Forbet opinie i recenzja 2020

2 czerwca 2020

Forbet zakłady bukmacherskie na rynku polskim

Firma Forbet jest jedną z najmłodszych firm na rynku w Polsce, której domeną są zakłady bukmacherskie. Pomimo tego, że licencję na organizowanie zakładów od Ministerstwa Finansów otrzymali w maju 2016 roku, to swoje usługi zaczęli świadczyć dopiero kilka miesięcy później, a konkretnie w sierpniu. Priorytetem tej organizacji są przede wszystkim zakłady obstawiane online, jednak posiadają również swoje punkty naziemne. Właścicielem bukmachera Forbet jest spółka Forbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W tym tekście przyjrzymy się dokładniej ofercie bukmachera, a także zapoznamy się z opiniami graczy. Bez wątpienia jest to jedna z ciekawszych firm w zakresie zakładów wzajemnych, które działają na naszym krajowym rynku.

Zakłady bukmacherskie to rozrywka

W społeczeństwie nadal można się spotkać z bardzo negatywnymi opiniami, które dotyczą obstawiania bukmacherskich zakładów. Często nawet samo wspomnienie tego terminu, powoduje u ludzi zniechęcenie do dalszej rozmowy. Wiele osób poprzez błędne traktowanie obstawiania meczów, zapomina czym tak na prawdę one są. Warto więc przypomnieć, że są one przede wszystkim rozrywką. Aktualnie jest niezmiernie trudno o dużo lepiej rozwijającą się formę rozrywki dla kibiców sportowych. Postawienie zakładu jest tak naprawdę wierzchołkiem tego całego procesu. Wcześniej składają się na niego między innymi regularne śledzenie wydarzeń ze świata sportu, analiza dotychczasowych statystyk zespołów oraz zawodników oraz konsultowanie swoich przemyśleń z innymi typerami.

Problem polega jedynie na umiarze. Zakłady bukmacherskie, podobnie jak wiele innych form rozrywki, wymagają od człowieka umiaru. Bez tego każda rzecz, której człowiek się dotknie, może z biegiem czasu przekształcić się w coś negatywnego i bardzo źle wpłynąć na jego życie codzienne. Nie bez powodu są one przeznaczone wyłącznie dla osób które ukończyły 18 lat. Warto więc najpierw zapoznać się ofertą danego bukmachera, niż osądzać go na podstawie powszechnie panujących opinii.

Internetowa strona firmy Forbet zakłady bukmacherskie

W dzisiejszych czasach strona internetowa służy za wizytówkę dla wielu firm. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku legalnych bukmacherów. Mają oni świadomość, że oprócz punktów stacjonarnych muszą zapewnić swojemu klientowi dobrze prosperującą internetową stronę. Wielu nowych graczy zastanawiając się, którego bukmachera wybrać ogromną wagę przywiązuje do wyglądu oraz funkcjonalności jego strony internetowej. Osoby, których domeną jest obstawianie zakładów wzajemnych przez sieć Internet, strona legalnego bukmachera jest istnym centrum dowodzenia. Tego typu witryna powinna być priorytetem firm oferujących zakłady bukmacherskie. Gracze wymagają, aby była ona dobrze wykonana i dostarczała jak najwięcej funkcjonalności.

forbet5

Bez wątpienia powyższa uwagi mocno do serca wzięła sobie firma bukmacherska Forbet. Operator zakładów bukmacherskich przygotował dla swoich użytkowników stronę, która jest niezwykle przejrzysta oraz bardzo intuicyjna. Wielu legalnych bukmacherów decyduje się na ciemną kolorystykę strony, jednak Forbet bukmacher postanowił rozwiązać to inaczej. Szata graficzna zdominowana została przez jasne barwy, a zielono-granatowe elementy doskonale wypełniają resztę przestrzeni. Widać, że postanowiono skorzystać z usług ekspertów, ponieważ strona wygląda naprawdę profesjonalnie. Użytkownik z łatwością odnajdzie każdą potrzebną mu zakładkę. Strona główna jest tak dobrze skonstruowana, że zgubienie się na niej graniczy niemal z cudem.

Użytkownicy wypowiadają się o samej witrynie bardzo ciepło. Wśród nich można znaleźć opinie graczy mówiących, że strona legalnego bukmachera Forbet jest jedną z najładniejszych wśród firm tego typu na polskim rynku. Oprócz niezwykle intuicyjnego interfejsu, sporą zaletą jest jej krótki czas ładowania oraz brak błędów podczas użytkowania. Można odnieść wrażenie, że sama strona wykonana jest w klasycznym stylu i nie ma niej zbyt wielu nowoczesnych rozwiązań. Jednak w żadnym stopniu nie wpływa to na jej funkcjonalności, które spisują się jak najbardziej poprawnie.

Jak wygląda strona główna u legalnego bukmachera Forbet

Kolorystyka strony z pewnością mocno podnosi jej estetykę, jednak posiada pewne mankamenty. Z pewnością dla graczy, których często interesuje oferta zakładów wieczornych, powinien zostać wprowadzony tak zwany „tryb nocny” na stronie. Nie da się ukryć, że jasne kolory znajdujące się na stronie mogą mocno irytować użytkownika, który przegląda ofertę zakładów Forbet o późnej porze. Być może jest to więc dobra sugestia dla firmy, aby w ten sposób jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z ich serwisu. Co do podziału strony, bukmacher Forbet niewiele różni się od innych legalnych bukmacherów działających na naszym rynku. W centrum strony dostępny jest ruchomy baner, który informuje gracz o obecnych promkach na zakłady bukmacherskie. Często, aby z nich skorzystać gracz musi spełnić warunki obrotu. U bukmachera Forbet obejmują one zarówno pierwszy, jak i drugi depozyt.

Pod nim znajduje się tabelka, która przedstawia obecnie rozgrywane spotkania, które użytkownik ma możliwość obstawić na żywo. Poniżej tej tabelki znajduje się kolejna zazwyczaj o wiele większych rozmiarów. Jest to najpopularniejszych wydarzeń sportowych na dany dzień. Często użytkownik może tam znaleźć naprawdę wysokie kursy. Warto podkreślić, że te popularne zakłady dotyczą różnych dyscyplin sportu, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Po lewej stronie znajduje się kolumna, w której gracz ma do dyspozycji wszystkie dyscypliny sportowe, na jakie może zawierać zakłady bukmacherskie. Powyżej tej kolumny znajduje się jej wyróżniona część, która przedstawia aktualnie najpopularniejsze rozgrywki lub turnieje obstawiane przez graczy. Trzeba przyznać, że strona główna prezentuje się naprawdę solidnie.

Po prawej stronie witryny na użytkownika czeka okienko, w którym pojawiać się będą wybrane przez niego typy. Istnieje także możliwość skorzystania z kalkulatora, dzięki któremu gracz będzie miał możliwość dokładnego przeliczenia wartości swojego kuponu. Podsumowując użytkownik nie będzie miał żadnego kłopotu z wyszukaniem swojej ulubionej dyscypliny. Sprzyja temu również fakt, że nad kolumną z dyscyplinami umieszczona została wyszukiwarka, a także filtrowanie na podstawie czasu danego wydarzenia. U góry strony znaleźć można zakładki dotyczące zakładów na żywo, wirtualnych sportów, mobilnej aplikacji oraz różnego rodzaju statystyki.

Strona główna na urządzenia mobilne

Legalny bukmacher Forbet zadbał również o swoich klientów, którzy na co dzień do obstawiania zakładów wzajemnych korzystają z urządzeń mobilnych. Oprócz świetnej aplikacji mobilnej, o której więcej informacji podamy poniżej, Forbet oferuje responsywną witrynę na przeglądarki smartfonów oraz tabletów. To bez wątpienia duży ukłon w stronę użytkowników, którzy nie muszą męczyć się z wersją komputerową na swoich telefonach. Jest to bardzo popularne rozwiązanie na rynku zakładów w Polsce, a więc nie powinno dziwić, że różne rodzaje zakładów dostępne są także na mobilne urządzenia.

Co prawda nie jest ona tak szybka, jak witryny, w które wyposażeni są inni legalni bukmacherzy na polskim rynku, ale wygląda bardzo dobrze pod względem estetycznym i jest bardzo prosta w korzystaniu. Istotne w przypadku tego rozwiązania jest to, że funkcjonuje ona bezbłędnie na najpopularniejszych przeglądarkach mobilnych, czyli Chrome lub Safari. Opinie graczy o obu wersjach strony udostępnionej przez zakłady bukmacherskie Forbet są przeważnie pozytywne, gdyż ciężko się do czegoś przyczepić.

Aplikacja mobilna Forbet zakładów bukmacherskich

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie w naszym kraju, to już dawno nie ogranicza się ono do spacerowania klientów do punktów naziemnych. Od wielu lat mocne piętno w działalności wielu przedsiębiorstw odcisnął Internet i nie inaczej jest również w przypadku rozrywki, którą bez wątpienia jest zawieranie zakładów wzajemnych. Nie da się ukryć, że im większa wygoda w korzystaniu z pewnych funkcji, tym więcej użytkowników się na nie zdecyduje. Tak samo wygląda to w zakładach bukmacherskich, gdzie niemal każda firma posiada stronę internetową, na której gracze mają możliwość sprawdzania oferty oraz typowania wybranych przez siebie zakładów bukmacherskich. Na polskim rynku to jednak nie wystarczy.

forbet mobile

Obecnie postęp technologii przyczynił się do tego, że wszyscy legalni bukmacherzy chcąc mocniej zaistnieć na rynku zakładów bukmacherskich, muszą udostępnić swoim klientom mobilną aplikację. W sieci Internet znaleźć można wiele wyników badań jednoznacznie wskazujących na to, że dużo więcej czasu ludzie spędzają przy urządzeniach mobilnych. Użytkownik ma telefon zawsze pod ręką, a dzięki temu zakład postawić może w każdym miejscu i czasie. U bukmachera Forbet mobilna aplikacja jest dostępna kompletnie za darmo. Oferta zakładów mobilnych dedykowana jest na urządzenia wyposażone zarówno w system operacyjny Android, jak i system iOS.

Polski bukmacher Forbet i jego aplikacja mobilna

Forbet posiada własną aplikację mobilną, która wyposażona jest w kilka ciekawych udogodnień. Z pewnością wielu użytkowników uzna jest za przydatne podczas częstego typowania za pomocą mobilnego urządzenia. Zakłady bukmacherskie Forbet nie poszły w tym przypadku prostszą drogą, jak uczynili to niektórzy bukmacherzy w Polsce. W swojej ofercie udostępniają swoim użytkownikom aplikację mobilną, która zdecydowanie różni się od responsywnej strony dedykowanej przeglądarkom urządzeń mobilnych. Aplikacja w dużej mierze przypomina wersje komputerową strony, co w tym przypadku zaliczyć można na plus.

Ogromną zaletą aplikacji jest z pewnością to, że jest ona bardzo wygodna i prosta w obsłudze. Gracz bez problemów uzyskuje dostęp do wszelkiego rodzaju zakładów wzajemnych zarówno tych przedmeczowych, jak i na żywo. Istnieje także możliwość korzystania z rozrywki, jaką zapewniają popularne ostatnimi czasy sporty wirtualne. Bukmacher Forbet oferuje również opcję oglądania meczowych transmisji na żywo, a także funkcję „match tracker”, o której więcej opowiemy trochę później. Dodatkowo za pomocą aplikacji użytkownik może dokonywać błyskawiczne wpłaty i wypłaty. Całość ubrana jest w bardzo przyjemną dla oka szatę graficzną, co również przyciąga wielu nowych graczy. Opinie o Forbet aplikacji mobilnej są naprawdę pozytywne i wielu jej użytkowników ją poleca.

Jak zainstalować aplikację do bukmacherskich zakładów Forbet?

To z pewnością pytanie, które rzadko spotyka się na rynku aplikacji mobilnych. Przeważnie wygląda to tak, że wchodzi się w sklep Google Play, wyszukuje potrzebną aplikację, a następnie po prostu się ją instaluje. W przypadku aplikacji dotyczących zakładów bukmacherskich, ta kwestia jest nieco bardziej skomplikowana. W głównej mierze ograniczenia dotyczą posiadaczy urządzeń mobilnych, które funkcjonują na podstawie systemu operacyjnego Android. Wynika to z tego, że firma Google nie zezwala na umieszczenie w swoim sklepie aplikacji, które należą do firm oferujących zakłady bukmacherskie. Bez znaczenia jest również to czy jest to legalny bukmacher.

Dlatego też w przypadku aplikacji firmy Forbet zakłady bukmacherskie instalacja wygląda trochę inaczej. Pierwszym krokiem będzie zmiana ustawień urządzenia mobilnego. Należy wówczas w ustawieniach zabezpieczeń odnaleźć zakładkę, która dotyczy pobierania plików z nieznanych źródeł. Potrzebne jest w tym przypadku zezwolenie na tego typu działania, a gdy już użytkownik to zrobi może udać się na stronę internetową bukmachera Forbet. Tam musi odnaleźć zakładkę dotyczącą aplikacji mobilnej, a następnie kliknąć przycisk „Pobierz”. Po pobraniu pliku użytkownik powinien wykonać dalsze instrukcję związane z instalacją. Po zainstalowaniu ikonka z logiem firmy zakłady bukmacherskie Forbet pojawi się na urządzeniu mobilnym użytkownika. Warto umieścić ją na ekranie głównym, ponieważ to pozwoli na jeszcze szybszy dostęp do mobilnych zakładów bukmacherskich.

W przypadku urządzeń wyposażonych w system iOS sytuacja jest o wiele prostsza. Użytkownik bez problemu odnajdzie ją w aplikacji App Store, skąd może ją pobrać. Aplikacja zostanie zainstalowana automatycznie, a użytkownik bez większych problemów będzie mógł rozpocząć obstawianie zakładów wzajemnych u legalnego bukmachera Forbet z poziomu swojego urządzenia mobilnego. Warto przypomnieć, że w ramach aplikacji jest dostępna równie szeroka oferta, co w przypadku klasycznej strony internetowej. Użytkownik ma do dyspozycji mnóstwo dyscyplin sportowych, dzięki czemu nigdy nie grozi mu nuda. Podsumowując aplikacja mobilna firmy Forbet posiada mnóstwo funkcjonalności na wysokim poziomie. Dzięki temu są w stanie zapewnić swoim klientom rozrywkę na najwyższym poziomie.

Opinie graczy Forbet o aplikacji mobilnej

Obstawianie zakładów wzajemnych przy pomocy aplikacji bukmachera Forbet staje się coraz bardziej popularne wśród użytkowników. Zazwyczaj można się spotkać z pozytywnymi opiniami, które dotyczącą wyjątkowej prostoty oraz funkcjonalności, w jakie została wyposażona. To wszystko pozwala graczom dużo łatwiej typować swoje ulubione zdarzenia i sprawia im to o wiele więcej frajdy. Wielu graczy chwali również system promek, który dostępny jest jedynie poprzez korzystanie z mobilnej aplikacji. Zakłady bukmacherskie Forbet spisały się na medal, jeśli chodzi o jakość swojego produktu na urządzenia mobilne. Bez wątpienia gracz, który postanowi sięgnąć po aplikację, którą posiada w swojej ofercie bukmacher Forbet nie będzie zawiedziony.

Funkcja cashout w Forbet3

Dość niskie wymagania systemowe przyczyniają się do tego, że z jej usług korzystać można także na starszych modelach mobilnych urządzeń. Piłka nożna, wirtualne sporty, esport to tylko niektóre z dyscyplin znajdujących się w szerokiej ofercie na aplikacji mobilnej. Jest to produkt świetnie przygotowany, dzięki czemu opinie graczy są na ogół bardzo dobre. Aplikacja z pewnością należy do czołówki na rynku zakładów wzajemnych, co dodatkowo potwierdzić może ranking bukmacherów.

Oferta zakładów u bukmachera Forbet recenzja

Bez wątpienia tym co przyciąga nowych graczy do skorzystania z usług każdego legalnego bukmachera, jest szeroki zakres oferty zakładów bukmacherskich. Na rynku zakładów w Polsce najpopularniejszym sportem do obstawiania jest piłka nożna. Nie inaczej jest w przypadku bukmachera Forbet, który najwięcej wydarzeń oferuje właśnie z tej dyscypliny sportu. Znaleźć można zakłady dotyczące wszystkich lig ze starego kontynentu, a także na najpopularniejsze rozgrywki piłkarskie, którymi bez wątpienia są Liga Mistrzów oraz Liga Europy. Fani egzotycznych kierunków także znajdą coś dla siebie, ponieważ bukmacher Forbet oferuje możliwość obstawiania rozgrywek drużyn z Afryki. Jeśli chodzi o polską ligę, to gracze mogą typować spotkania poczynając od Ekstraklasy, a kończąc na drugiej lidze. Minimalna kwota potrzebna do postawienia zakładu to zazwyczaj dwa złote.

Jednak zakłady bukmacherskie Forbet to nie tylko obstawianie piłki nożnej. Równie dobrze rozwinięta jest oferta dedykowana fanatykom czarnego sportu, czyli po prostu żużla. Bukmacher Forbet mocno inwestuje w te dyscyplinę, przez co stara się regularnie ulepszać ofertę dotyczącą zdarzeń żużlowych. Oprócz klasycznych typów takich jak zwycięzca wyścigu lub ilość punktów zdobytych przez konkretnego zawodnika, użytkownik może typować rozgrywki bieg po biegu. Zakłady wzajemne dotyczące pojedynczych biegów są bez wątpienia świetnym dodatkiem dla kibiców żużla.

W swojej ofercie legalny polski bukmacher posiada również wiele innych sportowych dyscyplin. Znaleźć można siatkówkę, koszykówkę, tenis, różnego rodzaju sporty walki i wiele innych. Użytkownik otrzymuje również szeroką ofertę dotyczącą esportów, które z roku na rok zyskują coraz większa popularność. Przygotowana również została oferta dedykowana zakładom specjalnym. Zazwyczaj dotyczą one wydarzeń politycznych, sportowych lub filmowych. Na przykład, który aktor zagra daną rolę w konkretnym w filmie. Można również typować zwycięzce wyborów prezydenckich w różnych krajach.

Kursy jakie posiada Forbet bukmacher

Nie da się ukryć, że w przypadku zakładów bukmacherskich istotną sprawą jest wysokość kursów. Jest to bez wątpienia czynnik, który wpłynie na pozyskiwanie nowych graczy oraz pomoże w utrzymaniu stałych użytkowników. Jeśli chodzi o kursy to Forbet oferuje jedne z najlepszych kursów na zakłady na polskim rynku. Dodając do tego zwiększenie ewentualnych wygranych o 6% przy okazji zawierania akumulacyjnych zakładów może sprawić, że Forbet posiadać będzie jedną z najbardziej atrakcyjnych oferta na rynku bukmacherskim w naszym kraju.

Zakłady live w ofercie bukmachera Forbet

Kiedyś gracze, którzy brali udział w stawianiu zakładów bukmacherskich mogli typować wyłącznie zdarzenia przedmeczowe. Dotyczyło to głównie zwycięzcy spotkania lub tego ile padnie podczas danego meczu bramek. Legalni bukmacherzy każdego roku starali się poszerzać swoją ofertę, aby zainteresować sobą nowych graczy i przy okazji utrzymać stałych użytkowników. Postęp technologiczny wprowadził wiele zmian na świecie i miało to miejsce również w przypadku biznesu, którym są zakłady bukmacherskie. Dzięki temu jak korzystanie z Internetu rozpowszechniło się wśród ludzi, legalni bukmacherzy podjęli decyzję o dodaniu do swojej oferty obstawiania zakładów na żywo. To z pewnością bardzo pozytywnie wpłynęło na polski rynek.

Zakłady live polegają na stawianiu zakładów wzajemnych podczas trwania danego wydarzenia sportowego. Gracz może na bieżąco reagować na wydarzenia na boisku. Ważną kwestią jest to, że obstawianie na żywo nie jest ograniczone wyłącznie do wytypowania końcowego rezultatu. Bez wątpienia jest to najpopularniejszy typ, jednak legalni bukmacherzy przygotowują o wiele więcej zdarzeń dla swoich klientów. Nie da się ukryć, że obecnie zakłady na żywo powinny być obowiązkowym punktem w ofercie każdego legalnego bukmachera.

Obstawianie na żywo – Forbet opinia

Bukmacher Forbet przygotował dla swoich użytkowników również bogatą ofertę zakładów live. Menu jest bardzo przejrzyste, a kolorystyka jest niezwykle przyjemna dla oka. Z pewnością do głównych zalet można zaliczyć szeroki zakres dostępnych rynków, a dotyczy to przede wszystkim tenisa, piłki nożnej oraz hokeja na lodzie. Oprócz tego pozytywne opinie graczy związane są z rynkiem koszykówki, piłki ręcznej, siatkówki czy nawet esportu. Dodatkowo Forbet zakłady bukmacherskie można pochwalić za udostępnienie użytkownikom statystyk oraz funkcji match trackera. Jedną z najlepszych funkcjonalności jest z pewnością możliwość oglądani transmisji meczowych na żywo, które są naprawdę wysokiej jakości.

Bukmacher Forbet daje do dyspozycji swoim graczom możliwość oglądania relacji ze spotkań ligi hokejowej NHL. Użytkownik otrzymuje również dostęp do licznych tenisowych turniejów. Co prawda brakuje relacji ze spotkań najlepszych piłkarskich lig, jednak jak wiadomo prawa do transmisji tego typu rozgrywek są niezwykle kosztowne. W tym przypadku użytkownicy mają do czynienia z zaledwie kilkoma relacjami w tygodniu, z tym że zazwyczaj nie można liczyć na spotkania największej rangi. Pomimo tego na temat oferty zakładów w trakcie trwania spotkania od firmy Forbet opinie graczy są bardzo pozytywne. Warto zaznaczyć, że obstawianie zakładów live u legalnego bukmachera Forbet jest zgodne z prawem, gdyż posiada on odpowiednie zezwolenie od Ministra Finansów.

Oferta zakładów bukmachera Forbet na rozgrywki esportowe

Coraz większą popularność zarówno wśród graczy, jak i osób zajmujących się na co dzień typowaniem zdobywają rozgrywki esportowe. Tendencję wzrostową umiejętnie postanowili wykorzystać legalni bukmacherzy na rynku w Polsce. Oprócz wprowadzenia do swojej oferty atrakcyjnej oferty na zdarzenia esportowe, kilku z nich postanowiło zaangażować w sponsorowanie, a co za tym idzie promowanie tego typu rozgrywek w naszym kraju. Marketingowy potencjał jest tak potężny, że niemal wszystkie światowe organizacje esportowe postawiły przed sobą jeden cel. Chcą by uznano esport za pełnoprawną sportową dyscyplinę i wprowadzić zawody esportowe na olimpiadę.

Warto jednak zacząć od wyjaśnienia, czym właściwie jest esport? Jest to sport elektroniczny, w którym zawodnicy rywalizują między sobą w grach komputerowych. Pomimo tego, że zawodnicy esportowi nie potrzebują wybiegania na boisko czy parkiet, to również muszą regularnie trenować. Podobnie jak w rzeczywistych dyscyplinach sportowych tu również wpływ na wynik mają takie kwestie jak przeziębienie, czy kłótnia pomiędzy zawodnikami z drużyny dzień przed spotkaniem. Wszelkiego rodzaju kontuzje czy mniejsze urazy również mogą mieć wpływ na dyspozycję zawodników. Swoją ofertę o zakłady na zdarzenia esportowe postanowił również poszerzyć bukmacher Forbet.

forbet

Oferta, które przedstawił swoim użytkownikom legalny bukmacher Forbet nie jest zbyt szeroka. Ważne jest jednak to, że znaleźć tam można najpopularniejsze gry – League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, StarCraft, Dota2, Overwatch oraz Warcraft III. Użytkownicy oprócz zakładów przedmeczowych, mają do dyspozycji także zakłady live. W przypadku oferty kursowej, która zazwyczaj należy do jednych z najwyższych na rynku, tak w przypadku rozgrywek esportowych prezentuje się ona dużo gorzej. Gracze nie mogą jednak narzekać na ilość dostępnych rynków, ponieważ zazwyczaj jest ich ponad 30. Warto podkreślić, że stawianie tego typu zakładów jest w pełni zgodne z prawem, a udział w nielegalnych grach hazardowych podlega w naszym kraju surowym karom.

Czym są wirtualne sporty?

Nim przejdziemy do oferty na sporty wirtualne, którą przygotował dla swoich graczy Forbet bukmacher, odpowiedzmy sobie na pytanie czym virtuale w ogóle są? Niemal każdy legalny bukmacher w naszym kraju posiada w swojej ofercie zakłady na sporty wirtualne. Typowanie tego rodzaju zakładów w ciągu ostatnich lat mocno zyskało na popularności. Nie da się ukryć, że jest świetna alternatywa dla sytuacji, gdy aktualnie na świecie nie rozgrywane są żadne istotne wydarzenia sportowe. Bukmacherzy prześcigają się w podnoszeniu atrakcyjności swojej oferty. Ma to im pomóc w pozyskiwaniu nowych użytkowników, a także utrzymać stałych graczy.

Przede wszystkim warto pamiętać, że sporty wirtualne nie są dyscypliną, a wyłącznie usługą udostępnioną przez większość bukmacherów. Gracz ma możliwość obstawiania spotkań piłki nożnej, tenisa, wyścigów konnych oraz koszykówki. Zazwyczaj szerokość oferty zakładów ograniczona jest do bardzo podstawowych typów. Obstawić można głównie rezultat końcowy, opcję handicapu, a także ilość punktów lub bramek w danym spotkaniu. W przypadku typów na sporty wirtualne gracz nie powinien spodziewać się typów takich jak podwójna szans, pierwszy strzelec bramki, czy kiedy zostanie zdobyty kolejny punkt.

Jak rozgrywane są wirtualne sporty?

W przypadku sportów wirtualnych między sobą rywalizuj jeden algorytm z drugim algorytmem. Całe zdarzenie sędziowane jest także przez wcześniej przygotowany algorytm. Nie polega to na przejęciu sterów przez użytkownika, gdyż nie jest to gra komputerowa. Gracz może jedynie oglądać wizualizację wcześniej zaprogramowanych zdarzeń, a jedyne co może zrobić to analizować wyniki poprzednich spotkań. Zazwyczaj na podjęcie decyzji o postawionym typie ma bardzo mało czasu, ponieważ kolejne wydarzenia rozpoczynają się z reguły co trzy minuty. Oczom gracza ukaże się wyłącznie coś co przypomina skrót telewizyjny, gdzie zobaczy najważniejsze akcje, strzelone bramki itd. Powodzenie warunkowane jest za sprawą algorytmu, na którego działanie nie ma wpływu żaden użytkownik.

Jak dobrze obstawiać wirtualne sporty?

Tą kwestię podzielić można na dwa sposoby. Zacznijmy od tej prostszej, który stosuje na co dzień spora ilość graczy. Polega to wyłącznie na sprawdzeniu oferty, wybraniu najwyższych kursów, a następnie postawieniu swojego kuponu. Kolejnym krokiem będzie odczekanie kilku minut na finalny rezultat. Następnie użytkownik otrzymuję informację o wygranej lub przegranej. Można więc powiedzieć, że proces ten jest bardzo podobny do grania na tak zwanym „jednorękim bandycie”. Tego typy gry znaleźć można w kasynach. Gracze, którzy mają negatywny stosunek do virtuali, często porównują je właśnie do tego typu rozgrywek.

O wiele więcej czasu będzie kosztował użytkownika ten drugi sposób. Rozważne stawianie zakładów wzajemnych na wirtualne sporty wymaga dużej ilości czasu, a przede wszystkim dużo logicznego myślenia. Nie jest najlepszym pomysłem rzucać się na pierwszy lepszy zakład, działając dodatkowo pod presją zegara, który odlicza czas do następnego zdarzenia. Impulsywność w przypadku zakładów wzajemnych nie jest pożądaną cechą. Wręcz przeciwnie może ona doprowadzić gracz do ogromnych problemów. Warto więc pamiętać, że zakłady bukmacherskie muszą być traktowane przede wszystkim, jako bezpieczna rozrywka. Powszechnie wiadomo, że hazard związany jest z ryzykiem, jednak w interesie gracz leży to, by było go jak najmniej.

Nim gracz rozpocznie obstawianie błyskawicznych zakładów wzajemnych dotyczących sportów wirtualnych, warto by najpierw przetestował ja sam w zaciszu domowym. Firmy oferujące zakłady bukmacherskie, zazwyczaj udostępniają ofertę kolejnych spotkań na swojej stronie. Użytkownik może je sobie wydrukować lub przepisać na kartkę, a następnie wytypować je według własnego uznania. Wszystkie swoje typy spisuje na kartce lub w jakimś pliku. Pozostaje mu jedynie czekać na rezultaty. Na ich podstawie może ocenić jak mu poszło. Ten proces warto powtórzyć od kilku do nawet kilkunastu razy, aż wytypowane przez gracza zakłady w teorii zaczną generować zysk.

Wirtualne sporty oraz ich zalety

Bez dwóch zdań za główną zaletę zakładów na wirtualne sporty uznać można ich tempo. Użytkownik może w trakcie jednego dnia obejrzeć, a tym samym obstawić ogromną ilość zdarzeń. Kolejną rzeczą, którą można zapisać na plus, jest z pewnością wartość kursów. Są one naprawdę bardzo atrakcyjne, co tym bardziej zachęca użytkownika do skorzystania z tej oferty. Niezwykle ciężko będzie trafić na takie z kursem min w okolicach 1.10. Spora większość to takie, które wystawione są z kursem min w okolicach 2.00. Ewentualne wygrane uzyskane przy stawianiu zakładów wzajemnych na virtuale, wypłacane są na koncie użytkownika błyskawicznie. Oznacza to, że chwilę po rozstrzygnięciu danego zdarzenia, środki lądują w depozycie użytkownika.

Wady wirtualnych sportów – opinie graczy

Użytkownik w przypadku rozpoczęcia typowania zakładów ze sportów wirtualnych, również narażony jest na spore ryzyko. Tu nie ma możliwości przeanalizowania sobie statystyk zespołów z ostatnich spotkań, a także nie pomoże dobra znajomość drużyn, czy zawodników. Wszystkie zdarzenia uzależnione są od wcześniej przygotowanego algorytmu, na którego działanie żaden użytkownik nie ma wpływu. Nie da się przeanalizować czynników, które mają wpływ na jego przyczynowość. Niezwykle szybkie tempo oraz bardzo krótki odstęp pomiędzy kolejnymi zdarzeniami również można dopisać do wad. W krótkim czasie na gracz może zadziałać impuls, a co za tym idzie jest większa szansa, że postawi całkowicie nieprzemyślany zakład. Trzeba być więc bardzo ostrożnym zabierając się za obstawianie tego typu bukmacherskich zakładów.

Forbet zakłady bukmacherskie i oferta na virtuale

Forbet posiada w swojej ofercie zakłady wirtualne na tenis, piłkę nożną, wyścigi konne, a także wyścigi psów. Wizualizacja komputerowa tych zdarzeń wygląda przyzwoicie, ale sporo brakuje jej do ideału. Zdarza się, że w trakcie oglądania transmisja delikatnie się zacina. Świetnym rozwiązaniem bez wątpienia jest umieszczenie statystyk, które widoczne są w trakcie rozgrywanych zdarzeń. Gracz oglądając jedno spotkanie, może błyskawicznie przełączyć okno na kolejne i oglądać dwa zdarzenia na raz. Warto również wspomnieć o tym, że Forbet regularnie przygotowuje dla swoich użytkowników świeże promki, które dotyczą sportów wirtualnych.

Forbet zakłady bukmacherskie wspierają polski sport

Niewiele osób o tym pamięta, ale do 2009 roku dyscypliny sportowe w naszym kraju cieszyły się sporym wsparciem firm, które oferowały zakłady bukmacherskie. Po wprowadzeniu nowej ustawy hazardowej duża część sponsorów musiała nie tylko porzucić wspieranie zespołów oraz rozgrywek, ale na stałe zniknąć z polskiego rynku. Po wejściu w życie nowelizacji ustawy w roku 2017, legalni bukmacherzy coraz częściej widziani są jako partnerzy polskich klubów sportowych. W dzisiejszych czasach posiadanie sponsora jest sporą zaletą. Jest on w stanie zainwestować swoje własne pieniądze w klub, co w praktyce oznacza to, że klub lub zawodnik może poczynić spory postęp w pewnych aspektach. Często może to wpływać na osiąganie dużo lepszych wyników, a za tym również idą dużo większa dochody.

Na chwilę obecną niemal każdy legalny bukmacher w Polsce sponsoruje jakiś klub lub konkretną dyscyplinę. Nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku firmy Forbet zakłady bukmacherskie. Forbet bukmacher od razu po wejściu na rynek, mocno zaznaczył, że w swojej działalności istotne będą kwestie związane ze sponsoringiem. Pierwszą poważna współpracą było podpisanie kontraktu z najwyższą klasą rozgrywkową siatkówki mężczyzn, a więc z Plus Ligą. Wyjątkową inicjatywą było także czynne wspieranie Nocnej Ligi Halowej. Skutecznie promowano w ten sposób wszelką aktywność fizyczną oraz rekreację dla osób, które nie dysponują odpowiednią ilością czasu w ciągu dnia. Bez wątpienia był to mocny start w świecie sponsoringu.

Na chwilę obecną zakłady bukmacherskie Forbet zajmują się sponsorowaniem drużyn żużlowych a także piłkarzy. Tu warto podkreślić, że sponsorowane przez legalnego bukmachera Forbet kluby, czyli Hutnik Warszawa oraz KS Błonianka Błonie występują w 4 lidze. Jest to bez wątpienia świetny gest, a przede wszystkim szansa dla tych zespołów. Pieniądze zainwestowane w klub mogą umożliwić osiąganie sukcesów, a także otworzyć drogę do stawiania sobie coraz bardziej ambitniejszych celów. Jednak bukmacher Forbet zasługuję na znaczącą pochwałę za inną pozycję, w którą postanowił zainwestować. Mowa tu o wspieraniu reprezentacji Polski w AMP Futbolu. Firma zakłady bukmacherskie pełni rolę ich oficjalnego partnera. Jest to rodzaj piłki nożnej, gdzie zawodnicy są po amputacji jednej z kończyn dolnych(tyczy się zawodników z pola) lub kończyn górnych(tyczy się bramkarzy). Bez wątpienia jest to świetna inicjatywa i warto o tym mówić głośno.

Metody płatności u bukmachera Forbet opinie użytkowników

Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy Forbet bukmacher wykonał kilka ciekawych ruchów, co przyczyniło się do poprawienia jakości ich produktu. Zdecydowanie poprawiła się oferta i kursy są uznawane za jedne z lepszych na rynku. Użytkownicy mają również do dyspozycji atrakcyjny pakiet startowy oraz dobrze prosperująca aplikację mobilną. Przygotowana również została świetna oferta powitalna dla graczy, którzy decydują się na swój pierwszy depozyt. Jedną z takich promek jest kwota o wartości 2000 złotych, która jest do zdobycia po zasileniu pierwszego depozytu. Nowi gracze często decydują się na skorzystanie z udogodnień, których dostarczy im przygotowany przez firmę Forbet bonus powitalny.

Oprócz wyżej wymienionych zalet ważne jest również to, by użytkownik miał dużo możliwości dedykowanych wpłacaniu oraz wypłacaniu środków na swoje konto. W przypadku firmy zakłady bukmacherskie Forbet istnieje możliwość dokonywania wpłat, przy wykorzystaniu kart płatniczych MasterCard oraz Visa. Wielu nowych gracz chwali sobie udostępnienie płatności przy pomocy takich serwisów jak PayU, Dotpay czy Tpay.com. Forbet bukmacher na swojej stronie pozwala również na dokonywanie wpłat przy pomocy metody Paysafecard. Dodatkowo na plus zapisać można wpłacanie środków za pomocą SkyCash. Sporo osób kojarzy pewnie tą platformę z zakupywania biletów na przejazdy kolejowe lub komunikacją miejską. Jak widać u bukmacher Forbet można z jej pomocą doładować swój depozyt.

Ponadto zakłady bukmacherskie Forbet zadbały również o to, by ich użytkownicy nie byli zmuszeni zbyt długo czekać na swoje ewentualne wygrane. Błyskawiczne płatności umożliwia system Quick Pay, który zajmuje się przekazywaniem środków pieniężnych w czasie rzeczywistym. Platforma ta działa przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00. Wypłata z depozytu, która została zlecona przez gracza, powinna pojawić się na koncie bankowym w czasie nie większym, niż 30 minut. Jedyną wadą tego rozwiązania jest to, że nie obsługuje ona klientów wszystkich banków. Obsługiwane są wyłącznie BNP Paribas, PKO BP, mBank, Santander, Milenium ING, Alior Bank oraz Credit Agricole Bank. Jeśli użytkownik posiada konto w innym banku niż wyżej wymienione, to wypłata środków zostanie dokonana w trakcie maksymalnie dwóch dni roboczych.