BETFAN Opinie

  • bogata oferta zakładów na rozrywkę
  • możliwość zgłaszania własnych zakładów
  • świetna oferta zakładów na esport
W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

Zakłady bukmacherskie Betfan w Polsce

Jeżeli interesujesz się tym, co dzieje się na polskim rynku bukmacherskich, na pewno wiesz, że w ciągu ostatnich kilku lat wiele się pozmieniało. Przede wszystkim znowelizowano ustawę hazardową, która reguluje prawnie wszelkie normy związane z bukmacherką. W wyniku zmian w przepisach wiele podmiotów musiało wycofać usługi z naszego kraju, ponieważ ich działalność nie była zarejestrowana w Polsce, co oznaczało, że należność podatkowa nie trafiała do polskiego Skarbu, a na rzecz innych krajów.

Dzięki zaostrzeniu przepisów, sytuacja bukmacherów w Polsce uległa znacznej poprawie. Wcześniej nie mieli oni szans z operatorami, którzy oferowali graczom możliwość większego zarobku, oczywiście kosztem podatków. Od zmian wprowadzonych w 2017 za grę u nielegalnych bukmacherów grożą poważne konsekwencje karne. Warto więc przestrzegać zasad.

Jakie warunki musi spełnić bukmacher, aby uznać go za legalnego na terytorium Polski? Po pierwsze i najważniejsze, musi uzyskać polską licencję Ministerstwa Finansów. W kwestii hazardu nie działa nadrzędność prawa unijnego, gdyż każdy kraj ma prawo dostosować przepisy według własnego uznania.

Jeżeli dany zakład bukmacherski nie występuje na liście Ministra Finansów, ani nie wspominają o nim zaufane portale zajmujące się tematyką bukmacherską, jest to najprawdopodobniej operator nielegalny.

Jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów w Polsce (czyli z licencją Ministerstwa Finansów) jest bukmacher Betfan. Stosowne zezwolenie firma otrzymała pod koniec 2018 roku, ale strona internetowa ruszyła dopiero w kwietniu 2019 roku, zatem zainteresowani klienci musieli chwilę poczekać. Jednakże od dłuższego czasu strona główna nowego bukmachera Betfan jest już dostępna i można na niej zawierać zakłady online. Przyjrzeliśmy się więc temu, jak prezentuje się w Betfan oferta zakładów wzajemnych i jakie opinie graczy zyskuje ten operator – czy mógłby po pewnym czasie wygrać jakiś ranking bukmacherów? Jak prezentuje się ten operator na konkurencyjnym rynku zakładów? Więcej na temat Betfan dowiesz się z naszego artykułu.

Betfan kierowany przez byłych managerów Forbetu i Totolotka

Byli menedżerowie ForBETu i Totolotka współtworzą Betfan.

Na polskim rynku bukmacherskim rozpoczyna działalność nowa firma Betfan, która koncentruje się na działaniach wyłącznie w Internecie. Dyrektorem marketingu Betfan został Jakub Świsłowski. Autorem identyfikacji i komunikacji wizualnej marki jest Mamastudio.

Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, Betfan ma oferować szeroki zakres zakładów na rozrywkę, obejmujących tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. Firma w ciągu 3-4 lat chce znaleźć się w gronie pięciu największych licencjonowanych firm bukmacherskich w Polsce.

– Chcemy zmieniać postrzeganie zakładów bukmacherskich. Dlatego nie skupiamy się wyłącznie na wydarzeniach sportowych i ich wynikach, bacznie obserwujemy otoczenie i proponujemy naszym fanom zakłady odpowiadające różnorodnym zainteresowaniom. U nas można obstawić niemal wszystko. Aby nie tworzyć dodatkowych barier, bierzemy na siebie zapłatę podatku od gier, a każdy nowy gracz może skorzystać z najwyższego na rynku bonusu powitalnego o wartości 3 tys. zł – wyjaśnia Piotr Sienkiewicz, prezes zarządu Betfan. Ma proponować miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. Hasłem przewodnim marki jest „Nie grasz, nie wygrasz!”. – Naszym założeniem jest ciągły rozwój oferty i zdobywanie coraz silniejszej pozycji na rynku. Nie chcemy jednak podążać utartymi schematami, ale poprzez nowoczesne formy komunikacji, szybkość, aktualność i profesjonalizm, dostarczymy graczom unikatowych wrażeń i emocji związanych z obstawianiem różnorodnych wydarzeń. Chcemy być symbolem bukmachera XXI wieku na polskim rynku – komentuje Sienkiewicz.

Dyrektorem marketingu Jakub Świsłowski Betfan jest dziesiątym podmiotem na polskim rynku bukmacherskim online. To spółka ze 100 proc. polskim kapitałem.Pełniący funkcję prezesa zarządu Piotr Sienkiewicz pracował wcześniej w ForBET i Totolotku. W tym ostatnim miał okazję współpracować z odpowiadającym w Betfan za działalność operacyjną Grzegorzem Kiczko. Doświadczenie w ForBET i Totolotku zdobywał również Jarogniew Muszyński, stojący na czele IT. Dyrektorem marketingu Betfan jest Jakub Świsłowski, który związany był m.in. z Onetem, Agorą i PGNiG.

Właścicielem spółki jest grupa kapitałowa Chałas i Wspólnicy. Autorem projektu identyfikacji i komunikacji wizualnej nowej marki na polskim rynku bukmacherskim jest Mamastudio. Agencja zaprojektowała również strony desktopową i mobilną, przez które Betfan prowadzi swoją działalność. – Nowoczesny design jest jednym z elementów, który wyróżnia nas na tle rynku. Wypracowana wspólnie z Mamastudio identyfikacja wizualna podkreśla kluczowe atrybuty naszej marki. Bazuje na przyjaznych, tożsamych z nią kolorach – zielonym symbolizującym nadzieję i żółtym, przywołującym radość, zabawę i optymizm. Jednocześnie ostre kształty zaznaczają dynamizm, który charakteryzuje wszystkie nasze działania – komentuje Jakub Świsłowski, dyrektor marketingu w Betfan. Pod jego kierunkiem wewnętrzny zespół firmy prowadzi komunikację marketingową, w tym działania w obszarze kreacji, content marketingu i social media. Zakupem mediów zajmuje się agencja Pure Play. Działania PR koordynuje agencja Practum Consulting

Spółka Betfan wśród legalnych bukmacherów

Pod koniec zeszłego roku posypało się kilka nowych licencji dla kolejnych zakładów. Między innymi od października 2018 roku Betfan zakłady bukmacherskie online może organizować bez obawy o konsekwencje prawne dla swoich klientów z Polski (numer licencji – PS4.6831.3.2018). Mimo że zezwolenie zostało otrzymane pod koniec ubiegłego roku, na ofertę i stronę internetową musieliśmy trochę poczekać. Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ dostosowanie propozycji do oczekiwań polskich klientów jest czasochłonne. Szczególnie, jeśli pilnuje się jakości chociażby samej strony internetowej, a wiadomo, że zadbane o techniczne detale chwilę trwa.

Jednak w końcu doczekaliśmy się i w kwietniu zakłady bukmacherskie Betfan ruszyły w Internecie. Dlatego też możemy przyjrzeć się temu, co zaproponował nam ten operator. Wcześniej, czyli przed nowelizacją ustawy, Betfan wśród graczy zbierał pozytywne noty, więc klienci i teraz oczekują naprawdę wiele. Czy może stanowić konkurencję dla istniejących już na polskim rynku zakładów bukmacherskich? Jak wygląda sytuacja z dyscyplinami, rodzajami zakładów czy rabatami? Przyjrzeliśmy się dokładnie stronie internetowej bukmachera, aby móc odpowiedzieć na najbardziej nurtujące klientów pytania.

Pilnuj zasad odpowiedzialnej gry

Za ochronę graczy przed popadnięciem w hazard poprzez odpowiednie mechanizmy samokontroli, odpowiada regulamin odpowiedzialnej gry. Jego najważniejsze postanowienia zostały zatwierdzone przez urząd Ministerstwa Finansów. Do respektowania jego postanowień są więc zobligowane wszystkie spółki posiadające licencję na legalne urządzanie zakładów sportowych. Występują sytuację kiedy bukmacherzy bez licencji umieszczają na swoich serwisach reguły odpowiedzialnej gry, jednak są to zapisy nie podlegające nadzorowi państwa polskiego.

Głównym obowiązkiem bukmacherów oferujących swoje usługi online, który wprowadzone po nowelizacji w 2017 roku ustawy o grach losowych, jest wprowadzenie u siebie regulaminu odpowiedzialnej gry. Każdy bukmacher ma obowiązek na swojej witrynie internetowej umieścić taki regulamin, w momencie rozpoczęcia świadczenia usług. To element konieczny, który musi widnieć na stronie bukmachera i jednocześnie warunkuje prowadzenie przyjmowanie zakładów wzajemnych w Internecie.

Założenia odpowiedzialnej gry u bukmacherów Betfan

Zadaniem regulaminu odpowiedzialnej gry jest przede wszystkim kontrolowanie ilości czasu oraz pieniędzy, jakie gracz poświęca na rozgrywki hazardowe. Ponadto w zawieraniu zakładów wzajemnych uczestniczyć mogą jedynie te osoby, które mają ukończone 18 lat. Obowiązkiem firmy bukmacherskiej jest więc sprawdzenie pełnoletności swojego nowego gracza. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie online, w trakcie zakładania konta należy wysłać zazwyczaj skan dokumentu potwierdzającego nasz wiek oraz tożsamość. W przypadku nieścisłości bukmacher zastrzega sobie prawo do żądania kolejnych informacji lub dokumentów, które ostatecznie potwierdzą wiek użytkownika.

Wpływ gracza na odpowiedzialną grę

Po stronie legalnego bukmachera leży spora odpowiedzialność o bezpieczeństwo swoich klientów. Na nic się to jednak przyda, jeśli angażować będzie się tylko jedna strona. Ważne jest by non stop podkreślać, że to w głównej mierze od graczy zależy to, czy uczestniczenie w zakładach bukmacherskim będzie tym, czym powinno, czyli przede wszystkim bezpieczną rozrywką. Aby o to zadbać gracz powinien stosować się do pewnych wytycznych. Każdy z graczy zabierających się za bukmacherkę powinien pamiętać, że tego rodzaju rozrywki nie należy traktować jako ścieżki kariery do zarabiania pieniędzy. Zakłady bukmacherskie powinno się traktować jako coś w rodzaju hobby a nie sposób na zarobek. Idąc tą drogą łatwo można popaść w uzależnienie, z którego często jest bardzo trudno wyjść. Kolejną rzeczą, o której trzeba pamiętać jest to żeby posiadać wyznaczony budżet na obstawianie zakładów. Korzystanie z wcześniej ustalonych środków skutecznie chroni nas przed wydaniem wszystkich naszych oszczędności.

Ważnym zagadnieniem jeśli chodzi o odpowiedzialną grę jest również podejście do gry. Bukmacherkę zawsze należy traktować jako rozrywkę, w innym przypadku zaleca się po prostu poprzestania zawierania zakładów. Pożyczanie pieniędzy od rodziny czy znajomych na obstawianie jest kolejnym zachowaniem, którego gracze powinni unikać. Granie bez pamięci i jednoczesne zapożyczanie się u bliskich, czy co gorsza w bankach, prowadzić może do długów, a także do popsucia relacji z bliskimi. Za długi wobec drugiej osoby lub instytucji można nawet trafić do więzienia. Dlatego też takich sytuacji trzeba unikać jak ognia. Emocje jakie generuje obstawianie zakładów bukmacherskich są często różne i bardzo skrajne. Gracze biorący udział w zakładach powinni posiadać umiejętność panowania nad własnymi emocjami. Jeśli przychodzi moment, że gracz nie potrafi tego robić, warto skorzystać z pomocy placówek. Świadczą one pomoc w kwestii radzenia sobie z nałogiem.

Rejestracja u bukmachera Betfan

Zarejestrowanie konta u bukmachera jest formalnością, która należy do Twoich zadań zanim zaczniesz zawierać zakłady u legalnego bukmachera. Wiele graczy na początku często mają wobec tego podejrzenia i obchodzą się z tym niesamowicie ostrożnie. Zwłaszcza, że związane to jest z podawaniem swoich danych osobowych.

Konieczna jest rejestracja u bukmachera

Parę lat temu możliwości w bukmacherce było o wiele mniej kontrolowane. Gracze dzięki możliwościom, jakie dostarcza internet mogli siedzieć w domu, korzystając z usług zagranicznych bukmacherów. Takie firmy zazwyczaj zarejestrowane były w tak zwanych rajach podatkowych. Nie działali legalnie w Polsce, a także nie posiadali punktów stacjonarnych w naszym kraju. Pomimo to przyciągali do siebie wiele tysięcy użytkowników z naszego kraju. Ogromny przełom nastąpił w tej sprawie w 2017 roku, kiedy wszystko się zmieniło. W życie weszła nowelizacja postanowień ustawy o grach hazardowych. Następstwem tych zmian prawnych było to, że na polskiej scenie zakładów bukmacherskich mogą działać jedynie podmioty, które otrzymały zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów sportowych w Polsce. Oficjalna strona Ministerstwa Finansów udostępnia regularnie aktualizowaną listę legalnych bukmacherów w naszym kraju.

Operatorzy zagraniczni oraz Ci, którzy nie posiadają zezwolenia nie mają możliwości obsługiwania graczy z Polski. Udział w zakładach organizowanych przed firmy nielegalnie działające w Polsce są zabronione, a także nakładane są za tego typu działania surowo karane. Każdy bukmacher uchodzący za legalnego ma obowiązek posiadać swój zarejestrowany oddział lub siedzibę w naszym kraju. Firmy, które są akceptowane przez urząd Ministerstwa Finansów zobligowane są do przestrzegania zasad odpowiedzialnej polityki gry. Rejestracja u bukmachera jest więc konieczna, ponieważ jest to pewnego rodzaju sposób na weryfikację wieku nowego użytkownika, aby móc dbać o jego bezpieczeństwo. Obstawianie zakładów bukmacherskich to rozrywka, jednak dawkowana w nieodpowiedniej ilości może prowadzić do uzależnienia. Istotne jest więc, żeby do gry byli dopuszczane odpowiednie osoby.

Rejestracja u legalnego bukmachera jest bezpieczna

Zrozumiałe są wszelkie wątpliwości dotyczące rejestracji konta u bukmachera. Bardzo popularnym tematem jest teraz RODO i na każdym kroku przestrzega się nas przed nielegalnymi sposobami wykorzystania naszych danych osobowych. Jeśli jednak bukmacher, którego wybrałeś posiada licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów, nie masz powodu do zmartwień o swoje dane i bezpieczeństwo. Każdy bukmacher ma obowiązek do bezpiecznego przetwarzania oraz zbierania danych swoich klientów. Nie mają prawa udostępniania informacji o swoich klientach innym podmiotom. Kolejną rzeczą jest fakt, że bukmacher może Cię prosić jedynie o dane niezbędne do zweryfikowania obywatelstwa lub wieku. Inne informację o użytkowniku nie są bukmacherowi potrzebne. Bukmacherzy wychodzą więc na przeciw klientom i umożliwiają zasłanianie reszty danych na dokumencie, które nie są wymagane.

Nieodzowną częścią zakładów bukmacherskich są oczywiście pieniądze. Niemal pewne jest to, że prędzej czy później użytkownik dokona zasilenia swojego konta. Podczas rejestrowania konta u każdego legalnego bukmachera w Polsce możesz być przekonany o tym, że wykorzystuje on jedynie wiarygodne oraz rzetelnie sprawdzone metody płatności. Środki, które chcesz wpłacić zawsze dotrą na konto bez przystanków po drodze.

Jak wygląda rejestracja konta użytkownika

Rejestracja konta na stronie bukmachera jest więc klasyczną procedurą. Jest to proces, którego klienci nie powinni się obawiać. Rejestracja rozpoczyna się od wypełnienia formularza osobowego. Należy tam podać swoje podstawowe dane, tak jak imię,nazwisko oraz miejsce urodzenia. Poza tymi informacjami bukmacher wymaga zaproponowania swojego loginu oraz hasła do konta. Kolejnym krokiem będzie udowodnienie firmie bukmacherskiej, że taka osoba jak Ty na prawdę funkcjonuje, jesteś pełnoletni i nie ma nałożonego na Ciebie zakazu udziału w grach hazardowych. Zrobić to można poprzez dostarczenie bukmacherowi dokumentu osobistego, który potwierdzić Twoją tożsamość. Po wypełnieniu tych wszystkich czynności, bukmacher wyśle na Twoją skrzynkę pocztową link aktywacyjny. Po kliknięciu w link konto jest już aktywne i możesz rozpocząć obstawianie.

Konto tymczasowe u bukmachera Betfan

Betfan oferuje swoim nowym użytkownikom możliwość szybkiej rejestracji. Jest to oczywiście nic innego, jak pominięcie pewnych etapów zakładania konta bez jego późniejszej weryfikacji. Ten proces nazywa się otwarciem BETKonta tymczasowego. Takie konto posiada jednak kilka ograniczeń. Jednym z nich jest to, że na tym koncie istnieje ustalony limit stawek, za których sprawą gracz może typować zakłady sportowe. Z konta tymczasowego gracz nie posiada również możliwości wypłacania środków. Stawka, którą gracz może się posługiwać podczas stawiania zakładów bukmacherskich może maksymalnie wynosić 5000 złotych w trakcie korzystania z tymczasowego konta.

Jeśli chcemy zmienić status konta tymczasowego na konto stałe, trzeba zalogować się na swoje konto, a następnie zweryfikować u bukmachera swoją tożsamość. Do zrobienia tego należy podjąć kilka kroków. Konto stałe zapewnia użytkownikowi korzystanie z pełnej funkcjonalności strony bukmachera. Wówczas gracz może bez limitu obstawiać zakłady sportowe, a także może bez problemu wypłacać środki, które zgromadził do tej pory na swoim koncie.

Zalety konta tymczasowego

Konto tymczasowe oferowane przez zakłady bukmacherskie firmy Betfan ma wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość szybkiego zawierania zakładów. Użytkownik potrzebuje do tego wyłącznie krótkiej rejestracji oraz wpłaty na konto, wówczas może rozpocząć zawieranie zakładów natychmiast. To na pewno świetne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą rozpocząć zawieranie zakładów na wydarzeniu, które odbędzie się zdecydowanie szybciej, niż wystąpiłaby weryfikacja konta. Zapoznanie się z funkcjonalnościami dostępnymi u bukmachera i jego ofertą są ukłonami wobec graczy. Betfan po pewnym okresie czasu będzie wymagać od gracza przesłania odpowiednich papierów w celu zweryfikowania tożsamości gracza. Konto stałe powinno być głównym założeniem w trakcie korzystania z konta tymczasowego. Warto podkreślić, że umożliwia ono jedno z najważniejszych funkcji, czyli wypłacanie środków, które wygraliśmy podczas obstawiania zakładów sportowych.

Rejestracja przez urządzenia mobilne w Betfan

Urządzenia mobilne w dzisiejszej rzeczywistości odgrywają w naszym życiu coraz większą rolę. Betfan wychodzi użytkownikom smartfonów i tabletów na przeciw i konto w swoim serwisie można zarejestrować za pomocą przeglądarki internetowej w smartfonie. Wystarczy kliknąć przycisk OTWÓRZ KONTO i przejść wyżej wspomniany formularz rejestracyjny. Konto u legalnego bukmachera Betfan można również tworzyć za pomocą aplikacji mobilnej.

Konto w Betfan – czy warto założyć?

Za sprawą dobrego pakietu na powitanie oraz dodatkowej promki przy wykorzystaniu różnych kodzików możemy być skutecznie zachęceni do założenia konta na Betfan. Kolejnym walorem jest niesamowicie bogata i stale powiększająca się oferta. Możliwość zawierania zakładów sportowych przed meczami, a także typowanie na żywo sprawiają, że warto dokonywać rejestracji. Betfan jest młodym bukmacherem, który zapewnia dużą dawkę emocji oraz korzyści swoim użytkownikom. Betfan stara się regularnie podnosić jakość swoich usług.

Metody płatności w Betfan

Legalni bukmacherzy w Polsce nie mają problemów z płatnościami, ponieważ mogą współpracować z bankami w naszym kraju. Polskie banki otrzymały zakaz w transakcjach dokonywanych między Polakami a nielegalnymi zakładami, jednak w przypadku operatorów działających zgodnie z przepisami nie ma takich utrudnień.

Wpłaty i wypłaty w Betfan obsługuje więcej niż dwadzieścia banków, zatem na pewno każdy gracz znajdzie wśród nich swój. Pieniądze na depozyt można wpłacić także przy pomocy karty, tradycyjnego przelewu lub BLIKa. Księgowanie przebiega szybko i bezproblemowo – w przypadku przelewu zajmie to kilkanaście minut, a przy pozostałych metodach działa natychmiastowo. Wypłaty także powinny być realizowane w szybkim tempie – w ciągu 15 minut.

Jeżeli omawiamy kwestie techniczne, możemy od razu poruszyć temat obsługi klienta, która może być niekiedy przydatna. Na samym początku warto skierować się do FAQ, gdzie omawia się najczęściej zadawane pytania przez klientów. Najprawdopodobniej już na tym etapie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Jeżeli jednak będzie potrzebna konsultacja, znajdziesz możliwość czatu na żywo, wysłania maila lub zadzwonienia na infolinię, która jest dostępna przez cały tydzień w następujących godzinach: 9.00-23.00. Więc gracze nie mogą narzekać na brak kontaktu z bukmacherem.

Oferta nowego bukmachera Betfan

Po sześciu miesiącach przygotowań można spodziewać się naprawdę wiele po propozycji bukmachera. I nie jest inaczej w tym przypadku. Gracz ma do dyspozycji ponad 30 dyscyplin sportowych, gdzie znajdują się popularne sporty (jak piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna) oraz te interesujące wybrane osoby (kolarstwo, żeglarstwo, szachy, pesapallo).

Gracze mają mnóstwo możliwości do wyboru, ponieważ w obrębie danej dyscypliny jest wiele lig i zdarzeń, które można obstawić. Za przykład można wziąć popularną piłkę nożną – znajdą się ligi różnych państw, większe lub mniejsze imprezy. Mundial, Euro, Liga Mistrzów, a także ligi młodzieżowe różnych krajów – dla każdego coś dobrego.

Na uwagę zasługują popularne w ostatnim czasie e-sporty, których oferta jest dosyć szeroka u bukmachera Betfan. Co znajdą fani takiej rozrywki? Call of Duty, CS, Dota, LoL, Overwatch, StarCraft – rozgrywki z tychże gier można obstawić u bukmachera. A jeśli ktoś w ogóle nie jest zainteresowany sportem, może wybrać zakłady specjalne, które dotyczą polityki, rozrywki, kultury, mediów – istnieje możliwość obstawienia nawet pogody na najbliższy czas!

A czy spotkamy tam sporty wirtualne? Aktualnie nie ma ich w ofercie, lecz jeszcze nie wiadomo jak potoczy się dalsza propozycja bukmachera. Zapewne z czasem będzie ona poszerzana, więc być może fani sportów wirtualnych będą mieli możliwość wyboru takiej rozrywki. Tak prezentuje sie oferta, którą znajdziemy na stronie internetowej bukmachera.

Sama witryna utrzymana jest w przyjemnym dla oka odcieniu zieleni, która koresponduje z żółtym kolorem (chociażby w logo Betfan). Strona wydaje się być czytelna i nawigacja po niej nie sprawi kłopotu nawet początkującej osobie. To są oczywiście szczegóły, jednak i na nie warto zwrócić uwagę, gdyż nie ma niczego gorszego od nowego buka, u którego nie da się skorzystać ze strony internetowej. Użyteczność witryny jest niezwykle ważnym elementem strategii bukmachera, ponieważ najczęściej zawierane są zakłady online.

Oferta zakładów sportowych na Betfan PL

Wszystkie o Betfan opinie opierają się przede wszystkim na ofercie zakładów bukmacherskich, dlatego przybliżymy co i jak można obstawiać każdego dnia na stronie tej firmy. Warto wspomnieć, że przede wszystkim postawimy zakłady online Betfan bowiem udostępnił graczom swoją stronę internetową. Witryna jest przejrzysta oraz estetyczna. Nawet laik znajdzie na niej to, czego potrzebuje. Strona główna informuje nas o ofercie, bukmacher wskazuje również polecane zakłady. Można od razu zarejestrować się lub zalogować na koncie gracza. Kanałem online betfan umożliwia nie tylko rejestrację konta i obstawienie zakładów. Dostępne są również wpłaty i wypłaty – na stronie znajdują się różne metody płatności, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Na plus jest całkiem szeroka oferta zakładów sportowych, co prawda podobna do innych bukmacherów, ale w przypadku legalnych bukmacherów nie może po prostu zabraknąć pewnych sportów (na przykład piłki nożnej). Betfan bukmacher proponuje ofertę zakładów na najpopularniejsze dyscypliny sportowe – wspomniana piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, hokej na lodzie czy piłka ręczna to dziedziny, które Polacy bardzo chętnie obstawiają. Jednak Betfan zakłady bukmacherskie proponuje także na dyscypliny mniej popularne – badminton, biegi narciarskie, baseball czy darts. Znajdziemy nawet szachy! Wszystko po to, by proponowane zakłady sportowe zaspokoiły potrzeby fanów różnych sportów. W ofercie proponowanej przez Betfan nie zabraknie zakładów na wydarzenia pozasportowe. To dobrze, że legalni bukmacherzy nie ograniczają się jedynie do rynku zakładów sportowych, ponieważ typerzy coraz częściej chcą obstawiać wydarzenia kulturalne czy polityczne. Wszystkie typy można zawierać prematch lub obstawiać zakłady na żywo.

Oferując swoje zakłady bukmacherskie betfan nie mógł ominąć popularnych e-sportów – znajdziemy Call of Duty, CS: GO, DOTA czy League of Legends. Praktycznie obowiązkowym elementem oferty bukmacherskiej są także sporty wirtualne. Do wyboru są następujące dyscypliny w ramach sportów wirtualnych – piłka nożna, koszykówka, tenis, wyścigi psów oraz koni, żużel i kolarstwo torowe. Trzeba przyznać, że grafika jest na naprawdę dobrym poziomie, a same gry zostały stworzone w oparciu o najpopularniejsze ligi czy drużyny. Dzięki temu opinie Betfan może zyskiwać jeszcze lepsze.

Zakłady na żywo w Betfan

Zakładów LIVE nie może zabraknąć u żadnego bukmachera, ponieważ gracze z wielką chęcią korzystają z takiej opcji. Dlaczego? Przez większe emocje, adrenalinę, a także możliwość dostosowania typu na kuponie pod bieżące wydarzenia na boisku. Oczywiście tego rodzaju rozrywki nie brakuje w Betfan, więc jeżeli interesuje Cię opcja zakładów na żywo – nie zawiedziesz się.

Inaczej jest w przypadku transmisji na żywo (live streamingu) wydarzeń sportowych – tego u bukmachera online Betfan nie znajdziemy. Dla wielu typerów może być to spora wada, ponieważ coraz więcej zakładów taką opcję w swojej ofercie posiada.

Czym są wirtualne sporty?

Sporty wirtualne jest to komputerowa symulacja sportowych wydarzeń. Przypadek losowy decyduje o wyniku takich wydarzeń, więc można odnieść wrażenie że przypomina to trochę grę na „jednorękich bandytach”. W przypadku sportów wirtualnych rywalizacja ma miejsce w symulacji komputerowej pomiędzy wirtualnymi zawodnikami oraz drużynami. Rozgrywka wirtualna zazwyczaj jest wizualizowana za pomocą animacji komputerowej. Wynik rywalizacji drużyn jest ustalony wcześniej za pomocą przygotowanego algorytmu, więc czynnik ludzi nie odgrywa tutaj żadnej roli. Nie należy mylić wirtualnych sportów ze sportami elektronicznymi, w których gracze za pomocą swoich umiejętności rywalizują na arenach gier komputerowych.

Jak i co możemy obstawiać?

Wirtualne sporty zawierają w sobie najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Ilość będzie często różnić, w zależności od tego, na którego bukmachera ofertę się zdecydowaliśmy. Najpopularniejszymi zakładami wirtualnymi są te na koszykówkę, tenisa oraz piłkę nożną. Ostatnimi czasy mocno popularne stały się również wyścigi koni oraz psów. Jeśli chodzi o drużynowe sporty takie jak żużel, koszykówka, czy piłka nożna rozgrywki do typowania wyglądają podobnie do tych, z którymi spotykamy się na co dzień. Nazwy zespołów, a nawet ich barwy do złudzenia przypominają nam te, które możemy oglądać na prawdziwych meczach.

Jeśli chodzi o same zakłady na sporty wirtualne to oferta niewiele różni się od tych dedykowanych na rzeczywiste rozgrywki. Użytkownik ma możliwość typowania zwycięzcy meczu lub seta, ilość goli, gemów, a także liczbę punktów zdobytą przez zespół w konkretnej kwarcie. Całe wydarzenie możemy śledzić na wcześniej zaprogramowanej symulacji. Zazwyczaj takie zdarzenie trwa o wiele krócej niż w rzeczywistym sporcie – spotkanie piłkarskie trwa najczęściej maksymalnie do 4 minut, rywalizacja w tenisie około 3 minut, a wyścig żużlowy około 50 sekund. Sporty wirtualna są dobrą alternatywą dla klasycznego zawierania zakładów sportowych, a wyróżnia je głównie fakt krótkiego czasu rozstrzygnięcia. Warto przypomnieć, że wydarzenia wirtualne organizowane są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Takiej dawki wydarzeń nie otrzymamy więc w przypadku prawdziwej rywalizacji.

Piłka nożna z największą ofertą w Betfan

Piłkę nożna śmiało możemy nazwać najpopularniejszym sportem w naszym kraju. Nie bez powodu nosi ona miano sportu narodowego. Od wielu lat to właśnie piłkarskie emocje najbardziej rozpalają kibiców w naszym kraju. Oferta w Betfan na spotkania piłkarskie jest najszersza z całego serwisu. Oprócz możliwości obstawiania zakładów na najważniejsze rozgrywki klubowe takie jak Liga Mistrzów czy Liga Europy, gracze mogą typować wydarzenia z przeogromnej liczby rozgrywek lig z całego świata. Na brak ofert każdego dnia nie można narzekać, dlatego gracze chętnie sięgają po usługi bukmachera Betfan. Dodatkowe emocje przy oglądaniu spotkaniu ulubionych rozgrywek piłkarskich to świetny zastrzyk energii.

Warto korzystać ze sportów wirtualnych?

Virtuale są niesamowicie ciekawą formą rozrywki w momencie, gdy nie mamy co obstawiać, a chcemy w dobry sposób wykorzystać swój wolny czas od prawdziwych rozgrywek. Nie należy jednak traktować tej formy rozrywki zarobkowo. Nie ma opcji aby przewidywać rezultaty tych rozgrywek, zdarzenia odbywają się co chwilę. Pomiędzy rozgrywkami są tylko kilkuminutowe przerwy, które zwiększają chęć do gry i zdecydowanie częściej prowadzą do poniesienia porażki. Jeśli chodzi o sporty wirtualne często spotkać się można z porównaniami do zabronionych w Polsce „jednorękich bandytów”, czyli automatów. Losowość w tym przypadku jest na podobnym poziomie, jednak warto mieć spory dystans do tego rodzaju porównań, ponieważ w przypadku sportów wirtualnych istnieje dostęp do statystyk. Warto więc zwrócić uwagę na to, że losowość jest również zaletą. Często może się zdarzyć tak, że użytkownik może trafić niesamowicie wysoki kurs jak na przykład 20 i wyżej.

Od czego zaczęły się wirtualne sporty?

Początku sportów wirtualnych możemy się śmiało doszukiwać u zagranicznych firm. Sporty wirtualne są produktem, który zapoczątkował duet brytyjskich bukmacherów takich jak William Hill oraz Bet365. U tych firm była możliwość obstawiania virtuali już wiele lat temu. Oczywiście należy pamiętać, że korzystanie z usług zagranicznych bukmacherów na terenie naszego kraju jest surowo zabronione. Korzystać możemy tylko z usług legalnych bukmacherów posiadających licencję wydaną przez urząd Ministerstwa Finansów. Należy więc docenić wszelkie starania legalnych bukmacherów z Polski, którzy cały czas próbują dorównać zagranicznej ofercie zakładów bukmacherskich.

Czy istnieją systemy w sportach wirtualnych?

Nie można liczyć na znalezienie systemy na grę, która w większej mierze zależna jest od elementu losowości. Obstawianie wysokich kursów w sportach wirtualnych to ryzyko, które pozwala jednak na dużo większą zabawę i sporą dawkę emocji, a potencjalnie większą szanse na potencjalne wygrane. Szansa na trafienie wysokiego kursu, niespodzianki jest o wiele wyższa niż w przypadku klasycznych zakładów sportowych. Algorytm komputerowy to system na podstawie, którego funkcjonują sporty wirtualne. Odpowiada on za automatyczne symulowanie zdarzeń.

Gry wirtualne w Betfan

Jeśli szukasz odpowiedzi na to gdzie możesz grać przez całą dobę to betfan gwarantuje taką opcję, dodatkowo jest oferta bez podatku od gier. Sporty wirtualne w betfan uważany jest za pozycję obowiązkową wśród fanów zakładów. Betfan oferuje szybkie obstawianie i błyskawiczne rozliczenia zakładów. W ofercie zakładów bukmacherskich Betfan można znaleźć takie dyscypliny sportowe jak piłka nożna, tenis, wyścigi konne, koszykówkę, żużel, kolarstwo torowe oraz wyścigi psów.

Betfan i oferta piłki nożnej

Graficznie rozgrywki zaprojektowane są niesamowicie dobrze. Obrazy, które przewijają się spotkanie po spotkaniu prezentują na prawdę wysoki poziom. Piłka nożna jest tą dyscypliną wirtualnych sportów, z której betfan może być wyjątkowo dumny. Rozgrywka jest stworzona w oparciu o ligę angielską. Rywalizacją toczy się pomiędzy 20 drużynami, a rozgrywki przypominają faktyczne wydarzenia boiskowe. Grafika przedstawia nam wszystkie detale taki jak tłum kibiców, personel, trenerów oraz sędziów. Możemy również zauważyć klasyczny rzut monetą, piłkarzy wychodzących z tunelu, a także prezentację zespołów.

Tenis w ofercie Betfan

W ofercie Betfan znaleźć można też zakłady na sporty wirtualne związane z tenisem. W rozgrywce tenisowej sportów wirtualnych możemy dostrzec arenę, która przypomina te z Wielkiego Szlema. Betfan oferuje rozbudowane statystyki, a także rywalizację na wysokim poziomie 16 postaci tenisa wirtualnego.

Koszykarskie sporty wirtualne

Koszykówka to kolejny sport wirtualny, który dostępny jest w ofercie zakładów bukmacherskich firmy Betfan. O mistrzowskie pierścienie walczy 16 drużyn, których nazwy inspirowane są najlepszymi zespołami z USA. Dzięki Betfan masz możliwość zostania częścią tego świata. Dzięki ofercie Betfan nie musisz kupować dostępu do transmisji amerykańskiej koszykówki, żeby mieć możliwość podziwiania popisów koszykarzy w hollywodzkiej oprawie. Oferta na tego typu gry jest dostępna w Betfan na stronie przez całą dobę 365 dni w roku, dlatego też śmiało można uczynić bardziej kreatywnym swój kupon w każdym momencie.

Aplikacja mobilna bukmachera Betfan PL

Obstawianie w Internecie jest normą wśród bukmacherów, dlatego sama strona internetowa Betfan nie dziwi. Jednak coraz częściej typerzy chcą zakładać się przy użyciu swoich urządzeń mobilnych – smartfonów oraz tabletów. Dlatego też firmy tworzą swoje aplikacje, które w znaczny sposób ułatwiają obstawianie w taki sposób.

Czy dostępna jest od Betfan aplikacja mobilna?

Oczywiście, Betfan zakłady bukmacherskie udostępnia również poprzez swoją aplikację mobilną. To wygodna opcja dla wszystkich osób, które chcą obstawiać zakłady sportowe ze swojego telefonu. Korzystanie z aplikacji mobilnej możliwe jest przecież z każdego miejsca, gdzie tylko mamy dostęp do Internetu, dlatego praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy ułatwiają życie swoim klientom i udostępniają apki. Szacuje się, że zdecydowana większość obstawianych kuponów zostaje zawarta już nawet nie przez komputer, a właśnie z naszych telefonów czy tabletów.

Jak u bukmachera Betfan działa wspomniana aplikacja mobilna? Dostępna jest ona na telefony z systemem Android. Bardzo ważne jest to, by pobrać ją z oficjalnego źródła, jakim jest strona internetowa firmy. Sam Betfan twierdzi, że aplikacja mobilna daje dostęp do całej oferty bez ograniczeń, w tym do promek bukmacherskich. Jaki więc oferuje rabat Betfan i co można dzięki niemu uzyskać?

Co z rabatami?

Każdy polski bukmacher posiada w swojej ofercie kilka promek, aby w oczach klientów być jak najbardziej atrakcyjnym. Dlatego jeśli nowy bukmacher chce stanowić porządną konkurencję, musi opracować rabaty, co zachęcą nowych graczy do rejestracji konta. Zatem jaką Betfan promkę powitalną przewidział dla Polaków?

Aktualnie, czyli w styczniu 2021 Betfan posiada jeden rabat na start. Nazwany jest Megapakietem i bukmacher twierdzi, że można zyskać nawet 2931 złotych za darmo (choć wyrażenie „za darmo” w bukmacherce jest raczej umowne). Następnie zachęca się nas do założenia darmowego konta, co nie powinno zająć więcej, niż minutę. W dalszej kolejności należy wpłacić swój pierwszy depozyt i nie może on wynosić mniej niż 20 złotych. Trzeba zagrać za równowartość, przy czym powinno się obstawić przynajmniej dwa kupony z akumulowanym kursem 2.0.

Kiedy otrzyma się promkę? Od trzech pierwszych wpłat. Od pierwszej wpłaty 10% (maksymalnie może być to 150 złotych), od drugiej 8% (maksymalnie 100 złotych), od trzeciej 5% (maksymalnie 50 złotych). Jakie są warunki? Bukmacher wymaga aż pięciokrotnego obrotu, przy czym na kuponie mszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia (kurs pojedynczego – min. 1.2, kurs akumulowany min. 2.0). Przy przenoszeniu pieniędzy na saldo główne, wygrana zostanie powiększona dziesięciokrotnie. Należy pamiętać przy tym, że gracz ma 50 dni na spełnienie warunków promki (za każdym razem).

Tak prezentuje się dostępny rabat powitalny u bukmachera Betfan. Czy jest atrakcyjny i korzystny? To już powinien ocenić każdy gracz indywidualnie, ponieważ on sam wie, na czym mu zależy przy zawieraniu zakładów wzajemnych. Jeżeli klient znajdzie odpowiedni rabat Betfan przyzna większą stawkę, niż w standardowej ofercie. Jednak trzeba przyznać, że otrzymanie promcji nie jest łatwe i należy wykonać szereg działań, aby postąpić zgodnie z regulaminem i spełnić warunki akcji rabatowej. Wystarczy, że zapomni się o którymś etapie lub nie będzie zgadzał się kurs, a środki przepadną.

Betfan nie jest jedynym zakładem bukmacherskim, który nakłada spore ograniczenia na swoje akcje rabatowe. To standardowy proceder w przypadku każdej firmy bukmacherskiej. Musisz wiedzieć, że nie bez przyczyny wymaga się kuponów akumulowanych po minimalnym kursie, który nie jest niski. Takie zakłady zwiększają ryzyko przegranej, dlatego często okazuje się, że wypłata obiecanego rabatu nie jest wcale tak prosta, jak mogłoby się wydawać.

Oferta powitalna w ofercie bukmachera Betfan

Wszyscy legalni bukmacherzy na polskim rynku zakładów proponują dla swoich graczy niejeden rabat – wszystko po to, by przyciągnąć uwagę typerów i zachęcić ich do rejestracji właśnie u siebie. Betfan bukmacher nie stanowi wyjątku i również znajdziemy u niego niejedną akcję rabatową. W pierwszej kolejności spójrzmy na to, jak wygląda w Betfan rabat powitalny, a później omówimy promki dla stałych graczy u tego bukmachera.

Jeśli chodzi o przyznawany przez Betfan rabat na start, można znaleźć na stronie internetowej Pakiet Pudziana. Dlaczego akurat Pudziana? Ponieważ legalny bukmacher Betfan nawiązał współpracę z Mariuszem Pudzianowskim i od tej pory sławny strongman jest twarzą zakładów bukmacherskich Betfan. Stąd taka, a nie inna nazwa rabatu u tego nowego bukmachera. Powitalny rabat Betfan oferuje do maksymalnie 2931 PLN. Jest to więc najwyższy rabat powitalny w naszym kraju, warto jednak pamiętać, że jest on przyznawany od trzech pierwszych wpłat. Jak działa to w praktyce i co należy zrobić, aby w Betfan rabat zadziałał? Najpierw należy dokonać pierwszej wpłaty (a raczej serii trzech wpłat), gdyż jest to promka od depozytu. Kwota minimalna wynosi 20 PLN. Później należy postawić kupon po odpowiednich zasadach określonych w regulaminie. Ewentualna wygrana trafi na saldo rabbatowe, więc trzeba będzie przenieść jest na główne saldo gracza – właśnie w tym momencie aktywuje się w Betfan rabat i wygrana zostaje pomnożona x10.

Warunki? Wspomniana minimalna wpłata, maksymalna wynosi 100 PLN. Rabetem należy trzykrotnie obrócić, przy czym kupon musi zawierać przynajmniej 3 zdarzenia po kursie pojedynczym minimum 2.0. Jeśli wygrasz, środki trafią na saldo rabatowe. Kiedy będziesz je przenosić na główne konto, bukmacher przemnoży wygraną x10. Za każdą wpłatę i każdy obrót można maksymalnie otrzymać 1000 PLN. Jako, że liczą się trzy pierwsze depozyty, bukmacher może maksymalnie przyznać 3000 PLN.

Pakiet Pudziana to nie jedyny od Betfan rabat, który skierowany jest do nowych graczy. Szeroka oferta przewiduje jeszcze opcję zakładu bez ryzyka, czyli takiego zakładu, przy którym bukmacher odda nam zainwestowane środki, jeśli wskazane przez nas typy okażą się nietrafione. To ciekawa opcja dla osób początkujących, które dopiero chciałyby przekonać się, na czym polega w praktyce bukmacherka, ale obawiają się inwestycji własnych środków finansowych. Zakład bez ryzyka zapewnia pewnego rodzaju bezpieczeństwo, lecz aby go otrzymać, należy oczywiście spełnić regulaminowe wymagania bukmachera.

Zakład bez ryzyka 100 PLN wynosi maksymalnie. Promka 100 PLN będzie obowiązywał w chwili, gdy nowy gracz podczas procesu rejestracji wpisze hasło BETFAN. Jeśli przegrasz, otrzymasz na swoje konto rabatowe zwrócone środki. Aby móc je wypłacić, należy przenieść je na saldo główne gracza – w tym celu należy otrzymanymi w ramach cashbacku środkami obrócić pięciokrotnie (na kuponie co najmniej dwa zdarzenia, kurs każdego powinien mieć równo 1,45 lub więcej). Warto też pamiętać, że w ramach takiego rabatu można maksymalnie przenieść na saldo główne do 10 tysięcy PLN.

Tak wyglądają oferowane przez Betfan rabaty na start na pierwsze zakłady sportowe. Niektórzy gracze mogliby narzekać na brak promek bez depozytu – faktycznie rabaty bez depozytu na rynku zakładów są dosyć popularne, gdyż niektórzy gracze wolą przetestować najpierw ofertę bukmachera w praktyce, ale bez inwestowania własnych pieniędzy. Z drugiej strony u tego nowego bukmachera znajdziemy zakład bez ryzyka, który w pewien sposób zabezpiecza pierwszy postawiony kupon i gwarantuje zwrot stawki w wypadku niepowodzenia.

Zakłady wzajemne w Betfan bez podatku?

Betfan promkę zaproponuje jeszcze dla swoich stałych klientów. Ta promka dotyczy gry bez podatku, co jest pewnego rodzaju skrótem myślowym, ponieważ każdy legalny bukmacher w naszym kraju musi odprowadzać podatki. Dobrze wiemy, że tę należność pobiera się z postawionej przez typera stawki. Niekiedy legalni bukmacherzy organizują rabaty, przy których do ewentualnej wygranej dolicza się kilka procent (w zależności od oferty lub spełnionych warunków oprocentowanie może wahać się od 6 do 20%), które ma dawać wrażenie, jakby od postawionej kwoty przez klienta nie został potrącony podatek. Jednakże bez obaw – to Skarbu Państwa na pewno zostanie odprowadzona odpowiednia należność, więc jest to zgodne z polskim prawem.

Kiedy już wyjaśniliśmy, na czym polega promka bez podatku, możemy przedstawić warunki rabatu w Betfan. Po pierwsze, należy stworzyć kupon poprzez dodanie kilku zdarzeń wybranych przez siebie. Muszą być to przynajmniej dwa zdarzenia. Gracz ma tutaj kilka możliwości. Jeżeli wybierze tylko dwa spotkania, gdzie łączy kurs musi wynosić minimum 2, zostaje zmieniony współczynnik na 1, zatem ewentualna wygrana wzrośnie o 14%.

Jeżeli jednak gracz oczekuje czegoś więcej, może postawić przynajmniej cztery zdarzenia z łącznym kursem 4, uzyska się 20% więcej przy wygranej, niż w standardowej ofercie. Tak przynajmniej Betfan opisuje promkę. Warto jednak pamiętać o ryzyku akumulowanych zakładów.

Rabaty bukmacherskie dla stałych klientów

Betfan opinie posiadałby raczej negatywne, gdyby nie jego oferta zakładów nie przewidywałaby czegoś jeszcze oprócz rabatu powitalnego. U wszystkich legalnych bukmacherów znajdziemy promki retencyjne, które mają za zadanie podtrzymać zainteresowanie graczy. Betfan działa na takiej samej zasadzie, dlatego proponuje nawet doświadczonym graczom promki na swoje zakłady sportowe.

Wiele mówi się o możliwości gry bez podatku. Faktycznie, Betfan rabat tego typu posiada w swojej ofercie. Na czym to dokładnie polega? Przecież każdy legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów musi odprowadzać podatek od obrotu. Najczęściej pobierany jest on z kwoty, którą stawiamy na kuponie. Sprawia to, że ewentualna wygrana typera będzie pomniejszona o procent podatku. Jest to normalny proceder w przypadku legalnych bukmacherów, nie zmienia to jednak faktu, że gracze nie są do końca zadowoleni z tego powodu. Dlatego też niejeden nowy bukmacher wprowadza taki rabat – gra bez podatku polega na tym, że do wygranej bukmacher dodaje kilka procent ekstra, przez co typerzy mają wrażenie, jakby podatek nie został odprowadzony z ich kieszeni.

Aby skorzystać z promki, należy spełnić warunki – kupon z co najmniej 3 zdarzeniami z kursami minimalnymi dla każdego zdarzenia 1,45. Jeśli kupon „wejdzie”, gracze otrzyma od Betfan dodatkowe 14% do wygranej.

Jedną z ciekawszych opcji, jakie przewiduje dla swoich graczy oferta Betfan, jest Radar 365. To ciekawy rabat, w którym każdego dnia gracze mogą spodziewać się czegoś innego. Trudno jest powiedzieć coś więcej, ponieważ brak tutaj stałych zasad, wszystkie są dostosowane do promek z danego dnia. Jednak to właśnie dzięki tej akcji rabatowej opinie o Betfan są całkiem dobre – nawet jeśli dzisiaj nie znaleźliśmy nic dla siebie to nic straconego, ponieważ jutro bukmacher może zaproponować rabat dopasowany do naszych preferencji.

Radar 365

Ta akcja rabatowa jest dosyć interesująca, ponieważ nigdy nie wiemy, na co danego dnia trafimy. Zabawa polega na tym, że bukmacher codziennie wskaże graczowi inną promkę, która jest przygotowana specjalnie „na dziś”. Po obstawieniu odpowiedniej kwoty na przynajmniej 5 spotkań, po minimalnym kursie 1.3, może zostać zwrócona postawiona stawka (na saldo rabatowe), o ile jedno spotkanie nie zostanie trafione. Nie można wykorzystać jednak w tym celu środków uzyskanych przez promki bukmacherskie.

To oczywiście jednorazowa promka na zakłady bukmacherskie, jednak jeśli ktoś jest zainteresowany nowościami, może regularnie sprawdzać, czy nie ma dla niego przypadkiem czegoś interesującego. Jest to rzadko spotykana forma rabatu i trzeba przyznać, że brzmi całkiem ciekawie.

Gdzie szukać promek?

Niejeden portal zajmujący się tematyką bukmacherską posiada różne rabaty, które mogą zwiększyć przyznawaną kwotę, dlatego warto ich szukać. Praktycznie każdy bukmacher przewiduje takie udogodnienia, więc Betfan raczej także nie odbiegnie od tej normy.

Ogólnie rzecz biorąc, akcje rabatowe w Betfan (czy z rabatem, czy bez) mogą mieć swoich zwolenników, a także przeciwników (mowa tu o warunkach regulaminowych rabatu powitalnego). Graczy interesuje fakt, czy z czasem będzie dostępna u tego buka promka bez depozytu, jednak na chwilę obecną brakuje informacji w tym temacie. Podobnie w ofercie nie funkcjonuje zakład bez ryzyka, który także jest popularny wśród początkujących graczy. Co prawda w akcji rabatowej w Radar 365 istnieje szansa na zwrot pieniędzy, jednak jest to oferta ograniczona czasowo.

Cashout w Betfan

W zakładce omawiającej promki znajduje się jeszcze cashout. Co prawda nie jest to żaden rabat – to funkcjonalność, która pozwala na wcześniejszą wypłatę postawionych środków, jeszcze przed oficjalnym zakończeniem spotkań. Dlaczego bukmacherzy w Polsce oferują graczom cashout? Ponieważ daje to poczucie bezpieczeństwa typerom – wyobraź sobie, że postawiłeś kupon akumulowany i widzisz, że jedno spotkanie nie przebiega tak, jak myślałeś. W normalnych warunkach postawiona kwota byłaby już spisana na straty (zakłady sportowe zawsze wiążą się z ryzykiem przegranej), ale dzięki cashout można odzyskać chociaż część zainwestowanych środków. Warto jednak pamiętać, że takie szybkie wypłaty są nieodwracalne, więc jeśli jednak zdarzenie pójdzie po Twojej myśli, nie otrzymasz pełnej wygranej.

Tak prezentują się promki na zakłady sportowe u tego operatora. Bukmacher Betfan nie odstaje od innych firm bukmacherskich w kwestii promek. Owszem, u tego nowego bukmachera dostaniemy najwyższy rabat od depozytu na start na polskim rynku i gdyby na temat Betfan recenzja opierała się wyłącznie na tej kwocie, na pewno byłaby to bardzo wysoka nota. Jednak promka na start składa się z trzech pierwszych depozytów i same warunki mogą nieco sprawiać kłopoty początkującym graczom. Jednak w ogólnym rozrachunku na stronie Betfan PL znajdziemy przyzwoite hasła rabatowe – na uwagę zasługuje przede wszystkim Radar 365, który każdego dnia zaskakuje nas czymś innym.

Jakie są ogólne opinie na temat Betfan?

Polscy gracze są niezwykle wymagający w kwestii obstawiania zakładów. Zanim skorzystamy z usług któregoś z legalnych bukmacherów, chcemy koniecznie poznać recenzje i opinie graczy. Jak jest więc oceniamy polski bukmacher Betfan? Nowy bukmacher zawsze ma pod górkę, szczególnie że na terytorium Polski pojawia się coraz więcej operatorów, którzy starają się zaskoczyć graczy czymś ekstra. Konkurencja wśród legalnych bukmacherów sprawia, że proponując swoje zakłady bukmacherskie Betfan musiał naprawdę solidnie zaplanować ofertę. Gracze twierdzą, że na plus jest oczywiście możliwość obstawiania w Internecie (co wciąż nie jest podstawą w niektórych firmach), wysokie kursy, szeroka oferta na zakłady sportowe, szybkie wypłaty środków oraz najwyższy na naszym rynku rabat powitalny. Co prawda oferowany przez Betfan rabat może wydawać się nieco niezrozumiały dla początkujących graczy, ponieważ rabaty z mnożnikiem zawsze wymagają nieco więcej uwagi. Kolejny plusem jest działająca aplikacja mobilna – gracze coraz częściej preferują właśnie taką formę obstawiania swoich zakładów bukmacherskich.

Minusy? Rzecz jasna każdy polski bukmacher je posiada, w przypadku Betfan opinie wspominają o limitach, jakie firma nakłada czasem na graczy. Jednak jaki legalny bukmacher tego nie robi? To dosyć powszechna praktyka w przypadku zakładów bukmacherskich. Niejedna na temat Betfan opinia wspomina o trudnych warunkach promki na start – to także zależy od gracza. Co raz częściej u legalnych bukmacherów możemy jednak spotkać rabat z mnożnikiem. Owszem, może być on zrozumiały bardziej dla doświadczonych typerów, aczkolwiek po zapoznaniu się z regulaminem będzie on również jasny dla laików. Czytanie regulaminów jest ważne u każdego operatora, nie tylko u nowego bukmachera i warto mieć to na uwadze przed obstawieniem zakładu.

Tak prezentują się obecnie dostępne rabaty w BetFan. Czy ten młody bukmacher może stanowić solidną konkurencję dla pozostałych legalnych bukmacherów? Jak prezentuje się przykładowy ranking polskich buków po wejściu na rynek nowych podmiotów?

Ranking bukmacherów a Betfan

Czy Betfan zbiera na tyle dobre opinie, by móc wygrać jakikolwiek ranking bukmacherów? Trudno orzec, tym bardziej, że każdy typer posiada w zasadzie swój własny, subiektywny ranking bukmacherów, który ustala na podstawie własnych preferencji. Nie dla każdego gracza ważne będzie to samo – jeden woli atrakcyjne rabaty, a dla kogoś innego ważne będzie obszerna propozycja na rynku zakładów. Jeśli chodzi o opinie betfan nie prezentuje się najgorzej, ale również nie najlepiej. Wygląda na to, że jeszcze długa droga przed tym operatorem. Nie można zapominać o wysokiej konkurencji, która sprawia, że każdy nowy bukmacher ma utrudnione zadanie na starcie.

Jednak wysoka konkurencja ma swoje plusy (oczywiście z perspektywy gracza). Po pierwsze, bukmacherzy muszą się naprawdę starać, by przekonać do siebie typerów, więc ich oferta musi stać na naprawdę wysokim poziomie. Mając do wyboru kilkanaście podmiotów, typerzy nie zadowolą się niską jakością usług i przejdą po prostu do konkurencji. Po drugie, gracze właśnie mogą przebierać i wybierać wśród bukmacherów do woli i nie muszą się martwić o to, że jest za mało legalnych podmiotów z atrakcyjną ofertą. Z tego też powodu nie ma potrzeby szukania wrażeń u nielegalnych, zagranicznych firm bukmacherskich bez licencji Ministerstwa Finansów. Oferujący zakłady sportowe online Betfan zaczął bardzo dobrze swoją działalność i pozostaje tylko czekać na rozwój sytuacji. Na tle bardziej doświadczonych kolegów nie wypada najgorzej, ale oczywiście gracze są różni i mają inne potrzeby, więc wybór ostateczny operatora zawsze należy do każdego typera z osobna.

Wielu z bukmacherów, którzy otrzymali zezwolenia w zeszłym roku, jeszcze nie wystartowało ze swoją ofertą dla polskich graczy, jednak warto trzymać rękę na pulsie, aby być stale doinformowanym. Nigdy nie wiadomo, czym zaskoczą nas najmłodsi stażem w Polsce bukmacherzy. Być może pójdą w ślady BetFanu i na starcie zaproponują całkiem sensową ofertę, która z czasem będzie rozwijać się dalej.

Graj odpowiedzialnie

Nieważne czy wybierzesz nowego operatora, czy firmę funkcjonującą przez dłuższy czas. Tak naprawdę każdy typer wybiera taki zakład, który spełni jego oczekiwania, a co gracz to inne preferencje, więc trudno jest sugerować się głosami innych osób. Najważniejsze jest to, aby wybierać zawsze legalnych bukmacherów, ponieważ za korzystanie z ich usług nie są przewidziane poważne kary pieniężne. Jednak nawet legalna bukmacherka nie jest całkowicie pozbawiona ryzyka. Hazard może uzależniać, a także można stracić obstawione środki – pamiętaj, że żadne pewniaki nie istnieją. Dlatego liczy się odpowiedzialna i rozsądna gra.

Najważniejsze jest to, by wybierać legalnych bukmacherów, czyli takich z zezwoleniem Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny, więc niech nie skusi Cię żaden darmowy zakład czy rabat bez depozytu w nielegalnych zakładach. Wato jednak pamiętać, że wszystkie zakłady sportowe (nawet te legalne) wiążą się z ryzykiem utraty pieniędzy oraz uzależnienia, dlatego graj odpowiedzialnie.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *