Rozpocznij sezon Ekstraklasy z LV BET – Super Typer

Rusza polska Ekstraklasa, a wraz z nią super promocje bukmacherskie. Jedną z nich jest Super Typer od LV BET. Na czym polega ta akcja? W pierwszej kolejce odbędzie się dziewięć spotkań Ekstraklasy i Twoim zadaniem będzie wytypowanie (1X2) każdego z nich. W zależności od tego, ile meczów uda Ci się poprawnie odgadnąć, na taki bonus LV BET możesz liczyć. Stawki za dokładną liczbę meczów prezentują się następująco:

Liczba meczówBonus od LV BET
Trafionych 9/920 000 PLN
Trafionych 8/95 000 PLN
Trafionych 7/910 PLN

Jeśli uda Ci się dobrze wytypować wszystkie spotkania możesz liczyć na ogromne pieniądze. Po pierwsze za trafiony kupon, a po drugie dostaniesz jeszcze nagrodę 20 000 złotych! Kupony z jednym błędem nagradzane są 5 000 złotych, a te w których gracz pomylił się w dwóch przypadkach nagradzane są symbolicznie 10 złotymi.

Pamiętaj, że swój zakład musisz obstawić za minimum 10 PLN. Pod uwagę brane są tylko typy na zwycięstwo którejś ze stron lub remis. Promocja LV BET obejmuje mecze 1. kolejki Ekstraklasy, które odbędą się w dniach 23.07-26.07. Do promocji zaliczone są pierwsze cztery kupony postawione przez gracza.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *