Cashback bez końca na sporty wirtualne od bukmachera Fuksiarz

Bukmacherzy od czasu do czasu proponują nam nowe promocje, którymi chcą przyciągnąć graczy. Fuksiarz postawił na kolejną innowację w swojej ofercie i tym razem chodzi o cashback na sporty wirtualne. Nie jest to część oferty powitalnej, a promocja, z której będziecie mogli korzystać na stałe. Fani obstawiania wirtuali dostaną ciekawą propozycję i prawdopodobnie od dziś częściej będą grać na Fuksiarz.pl

Fuksiarz.pl z cashbackiem na wirtuale

Fuksiarz jest stosunkowo nowym bukmacherem na polskim rynku, ale już nieraz był w stanie nas zaskoczyć. Cashback bez wymagań obrotowych i opcja z early payout stały się rozpoznawalne wśród graczy. Teraz bukmacher Fuksiarz przygotował coś specjalnie z myślą o typerach, którzy są skoncentrowani na sportach wirtualnych. Jak to działa?

 • Obstawiasz zakłady na wirtuale
 • Dodajesz do swojego kuponu wyłącznie zdarzenia związane z wirtualną piłką nożną
 • Jeśli wygrywasz, zgarniasz wysokie wygrane
 • W przypadku przegranej, otrzymujesz zwrot części stawki

Skąd będziesz wiedział, jak wysoki cashback za wirtuale możesz otrzymać? Przedstawia to bardzo dokładnie niniejsza tabelka.

zwrot-wirtuale

Zasady promocji na sporty wirtualne

Promocja na sporty wirtualne od bukmachera Fuksiarz jest bardzo prosta, a zasady poznasz raz i od razu będziesz wiedzieć o co chodzi. Wystarczy że obstawiasz zakłady na wirtualną piłkę nożną, a kurs na każde wybrane zdarzenie będzie równy lub wyższy od 1.20. Zwróć uwagę, że cashback nie dotyczy żadnej innej wirtualnej dyscypliny poza futbolem. Oferta cashback na wirtuale działa bez ograniczeń, więc możesz z niej korzystać praktycznie przez cały czas. Zwrócone środki będą się odkładały na osobnym koncie cashback. Dzięki temu możesz swobodnie decydować czy chcesz za nie dalej obstawiać czy też wolisz je wypłacić na swoje konto.

cashback-na-wirtuale

Bukmacherzy z bonusem na wirtuale

Jak już wiesz bonus na sporty wirtualne w postaci cashbacku to nowość na polskim rynku i nikt przed Fuksiarzem nie zaproponował czegoś takiego swoim graczom. Zdecydowanie częściej spotyka się zwykły zakład bez ryzyka. Istnieją jednak inni bukmacherzy, którzy również mają coś specjalnego w przypadku wirtuali. Część z nich postawiła na bonusy jako część oferty powitalnej, a inni zdecydowali się na promocję dla stałych graczy. Sprawdź sam, gdzie otrzymasz najlepsze promocje na sporty wirtualne.

Bonus 20 PLN na sporty wirtualne w STS

Bukmacher STS proponuje nam zwrot do 20 złotych za przegrane kupony na sportach wirtualnych. Warunkiem jest to, aby postawić kupon pojedynczy lub AKO z kursem całkowitym minimum 1,90. Zwrócona stawka podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie 1,91 lub wyższym.

Promocja forBET – wirtualne II

W forBET możemy liczyć na promocję obowiązującą przez cały czas. Polega ona na podwyższeniu ewentualnej wygranej o odpowiedni procent. Oczywiście im więcej zdarzeń znajdzie się na Twoim kuponie na sporty wirtualne, tym wyższy bonus możesz zgarnąć.

 • 3 zdarzenia – 5%
 • 4 zdarzenia – 10%
 • 5 zdarzeń – 15%
 • 6 zdarzeń – 20%
 • 7 zdarzeń – 25%
 • 8 zdarzeń – 30%
 • 9 zdarzeń – 35%
 • 10 zdarzeń – 40%

Różnice przy proponowanych wygranych są widoczne gołym okiem, więc również bukmacher forBET ma nam do zaproponowania ciekawą promocję na wirtuale.

promocja-forbet-sporty-wirtualne

LV BET z bonusem i promocją na sporty wirtualne

Powyżej mieliśmy przykład bonusu na start związanego z obstawianiem wirtuali, a także regularną promocję dla stałych graczy. LV BET postanowił połączyć obie te strategie. Swoim graczom zaproponował zarówno bonus od depozytu na sporty wirtualne, a także cotygodniowy bonus od regularnych zakładów na wirtuale. Bonus na start od depozytu wynosi 100% do kwoty 600 PLN. Jeżeli zaś będziesz dokonywał w ciągu 7 dni zakłady na sporty wirtualne na łączną kwotę 100 złotych, będziesz mógł dostawać 20 PLN w bonusie.

Bonus depozytowy od Noblebet na wirtuale

Bukmacherem który również postanowił zaproponować swoim graczom osobny bonus na sporty wirtualne jest Noblebet. Tutaj mamy do dyspozycji bonus od depozytu w wysokości 50% naszej wpłaty. Maksymalna kwota jaką możemy za to otrzymać, to w tym przypadku 400 złotych. Odbierz bonus Noblebet i obstawiaj sporty wirtualne za dodatkowe środki.

noblebet-bonus-wirtuale
Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *