Bonus 300 PLN za gola Barcelony lub Atletico Madryt i 50 PLN za gola Lewandowskiego

W niedzielę, 23 kwietnia hitowe starcie 30 kolejki La Liga. Barcelona zagra z Atletico Madryt. W związku z tym meczem specjalną promocję przygotował bukmacher Superbet. Bonus 300 PLN za gola Barcelony lub Atletico Madryt i 50 PLN za gola Lewandowskiego.

Obstaw na gola w meczu Barcelona - Atletico Madryt

Jak skorzystać z promocji: 

  • Załóż konto w Superbet i wpisz nasz kod promocyjny PREZENTVIP,
  • Zaznacz zgody marketingowe,
  • Wpłać depozyt min. 50 PLN,
  • Zagraj kupon SOLO na jeden z zakładów: Barcelona Strzeli Gola – tak lub Barcelona – Liczba Goli – powyżej 0.5 lub Atl.Madryt Strzeli Gola – tak lub Atl.Madryt – Liczba Goli – powyżej 0.5,
  • Minimalna stawka kuponu to 2 PLN; w przypadku wyższej kwoty, stawka objęta promocją to 2 PLN,
  • jeśli trafisz otrzymasz bonus 300 PLN (równowartość kursu 150.00 dla stawki 2 PLN) oraz 50 PLN za każdego gola strzelonego przez Lewandowskiego,
  • bonus obróć 3 razy po kursie min. 1.80,
  • Promocja trwa do 23.04.2023.

Warto dodać, że promocja na gola łączy się z bonusem powitalnym Superbet do 3754 PLN, w którego skład wchodzi ekskluzywny freebet Superbet przyznawany za rejestrację z kodem promocyjnym.

Barcelona – Atletico Madryt zakłady bukmacherskie (23.04.2023)

Barcelona ma jedną z najlepszych ofensyw w lidze hiszpańskiej. Duma Kataloni w 29 meczach strzeliła aż 53 bramki. Gracze Atletico zdobyli do tej pory 47 goli.

Barcelona w ostatnich 10 meczach La Liga strzeliła minimum jedną bramkę w 8 spotkaniach. Atletico Madryt w ostatnich 10 spotkaniach zdobyło przynajmniej jedną bramkę w każdym meczu.

Naszym zdaniem w tym meczu obie drużyny strzelą minimum 1 bramkę. Zatem typ wymagany w promocji wydaje się być bardzo prawdopodobny, a co za tym idzie szanse na bonus 300 PLN są bardzo duże. Dodatkowo za każda bramkę Lewandowskiego możemy otrzymać 50 PLN.

Specjalną promocję na mecz Barcelona – Atletico Madryt ma bukmacher Superbet. Za poprawny typ na gola otrzymasz bonus 300 PLN. Dodatkowo za każda bramkę Lewandowskiego dostaniesz 50 PLN.

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji boostu kursu 150.00 na gola w meczu Barcelona – Atletico Madryt to załóż konto w Superbet i wpłać 50 PLN. Następnie postaw 2 PLN na gola w tym meczu. Jeśli trafiasz otrzymasz bonus 300 PLN (równowartość kursu 150.00 dla stawki 2 PLN). Dodatkowo za każdego gola Lewandowskiego dostaniesz 50 PLN.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *