu tygodnia bukmacher dorzuca dodatkowe freebety w ramach przegranego kuponu. Promocja obejmuje konkretne dyscypliny i ligi, więc najlepiej jest zaczerpnąć dokładnej wiedzy z serwisu buka.

Promocje mają to do siebie, że często ulegają zmianom, a przedstawiane informacje mogą się dezaktualizować. Dlatego też warto co jakiś czas sprawdzać odpowiednie zakładki u danego bukmachera, czy w ofercie (zarówno wśród dyscyplin, jak i przy promocjach) nie pojawiło się czasem coś nowego. Należy też od razu zapoznać się z regulaminem gry.

Liga VIP, czyli program lojalnościowy

Jeżeli ktoś jest zapalonym graczem i dosyć często obstawia spotkania, istnieje szansa otrzymania zaproszenia do loży VIP. Bierze się pod uwagę typerów z odpowiednim długim stażem, regularne zakłady i wysokie obroty. Przynależność do takiego grona to nie tylko wyróżnienie samo w sobie, lecz także dodatkowe profity. Na start członkowstwa otrzymuje się bonus powitalny, graczowi przysługuje także bonus urodzinowy. Promocje zostają spersonalizowane do indywidualnych potrzeb typera, w dodatku wypłaty zostały pozbawione formalności i są realizowane jako priorytet.

Jeżeli członek grupy VIP ma jakiekolwiek wątpliwości, może je rozwiać z pomocą swojego osobistego asystenta. Od czasu do czasu typer ma możliwość wyjechać na wydarzenie sportowe lub inne.

Podobne programy lojalnościowe znajdziemy jeszcze u innych bukmacherów w Polsce, chociażby w zakładzie forBET. To coraz częściej spotykane wyróżnienie dla typerów, którzy regularnie obstawiają, poświęcając swój czas oraz środki finansowe.

Jakie są w przypadku Etoto opinie?

Mimo że podmiot ten już od wielu lat należy do grona polskich legalnych bukmacherów, może się wydawać, iż inne firmy nieco go przyćmiewają. Z jednej strony wiele jest na plus – mnogość dyscyplin, metody płatności, kursy, wprowadzona niedawno aplikacja, czy sam fakt oferowania bonusów i oferty VIP. Z drugiej strony można spotkać się z głosami krytyki w stronę funkcjonowania aplikacji mobilnej oraz braku transmisji na żywo spotkań sportowych (które znajdziemy chociażby u bukmachera STS czy Fortuna). Wciąż nie znajdziemy w Etoto sportów wirtualnych, które są niezwykle popularne, kiedy nie ma sezonu na wielkie wydarzenia sportowe. Gracze lubią taką alternatywę, choć nie należy zapominać o nieco zwiększonym w tym wypadku ryzyku uzależnienia oraz utraty pieniędzy. Mimo wszystko Etoto pozostaje w mniejszości, nie oferując tego typu rozrywki.

Jeżeli porównamy ofertę Etoto z innymi bukami, szybko zauważymy, że w przypadku innych firm dostaniemy nieco więcej, a oferta jest bardziej dopracowana. Po tylu latach na rynku opinie Etoto powinny być porównywalne do wcześniej wspomnianego STS, Fortuny czy nawet LV BET. To może wpłynąć na decyzję nowych klientów, jednakże trzeba też pamiętać, że każdy typer ma inne oczekiwania oraz preferencje i na podstawie swoich własnych odczuć wydaje opinie o danym bukmacherze. To, że dla jednych brak sportów wirtualnych jest nie do przejścia, nie oznacza, iż inny gracz także będzie taką rozrywką zainteresowany, więc taki brak nie wpłynie na recenzję.

Ostateczna decyzja co do wyboru bukmachera zawsze należy do każdego gracza. W przypadku bukmachera Etoto opinie są mieszane, lecz na pewno niejeden gracz znajdzie coś dla siebie u tego operatora. W Internecie można znaleźć wiele rankingów, które porównują polskich bukmacherów między sobą. Nie zawsze Etoto znajduje się tam na podium, raczej wskazuje się na innych operatorów, którzy posiadają bardziej rozbudowaną ofertę.

Niezależnie od tego, u kogo zdecydujesz się zarejestrować konto i obstawiać, przypominamy o konieczności przeczytania zapisów regulaminowych. Tylko w taki sposób można uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w postaci ograniczeń oraz wymogów nałożonych na przykład na bonusy bukmacherskie.

Odpowiedzialna gra jest najważniejsza

Na koniec musimy wspomnieć o ryzyku, które niesie ze sobą hazard. Graj odpowiedzialnie i typuj rozsądnie, ponieważ w łatwy sposób możesz utracić swój wpłacony depozyt. Udział w nielegalnych grach hazardowych, czyli u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów, podlega karze pieniężnej w wysokości nawet stu dwudziestu stawek dziennych. Jeżeli interesuje Cię forma rozrywki, jaką jest bukmacherka, graj jedynie u licencjonowanych, polskich operatorów, którzy odprowadzają podatki na rzecz naszego państwa. Obstawiać mogą jedynie pełnoletnie osoby.

5 / 5 ( 3 votes )

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *