Kod promocyjny Totolotek

Szczegóły bonusu
 • BRAK bonusu powitalnego
W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

Od 1.12.2022 bukmacher Totolotek zrezygnował z bonusu powitalnego dla nowych graczy oraz z wszelkich kodów promocyjnych używanych podczas rejestracji.

Kod promocyjny Totolotek 2023

Kod promocyjny do Totolotka to: PREZENTTL. Dzięki niemu możesz liczyć na szereg ciekawych bonusów na start i regularnych promocji. Co składa się na pakiet powitalny w Totolotku? Przede wszystkim bonus od depozytu do 500 PLN. Do tego dochodzi freebet w wysokości 25 zł, który otrzymasz z kodem.

[bookie-table slug="totolotek-bukmacher" style="ticket"]

Jak założyć konto gracza i zgarnąć bonus powitalny Totolotek?

Aby móc zacząć grę, najpierw trzeba założyć konto – bez konta w Totolotku nie będzie możliwe obstawienie zakładów. Bukmacher ułatwił jednak proces wprowadzając opcję szybkiej rejestracji. Oznacza to, że u bukmachera można postawić zakłady bez podawania numeru konta bankowego oraz wysyłać skanu dowodu. Wystarczy adres mailowy, hasło i podstawowe informacje takie jak imię i nazwisko, data urodzenia i PESEL, żeby móc zacząć obstawiać zakłady online. Ekstra bonus 25 zł będzie możliwy do odebrania dopiero po pełnej rejestracji. Nie jest ona jednak trudna i składa się tylko z 1 kroku.

Totolotek rejestracja

Totolotek jako jedyny legalny bukmacher na rynku wprowadził opcję kodu promocyjnego po - a nie w trakcie - procesu rejestracji.

 • przejdź proces rejestracji z naszej strony
 • kliknij na swoim profilu opcję WPŁATA a potem Bonus.card/Kod bonusowy
 • wpisz tam specjalny kod podwyższający bonus - PREZENTTL
 • otrzymasz dzięki temu ekstra freebet 25 zł

Totolotek bonus na start, czyli oferta dla nowych graczy

Totolotek bonus powitalny wynosi 100% do kwoty 500 PLN. Dodatkowo z naszym kodem możesz zgarnąć 25 zł freebetu. Sprawdźmy warunki przyznawania obu bonusów Totolotka.

100% do 500 zł od depozytu

Tradycyjny bonus od depozytu w Totolotku do 100% do 500 zł.

 • postaw depozyt za min. 20 zł
 • otrzymasz bonus na swoje konto gracza
 • teraz postaw sumę bonusu i depozytu 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym 1.35
 • na obrót środkami masz 30 dni

Freebet 25 zł

Jednym z popularniejszych bonusów jest bonus bez depozytu, który można otrzymać, aby za darmo przetestować działanie serwisu, postawić pierwszy kupon i sprawdzić, jak w rzeczywistości wygląda gra u bukmachera. Dzięki temu nie musisz dokonywać pierwszej wpłaty. Tai freebet jest dostępny u bukmachera Totolotek po wpisaniu kodu promocyjnego.

 • po dokonaniu pełnej rejestracji zaznacz "Tak, chcę otrzymać bonus"
 • kliknij w zakładkę "Wpłata" oraz bonus card - kod bonusowy i wpisz kod: PREZENTTL
 • aby wypłacić darmowy bonus Totolotka należy w ciągu 14 dni obrócić nim 2 razy po kursie min. 2.00

Promocje dodatkowe w Totolotku

Czołową promocją Totolotka jest bonus na zakłady AKO. Gracze typujący taśmy mogą zyskać nawet 66% do wygranych w ramach promocji Bonus King Size.

Bonus King Size

Bonusy przyznawane za kupony AKO są tym większe im więcej zdarzeń na kuponie. Podobnie jest w przypadku Totolotka.

 • wpłać min. 20 zł depozytu
 • postaw kupon z min. 5 zdarzeniami i kursem pojedynczym 1.21, a otrzymasz 5% do wygranej
 • najwięcej ile możesz zgarnąć to 665 do wygranych. Otrzymasz je typując co najmniej 30 zdarzeń na kuponie.
 • przykładowo za 8 zdarzeń będzie to 20%, za 10 - 30%, a od 15 do 29 zdarzeń - 52%
totolotek-oferta

Cashout

Jedną ze standardowych opcji w Totolotku, które posiada właściwie każdy legalny bukmacher jest cashout. Jest to skuteczny sposób na przejęcie pełnej kontroli nad grą, dzięki czemu gracze mogą znacząco ograniczyć ryzyko.  Oczywiście najpierw należy założyć konto, więc pierwszym krokiem będzie Totolotek rejestracja.

 • postaw zakład na co najmniej jedno zdarzenie z kursem wybranym przez siebie
 • obojętnie czy postawisz Toto Gol czy Toto Liga sprawdź w szczegółach kuponu, czy jest dostępny cashout oraz zdecyduj, czy chcesz wcześniej zamknąć dany zakład. Dzięki takiej opcji możesz znacznie wcześniej wypłacić ewentualną wygraną.
 • oczywiście nie będzie to maksymalna kwota, jednak dzięki temu możesz otrzymać wygraną za nierozstrzygnięte wyniki spotkań
 • opcja Early Cashout nie pojawi się w przypadku, kiedy na kuponie znajdują się błędne typowania. Oznacza to, że na kuponie AKO wszystkie rozliczone zdarzenia muszą być właściwe.

Program lojalnościowy, czyli klub bukmachera Totolotek

Totolotek posiada swój wyjątkowy program lojalnościowy - Bet Club. Dzięki zostaniu członkiem takiego klubu można zbierać punkty, a następnie wymieniać je na bonusy bukmacherskie.

 • Za postawione zakłady bukmacher Totolotek przyznaje graczom punkty, które można wymienić na bonus bez depozytu lub inne pozycje dostępne w katalogu Totolotka. Naliczanie punktów nie jest skomplikowane. Oczywiście liczba przyznawanych punktów w Bet Clubie jest różna i zależy od rodzaju zakładów oraz opłaty za postawiony kupon.
 • Na przykład w ramach zakładów bukmacherskich Toto Mix lub Live punkty są liczone na zasadzie stawka x liczba zdarzeń. Czyli przykładowo stawiając 70 PLN na przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie Totolotek przyzna takiemu graczowi 70 punktów za 1 zdarzenie, za dwa trafienia to będzie już 140 punktów itd. Jest to jedna z lepszych ofert, ponieważ Ty sam decydujesz ile możesz otrzymać punktów za każdy postawiony zakład.
 • Najbardziej aktywni typerzy są nagradzani dodatkowymi promocjami, które pozwalają na zdobycie dodatkowych punktów Bet Club. Ranking jest dostępny na stronie, więc każdy może kontrolować nie tylko swoje konto gracza, ale również ile punktów Bet Club posiadają liderzy.
 • Aby dołączyć do takiego rankingu, wystarczy postawić zakład za minimum 20 zł. Zdobywając status Gold, który wymaga 5000 punktów, można otrzymać dodatkowo bonus +20%, a za Platinium to już +50% dodatkowych punktów Bet Club.
 • Czasem bukmacher organizuje promocje oparte na punktach Bet Club, dzięki którym można wygrać nagrody rzeczowe, bilety na Puchar Polski lub wyjazdy na mecze reprezentacji Polski, dlatego warto dołączyć do programu lojalnościowego.

Jak wypłacić środki z konta?

Spójrzmy na wpłaty i wypłaty w Totolotku. Depozytu dokonasz za pomocą kilku popularnych metod płatności

 • DotPay
 • tpay.com
 • Paysafecard
 • BLIK
 • Skrill
 • karta VISA i Mastercard

Wszystkie wymienione płatności mają min. kwotę 4 zł. W przypadku Paysafecard jest to 20 zł.

Totolotek nie posiada jeszcze opcji szybkich wypłat. Jednak jeśli zlecisz wypłatę w dzień roboczy do godz. 10 otrzymasz wypłatę tego samego dnia. W przypadku dni wolnych od pracy i zleceń po godz. 10. otrzymasz wypłatę w najbliższy dzień roboczy po godz. 12.

Czy Totolotek zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher?

Nie każdy o tym wie, ale zakłady bukmacherskie Totolotek to najstarszy operator oferujący w pełni legalne zakłady sportowe. Bukmacher prowadzi działalność na podstawie licencji Ministerstwa Finansów z dnia dnia 20 06 2013, jednak założony został w 1992. Totolotek bukmacher prężnie działa i stale rozwija swoją ofertę oraz wspiera polski sport, sponsorując nie tylko drużyny, ale również wiele turniejów i wydarzeń sportowych.

Ze statystyk wynika, że zakłady bukmacherskie Totolotek posiadają około 10% udziałów na krajowym rynku bukmacherskim. Ten legalny bukmacher jest zatem trzecim największym operatorem i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Tak więc konto w Totolotku można założyć bez obaw o konsekwencje prawne (pamiętaj tylko – graj odpowiedzialnie).

Totolotek kod bonusowy - FAQ

Tak. Kod promocyjny Totolotek to: PREZENTTL. Pozwoli Ci on na odebranie maksymalnego bonusu do 525 zł. Należy wpisać go jednak już po rejestracji u bukmachera. 

Korzystając z naszego kodu możesz liczyć na ekskluzywny freebet 25 zł. Oprócz tego otrzymasz także standardowy bonus od depozytu do 500 zł. 

Freebet to inaczej darmowy zakład, który otrzymasz po dokonaniu rejestracji u bukmachera. Aby go wypłacić należy postawić jego wartość 2 razy po kursie min. 2.00.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *