Totolotek opinie i recenzja 2021

4 marca 2021

Zakłady bukmacherskie Totolotek recenzja dla użytkowników

Nie jest tajemnicą, że zanim postanowimy skorzystać z jakichkolwiek usług, wcześniej chcielibyśmy czegoś więcej o danej firmie się dowiedzieć. Często bywa tak, że na podstawie opinii innych dokonujemy wyboru nowego samochodu, czy też dentysty, do którego udamy się w ramach kolejnej wizyty. Nie inaczej prezentuje się to w przypadku zakładów bukmacherskich. Tutaj także użytkownicy, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z obstawianiem zakładów wzajemnych, chcieliby wcześniej otrzymać, jak najwięcej informacji na temat usług, które dany bukmacher jest im w stanie zaoferować. Na wybór jednego gracza większy wpływ będzie miał zakres przygotowanej oferty, natomiast innego o wiele bardziej interesować będzie to, czy występują różnego rodzaju promki. W dzisiejszym tekście postaramy się przybliżyć Państwu jak wygląda przygotowana przez Totolotek zakłady bukmacherskie oferta zakładów na wydarzenia sportowe i nie tylko. A prezentuje się ona naprawdę atrakcyjnie.

Zakłady bukmacherskie Totolotek to firma, która została założona przez Totalizator Sportowy. Ta państwowa organizacja funkcjonuje na polskim rynku już od 1956 roku. Za datę rozpoczęcia działalności Totolotek SA uznaje się 1992 rok. Od tego czasu na terenie naszego kraju powstało mnóstwo punktów naziemnych spod ich szyldu. Obecnie mowa jest już o ponad 500. tego typu obiektów na terenie całej Polski. W roku 2005 Totolotek bukmacher został częścią międzynarodowej grupy Intralot. Jest to znana organizacja zajmująca się zrzeszaniem największych firm, które prowadzą działalność na rynku gier liczbowych, a także zakładów wzajemnych. Kolejną informacją, która z pewnością zainteresuje nowych graczy, jest to, że obstawianie zakładów sportowych u bukmachera Totolotek jest w pełni legalne.

Od roku 2013 w ramach oferty zakładów bukmacherskich firmy Totolotek SA można typować zakłady również za pomocą sieci Internet. Wynika to z faktu, że Totolotek bukmacher otrzymał odpowiednie zezwolenie ze strony Ministra Finansów, które umożliwia oferowanie, a także prowadzenie zakładów sportowych na terenie naszej kraju. Dzięki tej licencji zaliczają się oni do szerokiego grona legalnych bukmacherów w Polsce. W tym miejscu warto również przypomnieć, udział w nielegalnych grach hazardowych jest w naszym kraju zabroniony i grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie, aby uniknąć wszelkich problemów związanych z uzależnieniem od gier hazardowych. Wróćmy jednak teraz do bukmachera Totolotek. W tym tekście przyjrzymy się bliżej temu, co proponuje swoim klientom w ramach bukmacherskiej oferty.

Strona internetowa firmy Totolotek SA

Strona internetowa w dzisiejszych czasach jest narzędziem niesamowicie potrzebnym niemal dla każdej firmy. Bez względu na to, czy jest to ogromna i znana marka, czy mała firma, która dopiero co rozpoczyna swoją działalność. O stronie internetowej powinno się już myśleć podczas kreślenia planów na założenie działalności. Dlaczego jest to aż tak ważne? Za pomocą strony internetowej docierać będziemy do swoich potencjalnych klientów w Internecie. Jest to nieograniczony rynek, który może dostarczyć mnóstwo zysków. Dlatego także tak ważne jest, aby w ramach działalności firmy funkcjonowała strona internetowa, nawet formie wizytówki. Wróćmy jednak do meritum, ponieważ dziś tematem przewodnim są w tym tekście zakłady bukmacherskie. W ich przypadku posiadanie dobrej strony internetowej jest niemal warunkiem koniecznym.

Legalni bukmacherzy na polskim rynku chcąc konkurować z innymi firmami i regularnie pozyskiwać nowych graczy zdają sobie sprawę z tego, iż strona internetowa musi stać na najwyższym poziomie. Gracz chcąc obstawiać zakłady wzajemne za pomocą sieci Internet musi otrzymać odpowiednie narzędzie, które stanie się dla niego swego rodzaju centrum zarządzania. Będzie tam kontrolował swoje środki oraz regularnie typował swoje ulubione rozgrywki. W ramach takiej strony przyda się również zakładka, gdzie będzie mógł przeglądnąć dokładne statystyki, które mogą okazać się niezbędne podczas analizowania ewentualnych typów. Jak widać jest to nieodzowny element działalności, który każdy legalny bukmacher powinien swoim użytkownikom zapewnić. Sprawdźmy zatem, jak to wygląda na stronie bukmachera Totolotek SA.

Jak prezentuje się strona internetowa Totolotek PL?

Dogłębną analizę tego, co Totolotek oferuje swoim graczom rozpoczniemy od strony internetowej. Warto wspomnieć, że całkiem niedawno, bo w lipcu 2019 witryna przeszła całkowitą zmianę designu. Wcześniej cała była wypełniona pomarańczowym kolorem, co nie podobało się każdemu użytkownikowi. Obecnie prezentuje się to zdecydowanie dużo lepiej. Trzeba jednak przyznać, że wciąż na stronie bukmachera Totolotek panuje delikatny nieład. Wynika to z tego, że na pierwszy rzut oka ciężko ogarnąć, co gdzie się znajduje. Przejdźmy jednak do rzeczy, ponieważ nowych graczy najbardziej interesują funkcjonalności witryny. W głównej części strony internetowej Totolotek przygotował ruchomy baner. Zmieniające się slajdy informują klientów o tym, że w ramach usług dostępna jest aplikacja mobilna, a także rozgrywki wirtualnej rzeczywistości. Oprócz tego znajduje się tam też odnośnik do podstrony, która informuje o tym, jak wygląda oferta powitalna.

Niżej można znaleźć sporych rozmiarów tabelkę, w której przez firmę Totolotek bukmacher udostępniona została oferta zakładów dotycząca najciekawszych spotkań ze wszystkich dyscyplin sportowych. Można tam znaleźć spotkania zarówno na dzień dzisiejszy, jak i te mające się odbyć w najbliższym terminie. Po lewej stronie znajduje się natomiast kolumna, która znacznie różni się od tych klasycznie spotykanych u konkurencyjnych bukmacherów. Nie jest to pełna lista dyscyplin sportowych, tylko swego rodzaju wyszukiwarka, w której dzięki wybraniu odpowiednich filtrów użytkownik będzie mógł znaleźć swoje rozgrywki do obstawiania zakładów wzajemnych. Filtry dotyczą między innymi wyboru daty rozgrywanie wydarzenia, a także czy mają to być zakłady na żywo, czy przedmeczowe. Kolejny filtr to wybór dyscyplin sportowych oraz kraju, który gracza interesuje. Ostatni filtr dotyczy ligi, jakiej poszukuje użytkownik.

Po tym wszystkim wyświetli się lista dostępnych zakładów na dane rozgrywki w serwisie Totolotek SA. Niżej natomiast umieszczona została mniejsze kolumna, gdzie Totolotek zakłady bukmacherskie prezentuje obecnie najchętniej wybierane wydarzenia sportowe do obstawiania przez nowych graczy, a także tych stałych. Przejdźmy więc do kolejnej części strony internetowej. Podobnie jak wielu innych legalnych bukmacherów na polskim rynku firma Totolotek SA zdecydowała się na wariant okienka kuponu po lewej stronie swojego serwisu. Jest to miejsce, gdzie gracz może postawić zakłady przedmeczowe, a także zakłady live. W ramach tego okienka może on zadecydować, jakiego typu będzie to kupon. Czy interesuje go singiel, a może chce zminimalizować ryzyko i zagrać kupon systemowy. Decyzja należy tylko do niego, tak samo jak w przypadku stawki, którą zdecyduje się przeznaczyć na kupon.

W tym miejscu warto podkreślić, że stawiać zakłady sportowe online można wyłącznie po wcześniejszej rejestracji konta użytkownika na stronie bukmachera Totolotek PL. Wcześniej oferta zakładów wzajemnych w Internecie może być tylko przez gracza przeglądana. Inaczej wygląda to w punktach naziemnych, gdzie nie wymagane jest konto w Totolotku, ale pracownik obsługi klienta może odmówić przyjmowania zakładów, jeśli gracz nie będzie chciał wylegitymować się dowodem osobistym. Podsumowując strona prezentuje się dobrze i zapewnia wszystkie niezbędne funkcjonalności, jednak bez dwóch zdań Totolotek legalny bukmacher mógłby popracować trochę nad ulepszeniem jej designu.

Strona internetowa firmy Totolotek SA w wersji mobilnej

Polski bukmacher oprócz dobrze prosperującej witryny internetowej na komputery, przygotował dla swoich użytkowników jej wersję na urządzenia mobilna. Bez wątpienia jest to świetny ruch, ponieważ nic tak bardzo nie kuje w oczy jak brak zapewnienia responsywności witrynie internetowej. Zwłaszcza, że strony zakładów bukmacherskich są eksploatowane przez użytkowników dużo częściej, niż w innych przypadkach. Gracze potrafią spędzić mnóstwo czasu na przeglądaniu tego, jakie aktualnie dostępne są wydarzenia sportowe, na które możliwe jest w danym momencie obstawianie zakładów. Dlatego też tak istotną kwestią jest przygotowanie strony, która będzie przyjazna zarówno dla użytkowników komputerów, jak i tych preferujących używanie urządzeń mobilnych.

Całkiem niedawno był z tym jeszcze ogromny problem i wchodząc na strony, które udostępniali legalni bukmacherzy na smartfony oraz tablety, użytkownicy spotkali się z wersjami komputerowymi. Ciągłe przybliżanie i stałe szukanie wszystkiego po całej stronie było niezwykłym marnotrawstwem czasu klienta, więc musiało się to jak najszybciej zmienić. Na szczęście strona, którą legalny bukmacher Totolotek posiada jest w pełni responsywna, co sprawia, że klienci bez problemów mogą korzystać z niej na urządzeniach mobilnych i dokonywać obstawiania zakładów sportowych. Wchodząc na nią gracz zostaje poproszony o potwierdzenie swojej pełnoletności. Dzięki temu w pewien sposób zapobiega się korzystaniu z tego typu usług przez osoby nieletnie.

Wracając jednak do mobilnej witryny, to trzeba przyznać, że prezentuje się ona naprawdę dobrze. Świetnym ruchem było zachowanie kolorystyki znanej z desktopowej wersji strony. Jeśli chodzi o design oraz porządek, to można pokusić się nawet o stwierdzenie, że prezentuje się to delikatnie lepiej, niż w przypadku jej komputerowego odpowiednika. Z poziomu z tej strony można się zarejestrować oraz zalogować, co w praktyce oznacza, że możliwe jest też obstawianie z jej pomocą zakładów sportowych. W ramach tej wersji portalu dostępne są wszystkie funkcjonalności, które normalnie użytkownik spotkał na wersji komputerowej. Nie ma więc żadnych ograniczeń na mobilnej wersji portalu, co zapisać można na duży plus. Za przygotowanie responsywnej witryny bez wątpienia trzeba firmę Totolotek SA pochwalić. Na temat strony przygotowanej przez Totolotek opinie są różne, jednak nie brakuje tych pozytywnych. Za główny mankament gracze uważają design, który można w przyszłości bez problemu poprawić.

Aplikacja mobilna w ofercie Totolotka

W dzisiejszych czasach rozwój idzie w parze z podążaniem za panującymi trendami. Sprawdza się to niemal na każdej płaszczyźnie biznesowej. Możesz być wielkim graczem na rynku, ale jeśli czasem w porę czegoś nie zmienisz lub nie wyposażysz się w najnowszą technologię to w krótkim czasie cały Twój trud związany z budowaniem marki może pójść na marne. Dlatego też nikogo nie powinno dziwić, że co raz więcej firm decyduje się na udostępnienie swoim klientom specjalnej aplikacji mobilnej. Strony internetowe bez wątpienia nadal robią furorę, ale nie są już jedynym nowoczesnym narzędziem, w które należałoby się wyposażyć. Udostępnienie dobrze prosperującej aplikacji mobilnej dotyczy zwłaszcza branży usługowej, gdzie sprzedaż oferowanych usług może odbywać się niemal każdą drogą. Aplikacja mobilna to niesamowicie wygodne narzędzie, dzięki któremu w dzisiejszych czasach załatwić możemy dosłownie wszystko.

Korzystając z aplikacji mobilnej możemy aktualnie zrobić wszystkie przelewy w banku, a także dokonywać płatności w sklepach. Można też kupić bilet na komunikacje miejską oraz zarezerwować miejsce u lekarza. Jest to więc potężne narzędzie, które umożliwia załatwianie spraw niemal w każdym miejscu na świecie, pod warunkiem, że mamy dostęp do sieci Internet. Dlaczego więc nie zastosować tego w przypadku zakładów bukmacherskich? O tym samym pomyśleli legalni bukmacherzy w naszym kraju, którzy rozpoczęli już udostępnianie swojej aplikacji mobilnej swoim użytkownikom. Jak wykorzystać aplikację mobilną obstawiając wydarzenia sportowe? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Za pomocą aplikacji mobilnej gracz może dokonywać stawiania zakładów sportowych wszędzie i o każdej porze.

Aplikacja mobilna to niesamowita oszczędność czasu dla gracza, a także spora wygoda. Posiadając w ręce takie narzędzie nie obchodzą go już punkty stacjonarne, do których musiałby pewnie chwilę spacerować, ani niewygodne spędzanie czasu przed komputerem. Za pomocą aplikacji mobilnej może obstawiać zarówno zakłady live, jak i te przedmeczowe siedząc wygodnie w fotelu lub przemieszczając się za pomocą komunikacji miejskiej. Z aplikacją bukmacherską może również udać się na stadion, gdzie o wiele łatwiej będzie mu stawiać zakłady na żywo, gdyż widowisko będzie obserwował z poziomu trybun. Sprawdźmy więc, jak prezentuje się aplikacja mobilna, którą Totolotek posiada w swojej ofercie.

Legalny bukmacher Totolotek na urządzeniach mobilnych

Z obstawiania zakładów wzajemnych w ramach aplikacji mobilnej póki co mogą korzystać wyłącznie użytkownicy, którzy posiadają urządzenia oparte o system operacyjny Android. Jesteśmy jednak dobrej myśli i wierzymy, że w przyszłości aplikacja mobilna na urządzenia z systemem operacyjnym iOS również się pojawi. Pod względem designu mocno przypomina ona stronę internetową w wersji mobilnej, jednak została wyposażona w dodatkowe funkcje, których tam użytkownicy nie spotkają. Pierwszą z nich jest statyczny pasek menu, który podwieszony jest na dole ekranu. Dotyczy on oferty zakładów oraz listy postawionych przez gracza kuponów. Po prawej stronie tego paska znajduje się przycisk, który pozwala co chwilę podglądnąć stan kuponu. Nawigacja w aplikacji mobilnej firmy Totolotek SA jest przyjazna dla użytkownika. Nie ma możliwości, aby podczas korzystania się pogubić.

Jeśli chodzi zaś o mankamenty, to z pewnością jednym z nich jest czas ładowania niektórych zakładek. Czasem trzeba poczekać dłuższą chwilę, aż wybrana przez użytkownika strona w pełni się załadowała. Bez wątpienia jest to element, nad którym legalny bukmacher Totolotek powinien w przyszłości popracować. W ramach aplikacji mobilnej dostępna jest pełna oferta zakładów, dlatego użytkownik bez problemów będzie mógł obstawiać między innymi najpopularniejszą dyscyplinę sportową na świecie, czyli rozgrywki piłki nożnej. Ponadto dostępne są również tenis koszykówka siatkówka, hokej na lodzie i wiele innych. O dyscyplinach sportowych dostępnych w ofercie Totolotka opowiemy jednak trochę później. Totolotek aplikacja mobilna posiada jeszcze jedną dodatkową funkcjonalność, która jest rzadko spotykana u firm oferujących zakłady bukmacherskie w naszym kraju.

Mowa tutaj o funkcji przydatnej głównie dla użytkowników, którzy od czasu do czasu lubią postawiać zakład w punkcie stacjonarnym. Jest to skaner kuponów, który pozwala zeskanować kod umieszczony na taśmie, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób gracz będzie mógł sprawdzić status postawionych przez niego zakładów. Istnieje również możliwość szybkich wpłat i wypłat, na które pozwalają dostępne w Totolotku metody płatności. Za pomocą aplikacji mobilnej można również zarejestrować konto i skorzystać z opcji darmowego zakładu. O procesie rejestracji wspomnimy nieco później. Przygotowana przez Totolotek aplikacja prezentuje się dobrze i z pewnością spełni oczekiwania wielu użytkowników. Na temat aplikacji na urządzenia mobilne opinie Totolotek zbiera całkiem niezłe wśród swoich klientów. Użytkownicy bez wątpienia czekają również na wersję przeznaczoną na urządzenia z systemem operacyjnym iOS, która pewnie pojawi się w przyszłości w ofercie Totolotka.

Totolotek aplikacja mobilna – czyli jak zainstalować?

Wiele osób bez wątpienia zdziwi fakt, że istnieje potrzeba pisania o tym, jak zainstalować aplikację bukmacherską. Dla większości osób posiadających smartfona lub tablet jest to czynność niemal tak oczywista, jak smarowanie chleba masłem. Wystarczy przecież wejść w odpowiedni sklep, gdzie znajduje się mnóstwo aplikacji, a następnie za pomocą wyszukiwarki odnaleźć tą, która w danym momencie jest nam potrzebna. Brzmi banalnie, ale w przypadku aplikacji zakładów bukmacherskich nie jest to już aż tak prosta sprawa. Wynika to z faktu, że firma Google zabrania umieszczania w swoim sklepie „Google Play” aplikacji oferujących stawianie zakładów wzajemnych. Wynika to z polityki ich firmy i żaden legalny bukmacher nie ma to wpływu. Chcąc udostępniać swoim klientom aplikację do obstawiania w Totolotku Totolotek musiał znaleźć inną drogę. Sprawdźmy więc, jak wygląda instalacja apki w ich przypadku.

Pierwszą rzeczą, którą musi zrobić użytkownik chcący korzystać z usług aplikacji firmy Totolotek SA, jest zmiana ustawień urządzenia mobilnego. Konkretnie chodzi tu o zakładkę znajdującą się w ustawieniach prywatności, gdzie należy zezwolić urządzeniu na pobieranie plików z nieznanych źródeł. Później wszystko jest już bajecznie proste. Wchodzimy na stronę zakładów bukmacherskich Totolotek PL, a następnie odnajdujemy zakładkę dotyczącą mobilnej aplikacji. Tam znajduje się przycisk „Pobierz aplikację”, który należy kliknąć. Po pobraniu wystarczy wybrać plik aplikacji, dzięki czemu rozpocznie się proces instalacyjny na urządzeniu mobilnym. Kiedy dobiegnie on końca ikonka aplikacji pojawi się w menu smartfona lub tabletu gracza. Chcąc uzyskać jeszcze szybszy dostęp do zakładów bukmacherskich, warto umieścić ikonkę aplikacji Totolotek na ekranie głównym. Wówczas od razu po odblokowaniu ekranu gracz będzie mógł przejść do przeglądania oferty bukmachera.

Jak już wspominaliśmy na chwilę obecną nie ma dostępnej aplikacji na urządzenia pracujące w oparciu o system iOS. Warto jednak podkreślić, że w tym przypadku instalacja jest dużo łatwiejsza. Wystarczy wejść w AppStore i odszukać poszukiwaną aplikację, a następnie kliknąć zainstaluj. Te informację mogą przydać się w momencie, kiedy legalny bukmacher Totolotek SA zdecyduje się wydać swoją apkę także na urządzenia spod szyldu nadgryzionego jabłuszka. Podsumowując instalacja aplikacji nie jest niczym trudnym i powinien poradzić sobie z nią każdy użytkownik. Na stronie podane są instrukcje, dzięki czemu nawet gracze rzadziej korzystający z urządzeń mobilnych, będą w stanie bez problemu przejść przez proces instalacji. Chcielibyśmy również przypomnieć, że dla użytkowników aplikacji przygotowany został specjalny Totolotek bonus. Warto więc dowiedzieć się o tym więcej w serwisie Totolotek PL.

Totolotek i rejestracja konta użytkownika

Z pewnością zwłaszcza nowych graczy zainteresuje to, jak wygląda w przypadku firmy Totolotek zakłady bukmacherskie rejestracja konta użytkownika. W tym miejscu dobrze będzie przypomnieć, że w przypadku bukmacherów na polskim rynku, obstawianie zakładów wzajemnych online możliwe jest tylko za pomocą konta gracza. W przypadku typowania w naziemnych punktach nie jest to wymagane, ale przy okazji oferty internetowej jest to już obowiązkowe. Dlaczego zarejestrowanie jest warunkiem koniecznym? Wynika to z tego, że żaden gracz podczas obstawiania zakładów sportowych online nie może być anonimowy. Bukmacher musi posiadać informację na temat tego, kto korzysta z jego oferty i czy czasem nie zostały nałożone na taką osobę zakazy w przeszłości. Proces weryfikacji pozwala zablokować możliwość obstawiania takim klientom.

Mowa tu oczywiście o graczach, którzy w przeszłości mieli problemy związane z uzależnieniem od gier hazardowych. Wobec takich osób często ze strony Państwa nakładany jest zakaz uczestnictwa w tego typu rozgrywkach, dlatego też rejestracja jest niezbędnym elementem do tego, aby zapobiegać pogłębianiu przez te osoby problemu. Często klienci obawiają się rejestracji, ponieważ trzeba tam podawać niemal wszystkie dane osobiste. Pragniemy jednak zapewnić, że nie ma powodów do strachu, ponieważ każdy legalny bukmacher w Polsce jest zobowiązany do bezpiecznego przechowywania danych swoich klientów. Za wszelkie niedopatrzenia groziłyby im ogromne kary, dlatego też klient może być pewny, że jego dane są chronione w odpowiedni sposób i żadna osoba z zewnątrz nie otrzyma do nich dostępu.

Totolotek zakłady bukmacherskie zdają sobie również sprawę z tego, jak istotne jest trzymanie się hasła „Graj odpowiedzialnie”. Obowiązkowa rejestracja konta jest właśnie jednym z elementów, który ma wspomagać zasady odpowiedzialnej gry, których przestrzegać musi nie tylko firma bukmacherska, ale również gracz. Firma Totolotek oferuje swoim użytkownikom rejestrację za pomocą kilku urządzeń. Do dyspozycji graczy jest strona internetowa na komputery oraz na urządzenia mobilne. Ponadto konto założyć można również poprzez aplikację bukmacherską, o której wspominaliśmy trochę wcześniej. Niżej postaramy się dokładnie przyjrzeć temu, jak wygląda formularz rejestracyjny oraz ile trwa weryfikacja konta użytkownika.

Jak zarejestrować konto?

Od pewnego czasu niemal każdy legalny bukmacher na polskim rynku umożliwia swoim użytkownikom założenie konta tymczasowego. Nie inaczej wygląda to na serwisie Totolotek PL. Konto tymczasowe pozwala w pełni przetestować funkcjonalności, które posiada w swojej ofercie bukmacher Totolotek. Ułatwienie polega na tym, że nie wymaga się od użytkownika przejścia przez pełen proces rejestracji. Nie są tu również weryfikowane żadne dane. Do tego dochodzi dopiero później, kiedy użytkownik podejmie decyzję o tym, czy chce skorzystać z oferty Totolotek na stałe. Wystarczy podać wyłącznie podstawowe dane i już po chwili gracz może dokonać pierwszej wpłaty i wykorzystać znalezione przez siebie wysokie kursy na stronie bukmachera Totolotek.

Istnieją jednak pewne ograniczenia, które dotyczą tymczasowego konta. Użytkownik nie ma możliwości wypłaty ewentualnych wygranych. Ta opcja zostaje odblokowana dopiero w momencie przejścia na konto stałe. Jak tego dokonać? Do tego będzie potrzebna weryfikacja ze strony firmy bukmacherskiej Totolotek SA. Zanim jednak do tego dojdzie użytkownik będzie musiał wypełnić formularz rejestracyjny swoimi danymi osobowymi. Potrzebne będą między innymi imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, a także numer PESEL. Ważne będzie również uzupełnienie pola dotyczącego numer bankowego, na które wypłacane będą ewentualne wygrane. Potrzebne będzie również wykonanie skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu, który pozwoli bukmacherowi na poprawne zweryfikowanie tożsamości klienta.

Trzeba jednak pamiętać, że Totolotek zakłady bukmacherskie zastrzegają sobie prawo do poproszenia o kolejny skan dokumentu, jeśli na podstawie pierwszego nie byli w stanie poprawnie zweryfikować tożsamości użytkownika. Wielu nowych graczy interesuje pewnie również to, ile trwa weryfikacja konta na stronie internetowej bukmachera. Tu trzeba polskiego bukmachera mocno pochwalić i opinie Totolotek w tej kwestii zbiera bardzo pozytywny. Przyglądając się wypowiedziom osób na różnych portalach społecznościowych, dowiedzieliśmy się, że cały proces weryfikowania trwa zwykle maksymalnie kilkadziesiąt minut. Jest to zdecydowanie coś, co trzeba zapisać na duży plus. Warto wspomnieć, że dla stałych użytkowników został przygotowany program lojalnościowy, który nazywany jest także Bet Club. Tą kwestię poruszymy jednak w dalszej części artykułu.

Oferta zakładów bukmacherskich Totolotek

Kolejnym niezwykle istotnym aspektem, który interesuje zwłaszcza nowych graczy planujących rozpoczęcie przygody z obstawianiem zakładów sportowych, jest zakres oferty danej firmy. Dlatego też nie powinien nikogo dziwić fakt, że wszyscy legalni bukmacherzy w naszym kraju regularnie pracują nad tym, aby ich oferta była bardziej atrakcyjna, niż ta która posiada konkurencyjna firma. Dzisiaj przyjrzymy się ofercie jednego z najstarszych bukmacherów na polskim rynku, czyli firmie Totolotek zakłady bukmacherskie. Przejdźmy zatem do konkretów. Podobnie jak w przypadku wielu innych bukmacherów w naszym kraju, najbardziej atrakcyjna i jednocześnie najbardziej rozbudowana jest oferta dotycząca znanej niemal wszystkim piłki nożnej. Piłka nożna to bez wątpienia najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie, dlatego też nikogo nie powinien dziwić stan oferty dotyczący piłkarskich rozgrywek. W ich ramach można obstawić zwycięzce, dokładny wynik i wiele innych ciekawych zakładów.

totolotek

Zakłady bukmacherskie Totolotek to jednak nie tylko piłka nożna tenis, czy koszykówka. Oprócz tego w ofercie Totolotka znaleźć można trzydzieści różnych dyscyplin sportowych, na które oferty również są całkiem bogate. Jest to bez wątpienia bardzo ważna informacja dla nowych graczy, którym podczas poszukiwania odpowiedniej firmy bukmacherskiej, zależy na tym by mieć wiele alternatyw podczas obstawiania zakładów wzajemnych. W ofercie bukmachera Totolotek znaleźć można również znane wszystkim zakłady specjalne, które dotyczą w tym przypadku wydarzeń politycznych. Przykładowo można więc wytypować zwycięzce nadchodzących wyborów prezydenckich.

Co do stawiania zakładów nowy graczy zainteresuje również promka Gram Grubo, która pozwala stawiać zakłady bez 12% podatku. O tym jak działa Gram Grubo wspomnimy więcej w dalszej części tego artykułu. Fani gier komputerowych bez wątpienia będą również mocno zadowoleni, ponieważ Totolotek posiada w swojej ofercie zakłady dotyczące rozgrywek esportowych. W ramach tej oferty gracze mogą obstawiać zmagania zawodników w takich grach jak na przykład League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Dota2, Overwatch, a nawet Starcraft 2. Nie da się ukryć, że jest to świetna alternatywa dla rozgrywek w świecie rzeczywistym. Na temat oferty firmy bukmacherskiej Totolotek opinia jest pozytywna, aczkolwiek na pewno są rzeczy, które można poprawić. Jedną z nich bez wątpienia są sporty wirtualne, które powinny zostać dodane przez bukmachera Totolotek do oferty. Reszta naszym zdaniem prezentuje się naprawdę nieźle.

Czy w ofercie Totolotek znajdują się sporty wirtualne?

Od kilku lat sporą furorę na rynku zakładów bukmacherskich robią sporty wirtualne. Nie są to rzeczywiste rozgrywki, a wyłącznie wcześniej przygotowana komputerowa wizualizacja, ale mimo wszystko gracze coraz chętniej decydują się na obstawianie zakładów wzajemnych właśnie na popularne virtuale. Wcześniej wspominaliśmy o tym, że strona internetowa firmy zakłady bukmacherskie Totolotek przeszła gruntowną renowację. Wcześniej wirtualne sporty były na niej dostępne, jednak po przebudowie użytkownicy nadal czekają na ich powrót. Pozostaje wyłącznie liczyć, że stanie się to w niedalekiej przyszłości. Do tego momentu warto przyjrzeć się bliżej rozgrywkom wirtualnej rzeczywistości, które zostały wprowadzone do oferty bukmachera Totolotek.

Jeśli już wspomnieliśmy o sportach wirtualnych, to warto wykorzystać moment, aby przypomnieć o czym użytkownikom, którzy wybiorą te formę zakładów. Wirtualne sporty charakteryzują się niesamowicie szybkim tempem, dlatego też użytkownik o wiele bardziej narażony jest na impulsowe zachowania. Klientowi obstawiającemu virtuale powinno z tyłu głowy towarzyszyć hasło „graj odpowiedzialnie”, aby nie popaść przez te niesamowite tempo w niepotrzebne problemy nie tylko finansowe, ale również te z prawem. Każdy rodzaj rozrywki bez odpowiedniego umiaru staje się w pewnym momencie niebezpieczny. Podobnie jest w przypadku zakładów bukmacherskich, dlatego przestrzegamy użytkowników, aby potrafili zachować w obstawianiu zakładów odpowiedni umiar.

Totolotek posiada także zakłady live

Udostępnienie zakładów bukmacherskich w sieci Internet było bez wątpienia jedną z ważniejszych decyzji w historii tej branży. Bez wątpienia pozwoliło to zyskać nowych graczy, a także w dużym stopniu poprawiło komfort obstawiania wydarzeń sportowych dotychczasowym użytkownikom. Nie da się jednak ukryć, że bez rozwoju nie da się wykonywać kolejnych kroków w biznesie. Dlatego też firmy bukmacherskiej cały czas szukały rozwiązań, które mogą uatrakcyjnić oferowane przez nich usługi. Można powiedzieć, że szukali i w końcu znaleźli, ponieważ to o czym opowiemy w tej części artykułu, bez wątpienia na dobre odmieniło oblicze szeroko pojętej rozrywki, jaką są omawiane przez nas zakłady bukmacherskie. Mowa tu oczywiście o ofercie, która dotyczy obstawiania na żywo, czyli w trakcie trwania danego wydarzenia.

Zakłady live zapoczątkowały istną rewolucję w udostępnianiu ofert bukmacherskich. Dzięki tej możliwości klienci zyskali przywilej obstawiania wydarzeń sportowych podczas ich oglądania. To bez dwóch zdań niesie ze sobą mnóstwo zalet, ale również jak wszystko ma też swoje wady. Zacznijmy jednak od pozytywów tego rozwiązania. Załóżmy, że na zwycięstwo naszego ulubionego zespołu kurs przed spotkaniem nie jest zbyt satysfakcjonujący. Jesteśmy przekonani o tym, że nasza ekipa wygra, jednak kurs nie zachęca do postawienia. Warto wówczas wstrzymać się i poczekać do rozpoczęcia spotkania. Może wyjść tak, że przez spory okres czasu nasz faworyt nie zdobędzie prowadzenia, a co za tym idzie kursy na żywo na jego ewentualne zwycięstwo z minuty na minutę będą rosnąć. Jeśli nadal gracz pozostaje przekonany o końcowym triumfie, może postawić na swój zespół po wyższym kursie, dzięki czemu jego ewentualna wygrana będzie dużo bardziej okazała niż w przypadku oferty przedmeczowej.

To samo tyczy się również oglądania spotkania na obiekcie, gdzie rozgrywane jest wydarzenie. Jeśli użytkownik posiada aplikację mobilną i czuje, że bramka jednego z drużyn dosłownie wisi w powietrzu, to może postawić zakład, który dotyczy następnego strzelca bramki. Tego typu zakładów jest mnóstwo i nie dotyczą one wyłącznie piłki nożnej, ale też wielu innych dyscyplin. Co można zatem uznać za wady, jeśli chodzi o obstawianie na żywo? Bez wątpienia dużo łatwiej tutaj o impulsywne zachowania w przypadku użytkowników. Przykładowo spotkanie piłkarskie trwa 90. minut, a czasem nawet 120. jeśli wystąpi dogrywka. Zakładów na żywo jest mnóstwo i w momencie jednego błędnie postawionego zdarzenia, gracz ma możliwość błyskawicznego odkucia się poprzez obstawienie kolejnego zakładu na ten mecz.

Dlatego też tak istotnym aspektem jest zachowanie odpowiedniego umiaru. Obstawianie zakładów szybko z przyjemnej rozrywki, która dostarcza mnóstwo emocji, może stać się ogromnym problemem, z którym ciężko będzie sobie poradzić samemu. Na kłopotach związanych z uzależnieniem ucierpieć może nie tylko gracz, ale również najbliższe mu osoby. Warto więc odpowiedzialnie podchodzić do tego rodzaju rozrywki. My tymczasem przyjrzyjmy się bliżej temu, jak prezentuje się przygotowana przez zakłady bukmacherskie Totolotek oferta na zakłady na żywo.

Jak wygląda obstawianie na żywo na stronie Totolotek PL?

Obstawianie na żywo jest dostępne w przypadku firmy bukmacherskiej Totolotek na trzech platformach. Mowa tutaj o stronie internetowej na urządzenia desktopowe oraz tej na urządzenia typu smartfon lub tablet. Aplikacja mobilna również może posłużyć, jako narzędzie do typowania live. Przechodząc do samej oferty, to uległa ona sporej poprawie po wspominanej wyżej modernizacji witryny. Śmiało można stwierdzić, że jest ona konkurencyjna na naszym rynku. Niektóre źródła podają, że miesięcznie na serwisie Totolotek znaleźć można do nawet kilkudziesięciu tysięcy zakładów w ofercie na żywo. To bez dwóch zdań może robić ogromne wrażenie. Obstawiać można niemal wszystkie dyscypliny, rozpoczynając od piłki nożnej poprzez koszykówkę, siatkówkę, a kończąc na piłce plażowej.

Wybór jest naprawdę spory, co może być świetnym argumentem dla nowych graczy. Na dużą pochwałę zasługują bez wątpienia również profesjonalnie przygotowane wizualizacje spotkań, które okraszone są niezwykle szczegółowymi statystykami. Przykładowo więc będąc członkiem bet club, o którym za chwilę opowiemy, śmiało będzie można obstawiać na żywo spotkania piłki nożnej i wielu innych dyscyplin sportowych. Jeśli zaś chodzi o minusy, to z pewnością za taki można uznać brak jakichkolwiek transmisji spotkań na żywo. Wiele konkurencyjnych firm od lat oferuje swoim użytkownikom transmisje, co bez wątpienia działa mocno na ich korzyść. Totolotek, o czym świadczyć może również ranking bukmacherów, uznawany jest za jedną z największych firm w branży, dlatego też powinien pomyśleć o wprowadzeniu tej opcji do swojej oferty. Znane wszystkim graczom Toto Liga oraz Toto Gol to świetna forma rozrywki, jednak transmisje live bez wątpienia urozmaiciłyby ich ofertę.

Czym właściwie jest Bet Club?

Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że bukmacherzy regularnie poszukują rozwiązań, które mogłoby urozmaicić ich ofertę i przyciągnąć nowych graczy. W przypadku Totolotka można podać kilka przykładów, jak na przykład Toto Liga, czy Toto Gol. Nie można jednak zapomnieć o Bet Club, czyli programie lojalnościowym dla stałych klientów firmy zakłady bukmacherskie Totolotek. Bet Club to nic innego, jak klub gracz dla wszystkich klientów firmy bukmacherskiej Totolotek SA. Gracz będący częścią tego programu za każde pieniądze postawione w ramach Toto Gol, Toto Racing, czy Toto Liga otrzyma punkty. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości może wymieniać je na nagrody rzeczowe oraz specjalne promki na zakłady. W ramach programu lojalnościowego Bet Club pula nagród sięga kilkuset tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że ten pomysł robi bardzo dobre wrażenie.

W ramach przynależności do programu Bet Club, użytkownicy mają możliwość rywalizowania z innymi klientami. Gracze, którzy zgromadzą najwięcej punktów podczas obowiązywania rankingu firmy Totolotek, zostaną umieszczeni na pierwszych miejscach. Te miejsca to gwarancja otrzymania specjalnych nagród. Więcej informacji bez wątpienia poda strona internetowa bukmachera, gdzie odnaleźć można specjalną zakładkę, która dotyczy właśnie programu lojalnościowego Bet Club. W ramach tego programu dla użytkowników, gracz może otrzymać różnego rodzaju nagrody rzeczowe oraz promki. W przypadku rzeczowych nagród mowa tu o sprzętach elektronicznych oraz RTV, ale również zestawy kibicowskie. Jeśli zaś chodzi o promki, to zazwyczaj są to różnego rodzaju vouchery oraz promki na zakłady w postaci kwot o różnej wartości.

Kiedyś w ramach oferty przedstawionej przez zakłady bukmacherskie Totolotek, dużą popularnością cieszył się Toto Gol, który pozwalał na obstawianie spotkań piłki nożnej. Zakłady typu Toto Gol był zestawami sześciu spotkań. Za każdym razem w ofercie umieszczane były trzy zestawy, które zawierały po sześć spotkań piłki nożnej, a ich oznaczenia to z1,z2 oraz z3. Zakład Toto Gol polegał na obstawieniu dokładnego wyniku wszystkich spotkań umieszczonych w zestawie. Zakłady w ramach Toto Gol przyjmowane były zarówno na stronie internetowej, jak i w punktach stacjonarnych. Wygrane w Toto Gol określane były na podstawie stopni wygranych, do których wgląd miał każdy użytkownik. Z naszych źródeł wynika, że obecnie ani Toto Gol ani Toto Liga nie funkcjonują w ramach odnowionej oferty firmy Totolotek zakłady bukmacherskie.

Powitalna oferta firmy Totolotek opinie użytkowników

Oferty bukmacherskie to nie tylko zakłady przedmeczowe oraz live. Kolejnym czynnikiem, który może mieć spory wpływ na przyciągnięcie nowych użytkowników bez wątpienia jest jakoś powitalnej oferty. W końcu im lepsze warunki firma bukmacherska jest w stanie zaoferować na start, tym większa szansa, że klient wybierze właśnie ich ofertę. Totolotek zakłady bukmacherskie posiada w ramach swoich usług ofertę o nazwie Gram Grubo, o której powiemy za chwilę, ale pamiętał też o atrakcyjnym pakiecie powitalnym. Graczu zanim jednak przejdziesz do sprawdzenia, jak wygląda przygotowana przez firmę Totolotek SA oferta powitalna, chcemy Cię ponownie przestrzec – graj odpowiedzialnie. To pozwoli uniknąć Ci wielu kłopotów, a zakłady bukmacherskie będą w Twoim życiu wyłącznie przyjemną i bezpieczną rozrywką. Wróćmy jednak do tematu powitalnego pakietu.

Jest to oferta przygotowana właśnie dla graczy, którzy dopiero co utworzyli swoje konta. Wystarczy zarejestrować się, a potem spokojnie można odebrać promkę 100% do kwoty aż 500 PLN. Przyjrzyjmy się więc warunkom tej oferty. Pierwszy ważny warunek to oczywiście rejestracja, która jest dość prostym i przyjemnym procesem. Kolejnym ważnym krokiem będzie wpłacenie przez gracza kwoty o wartości minimalnej dwadzieścia złotych. Potem należy postawić zakład, a sama promka 100% od wpłaty zostanie przypisana do konta automatycznie. Można więc powiedzieć, że dostajemy swego rodzaju darmowy zakład, ponieważ zwraca nam się automatycznie kwota, którą przeznaczyliśmy na postawienie kuponu. Opinie Totolotek w związku z tego typu ofertą zbiera dobre wśród użytkowników. Wielu chwali sobie takie wsparcie na rozpoczęcie przygody z obstawianiem.

Gram Grubo czyli granie bez podatku

Wielu użytkowników typujących zakłady bukmacherskie, narzeka na odprowadzanie podatku od postawionych kuponów. Każdy legalny bukmacher w Polsce posiadający licencję wystawioną przez urząd Ministerstwa Finansów, zobowiązany jest do odprowadzenia 12% podatku od kwoty, która została przeznaczona przez gracza na zakład. I tutaj pojawia się przygotowana przez firmę Totolotek oferta Gram Grubo. Jedyne co użytkownik musi zrobić w tym przypadku, to postawić kupon o stawce przynajmniej dwadzieścia złotych.

Znaleźć się muszą na nim przynajmniej trzy zdarzenia, a kurs minimalny całego kuponu wynosić musi 2.50. Tego typu oferta dostępna jest w wybrane przez bukmachera dni. Jeśli gracz spełni wszystkie warunki to wówczas zadziała promka Gram Grubo. Wówczas do kuponu zostanie naliczona promka, dzięki której ewentualna wygrana zostanie powiększona o 12%, co oczywiście skutecznie niweluje podatek. Warto skontaktować się z obsługą klienta, jeśli użytkownikowi zależy na otrzymaniu większej ilości informacji dotyczących Gram Grubo. Totolotek opinie na temat tego typu promki zbiera bardzo dobre. Użytkownicy są zadowoleni z tego rozwiązania, ponieważ raz na jakiś czas, mają możliwość zagrania kuponu bez podatku.

Obsługa klienta na stronie Totolotek PL

Dla graczy niezwykle istotny jest również kontakt z bukmacherem, jeśli pojawią się problemy oraz nieścisłości podczas korzystania z jego oferty. Tutaj firma Totolotek zakłady bukmacherskie również zadbała o to, aby klient miał kilka możliwości. Kontakt z konsultantami w celu rozwiązania problemów jest niezwykle ważną kwestią. Istnieją trzy sposoby na skontaktowanie się z konsultantami firmy Totolotek. Pierwszą z nich jest popularny wśród konkurencji czat, do którego dostęp mają wyłącznie zarejestrowani oraz zalogowani użytkownicy. Wystarczy podać tam swoje imię oraz email, a po chwili powinno nastąpić połączenie z jednym z konsultantów. Na temat czatu Totolotek opinie są różne, jednak częściej spotkać się można z tymi pozytywnymi.

Firma Totolotek posiada także specjalny adres email, który dedykowany jest kontaktowi z użytkownikami. Tam klienci mogą śmiało wysyłać swoje wiadomością związane z problemami, które napotkali podczas korzystania z oferty firmy bukmacherskiej Totolotek. Warto z niego skorzystać, kiedy nasz problem jest dużo bardziej rozległy i zdajemy sobie sprawę, że support na czasie może nie być w stanie nam pomóc. Trzecią i ostatnią już formą kontaktu z obsługą klienta jest specjalnie przygotowana infolinia. Numer znaleźć można stronie bukmachera w zakładce kontakt. Infolinia jest dostępna dla użytkowników każdego dnia w godzinach od 8 do 20. Użytkownik zostaje połączony z wyszkolonym konsultantem, który pomoże rozwiązać problemy związane z korzystaniem oferty firmy Totolotek.

Warto również wspomnieć o innej funkcji dostępnej na stronie internetowej bukmachera, na którą gracze powinni zwrócić uwagę. Zanim użytkownik zdecyduje się na skorzystanie z jednej z trzech metod, warto aby odwiedził na witrynie zakładkę o nazwie FAQ. Jest to niezwykle popularne rozwiązanie, stosowane przez wielu bukmacherów na rynku w naszym kraju. To zakładka, w której znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania. Dzięki temu można oszczędzić czasu zarówno sobie, jak i konsultantowi. Często odpowiedzi na nasze pytania znaleźć można właśnie w FAQ, co pozwala konsultantowi pomóc komuś, kto ma dużo poważniejszy problem. Wyposażenie się w tego typu zakładkę trzeba jak najbardziej zapisać na plus. Wspominaliśmy o promce powitalnej, jednak warto też powiedzieć o niespodziance dla użytkowników urządzeń mobilnych. Dla nich również została przygotowana promka, której maksymalna wartość może wynieść 49. złotych. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie promki, który umieszczony jest na stronie internetowej bukmachera.

Oto kilka opinii na temat bukmachera:

Obstawianiem zakładów wzajemnych zajmuje się od wielu lat i muszę przyznać, że ostatnio natrafiłem na niezwykle ciekawą ofertę. Przez długi czas korzystałem z punktów stacjonarnych, jednak w końcu postanowiłem się przerzucić na obstawianie w trybie online. Jednym z bukmacherów, który zwrócił szczególnie moją uwagę w tej kwestii była firma Totolotek. Przygotowana przez nich strona internetowa prezentuje się naprawdę dobrze i podczas jej użytkowania nie napotkałem żadnych większych problemów. Przede wszystkim bardzo podoba mi się kolorystyka, na którą zdecydował się bukmacher Totolotek. Większość bukmacherów w naszym kraju posiada witryny w ciemnych kolorach. A ja właśnie poszukiwałem bukmachera, który zdecyduje się na jasne barwy i witryna przygotowana przez Totolotka odpowiada moim wymaganiom. Oprócz tego podoba mi się również to, w jaki sposób zdecydowano się na rozmieszczenie elementów na stronie. Każda zakładka ma swoje miejsce, dzięki czemu nie ma problemu z odnalezieniem interesujących nas w danym momencie zakładów.

Bardzo podoba mi się również to, w jaki sposób została rozwiązana kwestia oferty zakładów. Filtry, na podstawie których mogę wybierać interesujące mnie rozgrywki bardzo mi się podobają i bardzo chętnie z nich korzystam. Oprócz tego doceniam także to, że z poziomu strony mogę szybko nawiązać kontakt z obsługą klienta. Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż w razie napotkania jakiegokolwiek problemu mam świadomość, że mogę błyskawicznie nawiązać kontakt z konsultantem. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych stron bukmacherskich na polskim rynku.

Druga sprawa, na którą chciałbym zwrócić uwagę w przypadku działalności firmy Totolotek to ich mobilna aplikacja. Najbardziej jestem zadowolony z tego, że dostępne są w niej wszystkie funkcjonalności, które wcześniej poznałem na stronie internetowej. Bardzo mocno cenie sobie korzystanie z aplikacji mobilnej Totolotka, gdyż przez większość dnia nie ma mnie w domu. Po powrocie do domu nie mam ochoty na spędzanie czasu przy komputerze, a tym bardziej spacerowanie do punktów stacjonarnych. Aplikacja jest więc dla mnie narzędziem idealnym w momencie, gdy mam ochotę postawić zakład na jedną z moich ulubionych lig europejskich. Fajne jest również to, że po zainstalowaniu aplikacji otrzymałem od bukmachera Totolotek promkę, dzięki której mogłem typować wybrane przez siebie wydarzenia sportowe. Podoba mi się również to, że aplikacja dostępna jest na dwóch najbardziej rozpoznawalnych systemach operacyjnych. Dzięki temu mogłem zainstalować aplikację zarówno na smartfonie z systemem iOS, jak i na tablecie z systemem Android.

Na przestrzeni lat miałem okazję korzystać z usług wielu firm bukmacherskich. Zawsze staram się zwracać uwagę na to, jakiej jakości jest przygotowana przez bukmachera oferta zakładów. I muszę przyznać, że w przypadku operatora zakładów wzajemnych Totolotek się nie zawiodłem. Oferta jest mocno rozbudowana i można w niej znaleźć mnóstwo różnorodnych dyscyplin sportowych. Podoba mi się w głównej mierze ta dotycząca rozgrywek piłkarskich. Piłka nożna od wielu lat jest moim ulubionym sportem, więc cieszy mnie to ile mogę znaleźć zdarzeń na stronie bukmachera Totolotek. Jednak nie tylko ze względu na piłkę nożną mogę chwalić ofertę zakładów firmy Totolotek. Podoba mi się również to, że nie ten bukmacher nie bał się wprowadzenia do swojej oferty zakładów na esportową rywalizację. Transmisje tego typu wydarzeń śledzę już od dłuższego czasu, a zakłady na różnego rodzaju zdarzenia sprawiają, że emocje podczas oglądania są o wiele większe.

Bartek z Wrocławia

Muszę przyznać, że zakłady bukmacherskie Totolotek przygotowały dla swoich klientów naprawdę dobrze funkcjonującą stronę internetową. Mam bardzo bogate doświadczenie z typowaniem zakładów bukmacherskich, a co za tym idzie miałem już do czynienia z wieloma tego typu serwisami. I już na wstępie muszę przyznać, że witryna od bukmachera Totolotek jest jedną z lepszych, z jakich miałem okazję korzystać. W pierwszej kolejności chciałbym pochwalić tego operatora za to, że postanowił skorzystać z jasnych barw na stronie. Mnóstwo bukmacherów na naszym rynku decyduje się na ciemną kolorystykę strony, więc pomysł Totolotka to bardzo miła odmiana. Oprócz tego chciałbym również zwrócić uwagę na to, że w centrum strony głównej umieszczona została oferta zakładów. Jest to dla mnie bardzo przydatna funkcja, gdyż od razu po wejściu na witrynę mam dostęp do aktualnej oferty zakładów live. Cenię sobie również to, w jaki sposób przygotowano listę dyscyplin sportowych. Wyszukiwanie rozgrywek według specjalnych filtrów jest moim zdaniem fantastycznym pomysłem.

Spore wrażenie wywarła również na mnie przygotowana przez nich oferta zakładów sportowych. Bukmacher Totolotek naprawdę zadbał o to, aby każdy użytkownik korzystający z ich usług miał spory wybór, jeśli chodzi dyscypliny sportowe i usługi do typowania. Od początku mojej przygody z zawieraniem zakładów wzajemnych staram się największą uwagę zwracać na to, jak wygląda oferta przygotowana przez danego bukmachera. I w tym miejscu muszę przyznać, że zakłady bukmacherskie Totolotek nie zawiodły mnie w tej kwestii. Zazwyczaj rozpoczynam analizowanie oferty firmy bukmacherskiej od sprawdzenia zakresu wydarzeń na rozgrywki piłkarskie. Od wiele lat piłka nożna stanowi moje główne centrum zainteresowania, jeśli chodzi o typowanie zakładów. Totolotek przygotował naprawdę bogatą ofertę dotyczącą piłkarskich rozgrywek. Cieszy mnie również to, że oferta dotycząca innych popularnych dyscyplin w naszym kraju również wygląda przyzwoicie. Za sprawą wielu sukcesów naszych siatkarzy od czasu do czasu postawie zakład na rozgrywki w ramach tej dyscypliny sportu. Oferta jest niezwykle rozwinięta, więc z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Największe wrażenie wywarła na mnie przygotowana przez bukmachera Totolotek aplikacja mobilna. Przez wiele lat typowałem zakłady wzajemne w punktach stacjonarnych, aż w końcu odkryłem że mogę typować również w Internecie. To całkowicie zmieniło moje podejście do tego typu rozrywki. Byłem jeszcze pod większym wrażeniem, kiedy dowiedziałem się, że bukmacherzy posiadają swoje aplikacje mobilne, które umożliwiają obstawianie zakładów dosłownie w każdym miejscu i o każdej porze. Od razu się tym zainteresowałem i poprosiłem syna, aby wytłumaczył mi w jaki sposób korzystać z tego typu narzędzia. I od pierwszego dnia korzystania kompletnie zachwyciłem się aplikacją od bukmachera Totolotek. Przede wszystkim bardzo podoba mi się to, że są w niej dostępne wszystkie opcje znane mi ze strony internetowej bukmachera. Spodobało mi się również to, że na start przygody z obstawianiem w aplikacji bukmacher Totolotek zaoferował mi promkę. Środki z promki wykorzystałem z powodzeniem na obstawianie moich ulubionych rozgrywek piłkarskich.

Jestem bardzo zadowolony z usług bukmachera Totolotek. Oprócz świetnej oferty zakładów oraz strony internetowej, firma zapewnia również sprawny kontakt z obsługą klienta. Podoba mi się czat na żywo dla graczy, dzięki któremu można nawiązać błyskawiczny kontakt z konsultantem.

Adam z Krakowa

Bukmacher Totolotek ma przyzwoitą stronę www dla swoich typerów. Okazuje się ona naprawdę intuicyjna w korzystaniu. Bezproblemowo odszukać da się tam różne konieczne rzeczy. Strona dla ludzi, którzy obstawiają przez neta jest w końcu istotnym narzędziem. Zakład bukmacherski Totolotek zadbał o to, aby była ona dobrej jakości. Mimo wszystko rzucają się w oczy sprawy do udoskonalenia. Przykładowym z mankamentów jest szybkość ładowania się strony internetowej. Niekiedy u buka Totolotek ładowanie trwa strasznie długo czyli da się nad tą sprawą przysiąść. Aspekt wizualny stronki internetowej na przeglądarki w smartfonach także można nieco zaktualizować. Dużo klientów gra mobile podczas wyszukiwania oferty, więc byłoby to dla nich duże ułatwienie. Zakład bukmacherski Totolotek powinien nad tym pomyśleć.

Inna kwestia to wersja mobile u firmy Totolotek. Ma ona sporo opcji i okazała się bardzo nietrudna w grze. Dzięki niej możemy stawiać zakłady niezależnie od miejsca, w którym jesteśmy. Będzie to bez wątpienia mega funkcjonalne narzędzie. Jest mimo wszystko kilka kwestii do udoskonalenia. Bukmacherski zakład Totolotek powinien pomyśleć o dodaniu nocnego trybu. To ulepszenie byłoby dużym udogodnieniem dla typerów, którzy często obstawiają zakłady wieczorem. Totolotek powinien także pokombinować aby polepszyć typerowi ściąganie mobilnej wersji. Dla niektórych typerów nadal jest to za trudne. Z tej przyczyny wielu typerów rezygnuje z apki mobilnej bukmachera Totolotek.

Bukmacher Totolotek ma także sporą ofertę, która jest na obstawianie live. Trzeba powiedzieć, że propozycja jest niezły i znalazłem mnóstwo meczy do typowania. Każdy ma szansę lepiej przewidywać wydarzenia na boisku, kiedy ogląda mecze na żywo. Z tej przyczyny takie typy mogą być bardziej skuteczne przy typowaniu na żywo. Są mimo wszystko kilka kwestii do udoskonalenia. Po pierwsze będzie pewnie ograniczenie opóźnienia między rozgrywanymi wydarzeniami, a przyjmowaniem zakładu przez buka. Czasem bywa tak, że klient planuje szybko postawić zakład, lecz jest spóźnienie i kurs okazuje się w tym momencie zupełnie inny. Bukmacherski zakład Totolotek powinien pomyśleć o tym.

Zakład bukmacherski Totolotek ma w swojej ofercie wiele rabatów dla swoich klientów. Ich rolą będzie przyciągnięcie do bukmachera Totolotek kolejnych typerów, ale także do utrzymania już istniejących. Promki otrzymujemy naprawdę często i typerzy mają w czym się odnaleźć. Legalny zakład bukmacherski Totolotek posiada imponujący zakres promek, które mają możliwość zwiększyć konto użytkowników.

Promki posiadają jednak mimo wszystko znaczną wadę. Mam na myśli tu zasady obrotu rabatami. Bukmacherski zakład Totolotek może trochę inaczej zdefiniować warunki na temat użytkowana rabatów. Aktualnie bywają one niezwykle skomplikowane, a przez to zazwyczaj graczowi nie opłaca się wykorzystywać je. Bez wątpliwości nad tym bukmacher Totolotek powinien myśleć. Pomoże mu to uzyskać większą ilość kolejnych graczy, a także zadowolić typerów obecnych.

Naprawdę fajnie wygląda u buka Totolotek propozycja zakładów na wydarzenia sportowe. Zakres dyscyplin sportowych jest duży więc każdy klient ma szansę odszukać swoją ulubioną. Porównywalnie sytuacja się prezentuje w przypadku kursów, które są bardzo dobrej jakości. Zakład bukmacherski Totolotek musi mimo wszystko różne rzeczy dodać. Przykładem będzie poprawa propozycji na sporty wirtualne. Popularność tego typu rozgrywek wzrasta w szybkim tempie. Przemyślaną decyzją zakładów bukmacherskich Totolotek może okazać się wzbogacanie tego elementu oferty. To doskonałe wyjście w chwili, kiedy brakuje rzeczywistych zdarzeń sportowych do obstawienia. Szersza propozycja na wirtualne sporty pomoże bukowi Totolotek przykuć uwagę większej liczby graczy.

Krzysztof z Białegostoku

Zakład bukmacherski Totolotek ma estetyczną mobilną apkę dla swoich graczy. Posiada ona całkiem sporo opcji i okazuje się istotnie nietrudna w obsłudze. Dzięki niej da się zawierać zakłady będąc w każdym miejscu. Będzie to bez żadnych wątpliwości niezwykle przydatna kwestia. Znowu znalazłem mimo wszystko kilka rzeczy, jakie być może dałoby się udoskonalić. Aplikacja okazuje się przyjemna dla oka oraz łatwa w obsłudze dla użytkownika. Bukmacherski zakład Totolotek powinien pomyśleć o tym, aby aplikacja mobilna płynniej działała. Zdarza się, że aplikacja mobilna się zacina. Przestaje działać i wtedy typer musi uruchomić ją jeszcze raz. Wpływa to negatywnie na satysfakcję z używania niej, więc fajnie by było żeby była ona świetnej jakości.

Mecze esportowe to nowe wydarzenia, które widzimy w realiach bukmacherskich nie tak dawno temu. Bukmacherski zakład Totolotek śledząc trendy także przedstawił swoim typerom propozycję, która dotyczy tego rodzaju zakładów. Przez to społeczność osób grających w komputerowe gry faktycznie zainteresowała się obstawianiem zakładów bukmacherskich. Bukmacher Totolotek mógłby mimo wszystko niejedną kwestię ulepszyć. Oprócz rozgrywek i meczy dostępnych na chwilę obecną, buk Totolotek powinien podążać za modą, co panuje na esportowym rynku. Szersza oferta na mecze esportów może pomóc bukmacherskim zakładom Totolotek ściągnąć znacznie więcej graczy.

Bukmacher Totolotek ma estetyczną stronę online dla swoich graczy. Okazała się ona niezwykle intuicyjna w obsłudze. Bez problemu znaleźć da się na niej różne konieczne wiadomości. Stronka dla klientów, którzy typują przez Internet będzie przecież najważniejszą kwestią. Zakłady bukmacherskie Totolotek zadbały o to, żeby była ona świetnej jakości. Jednak mimo wszystko rzuciły mi się w oczy kwestie, jakie być może dałoby się udoskonalić. Pierwszym z problemów okazuje się prędkość ładowania stronki. Czasami u bukmachera Totolotek ładowanie się jest powolne zatem warto nad tą kwestią przysiąść. Wygląd stronki internetowej mobile dodatkowo dałoby się delikatnie zaktualizować. Sporo typerów korzysta z urządzeń mobilnych przy wyszukiwaniu oferty, więc byłoby to dla nich znaczne udogodnienie. Zakład bukmacherski Totolotek powinien się nad tym zastanowić.

Wypada nad tym przysiąść, bo to z pewnością zapewni komfort użytkowania stronki internetowej. Bukmacherski zakład Totolotek powinien pomyśleć nad dodaniem nocnego trybu. Ten ruch okazałby się wielkim udogodnieniem dla użytkowników, którzy często grają w zakłady wieczorem. Buk Totolotek powinien się nad tym zastanowić.

Całkiem nieźle prezentuje się u bukmachera Totolotek oferta na zakłady na mecze sportowe. Wybór dyscyplin okazuje się duży a więc każdy typer może znaleźć coś dla siebie. Usługa jest wrzucona na stronie www oraz w lokalach naziemnych operatora Totolotek. Różne typy zakładów znajdują się także na aplikacji mobilnej. Idealna opcja w sytuacji, kiedy brakuje rzeczywistych meczy sportowych do wytypowania, to szersza oferta na wirtuale. Zainteresowanie tego typu rozgrywkami rośnie rokrocznie. Operator zakładów Totolotek także postanowił pójść za trendami panującymi na rynku bukmacherki oraz wdrożyć je do swojej propozycji.

Zakład Totolotek mógłby mimo wszystko niejedną kwestię ulepszyć jeśli chodzi o propozycję. Identycznie propozycja się prezentuje na kursy. Wszyscy wiedzą na rynku zakładów, że kursy są jednym z najważniejszych kryteriów oceniania ulubionego buka. Zakłady bukmacherskie Totolotek powinny regularnie pracować nad wysokością swoich kursów na wydarzenia sportowe, aby znaleźć się w czołówce bukmacherów na polskim rynku. Kolejna problematyczna kwestia to rozszerzenie propozycji na wirtuale. Dobrą decyzją firmy Totolotek może okazać się rozbudowanie tego elementu oferty. To doskonała opcja w sytuacji, kiedy brakuje rzeczywistych meczy sportowych do wytypowania. Szersza oferta na wirtuale może pomóc bukmacherskim zakładom Totolotek ściągnąć znacznie więcej graczy. Zakład bukmacherski Totolotek powinien to rozważyć.

Adrian z Kłodawy

Zakłady w Totolotek okazały się być interesującym doświadczeniem. Jest to bez wątpienia jeden z ciekawszych buków w Polsce. Zdecydowanie warto pochwalić witrynę internetową. Wydaje się być ona dosyć intuicyjna ale też łatwa w nawigacji. Strona główna wydaje się pokazywać najbardziej istotne informacje. Natychmiast można zobaczyć różne dyscypliny i różne bety z danego dnia. Na stronie trudno można się pogubić, głównie dzięki jej czytelnemu podziałowi. Podobnie również uważam o nawigowaniu strony. Dzięki temu przechodzenie do kolejnych dostępnych zakładek nie powinno sprawiać jakiegokolwiek problemu. Wydają się to być zalety jednej z lepiej zrobionych witryn funkcjonujących na bukmacherskim rynku. Używanie jej było przyjemne i bezproblematyczne.

Totolotek jako bukmacher posiada również bardzo ciekawą ofertę zakładów. Jest dostępnych całkiem dużo dyscyplin sportowych do obstawiania. Standardowe dyscypliny sportowe to nie jedyna gratka dla osób kochających sportowe rozgrywki, ponieważ można sprawdzić tam również ofertę na rozgrywki esportowe. Jest to ważne, gdyż tego typu rozgrywki nie tracą na popularności. Warto również skorzystać z oferty specjalnych wydarzeń. Zdecydowanie zaletą jest także wybór zagranicznych lig. Rozmyślając nad tym, co posiadają w ofercie inni operatorzy, Totolotek oferuje też wirtualki. Pozwala to na obstawianie kuponów w sytuacji, kiedy może zabraknąć eventów sportowych. To alternatywa dla typerów często obstawiających.

Bukmacher Totolotek może się pochwalić obsługą klienta na najwyższym poziomie. Z różnorodnym hipotetycznym zmartwieniem istnieje możliwość, aby do nich się udać. Czat działa w porządku, ze względu na to łatwo nawiązać kontakt z konsultantem. Może to pomóc, w przypadku kiedy wystąpi kłopot w czasie typowania albo z odpowiednim rozstrzygnięciem. Punkt do spraw usługobiorcy troszczy się o to, aby udzielić informacji na określone wahania. Ma to spore znaczenie, ponieważ nie wszystkie kłopoty gracz jest w stanie rozstrzygnąć samoistnie. W niektórych aspektach wskazane będzie skorzystanie z pomocy wykwalifikowanej osoby, a ten bukmacher ją nam daje. Ogólne dobro usługobiorcy powinno być jednym z podstawowych celów, dlatego też fakt ten bezspornie należy zapisać na plus.

Zagadnieniem, o którym przydałoby się napomknąć to zdecydowanie rabaty, dostępne w specjalnej zakładce. Bukmacher Totolotek proponuje ich zarówno dla nowych, ale też i regularnie odwiedzających stronę klientów całkiem pokaźną ilość. W zachęceniu nowych klientów to zdecydowanie służy, co wiadomo nie od dziś. Gracze, którzy dosyć regularnie stawiają kupony również mogą na tym sporo skorzystać. Zakłady bukmacherskie Totolotek proponują klientom sporo promek, dzięki czemu znacznie chętniej korzystają właśnie z oferty tego buka.

Oferta zakładów na żywo to z pewnością obowiązek legalnych bukmacherów w naszym kraju. Nie powinno wywołać zdziwienia to, że ten bukmacher proponuje swoim klientom świetną ofertę w tym obszarze. Dosyć duży wybór wydarzeń ale też typów betów, to olbrzymia zaleta oferty tego bukmachera. Oferta zakładów na żywo dotyczy wielu dyscyplin, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. To rozwiązanie będzie się super sprawdzać, gdy mamy ochotę obstawiać zakłady w trakcie już trwającego konkretnego sportowego eventu. Z pewnością zapewnia to zdecydowanie więcej emocji, a klient otrzymuje okazję powiększenia stanu depozytu przy pomocy telefonu lub tabletu lub komputera. Na pochwałę bez wątpienia zasługują takiego rodzaju sposoby.

Coś, co powinno zyskać wyjątkową pochwałę u tego operatora jest zdecydowanie aplikacja. Jest to dogodne wyjście dla typerów, którzy używają tabletów lub telefonów do obstawiania. Aplikacja od bukmachera Totolotek posiada dużo przydatnych funkcje, które dostępne są także i na jego stronie internetowej. W ten sposób istnieje możliwość bez zmartwienia postawić kupon w absolutnie każdym obrębie na całym świecie i co więcej o każdej godzinie. Aplikacja dostępna na mobilne urządzenia od Totolotek jest znacznym ułatwieniem dla typerów.

Artur z Wrocławia