eWinner opinie i recenzja 2023

  • bardzo dobre zakłady na żużel i koszykówkę
  • możliwość zgłoszenia własnego zakładu
  • solidne kursy
W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

Bukmacher eWinner kończy działalność

Bukmacher eWinner kończy swoją działalność, w związku z czym to ostatnia szansa na skorzystanie z jego promocji powitalnej! Poniżej prezentujemy harmonogram wycofywania się eWinnera z rynku:

  • 1.03.2023 – bukmacher wyłączy możliwość odebrania bonusów powitalnych i bonusów retencyjnych (jak np. bonus od 2. depozytu i gra bez podatku)
  • 31.03.2023 – ostatni dzień, w który można postawić nowy zakład, wpłacić depozyt lub wykorzystać bonus
  • 27.04.2023 – ostatni dzień, w który można wykorzystać punkty w Klubie eWinner
  • 27.06.2023 – do tego dnia można rozliczyć zakłady długoterminowe
  • 30.06.2023 – do tego dnia można zlecać wypłaty, po tym terminie wszystkie środki graczy zostaną wypłacone automatycznie

Zakłady bukmacherskie firmy eWinner – opinie na rynku

Polska firma bukmacherska eWinner to całkowicie legalny usługodawca internetowych wzajemnych zakładów. Zezwolenie od Ministra Finansów na działalność w tej branży firma uzyskała 30 października 2018 roku. Została ona wydana bukmacherowi na okres 6. lat z możliwością jej przedłużenia. Prezes zarządu firmy eWinner to na chwilę obecną Grzegorz Nowak. Obstawianie zakładów za pomocą sieci Internet jest u buka eWinner dostępne od września 2019 roku. Wówczas został uruchomiony serwis internetowy, gdzie gracze obstawiać mogą zakłady na różne dyscypliny sportowe i nie tylko. W tym tekście przyjrzymy się dokładnie jak wygląda oferta udostępniona dla użytkowników przez firmę eWinner, a także przedstawimy opinie użytkowników. Warto więc poświęcić chwilę i sprawdzić jak prezentuje się nowy gracz na rynku zakładów sportowych. Ich oferta jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz bonus: Brak bonusu
Szczegóły
  • Brak bonusu
BRAK Kod rejestracyjny VIP

Strona internetowa bukmachera eWinner opinie graczy

W czasach panującego boom technologicznego wiele firm musiało na nowo zdefiniować swoje oferty dla potencjalnych klientów. Żaden przedsiębiorca nie mógł przejść obojętnie obok tego jaki wpływ na biznes zaczęła mieć technologia i wszystkie wytworzone dzięki niej narzędzia. Bardzo często warunkiem przetrwania było wdrożenie technologi w szeregi swojej firmy. W przeciwnym przypadku konkurencja mogłaby właśnie z pomocą nowinek technologicznych zgarnąć sprzed nosa wszystkich klientów. Podobna sytuacja tyczy się firmy oferujących zakłady bukmacherskie na polskim rynku. Ciężko na dzień dzisiejszy wyobrazić sobie sprawnie działającego bukmachera, który chcąc zaistnieć na rynku zakładów wzajemnych, nie będzie posiadał własnej strony internetowej. Obecnie jest to swego rodzaju „must have”, który trzeba koniecznie zaoferować użytkownikom.

Można powiedzieć, że witryna internetowa pełni dzisiaj rolę wizytówki całej firmy. Identycznie wygląda to w przypadku firm bukmacherskich. Użytkownik, który poszukuje nowego bukmachera lub chce dopiero rozpocząć przygodę z obstawianiem, to pierwszą rzeczą którą zrobi będzie sprawdzenie internetowej witryny każdej dostępnej na rynku w Polsce firmy. Dlatego też każdy legalny bukmacher w naszym kraju przykładać powinien szczególną wagę do tego, jak prezentuje się jego strona internetowa. Zwłaszcza legalni bukmacherzy, którzy nie posiadają swoich punktów stacjonarnych, powinni sporą pracę wkładać w ulepszanie funkcjonalności swojej witryny internetowej.

Odkąd bukmacherskie zakłady można obstawiać online, przeżywają one swego rodzaju drugą młodość. Wejście legalnych bukmacherów do Internetu było istnym strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu rynek ten nabrał barw, a liczba użytkowników korzystających z tej formy rozrywki cały czas rośnie. Dlatego też tak ważne obecnie jest, zadbanie o jak najbardziej atrakcyjną i wyposażoną w wiele funkcjonalności stronę internetową. Będzie ona dla gracza swoistym centrum dowodzenia podczas jego analiz oraz obstawienia różnych dyscyplin sportowych. Często można usłyszeć wśród graczy, że to jak witryna bukmachera wygląda, ma dla nich ogromne znaczenie. Ważne jest więc by firmy bukmacherskie dbały o nie i oferowały co raz to nowsze rozwiązania.

Zakłady bukmacherskie eWinner i ich witryna dla graczy

Firma bukmacherska eWinner to właśnie jedna z tych organizacji, które nie udostępniają swoim użytkownikom punktów naziemnych. Dlatego też całe ich siły powinny skoncentrować się na doskonaleniu strony internetowej, gdzie gracze zawierać będą zakłady online. Istotne jest więc by była ona odpowiednio przygotowana i nie sprawiała żadnych kłopotów dla klientów, którzy nie czują się dostatecznie swobodnie podczas korzystania z sieci Internet. Trzeba jednak przyznać, że strona przygotowana przez firmę bukmacherską eWinner nie należy do grona najpiękniej zaprojektowanych portali na rynku bukmacherów w naszym kraju. Wystarczy spojrzeć na ranking stron bukmacherskich. Wszystkie grafiki są dość proste, a banery są bardzo tradycyjne i zbytnio się nie wyróżniają.

Jednak warto podkreślić, że nie powinno się tego traktować jako wytyk. Wręcz przeciwnie dzięki temu portal jest bardzo przejrzysty, a każdy użytkownik bez problemu odczyta wszystkie niezbędne dla niego informacje. Nawigacja na stronie jest bardzo dobra, a duże przyciski z pewnością pomogą znaleźć wszystkie potrzebne zakładki. Jeśli chodzi o budowę witryny, to wygląda ona identycznie, jak w przypadku konkurencyjnych portali. W centrum strony znaleźć można ruchomy baner, na którym co chwilę zmieniają się slajdy. Informują one odwiedzającego o aktualnych promkach u bukmachera, a także przedstawiają dostępne w ofercie funkcjonalności. Pod baner znajduje się klasyczna znana z wielu stron bukmacherskich tabela.

Jej pierwsza zakładka dotyczy najpopularniejszych spotkań, które zostaną w najbliższym czasie rozegrane. Dostępne są zakłady z różnych dyscyplin sportowych, dlatego też każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Kolejna zakładka w tabeli dotyczy obecnie rozgrywanych wydarzeń, które użytkownik może obstawiać w tym momencie na żywo. Trzecia i jednocześnie ostatnia zakładka w tabelce, dotyczy opcji „Custom bet”, o której trochę więcej opowiemy później. Po prawej stronie znajduje się dwie kolumny, jedna pod drugą. Jedna z nich dotyczy najpopularniejszych obecnie dyscyplin, które obstawiają gracze na eWinner PL, a druga dotyczy wszystkich dyscyplin dostępnych w ofercie. Nad nimi znajduje się wyszukiwarka zakładów. Dzięki temu rozwiązaniu gracz jest w stanie zaoszczędzić mnóstwo czasu, gdy ma ochotę postawić zakład na dane zdarzenie.

Mnóstwo funkcjonalności strony dla klienta w eWinner

Po prawej stronie witryny internetowej eWinner bukmacher umieścił okienko, w którym pojawiać się będą zakłady dodawane przez gracza. Tworzyć się w tym miejscu będzie się więc jego kupon. Okienko to umożliwia postawienie zarówno AKO, jak i zakładu systemowego. Tam użytkownik dowiaduje się o wartości kursy całkowitego, podejmuje decyzję o stawce kuponu, a także dowiaduje się jak wyglądać będzie jego ewentualna wygrana. Pod okienkiem znajduje się obecnie baner, który informuje graczy o aplikacji mobilnej. O niej również wspomnimy sobie trochę później. Ciekawa funkcjonalność znajduje się pod tymi dwoma elementami. Firma eWinner posiada tam opcję, którą nazwała szybkim kuponem.

Polega to na tym, że firma bukmacherska losuje wydarzenia do kuponu, według wymagań zaznaczonych wcześniej w okienku przez klienta. Użytkownik może wybrać ile chce mieć mniej więcej do wygrania, a także jaką stawkę jest w stanie postawić. Ma również możliwość wybrania dni, z których bukmacher eWinner ma wybierać zdarzenia oraz jaki powinien być zakres kursów. Ostatnią rzeczą jaką musi zrobić gracz jest kliknięcie przycisku „zakład”. Losowo wybrane zdarzenia pojawią się w okienku kuponu i gracz decyduje czy chce ostatecznie go postawić. W górnej części strony zostało umieszczony niezwykle intuicyjny pasek menu.

Najważniejsze zakładki dotyczą tam zakładów bukmacherskich online, a także tych, które użytkownik obstawiać może na żywo. Oprócz tego można jednym kliknięciem przejść na podstronę, gdzie dokładnie opisane jest, jak wygląda rozliczanie wszelkiego rodzaju zakładów. Dostępna jest również zakładka, gdzie podane są wszystkie informację na temat funkcji cashout. Oprócz tego znajdują się tam także szczegółowe statystyki, które z pewnością przydadzą się graczom podczas dokładnych analiz obstawianych spotkań. Obok dostępne są również zakładki dotyczące aktualnych wyników zdarzeń, a także aplikacji mobilnej. Wyżej znajduje się zakładka prowadząca do wyszukiwarki kursów, a także przejście na podstronę, która przybliża użytkownikowi szeroką ofertę promek.

Oferta zakładów na urządzenia mobilne

Jeśli mówimy, że sieć Internet zrewolucjonizowała biznesy wszelkiego rodzaju, to co dopiero można powiedzieć o urządzeniach mobilnych. Początkowo były one traktowane jako kolejne zabawki dla fanów gadżetów. Jednak obecnie ciężko wyobrazić sobie bez nich nasze życie codzienne. Niemal każda osoba posiada smartfon lub tablet i wiele spraw biznesowych można dziś załatwić z poziomu urządzenia mobilnego. Dlatego też wszyscy legalni bukmacherzy musieli błyskawicznie przygotować swoje strony internetowe pod te urządzenia. Technologia poszła do przodu więc istotna w tym przypadku jest responsywność witryny na smartfonach oraz tabletach.

W tej kwestii strona firmy eWinner PL zasługuję na ogromną pochwałę. Strona internetowa po odpaleniu w przeglądarce urządzenia mobilnego wygląda obłędnie i ciężko do czegokolwiek się przyczepić. Widać, że nad tym rozwiązaniem pracował zespół profesjonalistów. Zakładki z wersji komputerowej są odpowiednio rozłożone w górnej części witryny mobilnej. Nic na siebie nie nachodzi, dzięki czemu strona utrzymuje estetyczny wygląd. Przejścia pomiędzy poszczególnymi zakładkami odbywają się bardzo płynnie, a sama strona ładuje się bardzo szybko. Bardzo fajną opcją jest również widniejąca w prawym dolnym rogu ikonka wiadomości. Odpowiada ona za czat, na którym użytkowi na wszystkie pytania związane z działalnością firmy odpowie obsługa klienta.

Jest to z pewnością jedna z najlepszych witryn mobilnych na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju. Wszystko jest starannie dopracowane, a każda zakładka posiada wszystkie funkcjonalności, które normalnie dostępne są na wersji komputerowej witryny. Z poziomu urządzenia mobilnego można również się zalogować oraz zarejestrować co dodatkowo działa na plus. Trzeba więc przyznać, że pod względem estetycznym witryna mobilna prezentuje się o wiele lepiej, niż strona na przeglądarki komputerowe. To bardzo ważne, ponieważ eWinner to stosunkowo nowy bukmacher i ważne jest dla niego, aby dbać o każdy detal związany ze świeżymi technologiami. To pozwoli na przyciągnięcie jeszcze większej liczby klientów oraz utrzymanie tych obecnych.

Bukmacher eWinner aplikacja mobilna dla klientów

Nie da się ukryć, że aktualnie ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez korzystania z urządzeń mobilnych. Korzystanie z aplikacji często upoważnia klientów do korzystania z różnego rodzaju promek podczas wizyt w restauracji, a także umożliwia ona korzystanie z mobilnej bankowości. Z ich pomocą można robić naprawdę wiele pożytecznych rzeczy. Za trendami podążyć musiało także grono polskich, legalnych bukmacherów. Prześcigają się oni między sobą już nie tylko w atrakcyjności oferty oraz wszelkiego rodzaju promkach, ale również w tym kto przygotuje dla użytkowników lepszą aplikację mobilną. Trzeba przyznać, że tego typu aplikacja to kolejny duży krok w rozwoju obstawiania zakładów bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie online to już nie tylko siedzenie w domu i obserwowanie zdarzeń na stronie internetowej. Od kiedy legalni bukmacherzy rozpoczęli wprowadzanie aplikacji mobilnych do swoich ofert, rynek zakładów spotkała absolutna rewolucja. Od tego momentu klienci są w stanie obstawiać zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady live w każdym możliwym miejscu na ziemi i o każdej porze. Jedyne czego potrzebują to dostęp do sieci Internet, a reszta zależy już od aplikacji udostępnionej przez firmę bukmacherską. Wielu krytyków stwierdzi, że przecież to niemal to samo co mobilna witryna, jednak często w aplikacjach występują dodatkowe funkcje. Na dodatek aplikacja daje poczucie pewnej wygody, ponieważ wystarczy umieścić ikonkę na ekranie głównym urządzenia mobilnego i dostęp do zakładów live jest o wiele szybszy, niż ma to miejsce w przypadku strony mobilnej.

Aplikacja zakładów bukmacherskich eWinner recenzja

W tym miejscu trzeba przyznać, że podobnie jak w przypadku mobilnej witryny internetowej, tak samo przygotowana przez firmę eWinner aplikacja prezentuje się fantastycznie. Należy przede wszystkim docenić szybkie wywiązanie się z obietnicy, gdyż eWinner bukmacher rozpoczynał działalność jedynie ze stroną internetową, ale zapewniał że aplikacja powstanie w niedługim czasie. Jak powiedzieli, tak też zrobili i w pierwszym kwartale roku 2021 ich klienci mogą korzystać ze świetnie prezentującej się mobilnej aplikacji, która jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak i te z systemem iOS. Widać, że ten świeży polski bukmacher poważnie traktuje swoich klientów.

Jeśli chodzi samą aplikację zakładów bukmacherskich eWinner działa ona bez żadnych zarzutów. Klient z łatwością zaloguje się na swoje konto gracza i będzie mógł z miejsca rozpocząć przegląd tego, jak wygląda oferta zakładów sportowych na dany dzień. Jak już wspomnieliśmy wyżej do tego jak prezentuje się design nie można się przyczepić. Można śmiało powiedzieć, że jest to ulepszona wersja strony mobilnej. Aplikacja odpala się od razu i nie trzeba czekać na ładowanie. Zakładki są odpowiednio rozmieszczone, dzięki czemu nawigacja w apce stoi na wysokim poziomie. Nie ma możliwości aby użytkownik zgubił się podczas korzystanie z tego oprogramowania.

Na temat mobilnej aplikacji firmy bukmacherskiej eWinner opinia użytkowników jest pozytywna. Gracze chwalą sobie, że w każdym momencie mogą skorzystać z obstawiania zakładów na żywo. Dla wielu jest to świetna deska ratunku, kiedy przykładowo stoją w korku lub czekają w kolejce do lekarza. Za pomocą aplikacji udostępnionej przez bukmachera eWinner rejestracja konta również jest możliwa. O tym opowiemy niżej, ponieważ ważna jest również kwestia pobrania tej aplikacji. Podobnie jak w przypadku wielu innych firm bukmacherskich z tą jedną rzeczą występują pewne komplikacje. Dlatego też warto się temu dokładniej przyjrzeć.

Jak zainstalować aplikację, którą eWinner oferuje

W normalnych przypadkach instalacja mobilnej nie jest niczym trudnym. Nie potrzeba do tego żadnych specjalistycznych umiejętności, ani tajemnej wiedzy. Wystarczy wejść na sklep Google Play, a następnie odnaleźć interesującą nas apkę. Jednak w przypadku firm bukmacherskich ten proces jest trochę bardziej skomplikowany. Wszystko ze względu na to, że firma Google nie dopuszcza na łamach swojego sklepu, do umieszczania w niej aplikacji umożliwiających zawieranie zakładów sportowych. Taka jest polityka firmy i trzeba było rozwiązać to inaczej. Na szczęście podobnie jak wielu innych, firma eWinner sp świetnie sobie z tym poradziła.

Pierwszą rzeczą, jaką należy dokonać jest zmiana ustawień naszego urządzenia mobilnego. Chodzi tutaj o nadanie odpowiedniego zezwolenia, które dotyczyć będzie pobierania plików spoza bezpiecznych dla urządzenia źródeł. Przypominamy, że firma eWinner to legalny bukmacher i nie trzeba się niczego obawiać. Wszystko funkcjonuje tu zgodnie z przepisami, a sam bukmacher posiada odpowiednie zezwolenie wydane przez urząd Ministerstwa Finansów. Potem pójdzie już górki. Gracz powinien udać się na stronę internetową bukmachera, a tam odnaleźć zakładkę, która dotyczy mobilnej aplikacji. Później wystarczy wybrać odpowiednią wersję systemu i kliknąć przycisk „Pobierz aplikację”.

Następnie po pobraniu pliku należy rozpocząć instalację. Po wykonaniu wszystkich czynności z instrukcji, ikonka apki związanej z bukmacherem eWinner pojawi się wśród innych aplikacji na naszym urządzeniu mobilnym. Świetnym rozwiązaniem będzie umieszczanie jej na ekranie głównym. Dzięki temu gracz będzie miał jeszcze szybszy dostęp do zakładów live oraz tych przedmeczowych. Dużo łatwiej proces instalacji wygląda w przypadku urządzeń, które wyposażone są w system operacyjny iOS. Wówczas wystarczy tylko wejść do sklepu AppStore, a następnie odnaleźć aplikację firmy eWinner. Po pomyślnym zainstalowaniu ikonka pojawi się również na urządzeniu użytkownika. Na temat funkcjonalności oraz wyglądu samej aplikacji opinie graczy są naprawdę dobre. Trudno się dziwić, gdyż prezentuje się ona świetnie. Zdecydowanie jest to jeden z lepszych tego typu produktów na polskim rynku bukmacherskim.

Zakłady bukmacherskie eWinner rejestracja konta użytkownika

Udostępniona przez firmę eWinner oferta na zakłady sportowe online dostępna jest wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają konto gracza. Założenia konta należy dokonać, gdyż jest to obowiązek każdego gracza. Jest to regulowane przepisami zawartymi w ustawie hazardowej, które obowiązują zarówno graczy, jak i firmy organizujące zakłady sportowe. Sama procedura rejestracji konta nie jest skomplikowana i właściwie każdy bez problemu powinien sobie z nią poradzić. Ważne jest przede wszystkim to, że gracze nie może być anonimowy. Trzeba pamiętać, że rejestracja nie jest zwykłym wymysłem bukmachera. Chodzi tu o to aby firmy miały swego rodzaju kontrolę nad graczami, którzy chcą obstawiać u nich zakłady.

Zdarza się tak, że osoba miała już w przeszłości problemy z uzależnieniem od hazardu lub posiada nawet zakaz uczestniczenia w tego rodzaju rozrywce. Dzięki rejestracji bukmacher może uniemożliwić zagłębianie się takiej osoby w nałogu. Aby założyć konto użytkownika nie potrzeba wiele czasu. Na początku założyć można popularne wśród bukmacherów konto tymczasowe. Wówczas użytkownik w formularzu musi podać tylko podstawowe dane osobowe, numer telefonu oraz adres email, na który otrzyma kod aktywacyjny. Od tego momentu może już rozpocząć sprawdzanie tego, jak wygląda przygotowana przez firmę eWinner oferta. Podczas rejestracji warto wykorzystać przygotowany przez firmę eWinner kod promocyjny. Dzięki niemu można zwiększyć swoje ewentualne wygrane.

Tymczasowe konto posiada jednak swoje ograniczenia. Przede wszystkim gracz nie może wypłacać środków ze swoje konta. Wpłaty są możliwe, aby móc obstawiać zakłady i przetestować wszystkie funkcjonalności, jednak do wypłacania ewentualnych wygranych potrzebne będzie przejście na konto stałe. Dodatkowym ograniczeniem jest wysokość stawki, za którą użytkownik zawierać może zakłady sportowe. W ofercie eWinner limit ten wynosi 5 tysięcy złotych. Delikatnym minusem jest to, że eWinner polski bukmacher nie informuje wcześniej gracza o tym, że zakłada on tymczasowe konto. Przez to użytkownicy mniej doświadczenie mogą mieć potem kłopot z wypłaceniem wygranych środków. A jak wiadomo szybkie wypłaty to podstawa wśród graczy.

Jak przejść na konto stałe?

Przerobienie konta tymczasowego na konto stałe w firmie eWinner zakłady bukmacherskie jest bardzo proste. Wówczas od klienta wymaga się podania numeru konta bankowego, a także przesłania skanu dowodu osobistego, który potwierdzi tożsamość osoby zakładającej konto. Stosunkowo nowy bukmacher na rynku, jakim bez wątpienia jest eWinner, zastrzega sobie również prawo do żądania przedstawienia kolejnych dokumentów. Dotyczy to sytuacji, kiedy firma nie jest w stanie na podstawie przesłanego skanu prawidłowo zweryfikować użytkownika. Zazwyczaj jednak proces ten trwa dość krótko i po pomyślnej weryfikacji użytkownik może już bez ograniczeń korzystać obstawiać zakłady, które znajdują się w ofercie eWinner.

Jak wygląda oferta przygotowana przez eWinner opinie użytkowników?

Nie od dziś wiadomo, że jednym z głównych kryteriów podczas wybierania firmy bukmacherskiej przez gracza, jest szerokość oferty zakładów. Zakłady bukmacherskie online niesamowicie się rozwinęły i bukmacher chcąc utrzymać przy sobie klienta lub przyciągnąć świeżych użytkowników musi stale ulepszać swoją ofertę. Firma eWinner to dość świeży gracz na rynku polskich zakładów sportowych, dlatego też musi jeszcze więcej pracy wkładać w doskonalenie swojej oferty. Tylko w ten sposób zyskają nowych klientów i będą mogli stopniowo wspinać się po drabince najlepszych firm bukmacherskich w naszym kraju. Przyjrzyjmy się więc jak wygląda oferta w przypadku polskiego bukmachera.

Firma eWinner zakłady bukmacherskie posiada w swojej ofercie około 30. różnych dyscyplin sportowych. Najpopularniejszą dyscypliną do obstawiania, podobnie jak w przypadku wielu innych konkurencyjnych firm bukmacherskich, jest oczywiście piłka nożna. Nic dziwnego, w końcu to najpopularniejszy sport na całym świecie. W ofercie znaleźć można zakłady na zdarzenia nie tylko z najważniejszych rozgrywek europejskich i światowych, ale również mecz z najniższych klas rozgrywkowych. W ofercie eWinner dostępne są również zakłady specjalne. W ramach tych zakładów użytkownik może wytypować zwycięzce przyszłych wyborów prezydenckich, czy na przykład jaki aktor zagra konkretną role w danym filmie.

To z pewnością świetne rozwiązanie dla osób, które nie interesują się sportem. Świetnie sprawdzi się to również jako alternatywa, kiedy aktualnie nie ma zdarzeń sportowych do obstawiania. Oprócz piłki nożnej znaleźć można tam również inne popularne sporty, takie jak koszykówka, siatkówka czy boks. Znaleźć można również sporty uważane za niszowe w naszym kraju, czyli na przykład golf czy dart. Coś dla siebie znajdą również fani gier komputerowych, ponieważ w ofercie znaleźć można także zakłady na rozgrywki esportowe. Trzeba więc przyznać, że oferta przygotowana przez firmę eWinner wygląda naprawdę przyzwoicie.

Czym jest custom bet?

Pochwalić firmę bukmacherską eWinner należy za te innowacyjną funkcjonalność. Dzięki tej opcji użytkownik może przedstawić bukmacherowi swój pomysł na zakład. Dokonać może tego poprzez specjalny formularz, gdzie musi podać wszystkie niezbędne informacje dotyczące zdarzenia gracza. Ważne jest wpisanie tam daty, typu rozgrywki, a także rodzaj wydarzenia i jaki przygotować zakład. W ciągu dwunastu godzin firma bukmacherska rozpatrzy zgłoszenie klienta i zadecyduje, czy zaproponowany zakład nadaje się do oferty ogólnej. Również według bukmachera ustalone zostaną kursy dotyczące tego zdarzenia. Interesującą rzeczą w tym przypadku jest to, że zakład tego typu wcale nie musi być związany ze sportem.

Może on dotyczyć równie dobrze wydarzeń społecznych, kulturalnych oraz rozrywkowych. Użytkownik ma naprawdę ogromne pole do popisu w przypadku tego typu zakładów. Jest to z pewnością świetne urozmaicenie i swego rodzaju innowacja na rynku obstawiania zakładów w naszym kraju. Za to rozwiązanie firma bukmacherska eWinner zasługuje na pochwałę. Ciężko dzisiaj wymyślić coś świeżego, a oni jako organizacja poradzili sobie z tym znakomicie. Ta opcja bez wątpienia pozwoli zyskać zainteresowanie nowych użytkowników oraz wpłynie na utrzymanie stałych graczy. Warto również podkreślić, że dla graczy liczą się także szybkie wpłaty i wypłaty.

Oferta zakładów LIVE firmy bukmacherskiej eWinner

Wyżej wspomnieliśmy o tym, jak bukmacherzy starają się ulepszać swoją ofertę. Kolejnym dużym krokiem w rozwoju obstawiania zakładów sportowych, bez wątpienia było wprowadzenie możliwości typowania spotkań na żywo. W skrócie polega to na tym, że użytkownik ma możliwość typowania zakładów podczas trwania danego zdarzenia. Jest to niebywale wygodna opcja i z pewnością kursy bywają w tym przypadku wyższe, a więc szansa na ewentualną wygraną się delikatnie powiększa. Nie da się ukryć, że oglądając dane spotkanie, o wiele łatwiej będzie przewidzieć, co stanie się w najbliższych minutach. Za przykład posłużyć może tutaj mecz piłki nożnej. Przed spotkaniem kursy na faworyta mogą nie być atrakcyjne.

Zakłady na żywo pozwalają wychwycić o wiele korzystniejsze kursy nawet na prosty zakład dotyczący zwycięzcy. Im dłużej faworyzowana drużyna nie obejmie prowadzenia, tym kurs z minuty na minute będzie rósł. To daje szansę na wyłapanie korzystnego kursu, pod warunkiem, że jesteśmy przekonani o końcowy zwycięstwie obstawianej przez nas drużyny. Trzeba pamiętać, że zakłady na żywo tak jak wszystkie, powinny być obstawiane z głową. Odpowiedzialna gra to podstawa, jeśli chcemy zachować warunki bezpiecznej rozgrywki. Teraz przyjrzyjmy się jak wyglądają zakłady na żywo przygotowane przez firmę bukmacherską eWinner.

Obstawianie na żywo w eWinner

W ramach zakładów firmy eWinner można typować również na żywo. Dużą wadą z pewnością jest ograniczona liczba dyscyplin sportowych do obstawiania. Nie są dostępne wszystkie dyscypliny, co z pewnością jest do poprawienia. Firma eWinner to jednak dość świeży bukmacher, dlatego też wierzymy, że w tej kwestii jeszcze dużo się poprawi. Wygenerowane za pomocą komputera graficzne wizualizację służą do śledzenia przebiegu spotkań, na które przyjmowane są zakłady wzajemne na żywo. Dodatkowo użytkownicy mają dostęp do wszystkich wyników spotkań rozgrywanych aktualnie, a także mogą korzystać ze szczegółowych statystyk. Firma bukmacherska eWinner zapowiedziała również transmisję spotkań na żywo. Pozostaje więc czekać i liczyć, że tym razem także dotrzymają obietnicy.

Metody płatności w eWinner

Przy obstawianiu zakładów ważną kwestią bez wątpienia jest wpłacanie oraz wypłacanie środków z ewentualnych wygranych. Jeśli chodzi o wypłacanie środków, to w przypadku firmy bukmacherskiej eWinner można skorzystać z opcji Pay-By-Link oraz popularnego obecnie na rynku szybkiego przelewu. Dodatkowo dostępna jest również opcja BLIK, która z pewnością znana jest użytkownikom urządzeń mobilnych. Podobnie jak w przypadku wielu innych firm bukmacherskich wpłacać środki można również za pomocą kart płatniczych VISA oraz Mastercard. Lista obsługiwanych prze firmę banków znaleźć można na ich stronie internetowej. Wypłat dokonać może jedynie przez wypłacenie środków na przypisane do konta gracza konto bankowe.

Zakład bez ryzyka od buka eWinner

Firma bukmacherska eWinner posiada w swoje ofercie możliwość postawienia popularnego wśród konkurencji zakładu bez ryzyka. Nie da się ukryć, że jest to jedna z najpopularniejszych promek wśród użytkowników. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej bukmacherów decyduje się na umieszczenie jej w swojej ofercie. Dotyczy to nie tylko pierwszego, ale również drugiego depozytu. Tego rodzaju zakład charakteryzuje się tym, że w razie niepowodzenia stawianego przez gracza zakładu, otrzyma on zwrot części lub całą stawkę, którą przeznaczył na kupon. Zakład tego typu nazywany jest w środowisku bukmacherskim cashbackiem, czyli tłumacząc z angielskiego, jest to po prostu zwrot gotówki. Jak to wygląda w przypadku firmy eWinner?

Świadcząca usługi bukmacherskie firma eWinner funkcjonuje na rynku w naszym kraju dopiero od września zeszłego roku. Widać jednak, że mają ambicje, by znaleźć się w gronie najlepszych bukmacherów w Polsce. Cashback dotyczy nie tylko pierwszego i drugiego depozytu, ale również trzeciego. To z pewnością kusząca oferta. W standardowej ofercie kwota tego zakładu wynosi 180. złotych. Kwota minimalna, za pomocą której można skorzystać z zakładu to dwadzieścia złotych. Bez wątpienia jest to świetna propozycja dla graczy, którzy dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z bukmacherem eWinner. W ofercie powitalnej jeśli chodzi o promki można zgarnąć nawet 655 złotych. O warunkach, które należy spełnić by odebrać środki z promki można dowiedzieć się więcej poprzez wejście na stronę bukmachera. Dodatkowo w ofercie znajduje się również freebet o wartości 25. złotych.

FAQ eWinner

Typowanie zakładów wzajemnych na stronie bukmachera eWinner jest w pełni legalne. Jest to operator, który posiada odpowiednie zezwolenie na prowadzenie tego typu działalności, które zostało mu wystawione przez urząd Ministerstwa Finansów.

Bukmacher eWinner przygotował dla graczy specjalną opcję, która pozwala im założyć się o co tylko chcą. Wystarczy zaproponować swój typ bukmacherowi, a ten zdecyduje o tym, czy doda go do oferty.

Zakłady bukmacherskie od eWinner można typować również poprzez aplikację mobilną. Instrukcję dotyczącą jej pobrania znaleźć można na stronie internetowej. Aplikacja działa zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i tych wyposażonych w system Android.

U bukmachera eWinner można przejść przez proces szybkiej rejestracji. Dzięki temu klient nie musi podawać wszystkich danych osobowych, a przy okazji sprawdzi sobie wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie bukmachera.

Bukmacher eWinner na chwilę obecną nie posiada praw do transmitowania wydarzeń sportowych.

W ofercie eWinnera znaleźć można około 30. różnego rodzaju dyscyplin sportowych. Gracze mogą obstawiać rozgrywki piłkarskie, a także mecze siatkówki oraz koszykówki. Mocno rozwinięta jest też oferta dotycząca wyścigów żużlowych, a także sportów walki.

Rate this post

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *