LV BET sponsorem Wisły Płock. 50 PLN dla karnetowiczów

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie pozostanie oficjalnym sponsorem Wisły Płock. Umowa sponsoringowa pomiędzy „Nafciarzami” a bukmacherem, która wygasała z końcem sezonu 2020/2021, została przedłużona o kolejne dwa lata – do końca rozgrywek 2022/2023.

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie jest oficjalnym sponsorem Wisły Płock od lutego 2017 roku. Teraz umowa została przedłużona do 2023 roku i na jej mocy logo bukmachera znajdzie się m.in. na ławkach rezerwowych, bandach reklamowych czy innych nośnikach na stadionie im. Kazimierza Górskiego. Ponadto utrzymana zostanie także wspólna strategia komunikacyjna, na którą składać się będą między innymi akcje promocyjne organizowane w mediach społecznościowych . Sponsor przewiduje także wiele aktywności dla kibiców w trakcie meczów – zarówno online, jak i na stadionie.

Bonus dla karnetowiczów Wisły Płock

Bukmacher LV BET  proponuje kibicom Wisły Płock bonus 50 PLN za przesłanie kopii karnetu na sezon 2021 / 2022 (lub na rundę jesienną). Jako długoletniemu sponsorowi Nafciarzy włodarzom LV BET zależy na dobrej relacji z kibicami klubu z Płocka. Jak wziąć udział w promocji?

Wystarczy przesłać zrzut ekranu z systemu biletowego https://wislaplock.kupbilety.pl/ wraz z widniejącym na nim imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu na adres mailowy promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Karnet Wisła Płock. Promocja potrwa do zakończenia sezonu Ekstraklasy. Odbierz bonus LV BET i zyskaj jeszcze więcej od innych graczy!

lv-bet-wisla-plock

Regulamin promocji:

 • Promocja trwa od 19.07.2021 (od godziny 10:00) do 21.05.2022 (do godziny 23:59).
 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 • Każdy użytkownik LV BET może otrzymać 50 PLN bonusu, po przesłaniu zrzutu ekranu (zdjęcia) z systemu biletowego https://wislaplock.kupbilety.pl/ wraz z widniejącym na nim imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu. Zrzut ekranu (zdjęcie) należy wysłać na adres promocje@lvbet.pl, w tytule wpisując Karnet Wisła Płock.
 • Bonus 50 PLN będzie ważny 30 dni od momentu dodana na konto gracza.
 • Przyznany bonus 50 PLN podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75. Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady combi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.
 • Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem.
 • Na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus za karnet w trakcie jednego sezonu.e. Skrócona rejestracja nie uprawnia do otrzymania bonusu.
 • Bonus 50 PLN nie może być użyty w połączeniu z żadną inna promocją.
 • Weryfikacja zdjęcia karnetu może potrwać do 48h. Również w tym czasie środki bonusowe zostaną dodane do konta użytkownika.
 • W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków.
 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *