Zakłady bukmacherskie Etoto w nowej odsłonie!

16 października 2020

Przyszło nam długo czekać na nową odsłonę bukmachera Etoto. Czy warto było czekać?

Zakładamy, że to dopiero początek wielu zmian.

Jako pierwsze rzuca się w oczy iż bukmacher Etoto w nowej odsłonie zdecydował się nawiązać współpracę z Mateuszem Borkiem, Romanem Kołtoniem oraz Tomaszem Hajto. Trzeba przyznać, że to bardzo mocne trio ambasadorów. Zdecydowanie najmocniejsza ekipa ambasadorów na rynku spośród legalnych, polskich bukmacherów.

Bardzo dużej poprawie uległa oferta zakładów, zarówno prematch jak i live. Rozwiązania technologiczne dostarcza firma SBtech.

Z minusów?

Na ten moment brak oferty powitalnej, ale bukmacher zapowiada, że trwają prace nad wdrożeniem ciekawego bonusa powitalnego. Czekamy z niecierpliwością.

Wpłaty nadal możliwe są tylko za pośrednictwem Przelewów24, tutaj nic się nie zmieniło od czasów starego Etoto.

Etoto w nowej odsłonie nadal nie posiada dedykowanej aplikacji mobilnej na urządzenia Android czy IOS.

Statystyki dostarcza sportradar.

Prawa do streamingu wykupione mają giganci polskiego rynku bukmacherskiego, przede wszystkim bukmacher STS zatem tutaj także bez zmian i w nowym Etoto nie obejrzymy relacji video.

To kwestia gustu, ale czarne tło to chyba nienajlepszy pomysł.

Podsumowując, Etoto diametralnie poprawiło ofertę i rozpoczęło współpracę ze znanymi twarzami. Na resztę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale z uznaniem należy przyjąć, że kolejna firma bukmacherska stara się podjąć walkę o udziały w polskim rynku bukmacherskim. Wiosną 2018 roku czeka nas start rumuńskiego bukmachera Superbet online, zatem sporo się dzieje na rynku bukmacherskim. Większa konkurencja zawsze służy klientom.