Dołącz do ligi Fantasy Premier League Z NAGRODAMI w Fuksiarz.pl

Do startu rozgrywek ligi angielskiej zostało coraz mniej czasu. Skorzystaj ze swojej szansy dołączenia do rozgrywek Fantasy Premier League! Bukmacher Fuksiarz organizuje specjalną ligę, w której można liczyć na super bonusy oraz nagrody rzeczowe. W tym konkursie każdy uczestnik, który dokonał wpłaty na Fuksiarz.pl w wysokości 40 złotych, otrzymuje freebet o wartości 20 PLN, a nagradzani są najlepsi gracze z całego miesiąca oraz oczywiście zwycięzcy całego sezonu.

Czym jest Fantasy Premier League?

FPL to wirtualne rozgrywki, w których punkty zdobywają zawodnicy z realnego świata. To interesujące połączenie Football Managera ze śledzeniem meczów ligi angielskiej na żywo. Każdy gracz może ustawić swój skład wybrany z zawodników Premier League, którzy będą zdobywali punkty na boisku. Przyznawane są one np. za występ w meczu, strzeloną bramkę, asystę, zaliczone czyste konto i wiele innych. Ujemnie punktowane są również m.in. takie zdarzenia jak kartki, samobóje czy niestrzelone karne, więc należy się mieć na baczności. W grze biorą udział miliony sympatyków angielskiej piłki, a rywalizacja w prywatnych ligach dodatkowo podnosi emocje.

fuksiarz-fpl

Freebet dla każdego

Zapisz się do ligi Fuksiarza, wpłać minimum 40 PLN i odbierz darmowy zakład w wysokości 20 złotych. Zbuduj swój skład i użyj kodu: ledddv, aby się zapisać. Jeśli masz już konto w fuksiarz.pl, napisz do obsługi klienta na czacie lub wyślij e-mail na adres:  pomoc@fuksiarz.pl z wnioskiem o przyznanie freebetu. Otrzymane 20 PLN możesz przeznaczyć u tego bukmachera na zakłady związane z Fantasy Premier League. Istnieje osobna zakładka, w której znajdziesz mnóstwo zdarzeń związanych z FPL.

Bonusy co miesiąc

Liga Fuksiarza nie jest zwyczajną ligą, ponieważ regularnie można w niej wygrywać nagrody. Co miesiąc najlepsi gracze otrzymują wyróżnienie w postaci bonusów. Jest to dobra zachęta do systematycznej gry. Nawet bowiem jeśli nie uda już się wygrać w całym sezonie, wciąż można zwyciężyć w klasyfikacji miesięcznej. A bonusy wyglądają bardzo zachęcająco.

Miejsce w klasyfikacji miesięcznejBonus
1.500 PLN
2.250 PLN
3.100 PLN
4-5.50 PLN
6.-10.25 PLN

Nagrody dla najlepszych graczy

Oczywiście prowadzona jest również klasyfikacja generalna. Dzięki niej można na koniec sezonu wyłonić 10 najlepszych menadżerów FPL. Dla nich przeznaczone są nie tylko bonusy pieniężne, ale też nagrody rzeczowe. Wśród nich znajdziemy koszulki wybranych klubów Premier League, a także wyjazd na mecz ligi angielskiej. Zdecydowanie warto wziąć udział w takim konkursie.

Miejsce na koniec sezonuNagroda
1.Wyjazd na mecz Premier League z osobą towarzyszącą
2.Koszulka klubu Premier League + 500 PLN bonusu
3.Koszulka klubu Premier League + 300 PLN bonusu
4.-5.250 PLN bonusu
6.-10.100 PLN bonusu

Ustaw swój skład!

Dołącz do ligi FPL od Fuksiarza i graj o extra nagrody. Wybierz skład złożony z 15 zawodników Premier League, a następnie ułóż podstawową jedenastkę. Komu dasz opaskę kapitańską i szansę na podwojenie liczby punktów? Z jakiego klubu wybierzesz najwięcej zawodników? Każdy zespół w Fantasy jest unikalny i Ty możesz mieć swoją drużynę. Nie rywalizuj wyłącznie z kolegami o to, kto z was jest lepszy. Graj o prawdziwe nagrody i pokaż, kto jest największym ekspertem od Premier League!

fantasy-premier-league-aplikacja
Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *