Goplusbet kod promocyjny 2023

Szczegóły bonusu
 • 0 40 PLN freebet za kod promocyjny
 • 500 PLN zakład bez ryzyka
W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

Jaki jest GoBet kod promocyjny?

Goplusbet kod promocyjny to: PREZENTVIP. Dzięki niemu otrzymasz ekstra freebet niedostępny w standardowej ofercie. Z kodu możesz skorzystać tylko raz, a dokładniej podczas rejestracji konta w Go Bet.

Kto może skorzystać z tego kodu? Każda osoba, która ukończyła 18 lat i nie posiada jeszcze konta u bukmachera Go Bet. Wymagania nie są zatem duże, dokładnie takie same jak w przypadku kodów promocyjnych u innych bukmacherów online.

Kod promocyjny GoBetPREZENTVIP
Freebet z kodem:40 PLN
Zakład bez ryzyka:500 PLN

Kod promocyjny Goplusbet - jaki bonus z kodem?

Jeśli rozważacie rejestrację z kodem u tego bukmachera to na pewno interesuje was jaki bonus GoBet z nim otrzymacie. Już spieszymy z odpowiedzią. Gdy zarejestrujesz konto w GoBet z kodem promocyjnym i spełnisz później określone warunki otrzymasz:

 • Freebet o wartości 40 PLN

Freebet to jedna z najlepszych promocji jakie można otrzymać u bukmachera. To darmowe środki, które otrzymujesz za określone w regulaminie promocji działanie. Freebety u bukmacherów nie mają wysokiej kwoty, ale i warunki jakie trzeba spełnić, by je otrzymać nie są wymagające. Więcej na ten temat w dalszej części artykułu.

Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 540 zł
Szczegóły
 • 0 40 PLN freebet za kod promocyjny
 • 500 PLN zakład bez ryzyka
PREZENTVIP Kod rejestracyjny VIP

Jak skorzystać z kodu promocyjnego GoBet?

Kod promocyjny GoBet należy wykorzystać podczas rejestracji konta. Można to zrobić dwoma sposobami.

 • Pierwszy to przejście do rejestracji bukmachera przez nasz link. Wtedy pole w formularzu, w którym można wpisać kod będzie już uzupełnione kodem: PREZENTVIP.
 • Druga możliwość to przejście na stronę bukmachera wpisując adres: goplusbet.pl i klikając przycisk "zarejestruj" widoczny w prawym górnym rogu. Wtedy należy wpisać kod ręcznie we wskazanym polu.

Zdecydowanie rekomendujemy pierwszy sposób odbioru kodu. Jest on szybszy, a do tego unikniemy ewentualnego błędu podczas wpisywania kodu ręcznie. Pomyłki się zdarzają, a nie chcielibyśmy przez to stracić możliwości otrzymania freebetu Go Bet.

Jak założyć konto z GoPlusBet kodem promocyjnym?

Gobet rejestracja z kodem

Przejdźmy teraz do rejestracji konta z użyciem kodu promocyjnego GoBet. Możesz przejść przez szybką rejestrację, która umożliwi ci wpłacanie depozytów i stawianie zakładów. Takie konto ma jednak spore minusy. Nie możesz wypłacać swoich wygranych i nie otrzymasz na takim koncie bonusu z kodem oraz standardowej promocji. Dlatego po szybkiej rejestracji warto od razu zweryfikować swoje konto przekształcając je w stałe. Zobaczmy teraz krok po kroku jak wygląda rejestracja GoBet z kodem promocyjnym.

 1. Przejdź do formularza GoBet przez nasz link lub bezpośrednio ze strony goplusbet.pl.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Podaj: email, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacyjny (wysłany na twój numer).
 3. Wpisz kod promocyjny PREZENTVIP - jeśli przeszedłeś do formularza ze strony bukmachera wpisz kod ręcznie.
 4. Wypełnij drugą stronę formularza. Wpisz imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL. Wybierz źródło środków, które przeznaczasz na grę.
 5. Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (jest to konieczne, by móc skorzystać z bonusów GoBet na start).
 6. Ustal limity i zaznacz zgody. Należy ustawić indywidualne limity stawek i czasu gry. Potwierdź, że ukończyłeś 18 lat i zapoznałeś się z regulaminem oraz polityką prywatności.

Po przejściu tych kroków masz aktywne konto tymczasowe. Czas na przekształcenie go w stałe, byś mógł odebrać bonus powitalny GoPlusBet.

 • zaloguj się na swoje konto GoBet
 • przejdź do sekcji "moje dane"
 • uzupełnij dane: numer dowodu tożsamości, płeć, adres, numer rachunku bankowego
 • przejdź do sekcji "dokumenty"
 • załącz zdjęcia obu stron dowodu tożsamości

Teraz pozostaje poczekać na weryfikację dokumentów przez bukmachera. Proces ten nie powinien trwać dłużej niż dwie godziny. Po pozytywnej weryfikacji masz aktywne kont stałe, które nie ma żadnych ograniczeń. Możesz też teraz odebrać GoBet bonus z kodem promocyjnym.

Go Bet kod promocyjny 2023 - freebet 40 PLN

Jak obiecaliśmy wyżej, zajmiemy się teraz szczegółami freebetu 40 zł, który przyznawany jest za kod promocyjny Goplusbet. Co zrobić, aby otrzymać ten wyjątkowy bonus?

Na początek oczywiście zarejestrować konto w GoBet (proces ten opisaliśmy powyżej). Najlepiej zrobić to przez nasz link, wtedy kod promocyjny będzie już uzupełniony. Następnie przekształcić konto w stałe (uzupełniając dane i załączając zdjęcie dowodu osobistego). Co dalej?

 • wpłać depozyt min. 100 zł
 • postawić kupon za wpłacony depozyt z kursem min. 1.50
 • do twojego konta bukmacher doda freebet GOBet 40 PLN (nastąpi to automatycznie)

Proste prawda? Wymagania stawiane przez bukmachera w celu otrzymania freebetu nie są wymagające. W końcu konto i tak musielibyśmy przekształcić w stałe (po upływie 90 dni), a jeśli chcemy zacząć typować konieczna jest wpłata. Zatem wszystko co musimy zrobić, by odebrać freebet za GoBet kod promocyjny to działania, które i tak byśmy wykonali plus postawienie kuponu.

Freebet Go Bet za kod - jak go wykorzystać?

Znajdujesz się na etapie, na którym do twojego konta został przypisany freebet za kod promocyjny. Co dalej? Teraz czas na wykorzystanie darmowego bonusu.

 • stwórz kupon AKO z min. 3 zdarzeniami
 • kurs min. pojedynczego zdarzenia 1.30
 • zaznacz na kuponie opcję wykorzystania bonusu

Jak obrócić bonus GOBet za kod promocyjny?

Bukmacherzy przyznając bonusy określając jego warunki wymagają również obrotu bonusami. Jak wygląda ta kwestia w przypadku GOPlusBet freebetu?

Wygraną z kuponu postawionego za freebet możesz wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Nie jest konieczny obrót wygraną (co nie jest tak oczywiste, gdyż tego typu bonusy u innych bukmacherów często wymagają obrotu). Podobny freebet można otrzymać za rejestrację z kodem promocyjnym w Fortunie.

GoBet bonus powitalny

Kod promocyjny GOBet umożliwia otrzymanie freebetu, który opisaliśmy powyżej. Rejestrując się z nim gracz otrzyma również standardowy bonus z oferty powitalnej bukmachera, czyli

 • zakład bez ryzyka do 500 PLN.

To całkiem niezła suma. Bonus ten pozwoli na postawienie bezpiecznego zakładu, czyli otrzymaniu zwrotu w razie niepowodzenia.

GO Bet zakład bez ryzyka 500 PLN

Promocja na start GOBet dotyczy pierwszej postawionego po rejestracji kuponu i możesz z niej skorzystać do 30 dni od rejestracji konta i 14 dni od pierwszej wpłaty. Jak skorzystać z zakładu bez ryzyka?

 1. Zarejestruj konto w GOBet przez nasz link.
 2. W formularzu wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.
 3. Zweryfikuj swoje konto uzupełniając dane w profilu i wysyłając zdjęcia dowodu.
 4. Postaw pierwszy po weryfikacji kupon za stawkę min. 20 zł z kursem maksymalnym 10.00.
 5. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci stawkę kuponu do kwoty 500 zł.

Jeśli spełnisz powyższe warunki i będzie przysługiwał ci bonus cashback musisz go zaakceptować w ciągu 14 dni w zakładce "bonusy". Otrzymany zwrot stawki należy obrócić 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich min. 1.30. Masz 7 dni na obrót od momentu otrzymania bonusu GOBet.

Goplusbet kod promocyjny - FAQ

Opisaliśmy wszystkie najważniejsze elementy kodu promocyjnego GOBet. Na koniec zebraliśmy najważniejsze pytania wraz z odpowiedziami dotyczące bonusów bukmachera.

Goplusbet kod promocyjny to: PREZENTVIP. Pozwoli Ci na odebranie freebetu na start w wysokości 40 PLN.

Oprócz standardowego zakładu bez ryzyka do 500 zł dostaniesz jeszcze freebet w wysokości 40 złotych.

Tak. Bukmacher Go Plus Bet otrzymał wymaganą w naszym kraju licencję ministerstwa finansów i może legalnie organizować zakłady wzajemne.

Aby skorzystać z kodu promocyjnego GoBet przejdź do bukmachera przez nasz link i zarejestruj konto (kod będzie już wpisany). Potem wpłać depozyt min. 100 zł i postaw za niego kupon, a freebet GoBet 40 PLN zostanie dodany do konta.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *