Betters freebet. Co musisz wiedzieć o darmowych zakładach w Betters?

Spis treści
[Rozwiń]

Rejestrując konto u bukmachera Betters możesz odebrać pakiet kilku bonusów powitalnych, dzięki którym postawienie kilku pierwszych zakładów będzie dużo łatwiejsze. Wśród tych promocji znajduje się również w Betters freebet. A w zasadzie – aż dwa freebety na start!

FreebetBetters kod promocyjny
5 PLN bez depozytuPREZENTVIP
60 PLN ekstra freebetPREZENTVIP

Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć, aby na pewno odebrać i optymalnie wykorzystać u bukmachera Betters freebety z promocji powitalnej. Skomplikowany regulamin bukmachera przetłumaczymy na prosty język, dzięki czemu łatwo zrozumiesz, jakie są warunki promocji, jak nie zaprzepaścić szansy na jej odebranie, jak wykorzystać otrzymany darmowy zakład w Betters i wiele więcej!

Jednocześnie zaznaczamy, że u bukmachera Betters freebet to nie jedyny bonus na start, który może otrzymać gracz. Oprócz niego możesz liczyć również na to, że otrzymasz od Betters zakład bez ryzyka – swoją drogą naprawdę unikalny na tle pozostałych ofert bukmacherów!

W tym tekście jednak całą naszą uwagę poświęcimy temu, jak działa w Betters freebet dla nowych graczy. Przejdźmy zatem do konkretów!

Freebet w Betters – na czym polega?

Freebet stanowi jeden z trzech rodzajów najczęściej występujących u bukmacherów bonusów. Pozostałe dwa to bonus od depozytu (dodatkowe środki przyznawane przez bukmachera za dokonanie wpłaty) oraz zakład bez ryzyka (cashback w przypadku, gdyby zakład okazał się przegrany).

Freebet w Betters, klasycznie jak na ten rodzaj promocji, pozwala graczowi postawić zakład na określoną kwotę bez angażowania własnych pieniędzy. Z tego względu w Polsce ta promocja często określana jest jako darmowy zakład – ponieważ dosłownie jest to zakład, który gracz może postawić za darmo.

Oczywiście w Betters freebet rządzi się swoimi prawami, podobnie jak w ofertach innych bukmacherów: nie można postawić dowolnego zakładu. W ramach darmowego zakładu można obstawić tylko kupon, który spełni określone warunki. Dokładnie opisujemy je w dalszej części artykułu krok po kroku. Zapoznaj się z nimi, a na pewno uda Ci się zdobyć w Betters freebet na start.

W praktyce wykorzystasz otrzymany od Betters freebet w taki sposób:

 1. po spełnieniu warunków promocji niezbędnych do otrzymania freebetu, na twoje konto przypisany zostaje darmowy zakład
 2. tworzysz kupon, który spełni określone warunki
 3. zamiast obstawiać go za własne środki klikasz na przycisk, że obstawiasz za freebet...
 4. ... i tyle – postawiłeś zakład nie ryzykując chociażby grosza z własnego portfela!

Jak wspomnieliśmy wcześniej, na gracza czeka w Betters nie jeden, ale dwa freebety. Są to:

betters freebet
 • freebet bez depozytu o wartości 5 zł
 • freebet powitalny o maksymalnej wartości 40 zł (a jeżeli użyjesz podczas rejestracji w Betters kod promocyjny o treści PREZENTVIP – 60 zł)

Z reguły freebety przyznawane przez bukmacherów mają stałą, określoną wartość. I tak właśnie działa oferowany przez Betters freebet bez depozytu. Trochę inaczej sprawa ma się z freebetem powitalnym, którego wartość jest uzależniona od kwoty stawki pierwszego postawionego przez gracza kuponu. Dokładnie to rozpiszemy podczas opisywania tego bonusu.

Teraz przyjrzymy się dokładnie regulaminom, którymi są opatrzone w Betters freebety. Przełożymy je na ludzki język i znajdziesz tam wszystkie informacje, o których musisz pamiętać, żeby nie zmarnować tych darmowych zakładów!

Betters freebet bez depozytu

Wielu graczy nas pewno ucieszy, że w ofercie powitalnej znajduje się u bukmachera Betters freebet bez depozytu. Co odróżnia taki rodzaj promocji od zwykłego freebetu? Darmowy zakład jest przyznawany przez bukmacherów najczęściej po spełnieniu jakiegoś warunku związanego z wpłatą określonej kwoty na depozyt. Freebety bez depozytu takiego warunku nie posiadają. Możesz obstawić zakład bez wpłaty chociażby złotówki na konto depozytowe u bukmachera!

Co prawda wartość, jaką ma w Betters freebet bez depozytu nie powala na kolana (5 zł), jednak warunki odebrania tego bonusu są naprawdę banalne – to wciąż darmowy piątak, który dobrze obstawiony może przecież przemienić się w jakąś drobną sumkę na obstawianie dalszych zakładów.

Oto, jak odebrać w Betters freebet bez depozytu:

 1. załóż konto u bukmachera Betters
 2. dokonaj pełnej rejestracji (czyli przekształć konto tymczasowe w stałe: uzupełnij odpowiednie dane oraz prześlij skan dowodu tożsamości)
 3. zgódź się na komunikację marketingową (SMSy, e-mail itd.)
 4. ... no i to tyle, możesz już skorzystać z freebetu!

Jak widać, otrzymanie od Betters freebetu bez depozytu to naprawdę prosta sprawa, które oprócz wymogu założenia konta stałego (co i tak zrobisz, jeżeli chcesz obstawiuać u tego bukmachera) nie wymagają praktycznie niczego.

Co możesz zrobić z tym freebetem od Betters? Możesz go obstawić na każdy zakład, który:

 • ma kurs minimalny 1.80
 • nie zawiera zdarzeń związanych ze sportami wirtualnymi oraz symulowanymi grami karcianymi

Nie są to bardzo rygorystyczne warunki, więc na pewno znajdziesz spory wybór zakładów, na które możesz wykorzystać otrzymany od Betters freebet. Warto jednak pośpieszyć się z decyzją, bo jest jeszcze jedna sprawa, o której musisz pamiętać: Betters wymaga, by z freebetu skorzystać w ciągu 72 godzin! Inaczej przepadnie.

Betters freebet powitalny

Drugi znajdujący się w ofercie Betters freebet powitalny nieco różni się od tego typu bonusów u innych bukmacherów. Z reguły darmowy zakład jest otrzymywany za dokonanie wpłaty, która wynosi lub przekracza pewną określoną kwotę minimalną, a sama wartość bonusu jest stała. U bukmachera Betters freebet obie te zasady są nieprawdziwe: warunkiem otrzymania darmowego zakładu jest postawienie pierwszego zakładu (a nie sam depozyt), a kwota bonusu nie jest stała (zależy ona od stawki pierwszego postawionego kupony).

Może to wyglądać na zamotane, ale zapewniamy, że po poznaniu szczegółów tej promocji okazuje się, że w sumie to promocja skonstruowana w całkiem prosty sposób. Jest to w zasadzie bonus gwarantowany, jeżeli postawisz przynajmniej jeden zakład – więc nie musisz się martwić o to, czy uda ci się go odebrać, a raczej o to, czy uda ci się uzyskać maksymalną kwotę.

Kluczem do zrozumienia tego bonusu jest to, że wartość bonusowego freebetu wyniesie 200% stawki pierwszego postawionego kuponu. Istnieje jednak pewna kwota maksymalna, która standardowo wynosi 40 zł, a dla graczy, którzy zarejestrowali się z kodem promocyjnym PREZENTVIP – 60 zł. Bonus nie może przekroczyć tej maksymalnej wartości. W zrozumieniu zależności między stawką pierwszego kuponu a otrzymanym freebetem na pewno pomoże ci poniższa tabelka:

Stawka pierwszego kuponuWartość freebetu powitalnego
5 zł10 zł
10 zł20 zł
20 zł40 zł
30 zł (bez kodu)40 zł
30 zł (z kodem)60 zł

Żeby odebrać więc darmowy zakład o maksymalnej wartości, musisz zarejestrować sie z kodem promocyjnym PREZENTVIP oraz postawić pierwszy kupon za min. 30 zł.

Podsumujmy więc. Jak odebrać w Betters freebet powitalny? Krok po kroku wygląda to następująco:

 1. Zarejestruj się z użyciem kodu promocyjnego PREZENTVIP, jeżeli chcesz odebrać powiększony bonus (max. 60 zł)
 2. Postaw pierwszy zakład na ofertę przedmeczową, live lub sporty wirtualne (nie może on jednak zawierać zakładów na gry karciane)
 3. Zwróć uwagę na stawkę, którą obstawiasz! Bonus wyniesie 200% postawionej stawki, ale nie więcej niż 40 zł lub 60 zł (w zależności od tego, czy zarejestrowałeś się z kodem promocyjnym)
 4. Otrzymujesz od Betters freebet! W ogóle nie ma przy tym znaczenia, czy zakład okazał się wygrany czy przegrany

Masz już darmowy zakład w Betters – co teraz możesz z nim zrobić? Możesz za jego pomocą obstawić kupon z kursem minimalnym 1.14. Możesz obstawiać zdarzenia z oferty przedmeczowej i live, ale nie możesz postawić zakładu na sporty wirtualne ani symulowane gry karciane.

Podobnie, jak w przypadku otrzymanego za weryfikację konta w Betters freebetu bez depozytu, darmowy zakład musisz wykorzystać w ciągu 72 godzin – inaczej przepadnie!

Bonus standardowy: 345 zł
Nasz bonus: 375 zł
Szczegóły
 • 5 zł freebet bez depozytu,
 • 40 60 zł freebet powitalny,
 • 300 310 zł zakład bez ryzyka.
 • wyższe bonusy za regularną grę
PREZENTVIP Kod rejestracyjny VIP

Betters freebety: warunki obrotu

Zdecydowana większość bonusów bukmacherskich posiada warunki obrotu: zanim gracz będzie mógł wypłacić promocyjne środki na swoje konto bankowe, musi najpierw wykorzystać je na postawienie zakładów na określoną wielokrotność otrzymanego bonusu (tzw. ilość obrotów) na kuponach, które spełniają wskazane w regulaminie warunki.

Jak obrócić freebetem od Betters? Na pewno odetchniesz z ulgą kiedy poinformujemy cię, że w Betters freebety nie posiadają żadnych warunków obrotu! Otrzymujesz je, stawiasz za nie zakłady, a wygrane kwoty lądują prosto na twoim koncie depozytowym i nie musisz bawić się w spełnianie jakichkolwiek dodatkowych warunków!

Betters freebet: najczęściej zadawane pytania

W ofercie bonusów powitalnych Betters znajdują się dwa freebety: freebet bez depozytu oraz freebet powitalny za postawienie pierwszego zakładu.

Tak, nawet dwa. W Betters otrzymasz freebet bez depozytu o wartości 5 zł. Natomiast drugi freebet powitalny wynosi 200% stawki pierwszego postawionego kuponu, ale nie więcej niż 40 zł (lub 60 zł, jeżeli gracz wykorzystał podczas rejestracji kod promocyjny).

Jeżeli wykorzystasz podczas rejestracji w Betters kod promocyjny o treści PREZENTVIP, to maksymalna kwota freebetu powitalnego wzrośnie z 40 zł do 60 zł.

W Betters za pomocą freebetu możesz odebrać dowolny zakład, na którym nie znajdują się zdarzenia z oferty na sporty wirtualne lub symulowane gry karciane.

Freebety w Betters wystarczy przeznaczyć na dowolne zakłady. Wygranych z freebetów nie trzeba już obracać.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *