eWinner kod promocyjny 2023

Szczegóły bonusu
 • Brak bonusu
W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

Do kiedy jest ważny kod promocyjny eWinner?

Bukmacher eWinner kończy swoją działalność, w związku z czym to ostatnia szansa na skorzystanie z jego promocji powitalnej! Poniżej prezentujemy harmonogram wycofywania się eWinnera z rynku:

 • 1.03.2023 – bukmacher wyłączy możliwość odebrania bonusów powitalnych i bonusów retencyjnych (jak np. bonus od 2. depozytu i gra bez podatku)
 • 31.03.2023 – ostatni dzień, w który można postawić nowy zakład, wpłacić depozyt lub wykorzystać bonus
 • 27.04.2023 – ostatni dzień, w który można wykorzystać punkty w Klubie eWinner
 • 27.06.2023 – do tego dnia można rozliczyć zakłady długoterminowe
 • 30.06.2023 – do tego dnia można zlecać wypłaty, po tym terminie wszystkie środki graczy zostaną wypłacone automatycznie

Jaki jest eWinner kod promocyjny?

Zapewnienie sobie większego bonusu powitalnego nie wymaga od nas większego wysiłku. eWinner kod promocyjny, czyli BONUSEW to sposób na to, aby Twoje środki na start były pokaźniejsze. Wystarczy użyć go podczas rejestracji konta, a kwota zakładu bez ryzyka wyniesie wtedy 110 zł, czyli będzie wyższa niż w podstawowej ofercie bukmachera o 10 zł. Tym samym, sumarycznie możemy zyskać na start nie 605 zł, lecz 615 zł.

Przypominamy, że rejestracji u bukmachera może dokonać każdy, kto ukończył 18 lat. Wymagania, aby jednorazowo skorzystać z kodu promocyjnego eWinner są zatem niewielkie. 

Przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł, który stanowi swoistą pigułke informacyjną na temat promocji, na jakie mogą liczyć gracze dołączający do grona klientów eWinner. W kolejnych jego sekcjach dowiesz się wszystkiego na temat warunków ich otrzymania i obrotu.

Kod promocyjny eWinner BONUSEW
Zakład bez ryzyka (z kodem promocyjnym)110 zł
50% bonusu od 2. depozytu500 zł
Freebet bez depozytu5 zł
Bonus powitalny w eWinner z kodem promocyjnym BONUSEW

Kod promocyjny eWinner - jaki bonus z kodem?

Kody promocyjne jakie wykorzystujemy podczas procesu rejestracji u bukmachera są gwarancją, że otrzymamy większą liczbę środków bonusowych dla nowych graczy, niż wynika to ze standardowych ofert operatorów. Wyjątkiem pod tym względem nie jest eWinner, bowiem zakładając konto z kodem BONUSEW, gwarantujesz sobie zwiększenie kwoty zakładu bez ryzyka do 110 zł.

Operatorzy zakładów wzajemnych działających na terenie naszego kraju oferują kilka form nagradzania nowych graczy za zadanie zadanie sobie trudu założenia konta w ich serwisie. Zakład bez ryzyka jest jedną z najczęściej występujących składowych ich ofert powitalnych, a w przypadku eWinner, stanowi jej szczególnie istotny element. Istotą tego typu promocji jest zwrot stawki zakładu, w przypadku gdy zostanie on rozliczony jako przegrany. 

Jeżeli wykorzystasz podczas rejestracji u bukmachera eWinner kod promocyjny, kwota zostaje zwiększona ze 100 zł do 110 zł, zatem nie tylko dajesz sobie szansę na wyższą wygraną, ale i gwarantujesz sobie większy zwrot, jeśli poniesiesz porażkę. Jakiemu obrotowi podlega wspomniany cashback? O tym dowiesz się w jednej z kolejnych partii tekstu.

Bonus standardowy:605 zł
Nasz bonus:615 zł

Jak skorzystać z kodu promocyjnego eWinner?

Do grona graczy eWinner można dołączyć na dwa sposoby. Oba wdrożone poprawnie, gwarantują ten sam efekt, ale pierwszy daje większą pewność, że podczas rejestracji użyliśmy prawidłowo zapisanego kodu promocyjnego:

 • Metoda 1: Załóż konto klikając w jeden z banerów na naszej stronie. Pole formularza rejestracyjnego z kodem rejestracyjnym zostanie uzupełnione kodem: BONUSEW
 • Metoda 2: Zarejestruj się bezpośrednio przez stronę eWinner. W tym celu wejdź na jego stronę internetową i kliknij button “REJESTRACJA”, w prawym, górnym rogu obok przycisku logowania. Nasz kod promocyjny nie zostanie wówczas automatycznie wpisany, zatem pamiętaj aby uzupełnić odpowiednia rubrykę.

Jako założyć konto z eWinner kodem promocyjnym?

eWinner rejestracja z kodem promocyjnym

Punktem wyjścia do dyskusji o korzyściach płynących z użycia przy rejestracji kodu promocyjnego eWinner, jest jego zastosowanie podczas tworzenia konta. Jeżeli tego nie zrobimy, stracimy bezpowrotnie szansę na uzyskanie większego bonusu. Prezentujemy, jak krok po kroku stworzyć konto u tego bukmachera:

 1. Przejdź do formularza rejestracji, klikając w nasz link lub przycisk “REJESTRACJA” na stronie eWinner.
 2. Wypełnij podstawowe dane jak adres email, hasło czy numer telefonu.
 3. Wpisz kod promocyjny BONUSEW, jeśli zdecydowałeś się założyć konto bezpośrednio na stronie bukmachera.
 4. Zaznacz opcję “Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”.
 5. Udziel zgody na przetwarzanie danych osobowych, prowadzenie marketingu bezpośredniego oraz otrzymywanie informacji handlowej, zaznaczając odpowiednie opcje.  
 6. Wypełnij dane osobowe podając: imię, nazwisko, obywatelstwo, państwo urodzenia, PESEL oraz adres.
 7. Wpisz kod otrzymany SMS-em na wskazany wcześniej numer.
 8. Potwierdź, że środki na grę pochodzą z legalnego źródła.
 9. W celu przekształcenia konto w stałe (co uczyni konto w pełni funkcjonalnym), prześlij zdjęcia obu stron dowodu osobistego i podaj numer konta bankowego. 
 10. Po kilkunastu minutach, Twoje konto powinno być już zweryfikowane.  
Nasz bonus: Brak bonusu
Szczegóły
 • Brak bonusu
BRAK Kod rejestracyjny VIP

eWinner kod promocyjny 2023 - zakład bez ryzyka 110 zł

Obiecaliśmy przybliżyć jakie są warunki otrzymania zakładu bez ryzyka do 110 zł, który jest efektem zastosowania kodu promocyjnego eWinner, dlatego poniżej znajdziesz na ten temat niezbędne informacje. 

Wymagania jakie eWinner stawia przed graczem, aby móc wziąć udział w promocji są minimalne. Decyduje o tym przede wszystkim brak konieczności wpłaty znaczącej kwoty pieniężnej, obraz brak jakichkolwiek ograniczeń dot. wyboru zdarzeń i kursów. Oto jak przebiega cały proces:

 • Dokonaj depozytu na min. 20 zł 
 • Obstaw zakład za wpłacone środki (min. stawka: 20 zł).
 • Jeżeli chcesz otrzymać maksymalny zwrot, tj. 110 zł, powinieneś obstawić za 125.40 zł (podatek nie podlega cashbackowi).
 • Jeśli kupon okaże się nietrafiony, otrzymasz cashback na konto depozytowe aż do 110 zł (w ofercie bez naszego kodu: 100 zł). 

Zakład bez ryzyka eWinner za kod promocyjny - jak go wykorzystać?

Gracze doceniają zakład bez ryzyka Ewinner nie tylko ze względu na niewielkie wymogi jego otrzymania. Okazuje się, że bukmacher robi kolejny ukłon w stronę swoich klientów, nie wymagając obrotu wygranymi uzyskanymi za pomocą zakładu promocyjnego. Oznacza to, że środki pochodzące z wygranej możesz natychmiastowo wypłacić na konto bankowe.

eWinner bonus powitalny

Bonus powitalny w eWinner zawiera 3 składowe, przy czym maksymalizacja korzyści jednej z nich następuje dzięki wykorzystaniu przy rejestracji kodu promocyjnego:

 • Zakład bez ryzyka do 110 zł (konieczny kod)
 • Bonus 50% od 2. depozytu do 500 zł
 • Freebet bez depozytu 5 zł

Łączny bonus, przy wpłatach dających największe korzyści wyniesie zatem 615 zł, czyli o 10 zł więcej, niż bukmacher może Ci zagwarantować w swojej ofercie podstawowej.

eWinner bonus 50% od 2. depozytu do 500 zł

Działanie tej promocji jest niezwykle proste. Należy jednak pamiętać o dwóch kwestiach:

 • Do udziału w promocji konieczna jest wpłata na poziomie co najmniej 20 zł
 • Aby uruchomić bonus, należy wnieść zakłady na równowartość swojej wpłaty, ale nie wiąże się to z koniecznością jednorazowego postawienia tej kwoty. Oznacza to, że jeżeli wpłaciłeś 150 zł, otrzymasz bonus 75 zł dopiero wówczas, kiedy suma stawek Twoich kuponów wyniesie 150 zł.

Jaką kwotę bonusu otrzymam?

 • Wpłata 200 zł -> otrzymujesz dodatkowe 100 zł na konto bonusowe
 • Wpłata 800 zł -> otrzymujesz dodatkowe 400 zł na konto bonusowe
 • Wpłata 1000 zł -> otrzymujesz dodatkowe 500 zł na konto bonusowe
 • Wpłata 1200 zł - otrzymujesz dodatkowe 500 zł na konto bonusowe, ponieważ to maksymalna kwota jaką możesz zyskać.

Stałą praktyką w branży bukmacherskiej jest obrót otrzymanym bonusem i eWinner nie czynił w tym zakresie żadnych odstępstw:

 • 6x obrót kwotą bonusu
 • Min. kurs kuponu to 2.50
 • Czas na obrót wynosi 30 dni
 • Do obrotu nie są wliczane zakłady systemowe oraz sporty wirtualne.
 • Zabronione jest zawieranie zakładów przeciwstawnych.

eWinner Freebet bez depozytu

Dodatkowe 5 zł przysługuje tym, którzy po rejestracji zdecydują się na zapisanie do klubu eWinner. W efekcie tego otrzymają 1500 punktów, które można wymienić na bonus bez depozytu w kwocie 5 zł. W ciągu 14 dni należy te środki spożytkować na dowolny zakład, a ewentualna wygrana nie podlega obrotowi. 

eWinner kod promocyjny - FAQ

eWinner kod promocyjny to: BONUSEW. Dzięki niemu można odebrać o 10 zł wyższy zakład bez ryzyka.

Wykorzystując go przy rejestracji, możesz zyskać nawet 615 zł dodatkowych środków.

Zakłady Bukmacherskie eWinner od 2018 roku posiadają w Polsce licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów.

Kliknij w nasz link lub uzupełnij odpowiednie polu formularza rejestracyjnego hasłem: BONUSEW.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *