PZBuk opinie i recenzja 2021

2 marca 2021

Spis treści

Firma PZBuk opinie o bukmacherze

PZBuk to stosunkowo nowa firma oferująca swoim użytkownikom zakłady bukmacherskie. Swoją licencję na prowadzenie działalności oraz organizowanie wzajemnych zakładów otrzymała od Ministra Finansów w 2018 roku. Bukmacher zyskał sporą popularność, dzięki reklamowej kampanii przeprowadzonej w polskich telewizjach. Wielu użytkowników, którzy szukają nowego bukmacher powinni przyjrzeć się ofercie firmy PZBuk. Jest ona interesująca i zawiera kilka elementów, które z pewnością zainteresują graczy. Poniżej przedstawione zostaną wszystkie aspekty, które mogą wpłynąć na podjęcie decyzji przez gracza, co do wyboru firmy bukmacherskiej. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa do lektury.

Strona internetowa PZBuk oferta dla graczy

W dzisiejszych czasach każda dobrze prosperująca firma decyduje się na stworzenie swojej własnej strony internetowej. Nawet jeśli organizacja nie chce oferować tam żadnych usług w postaci sklepu lub tym podobnych, to będzie ona świetnie spisywać się jako wizytówka działalności firmy. Technologia w dzisiejszych czasach to nie tylko rozwój różnego gadżetów, ale również wspieranie przedsiębiorstw na różnych płaszczyznach. Od wielu lat w branży zakładów bukmacherskich to rozwiązanie również jest priorytetowe i ma ogromny wpływ na działalność firmy. Bez wątpienia decyzja o wprowadzeniu swojej oferty do sieci Internet przez firmy oferujące zakłady sportowe, była strzałem w dziesiątkę.

Obstawianie różnego typu zakładów wzajemnych przez sieć Internet to niesamowita wygoda. Oznacza to nieograniczone możliwości związane z zakładami, a na dodatek wszystko można robić siedząc wygodnie w domu. Liczba graczy wzrosła ze względu na to, że legalni bukmacherzy zdecydowali się udostępnić swoje usługi także online. Początkowo były to bardzo proste serwisy, jednak konkurencja cały czas rosła i są oni zmuszeni stali dopracowywać zarówno wygląda witryny, jak i funkcjonalności, które się na niej znajdują. Obstawianie zakładów online cieszy się obecnie o wiele większą popularnością niż stacjonarne punkty. Swoją działalność od strony internetowej rozpoczęły właśnie PZBuk zakłady bukmacherskie.

pzbuk2

Trzeba przyznać, że firma PZBuk to nadal dość nowy bukmacher na polskim rynku zakładów wzajemnych. Swoją działalność rozpoczęli właśnie od udostępnienia swoim klientom strony internetowej. Legalny bukmacher PZBuk za swój priorytet uznaje na chwilę obecną zawieranie zakładów online. Świadczy o tym chociażby brak na dzień dzisiejszych punktów naziemnych na terenie naszego kraju. Nie jest to jednak żaden problem, gdyż firma przygotowała dla swoich użytkowników solidną witrynę internetową, której warto się przyjrzeć. Niektóre rzeczy można pewnie poprawić, ale można wierzyć, że w miarę upływu czasu wszystko rozwinie się w dobrym kierunku.

PZBuk PL czyli polskie zakłady bukmacherskie online

Witrynę internetową ich zakładów bukmacherskich online znaleźć można pod adresem PZBuk PL. Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę użytkownika jest bez wątpienia jej design. Szata graficzna oraz układ elementów wygląda lekko mówiąc przeciętnie. Prezentuje się to dość ubogo, jednak pomimo tego sama witryna jest niezwykle przejrzysta i przyjemna dla oczu klienta. W centrum strony głównej znaleźć można trzy kafelki, które informują klienta o aktualnych promkach, które usługa bukmachera PZBuk oferuje. Poniżej użytkownik może znaleźć tabelką, w której znajdują się najpopularniejsze zakłady na dany dzień. Dostępne są tam zakłady sportowe na wszystkie dyscypliny.

W tabelce można również przełączyć się na zakładkę, która poinformuje gracza o aktualnie rozgrywanych spotkaniach. Dzięki temu będzie on miał możliwość obstawiania zakładów online od razu po wejściu na stronę. Jest tam również zakładka informująca o wydarzeniach sportowych, które dopiero się odbędą. Gracz dzięki temu zyskuje czas na analizę danych zdarzeń i przygotowanie odpowiedniego kuponu. Po lewej stronie znajduje się kolumna, będąca standardowym rozwiązaniem, którym posługują się również inni legalni bukmacherzy.

Znaleźć tam można listę dyscyplin sportowych, które są dostępne w ramach usług oferowanych przez polskie zakłady bukmacherskie. Nad główną listą znajduje się zakładka o nazwie „Polecane”, gdzie użytkownik znaleźć może aktualnie najpopularniejsze rozgrywki obstawiane przez innych graczy. Nad tą listą znajduje się wyszukiwarka. Dzięki niej nawigacja na stronie jest o wiele łatwiejsza i klient może z jej pomocą wyszukać szukany przez siebie w danym momencie zakład. Po prawej stronie znaleźć można okienko, gdzie użytkownik tworzy swój kupon i jednocześnie może tam postawić swój zakład.

W górnej części strony znaleźć można różnego rodzaju zakładki. Dotyczą one między innymi bieżących wydarzeń, wyników na żywo oraz wszelkiego rodzaju statystyk z różnych dyscyplin. Użytkownik znajdzie tam także odnośnik do podstrony o aplikacji mobilnej oraz o aktualnie obowiązujących promkach. W górnym rogu znajduje się przycisk, który przeniesie odwiedzającego do formularza rejestracyjnego. Sam proces jest dość prosty, ale o tym opowiemy później. Podsumowując, stosunkowo nowy bukmacher PZBuk może jeszcze wiele poprawić, jeśli chodzi swoją witrynę. Jednak wiele jeszcze przed nimi i jest nadzieja, że z czasem będzie to wyglądać jeszcze lepiej.

PZBuk oferuje stronę na przeglądarki mobilne

Oprócz witryny internetowej dedykowanej klasycznym przeglądarkom, bukmacher PZBuk przygotował dla swoich użytkowników również wersję na urządzenia mobilne. Strona jest w pełni responsywna i zapewnia wszystkie funkcjonalności, które posiada standardowa wersja witryny. Wielu użytkowników uważa nawet, że prezentuje się ona o wiele lepiej od tej klasycznej. Udostępnienie sprawnie działającej strony również na mobilne urządzenia jest świetnym ruchem. Pozwala to przyciągnąć do siebie jeszcze większą liczbę graczy.

Najważniejsze jest właśnie to, aby była ona responsywna. Zapewnienie jedynie wersji komputerowej na telefony często spotyka się z niechęcią użytkowników. PZBuk zakłady bukmacherskie postanowił jednak wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów. Strona mobilna prezentuje się naprawdę bardzo estetycznie i jest niesamowicie poręczna. Dodatkowo jest prosta w obsłudze i z łatwością można na niej zawierać zakłady sportowe na wybrane przez klienta dyscypliny. Trzeba to zapisać na duży plus dla bukmachera PZBuk, ponieważ stawiając przede wszystkim na zakłady online, muszą oni dostarczać jak najlepszy produkt właśnie w postaci nowinek technologicznych.

Polskie zakłady bukmacherskie i rejestracja konta

Wszelkiego rodzaju zakłady przedmeczowe na stronach bukmacherów są dostępne dla graczy pod jednym warunkiem. Jeśli użytkownik chce rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich, będzie zmuszony stworzyć swoje indywidualne konto. Wówczas otrzyma ona możliwość korzystania z rozrywki jaką bez wątpienia dostarczają zakłady na żywo oraz te do typowania przed zdarzeniem. Gracz może być spokojny o wszystkie swoje dane osobowe, ponieważ każdy legalny bukmacher na rynku zakładów w Polsce, zobligowany jest do przestrzegania zasad bezpiecznego przetwarzania danych.

Z racji tego, że stacjonarne punkty PZBuk bukmachera nie istnieją na chwilę obecną, to użytkownik swoje nowe konto założyć może jedynie poprzez stronę internetową. Obecnie na rynku zakładów popularnym rozwiązaniem jest założenie tak zwanego konta tymczasowego. Zarejestrowanie konta gracza na stronie PZBuk PL jest bardzo proste i użytkownik powinien sprawnie przejść przez ten proces. Funkcję szybkiej rejestracji wprowadził on już w momencie, gdy rozpoczynał swoją działalność na rynku zakładów wzajemnych.

Pierwszym krokiem będzie więc wymyślenie loginu użytkownika oraz podanie adresu email i silnego hasła. Klient zobligowany jest również do podania swojego numeru PESEL. Kolejny krok dotyczy uzupełnienia pola z numerem oraz serią dowodu lub innego dowodu tożsamości. W przypadku konta tymczasowego użytkownik nie jest jednak zobowiązany do przesyłania skanu tego dokumentu. Jeśli gracz zechce skorzystać z darmowego zakładu, w formularzu zostało stworzone pole, gdzie może wpisać specjalny kod gwarantujący mu od bukmacher PZBuk bonus.

Jak przejść na konto stałe? PZBuk opinie klientów

Ostatnimi czynnościami podczas szybkiej rejestracji będzie ustalenie limitów. Dotyczyć będą one czasu poświęcanego na grę, a także obrotu w ciągu dnia oraz miesiąca. W porównaniu z innymi bukmacherami na polskim rynku, stosunkowo nowy bukmacher jakim jest firma PZBuk nie posiada limitu na wpłacane przez graczy środki. Nie ma także ustalonego okresu, po którym gracz powinien przejść na konto stałe. Przekształcenie musi się odbyć dopiero wtedy, gdy gracz będzie chciał wypłacić swoje ewentualne wygrane.

Przejście na konto stałe w przypadku firmy PZBuk jest niesamowicie proste. Jedyne co użytkownik musi zrobić to wysłać zeskanowany dowód osobisty lub paszport. Potrzebne będzie także dostarczenie wyciągu z bankowego konta. Pozwoli to maksymalnie uwiarygodnić tożsamość gracza i przyspieszy proces weryfikacji. Czas weryfikacji uzależniony jest zazwyczaj od tego jak pracują w danym momencie konsultanci. Na stronie PZBuk PL nie powinna ona jednak zająć więcej niż 48 godzin. Ten przykład ma miejsce wyłącznie w skrajnych sytuacjach. Przeważnie po kilku godzinach dokumenty użytkownika zostają zweryfikowane lub odrzucone. Wszystko zależy od skanów dokumentów.

Wiele osób zastanawia się dlaczego rejestracja konta jest tak ważna, aby postawić zakład u bukmachera. Ma to jednak ogromne znaczenie i warto zrozumieć dlaczego. Legalni bukmacherzy zobowiązani są do przestrzegania zasad, które dotyczą odpowiedzialnej gry ich użytkowników. Rejestracja pozwala powstrzymywać przed obstawianiem osoby, które w przeszłości miały problemy z uzależnieniem od hazardu lub został wobec nich nałożony zakaz udziału w grach hazardowych. Jak widać zakłady bukmacherskie to nie tylko wysokie kursy, ale również ogromna odpowiedzialność.

PZBuk mobile czyli aplikacja mobilna

Przyspieszony rozwój technologiczny w ostatnim czasie ma spory wpływ również na działanie firm z wielu branży. Od kilku lat gołym okiem zauważyć można tendencje wzrostową, jeśli chodzi o różnego rodzaju aplikacje mobilne. Służą one od dawna nie tylko zapewnianiu rozrywki, ale świetnie sprawdzają się jako rozwiązania w różnego rodzaju organizacjach. Ułatwia ona także korzystanie z konkretnych usług wielu firm. Ten trend zauważalny jest również w przypadku zakładów bukmacherskich, gdyż coraz więcej firm tego typu decyduje się na własną aplikację do zawierania zakładów wzajemnych przez sieć Internet.

pzbuk mobile 01

W dzisiejszych czasach naprawdę bardzo ważne jest, aby legalni bukmacherzy udostępniali swoim klientom aplikację na urządzenia mobilne. Możliwość obstawiania zakładów wzajemnych w Internecie była dużym krokiem dla tej branży na polskim rynku, a aplikacja mobilna jest kolejnym krokiem milowym, jeśli chodzi o dobry marketing i pozyskiwanie nowych użytkowników. Nie jest tajemnicą fakt, że ludzie na co dzień coraz częściej załatwiają większość swoich spraw przy pomocy smartfona czy tabletu. Aplikacja pozwoliła jeszcze bardziej spopularyzować zakłady bukmacherskie w Polsce. Liczba użytkowników stale rośnie, dzięki stałemu dostępowi do zakładów, bez względu na to gdzie aktualnie gracz się znajduje.

Jak wygląda aplikacja PZBuk mobile?

Jeśli klient firmy PZBuk zakłady bukmacherskie nie ma wystarczająco dużo czasu, aby regularnie spędzać czas przed komputerem lub spacerować do punktów naziemnych to PZBuk mobile będzie dla niego doskonałym rozwiązaniem. Urządzenie mobilne niemal zawsze towarzyszy użytkownikowi, więc szkoda byłoby nie skorzystać z ułatwień jakie umożliwia aplikacja mobilna od firmy PZBuk PL. Stosunkowo nowy bukmacher jakim jest bez wątpienia firma PZBuk oferuje swoim klientom aplikację zarówno na urządzenia wyposażone w system operacyjny Android, jak i na iOS. Wystarczy, że użytkownik pobierze oprogramowanie na swoje urządzenie i z miejsca może rozpocząć przeglądanie ofert zakładów wzajemnych, jakie przygotował dla niego bukmacher PZBuk. O tym jak pobrać aplikację do zakładów online PZBuk powiemy trochę niżej.

PZbuk oferuje swoim klientom możliwość korzystania z szerokiej oferty na zakłady sportowe, a także pozwala na obstawiać zakłady bukmacherskie kiedy i gdzie tylko użytkownik sobie zażyczy. Dostępne jest obstawianie kuponów przedmeczowych, ale również tych z oferty live. Użytkownik może również przy pomocy aplikacji wypłacać środki z ewentualnych wygranych na swoje własne konto bankowe. Funkcja cash-out także jest udostępniona w ramach aplikacji, a dzięki niej gracz może wycofać w odpowiednim momencie postawiony przez siebie kupon.

Aplikacja PZBuk mobile umożliwia także typowanie zakładów, które dotyczą sportów wirtualnych i są dostępne przez całą dobę oraz siedem dni w tygodniu. Można również typować zakłady Kardio. O tym co kryje się pod tą tajemniczą nazwą również opowiemy trochę później. Sama apka wygląda bardzo estetycznie i jest wyposażona we wszystkie potrzebne funkcjonalności. Nie brakuje niczego, co normalnie gracz znaleźć powinien na stronie internetowej do zakładów online PZBuk. Gracz, który posiada na swoim urządzeniu aplikację mobilną od bukmachera PZBuk, jest upoważniony do skorzystania ze specjalnych promek, które od czasu do czasu firma oferuje swoim użytkownikom.

Czy warto korzystać z aplikacji PZBuk mobile?

Nie da się ukryć, że z każdym miesiącem opinie graczy na temat tego jak funkcjonuje stosunkowo nowy bukmacher PZBuk są coraz bardziej pozytywne. Nadal jest to bardzo świeży operator, lecz nie przestaje on pracować nad swoją ofertą i rozwijać poszczególnych gałęzi swojej działalności. Potrafi zaskoczyć swoich użytkowników, co z pewnością można zapisać na plus. Jeśli chodzi zaś o aplikację mobilną, to jest ona bardzo dobrze zaprojektowana i ma bardzo estetyczny design. Przede wszystkim wszystkie funkcjonalności działają jak należy, co jest jedną z ważniejszych kwestii. Oprócz standardowych funkcji znanych z witryny internetowej, gracz znajdzie tam również rozwiązania, które dedykowane są jedynie dla użytkowników urządzeń mobilnych.

Podobnie jak wiele innych produktów na polskim rynku posiada też pewne mankamenty. Jednym z ważniejszych są bez dwóch zdań braki szybkościowe. Mowa tu głównie o tym, że czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość podczas ładowania się kolejnych zakładek. Trzeba jednak przyznać, że jak nowego bukmachera na rynku prezentuje się ona dosyć dobrze. Aplikacja mobilna od firmy PZBuk zakłady bukmacherskie nadal jest ulepszana. Nie ma cienia wątpliwości, że z upływem czasu funkcjonować będzie jeszcze lepiej niż obecnie.

Instalacja aplikacji mobilnej bukmacher PZBuk opinia graczy

Rzadko kiedy można spotkać się z problemem dotyczącym zainstalowania mobilnej aplikacji. Przeważnie każda większa firma udostępnia swój produkt w najpopularniejszych sklepach mobilnych takich jak Google Play, czy AppStore. W przypadku zakładów bukmacherskich ta kwestia nie wygląda już tak różowo. Problem dotyczy przede wszystkim urządzeń wyposażonych w system operacyjny Android. Wielka organizacją, jaką bez wątpienia jest Google, nie zezwala na umieszczanie na swoim sklepie aplikacji, które pochodzą od firm oferujących obstawianie zakładów wzajemnych. Taką mają politykę i nie da się tego w żaden sposób obejść. Legalni bukmacherzy na polskim rynku musieli więc znaleźć inny sposób na udostępnienie aplikacji dla swoich użytkowników.

Pierwszą rzeczą, która powinien zrobić gracz zanim pobierze aplikację, jest zmiana ustawień jego urządzenia mobilnego. Chodzi tutaj o zezwolenie na pobieranie plików ze źródeł zewnętrznych. Będzie to niezbędne, ponieważ w przeciwnym wypadku nie będzie możliwości rozpoczęcia pobierania pliku apki. Kolejnym krokiem będzie udanie się na stronę bukmachera PZbuk PL. Tam należy kliknąć w zakładkę dotyczącą aplikacji mobilnej. Następnie należy kliknąć przycisk „Pobierz aplikację mobilną” i czekać aż plik pojawi się na naszym urządzeniu. Po pomyślnym pobraniu należy podążać za instrukcją instalacyjną. Ikonka aplikacji pojawi się po zainstalowaniu w menu naszego smartfona. Warto przenieść ją na ekran główny, co pozwoli uzyskać jeszcze szybszy dostęp do rozrywki, jaką bez wątpienia są zakłady sportowe.

Kiedy legalny bukmacher PZBuk wprowadzał aplikację mobilną do swojej oferty we wrześniu zeszłego roku, była ona dostępna tylko na urządzenia wyposażone w system Android. Obecnie sytuacja się zmieniła i właściciele urządzeń z system iOS również mogą korzystać mobilnie z usług, jakie przygotowały polskie zakłady bukmacherskie. Na szczęście w przypadku urządzeń mobilnych od firmy z nadgryzionym jabłuszkiem, zainstalowanie aplikacji mobilnej nie stanowi żadnego problemu. Jedyne co użytkownik musi zrobić to wejść do sklepu AppStore i odnaleźć w nim aplikację bukmachera PZBuk. Oprogramowanie zainstaluje się i już po chwili będzie gotowe do użycia. Gracz będzie mógł bez problemu cieszyć się typowaniem swoich ulubionych dyscyplin w każdym miejscu i o każdej porze.

PZBuk oferta na zakłady sportowe

W internecie istnieje mnóstwo firm, które oferują swoim użytkownikom zakłady bukmacherskie. Istotne jest jednak, aby klient wybrał tego, który najbardziej będzie mu odpowiadał. Jednym z kryteriów są oczywiście wysokie kursy, ale sporą wartość gracze przykładają także do jakości oferty wydarzeń. Legalni bukmacherzy zmuszeni są do systematycznego ulepszania swojej oferty, aby konkurować z innymi firmami na rynku. Organizacji oferujących stawianie zakładów na rynku w Polsce przybywa, więc co raz trudniej jest w jakiś sposób się wyróżnić. Istotne jest w tej sytuacji dopieszczanie aktualnej oferty i regularne jej poszerzanie. Pozwoli to utrzymać stałych użytkowników i zachęcić nowych.

Kolumna dotycząca wydarzeń sportowych w przypadku firmy PZBuk jest podzielona na zakładki „Wszystkie” oraz „Polecane”. Jest to bez wątpienia spore ułatwienie, ponieważ użytkownik nie poświęcać dużej ilości czasu na poszukiwanie najpopularniejszych wśród reszty gracz dyscyplin sportowych oraz konkretnych lig. Dotyczy to zarówno spotkań piłkarskich, jak i meczów NBA czy siatkówki. W przypadku gdy gracz zainteresowany jest mniej popularnymi dyscyplinami, wówczas powinien odszukać je na liście. Oprócz najpopularniejszej piłki nożnej znaleźć tam można również hokej na lodzie, tenis, piłka ręczna, esport, golf i wiele innych mniej lub bardziej popularnych dyscyplin sportowych. Na wszystkie użytkownik upolować może naprawdę wysokie kursy.

pzbuk promo 1

Na stronie firmy PZBuk PL znaleźć można również świetną ofertę dedykowaną zakładom specjalnym. Użytkownik otrzymuje tam możliwość, aby obstawiać najważniejsze wydarzenia ze świata polityki oraz szeroko rozumianego showbiznesu. Przykładowo można wytypować kto zostanie następnym prezydentem Polski lub odgadnąć aktora, który zagra konkretną rolę w danym filmie. Bez wątpienia jest to świetna odskocznia od ciągłego obstawiania wydarzeń sportowych, a także ukłon w stronę użytkowników, którzy sportem na co dzień się nie interesują. Dodatkowo po założeniu konta gracza, użytkownik może zgarnąć darmowe zakłady. Pomoże to z pewnością lepiej rozpocząć obstawianie u firmy bukmacherskiej PZBuk.

Oferta dotycząca piłki nożnej PZBuk PL

Nie od dziś wiadomo, że w Polsce rozgrywki piłkarskie są najpopularniejszą dyscypliną sportową. Mocno do serca biorą to sobie również legalni bukmacherzy, u których najszersza oferta dotyczy właśnie piłki nożnej. To właśnie w tym przypadku spotkać można najwięcej lig oraz turniejów do obstawiania. Identycznie sytuacja wygląda w przypadku firmy bukmacherskiej PZBuk, która posiada mocno rozwiniętą ofertę dedykowaną dla fanów piłkarskich rozgrywek. Liga mistrzów, czyli najpopularniejsze rozgrywki klubów piłkarskich znajdują się w ofercie PZBuk. Znaleźć tam można również mnóstwo zakładów na ligi zagraniczne i nie tylko te z Europy.

PZBuk oferta zakładów live

Jeszcze do niedawna klienci mieli możliwość by stawiać zakłady bukmacherskie wyłącznie na zdarzenia przedmeczowe. Przez wiele lat sporo się jednak w tej kwestii zmieniło. Rozwój technologii otworzył wiele nowych możliwości i legalni bukmacherzy również postanowili z tego skorzystać. W związku ze spora konkurencją na rynku i walką o każdego klienta, bukmacherzy rozpoczęli poszukiwanie nowych form typowania spotkań. W ten sposób wymyślone zostały zakłady live. Ta funkcjonalność przyjęła się wśród użytkowników błyskawicznie i cieszy się obecnie sporą popularnością. Na dzień dzisiejszy jest podstawowa funkcja u każdego bukmachera.

Zacznijmy jednak od tego czym właściwie są zakłady live. Polega to na typowaniu zdarzeń sportowych i nie tylko w trakcie ich trwania. Kursy, które są oferowane dla graczy przez firmę bukmacherską zmieniają się na bieżąco. Ich wartość uzależniona jest w głównej mierze od tego, co aktualnie dzieje się w trakcie danego zdarzenia. Zdarzają się sytuacje, kiedy legalni bukmacherzy blokują kursy. Dobrym przykładem jest tutaj podyktowany rzut karny. Wówczas blokowane są kursy dotyczące kolejnej bramki, gdyż ten stały fragment gry jest świetną sytuacją do strzelenia gola.

Zalety obstawiania zakładów live

Wielu użytkowników zdecydował się na tego typu rozwiązanie i nie wyobraża sobie obecnie by nie można było obstawiać spotkań na żywo. Warto spojrzeć więc na zalety, które czynią te dziedzinę zakładów aż tak popularną wśród graczy. Najważniejsze jest oczywiście to, że użytkownik ma możliwość typowania zdarzeń rozgrywających się w danym momencie. Wystarczy poświęcić chwilę, aby wejść na stronę i zapoznać się z ofertą na PZBuk PL. Zakłady stawiane na żywo cechują się również błyskawicznymi rozstrzygnięciami.

Nie zawsze będą one dotyczyć spotkań piłki nożnej, która zdecydowanie góruje jeśli chodzi o popularność w stawianiu zakładów. Spotkać można również tenis, siatkówkę, koszykówkę a nawet rozgrywki esportowe. Sporą zaletą stawiania live jest także możliwość szybkiego zareagowania na to, co w danej chwili dzieje się na boisku lub parkiecie. Jeśli użytkownik dobrze analizuje grę danego zespołu i czuje, że niedługo strzelą oni bramkę, to może na tym nieźle zarobić. Wydarzenie sportowe rozgrywają się na całym świecie niemal non stop, dlatego zazwyczaj u każdego bukmachera jest co obstawiać. Nie ma na to wpływu godzina, o której użytkownik zechce zagrać.

Wady obstawiania zakładów na żywo – PZBuk opinie graczy

Aby nie było zbyt kolorowo trzeba podkreślić, że zakłady live podobnie jak wiele innych funkcjonalności posiadają wady. Jedną z głównych wad dotyczących obstawiania na żywo jest bez wątpienia impulsywność, którą gracz może się kierować. Często zdarzają się takie sytuacje, gdy użytkownik przegrywa jeden zakład. W głowie automatycznie pojawia się myśl o tym, by się odkuć i odrobić stracone pieniądze. Wtedy klient często podejmuje decyzję o zagraniu nieprzemyślanego typu za podwójną stawkę. Należy unikać tego typu zachowań, ponieważ jest to jeden z pierwszych kroków do stracenia całego majątku. Gracz powinien pamiętać, że liczy się odpowiedzialna gra.

Kolejna wada, która nie brzmi już tak groźnie jak pierwsza, to brak zdarzeń interesujących użytkownika w danym momencie. Jednak trzeba przyznać, że dotyczy to głównie zdecydowanie mniej popularnych dyscyplin. Inna sprawa to kwestia zamykanych kursów przez zakłady bukmacherskie. Legalni bukmacherzy są naprawdę czujni i zdarza się, że jeśli któryś z ich obserwatorów wychwyci znaczącą przewagę danego zespołu, momentalnie zakład na bramkę live tej drużyny zostaje zamknięty. Wówczas gracz nie ma możliwości obstawienia takiego zdarzenia, co działa na jego niekorzyść.

PZBuk PL i ich zakłady live

W przypadku firmy bukmacherskiej PZBuk, ich oferta dedykowana obstawianiu na żywo prezentuje się naprawdę nieźle. Na sporą pochwałę zasługuję szeroki wybór dyscyplin sportowych, gdyż oprócz najpopularniejszych takich jak tenis, piłka nożna czy siatkówka, użytkownik znajdzie również te uważane w Polsce za niszowe. Mowa tu między innymi o krykiecie, bilardzie lub tenisie stołowym. Na wyróżnienie zasługuje również fakt, że rozgrywki esportowe także można typować na żywo. Jest to duży plus, ponieważ tego typu rywalizacja staje się coraz bardziej popularna na całym świecie.

Każde wydarzenie zawiera w sobie od kilku do nawet kilkunastu rynków. Najwięcej zakładów związanych jest oczywiście z piłką nożną, która bez wątpienia jest najpopularniejszą dyscypliną nie tylko w naszym kraju, ale i cały świecie. Użytkownik może także skorzystać z funkcji znanej jako „szybki zakład”, a także dodać swój zakład do ulubionych. Dzięki temu otrzymywać będzie na bieżąco powiadomienia o przebiegu konkretnego zdarzenia.

Wspaniała niespodzianka czeka fanów koszykówki na najwyższym poziomie. Na swojej stronie PZBuk PL firma oferuje możliwość oglądania meczów NBA. Patrząc na to, że PZBuk to dość nowy bukmacher, to rozwiązanie tego typu jest sporym krokiem do przodu. Zwłaszcza, że wcześniej transmisję live spotkań na polskim rynku bukmacherskim umożliwiały jedynie STS oraz Fortuna. Wielu użytkowników chciałoby więcej, jednak jak na początek to zdecydowanie satysfakcjonująca oferta. Ponadto gracze liczyć mogą na wizualizację większości spotkań rozgrywanych na żywo.

Czemu gracze tak chętnie sięgają po zakłady live?

Obstawianie zakładów live jest niesamowicie popularne. Warto jednak zastanowić się również nad tym dlaczego gracze typujący na co dzień, zdecydowali się właśnie na tego typu rozrywkę. Przede wszystkim o wiele łatwiej przewidzieć finalnego zwycięzce danego zdarzenia, jeśli użytkownik ogląda je w tym momencie. Stawiając zakłady przedmeczowe gracz nie jest nawet świadom tego, jakim ustawieniem wyjdzie typowany przez niego do zwycięstwa zespół. Może zdarzyć się tak, że trener tym razem postanowi położyć nacisk na defensywę, co przy typie gracza na sporą liczbę goli odbiera mu szansę na wygraną.

pzbuk odbierz bonus 01

W momencie gdy użytkownik od pierwszych minut rozgrywki widzi co się dzieje i jaką formę prezentują oba zespoły ma ułatwione zadanie. Wielu graczy zwraca również uwagę na to, że przeważnie kursy na zwycięstwo faworytów są strasznie niskie. Zakłady live mają to do siebie, że gdy przez pierwsze kilka a nawet kilkanaście minut teoretycznie lepsza drużyna nie zdobędzie bramki lub punktu, to kursy będą z minuty na minutę wzrastać. Użytkownik mając przeczucie, że w danym spotkaniu nie będzie niespodzianki, może wówczas wytypować rezultat z o wiele wyższym kursem.

Klient może mieć również do czynienia z przeciwną sytuacją. Chodzi to przypadek, w którym faworyzowana przed spotkaniem drużyna dość szybko straci bramkę w meczu piłkarskim. To samo tyczy się seta w siatkówce, w tenisie albo kwarty podczas meczów NBA. Tu identycznie pojawiają się wysokie kursy, a na przeciwników drastycznie spadają. To świetna okazja dla użytkownika, by błyskawicznie zareagować obstawiając finalne zwycięstwo faworyta, pod warunkiem że jest przekonany iż zdoła on odrobić straty i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Firma PZBuk oferta na rozgrywki esportowe

Jest to zjawisko, a właściwie już prawie dyscyplina sportowa, o której mało kto by pomyślał jeszcze parę lat temu. Co prawda swoje korzenie esport ma jeszcze w latach 90., jednak popularność zdobywać zaczął dopiero na początku poprzedniej dekady. Do tego wszystkiego doprowadził tak jak w wielu innych przypadkach rozwój technologiczny. Gry komputerowe w dzisiejszych czasach to już nie tylko głupie marnowanie czasu. Obecnie jest to sposób na życie, a nawet sławę i karierę. Z pewnością rodzice będą mieli teraz o wiele trudniej, by powiedzieć swojemu dziecku, że z grania w gry nikt jeszcze na chleb nie zarobił. Esport to dla wielu młodych ludzi żyła złota.

Sam esport polega na tym samym co każdy sport, czyli na rywalizacji zawodników między sobą. Jedyna różnica polega na tym, że gracze nie mają potrzeby wybiegania na boiska lub parkiety. Miejscem ich pojedynków są najpopularniejsze tytuły z branży gier komputerowych. Do rozwoju tego typu rozgrywek przyczynił się ogromny wzrost popularności gier sieciowych takich jak Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft, League of Legends czy Dota. Pierwsze profesjonalne turnieje miały już miejsce w latach 90., gdzie gracze rywalizowali między sobą w takich tytułach jak Tetris czy Mario Bros. Wówczas zwycięzca zgarniał nagrodę w postaci 10. tysięcy dolarów.

Obecnie ta branża jest o wiele bardziej rozwinięta. Stawki aktualnie są o wiele wyższe, a najlepsi gracze esportowi świata pochwalić się mogą bogactwem liczonym w milionach dolarów. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, żeby liczyć na stałą wysoką pensją, trzeba zaliczać się do absolutnego topu światowego. Zawodnicy dużo zawdzięczają również kontraktom sponsorskim. Zazwyczaj mowa tu o producentach sprzętu komputerowego. Esportowcy nie cieszą się co prawda aż taką popularnością, jak ich piłkarscy odpowiednicy, jednak również potrafią zapełnić halę kibicami. Ciekawym przypadkiem jest Korea Południowa, uznawana za esportowego giganta. Rząd tego kraju mocno wspiera te rozgrywki. Najlepsi gracze uznawani są tam za prawdziwych bohaterów.

Jak prezentuje się sytuacja esportu w Polsce?

Bez wątpienia nasz kraj stał się jednym z ważniejszych rynków, jeśli chodzi światową scenę elektronicznych sportów. Gry takie jak Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends doczekały się swoich transmisji w niezwykle liczącej się na rynku stacji telewizyjnej. Od pewnego czasu Katowice są gospodarzem jednej z największych imprez esportowych świata – czyli finałów ligi Intel Extreme Masters. Obejmują one turnieje z takich gier jak Starcraft II oraz League of Legends. Jednocześnie w ramach ESL One zawodnicy rywalizowali w ramach gry CS:GO. Pula nagród przygotowana przez organizatorów wynosiła ponad pół miliona dolarów.

Sytuacja na rynku rozgrywek esportowych w naszym kraju jest bardzo dynamiczna. Pojawia się coraz więcej osób, które chcą inwestować w to swoje pieniądze. Na skutek tego powstają nowe organizacje, które dołączają do profesjonalnych lig dedykowanych dla konkretnych gier. Rozgrywki w ramach różnych turniejów pokazywane są przy pomocy portali streamingowych oraz telewizji. Tego typu transmisje gromadzą mnóstwo widzów, którzy liczą na emocje na najwyższym poziomie. Zawodnicy dają z siebie wszystko, ponieważ każda kolejna wygrana może przybliżyć ich do wielkiej kariery.

Zakłady na esportowe rozgrywki na PZBuk PL

W przypadku firmy bukmacherskiej PZBuk obstawiać można spotkaniach różnych esportowych rozgrywek. W ofercie znaleźć można między innymi zakłady na Counter Strike: Global Offensive ESL One, czyli najpopularniejszy turniej dotyczący tej gry. Oprócz tego użytkownik ma do dyspozycji obstawiać zakłady na wydarzenia, które tyczą się też innych znanych na świecie shooterów. Mowa tu przede wszystkim o Rainbow Six Pro League oraz Call of Duty World League. Sporą popularnością cieszą się także gry z gatanku Multiplayer online battle arena. Należą do nich między innymi League of Legends oraz Dota 2. Na stronie PZBuk PL znaleźć można również zakłady na grę Starcraft 2 oraz inną popularną strzelankę od firmy Blizzard, czyli Overwatch.

Sporty wirtualne na stronie PZBuk PL

Wirtualne sporty to rozgrywki, które pojawiły się rynku polskich zakładów bukmacherskich dopiero w okolicach drugiej połowy 2017 roku. W poszukiwaniu nowych rozwiązań w ofercie zakładów, sporty wirtualne okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Aktualnie ciężko sobie wyobrazić, że legalny bukmacher nie posiada w swojej ofercie zakładów na wirtualne sporty. Nikogo nie dziwi ten fakt, ponieważ jest to jeden z najnowszych trendów, jeśli chodzi zakłady bukmacherskie w naszym kraju. Tego typu rozgrywka zyskuje ogromną popularność, a na plus działa również to, że typować można zarówno w sieci Internet, jak i w punktach naziemnych.

Warto jednak zacząć od wyjaśnienia najważniejszej kwestii, czyli czym tak naprawdę są sporty wirtualne. Są to zdarzenia generowane losowo za pomocą wcześniej przygotowanego algorytmu. Wyglądem przypominać mogą komputerowe gry, jednak użytkownik nie steruje zawodnikami ani pojazdami. Tym zajmuje się system. Użytkownik ma możliwość wytypowania rezultatu końcowego, a także w niektórych przypadkach przebieg rozgrywki. Zazwyczaj trwa ona około trzech minut. Dyscypliny są różne i wszystko zależy tu od oferty danego bukmachera. Jeśli chodzi o rynek zakładów, to jest on bardzo ubogi, ponieważ głównie obstawiać można wynik końcowy. Ewentualnie istnieje możliwość obstawienia ilości punktów lub bramek w danym zdarzeniu.

Jak obstawiać wirtualne sporty?

Najważniejsze powinno być to, aby użytkownik grał odpowiedzialnie. W przypadku sportów wirtualnych grać można tak naprawdę na dwa sposoby. Jednak żaden z nich nie daje gwarancji wygranej. Pierwszy jest zdecydowanie prostszy, a przede wszystkim szybszy. Użytkownik wchodzi w zakładkę sportów wirtualnych na stronie bukmachera i wybiera pierwszy lepszy zakład, byle jak najbliżej rozstrzygnięcia. Zawiera zakład, a następnie czeka kilka minut. W rezultacie może wygrać lub przegrać i to właściwie tyle. Nie ma w tym wielkiej filozofii, ale też nie jest to zbyt roztropne zachowanie. O wiele rozsądniej wygląda drugi sposób na zabranie się za wirtualne sporty.

Nim użytkownik postanowi się skorzystać z błyskawicznych rozgrywek, jakimi bez wątpienia są zakłady wirtualne powinien wypróbować je w zaciszu domowym. Można ze strony bukmachera pobrać sobie ofertę na sporty wirtualne kilka spotkań do przodu. Następnym krokiem będzie spisanie swoich typów przez użytkownika na kartce lub w jakimś pliku komputerowym. Potem wystarczy, że posprawdza wyniki i wyciągnie wnioski. Cały ten proces powtórzyć może kilka razy, aż efekty przynajmniej teoretycznie zaczną przynosić zysk. Kiedy klient stwierdzi, że już rozumie o co chodzi w sportach wirtualnych, wówczas może spróbować swoich sił w stawianiu za prawdziwe pieniądze.

Zalety wirtualnych sportów – oferta PZBuk opinie

Jedna z oczywistych zalet sportów wirtualnych jest częstotliwość z jaką są rozgrywane. W trakcie jednej dobry użytkownik może obstawić oraz obejrzeć nawet kilkaset tego typu rozgrywek. Kolejną zaletą jest również oferta kursowa. Wysokie kursy to główny czynnik, który przyciąga graczy do spróbowania tego typu zakładów. Rzadko kiedy spotkać można się tam z kursami w okolicach 1.10. O wiele łatwiej znaleźć tam takie kursy, których wartość zbliżona jest do 2.00. Istotne jest również to, że po rozstrzygnięciu danego zakładu, ewentualne wygrane błyskawicznie pojawiają się w depozycie na koncie użytkownika.

pzbuk odbierz bonus 02

Wady sportów wirtualnych

Podobnie jak wiele innych funkcji, tak samo wirtualne sporty posiadają pewne mankamenty. Podczas zawierania zakładów na virtuale gracz musi liczyć się ze sporym ryzykiem. Jest ono jeszcze większe niż w przypadku klasycznych wydarzeń sportowych. Tutaj nie ma możliwość dokonywania analizy na podstawie poprzednich spotkań drużyn, czy aktualnej formy danego zawodnika. Wszystko w tym przypadku uzależnione jest od algorytmu, którego żaden użytkownik nie jest przechytrzyć. Nie istnieje również możliwość znalezienia złotego sposobu na sporty wirtualne. Jest to w pewnym sensie swego rodzaju loteria. Użytkownicy korzystający z tego typu rozrywki powinni być jeszcze bardziej ostrożni.

Częstotliwość z jaką rozgrywane są sporty wirtualne również może działać na niekorzyść klienta. Może tutaj wystąpić sytuacja, gdy gracz zacznie kierować się impulsywnością. Przegranie jednego zakładu daje możliwość błyskawicznego odegrania się, co może prowadzić do poważnych problemów. Dlatego też firmy bukmacherskie zobowiązane są do przestrzegania zasad, które dotyczą odpowiedzialnej gry ich klientów. Klient również musi panować nad swoimi emocjami i mieć świadomość, że w pewnym momencie musi po prostu przestać grać. To pozwoli zachować mu trzeźwy umysł i uchroni go przed utratą majątku. Nie powinny się liczyć więc wyłącznie wysokie kursy, ale również bezpieczna rozrywka.

Oferta sportów wirtualnych firmy PZBuk

Firma bukmacherska PZBuk sporty wirtualne wprowadziła do swojej oferty w połowie zeszłego roku. Na ten moment znaleźć tam można cztery dyscypliny do obstawiania, a jedna z nich to oczywiście najpopularniejsza piłka nożna. Każda tak zwana mini-kolejka to osiem spotkań, które użytkownik może oglądać na wcześniej przygotowanej animacji. Czas trwania jednej kolejki to lekko ponad trzy minut, a podczas jej trwania użytkownik może rozpocząć obstawianie kolejnych zdarzeń. Jeśli chodzi o typy zdarzeń, to u firmy bukmacherskiej PZBuk może wytypować finalny rezultat spotkania, dokładny wynik oraz ilość bramek podczas zdarzenia.

Kolejną najpopularniejszą dyscypliną do obstawiania w sportach wirtualnych w firmie PZBuk jest koszykówka. Zaprojektowana jest ona na wzór ligi NBA, co zauważyć można po nazwach drużyn, które tam występują. Tak jak w przypadku piłki nożnej, każda kolejka wirtualnej koszykówki składa się z ośmiu meczów, a każdy trwa około trzy i pół minuty. Rozgrywki te można w każdym momencie oglądać, dzięki wcześniej przygotowanej animacji. Oprócz wyniku finalnego użytkownik może również wytypować ilość punktów w rozgrywce, oraz handicap do przerwy spotkania.

Na uwagę użytkowników zasługują również dostępne w ofercie sportów wirtualnych PZBuk wyścigi konne. Bukmacher udostępnia tam klientowi wytypowanie zwycięzcy, a także miejsca na podium, które zajmą poszczególne konie. Jest również dostępna oferta na wyścigi psów i tu również można stawiać zakłady na zwycięzce wyścigu oraz psa, który ukończy rywalizację w pierwszej dwójce. Wyścigi konne oraz psów oglądać można również za pomocą wcześniej przygotowane animacji.

Czym są PZBuk punkty oraz sklep gracza

Sklep dla gracza jest to oryginalna koncepcja firmy bukmacherskiej PZBuk, dzięki której użytkownicy mogą otrzymywać specjalne promki. Walutą w tym sklepie są tak zwane PZBuk Punkty. Za każdą aktywność na swoim koncie użytkownik otrzyma od firmy punkty PZBuk, których ilość określona jest przez regulamin. Dostępny jest on na stronie internetowej bukmachera. Przykładowo za każde zalogowanie się na swoim koncie, klient otrzyma 25 PZBuk punkty. W zależności od wysokości każdego zakładu oraz ilości umieszczonych na nim zdarzeń, za niego również przyznawane są dodatkowe punkty. Gdy już użytkownik zbierze odpowiednią ilość punktów, to później może je wymienić przykładowo na dostępne w sklepie darmowe zakłady. Sklep od firmy PZBuk to świetnie prosperujący program lojalnościowy.

Czym jest darmowy zakład w ofercie firmy PZBuk?

Funkcja darmowego zakładu na stronie PZBuk PL to nic innego jak specjalna promka, którą przygotował dla swoich użytkowników legalny bukmacher. Na początek przygody z obstawianiem u tego bukmachera, firma PZBuk przygotowała darmowy zakład w postaci 50. złotych. Jedyne co użytkownik musi zrobić, aby go otrzymać to postawić zakład wielokrotny za kwotę przynajmniej 50. złotych, a kurs tego kuponu wynosić musi minimalnie 2.00 lub wyżej. Funkcja darmowego zakładu powinna się aktywować kilka minut po zawarciu kuponu. Jest to na pewno bardzo zachęcająca propozycja dla graczy, którzy dopiero planują wybór swojego bukmachera.

Aby wypłacić środki wygrane przez darmowe zakłady, trzeba najpierw móc go otrzymać. Istotna jest więc rejestracja konta użytkownika. Przyda się również wpisanie specjalnego kodu, który pozwoli przypisać na konto gracza kolejny darmowy zakład. Następnie klient musi potwierdzić swój numer telefonu. Później wystarczy postawić wyżej wspomniany zakład o wartości minimum 50. złotych z kursem 2.00 lub wyższym. Po wykonaniu wszystkich tych czynności użytkownik zostaje właścicielem darmowego zakładu od firmy bukmacherskiej PZBuk. To z pewnością świetna sprawa dla początkujących graczy. Warto podkreślić, że tego typu zakłady są w stu procentach legalne. Jak widać zakłady w firmie PZBuk to nie tylko wysokie kursy, ale również atrakcyjne promki.

System obsługi klienta w firmie PZBuk zakłady bukmacherskie

Oczywistym faktem jest to, że w każdym przedsiębiorstwie, również w takim, które na co dzień zajmuje się oferowaniem zakładów bukmacherskich, niezwykle istotnym aspektem jest kontakt użytkownika z firmą. Z tego powodu istotne jest, aby legalni bukmacherzy byli wyposażeni w zakładkę na stronie dotyczącą obsługi klienta. Pracownicy tego działu powinni być w stanie odpowiednio szybko udzielić odpowiedzi klientowi na pytania, które nurtują go w danym momencie. Ważne jest też, aby posiadali odpowiednią wiedzę, dzięki której będą mogli rozwiązywać ewentualne problemy użytkowników. Im prostszy kontakt, tym lepiej dla relacji na linii klient a legalny bukmacher.

Jedną popularniejszych możliwości kontaktu z bukmacherem jest bez wątpienia czat online. Legalni bukmacherzy często decydują się na tego typu rozwiązanie, gdyż wielu ich klientów korzysta ze stawiania zakładów online. Oprócz tego dobry ruchem będzie z pewnością udostępnienie użytkownikom adresu internetowej poczty, gdzie będa mogli przesyłać swoje pytania oraz ewentualne sugestie dotyczące tego, co PZBuk zakłady bukmacherskie mogą poprawić w swojej ofercie. Świetnym ruchem będzie także uruchomienie dla swoich klientów infolinii. Każdy gracz powinien więc mieć dostęp do specjalnego numeru telefonu, z którego będzie mógł skorzystać w razie nagłych problemów.

Korzystanie z obsługi klienta – PZBuk opinie klientów

Warto przyjrzeć się nieco bliżej działalności obsługi klienta, która znajduje się na stronie bukmachera PZBuk. Zakładkę o nazwie „Punkt obsługi klienta” użytkownik bez żadnych problemów odnajdzie w panelu głównym menu. Gdy gracz kliknie w te zakładkę zostaje przeniesiony do podstrony o nazwie „Pomoc”. Zanim więc klient zostanie przekierowany do zakładki, która umożliwi mu kontakt z pracownikiem PZBuk PL, polskie zakłady bukmacherskie sugerują użytkownikowi samodzielne poradzenie sobie z kłopotem. Ma do tego służyć znajdująca się na podstronie „Pomoc” wyszukiwarka, w której znajdują się najczęściej zadawane pytania przez klientów. Nie ma tu więc klasycznej zakładki FAQ, jednak podstrona „Pomoc” pełni podobną funkcję. Przy poszukiwaniu pomocy klient powinien zacząć właśnie od tego miejsca.

Natomiast, jeśli klient nie będzie w stanie znaleźć odpowiedzi na pytanie, które go interesuje lub rozwiązania konkretnego problemu, to wówczas ma dwie możliwości. Najpierw musi przenieść się do zakładki o nazwie „Kontakt z nami”. Jedna z opcji to czat na żywo z pracownikiem, a druga to możliwość wysłania wiadomości email, do której można dołączyć załącznik. Jeśli chodzi o czat na żywo na stronie bukmachera online PZBuk to wygląda on podobnie jak w przypadku konkurencji. Jest okienko i jeśli klient chcę rozpocząć rozmowę powinien wysłać swoje pytanie. Wówczas rozpoczyna się oczekiwanie na konsultanta. Czasem trwa to krócej, a czasem dłużej, więc z pewnością jest to element, który bukmacher PZBuk może dopracować.

W przypadku kontaktu drogą mailową również jest to dość proste. Każdy użytkownik powinien poradzić sobie z tym bez większych kłopotów. Wystarczy dokładnie odpisać problem lub zadać pytanie i wysłać na adres podany na stronie bukmachera PZBuk. Tutaj oczekiwanie na odpowiedź również jest zależne od tego, czy aktualnie jakiś pracownik w centrali ma wolną chwilę na sprawdzenie skrzynki. Istnieje też trzecia możliwość kontaktu, jednak z wiadomych względów nie jest ona aż tak popularna wśród klientów. Można skierować swoje pytania do firmy PZBuk zakłady bukmacherskie drogą listową. Oczywiste jest jednak to, że wiążę się to ze zdecydowanie dłuższym czasem oczekiwania.

Podsumowując to jak funkcjonuje obsługa klienta zakładów bukmacherskich online PZBUk, można śmiało stwierdzić, że jest kilka rzeczy do poprawy. Przede wszystkim warto pomyśleć o zatrudnieniu większej ilości pracowników, którzy odpowiadać będą na zgłoszenia klientów. Dobrym ruchem z pewnością byłoby także udostępnienie czatu na żywo przez całą dobę.

Metody płatności PZBuk recenzja graczy

Nie da się ukryć, że legalni bukmacherzy, których domeną jest udostępnianie typowania zakładów bukmacherskich za pomocą sieci Internet, nie mają powodów do narzekania w ostatnim czasie. Funkcja obstawiania zakładów ze swoich ulubionych dyscyplin sportowych bez ruszania się z fotela cieszy się obecnie sporą popularnością. Typowanie to jednak nie tylko wysokie kursy. Obstawianie online generuje również mnóstwo pytań. Jednak kwestia, która najbardziej interesuje użytkowników, to metody płatności, jakie udostępnia faworyzowany przez nich legalny bukmacher.

Szybkie oraz proste doładowania depozytu z pewnością wpływają na to, jak oceniani są legalni bukmachery na polskim rynku. Oczywiste jest więc to, że im metody płatności są liczniejsze, tym lepiej dla danej firmy. Jedną z metod w przypadku firmy PZBuk zakłady bukmacherskie jest szybki przelew internetowy z użyciem serwisu Dotypay. Jest to bez wątpienia bardzo wygodna opcja, gdy użytkownik chce szybko zasilić swoje konto gracza. Ogromną zaletą tego sposobu płatności jest czas realizacji. W przypadku zakładów bukmacherskich od firmy PZbuk, ten proces trwa maksymalnie od czterech do pięciu minut. Jest to bardzo istotne zwłaszcza, gdy gracz obstawia spotkania na żywo.

Istotne jest także to, że podczas korzystania z usług serwisu Dotpay, użytkownik nie ponosi dodatkowych opłat za transakcją. Nie jest pobierana prowizja, a więc cała przesyłana przez klienta kwota trafia prosto na jego konto gracza. Listę banków, które obsługują polskie zakłady bukmacherskie znaleźć można również na ich stronie internetowej. Kolejną opcją do wpłacenia środków jest zyskujący dużą popularność BLIK. Jest to niezwykle świeża metoda płatności, która jest używana głównie przez młodszych typerów.

Popularne metody płatności – PZBuk opinie

BLIK to forma płatności, która dostępna jest wyłącznie przy użyciu urządzenia mobilnego. Użytkownik powinien mieć na nim zainstalowaną aplikację swojego banku. Środki zostają wpłacone za pomocą specjalnego kodu, który po wygenerowaniu należy podać w odpowiednim polu na stronie internetowej danego bukmachera. Trzeba jednak pamiętać, że wygenerowany kod BLIK ważne jest jedynie przez dwie minuty. Użytkownik musi więc w miarę szybko wpisać go w odpowiednie miejscy, aby nie stracił on swojej ważności. Tak jak w przypadku wpłat za pomocą przelewów bankowych, BLIK nie pobiera żadnej prowizji za przeprowadzenie transakcji.

Trzecim i jednocześnie ostatnim sposobem na wpłatę środków na konto gracza jest tak zwany e-portfel. Polskie zakłady bukmacherskie udostępniły swoim użytkownikom kolejne dwie funkcje portfeli elektronicznych, których wybór wygląda identycznie, jak przy okazji płacenia za pomocą przelewu bankowego. Użytkownik powinien przejść na zakładkę dotyczącą wpłat i tam może wybrać opcję e-portfela. Tam podaje swoje podstawowe dane i klika przycisk „Wpłać”. Nastąpi wówczas przekierowanie na witrynę odpowiedniego operatora, a tam pozostaje już tylko zalogować się i dokończyć proces wpłacania środków.

Jeśli chodzi o wypłatę ewentualnych wygranych, to w przypadku firmy PZBuk zakłady bukmacherskie istnieje pewien ważny warunek. Środki wypłacać można tylko z pełni zweryfikowanego konta. Wypłacanie środków z konta na stronie PZBuk PL możliwe jest za pomocą serwisów takich jak Dotpay oraz Przelewy24. Dzięki temu wypłacane przez klienta środki, znaleźć się mogą na jego koncie bankowym nawet już po dziesięciu minutach. Legalny bukmacher PZbuk z pewnością w przyszłości będzie pracował nad dodaniem kolejnych operatorów, aby ulepszyć swoje metody płatności. Na chwilę obecną i tak wygląda to nieźle, a najważniejsze jest to, że środki można w bezpieczny sposób wpłacać oraz wypłacać.

Promki dla klientów bukmachera PZBuk

Przedstawiliśmy już Państwu szczegółową analizę oferty zakładów, a także funkcjonalności, które udostępnia swoim użytkownikom bukmacher PZBuk. To jednak nie wszystko, ponieważ w ich ofercie znaleźć można również promki. Jedną z nich jest freebet, którego maksymalna wartość może osiągnąć nawet 100. złotych. Kolejny zależny jest od kwoty wpłaconej przez gracza na pierwszy depozyt. W tym przypadku promka wyniesć może 100% wartości wpłaconej przez gracza, przy czym maksymalnie może to być 500. złotych na start. Jeśli kogoś interesuje więcej informacji na ten temat, to warto odwiedzić witrynę internetową bukmachera PZBuk.

Najciekawsze opinie użytkowników o bukmacherze:

Zakład bukmacherski PZBuk zainwestował w nowoczesną stronkę www dla swoich typerów. Jest ona bardzo łatwa w obsłudze. Łatwo wyszukać można tam wszystkie potrzebne informacje. Stronka dla ludzi, którzy grają w necie będzie przecież podstawową sprawą. Zakłady bukmacherskie PZBuk sprawiły, żeby była ona dobrej jakości. Widzę jednak mimo wszystko sprawy, które z pewnością da się udoskonalić. Jednym z problemów bywa prędkość ładowania się strony. Niekiedy u bukmachera PZBuk ładowanie się trwa długo zatem da się to zmienić. Wersję stronki internetowej na przeglądarki w telefonie dodatkowo da się odrobinę poprawić. Całkiem sporo klientów gra ze smartfonów przy wyszukiwaniu oferty, zatem byłoby to dla nich wielkie udogodnienie. Zakład bukmacherski PZBuk musi się nad tym zastanowić.

Następna kwestia problematyczna to wersja mobile u buka PZBuk. Posiada ona dużo funkcji i okazuje się bardzo przyjemna w obsłudze. Dzięki niej da się typować zakłady niezależnie od lokalizacji. Jest to bez wątpienia niezwykle funkcjonalna sprawa. Znowu znalazłem mimo wszystko kilka kwestii, które z pewnością da się udoskonalić. Buk ten musi zastanowić się o dodaniu trybu nocnego. Ten ruch okazałby się fajnym ułatwieniem dla graczy, którzy najczęściej grają w zakłady w godzinach nocnych. Bukmacher PZBuk musi również postarać się polepszyć typerom pobranie mobilnej wersji. Z tego co widziałem, to dla niektórych typerów jest to dalej zbyt skomplikowane. Z tej przyczyny wielu użytkowników nie chce wersji mobilnej PZBuka.

Firma PZBuk ma również obszerną propozycję, która jest na obstawianie zakładów live. Muszę powiedzieć, że oferta jest niezła i znalazłem wiele zdarzeń do gry. Typer może mieć szansę o wiele lepiej wskazać wydarzenia ze świata sportu, kiedy widzi mecz live. Z tego powodu takie kupony mogą być lepsze przy obstawianiu live. Istnieją mimo wszystko kilka kwestii, które z pewnością da się udoskonalić. Po pierwsze będzie na pewno limit opóźnienia pomiędzy odbywającymi się wydarzeniami, a przyjmowaniem kuponów przez bukmacherski zakład. Często bywa tak, że gracz ma zamiar szybko zawrzeć zakład, jednak bywa opóźnienie i kurs się okazuje w tym momencie nieaktualny, więc PZBuk musi pomyśleć nad tym.

Zakład bukmacherski PZBuk ma w swojej propozycji mnóstwo promek dla swoich klientów. Ich celem będzie przekonanie do siebie nowych klientów, lecz również do utrzymywania tych obecnych. Promki są dostępne regularnie, a zatem typer ma w czym wybierać. Legalny operator PZBuk ma imponujący zakres rabatów, które mają możliwość powiększyć środki klienta.

Oferta rabatowa ma jednak mimo wszystko znaczną wadę. Mam na myśli tu warunki obrotu promkami. Bukmacher PZBuk mógłby inaczej zdefiniować zasady na temat użytkowana promek. W tej chwili okazują się one zbyt trudne, przez co bywa, że nie opłaca się klientowi ich wykorzystywać. Bez cienia wątpliwości nad tym bukmacher PZBuk musi pracować. Pomoże mu to pozyskać więcej kolejnych userów, a także zadowolić typerów obecnych.

Fajnie prezentuje się u bukmachera PZBuk propozycja zakładów na sportowe spotkania. Dobór sportowych dziedzin okazuje się imponujący, więc każdy gracz powinien wyszukać swoją ulubioną. Porównywalnie sytuacja się prezentuje na kursy, które są nawet wysokie. Bukmacher PZBuk może mimo wszystko kilka kwestii zmienić. Jedną z nich będzie poszerzenie oferty dotyczącej wirtuali. Zainteresowanie takimi zakładami wzrasta coraz bardziej. Przemyślanym krokiem bukmachera PZBuk będzie wzbogacanie tej oferty. To niezłe wyjście w sytuacji, kiedy nie mogę znaleźć aktualnych meczy sportowych do typowania. Bogatsza propozycja na wirtualne sporty pomoże PZBukowi przykuć uwagę kolejnych graczy.

Janek ze Szczecina

Zakłady w PZBuku zaskoczyły mnie. Stwierdziłbym wręcz, że może on być jednym z ciekawszych buków w naszym kraju. W głównej mierze na pochwałę zasługuje ich strona. Jest dosyć intuicyjna, a także nieskomplikowana w obsłudze. Strona główna posiada wszystkie najistotniejsze informacje. Szybko można wyszukać dyscypliny, które nas mogą zainteresować. Podział strony jest w miarę prosty i trudno się tam zagubić. Nawigacja także jest na dobrym poziomie i nie powinny zdarzyć się problemy z przejściem na kolejne podstrony. Wydaje się więc być to jeden z ciekawszych portali bukmacherskich na rynku.

Jako operator działający w Polsce, PZBuk przygotował także nawet ciekawą ofertę. Można znaleźć całkiem sporo sportów do obstawienia. Klasyczne sportowe dyscypliny nie pozostają jedyną gratką dla osób uwielbiających sportowe rozgrywki, gdyż można tam sprawdzić także propozycję na gry esportowe. Ma to znaczenie, gdyż podobne rozgrywki są coraz bardziej popularne. Warto także skorzystać z propozycji zakładów specjalnych. Zaletą bez wątpienia wydaje się być także możliwość dostępu do różnych lig zagranicznych. Bukmacher PZBuk proponuje też wirtualki, co daje możliwość obstawienia zakładów w sytuacji, gdy może zabraknąć sportowych wydarzeń. Dla graczy obstawiających codziennie, będzie to całkiem fajne zastępstwo.

Na portalu PZBuka nieźle spisuje się także dział obsługujący klienta. Jest możliwe, aby się do nich zwrócić z dowolnym dylematem. Mamy prosty dostęp do konwersacji, ze względu na to skontaktowanie się z konsultantem jest wygodne i szybkie. To może być pomocne, jeśli będzie kłopot z zakładem albo tym, jak rozstrzygnięto zakład. Będzie to miało spore znaczenie, gdyż użytkownik jakiejś części problemów nie będzie mógł rozstrzygnąć bez konsultacji. Pomoc konsultanta w kilku okolicznościach jest potrzebna, a bukmacher PZBuk ją nam zapewnia.

Tematem, o którym muszę napomknąć są z całą pewnością rabaty, oferowane w odpowiedniej zakładce. Bukmacher PZBuk zaplanował je zarówno dla dopiero co pozyskanych, ale też regularnie odwiedzających stronę użytkowników. Wiadomo, że jest to pomocne w zachęcaniu nowych typerów do rejestracji. Osoby, które dosyć regularnie obstawiają, też zdecydowanie mogą wykorzystać tę propozycję. Zakład bukmacherski PZBuk udziela użytkownikom wiele promek, przez co o wiele chętniej wybierają właśnie ofertę tego bukmachera.

Organizowanie zakładów na żywo powinno być dostępne u legalnych buków w naszym kraju. Nikogo więc nie powinno zdziwić to, że ten bukmacher przygotował dla swoich użytkowników interesującą ofertę w tym obszarze. Duży wybór wydarzeń, a także typów zakładów, to olbrzymia zaleta propozycji tego bukmachera. Oferta zakładów na żywo dotyczy różnych kategorii sportów, tak więc każdy wybierze coś dla siebie. Tego typu wyjście sprawdzi się super, w momencie kiedy mamy ochotę postawić kupon, kiedy właśnie trwa dany event. Na pewno dzięki temu można odczuć emocje na wyższym poziomie, a gracz dostaje możliwość żeby powiększyć stan swojego depozytu siedząc przez komputerem.

Rzeczą, która zasłużyła na pochwałę u PZBuka bezwzględnie jest aplikacja mobilna. Będzie ona niezastąpiona dla typerów, którzy do obstawiania korzystają głównie z urządzeń mobilnych. Aplikacja mobilna od PZBuka posiada najpotrzebniejsze funkcjonalności, które dostępne są też i na stronie internetowej tego buka. Z tej przyczyny w każdym miejscu na całym świecie lub o każdej porze nocy i dnia, istnieje możliwość obstawienia kuponu. Aplikacja dostępna na urządzenia mobilne od bukmachera PZBuk z całą pewnością jest wielkim ułatwieniem dla typerów.

Oskar z Krakowa

Bukmacher PZBuk posiada przyzwoitą aplikację dla swoich klientów. Posiada ona całkiem sporo funkcji i jest bardzo prosta w obsłudze. W aplikacji można obstawiać zakłady będąc w każdym miejscu. Będzie to bez żadnych wątpliwości bardzo użyteczna kwestia. Znalazło się znowu jednak sporo aspektów do naprawy. Interfejs jest estetyczny oraz łatwy w obsłudze dla gracza. Bukmacher X musi popracować nad tym, by aplikacja mobilna funkcjonowała płynniej. Zdarza się, że apka się tnie. Zawiesza się i wówczas gracz musi włączyć ją raz jeszcze. Negatywnie wpływa to na wygodę użytkowania, a więc fajnie by było aby błędy usunięto.

Esport to świeża kategoria, którą poznałem w realiach bukmacherskich nie tak dawno temu. Bukmacher PZBuk śledząc potrzeby, także zaoferował swoim użytkownikom propozycję, która dotyczy tego typu rywalizacji. Przez to grupa osób grających w komputerowe gry mocno zaciekawiła się zawieraniem zakładów bukmacherskich. Bukmacher PZBuk mógłby jednak niejedną rzecz dodać. Oprócz turniejów i rozgrywek dostępnych na tę chwilę, buk musi śledzić modę, jaka panuje na rynku esportowym. Szersza propozycja na esporty pomoże firmie PZBuk przykuć uwagę większej ilości userów.

Bukmacher PZBuk posiada przyzwoitą witrynę online dla swoich klientów. Okazała się ona naprawdę intuicyjna w używaniu. Da się bezproblemowo znaleźć na niej wszelkie ważne zakładki. Witryna dla klientów, którzy obstawiają w necie jest w końcu najistotniejszą kwestią. Zakład bukmacherski PZBuk przypilnował, aby była ona super jakości. Ale widzę rzeczy do naprawy. Pierwszym z mankamentów okazuje się prędkość ładowania strony www. Bywa, że u bukmachera PZBuk ten proces trwa zdecydowanie za długo i można by nad tym przysiąść.

Wygląd stronki na przeglądarki mobilne dodatkowo dałoby się odrobinkę zaktualizować. Naprawdę dużo graczy gra mobilnie, więc byłoby to dla nich duże uproszczenie. PZBuk musi się nad tym zastanowić. Można nad tą sprawą usiąść, ponieważ to pewnie polepszy komfort wykorzystywania stronki. Bukmacher PZBuk musi pomyśleć nad dodaniem trybu do gry w nocy. Tego typu ulepszenie byłoby fajnym udogodnieniem dla graczy, którzy czasem zawierają zakłady wieczorem. Zakład bukmacherski PZBuk musi się nad tym zastanowić.

Naprawdę fajnie prezentuje się u PZBuka propozycja zakładów na sportowe zdarzenia. Zakres sportowych dyscyplin okazuje się duży, więc każdy gracz może znaleźć swoją ulubioną. Propozycja jest wrzucona na stronce internetowej oraz lokalach buka. Wszelkie rodzaje zakładów udostępnione są także na mobilnej apce. Dobrą opcją w momencie, gdy brakuje rzeczywistych zdarzeń sportowych do typowania, będzie szersza propozycja na wirtualne sporty. Popularność takich rozgrywek rośnie coraz bardziej. PZBuk także zdążył ruszyć za trendami panującymi na rynku zakładów wzajemnych i wdrożyć je do swojej propozycji.

Bukmacher PZBuk mógłby jednak niejedną rzecz dodać jeśli chodzi o swoją ofertą. Podobnie sytuacja się prezentuje w przypadku kursów. Każdy na rynku zakładów wie, że kursy są jednym z istotniejszych kryteriów oceniania własnego zakładu bukmacherskiego. Zakłady bukmacherskie PZBuk powinny regularnie pracować nad wysokością swoich kursów na wydarzenia sportowe, aby znaleźć się w czołówce bukmacherów na polskim rynku. Następna kwestia problematyczna to poprawa propozycji na wirtuale. Przemyślaną decyzją PZBuka może okazać się rozbudowanie tego elementu oferty. To doskonała opcja w momencie, gdy brakuje rzeczywistych zdarzeń sportowych do typowania. Szersza propozycja na wirtualne sporty pomoże firmie PZBuk przykuć uwagę większej ilości userów, więc PZBuk musi to zaplanować.

Mikołaj z Gdańska

Z typowaniem zakładów wzajemnych mam do czynienia od wielu lat i spotkałem się już z wieloma ofertami bukmacherskimi. Muszę jednak przyznać, że niezwykle pozytywne wrażenie wywarła na mnie oferta przygotowana przez zakłady bukmacherskie PZBuk. Na przestrzeni wielu lat korzystania z usług różnych operatorów zakładów wzajemnych, wypracowałem sobie kryteria, którymi kieruje się podczas wyboru odpowiedniego bukmachera. Polskie Zakłady Bukmacherskie moim zdaniem są jednym z lepszych operatorów na naszym rynku. W pierwszej kolejności chciałbym pochwalić ich za stronę internetową, której wykonanie stoi na naprawdę wysokim poziomie. Chciałbym zacząć o designu, który bardzo mi się podoba. Szczególnie cenię PZBuk za to, że nie bał się zastosować jasnej kolorystyki na stronie. Mnóstwo konkurencyjnych firm stosuje ciemny design, co po pewnym czasie staje się meczące dla oka. Na stronie bukmachera PZBuk jest natomiast jasno i każdy element ma swoje miejsce. Nigdy nie zdarzyło mi się zgubić podczas przeglądania witryny, gdyż bukmacher zadbał o prawidłową nawigację na swojej stronie.

Kolejna sprawa, na którą chciałbym zwrócić uwagę to mobilna aplikacja przygotowana przez firmę PZBuk. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do tego typu rozwiązań, jednak syn nauczył mnie korzystania z tej technologii. I od razu muszę przyznać, że jestem zachwycony. Teraz już nie mam potrzeby spędzania czasu przy biurku lub spacerowania do punktów stacjonarnych. Telefon mam zazwyczaj przy sobie, więc ofertę zakładów sportowych od PZBuk mogę przeglądać w każdym miejscu i o każdej porze. Podoba mi się także to, że zdecydowano się na przeniesienie wszystkich funkcji znanych z witryny internetowej do aplikacji. Dzięki temu błyskawicznie przyzwyczaiłem się do korzystania z tego narzędzia. Chwalę sobie również to, że działa ona na urządzeniach mobilnych z różnymi systemami operacyjnymi. To cieszy, ponieważ inny system mam na smartfonie, a inny na tablecie. Tak więc bez względu na to, z którego urządzenia aktualnie korzystam, mam możliwość swobodnego przeglądania oferty i typowania zakładów wzajemnych.

Z racji tego, że obstawianiem zakładów wzajemnych zajmuję się już wiele lat, to zawsze moją uwagę zwraca oferta dyscyplin sportowych, którą dla klientów udostępnia bukmacher. Jeśli chodzi o bukmachera PZBuk to jestem naprawdę pod wrażeniem. Zakres oferty jest niezwykle szeroki, dzięki czemu każdy klient ma szansę znaleźć tam coś dla siebie. Mnie osobiście zawsze najmocniej interesuje oferta dotycząca piłki nożnej. Rozgrywki piłkarskie śledzę od dziecka i jest to moja ulubiona dyscyplina sportowa. Odkąd ukończyłem 18. lat od czasu do czasu typowałem zakłady na piłkarskie rozgrywki, aż w końcu przerodziło się to w przyjemną rozrywkę. W przypadku PZBuk oferta na wydarzenia piłkarskie jest mocno rozwinięta, dzięki czemu zawsze znajdę zdarzenie, które będę mógł dodać do kuponu. Oprócz tego bardzo chwalę sobie możliwość obstawiania zakładów na wirtualne sporty. Jest to świetna alternatywa w sytuacjach, kiedy nie mam już ochoty obstawiać normalnych rozgrywek. Niedawno syn zaszczepił we mnie pasję do oglądania rywalizacji esportowej. Kiedy dowiedziałem się, że PZBuk ma w swojej ofercie zakłady na te spotkania, to od razu postawiłem kupon.

Syn często sugeruje mi, które drużyny lub zawodnicy mogą w następnych spotkaniach spisywać się lepiej, dzięki czemu oprócz samego obstawiania, spędzam przyjemnie czas z potomkiem. Podsumowując muszę przyznać, że bukmacher PZBuk przygotował świetną ofertę, z której bez wątpienia jeszcze nie raz skorzystam.

Adrian z Rzeszowa

Oferta przygotowana przez PZBuk zrobiła na mnie niezwykle pozytywne wrażenie. Miałem już okazję korzystać z usług wielu firm bukmacherskich, jednak oferta udostępniona dla klientów przez operatora zakładów PZBuk jest naprawdę wyjątkowa. W pierwszej kolejności chciałbym podkreślić to, jak dobrą stronę internetową przygotował ten bukmacher. Pierwsze co rzuca się w oczy to kolorystyka, jaką zastosowano na stronie. Niezmiernie ucieszyło mnie to, że po wejściu na stronę zauważyłem jasną kolorystykę. Zdecydowanie brakowało mi tego w przypadku innych bukmacherów na rynku. U konkurencji można się spotkać głównie z ciemnymi barwami, co mi osobiście się nie podobało. Podoba mi się również to, że zdecydowano się na bardzo prosty projekt strony. Nie ma żadnych udziwnień, a wyłącznie to co niezbędne do komfortowego typowania. Moją uwagę zwróciło również to, że banery promujące ofertę bukmachera nie rzucają się aż tak w oczy, jak jest to w przypadku wielu innych konkurencyjnych firm. Umieszczona w centrum witryny oferta najciekawszych zakładów na żywo również wiele razy mi się przydała. Jestem bardzo zadowolony z korzystania z tej strony.

Drugim elementem z oferty, na który chciałbym zwrócić uwagę jest aplikacja mobilna. Odkąd tylko usłyszałem o tym, że bukmacherzy swoje oferty udostępniają także przy pomocy aplikacji mobilnych, od razu chciałem wypróbować jedną z nich. Na przestrzeni kilku lat miałem już do czynienia z wieloma aplikacjami bukmacherskimi, jednak ta przygotowana przez firmę PZBuk wydaje mi się bezkonkurencyjna. Oprócz tego, że pozwala mi ona na typowanie zakładów w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, to jest też niesamowicie wygodnym narzędziem. Bukmacher PZBuk zadbał o to, aby mógł z poziomu jego aplikacji analizować spotkania, zanim zdecyduje się na umieszczenie go na kuponie. Służą do tego szczegółowe statystyki, z których mam okazję bardzo często korzystać. Podoba mi się również design aplikacji firmy PZBuk. Czasami odnoszę nawet wrażenie, że prezentuje się ona o wiele lepiej niż strona internetowa. Chwalę sobie również to, że aplikacja od PZBuk daje możliwość typowania sportów wirtualnych przez niemal całą dobę. Dzięki temu mam co obstawiać, kiedy znajdę chwilę wolnego w trakcie dnia.

Mój przyjaciel zawsze powtarzał mi, że w przypadku bukmacherów niesamowicie istotna jest przygotowana przez nich oferta. I właśnie na przestrzeni wielu lat typowania spotkań to właśnie tym kryterium kierowałem się najmocniej, gdy stałem przed wyborem odpowiedniego bukmachera. Jeśli chodzi o ofertę zakładów bukmachera PZBuk to muszę przyznać, że robi ona na mnie spore wrażenie. Zwłaszcza dlatego, że odkąd pamiętam jestem fanem piłki nożnej. A rozgrywki piłkarskie cieszą się w PZBuk najbardziej rozbudowaną ofertą. Bardzo podoba mi się to, że mogę obstawiać nie tylko polskie rozgrywki oraz najważniejsze ligi europejskie, ale również rywalizację w krajach mniej popularnych. Interesuje się kulturą piłkarską w egzotycznych krajach, więc zakłady na te ligi są dla mnie fantastycznym dodatkiem. Oprócz tego podoba mi się również niezwykle szeroki wybór innych dyscyplin oraz rozbudowane do nich rynki. Na przestrzeni ostatnich miesięcy bardzo mocno zainteresowała mnie też kwestia rywalizacji w ramach gier komputerowych. Bukmacher PZBuk udostępnia na te wydarzenia bardzo atrakcyjną ofertę, z której od czasu do czasu wybieram zakład do swojego kuponu. Podsumowując nie pozostaje mi nic innego, jak tylko polecić usługi bukmachera PZBuk. Firma robi naprawdę solidną robotę, jeśli chodzi o zakłady wzajemne i oby tak pozostało.

Piotrek z Bełchatowa

FAQ PZBuk

Bonus przyznawany na start od bukmachera PZBuk można wykorzystać wyłącznie raz. Wykorzystując nasz kod promocyjny otrzymuje się również do bonusów okazjonalnych, które dostępne są u bukmachera co jakiś czas.
Zasady obrotu środkami pochodzącymi z bonusu oraz dokładne instrukcje dotyczące skorzystania z oferty, użytkownik odnajdzie na stronie bukmachera PZBuk.
Promocja dotyczy wyłącznie pierwszego przegrane kuponu użytkownika. Po tym jak gracz przegra zakład, bukmacher przyznaje mu darmowy zakład, który może raz obrócić. Na kuponie znaleźć się muszą przynajmniej dwa zdarzenia, a kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.4.
Bonusowa oferta na rozpoczęcie przygody z obstawianiem zakładów sportowych ma bardzo dobre opinie użytkowników. Gracze chwalą sobie wykorzystanie specjalnego kodu promocyjnego z naszej strony, który pozwala otrzymać dodatkowe bonusy.
Użytkownik na wykorzystanie darmowego zakładu ma 60 dni. Musi wówczas zagrać zakład wielokrotny za cały bonus, a kurs całkowity musi wynosić przynajmniej 2.00.
Wykorzystanie kodu promocyjnego nie jest obowiązkiem, ale bez wątpienia pozwala o wiele lepiej rozpocząć korzystanie z oferty bukmachera PZBuk.