Etoto bukmacher

27 lutego 2019

Etoto bukmacher
5 (100%) 2 votes

Etoto jako legalny bukmacher

Dlaczego tak istotne, aby interesujący nas bukmacher był legalny? Ponieważ gra w zakładach prowadzących zakłady wzajemne niezgodnie z polskim prawem uznana jest za przestępstwo skarbowe. Które zakłady są nielegalne? Takie, które nie posiadają wyżej wspomnianej licencji Ministerstwa, nie odprowadzają tu podatków i nie wspierają polskiego budżetu.

W Polsce obowiązuje 12% podatku od obrotu. To jeden z najwyższych podatków w Europie, a bukmacherzy niekoniecznie chcą płacić takie należności ze swoich finansów, tak więc pobierają ten procent z postawionej przez gracza kwoty. W efekcie wygląda to tak, że jeśli postawisz 100 złotych, odjęte zostanie 12% od tej kwoty.

Nie decyduj się nigdy na zakłady nielegalne!

Z jakimi konsekwencjami musi liczyć się nieuczciwy gracz? Po pierwsze nakładana jest grzywna w wysokości nawet 120 stawek dziennych. Są one ustalane indywidualnie dla każdej osoby – wszystko zależy od zarobków i ogólnej sytuacji finansowej gracza. Po drugie przepada ewentualna wygrana wraz z wpłaconym przez klienta depozytem.

Strony internetowe zakładów nielegalnych powinny być blokowane przez dostawcę Internetu na terenie naszego kraju. Nie wiesz zatem, czy po wpłaceniu depozytu nie okaże się, że nie stracisz go w wyniku zablokowania witryny. Ewentualnych oszustw ze strony nielegalnego buka także nie należy bagatelizować. W dodatku potem gracz nie ma komu tego incydentu zgłosić, ponieważ sam działa niezgodnie z polskim prawem.

W przypadku eTOTO nie ma obawy – jest to na pewno legalny zakład bukmacherski i klient nie musi bać się o konsekwencje karne. To nie jedyny bukmacher działający zgodnie z prawem, więc warto porównać i przedstawić ofertę tego buka. Wielu typerów może interesować, jak wypada Etoto na tle innych.

Oferta bukmachera Etoto

Na chwilę obecną bukmacher ten posiada kilkadziesiąt lokali stacjonarnych w całej Polsce. Posiada także osobną licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w Sieci. Nie jest to nic nowego – aktualnie praktycznie wszyscy bukmacherzy decydują się na strony internetowe. Klienci chwalą i doceniają wygodę, jaką dają możliwości online.

Etoto zakłady bukmacherskie proponuje przede wszystkim z dziedziny sportu. Przez wiele lat oferta tego buka rozwijała się i aktualnie gracze mogą wybierać z ponad 20 dyscyplin. Każda dziedzina posiada wiele opcji i spotkań, więc jest w czym wybierać. Najpopularniejsza jest bez dwóch zdań piłka nożna. Oprócz tego koszykówka, tenis, siatkówka, hokej czy kolarstwo.

Oczywiście coraz więcej bukmacherów chce także zadowolić pasjonatów sportów mniej popularnych, tak więc Etoto zakłady bukmacherskie zaoferuje również i takim graczom. Jeśli kogoś fascynuje futbol australijski, surfing, golf lub krykiet i te opcje znajdują się w ofercie.

Ważnym elementem są e-sporty. To dziedzina, która zyskuje na popularności szczególnie wśród typerów młodych wiekiem. Sami grają w gry komputerowe, więc doskonale znają sytuację i obstawiają zakłady. Tak więc i e-sporty pojawiły się w ofercie, ponadto Etoto przewiduje specjalną akcję promocyjną na tę dyscyplinę.

Nie wszyscy gracze interesują się jednak sportem. Niektórzy chcą obstawiać wydarzenia polityczne lub kulturowe. Tak więc u bukmachera Etoto możemy postawić zakład na Oscary, Eurowizję, wybory prezydenckie lub… dotyczące życia brytyjskiej rodziny królewskiej. Taka oferta dopasowywana jest na bieżąco, ponieważ takie wydarzenia często się zmieniają. Dlatego warto śledzić chociażby stronę bukmachera, aby wiedzieć, co aktualnie znajduje się wśród zakładów z wydarzeń politycznych oraz kulturowych.

 

Zakłady na żywo w Etoto

To standard w przypadku oferty bukmacherskiej. eTOTO bukmacher oferuje również zakłady LIVE, tak więc można postawić kupon podczas trwania danego spotkania. Klienci cenią ten konkretny rodzaj zakładów, ponieważ mogą zmienić lub podjąć decyzję w zależności od przebiegu meczu.

Z drugiej zaś strony można łatwo dać się ponieść emocjom i postawić taki typ, którego będzie się potem żałowało. Mimo wszystko, typerzy bardzo często obstawiają zakłady LIVE.

W przypadku Etoto brak sportów wirtualnych. Niektórzy gracze nie lubią czekać do wielkich wydarzeń sportowych i lubią ten rodzaj aktywności bukmacherskiej. U wielu polskich legalnych podmiotów można go spotkać, natomiast aktualnie Etoto nie daje swoim klientom jeszcze takej możliwości. Być może z czasem taka sytuacja się zmieni, tym bardziej, że sporty wirtualne to oczywiście kolejny sposób na zarobek bukmachera.

Jeśli mowa o sportach wirtualnych, warto mieć na uwadze, że tak częsta możliwość podejmowania zakładów zwiększa także ryzyko utraty pieniędzy oraz uzależnienia. Dlatego – jak zawsze – zaleca się zachowanie zimnej krwi i rozsądną grę.

Co klienci twierdzą o Etoto?

Etoto opinie odnośnie swojej oferty zbiera różne. Trzeba tutaj powiedzieć, że każdy gracz indywidualnie podchodzi do bukmachera i oczekuje innych rzeczy. Wszyscy typerzy oceniają firmy bukmacherskie z własnej perspektywy – to oczywiste. To, że dany bukmacher nie spełnił oczekiwań pana Iksińskiego, nie oznacza, że pan Igrek także nie będzie zadowolony. Tak więc warto samodzielnie zapoznać się z ofertą danego zakładu, aby móc wyrobić sobie opinię.

Nie da się jednak ukryć, że Etoto jako polski legalny bukmacher bardzo rozwinął się na przestrzeni lat. Ma u swojego boku mocną konkurencję, a jednak wielu typerów decyduje się właśnie na tego buka.

Aplikacja mobilna u bukmachera Etoto

W zakładach bukmacherskich Eototo oferta nie skupia się jedynie na stronie internetowej czy punktach naziemnych. Od jakiegoś czasu funkcjonuje apka, z której korzystać można na urządzeniach mobilnych. W przypadku bukmachera Etoto aplikacja była dosyć wyczekiwana, gdyż firma zdecydowała się na nią stosunkowo późno.

Jak zatem wypada aplikacja Etoto? Klienci mogą logować się poprzez odcisk swojego palca, a niektóre akcje promocyjne są dostępne jedynie w aplikacji. Na plus są szybkie wpłaty oraz wypłaty. Przy okazji nie cierpi na tym oferta – i w aplikacji gracze mogą wybierać między przeróżnymi dyscyplinami.

 

Aplikacja mobilna bukmachera etoto

 

Etoto bukmacher i jego oferta promocyjna

Akcje promocyjne to podstawa u wszystkich bukmacherów. Nie da się ukryć, że to właśnie bonusy przyciągają najwięcej nowych klientów. Lubimy, kiedy oferuje nam się coś darmowego lub po promocyjnej cenie. O tym, ile prawdy jest w takich obietnicach i jakie ograniczenia nakłada na swoje bonusy zakłady Etoto, jeszcze zdążymy napisać. Teraz warto przedstawić w celach informacyjnych akcje promocyjne u tego buka, aby móc przeanalizować je chociażby pod kątem bonusów u innych buków.

Trzeba przyznać, że promocyje bywają dosyć zmienne, dlatego po jakimś czasie te informacje mogą okazać się nieaktualne. Na chwilę obecną Etoto bonus na start proponuje w postaci 200% od pierwszego depozytu do 50 PLN oraz 100% od drugiego depozytu do 900 PLN. Niektórzy gracze interesują się jednak tak zwanymi darmowymi bonusami, czyli tymi bez depozytu. W Etoto można otrzymać 20 PLN freebetu na start. Ponadto dostępny jest zakład bez ryzyka, zwany Kasozwrotem. Jeśli pierwsze typowanie okaże się nietrafione, otrzyma się zwrot postawionej stawki (do 50 PLN).

Kroki jak odebrać bonus w etoto

 

Jeśli znajdziesz do bonusów oferowanych przez bukmachera Etoto kod bonusowy, można zwiększyć nieco przyznawaną kwotę.

 

Kod bonusu u bukmachera Etoto

 

Czy istnieją darmowe zakłady?

Klienci bardzo chcą wierzyć w to, że mogą otrzymać od bukmachera coś za darmo. Nie należy jednak wierzyć w zapewnienia o prezentach i darmowych bonusach, ponieważ prędzej czy później gracz będzie musiał w pewien sposób zapłacić i zwrócić przyznany bonus.

Nie oszukujmy się – nikt nigdy nie da nam bonusowych środków finansowych, nie oczekując niczego w zamian. Każdy bukmacher nakłada na swoje promocje ograniczenia, aby nie być stratnym. Będzie to wielokrotny obrót bonusem, wymagany kurs lub inne haczyki, które zostaną ukryte w regulaminie. Dlatego należy poświęcić szczególną uwagę na przeanalizowanie wymogów bukmachera w przypadku akcji promocyjnych.

W przypadku Etoto i jego bonusów ograniczenia zostały już po części przedstawione wyżej – bonusy od depozytu zostają przyznane w zależności od kwoty. We wszystkich promocjach wskazane są minimalne kursy oraz to, jakie konkretnie zakłady obejmuje bonus. To ważne, aby zwracać na to uwagę, ponieważ jeśli nie spełni się pewnych wymogów, bonus po prostu nie zostanie przyznany. A biorąc pod uwagę wachlarz możliwości w przypadku akcji promocyjnych dla graczy ze stażem, naprawdę należy zachować zimną krew i nie dać się zwariować.

Bonusy nie tylko na start w Etoto

Powyższe promocje dotyczyły nowych klientów, jednakże są pewne udogodnienia dla stałych typerów. Będzie to na przykład Weekendo Granie. Jeśli w weekend obstawi się przynajmniej trzy zakład, bukmacher deklaruje się do zwrotu 50 PLN w środkach bonusowych niezależnie od wyniku. Warunek – minimalna kwota danego zakładu to właśnie 50 złotych. Kurs powinien wynosić przynajmniej 1,50, a w wypadku AKO każde zdarzenie powinno być po kursie 1.20.

Kolejna akcja to TOP 3. Należy w tym wypadku postawić zakład przynajmniej za sto złotych na remis albo wygraną na wskazane przez Etoto spotkanie. W wypadku nietrafionego typu, klient odbiera freebet w kwocie 50 PLN. Jak nazwa wskazuje, bukmacher wybiera trzy wydarzenia i robi to co tydzień. Jeżeli interesuje klienta taka oferta promocyjna, warto sprawdzać regularnie, które spotkania wybrał aktualnie bukmacher.

Dla fanów e-sportów również powstała pewna akcja promocyjna. Istnieje możliwość zwrotu 50% stawki (maksymalnie może być to 100 PLN) w postaci bonusu, jeśli gracz postawi dowolny zakład w wydarzeń e-sportu za minimalnie 50 PLN, a jego typ nie wejdzie. Minimalny kurs wynosi 1,02, również w przypadku zdarzeń w AKO.

Jeśli jesteś natomiast pasjonatem piłki nożnej, Etoto oferuje Kornery. Można obstawić zakład za minimalnie 50 złotych na rzuty rożne, a jeśli ten kupon nie wejdzie, gracz otrzyma freebet w wysokości 25 PLN. Jakie Eototo zakłady bierze pod uwagę w przypadku tej promocji? Będą to zakłady na żywo oraz przedmeczowe. Dotyczą rzecz jasna piłki nożnej oraz sumy rzutów różnych. Minimalny kurs zakładu jest taki sam, jak w przypadku e-sportów – 1,02.

Dla fanów piłki kopanej znajdzie się coś jeszcze – Mniej/Więcej. Można przewidzieć sumę goli, a w przypadku nietrafienia typer otrzyma freebet o wartości 25 złotych.

Jedną z akcji promocyjnych, na którą należy w szczególności uważać (trzeba rozsądnie podchodzić do wszystkich, jednakże niektóre wymagają większej dozy uwagi) jest Nocne Granie. Promocja dotyczy zakładów LIVE, a postawiona kwota musi wynosić minimum 100 złotych. Obstawia się NFL, NHL, MLS, MLB, albo NBA. Jeśli typ nie wejdzie, otrzymuje się freebet w wysokości 50 złotych.

Dlaczego należy uważać szczególnie na Nocne Granie? Wielu bukmacherów oferuje swoim graczom bonusy i profity z gry w nocy. Dlaczego decydują się na to? Ponieważ w nocy jesteśmy najzwyczajniej w świecie zmęczeni i w łatwy sposób możemy się pomylić. Stajemy się bardziej podatni na stres oraz emocje towarzyszące spotkaniom.

Bierzmy także pod uwagę fakt, że Nocne Granie skierowane jest w stronę zakładów na żywo. Kiedy oglądamy dane spotkanie, dajemy porwać się emocjom, szczególnie gdy dany sport jest naprawdę naszą pasją. Stres, zmęczenie i adrenalina to nie są dobrzy doradcy. Skuszeni dodatkowo freebetem możemy obstawić większe kwoty i stracić więcej. To nic, że za stratę otrzyma się „zadośćuczynienie”. Przecież nie gra się po to, aby przegrać, prawda?

Konieczność czytania regulaminów

Ta zasada funkcjonuje w przypadku każdego zakładu bukmacherskiego. Zanim zarejestruje się konto i skorzysta z jakichkolwiek usług, szczególnie tych promocyjnych, w pierwszej kolejności należy zapoznać się z treścią regulaminów. To właśnie w tym miejscu znajdują się wszelkie informacje o ograniczeniach oraz haczykach przy wszelkich akcjach, nie tylko promocyjnych. Jeśli klient nie zna regulaminów, tak naprawdę nie wie, na co się zgadza.

Tak więc krok pierwszy to wcale nie jest rejestracja u bukmachera, tylko lektura regulaminu.

Podsumowanie

Niezależnie od tego jakiego bukmachera wybierzesz i czy zdecydujesz się nawet na Etoto, nie należy zapominać o podstawowych zasadach korzystania z usług bukmacherskich. Jedynie osoby pełnoletnie mogą brać udział w obstawianiu zakładów bukmacherskich.

Hazard zawsze wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych. Poważnym zagrożeniem jest także niebezpieczeństwo uzależnienia. Jeśli widzisz zmiany w swoim zachowaniu, a zabawa przestała nią być, udaj się do specjalisty od leczenia uzależnień.