Betters freebet. Co musisz wiedzieć o darmowych zakładach w Betters?

W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

Rejestrując konto u bukmachera Betters możesz odebrać pakiet kilku bonusów powitalnych, dzięki którym postawienie kilku pierwszych zakładów będzie dużo łatwiejsze. Wśród tych promocji znajduje się również w Betters freebet.

FreebetBetters kod promocyjny
20 PLN ekstra freebetPREZENTVIP

Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć, aby na pewno odebrać i optymalnie wykorzystać u bukmachera Betters freebet z promocji powitalnej. Regulamin bukmachera przetłumaczymy na prosty język, dzięki czemu łatwo zrozumiesz, jakie są warunki promocji, jak nie zaprzepaścić szansy na jej odebranie, jak wykorzystać otrzymany darmowy zakład w Betters i wiele więcej!

Jednocześnie zaznaczamy, że u bukmachera Betters freebet to nie jedyny bonus na start, który może otrzymać gracz. Oprócz niego możesz liczyć również na to, że otrzymasz od Betters zakład bez ryzyka – swoją drogą naprawdę unikalny na tle pozostałych ofert bukmacherów!

W tym tekście jednak całą naszą uwagę poświęcimy temu, jak działa w Betters freebet dla nowych graczy. Przejdźmy zatem do konkretów.

Freebet w Betters – na czym polega?

Oczywiście u bukmachera Betters freebet ma określone warunki, które trzeba spełnić, aby go otrzymać. Betters freebet na start jest przyznawany za postawiony pierwszy kupon, praktycznie bez żadnych wymagań.

W praktyce Betters freebet odbierzesz spełniając poniższe kroki:

 1. Zarejestruj konto w Betters (najlepiej z naszym kodem promocyjnym, wówczas skorzystać z wyższego cashbacku na start).
 2. Zweryfikuj swoje konto gracza.
 3. Wpłać pierwszy depozyt w dowolnej wysokości.
 4. Postaw pierwszy kupon za dowolną stawkę za środki własne.
 5. Odbierz freebet 20 PLN.

Jak widzisz, warunki jakie należy spełnić, aby otrzymać freebet są bardzo proste. A jak wykorzystać ten bonus?

betters freebet
 • postaw kupon SOLO lub AKO
 • kurs kuponu min. 1.14
 • na kuponie zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live
 • freebet wykorzystaj w ciągu 72 godzin od przyznania
 • maksymalna wygrana z kuponu postawionego za freebet to 400 zł
 • nie możesz wykorzystać freebetu na zakłady na gry karciane

Z reguły freebety przyznawane przez bukmacherów mają stałą, określoną wartość. I tak właśnie działa oferowany przez Betters freebet od depozytu.

Teraz przyjrzymy się dokładnie regulaminom, którymi są opatrzone w Betters freebety. Przełożymy je na ludzki język i znajdziesz tam wszystkie informacje, o których musisz pamiętać, żeby nie zmarnować tych darmowych zakładów!

Betters freebet bez depozytu

Wielu graczy nas pewno cieszył fakt, że w ofercie powitalnej znajdował się u bukmachera Betters freebet bez depozytu. Niestety, w kwietniu 2023 roku bukmacher wycofał tę promocję ze swojej oferty. Bonusy bez depozytu nie wymagają wpłaty jakichkolwiek środków czy typowania zakładu, są to więc najpopularniejsze i najbardziej pożądane przez graczy bonusy. Szkoda zatem, że nie otrzymasz już Betters freebetu bez depozytu.

Betters freebet powitalny - opinia

Znajdujący się w ofercie Betters freebet powitalny nieco różni się od tego typu bonusów u innych bukmacherów. Z reguły darmowy zakład jest otrzymywany za dokonanie wpłaty, która wynosi lub przekracza pewną określoną kwotę minimalną. U bukmachera Betters warunkiem otrzymania darmowego zakładu jest postawienie pierwszego zakładu (a nie sam depozyt).

Może to wyglądać na trudniejsze warunki, ale zapewniamy, że po poznaniu szczegółów tej promocji okazuje się, że w sumie to promocja skonstruowana w całkiem prosty sposób. Jest to w zasadzie bonus gwarantowany, jeżeli postawisz przynajmniej jeden zakład – więc nie musisz się martwić o to, czy uda ci się go odebrać.

Bonus standardowy: 1020 zł
Nasz bonus: 1050 zł
Szczegóły
 • 1000 1030 zł zakłady bez ryzyka
 • 20 zł freebet powitalny,
 • Tygodniówka+ - wyższe bonusy za regularną grę
PREZENTVIP Kod rejestracyjny VIP

Betters freebet: warunki obrotu

Zdecydowana większość bonusów bukmacherskich posiada warunki obrotu: zanim gracz będzie mógł wypłacić promocyjne środki na swoje konto bankowe, musi najpierw wykorzystać je na postawienie zakładów na określoną wielokrotność otrzymanego bonusu (tzw. ilość obrotów) na kuponach, które spełniają wskazane w regulaminie warunki.

Jak obrócić freebetem od Betters? Na pewno odetchniesz z ulgą kiedy poinformujemy cię, że w Betters freebet nie posiada żadnych warunków obrotu! Otrzymujesz go, stawiasz za niego zakłady, a wygrane kwoty lądują prosto na twoim koncie depozytowym i nie musisz bawić się w spełnianie jakichkolwiek dodatkowych warunków!

Betters freebet: najczęściej zadawane pytania

W ofercie bonusów powitalnych Betters znajduje się freebet powitalny za postawienie pierwszego zakładu.

Nie, kwota freebetu Betters jest stała i wynosi 20 PLN. Jednak warto zarejestrować konto z naszym kodem PREZENTVIP, gdyż otrzymasz wtedy wyższy zakład bez ryzyka do 1030 PLN.

 

W Betters za pomocą freebetu możesz odebrać dowolny zakład, na którym nie znajdują się zdarzenia z oferty na sporty wirtualne lub symulowane gry karciane.

Freebety w Betters wystarczy przeznaczyć na dowolne zakłady. Wygranych z freebetów nie trzeba już obracać.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *