Noblebet opinie i recenzja 2023

Szczegóły bonusu
  • BRAK BONUSU - bukmacher zamknął działalność
W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

Noblebet łączy się z LVBET

Dnia 16.01.2023 bukmacher Noblebet ogłosił, że wstrzymuje dalszą działalność. Zawarte przed tym terminem zakłady zostaną rozliczone, a gracze będą mogli przez pół roku wypłacić depozyt, ale nie będzie można zawierać nowych zakładów. Oficjalny komunikat możesz przeczytać tutaj.

Noblebet zostanie połączone z bukmacherem LVBET, który należy do tego samego właściciela (Polski Bukmacher sp. z o.o.). Dlatego zapraszamy do sprawdzenia opinii o LVBET, dzięki którym łatwiej będzie ci podjąć decyzję o tym, czy warto założyć tam konto!

Poniżej informacji archiwalne.


Zakłady bukmacherskie Noblebet recenzja dla użytkowników

Nie ma wątpliwości, że każdy gracz poszukujący nowego bukmachera, u którego będzie mógł typować swoje ulubione dyscypliny, chciałby wcześniej poznać wszystkie możliwe informacje dotyczące jego oferty. W przypadku zakładów bukmacherskich istnieje wiele aspektów, na które użytkownicy zwracają szczególną uwagę, zanim zdecydują się na wybór konkretnej firmy. Dla niektórych większe znaczenie ma zakres oferty, jaką jest w stanie zaoferować legalny bukmacher, a dla innych ważniejsze będzie to, czy pakiet powitalny jest wystarczająco atrakcyjny, aby zacząć przygodę z usługami danej firmy bukmacherskiej. Bez względu na główny czynnik decydujący o wyborze bukmachera, gracz chce wiedzieć wszystko o tym, co jest w stanie zaoferować mu dana firma. Zadaniem dzisiejszego artykułu będzie przybliżenie graczom tego, jak wyglądają usługi w przypadku bukmachera Noblebet, który na polskim rynku funkcjonuje od niedawna. Zapraszamy do lektury.

bonus-bez-depozytu-noblebet

Na początku 2019 roku gracze zajmujący się obstawianiem zakładów dostali informację o pojawieniu się nowego bukmachera na rynku zakładów. Do licznego grona legalnych bukmacherów dołączyła firma Noblebet zakłady bukmacherskie. Otrzymali oni odpowiednią licencję ze strony Ministerstwa Finansów, która umożliwia im organizowanie oraz prowadzenie zakładów wzajemnych za pomocą sieci Internet. Po otrzymaniu zezwolenia, którego numer to PS4.6831.28.2017, bukmacher Noblebet został piętnastą firmą na liście firm posiadających odpowiednią licencję. To sprawia, że użytkownicy mogą w pełni bezpieczny, a przede wszystkim legalny sposób korzystać z usług tego bukmachera.

Co można jeszcze powiedzieć o samej firmie? Przede wszystkim jest to swego rodzaju powiew świeżości na polskim rynku i z pewnością gracze będą chcieli dowiedzieć się o ich usługach więcej. Już sama nazwa wskazywać ma na to, iż korzystanie z przygotowanych przez nich usług jest dedykowane wyjątkowym użytkowników. Dodatkowo ambasadorem tej firmy aktualnie jest sir Richard McCavin, którego wizerunek widnieje na wszystkich banerach związanych z działalnością bukmachera Noblebet. Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu, jak wygląda skonstruowana przez firmę Noblebet oferta oraz co sam bukmacher ma swoim użytkownikom do zaoferowania. Być może umieszczone w tym tekście informacje okażą się przydatne podczas wybierania odpowiedniej dla gracza oferty. Zapraszamy do lektury. Poznaj również na temat bukmachera Fuksiarz opinie i zobacz jak wygląda jego oferta.

Bonus standardowy: 2520 zł
Nasz bonus: 2545 zł
Szczegóły
  • BRAK BONUSU - bukmacher zamknął działalność
PREZENTVIP Kod rejestracyjny VIP

Internetowa strona bukmachera Noblebet opinie użytkowników

Wnikliwą analizę usług oferowanych w ramach działalności, którą prowadzi legalny bukmacher Noblebet rozpoczniemy od dokładnego przyjrzenia się ich witrynie internetowej. Nie jest tajemnicą fakt, że obecnie strona internetowa jest narzędziem niezbędnym, jeśli chodzi o funkcjonowanie firmy. Aktualnie dobrze jest, aby posiadały ją nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale również mniejsze firmy. Już przy okazji kreślenia planów na założenie nowej firmy trzeba brać pod uwagę, że witryna internetowa prędzej, czy później może okazać się potrzebna. Czasem wystarczy chociażby projekt wizytówki, który będzie miał za zadanie informować potencjalnych klientów, czym właściwie się zajmujemy. Obecnie popularny jest również marketing online, dlatego też strona internetowa ma ogromne znaczenie.

Wróćmy natomiast do zakładów bukmacherskich, ponieważ tutaj witryna internetowa odgrywa już niezwykle znaczącą rolę. Zwłaszcza, jeśli dana firma myśli o prowadzeniu popularnych zakładów online. Aktualnie ciężko sobie wyobrazić, aby funkcjonujący na naszym rynku legalni bukmacherzy nie byli wyposażenie w dobrze prosperującą stronę internetową. Jest to niezwykle ważne narzędzie, które dla użytkownika będzie niczym centrum dowodzenia jego środkami pieniężnymi oraz postawionymi zakładami. To szczególnie ważny aspekt zwłaszcza wtedy, kiedy bukmacher nie dysponuje punktami naziemnymi. Koncentrując się wyłącznie na zakładach za pomocą sieci Internet, legalni bukmacherzy muszą przywiązywać jeszcze większą wagę do funkcjonalności swojej witryny.

Na szczęście stosunkowo świeży polski bukmacher, jakim jest firma Noblebet wyposażył się w świetnie wyglądającą witrynę internetową. Sam portal już na wstępie tytułuje się jako najbardziej ekskluzywna oferta na rynku w Polsce. Przekonajmy się zatem, czy te słowa mają pokrycie. Już teraz dokonamy szczegółowej analizy witryny bukmachera i ocenimy, czy faktycznie wszystko funkcjonuje prawidłowo. Przenieśmy się więc teraz pod adres Noblebet PL i zobaczymy, co czeka tam na nowego użytkownika, który chce rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem zakładów wzajemnych przez Internet.

Co można znaleźć na internetowej stronie Noblebet PL?

Pierwszą rzeczą, która na samym początku mocno rzuca się w oczy, jest design witryny. Została ona zaprojektowana z niesamowitą elegancją i zastosowane kolory bez wątpienia wskazują na to, że mamy do czynienia z produktem ponadprzeciętnym. Praca zespołu projektowego nie poszła na marne i już na pierwszy rzut oka wygląda witryny robi na użytkowniku świetne wrażenie. Przejdźmy zatem do tego, co można znaleźć na witrynie przygotowanej przez firmę zakłady bukmacherskie Noblebet. Uwagę już na samym początku przykuwać musi ruchomy baner, który został umieszczony w centrum strony. Na kolejnych slajdach znajdują się informację o różnego rodzaju promkach, które firma Noblebet przygotowała dla swoich użytkowników. Obok natomiast znajduje się okienko z aktualnie rozgrywanym spotkaniem, które można obstawić na żywo oraz pojedynczy zakład dotyczący najciekawszego zbliżającego się spotkania.

Poniżej znajduje się sporych rozmiarów tabela, w której znaleźć można najciekawsze spotkania do obstawiania na dany dzień tygodnia. Dotyczą one nie tylko najpopularniejszej wśród legalnych bukmacherów piłki nożnej, ale także wielu innych dyscyplin sportowych. Ponadto znajduje się tam także tabelka, gdzie użytkownik znajdzie aktualnie rozgrywane wydarzenia. Dzięki temu osiągnie łatwiejszy dostęp do typowania zakładów na żywo. Bez wątpienia jest to funkcja, która znacznie ułatwia korzystanie z witryny. Z kolei po lewej stronie można już spotkać klasyczne rozwiązanie, które dostrzegalne jest również u konkurencyjnych firm z branży. Mowa tutaj o kolumnie, w której umieszczone są wszystkie dyscypliny sportowe udostępnione przez Noblebet zakłady bukmacherskie do obstawiania. Warto wspomnieć również o kolumnie położonej wyżej, w które umieszczone zostały najpopularniejsze rozgrywki oraz turnieje obstawiane przez graczy.

O tym jak wygląda oferta zakładów opowiemy troszkę później. Teraz natomiast wróćmy do internetowej strony bukmachera. Ponad wspomnianymi kolumnami znajduje się również bardzo ciekawa funkcjonalność. Jest to wyszukiwarka, dzięki której użytkownicy o wiele szybciej odnajdą rynek zakładów obstawiany przez nich najczęściej. Bez wątpienia jest to niesamowite ułatwienie, mające ogromny wpływ na poprawienie nawigacji na stronie. Natomiast po prawej stronie znajduje się okienko dotyczące kuponu, w którym pojawiać się będą wybrane przez użytkownika zakłady. W tym miejscu może one zadecydować, czy chce zagrać zwykłego singla, czy może jednak bardziej odpowiada mu kupon systemowy. Tam również wybiera stawkę na swój kupon oraz dowiaduje się tego ile ewentualnie wynosić będzie w ramach jego wygrana. Pod tym okienkiem umieszczone zostały zakładki, na który widnieje wizerunek ambasadora firmy. Informują one o promkach dostępnych w ofercie i przenoszą na podstrony ich dotyczące.

Zakłady sportowe Noblebet opinia o witrynie internetowej

Warto wspomnieć również o pasku menu umieszczonym w górnej części strony. Umieszczone zostały w nim tylko najważniejsze zakładki, które służą jako odnośnik do podstron o ofercie zakładów przedmeczowych, zakładów na żywo, a także do sportów wirtualnych, o których więcej wspomnimy nieco później. Dodatkowo znajdują się tam także mniejsze odnośniki, których zadaniem jest powiadomienie użytkownika o istnieniu aplikacji mobilnej oraz o tym, jak funkcjonuje system cash-out w ofercie Noblebet. Opinie graczy na temat witryny internetowej są na ogół bardzo pozytywne. Bez wątpienia są jeszcze rzeczy, które można poprawić, jednak jak na dość świeżego bukmachera na rynku wygląda to naprawdę dobrze.

Najważniejsze jednak jest bez wątpienia to, że z oferty internetowej firmy bukmacherskiej użytkownicy mogą korzystać w pełni legalnie. Firma Noblebet należy do grona polskich legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencje umożliwiającą organizowanie zakładów sportowych, które zostało im nadane przez Ministra Finansów. Chcielibyśmy w tym miejscu ostrzec wszystkich polskich graczy, którzy zajmują się obstawianiem zakładów. Korzystajcie wyłącznie z usług legalnych bukmacherów, ponieważ udział w nielegalnych grach hazardowych związany jest z ryzykiem, a także konsekwencjami prawnymi.

Czy funkcjonuje Noblebet mobile?

Przedstawiliśmy w dość szczegółowy sposób to, jak prezentuje się internetowa strona od firmy bukmacherskiej Noblebet. Wielu użytkowników może więc zadać sobie w tym momencie pytanie, czy witryna przygotowana przez bukmachera jest responsywna i funkcjonuje równie dobrze na różnego rodzaju urządzeniach mobilnych. Już śpieszymy z odpowiedzią na to bardzo ważne pytanie. Otóż tak, witryna internetowa firmy Noblebet jest responsywna i można z niej bez problemu korzystać używając do tego smartfonów lub tabletów. Dopasowuje się ona do każdego typu urządzeń, więc każdy klient powinien być maksymalnie zadowolony. Wyglądem nie różni się od strony na przeglądarki komputerowe, co może śmiało uznać za spory atut.

Dodatkowo trzeba również wspomnieć o tym, że korzystając z witryny internetowej na przeglądarkach urządzeń mobilnych, zachowane zostały wszystkie funkcjonalności, które normalnie spotkać można na desktopowej wersji portalu. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do szerokiej oferty zakładów, a także bez kłopotu typować na żywo. Zdajemy sobie również sprawę, że wielu graczy zada sobie pytanie czy za pomocą mobilnej strony witryny będzie można zarejestrować konto użytkownika. Oczywiście jest to możliwe, co sprawia, że z usług, które przygotował Noblebet bukmacher można rozpocząć korzystanie w dowolnym miejscu i dowolnej chwili. Wielu graczy będzie bez wątpienia bardzo zadowolonych z tego typu rozwiązania.

Zapewnienie responsywności witryny bukmacherskiej w obecnych czasach jest niesamowicie ważne. Do niedawna często można było się spotkać z wersjami komputerowymi stron firm bukmacherskich na mobilnych urządzeniach. Korzystanie z nich było delikatnie mówiąc problematyczne. Ciągłe przybliżanie pojedynczych elementów i długie szukanie odpowiednich przycisków bez wątpienia nie wpływało dobrze na komfort korzystania ze strony. Dlatego też witryny dostosowane w pełni do smartfonów oraz tabletów pozwalają na wygodne zawieranie zakładów sportowych. W tej kwestii bez dwóch zdań firma Noblebet zasługuje na pochwałę.

Czy Noblebet bukmacher posiada aplikacje mobilną?

Rozpoczęcie oferowania typowania zakładów sportowych przy pomocy sieci Internet, było bez wątpienia jedną z najlepszych decyzji w przypadku branży bukmacherskiej. Pozwoliło to znacznie rozwinąć się wszystkim firmom i sprawiło, że nastąpił przypływ nowych klientów. Od tego momentu rozpoczęła się również swego rodzaju walka o klienta. Na rynku bukmacherskim konkurencja jest naprawdę spora, dlatego też ważne jest regularne udoskonalanie swojej ofert względem inny firm. To samo tyczy się wykorzystywania najnowszych technologii. Strona internetowa to jedno, ale równie ważnym narzędziem, które mocno zyskuje na popularności są obecnie aplikacje na urządzenia mobilne.

Bez wątpienia ciężko wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez urządzeń mobilnych oraz dedykowanych dla nich aplikacji. Dzięki takim rozwiązaniom użytkownicy często mogą załatwić pełno swoich sprawa za pomocą kilku kliknięć i nie muszą nawet ruszać się z fotela. Za pomocą mobilnych aplikacji możemy bez problemu dokonać zakupów online, a także opłacić wszystkie nasze rachunki. Dlaczego by nie posunąć się dalej i nie obstawiać zakładów bukmacherskich właśnie za pomocą takiej aplikacji? Całe szczęście firmy bukmacherskie pomyślały o tym i już dzisiaj bardzo trudno bić się o miano popularnego bukmachera, jeśli nie posiada się świetnie funkcjonującej aplikacji mobilnej.

Aplikacja na urządzenia to bez wątpienia duża oszczędność czasu. Gracz posiadając takie narzędzie nie musi spacerować do punktów naziemnych, ani spędzać mnóstwo czasu analizując spotkania przy komputerze. Wszystko ma w zasięgu ręki i może zawierać zakłady sportowe w praktycznie każdym miejscu, pod warunkiem, że posiada dostęp do sieci Internet. Tak więc aplikacja bukmacherska to narzędzie, które pozwala analizować i stawiać zakłady podczas czekania w kolejce u lekarza lub podczas przejazdu komunikacją miejską. Działający od niedawna na polskim rynku Noblebet również posiada taką aplikację i postaramy się teraz trochę o niej opowiedzieć.

Aplikacja na urządzenia mobilne od firmy Noblebet

Już na samym początku trzeba pochwalić firmę Noblebet za świetny design ich aplikacji. Kolorystyka jest identyczna, jak w przypadku serwisu internetowego dedykowanego urządzeniom desktopowym, jednak na aplikacji wygląda to jeszcze lepiej. Dobrane barwy doskonale podkreślają politykę firmy, która określa się jako jedna z najbardziej ekskluzywnych ofert na rynku w Polsce. Widać, że zespół pracujący nad tym narzędziem naprawdę włożył w ten projekt mnóstwo serca. Na samym wstępie dostajemy kolumnę z wyszukiwarką oraz najbardziej polecanymi wydarzeniami do obstawiania. Zjeżdżając niżej oczom użytkownika ukaże się lista dyscyplin, które może bez problemu przeglądnąć klikając na nie. Nad tym znaleźć można wyszukiwarkę, a jeszcze wyżej podział wydarzeń na okres czasu, w którym będą się odbywać. Można wybrać zdarzenia, które rozgrywane będą przykładowo w ciągu następnej godziny lub trzech godzin.

Bardzo fajnie prezentują się również umieszczone w dole ekranu statyczne zakładki. Dzięki nim bardzo płynnie można poruszać się między zakładami na wszystkie dyscypliny, a także ofertą zakładów na żywo. Na środku tych zakładek znajduje się przycisk kupon. Po kliknięciu w niego na ekranie całego urządzenia pojawia się okienko, gdzie widoczne będą wszystkie wybrane przez gracza zakłady. Tam również podejmowane będą decyzje o systemie, w jakim zostanie postawiony kupon oraz jaką kwotę gracz będzie chciał na to przeznaczyć. Obok tej zakładki znajduje się dużo większy zielony przycisk o nazwie „zarejestruj się”, który jak sama nazwa wskazuje pozwala założyć nowe konto użytkownika.

Powitalny widok aplikacji bardzo przypomina stronę główną serwisu internetowego na komputery, co jest świetnym posunięciem. Dzięki temu gracz ma dostęp do aktualnej oferty zakładów live oraz najbardziej polecanych zakładów przez bukmachera na konkretny dzień. Opinie o Noblebet aplikacji mobilnej są bardzo dobre i trzeba przyznać, że jest to naprawdę świetnie prosperujące narzędzie. Zdecydowaliśmy się na zainstalowanie jej na naszym urządzeniu i trzeba przyznać, że prezentuje się ona tak, jak sam bukmacher ją opisuje. Jest elegancka i bez wątpienia design jest niezwykle przyjemny dla oka. Jedyne co można poprawić to szybkość ładowania niektórych zakładek, ale na to z pewnością przyjdzie jeszcze czas. Bez dwóch zdań dobrze będzie wspomnieć o procesie instalacyjnym, który w przypadku aplikacji bukmacherskich nie jest aż tak oczywisty. Na aplikację mobilną Noblebet dostępna jest promka o wartości 20 PLN.

Jak zainstalować aplikację mobilną firmy Noblebet?

Niektórych użytkowników z pewnością zdziwi fakt, że potrzebne jest napisanie specjalnego akapitu dedykowanego pobraniu oraz zainstalowaniu aplikacji mobilnej od firmy Noblebet. To prawda w przypadku aplikacji z innych branży nie ma z tym żadnego kłopotu i sam proces trwa dosłownie chwilę. Wystarczy przecież wejść tylko w odpowiedni sklep, w zależności od systemu operacyjnego, którym się posługujemy i wybrać szukaną przez na aplikację. Instalacja przebiegnie błyskawicznie. Inaczej jednak wygląda to w przypadku aplikacji bukmacherskich, a zwłaszcza tych dedykowanych na urządzenia z systemem operacyjnym Android.

Jest to związane z tym, że firma Google nie zezwala na umieszczanie w swoim sklepie aplikacji firm bukmacherskich. Z tego powodu firmy oferujące zakłady wzajemne musiały znaleźć inny sposób na udostępnienie swoim klientom tego narzędzie. Wbrew pozorom zainstalowanie aplikacji od firmy Noblebet nie jest w cale trudne. Pierwszą rzeczą, którą musi zrobić użytkownik jest zmienienie ustawień swojego smartfona lub tabletu. Chodzi tu o nadanie zezwolenia na pobieranie plików z nieznanych źródeł. Potem wszystko pójdzie już górki. Kolejnym krokiem będzie udanie się na stronę firmy Noblebet, gdzie konieczne będzie odnalezienie zakładki dotyczącej aplikacji mobilnej. Po kliknięciu w zakładkę, użytkownik zostanie przeniesiony na odpowiednią podstronę dotyczącą pobrania aplikacji.

Tam wystarczy już tylko wybrać opcję „Pobierz na Android” i po chwili plik pojawi się na dysku gracza. Wystarczy go uruchomić i po chwili użytkownik przejdzie przez szybki proces instalacji. Po kilku sekundach ikonka aplikacji od firmy Noblebet pojawi się wśród innych na urządzeniu mobilnym gracza. Chcąc uzyskać jeszcze szybszy dostęp do zakładów, dobrym krokiem będzie przeniesienie ikonki na ekran główny smartfona lub tabletu. Dużo łatwiej wygląda instalacja w przypadku urządzeń pracujących na systemie operacyjnym iOS. Tutaj wystarczy wejść do znanego wszystkim AppStore, gdzie z łatwością odnajdzie się i zainstaluje apkę od firmy Noblebet. Tu warto przypomnieć, że obstawianie zakładów za pomocą aplikacji mobilnej jest w pełni legalny, gdyż firma posiada na to odpowiednie zezwolenie nadane przez urząd Ministerstwa Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest surowo karany w naszym kraju. Hazard związany jest z ryzykiem, dlatego też należy z umiarem podchodzić do tego typu rozrywek.

Rejestracja konta użytkownika na stronie Noblebet

Użytkownik, który chce rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem zakładów sportowych za pomocą sieci Internet, musi liczy się z tym, że wymagane będzie od niego zarejestrowanie konta użytkownika. Bez tego przygotowana przez Noblebet oferta zakładów służyć będzie wyłącznie do przeglądania, a nie stawiania kuponów. Dlaczego jest to aż tak istotne? Przede wszystkim dlatego, że zakłady bukmacherskie przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich. Dzięki rejestracji bukmacher sp jest w stanie kontrolować wiek swoich użytkowników i zapobiegać korzystaniu z takich usług przez osoby niepełnoletnie. Zarejestrowanie konta pomaga również w innym procesie.

Często zdarza się tak, że na osoby, które miały w przeszłości problemy z uzależnieniem nakładane są zakazy uczestniczenia w grach hazardowych. Nawet, jeśli nie zostało wobec nich zastosowane takie obostrzenie to figurują one w bazie, jako osoby, które miały w przeszłości problemy z uzależnieniem od tego typu gier. Dzięki weryfikacji bukmacher będzie w stanie zapobiec dalszemu pogłębianiu się problemu danej osoby. W przypadku obstawiania zakładów w punktach stacjonarnych nie jest konieczne posiadanie konta. Tam pracownik może wyłącznie poprosić o dowód osobisty klienta, w celu weryfikacji wieku, jeśli są co do tego wątpliwości. W przypadku Noblebet mamy do czynienia wyłącznie z zakładami online, dlatego też przyjrzyjmy się temu jak wygląda założenie konta na ich stronie.

Jak szybko zarejestrować konto w Noblebet?

Tutaj stosunkowo nowy polski bukmacher zdecydował się na zafundowanie swoim użytkownikom rozwiązania, które jest ostatnimi czasy bardzo popularne na naszym rynku. Gracz może dokonać rejestracji na dwa sposoby. Pierwszy z nich to tak zwane konto tymczasowe, dzięki któremu użytkownik może wypróbować wszystkie funkcjonalności bukmachera, zanim na stałe rozpocznie korzystanie z jego usług. Szybka rejestracja umożliwia szybkie utworzenie konta użytkownika, dzięki czemu gracz błyskawicznie będzie mógł rozpocząć obstawianie swoich ulubionych rozgrywek. W przypadku konta tymczasowego od Noblebet można znaleźć czynniki, które odróżniają je od konkurencyjnych rozwiązań.

Mowa tu przede wszystkim o ograniczeniach, jakie zostały nałożone na konto. W przypadku wielu konkurencyjnych firm można spotkać się z kontem tymczasowym, które jak sama nazwa wskazuje aktywne jest tylko przez pewien okres czasu. Przy okazji tego typu rozwiązania u bukmachera Noblebet nie ma żadnych ograniczeń czasowych, więc gracz może cały czas obstawiać zakłady bez dokonania pełnej weryfikacji swojego konta. Natomiast nie oznacza to, że nie zostały nałożone na to konto żadne ograniczenia. Określony został limit kwotowy, który określa sumę stawki, jaką może postawić gracz. U Noblebet suma ta nie może przekroczyć kwoty 5200. złotych.

Po przekroczeniu tego progu, konto użytkownika zostaje zablokowane. Jedynym rozwiązaniem w tym przypadku pozostaje dokonanie pełnej rejestracji konta, a także oczekiwanie na weryfikację przez firmę bukmacherską. Warto również zaznaczyć, że korzystając z usług Noblebet wyłącznie z konta tymczasowego, gracz nie może korzystać z promek, które udostępnia w swojej ofercie bukmacher. Jak widać pod tym względem na naszym rynku Noblebet również ma inną politykę, ponieważ w przypadku wielu konkurencyjnych firm promki można wykorzystywać już na koncie tymczasowym. Zaś w przypadku opisywanego przez na bukmachera wymagana będzie pełna rejestracja.

Jak dokonać pełnej rejestracji na stronie Noblebet?

Wbrew pozorom proces pełnej rejestracji konta wcale nie jest taki trudny. Trzeba tylko odpowiednio wypełnić pola formularza rejestracyjnego. Ważne jest żeby posługiwać się prawdziwymi danymi. Potrzebne będzie imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, data urodzenia oraz numer telefonu. Najważniejszym aspektem będzie jednak wpisanie numer konta bankowego, na które wpływać będą środki z ewentualnych wygranych oraz wysłanie w załączniku skanu dokumentu, który będzie w stanie pomóc bukmacherowi w weryfikacji tożsamości konkretnego użytkownika. Firma Noblebet zastrzega sobie prawo do poproszenia o kolejne dokumenty, jeśli na podstawie wcześniej wysłanego nie udało im się poprawnie zweryfikować klienta.

Warto w tym miejscu podkreślić, że nie ma co obawiać się podawania swoich danych w formularzu rejestracyjnym. Legalnie działający bukmacherzy na terenie naszego kraju, którzy posiadają licencję wydaną przez Ministra Finansów, zobowiązani są do ochrony danych osobowych swoich klientów. W przeciwnym wypadku czekały by na nich ogromne konsekwencje, dlatego też nie trzeba obawiać się wypełniania formularza rejestracji konta. Wróćmy jednak do samego procesu rejestracji. Po wypełnieniu formularza i załączeniu skanu dokumentu trzeba poczekać na weryfikację konta. Kiedy to już się stanie, wówczas użytkownik otrzyma od firmy Noblebet pakiet powitalny. Ile zazwyczaj trwa weryfikacja konta? To również sprawdziliśmy.

Zazwyczaj proces weryfikacji konta nie zajmuje bukmacherowi więcej, niż 30. minut. Zdarzają się przypadki, że może się to przedłużyć do okresu jednej doby. Jeśli natomiast wystąpią swego rodzaju problemy z weryfikacją, gracz otrzyma na swoją skrzynkę mailową wiadomość, w której podane będą dalsze instrukcje. Na temat swojego procesu rejestracji opinie Noblebet zbiera bardzo pozytywne. Co prawda nie ma dostępu do promek podczas testowania konta tymczasowego, jednak sam proces można w łatwy i szybki sposób przejść.

Oferta zakładów bukmacherskich na stronie Noblebet PL

Bez wątpienia jednym z najważniejszych czynników, który ma ogromny wpływ na wybór bukmachera, będzie zakres oferowanej przez niego oferty. Firmy bukmacherskie regularnie pracują nad tym aby urozmaicać swoje oferty, dlatego co jakiś czas można spotkać się z nowościami. Bukmacher Noblebet wchodząc na rynek miał pewną świadomość tego, że konkurencja jest ogromna, dlatego też musiał od samego początku wyjść naprzeciw z mocną ofertą. Nikogo zapewne nie zdziwi też fakt, że podobnie jak w przypadku konkurencyjnych firm, najwięcej dostępnych zakładów jest na piłkę nożną. Jest to aktualnie najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie, więc ilość przygotowanych na nią zakładów jest zrozumiała.

Oferta Noblebet to jednak nie tylko piłka nożna. Coś dla siebie znajdą tu również fani koszykówki, siatkówki, tenisa, czy też hokeja na lodzie. Dyscyplin jest naprawdę mnóstwo, dlatego też jest z czego wybierać. W ofercie udostępnione zostały również dyscypliny, które uznawane są w naszym kraju za niszowe. Mowa tu o krykiecie oraz rozgrywkach w badmintona. Dostępne są również zakłady na niezwykle popularny w stanach football amerykański, a także baseball. Na temat oferty dyscyplin sportowych opinie Noblebet zbiera bardzo dobre. Ich ilość z pewnością można zapisać na plus, dzięki czemu użytkownicy mają duży zakres wyboru.

Z roku na rok rośnie popularność esportowych rozgrywek, więc Noblebet postanowił to umiejętnie wykorzystać. W ich ofercie można znaleźć też zakłady, które dotyczą turniejów rozgrywanych w ramach gier komputerowych. Na stronie bukmachera obstawiać można między innymi League of Legends, Dota 2, Hearthstone, czy Counter-Strike: Global Offensive. Bez wątpienia fani rozgrywek esportowych, którzy od czasu do czasu lubią postawić zakład będą zadowoleni z poszerzenia oferty o ich ulubione zmagania. W kwestii esportowej oferty Noblebet opinie zbiera bardzo pozytywne, zwłaszcza że jako jeden z pierwszych udostępnił swoim użytkownikom zakłady dotyczące e-piłki nożnej.

Wirtualne sporty w serwisie Noblebet

Trzeba również wspomnieć o ofercie na zakłady specjalne. Zazwyczaj dotyczą one wszelkiego rodzaju wydarzeń politycznych, kulturowych oraz z szerokiego rozumianego show-biznesu. Można więc wytypować zwycięzce nadchodzących wyborów, ale także wytypować aktora, który otrzyma nagrodę Oscara. Bez wątpienia jest to świetna alternatywa, aby przez moment odetchnąć od obstawiania wydarzeń sportowych. Za kolejną świetną alternatywę w ofercie Noblebet trzeba również uznać sporty wirtualne. Tego typu zakłady całkiem niedawno pojawiły się na rynku w naszym kraju i od razu zyskały niesamowitą popularność. Bez wątpienia jedną z ich głównych zalet, jest tempo w jakim są rozgrywane. Dosłownie co kilka minut rozgrywa się kolejne zdarzenie, dzięki czemu w ciągu dnia można obejrzeć i obstawić nawet kilkadziesiąt spotkań.

W przypadku firmy bukmacherskiej Noblebet istnieje możliwość obstawienia piłki nożnej, kolarstwa, tenisa, żużla, wyścigów konnych, rydwanów, a także hartów. Jest to zatem świetna alternatywa dla sytuacji, kiedy większość klasycznych rozgrywek ma przerwę i nie ma dostępnych w ich ramach zdarzeń. Wówczas wirtualne sporty mogą okazać się zbawienne, jednak trzeba pamiętać, aby podczas typowania zachować odpowiedni umiar. Tylko dzięki temu rozrywka, jaką są zakłady bukmacherskie pozostanie w pełni bezpieczna.

Powitalny pakiet Premium w Noblebet

Firma Noblebet przygotowała dla swoich nowych użytkowników specjalny pakiet na start, w ramach którego można zgarnąć nawet 2545 PLN na typowanie. Są tak zwane promki od trzech kolejnych wpłat do depozytu. W przypadku pierwszej wpłaty otrzymuje się 100% do kwoty 1250 PLN. Jeśli chodzi o drugi depozyt jest to 50% do kwoty 1000 PLN. Przy okazji trzeciej wpłaty można uzyskać promkę 250 PLN na sporty wirtualne oraz zakłady na gry karciane. Dodatkowo do zdobycia jest bonus w aplikacji 20 zł oraz dostępny tylko z naszym kodem promocyjnym freebet 25 zł. Bukmacher podkreśla, że jest to jedna z najbardziej luksusowych ofert na rynku, którą kierują do wybranych użytkowników. Opinia o Noblebet pakiecie powitalnym na wielu forach prezentuje się pozytywnie.

Co prawda można znaleźć informację o tym, że kiedy użytkownikowi udało się poprawnie obrócić środkami, to wówczas zablokowano mu konto i poprosili o milion dokumentów, jednak większość graczy podkreśla, by dokładnie czytać regulaminy dotyczące promek. To jest klucz do wypłacenia środków z promki bez żadnych kłopotów.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *