PS z Fuksem – Wspólna akcja Przeglądu Sportowego i Fuksiarz.pl!

Bukmacherzy oferują różne bonusy w związku z mistrzostwami Europy, ale znów jest jeden, który wyróżnia się na tle pozostałych.

Fuksiarz przyzwyczaił nas już do oryginalnych pomysłów. Po pierwsze bonus powitalny cashback nie wymagający obrotu, po drugie promocja early payout pozwalająca na szybsze zamknięcie zakładu, a po trzecie oferta specjalna na Euro! Na czym ona polega i co ma z nią wspólnego Przegląd Sportowy? Już tłumaczymy.

Załóż konto i odbierz subskrypcję Przeglądu Sportowego na 3 miesiące za darmo!

Bukmacher Fuksiarz postanowił znowu zrobić coś, czego nie oferował jeszcze żaden inny operator. Czy będzie to przełom w zakładach bukmacherskich? Dopiero się o tym przekonamy, ale projekt wygląda całkiem ciekawie. Jak to wszystko działa? Rejestrujesz się na stronie fuksiarz.pl, wpisujesz kod promocyjny i odbierasz zarówno bonus powitalny Fuksiarz, a także subskrypcję Przeglądu Sportowego na 3 miesiące! Przejdźmy przez to krok po kroku:

 1. Wejdź na stronę fuksiarz.pl
 2. Załóż nowe konto gracza
 3. W miejscu z kodem promocyjnym wpisz: PSZFUKSEM
 4. Wpłać pierwszy depozyt w wysokości minimum 50 PLN.
 5. Odbierz bonus bukmachera Fuksiarz
 6. Otrzymaj kod dający dostęp do bezpłatnej subskrypcji Przeglądu Sportowego na trzy miesiące.
Nasz bonus: 700 zł
Szczegóły
 • 500 zł zakład bez ryzyka
 • do 200 zł cashback bez końca
PREZENTVIP Kod rejestracyjny VIP

Fuksiarz na Euro 2020

Z okazji mistrzostw Europy w piłce nożnej bukmacher Fuksiarz przygotował specjalny bonus w postaci subskrypcji Przeglądu Sportowego w zamian za rejestrację. Na co jeszcze możemy liczyć jeśli chodzi o ofertę Fuksiarza? Przede wszystkim na pierwszy plan wychodzą trzy promocje.

 • Early Payout
 • Fuks Kreator
 • Cashback bez końca

Early Payout urozmaica zakłady (1X2) na piłkę nożną. Jeśli np. w meczu otwarcia postawisz na zwycięstwo Włochów, a oni już w 10. minucie będą prowadzić 2:0, zakład jest automatycznie rozliczony jako wygrany. Nawet jeżeli Turcja wyrówna w końcówce spotkania, graczy Fuksiarza to już nie interesuje. Fuks Kreator pozwala na łączone zakłady z jednego spotkania. To gracz decyduje, które elementy danego meczu obstawia. Cashback bez końca zaś pozwala na odebranie części stawki po przegranych zakładach. Warto korzystać z promocji i dać sobie szansę na wygrane. Postaw na siebie!

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *