Betclic opinie

  • bogata oferta transmisji live
  • dobre warunki cashbacku na start
  • wysokie kursy
W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

BetClic od dawna jest popularnym bukmacherem w naszym kraju. Jego oferta zakładów sportowych od zawsze była ciekawa i zachęcała nowych graczy do skorzystania z zakładów wzajemnych dostępnych na stronie internetowej operatora. Jednak w ramach tego, że w 2017 roku weszła Ustawa Hazardowa, która uniemożliwiła urządzanie zakładów bukmacherom, którzy nie posiadali odpowiedniej licencji. Bukmacher BetClic musiał wycofać swoją działalność z naszego kraju i zaczął się starać o zezwolenie Ministerstwa Finansów na legalne prowadzenie swojej działalności w Polsce. Zezwolenie Ministerstwa Finansów BetClic uzyskał dopiero 26 września 2018 roku, czyli półtora roku po wycofaniu się z kraju. Obecnie BetClic jest legalny i mógł wejść na polski rynek zakładów bukmacherskich. Jednak w wyniku komplikacji, strona internetowa z ofertą ruszyła w lipcu 2019 roku. Legalny bukmacher niemalże od razu przyciągnął sporą ilość użytkowników, którzy z ciekawości chcieli sprawdzić jaka jest oferta bukmachera oraz jakie rabaty bukmacherskie zaproponował operator. Obecnie BetClic zakłady bukmacherskie oferuje dosyć ciekawe, dlatego warto przyjrzeć się temu, co BetClic na swojej stronie posiada.

Nasz bonus: 200 PLN
Szczegóły
  • 200 zł zakład bez ryzyka
  • + 120% extra multi plus
Kod rejestracyjny VIP

Zakłady BetClic czyli bezpieczna rozrywka

Nadal niezwykle negatywnie kojarzone są zakłady bukmacherskie wśród ludzi na świecie. Osoby niezwiązane do tej pory z bukmacherką przez samo zasłyszenie tych słów, zniechęca do rozmowy na ten temat, a tym bardziej do podjęcia próby obstawiania. Pomimo traktowania zakładów bukmacherskich jako aktywności niezgodnej z prawem, niewartej uwagi a nawet niebezpiecznej sprawia, że społeczność przestaje zdawać sobie sprawę, że ostatecznie zakłady są po prostu rozrywką. Co ważniejsze, ciężko o lepiej rozwijającą, a jednocześnie emocjonującą formę rozrywki dla kibiców wszelkiego rodzaju dyscyplin. Na proces zawierania zakładów sportowych składają się takie etapy jak konsultowanie typów z innymi graczami, analiza osiągnięć drużyn, śledzenie wydarzeń sportowych. Obstawianie zakładów jest ostatnim etapem tego procesu.

Głównym problemem w tej kwestii jest nic innego jak umiar. Jak przy każdej innej formie rozrywki, zakłady bukmacherskie wymagają umiaru. Jeżeli tego nam zabraknie, wszystko za co weźmie się człowiek, może z czasem stać się szkodliwe, a także negatywnie wpłynąć na życie. Należy więc patrzeć w tym przypadku spojrzeć na kwestię zakładów sportowych, tym razem przez pryzmat korzyści, które przynoszą i traktować je jako jedną z kilku dostępnych form spędzania naszego czasu wolnego. Bukmacherka zapewnia wielkie emocje, ale również bezpieczeństwo, które jest warunkowane przez nowy porządek prawny.

Obowiązki legalnego bukmachera BetClic

Ustawa hazardowa z 2009 i jej nowelizacja, której najważniejsze postanowienia zaczęły obowiązywać od 1 lipca 2017 roku, wzbudzała skrajne emocje w środowisku bukmacherskim. Tylko te podmioty, które posiadają zezwolenie nadane przez Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju, zarówno w punktach naziemnych, jak i za pośrednictwem Internetu, bez problemu mogą posługiwać się tytułem legalnego bukmachera. Reszta operatorów internetowych, którzy do momentu nowelizacji bez problemów obsługiwali klientów z naszego kraju, byli zobligowani do zaprzestania swojej działalności. Firmy telekomunikacyjne są zobowiązane do blokowania takich witryn. BetClic jest podmiotem, który swoje zezwolenie od Ministra Finansów na prowadzenie działalności w zakresie zakładów sportowych otrzymał 26 września 2018 roku.

Zasady, których musi przestrzegać bukmacher w Polsce

Od wkładu wniesionego przez gracza bukmacher jest zobowiązany odprowadzić podatek w wysokości 12 %. Jeśli grasz u legalnych bukmacherów możesz mieć pewność, że wszelkie dane osobowe, które udostępnisz firmie, będą przetwarzana zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. Każdy bukmacher jest zobowiązany do weryfikowania wieku graczy, a w konsekwencji pozwalają na zawieranie zakładów wzajemnych tylko tym osobom, które mają ukończone 18 lat. Kolejnym obowiązkiem jest respektowanie zasad, które zawarte są w regulaminie dotyczącym odpowiedzialnej gry. Umożliwia to dbanie o odpowiednie zaangażowanie swoich klientów w obstawianie zakładów bukmacherskich.

Rola gracza w odpowiedzialnej grze

Bukmacher może robić wszystko aby wspierać odpowiedzialną grę swoich graczy. Jednak nie przyniesie to oczekiwanych efektów, jeśli tylko jedna strona będzie się w to angażować. Należy pamiętać, że to głownie gracz ma wpływ na to, czy zakłady bukmacherskie będą tym, czym faktycznie powinny być, czyli bezpieczną rozrywką. Aby o to zadbać, wystarczy, że wszyscy gracze będą się kierować wytycznymi. Pierwszą ważną kwestią jest to, aby grać wyłącznie za pomocą pieniędzy, które wcześniej przeznaczyliśmy na rozrywkę. Należy pamiętać, że pieniądze przeznaczone wcześniej na rachunki, nie służą do obstawiania. Kolejnym istotnym punktem jest to, że obstawianie nie powinno być traktowania jako zamiennik pracy. Nie możemy tego uznawać za sposób na zarobek tylko jako rozrywkę.

Istotna jest również podejście gracza do gry. Zakłady bukmacherskie należy traktować wyłącznie jako rozrywkę. Trzeba pamiętać, aby nie pozwalać sobie na pożyczanie pieniędzy od znajomych w celu zawierania zakładów wzajemnych. Może to prowadzić do poważnych zadłużeń oraz popsucia relacji ze znajomymi. Na sam koniec punkt, który jest równie ważny co wszystkie poprzednie. Każdy gracz musi potrafić zapanować na emocjami, często skrajnymi, które wywołują zakłady bukmacherskie. Jeśli gracz nie umie tego zrobić, powinien skorzystać on z pomocy placówek, które świadczą pomoc w tej kwestii. Informację o kontakcie z poradnią gracz może znaleźć na stronie internetowej każdego legalnego bukmachera.

Jaki wpływ ma bukmacher na odpowiedzialną grę

Firmy bukmacherskie posiadające miano legalnego bukmachera mają świadomość zagrożenia, stąd też podejmowane są przez nich różne działania mające zapobiegać uzależnieniu. Do tego typu działań wykorzystywane są różne narzędzia. Bukmacher musi uświadamiać klientom negatywne skutki, które mogą ich spotkać po przekroczeniu bezpiecznej granicy oddzielającej rozsądne i emocjonujące obstawianie od działań wynikających z uzależnienia.

Test odpowiedzialnej gry na BetClic

Strona legalnego bukmachera BetClic oferuje proste testy, które umożliwiają samodzielnie zweryfikować użytkownikowi, czy ma on problem z uzależnieniem się do stawiania zakładów. Taki test składa się z kilku a nawet kilkunastu pytań, które są związane z codziennością gracza. Użytkownik musi udzielać odpowiedzi typu tak lub nie. Po zakończeniu testu, w zależności od liczby wskazań, otrzymuje się sugestię odnośnie stanu sytuacji, w której znajduje się gracz.

Aby rozpocząć grę zarejestruj konto

Nie ma gracza, który biorąc udział w legalnych zakładach bukmacherskich, może nazwać się anonimowym. Bezpieczne przetwarzanie danych klienta to jedna z rzeczy, które bukmacher musi zapewnić. Aby zapewnić odpowiednie warunki do odpowiedzialnej gry bukmacher podkreśla, że żaden z graczy nie może korzystać z jego oferty jeśli nie założy konta oraz nie przejdzie procesu rejestracji. Dane, do których bukmacher ma dostęp może pomóc w uniemożliwieniu gry osobom, które już wcześniej miały problemy z uzależnieniem od bukmacherki lub mają orzeczony zakaz uczestniczenia we wszelkiego rodzaju grach hazardowych.

Tylko pełnoletni mogą korzystać z usług bukmachera BetClic

Jedynie osoby, które ukończyły 18 lat mogą brać udział w zakładach bukmacherskich. Firma BetClic weryfikuje te informację w momencie, kiedy gracz uzupełnia formularz rejestracyjny w systemie internetowym bukmachera. Często wymagane jest wysłanie skanu dowodu, aby móc potwierdzić deklarowany przez gracza wiek. Jeśli bukmacher nadal ma wątpliwości co do pełnoletności gracza, zastrzega sobie możliwość żądania kolejnych dokumentów, które uwiarygodnią dane wprowadzone przez gracza.

Jak wygląda strona internetowa bukmachera BetClic?

Strona zakładów bukmacherskich firmy BetClic jest niezwykle przejrzysta oraz przyjemna dla oka. Strona główna jest podzielona na 3 części, a u góry widnieje główne menu, którego zakładki są widocznie podpisane. W centrum strony głównej znajduję się oferta najpopularniejszych zakładów wzajemnych na dany dzień. Istnieje również możliwość przełączenia popularnych zakładów na te, które dopiero nadejdą. Po lewej stronie znajduje się kolumna, z której można wybrać dyscyplinę sportową interesującą nas w danym momencie. Każda dyscyplina ma swoje podkategorie, aby móc precyzyjnie wybrać to co chcemy obstawiać. Po prawej stronie jest kolumna zawierająca widok naszego kuponu. Po wybraniu konkretnego spotkania, na tle tego okienka pojawiają się wybrane przez nas typy.

Oferta bukmacherska BetClic – co się zmieniło?

Wielu graczy z sentymentu zagląda na stronę bukmachera i z przyjemnością okrywa, że sama szata graficzna przypomina tę, którą bukmacher internetowy posiadał kilka lat temu. Sama strona nie odbiega od tego, co prezentują inni legalni bukmacherzy. Mamy spis dyscyplin sportowych, jest pole do wypełniania kuponu, a także banery z ofertą powitalną oraz innymi promkami dostępnymi na stronie. Bukmachera BetClic kojarzy się przede wszystkim z kolorem czerwonym, ponieważ logo BetClic jest biało-czerwone. Same opinie na temat wyglądu strony są bardzo pozytywne.

Co do samej oferty, kiedy bukmacher wracał na polski rynek, jego oferta nie była w pełni skończona, zanim wystartowała strona. Dlatego legalny bukmacher z pewnością będzie jeszcze dopracowywał swoją ofertę na zakłady wzajemne. Jednak nawet w tym momencie, mimo niedociągnięć, BetClic opinie posiada bardzo dobre. Obecnie wyróżnia go rozległa oferta zakładów, ponieważ BetClic oferuje ponad 40 dyscyplin sportowych, w tym również te rzadziej spotykane.

Oczywiście znajdziemy również i najważniejsze ligi, szczególnie w zakresie piłki nożnej oraz koszykówki. Oferta bukmachera zawiera również pomniejsze turnieje tenisowe oraz inne wydarzenia na mniejszą skalę, więc BetClic należy pochwalić, ponieważ na polskim rynku nie wszyscy legalni bukmacherzy posiadają tak dobrze rozwiniętą ofertę. Bukmacher internetowy oferuje wiele dyscyplin poza tymi najczęściej wybieranymi jak chociażby piłka nożna, piłka ręczna, żużel czy też siatkówka. Wśród dyscyplin sportowych znajdują się również takie kategorie jak futsal, snooker czy też kolarstwo. Oczywiście piłka nożna króluje na polskim rynku, dlatego też wydarzeń z tej kategorii jest najwięcej u bukmachera BetClic.

Rynków również jest sporo, ponieważ sama piłka nożna posiada ich aż 150, szczególnie podczas ważnych meczów. Jednak sporo zdarzeń posiada po prostu najpopularniejsze rynki, jak chociażby wynik meczu, podwójna szansa lub dokładny wynik. Obstawianie zakładów na stronie bukmachera jest więc bardzo przyjemnym doświadczeniem, dającym wiele możliwości wyboru.

Piłka nożna w BetClic

Jak powszechnie wiadomo w naszym kraju piłka nożna jest uznawana za najważniejszą dyscyplinę sportową. Podobnie jest w przypadku BetClic, dla którego ten sport jest priorytetem. Oferują oni ogromny wybór wydarzeń oraz zakładów. Poza najlepszymi ligami europejskimi i polskimi, gracz do wyboru ma ligi piłkarskie z niemal każdego kontynentu świata, a w każdej z nich dostępne są zakłady na każde nadchodzące spotkanie.

Swojej osobnej zakładki doczekały się na przykład rozgrywki Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. W takich zakładkach możemy znaleźć zakłady na eliminacje – więc istnieje możliwość śledzenia przewidywań bukmacherów oraz obserwować kursy na meczu u bukmachera BetClic – a także kurs na samo wydarzenie czy nawet turniej. Dzięki przyjaznemu layoutowi strony można dużo szybciej trafić na najważniejsze zakłady, które interesują nas danego dnia.

Oferta na tenis

Tenis jest w Polsce sportem bardzo niedocenianym medialnie, jednak jest on bardzo popularny. W związku z sukcesami naszych tenisistów z poprzedniej dekady, powstało wiele kortów gdzie można uprawiać te dyscyplinę. Jest przede wszystkim znakomity sposób na dodatkową aktywność fizyczną w ciągu dnia.

Na BetClic fani rakiet i piłek tenisowych również znajdą coś dla siebie, ponieważ ten rynek również dostępny jest w ich ofercie. Gracze mają możliwość zawierania zakładów sportowych na największe turnieje tenisowe takie jak na przykład US Open czy Wimbledon, a także na bieżące spotkania WTA czy ATP. Co więcej, BetClic pozwala się cieszyć z oglądania największych turniejów tenisowych na żywo, za pomocą swojego streamingu BetClic TV.

Zakłady na siatkówkę w BetClic

Można śmiało powiedzieć, że po piłce nożnej, siatkówka jest drugim najpopularniejszym sportem w naszym kraju. Bierzemy to pod uwagę patrząc zarówno na oglądalność, a także na ilość osób, które uprawiają te dyscyplinę sportu. Duży wpływ na to mają przede wszystkim sukcesy naszych siatkarzy w ubiegłej dekadzie. Zdobycie mistrzostwa świata oraz obrona tego tytułu jest wybitnym osiągnięciem. Takie dokonania z pewnością powodują wzrost popularności dyscypliny w danym kraju.

Jeśli chodzi o zakłady na BetClic kiedy prezentowało się to średni, jednak teraz oferta jest o wiele ciekawsza dla fanów siatkówki. Mamy możliwość obstawiania rozgrywek Ligi Narodów oraz Ligi Mistrzów, jednak oprócz tego możemy też zawierać zakłady wzajemne na rozgrywki ligowe. Oprócz najważniejszych lig z europy, możemy tez obstawiać rozgrywki z dalekich Filipin.

Koszykówka w ofercie bukmachera

Mimo, że koszykówka nie jest w Polsce za bardzo medialna, to nadal uchodzi za popularny „kąsek” wśród graczy obstawiających zakłady u bukmachera. Główna w tym zasługa większego dostępu do lig zagranicznych a zwłaszcza do tej najlepszej na świecie, czyli NBA. Rozgrywki NBA oraz wiele innych dostępne są nie tylko w kanałach telewizyjnych ale również w serwisach specjalizujących się w streamingu.

W usługach bukmachera BetClic istnieje bardzo rozwinięta oferta dedykowana koszykówce. Możemy bez problemu obstawiać wyniki każdej kolejki NBA. Oferta zakładów dotyczących najlepszej ligi świata jest również poszerzona o wiele innych zakładów niż tylko zwycięzca danego meczu. Oprócz NBA możemy również obstawiać rozgrywki Euroligi. Są to rozgrywki, w których udział biorą najlepsze drużyny z Europy. Istnieje również oferta poświęcona rozgrywkom ligowym każdego kraju. Fani koszykówki nie mają się zatem o co martwić. Bukmacher BetClic zapewnia im emocje związane z ich sportem nie tylko podczas oglądania go, ale również typując zakłady na spotkanie.

Czy BetClic oferuje zakłady pozasportowe?

Zakłady bukmacherskie BetClic oferują również ciekawe zakłady, które nie są związane ze sportem. Jeśli znudziło Ci się obstawianie piłki nożnej czy siatkówki, a może po prostu lubisz zawierać zakłady, ale sport zbytnio Cię nie interesuje to masz szanse się wykazać. BetClic w swojej zakładce „Zakłady specjalne” daje Ci taką możliwość. Możesz tam przewidzieć, jak na przykład skończą się wybory prezydenckie lub inne wydarzenia rozrywkowe, społeczne. Wszystko to możesz znaleźć właśnie na BetClic. Polska oferta tego bukmachera prezentuje w tej kwestii naprawdę sporą różnorodność.

Bukmacher internetowy oferuje również e-sport

Legalny bukmacher posiada również ofertę na e-sport, za co trzeba bukmachera BetClic pochwalić. Obecnie można postawić zakłady na takie gry jak CS:GO, Call od Duty, Dota 2, LoL oraz Rainbow Six. Co prawda nie jest to najlepsza oferta na polskim rynku zakładów bukmacherskich jeśli chodzi o e-sport, nie mniej jednak należy pochwalić za to, że BetClic bukmacher posiada również coś dla miłośników gier komputerowych. Nadal jednak pozostaje czekać na prowadzenie sportów wirtualnych, których strona internetowa bukmachera nadal nie wprowadziła. BetClic opinie pod tym względem posiada nieco słabsze, jednak strona internetowa będzie nadal rozwijana, dlatego też od bukmachera BetClic można spodziewać się tego, że jeszcze wprowadzi ofertę wirtualnych zakładów bukmacherskich.

BetClic zakłady na żywo

Na stronie znajduje się nie tylko rozbudowana oferta zakładów pre-match, ale również zakłady na żywo BetClic posiada w osobnej, dobrze rozwiniętej zakładce. Od razu można zauważyć, że do obstawienia są dziesiątki wydarzeń sportowych. Do dyspozycji graczy jest nie tylko wiele wydarzeń, ale również mnogość rynków, szczególnie w takich dyscyplinach jak piłka nożna, która jest najchętniej obstawianym sportem.

Z logo BetClic powinniśmy również kojarzyć transmisje na żywo. BetClic jako jeden z niewielu legalnych bukmacherów wprowadził opcję streamingu. Dostępne są transmisje z najważniejszych sportowych wydarzeń, również na urządzeniach mobilnych. Gracz musi się jedynie zalogować i przejść do zakładów sportowych na żywo. Spotkania dostępne do obejrzenia będą posiadały logo BetClic TV. Tylko te mecze można oglądać. Streaming dzięki BetClic TV nie będzie działał jeśli na koncie gracza nie ma środków lub jeśli gracz nie postawił zakładu w przeciągu ostatnich 24 godzin na wydarzenie, które chce obejrzeć. BetClic opinie na temat swojej oferty live posiada pozytywne, chociaż nadal inni legalni bukmacherzy posiadają bardziej rozbudowane oferty zakładów bukmacherskich. Mimo tego, wielu polskich graczy jest zadowolonych z faktu, że BetClic jako kolejny bukmacher dodał opcję stremingu.

Czy BetClic oferuje wysokie kursy na zakłady?

Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepsze kursy można znaleźć u takich legalnych bukmacherów jak Fortuna, TOTALbet, a także forBET. Ich oferta zakładów wzajemnych, a właściwie oferta kursowa jest bardzo zachęcająca dla graczy, którzy szukają najlepszych kursów u polskich bukmacherów. Jednak kursy wyglądają u bukmachera BetClic? Porównując kursy na ważniejsze spotkania takich dyscyplin sportowych jak piłka nożna, koszykówka i tenis, widać, że legalny bukmacher BetClic posiada ofertę, która może bez przeszkód konkurować z najlepszymi. Oferta bukmachera jest na tyle konkurencyjna, że jest porównywana przez graczy do ofert innych polskich bukmacherów, którzy do tej pory dominowali na rynku. Nie mniej jednak opinie BetClic zbiera pozytywne, a strona internetowa bukmachera jest chętnie odwiedzana przez polskich graczy.

BetClic oferta powitalna u bukmachera

Tak jak większość legalnych bukmacherów w Polsce, tak również i BetClic oferuje nowym użytkownikom specjalny rabat powitalny. Taka oferta na start ma za zadanie wprowadzić nowego użytkownika w świat zakładów sportowych i pomóc mu postawić pierwszy kupon bez obaw, że w przypadku jeśli nie wejdzie, straci wpłacone środki. Mowa tutaj oczywiście o cashbacku. Po rejestracji, każdy z użytkowników może aktywować specjalny rabat powitalny. BetClic ofertę przygotował dosyć ciekawą, mianowicie nie przeznaczył na start kwoty w formie dodatkowych środków do odbioru po wpłaceniu pierwszego depozytu. Zamiast tego bukmacher BetClic wprowadził wygodniejszy cashback. Jak sama nazwa wskazuje, możliwy jest zwrot środków i to nie byle jaka kwota, bo aż cashabck do 530 PLN.

Jak działa oferta powitalna BetClic?

Powiedzmy, że po rejestracji, chcesz przejść do obstawiania zakładów sportowych. Dlatego też wpłacasz pierwszy depozyt np. w wysokości 530 złotych. Interesuje Cie piłka nożna, więc swój rabat powitalny na pierwszy kupon wykorzystujesz na ważny mecz. Stawiasz wpłaconą kwotę i czekasz na wynik. Niestety jednak, opcja na którą postawiłeś okazała się nietrafiona i normalnie właśnie straciłbyś 500 PLN. Jednak legalny bukmacher i jego oferta dla nowych graczy posiada cashback, czyli zakład bez ryzyka, dzięki któremu obstawianie zakładów sportowych jest bezpieczne. BetClic rabat powitalny jest bardzo prosty i nie posiada haczyków. Jeśli przegrasz, aktywuje się BetClic cashback, dzięki któremu nowi gracze otrzymują zwot postawionej stawki do 530 zł. Bukmacher zwróci pierwszy depozyt, który możesz ponownie wykorzystać obstawianie zakładów wzajemnych. Co więcej, dostępny jest również BetClic rabat, dzięki któremu nowi gracze mogą otrzymać jeszcze więcej, jednak o tym powiemy w dalszej części artykułu.

Co ciekawe, taki rabat powitalny w postaci cashbacku od bukmachera BetClic jest najwyższym na rynku zakładów wzajemnych, co spotkało się ze sporą aprobatą graczy. Pokazują to BetClic opinie, które bardzo pozytywnie oceniają rabat powitalny BetClic.

BetClic zakłady bez podatku

Jako że BetClic pl posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na legalne prowadzenie swojej działalności, operator będzie musiał odprowadzać podatek od obrotu w wysokości 12%, tak jak każdy z polskich bukmacherów. Co to oznacza dla gracza? Otóż stawiając w BetClic zakłady bukmacherskie trzeba się liczyć z tym, że od każdej kwoty, którą przeznaczysz na zakład, bukmacher odejmie na starcie 12%. Jeśli jednak chcesz w pewnym stopniu uniknąć płacenia podatku, warto jest skorzystać z oferty BetClic o nazwie Multi+. Dzięki niej można uzyskać nawet dodatkowe 50% do wygranej. Oferta polega na tym, że im więcej zakładów sportowych znajdzie się na kuponie, tym wzrasta wygrana. Wystarczy umieścić 5 zdarzeń na kuponie, a bukmacher internetowy doda do wygranej 7%. Wystarczy postawić 6 zdarzeń, żeby mieć możliwość otrzymania dodatkowych 14%. Inni legalni bukmacherzy również oferują podobne akcje promucjące, które umożliwiają grę bez podatku. Oczywiście nazwa „bez podatku” jest umowna, ponieważ podatek i tak jest odprowadzany, koszty poniesie legalny bukmacher.

Co ciekawe, to promka ta jest nie tylko dla nowych graczy, ale również i dla typerów, którzy regularnie odwiedzają stronę bukmachera BetClic. Multi+ jako część oferty BetClic została przyjęta bardzo pozytywnie, co odzwierciedlają BetClic opinie na temat tego typu akcji mających na celu promowanie.

Inne rabaty od bukmachera BetClic

Boost jest ciekawą opcją, dzięki której gracze mogą otrzymać jeszcze lepsze kursy dostępne w ofercie bukmachera. Taki BetClic rabat pozwala na podkręcenie kursów na wybrane wydarzenia. Jeśli kurs jest zaznaczony na żółto, oznacza to, że można obstawić to zdarzenie z ofertą Boost. Inni legalni bukmacherzy również oferują podobne akcje, jednak BetClic opinie na temat tego typu promek posiada na tyle dobre, że oferta ta może z powodzeniem konkurować z tym, co proponują czołowi operatorzy. Dlatego warto zwracać uwagę na kursy, ponieważ w BetClic strona jest aktualizowana każdego dnia i codziennie można znaleźć ciekawe kursy.

Jest również sporo akcji sezonowych, które pojawiają się tylko na określony czas. Stały jest jedynie BetClic rabat powitalny, Multi+ oraz Boost. Nie mniej jednak, strona internetowa jest warta regularnego odwiedzania, ponieważ BetClic zakłady bukmacherskie posiada dosyć rozbudowane, a jego oferta jest jedną z ciekawszych na polskim rynku.

Cashout czyli kolejna funkcja u bukmachera BetClic

Niemal wszyscy legalni bukmacherzy oferujący obstawianie zakładów wzajemnych, oferują również cashout, również i zakłady bukmacherskie BetClic. Jak BetClick prezentuje się na tle innych legalnych bukmacherów? Otóż za funkcję cashout BetClic opinie zbiera bardzo pozytywne, ponieważ jak się okazuje, na polskim rynku jest to jedna z najbardziej zaawansowanych funkcji wśród bukmacherów, a jednocześnie niezbyt skomplikowany dla graczy. W BetClic jest możliwe zdecydowanie się na cashout nie tylko przed rozpoczęciem meczu, ale także podczas jego trwania. Daje to graczowi pełną kontrolę nad kuponem, dlatego korzystanie z tego typu funkcji jest korzystne. W przypadku jeśli jeden z zakładów sportowych będzie szedł nie po myśli gracza, może on bez problemu zakończyć zakład na kuponie. Jak widać, bukmacher internetowy zadbał o polskich graczy, ponieważ oferta bukmacher a w przypadku cashbacku jest warta uwagi.

Na czym polega Totalizator BetClica?

W momencie dołączenie do totalizatora BetClica należy mieć na uwadze to, że musimy spełnić pewne warunki tej promki. Najważniejszą kwestią jest to, że promka ta dotyczy postawienia kuponu wielokrotnego, który powinien w sobie posiadać dokładnie 14 zakładów specjalnych. W przypadku, gdy użytkownik nie spełni warunku, nie ma możliwości ubiegania się o najwyższą wygraną w totalizatorze. 10 złotych to minimalna kwota jaką należy postawić, nie możemy stawiać niższej stawki. Można oczywiście zdecydować się na większa stawkę, jednak jest to zależne od własnych preferencji.

Totalizator jest ukłonem w stronę stałych użytkowników firmy BetClic, którzy od dłuższego czasu liczyli na wprowadzenie ciekawych promek. 10 tysięcy złotych to pula nagród, którą przygotował bukmacher BetClic dla swoich graczy. Trzeba się zgodzić, że zdecydowanie jest o co walczyć.

Totalizator BetClic i zakłady specjalne

Jedynie kupony związane z zakładami specjalnymi biorą udział w totalizatorze. Do takich zakładów należą na przykład odpowiedzi na pytania czy WOŚP zdoła pobić dotychczasowy rekord swojej zbiórki lub ile zmian przeprowadzi w trakcie spotkania trener polskiej kadry Jerzy Brzęczek, itd. Jeśli zdążyliśmy już obstawić należy poczekać na jego rozstrzygnięcie, dlatego też kluczowa w tym momencie będzie cierpliwość gracza. W przypadku, gdy kupony graczy będą zwycięskie, wówczas pula nagród czyli 10 tysięcy złotych zostanie podzielone pomiędzy wszystkich zwycięzców.

Można łatwo zauważyć, że ta promka jest na prawdę ciekawa, a każda kolejna nowość w ofercie BetClic spotyka się z pozytywnym odzewem ze strony stałych użytkowników. Udział w totalizatorze BetClica na pewno będzie kuszący dla osób, które lubują w obstawianiu zakładów specjalnych i interesują się na co dzień wydarzeniami społecznymi.

Warunki udziału w Totalizatorze BetClic

Wszyscy klienci BetClic, którzy chcą przyłączyć się do tej akcji muszą mieć na uwadze to, że trzeba przestrzegać ustalonych warunków tej promki. 12 % wynosi wartość wskaźnika w totalizatorze BetClic. Zawieranie zakładów jest możliwe jedynie w przypadku ofert przedmeczowych. Ważne jest więc, aby przed przystąpieniem zapoznać się obowiązującym regulaminem. Nie ma opcji aby dodawać typy w trakcie trwania danego wydarzenia. Kolejną ważną informacją jest to, że użytkownicy mogą postawić tylko 5 kuponów w ramach tej akcji. Jeśli kilka osób zwycięży, pula nagród 10 tysięcy złotych jest dzielona pomiędzy ilość zwycięzców.

BetClic mobile czyli aplikacja z zakładami bukmacherskimi

Z czego znany jest bukmacher BetClic? Z pewnością z tego, że stawia on na mobilne rozwiązania. Dlatego nikogo nie dziwi to, że aplikacja mobilna jest bardzo dopracowana. Z aplikacji mobilnej mogą korzystać zarówno użytkownicy urządzeń z systemem Android jak i iOS. Aplikacja BetClic Android oraz na urządzenia iOS dostępna jest do pobrania na stronie BetClic pl. BetClic aplikacja jest odwzorowaniem strony BetClic pl, jednak jest ona znacznie wygodniejsza w obsłudze oraz posiada kilka udogodnień. Poprzez aplikację możliwe jest nie tylko obstawianie zakładów wzajemnych, ale również dostęp do BetClic TV. W apce bez problemu można się zarejestrować i obstawić pierwszy kupon oraz wykorzystać powitalny rabat od bukmachera BetClic. Opinie BetClic na temat strony mobilnej oraz aplikacji są bez zarzutu. Na pokładzie jest wszystko czego potrzeba, więc za pośrednictwem aplikacji można uzyskać dostęp do swojego konta gracza. Dostępne metody płatności również są wygodne i dostosowane do potrzeb polskich graczy. BetClic aplikacja jest bardzo przemyślana i korzystanie z niej to czysta przyjemność.

Zakłady bukmacherskie BetClic rejestracja

Aby zacząć obstawianie zakładów sportowych należy najpierw się zarejestrować. I tym razem w BetClic bez problemu można zakończyć proces rejestracji nawet w minutę. Nie musisz od razu wprowadzać numeru konta, a także przesyłać skan dowodu. Podając tylko swoje podstawowe dane takie jak imię i nazwisko, datę urodzenia, a także adres e-mail, możesz w trzech krokach założyć konto. Ważnym krokiem jest również wpisanie ciągu znaków, dzięki któremu można otrzymać korzystniejszą ofertę powitalną od bukmachera BetClic. Ze względu na to, warto wykorzystać nasz BetClic rabat, dzięki któremu możesz zyskać pierwszy zakład bez ryzyka oraz dostęp do pełnej oferty bukmacherskiej. Należy jednak pamiętać, że zakładając konto tymczasowe, jest ono ważne przez 90 dni. Gracz może bez problemu rozpocząć obstawianie zakładów wzajemnych, postawić pierwszy kupon, wpłacać środki, a także korzystać ze wszystkiego, co ma do zaoferowania strona internetowa bukmachera BetClic. Nie mniej jednak konto tymczasowe obowiązują pewne limity, a mianowicie środki stawiane na zakłady bukmacherskie BetClic nie mogą przekraczać 5000 złotych, a także nie można wypłacać ewentualnych wygranych. Dopiero po weryfikacji dowodu osobistego, gracz otrzymuje dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu.

W BetClic bukmacher udostępnia opcję szybkiej rejestracji, co jest ogromnym plusem. Bukmacher internetowy otrzymał dobre recenzje od ekspertów i nie odbiega od standardów na polskim rynku, które zostały wyznaczone przez innych legalnych bukmacherów. Nie mniej jednak opinie o BetClic i jego procesie rejestracji są pozytywne.

Opcja VIP dla klientów BetClic Polska

Jeśli chcesz poczuć się jak VIP, to u bukmachera BetClic dostępna jest specjalna oferta. Gracz może uzyskać dostęp do ofert premium oraz otrzymać najlepszą możliwą ofertę. Jeśli interesuje Cię oferta zakładów dostosowanych pod Ciebie, na BetClic pl możesz zostać zaproszony do elitarnego grona najlepszych graczy. Jeśli grasz regularnie i jesteś lojalny, zakłady bukmacherskie BetClic z pewnością docenią Twoje starania i dołączysz do grupy najlepszych graczy. Bukmacher BetClic obiecuje ekskluzywne rabaty bukmacherskie, nagrody specjalne, a także oferty premium dostępne jedynie dla wybranych.

Kontakt z bukmacherem, czyli obsługa klienta

BetClic jak i reszta bukmacherów posiada również i Biuro Obsługi Klienta, dzięki któremu możemy dowiedzieć się potrzebnych informacji. Jeśli chcemy zapytać się jak długo trzeba czekać aż BetClic wypłata środków znajdzie się na naszym koncie lub na czym dokładnie oolega opcja zakładu bez ryzyka, albo czy w BetClic na zywo można używać cashbacku, Biuro Obsługi Klienta może udzielić takich informacji. Niestety BetClic czat, czyli najszybszy element kontaktu, jest nieco ukryty na stronie i można skorzystać z niego dopiero po zalogowaniu się. Szkoda, że w BetClic nie działa to bardziej intuicyjnie, ponieważ chcieliśmy zapytać się o metody płatności, o promkę w BetClic oraz jaki rabat bukmacher posiada na start, ale niestety z BetClic kontakt nie jest taki prosty.

BetClic opinie, czyli co gracze sądzą o bukmacherze

Postanowiliśmy poszukać opinii graczy na temat operatora i jak się okazuje opinie BetClic są bardzo pozytywne. Sprawdzaliśmy jakie recenzje posiada strona internetowa, oferty bukmacherskie, metody wpłat, kwesta obsługi klienta, BetClic aplikacja, BetClic rabat, a także BetClic na start, czyli zakład powitalny 500 PLN. Sprawdzaliśmy również jaką ofertę mają inni legalni bukmacherzy oraz jak na ich tle wypada bukmacher BetClic Polska.

Warto zaznaczyć, że w Sieci krąży wiele niepoprawnych nazw bukmachera. Może to prowadzić do trafienia na złą stronę. Dlatego należy uważać na błędy takie jak betclik, betlic, bet click, bectlik, beltic, betlick, betklic, bectlic, betcli, betcklick, betclcik, betklik, betklick, bet clik, beclic, betclick pl, betclik.pl, betclc, betcic, betclci, betcilc, betclic website, betcilic, betclicl, a także beclik. Należy pamiętać, że również strona www betclic com ani eu betclic nie jest poprawna. Jedynie strona internetowa BetClic pl to domena, na której BetClic w Polsce działa i oferuje zakłady bukmacherskie.

Jak się okazuje, mimo tego, że BetClic nowa strona działa stosunkowo niedługo i nadal znajdzie się kilka rzeczy do poprawy, BetClic zakłady bukmacherskie oferuje na najwyższym poziomie. Dopracowania wymaga z pewnością oferta powitalna. BetClic powitalny rabat posiada i jest on dosyć korzystny, jednak obecnie BetClic nie może konkurować z czołowymi bukmacherami, którzy przyzwyczaili polski rynek do wysokich promek. 500 złotych na pierwszy zakład brzmi ciekawie, ale niezbyt przekonująco w porównaniu do nawet 3000 PLN za trzy depozyty. Nie mniej jednak nie jedna BetClic opinia chwali promkę w BetClic, dzięki której rabat powitalny BetClic jest korzystniejszy, a także BetClic Multi+. Sama oferta zakładów też jest korzystna, a BetClic strona czytelna i łatwa w nawigacji.

Warto pochwalić BetClic TV, czyli transmisje na żywo. Obecnie nie każdy bukmacher internetowy posiada opcję streamingu, dlatego BetClick zakłady bukmacherskie zasługują na pochwałę. W BetClic rejestracja jest również szybka i prosta, a po minucie możemy w BetClic zakłady obstawić pierwszy kupon.

Niestety jest kilka niedociągnięć, które należy zaznaczyć. Po pierwsze metody płatności, które mogłyby być znacznie bardziej rozbudowane. Po drugie, brak czatu na żywo schowane funkcje obsługi klienta. Czat typera nie jest może najważniejszą funkcją, jednak na zakłady bukmacherskie opinie się pojawiły, że taka funkcjonalność również by się przydała.

Nasza BetClic recenzja nie byłaby kompletna bez wspomnienia o sponsoringu. Otóż BetaClic zakłady bukmacherskie są czynnie zaangażowane we wspieranie polskiego sportu. Bet Clic jest oficjalnym sponsorem Piasta Gliwice, a także Lechii Gdańsk. Dla wielu graczy ważnym czynnikiem jest to, że BetClic sport wspiera, dlatego warto wspomnieć o tym, że bukmacher internetowy jest patronem polskich drużyn.

BetClic jako sponsor polskiego sportu

Przez wiele lat stronę bukmachera BetClic przyozdabiał wizerunek Mateusza Borka, jednego z najpopularniejszych polskich komentatorów sportowych, którego głos usłyszeć mogliśmy przy najważniejszych spotkaniach naszej kadry. Biorąc pod uwagę obecne działania marketingowe tego bukmachera, należy wspomnieć, że porządnie zabrał się za wspieranie finansowe naszego rodzimego sportu. BetClic oprócz wyżej wspomnianego sponsoringu Lechii Gdańsk oraz Piasta Gliwice podpisał trzyletni kontrakt z Reprezentacją Polski w Piłce Siatkowej mężczyzn. Łatwo dostrzec, że są to poważne ruchy. BetClic mocno inwestuje w swoją działalność w naszym kraju, więc należy się spodziewać, że klienci znad Wisły będą bardzo dobrze traktowani przez tego bukmachera.

Czy BetClic opinie posiada lepsze od czołowych bukmacherów?

Obecnie BetClic dopiero się rozwija, ponieważ stosunkowo niedawno operator otrzymał zezwolenie Ministerstwa Finansów, a także wszedł na polski rynek. Nie mniej jednak, strona internetowa betclic.pl przyciąga wiele zainteresowania. Nic w tym dziwnego, ponieważ jeszcze przed wejście Ustawy Hazardowej, BetClic zakłady bukmacherskie były bardzo popularne. Był to jeden z liderów na rynku, jednak BetClick legalny nie był i musiał postarać się o zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Niemniej jednak, jeśli strona internetowa dalej będzie rozwijana, a oferta bukmacher internetowy doda kolejne opcje, z pewnością BetClic Polska będzie mógł konkurować o miano najlepszego operatora. Jak na razie BetClic opinie zbiera pozytywne, szczególnie za BetClic TV oraz BetClic rabat i inne promki w BetClic, dlatego warto zajrzeć na stronę tego buka i samemu sprawdzić ofertę.

Należy pamiętać, że bukmacher internetowy BetClic posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów, więc BetClic legalny jest. W Polsce nie można uczestniczyć w nielegalnych grach hazardowych, a gra u operatorów nieposiadających licencji grozi konsekwencjami prawnymi. Dlatego graj odpowiedzialnie i wybieraj bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministerstwa Finansów. Jest to niesamowicie ważne.

FAQ Betclic

Po wpisaniu naszego kod promocyjnego użytkownik otrzyma cashback, którego wartość przewyższa klasyczny pakiet. Jest to zakład bez ryzyka, który może sięgać nawet do kwoty 550. złotych.

Wystarczy kliknąć w link umieszczony na naszej stronie, który przeniesie użytkownika na stronę bukmachera. Tam przez proces rejestracji przejdzie już z naszego polecania, co pozwoli otrzymać atrakcyjny bonus.

Jeśli chodzi o bonus przy rejestracji, to gracz otrzymuje zakład bez ryzyka, którego wartość może wynieść nawet 550. złotych.

W ramach swojej oferty bonusowej bukmacher Betclic wymaga obrócenia sześć razy kwotą otrzymanego bonusu, a kurs minimalny zakładu wynosić musi 2.0.

Wszystkie bonusy na zakłady wzajemne online od firmy Betclic działają również podczas korzystania z aplikacji mobilnej. Oczywiście wykluczone są te, które skierowane są tylko do użytkowników witryny internetowej.

Tak, bukmacher Betclic posiada odpowiednie zezwolenie od Ministra Finansów, które umożliwia mu legalne prowadzenie oraz organizowanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju.

Rate this post

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *