200 PLN za gola w meczu Legia – Raków

1 kwietnia o godz. 17:30 hit Ekstraklasy – Legia Warszawa zagra z Rakowem Częstochowa. Chciałbyś obstawić ten mecz, a nie jesteś przekonany kto wygra? Bukmacher Etoto przygotował na to spotkanie specjalną promocję. Nie trzeba nawet wytypować zwycięzcy tego meczu, wystarczy postawić na min. 1 gola w tym spotkaniu. Za taki typ otrzymasz bonus 200 PLN. I nie jest to primaaprilisowy żart.

etoto kurs 200 na mecz legia raków

Jak skorzystać z promocji:

  • Załóż konto w Etoto przez nasz link z kodem PREZENTVIP,
  • Dokonaj pierwszej wpłaty w wysokości min. 100 zł,
  • Postaw zakład „minimum 1 gol w meczu” za dokładnie 1 zł na zdarzenie specjalne „Mega Kurs na Legia Warszawa – Raków Częstochowa” (zdarzenie znajdziesz w sekcji Zakłady Specjalne),
  • Nieważne czy zakład będzie trafiony, i tak otrzymasz bonus 200 PLN (równowartość kursu 200.00 dla stawki 1 zł),
  • Poza bonusem otrzymasz również bonus 200% od depozytu do 100 zł.

Przyznany Bonus zostanie zaksięgowany na koncie gracza w ciągu kilkunastu godzin od zakończenia meczu. W ciągu kolejnych 7 dni należy obrócić bonus dwukrotnie. Do obrotu uwzględniane są kupony AKO (min. 3 zdarzenia) o łącznym kursie 2,50. Każde zdarzenie na kuponie powinno mieć kurs min. 1,30.

Dodatkowo każdy nowy gracz, który wpłaci min. 100 zł otrzyma od nas freebet w wysokości 50 PLN, dostępny z kodem promocyjnym Etoto. Freebet będzie do wykorzystania w aplikacji mobilnej Etoto.

Legia – Raków zakłady bukmacherskie (1.04.2023)

Mecz Legia – Raków to hitowe starcie 26 kolejki Ekstraklasy. Ten mecz może zdecydować o mistrzostwie Polski. Legia jest druga w tabeli i traci do lidera z Częstochowy 9 punktów. Do tego spotkają się dwie najlepsze ofensywy ligi. Spodziewamy się spotkania obfitującego w wiele bramek.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *