Jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać

19 kwietnia 2019

Jak wygrywać u bukmachera i czy w ogóle się da?

Bukmacherka dla większości typerów jest pewną formą rozrywki, dodatkiem do sportowej pasji. Może być źródłem adrenaliny i emocji, szczególnie dlatego, że zakłady są zazwyczaj związane z wygraną lub przegraną ulubionej drużyny. Wielu graczy obstawia niewielkie kwoty, a spowodowane jest to najczęściej obawą przed utratą środków finansowych. Zachowawcza gra przemawia na plus, jednakże na pewno nie raz sam miałeś ochotę postawić większą kwotę z nadzieją, że uda wygrać się sporą sumkę. Taka chęć jest podsycana przez różne doniesienia prasowe w stylu „Postawił niewiele u bukmachera, wygrał milion”.

Co prawda takie wiadomości nie zdarzają się często, ale zapewne każdy gracz marzy, aby znaleźć się właśnie w takiej sytuacji. Zatem czy jest jakiś sposób lub metoda na to, jak grać w zakłady bukmacherskie żeby wygrać i to najlepiej od razu sporą kwotę? Czy jest w ogóle możliwość dowiedzieć się, obstawiając zakłady bukmacherskie jak grać żeby wygrać?

Jak typować, to tylko u polskich buków

Jeśli chcesz wiedzieć, jak grać u bukmachera skutecznie, ale jednocześnie bezpiecznie, musisz wiedzieć o tym, że na terenie naszego kraju można korzystać z usług licencjonowanych podmiotów, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla graczy z Polski, ponieważ w 2017 roku Ustawa Hazardowa uległa nowelizacji. W jej wyniku sytuacja na polskim rynku uległa znacznej zmianie. Podmioty, które nie otrzymały naszych rodzimych licencji, nie mogą legalnie organizować zakładów wzajemnych w polskiej Sieci.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 25 29 zł freebet

Wybór graczy

Odbierz
Bonus standardowy: 50 zł
Nasz bonus: 50 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 50 zł EXTRA

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1100 zł
Nasz bonus: 1111 zł + 25 zł FREEBET

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Jak grać w zakłady bukmacherskie? Na pewno legalnie. Za korzystanie z oferty podmiotów nielegalnych czeka kara pieniężna, która może sięgać nawet stu dwudziestu stawek dziennych.

Jak obstawiać mecze żeby wygrywać?

Musimy przedstawić jeszcze kilka innych oczywistości oprócz tego, że można obstawiać jedynie u legalnych bukmacherów. Mamy tu na myśli pewniaki. Wielu typerów łudzi się, że istnieją pewne typy i da się jasno określić faworyta spotkania. To ich metoda na to, jak grać w bukmachera. Nie mamy jednak dobrej wiadomości. Sport jest niezwykle nieprzewidywalny, a na wynik może mieć wpływ wiele czynników, o których możesz nie mieć pojęcia. Znane są przypadki, w których najmocniejsze drużyny lub zawodnicy zawodzili z niewiadomych przyczyn, a gracze, którzy byli tak pewni wygranej, po prostu tracili pieniądze.

Oczywiście trzeba zachować złoty środek, ponieważ często przewidywania sprawdzają się – są drużyny, które zdecydowanie można uznać za mocniejsze i lepiej przygotowane. Podchodź do każdego typu na chłodno, z wiedzą i znajomością dyscypliny, a także realiów bukmacherskich. Nie wierz w żadne pewne typy, które będą Ci oferować różni ludzie za drobną opłatą w mediach społecznościowych – często są to naciągacze i oszuści. Typuj samodzielnie, a informacje czerp ze sprawdzonych źródeł.

Metody na to, jak typować zakłady bukmacherskie

Oczywiście można znaleźć wiele poradników, które przynajmniej w teorii powinny ułatwić nam obstawianie u bukmachera. Są one przydatne szczególnie na start, kiedy zaczyna się swoją przygodę z bukmacherką nie wiadomo, od czego zacząć typowanie. Jednak wciąż nie można zapominać, że tego typu artykuły to zbiór sugestii, które wcale nie muszą się sprawdzić, ponieważ, jak wspomnieliśmy już wcześniej, pewne typy bukmacherskie nie istnieją. Mimo wszystko zebraliśmy najlepsze (według nas) porady, dorzuciliśmy coś od siebie i chcemy przedstawić nasz przepis na to, jak typowac.

Po pierwsze, zajmij się dyscypliną, którą naprawdę lubisz i czujesz, że wiele o niej wiesz. Im większa jest Twoja wiedza, tym większe prawdopodobieństwo na to, że uda Ci się obstawić poprawnie. Wymaga to jednak zaangażowania, chociażby oglądania meczy, interesowania się zdarzeniami i czynnikami, które dotyczą graczy. Zawodnik w drużynie faworytów odniósł kontuzję? To oczywiście może wpłynąć na wynik najbliższego spotkania. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygrywać w zakładach bukmacherskich, powinieneś przede wszystkim żyć sportem i tą dziedziną, którą chcesz obstawiać.

Oprócz dobrej znajomości danej dyscypliny jest jeszcze kilka metod, z których można korzystać. Liczy się rozeznanie na rynku bukmacherskim, znajomość kursów i ofert firm, a także wiedza o rodzajach zakładów.

Zakłady bukmacherskie jak wygrać – miej plan na grę

Pisaliśmy już o tym, że sport jest nieprzewidywalny, zatem trudno jest mówić o pewniakach. Może się wydawać, że z tego powodu nie da się opracować planu. Nic bardziej mylnego! Wielu typerów mimo wszystko układa strategię, według której obstawia.

Aby jakikolwiek plan miał szansę zadziałać, przede wszystkim powinieneś ograniczyć emocje w bukmacherce. Fakt, zakłady wzajemne to uzupełnienie do pasji sportowej i wielu graczy obstawia okazjonalnie, podczas wielkich imprez sportowych lub kiedy gra ulubiona drużyna lub zawodnik. W takiej sytuacji zawiera się zakład sercem, niezależnie od statystyk i przewidywań. Chcemy, aby to właśnie nasz faworyt wygrał i bardziej skupiamy się na samym spotkaniu niż na bukmacherce. W większości przypadków sezonowych typerów nie interesuje to, jak pewnie wygrać u bukmachera, tylko wynik meczu. Emocje biorą górę, a ewentualna przegrana obstawionej kwoty nie boli aż tak, jak przegrana ulubionych sportowców.

My jednak skupiamy się na innej sytuacji i na graczach, którzy chcą wiedzieć, jak typowac zeby wygrac, a przynajmniej zwiększyć swoje szanse. To właśnie z tego powodu radzimy ograniczenie emocji. Jeżeli będziesz mieć opracowany plan, trzymaj się go, niezależnie od tego, co będą podpowiadały uczucia. Pochopne i nieprzemyślane decyzje są najczęstszą przyczyną nietrafionych typów na kuponie.

Rozsądna gra jest elementem Twojej strategii

W skutecznej grze nie może zabraknąć odpowiedzialności. Wielu typerów myśli o tym, że rozsądek powinien brać górę w chwili niepowodzeń. Nic bardziej mylnego. Wyobraź sobie sytuację, w której zachowawczo stawiasz niewielkie sumy i za każdym razem kupon „wchodzi”. Wygrywasz pierwszy raz, drugi, trzeci… I zaczynasz zapominać o tym, jak zmienny potrafi być los, szczególnie w bukmacherce. W pewnym momencie podniesiesz stawkę, bo „jak to, przecież do tej pory udawało się na niższych, to na dlaczego nie mogę postawić więcej?”, a w najgorszym wypadku w euforii postawisz wszystko. A co, jeśli wtedy przegrasz? Dlatego z rezerwą podchodź do wygranych. Oczywiście, że one cieszą – każdy gracz, który stawia swoje środki, choć trochę chce wygrać. Mimo wszystko, kiedy wygrasz, zrób sobie chwilę przerwy.

Podobne zasady panują w przypadku przegranych. Część graczy zniechęca się nietrafionymi typami i rezygnuje, ponieważ myśli, że bukmacherka nie jest dla nich. Jest jeszcze kolejna grupa typerów, którzy wpadają w szał i pragną się tylko odegrać, gdyż stracili oni swoje środki. Stawiają kolejne stawki, zawierają kolejne zakłady, niekoniecznie są to przemyślane typy, ponieważ największy udział biorą w tym emocje. Nie jest to dobry sposób to, aby wygrać cokolwiek u bukmachera. Prędzej stracisz, ponieważ w nerwach nie zastanowisz się nad potencjalnym faworytem, być może nawet skupisz się na dyscyplinie lub lidze, o której nie masz żadnego pojęcia. Zatem rozsądek i odpowiedzialność, a także umiejętność zachowania zimnej krwi to przepis na zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej.

Skuteczne obstawianie, czyli jak wygrać u bukmachera

Kiedy już opracujesz plan zgodny z powyższymi poradami, możesz przejść do obstawiania. Jednak musisz pamiętać, że są różne rodzaje zakładów tutaj także należy opracować strategię, jeśli chcesz wiedzieć jak wygrywać u bukmacherów. Mamy tu głównie na myśli stawki, czas poświęcony na grę i same zakłady – zakres dyscyplin i lig, konkretne wydarzenia itd.

Kiedy zaczyna się sezon Twoich ulubionych rozgrywek, zastanów się spokojnie, na czym zamierzasz się skupić. Na jakich ligach, które wydarzenia interesują Cię najbardziej i jak wygląda sytuacja – na jakim poziomie stoją zawodnicy po przerwie, czy nie było transferów

Niektórzy wychodzą z założenia, że jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie jak wygrywać to duże kwoty, zatem na grę poświęcają spore depozyty. Sugerujemy, aby szczególnie na starcie (ale tyczy się to także wieloletnich klientów) korzystać z serwisu bukmacherskiego z rozsądkiem. Początkujący gracze często czytają wiele poradników, forów i portali poświęconych bukmacherce. Nie ma w tym niczego złego, wręcz przeciwnie, należy zorientować się przed zarejestrowaniem konta. Mimo wszystko nawet najlepszy poradnik w stylu „Bukmacherka jak wygrywac pokaźne sumy” nie zastąpi praktyki i własnego doświadczenia. Dlatego zacznij od niewielkich kwot, aby przekonać się na własnej skórze, na czym polega cała ta zabawa. Po pewnym czasie zorientujesz się, kiedy należy grać zachowawczo, a kiedy można pozwolić sobie na nieco szaleństwa (oczywiście wciąż w ramach rozsądku).

Zakłady AKO czy jednak pojedyncze?

Powyższa kwestia jest dosyć istotna. Jeżeli jesteś początkujący, lepiej skup się na tych pojedynczych. W zakładach akumulowanych jedno przegrane zdarzenie może przekreślić całą wygraną, więc dobrze przemyśl sprawę, zanim postawisz AKO. Z jednej strony zakłady kombi kuszą większą wygraną przez zwielokrotnione kursy, lecz z drugiej istnieje większe ryzyko przegranej. Oczywiście możesz obstawić AKO, lecz sugerujemy, aby nie stawiać za jednym zamachem wielu zdarzeń. Zwracamy również uwagę na różne promocje skupione na zakładach akumulowanych, przy których po obstawieniu większej liczby spotkań można uzyskać dodatkowe kilka procent do wygranej. Cóż z tego, że ewentualna wygrana może być wyższa, skoro i tak jest praktycznie niemożliwa do uzyskania.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygrac w bukmachera, powinieneś zastanowić się nad tym, czy opcja scorecast jest dobrym pomysłem. Zacznijmy od tego, czym to jest. Scorecast to rodzaj zakładu w piłce nożnej, w którym wskazuje się dokładny wynik meczu oraz strzelca pierwszego gola. Nie kumuluje się tutaj kursów, ponieważ istnieje spore prawdopodobieństwo, że spotkanie wygra drużyna, której zawodnik zdobędzie pierwszą bramkę. Stąd też kurs ustalony zostaje na podstawie istniejącej sytuacji na boisku. Kursy są naprawdę wysokie w takiej sytuacji, dlatego wielu graczy właśnie w ten sposób obstawia. Czy już domyślasz się, dlaczego taka opcja może nie być korzystna w chwili, gdy interesuje Cię „pewna” wygrana?

Pisaliśmy już o tym, że wynik meczu jest nieprzewidywalny, a doskonale zapowiadający się faworyt może zawieść i przegrać. W dodatku wskazanie piłkarza, który zdobędzie pierwszą bramkę, także jest trudne do określenia, podobnie jak ostateczny wynik. Co prawda bukmacher powoła się na zawodników strzelających bramki w ostatnim czasie. Typer jest pewny swojego kuponu, ponieważ o tym świadczą statystyki i historia spotkań, ale wciąż trzeba mieć świadomość nieprzewidywalności losu i zdarzeń na boisku. Przypominamy, że większość graczy obstawia jednak dla zabawy niewielkie kwoty, więc scorecast stanowi dla nich dodatkowe źródło adrenaliny i sprawdzenia swojej intuicji. Nie zapominaj jednak o tym, że żaden typ nigdy nie jest pewny.

Jeśli chcesz wygrać, nie popełniaj tych błędów!

Podsumujmy zatem największe błędy, przez które Twoje szanse na wygraną maleją. Mówiliśmy już o tym, co robić, lecz ważne jest też to, czego nie robić.

Po pierwsze, nie obstawiaj drużyny lub zawodnika, którego lubisz najbardziej. Jako fan możesz przeceniać umiejętności i możliwości sportowców – nie kieruj się emocjami, a rozsądną kalkulacją. Dobrym pomysłem jest odpuszczenie zakładu w chwili, kiedy mecz rozgrywa ulubieniec, ponieważ obstawienie przeciwnej drużyny może wprawić Cię w zły humor, co może przełożyć się na pozostałe typowania.

Nie korzystaj z promocji, przy których istnieje większe ryzyko przegranej, niż wygranej. To oczywiste, że promocje są kuszące, ale jeżeli jesteś nastawiony na wygrywanie, musisz się czasami zastanowić, czy warunki bonusu sprzyjają potencjalnej wygranej. Jeżeli masz wątpliwości, ponieważ bonus bez depozytu należy obrócić po wysokim kursie (co sugeruje, że nie typujemy faworyta) i to w dodatku wielokrotnie (a to także sprzyja niepowodzeniu), być może lepiej będzie odpuścić daną promocję.


bukmacherka bukmacher online bukmacher Fortuna Bukmacher oferta eFortuna Bukmacher Fortuna zakłady bukmacherskie online legalni bukmacherzy w Polsce legalni bukmacherzy online ranking legalnych bukmacherów 2019 ranking bukmacherów online bonusy bez depozytu bukmacher bonus bez depozytu 2019 bonusy bukmacherskie na start online darmowe bonusy bukmacherskie 2019 obstawianie meczy 2019


Nie stawiaj więcej, niż zamierzałeś. Jeżeli dopiero zaczynasz, możesz z łatwością stwierdzić, że oczywiście zawsze będziesz się pilnować i trzymać zaplanowanego depozytu. Jednak kiedy poniesie Cię radość po wygranych i dobra passa, możesz wpaść na pomysł z większą stawką. Pamiętaj, że los szybko może się odwrócić i wtedy stracisz więcej, niż z początku zakładałeś.

Uwaga na zakłady na żywo. Nie twierdzimy, że w ogóle nie warto ich zawierać, ponieważ to ciekawa opcja i doświadczeni gracze potrafią wykorzystać nieuwagę bukmachera, który jeszcze nie zmienił kursu i to, co dzieje się podczas rozgrywki. Jednak czasem można wpaść w panikę, kiedy wydarzenia idą nie po naszej myśli. Z jednej strony zakłady LIVE umożliwiają obstawienie na podstawie bieżących wydarzeń na boisku, jednak z drugiej łatwo jest poddać się emocjom i podjąć pochopną decyzję. Dlatego też, jeżeli wiesz, że łatwo ulegasz adrenalinie i możesz obstawić kupon w sposób, którego będziesz później żałować, może lepiej skup się jedynie na obejrzeniu spotkania, a swój typ postaw wcześniej.

Należy też brać pod uwagę opóźnienia. Kiedy zawierasz zakład przedmeczowy, nie ma takich niedogodności. Wielu graczy irytuje się, kiedy ich kupon zostaje odrzucony z przyczyn technicznych. W większości przypadków nie będziesz mógł również obstawić po kulminacyjnych momentach – bramce czy karze, np. czerwonej kartce. Są to sytuacje, które znacznie wpływają na przebieg i wynik meczu, więc bukmacher zamknie rynek, dbając o swój interes.

Jak obstawiać żeby wygrywać i zarabiać na bukmacherce?

Przez cały artykuł skupiamy się na tym, co można zrobić, aby wygrywać. Dla niektórych graczy jest to tożsame z wygraniem bajońskich sum, jednakże prawda jest nieco inna. W praktyce wygląda to tak, że ewentualna wygrana nie jest zbyt wysoka – to raczej symboliczna kwota, a wszystko przez kursy bukmacherskie, które w przypadku „faworytów” są niższe. Wiadomo, że firma bukmacherska nie chce być stratna i oferuje takie rozwiązania, aby czerpać korzyści z biznesu. Doświadczeni gracze wiedzą o tym, że drużyna lub zawodnik o wyższym kursie jest według bukmachera słabszą opcją.

Wielu typerów chce wiedzieć, jak wygrać z bukmacherem, ale nie jest to tak proste, jak się wydaje. Oczywiście każda firma inaczej podchodzi do kursów i wygranych swoich klientów, dlatego typerzy często dyskutują o tym, z których zakładów bukmacherskich korzystać i jakie przynoszą największe zyski. Oczywiście nie powie Ci nigdy żaden bukmacher jak grac zeby wygrac, ale można oszacować potencjalną wygraną chociażby na podstawie kursów. Na co jeszcze zwrócić uwagę, jeśli interesuje Cię, jak wygrywac w zaklady bukmacherskie większe kwoty?

Zwracaj uwagę na promocje u bukmacherów, jeśli chcesz wygrywać więcej

Niektóre zakłady bukmacherskie co jakiś czas organizują promocję w postaci „gry bez podatku”. Jest to spore uproszczenie i skrót myślowy, ponieważ legalny bukmacher zawsze odprowadza podatek. Jednakże w przypadku tej akcji promocyjnej do wygranej gracza dodaje się około 12%, co ma sprawiać wrażenie, jakby tego podatku nie było. Dzięki temu uzyskana kwota jest wyższa, dlatego warto co jakiś czas sprawdzać, czy jakiś zakład bukmacherski nie przewiduje czasem tego rodzaju promocji.

Powyższa promocja nie jest jedyną, na którą warto zwrócić uwagę – bukmacherzy przewidują ich jeszcze kilka. W przypadku osób, które są zainteresowane metodami, jak wygrywać, może okazać się przydatny zakład bez ryzyka. Jeżeli typ okaże się nietrafiony, zwraca się stawkę postawioną przez gracza. Można ją przeznaczyć na kolejne kupony. Jest to zatem jedna z metod, która pozwala na dłuższe zatrzymanie przy sobie depozytu i obracanie nim.

Niektóre bonusy wydają się atrakcyjne z perspektywy gracza, lecz mimo wszystko sugerujemy, aby uważać i zawsze czytać regulaminy akcji promocyjnych. Jeżeli zależy Ci na tym, aby wygrywać, warto zastanowić się chociażby nad nocnymi ofertami – można takie spotkać u pewnych firm. W godzinach nocnych mogą być wyższe i pojawią się inne elementy, które mają przyciągnąć Twoją uwagę. Pomyśl jednak o tym, że w nocy jesteś zmęczony po całym dniu pracy i dużo łatwiej o pomyłkę na kuponie.

U kogo najlepiej obstawić, aby wygrać?

Ewentualna wygrana nie jest uwarunkowana od zakładu bukmacherskiego, w którym postanowisz zarejestrować konto, tylko od losu i przebiegu danego wydarzenia, które się obstawia. Niezależnie od tego, czy obstawisz kupon w Totolotku czy Milenium, jeśli wytypujesz poprawnie – wygrasz. Jednakże możemy zastanowić się nad wysokością tejże wygranej. Nie da się ukryć, że w różnych rankingach bukmacherskich prym wiedzie zazwyczaj jeden bukmacher i jest to STS. Warto przybliżyć ofertę tego buka oraz porównać ją z innymi zakładami. Oczywiście ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie, jednak w wielu artykułach można znaleźć informacje, które wspomogą wybór.

Obstawianie meczy STS – metody są wszędzie te same!

Jak grac w STS zeby wygrac? Na podobnych zasadach, jak i w przypadku reszty bukmacherów. Przyda się tutaj opracowana strategia i plan, według którego będziesz typować, tym bardziej, że jest co obstawiać w STS – bukmacher ten posiada szeroką ofertę skierowaną na wiele dyscyplin sportowych, zarówno tych popularnych, jak i mniej znanych. Jak typować w STS? Oczywiście możesz online oraz w punktach naziemnych – ten legalny bukmacher posiada obie licencje na prowadzenie zakładów wzajemnych. Zanim postawisz kupon, zrób dobre rozeznanie w dziedzinach i ligach, zwróć uwagę na kursy. Zasady gry w STS nie odbiegają od innych bukmacherów, zatem jeśli opracujesz jeden plan na dany sezon, możesz go wykorzystać u innych operatorów.

A może chcesz wiedzieć, jak grać w STS z dodatkowymi środkami bonusowymi? Aktualnie bukmacher ten przewiduje kilka opcji promocyjnych, z których mogą korzystać nowi klienci. Dostępny jest bonus bez depozytu oraz od depozytu, ale klientów, którzy obawiają się utraty swojego depozytu, może zainteresować zakład bez ryzyka.

Oferta bonusowa może wydawać się interesująca, lecz przypominamy o konieczności czytania regulaminów przed skorzystaniem z jakiejkolwiek propozycji. Znajomość regulaminów bukmacherskich jest jednym z elementów strategii gry – nieznajomość prawa (także tych regulaminowych) szkodzi, dlatego przed przystąpieniem do zakładów poczytaj o zasadach panujących w danej firmie. Dotyczy to wszystkich buków – także Star-Typ Sport. Bukmacher STS jak grać sugeruje chociażby przez to, że jest jednym z największych potentatów na polskim rynku.

Inne propozycje bukmacherów

Aktualnie na polskim rynku funkcjonuje kilkanaście legalnych podmiotów bukmacherskich, więc klienci mają w czym wybierać. Kto jeszcze posiada licencję na urządzanie zakładów wzajemnych? Jest to między innymi Totolotek, LV BET, PZBuk, Milenium, Fortuna, forBET. Pełną listę znajdziesz na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów. W ostatnim czasie zezwolenia uzyskało wiele nowych firm, lecz w większości przypadków oferta jeszcze się kształtuje i nie możemy powiedzieć o niej zbyt wiele. Jednak jeśli chcesz wiedzieć, jak w nich wygrywać, bądź na bieżąco i śledź bukmacherskie propozycje.

Przedstawiliśmy możliwe metody na to, jak wygrywać w STS i innych zakładach bukmacherskich. Oczywiście wciąż sugerujemy, aby rozważnie podchodzić do obstawiania i pamiętać o tym, że żaden typ nie jest pewny i stuprocentowy. Ryzyko przegranej jest wpisane w tę rozrywkę, dlatego osoby lubiące adrenalinę tak chętnie korzystają z usług zakładów bukmacherskich.

Wielu typerów posiada kilka kont u różnych bukmacherów. Pozwala im to chociażby na wybór najlepszych kursów w danym spotkaniu. Jednak wciąż nie należy zapominać, że stawiają oni zrównoważone kwoty. Wiemy, że zapytania w stylu „bukmacher jak wygrac” czy „zakłady bukmacherskie jak grać” to częste zapytania, ale nie możesz zapominać o tym, że każdy buk chce zarobić (co nie jest dziwne, na zyskach opiera się każdy biznes), a robi to dzięki wpłaconym przez Ciebie depozytom, które obstawisz i niestety przegrasz. Oczywiście najczęściej wykorzystuje się niewiedzę i brak doświadczenia graczy oraz emocje, które nimi rządzą podczas typowania. Jednak osoby ustalające kursy to też ludzie i zdarzają im się omyłki, które sprytnie wykorzystują typerzy z doświadczeniem. Jednak żaden bukmacher nie przepada za graczami, którzy mają swoje sposoby na zwycięstwo, a tym bardziej, kiedy chodzi o większe kwoty. Tak więc można spodziewać się tego, że zostaną nałożone pewnego rodzaju ograniczenia na gracza, który w swoich działaniach jest bardzo skuteczny.

Niezależnie od tego, jaką technikę obstawiania przyjmiesz, powinieneś pamiętać o tym, że bukmacherka zawsze wiąże się z ryzykiem uzależnienia i utraty środków finansowych, dlatego graj odpowiedzialnie. Poradniki znalezione online, takie jak nasze, mogą rozwiać pewne wątpliwości, natomiast wybór zawsze należy do Ciebie – czy w przypadku wyboru zakładu bukmacherskiego, czy sposobu gry. Jeśli zapytasz nas, jak grac w zaklady bukmacherskie, my na pewno odpowiemy, że rozsądnie i z głową.

Oceń artykuł