Zakład bez ryzyka w Betters: jak odebrać cashback?

W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]
Zakład bez ryzykaBetters kod pormocyjny
310 PLN za przegrany zakładPREZENTVIP
155 PLN za wygrany zakładPREZENTVIP

Jedną z głównych promocji dla nowych graczy jest u bukmachera Betters zakład bez ryzyka. Bonus ten zabezpiecza cię przed ryzykiem przegranego zakładu poprzez zwrot postawionej stawki. Jest jednak coś, co ten klasyczny bonus bukmacherski odróżnia od zakładów bez ryzyka konkurencji – w Betters można otrzymać cashback nawet za wygrany zakład! Taki scenariusz będzie miał jednak miejsce tylko, jeżeli spełnisz określone warunki, które w tym artykule dokładnie omówimy.

Dowiesz się z tego tekstu wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym, jak działa w Betters zakład bez ryzyka. Skomplikowane regulaminy bukmacherskie przekuwamy w prosty język, dzięki czemu nie ominie cię żaden kruczek, który trzeba mieć na uwadze, gdy chcesz skorzystać z tego bonusu. Poznasz zasady jego odebrania, wykorzystania oraz obrotu – a także zrozumiesz, jak otrzymać cashback nawet w przypadku wygranej!

Przypominamy też o tym, że w Betters zakład bez ryzyka jest wyższy dla graczy, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym (standardowe kwoty to 300 zł lub 150 zł). Możesz również wykorzystać w Betters freebet – a w zasadzie to nawet dwa! Im jednak poświęciliśmy osobny artykuł, gdzie możesz zapoznać się bliżej z ich zasadami.

Tutaj natomiast skupiamy się tylko i wyłącznie na tym, jak funkcjonuje oferowany przez Betters zakład bez ryzyka. Bierzemy pod lupę wszystkie szczegóły. Zaczynajmy więc!

Betters zakład bez ryzyka: jak odebrać?

Zakład bez ryzyka to bardzo popularna promocja bukmacherska dla nowych graczy, którą oferuje spore grono bukmacherów w Polsce i stanowi, obok bonusów od depozytu (nagradzania dodatkowymi środkami za dokonanie wpłaty) oraz freebetów (możliwości stawiania darmowych zakładów) klasykę bonusów na start. Standardowy zakład bez ryzyka działa w następujący sposób: określony zakład, który podlega promocji, jest zabezpieczony zwrotem postawionych przez gracza środków w razie, gdyby kupon okazał się przegrany. Z tego względu czasami jest określany również jako cashback bonus.

cashback betters

I w przypadku zakładu bez ryzyka bukmachera Betters sytuacja wygląda podobnie: stawiasz zakład, przegrywasz, dostajesz zwrot do 310 PLN. Z reguły promocja ta dotyczy pierwszego zakładu postawionego przez gracza (żeby osłodzić mu ewentualną przegraną, która nigdy nie jest przyjemnym doświadczeniem, gdy dotyczy pierwszego postawionego u buka zakładu), ale w Betters jest nieco inaczej. Ponieważ pierwszy zakład jest wykorzystywany do ustalenia kwoty freebetu na start (o czym przeczytacie we wspomnianym wcześniej artykule o freebetach w Betters), to w Betters zakład bez ryzyka dotyczy drugiego lub kolejnego zakładu postawionego przez gracza.

Co to znaczy „drugiego lub kolejnego”? Chodzi o to, że zakładem bez ryzyka bukmacher zabezpiecza zakład o minimalnej kwocie co najmniej 5 zł. To znaczy, że jeżeli drugi kupon postawisz za co najmniej 5 zł, to uruchomi on tę promocję. Jednak jeżeli drugi kupon postawisz za 2 zł, trzeci za 3 zł, czwarty za 4 zł, a piąty za 5 zł, to dopiero ten piąty zostanie objęty zakładem bez ryzyka, bo jego kwota wyniosła minimum 5 zł.

Warto przy tym pamiętać o jednym ograniczeniu: w Betters zakład bez ryzyka może zostać otrzymany tylko i wyłącznie, jeżeli zakład zostanie postawiony za środki z konta depozytowego. Oznacza to, że nie można zabezpieczyć tą promocją kuponu, który został postawiony za środki bonusowe (np. freebet).

Jeżeli kupon, który został objęty zakładem bez ryzyka okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki (do szczegołów na temat jego wysokości jeszcze dojdziemy). Tym, co wyróżnia zakład bez ryzyka w Betters od konkurencji, jest fakt, że można otrzymać również cashback w przypadku, gdy kupon zostanie wygrany! Żeby jednak tak się stało, musi on spełnić bardzo konkretne warunki.

Dodajmy jeszcze, że możesz otrzymać zakład bez ryzyka nawet, jeżeli nie zostanie użyty podczas rejestracji w Betters kod promocyjny. Polecamy jednak wykorzystać kod o treści PREZENTVIP, żeby zwiększyć maksymalną kwotę freebetu powitalnego!

Betters cashback za wygrany kupon

Uruchomienie zakładu bez ryzyka dla przegranego kuponu jest, jak widać bardzo proste: drugi lub kolejny kupon za stawkę min. 5 zł. Tyle wystarczy, żeby cieszyć się cashbackiem, o ile postawiony na kuponie typ nie wejdzie. Aby zgarnąć cashback za wygrany kupon trzeba już wysilić się nieco bardziej: na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia, a jego całkowity kurs nie może być niższy niż 2.50. Jeżeli taki kupon okaże się wygrany, to otrzymasz cashback 50% do max. 155 zł (więcej szczegółów dalej).

Warto zatem zastanowić się nad tym, czy w ogóle opłaca się stawiać w Betters zakład bez ryzyka, który tego kryterium nie spełnia. Kupon z trzema zdarzeniami i kursem min. 2.50 może wydawać się dla nowych graczy ryzykowny, ale jeżeli okaże się przegrany, to gracz i tak otrzyma 100% zwrotu. Natomiast jeżeli kupon wejdzie, to oprócz wygranej na gracza czeka jeszcze cashback w postaci połowy postawionej stawki. Wniosek sam się nasuwa: nie ma tutaj nic do stracenia!

Betters zakład bez ryzyka: ile wynosi cashback?

Cashback, który może ci zapewnić w Betters zakład bez ryzyka w przypadku przegranego kuponu to 100% postawionej stawki netto, ale nie więcej niż 310 zł.

Zwrot stawki netto oznacza, że nie zwracany jest podatek 12%, który pobierany jest od każdego zawieranego zakładu. Jeżeli więc postawiłeś kupon za stawkę 100 zł, to cashback z tej promocji wyniesie 88 zł. Warto to mieć na uwadze w przypadku, gdy marzy ci się optymalne wykorzystanie ewentualnego cashbacku. Jeżeli postawisz zakład za 300 zł, to potencjalny cashback wyniesie 264 zł.

Jak natomiast to wygląda w przypadku, gdy celujemy w cashback za wygrany kupon? Wtedy można liczyć na zwrot w wysokości 50% stawki, ale nie więcej niż 155 zł. Jest to zatem po prostu połowa cashbacku za przegrany kupon. Zasady są przy tym identyczne: zwracana jest stawka netto, czyli pomniejszona o podatek.

Bonus standardowy: 1020 zł
Nasz bonus: 1050 zł
Szczegóły
  • 1000 1030 zł zakłady bez ryzyka
  • 20 zł freebet powitalny,
  • Tygodniówka+ - wyższe bonusy za regularną grę
PREZENTVIP Kod rejestracyjny VIP

Betters cashback: jak obrócić?

Do omówienia mamy trzy różne scenariusze. Zaczynijmy od najprostszego: gracz postawił w Betters zakład bez ryzyka, kupon okazał się zwycięzki, ale nie spełnił warunków cashbacku za wygraną (nie był to AKO z trzema zdarzeniami i kursem min. 2.50). W takim wypadku żaden cashback po prostu nie miał miejsca, więc cała wygrana ląduje prosto na koncie depozytowym gracza.

Co w przypadku, gdy gracz otrzymał cashback za przegrany kupon? Zwrot trafia wtedy na konto bonusowe i przed wypłatą na konto depozytowe konieczne jest obrócenie bonusu. Należy spełnić takie warunki:

  • obrót 3x kwotą cashbacku – czyli trzeba kwotą bonusu postawić zakłady za trzykrotność otrzymanego cashbacku (jeżeli więc udało ci się zgarnąć kwotę 300 zł, to obrócić będzie trzeba łącznie 900 zł)
  • do obliczania obróconej kwoty wliczają się tylko kupony z min. 3 zdarzeniami
  • kurs minimalny każdego z pojedynczych zdarzeń na kuponie nie może być niższy niż 1.40
  • obrotu należy dokonać w ciągu 14 dni

A co, jeżeli gracz otrzyma cashback, ale w wyniku wygranej na kuponie spełniającym określone przez bukmachera warunki? W takim scenariuszu normalnie rozliczona wygrana trafia na konto depozytowe gracza, ale bonus w postaci cashbacku udaje się na konto depozytowe i wymaga takiego samego obrotu, jak cashback za przegrany kupon. Oczywiście kwota obrotu jest dostosowana do stawki, więc przy bonusie wynoszącym 150 zł potrzebne będzie postawienie zakładów na kwotę łącznie 450 zł.

Betters zakład bez ryzyka: często zadawane pytania

Zakład bez ryzyka znajduje się w pakiecie bonusów powitalnych bukmachera Betters.

Zakład bez ryzyka bukmachera Betters wyróżnia to, że po spełnieniu określonych warunków na kuponie można otrzymać cashback części stawki pomimo tego, że kupon okazał się wygrany.

W Betters zakład bez ryzyka wymaga postawienia drugiego lub kolejnego kuponu za stawkę minimum 5 zł.

Możesz otrzymać cashback od Betters za wygrany kupon, jeżeli był to kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym co najmniej 2.50.

Tak, cashback w Betters wymaga obrotu, zarówno za przegrany, jak i wygrany kupon.

W Betters zakład bez ryzyka zapewnia zwrot 100% stawki netto do max. 310 zł w przypadku przegranego kuponu oraz 50% stawki netto do max. 155 zł w przypadku wygranego kuponu spełniającego określone warunki.

W Betters zakład bez ryzyka gwarantuje zwrot stawki netto, czyli bez podatku od zakładów bukmacherskich. Jeżeli więc twoja stawka brutto wynosiła 100 zł, to cashback wyniesie 88 zł.

Żeby obrócić cashback w Betters należy postawić za środki bonusowe zakłady na kwotę trzykrotności otrzymanego cashbacku na kuponach z min. 3 zdarzeniami, z których każde ze zdarzeń posiada kurs min. 1.40. Warunki te należy spełnić w ciągu 14 dni.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *