LVBET bukmacher

9 stycznia 2019

LVBET BUKMACHER

Bukmacher LVBET jest legalnym bukmacherem, który na rynek wszedł stosunkowo niedawno. Sami założyciele na swojej stronie internetowej mówią o nowej marce jako o produkcie stworzonym przez miłośników zakładów sportowych dla entuzjastów tego typu rozrywki. Jak się okazało, składane przez nich obietnice o szybkim i dynamicznym rozwoju oraz o wprowadzeniu innowacyjnych pomysłów, nie są tylko i wyłącznie chwytem marketingowym. Przez dwa lata ich działalności, LVBET zakłady bukmacherskie stale udoskonalał swoją ofertę oraz oferował coraz większe możliwości swoim graczom. Mimo świetnego startu, pozostaje jeszcze kilka kwestii do udoskonalenia, ale już teraz eksperci uważają, że przy utrzymaniu takiego tempa rozwoju, LVBET będzie stale się pięło w rankingach legalnych bukmacherów.

head lvbet 1024x372

LVBET oferta, czyli czego gracze mogą się spodziewać u tego bukmachera.

Na portalu bukmachera można znaleźć standardowe opcje zakładów. Można obstawić kupon pojedynczy, a także kombi na wiele wydarzeń. Oczywiście jest piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, boks, skoki narciarskie i wiele innych. Pod tym względem nie można się przyczepić do bukmachera. Młodsi typerzy z pewnością zainteresuje szeroka oferta e-sportów, gdzie można obstawiać rozgrywki w League of Legends czy też Counter-Strike: Go. Miłośnicy gier komputerowych mogą poczuć się docenieni, ponieważ nie każdy legalny bukmacher oferuje tego typu zakłady, dlatego bukmacher LVBET z pewnością zasługuje na wyrazy uznania pod względem uwzględnienia w swojej ofercie e-sportów. Typować można również mniej popularne sporty jak chociażby rajdy samochodowe, szachy lub też krykiet.

BukmacherBONUSOferta specjalna
fortuna kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
sts kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
betfan kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
betclic kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
pzbuk kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
ewinner kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 1170 zł Bonus

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
forbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
totolotek kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
lvbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
milenium kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 100 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Do wyboru mamy aż około 30 dyscyplin, wśród których znajdują się również zakłady specjalne. W obrębie jednej dyscypliny LVBET ofert posiada naprawdę wiele na różne rynki czy ligi. Osoby, które nie interesuje sport, nadal mogą obstawiać różnego rodzaju wydarzenia polityczne rozgrywające się na całym świecie lub też wyniki Oscarów albo programów TV, gdzie możemy wytypować zwycięzcę. Ciekawą opcją, która obecnie jest właściwie normą wśród wielu bukmacherów, a której nie zabrakło również w ofercie zakładów LVBET, są zakłady na żywo. Oferta ta być może nie jest aż tak bardzo rozwinięta, jednak gracze, którzy poszukują najpopularniejszych pozycji, nie będą zawiedzeni. Podstrona wygląda bardzo przejrzyście i osoby obstawiające live z pewnością będą mogli się odnaleźć. Nadal brakuje jednak transmisji na żywo, co według typerów warto by było poprawić.

Zakłady LVBET dostępne są również w punktach naziemnych.

Osoby, które wolą obstawiać lokalnie, również ucieszy fakt, że bukmacher zdecydował się na prowadzenie również kilku lokali naziemnych, dzięki którym typerzy, którzy preferują tradycyjne obstawianie, mogą bez problemu udać się do wybranego punktu i zacząć grę. Minus jest jednak taki, że taką opcję posiadają tylko mieszkańcy południowej części Polski, bo tam właśnie znajduje się ponad 30 punktów. Punkty LVBET znajdują się w Łodzi, Krakowie, Warszawie, we Wrocławiu oraz kilku innych mniejszych miejscowościach. Jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ ten obszar jest centrum działalności bukmachera, jednak osoby mieszkające na południu kraju mogą obstawiać jedynie online.

LVBET aplikacja na telefony z Androidem oraz iOS.

Często sama strona internetowa lub też punkty naziemne nie są wystarczające, żeby zadowolić typerów. Dlatego idąc z duchem czasu, bukmacher LVBET zdecydował się na wprowadzenie specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, miłośnicy zakładów bukmacherskich otrzymują pełen dostęp do takich samych funkcji, które oferuje strona www, tylko że z poziomu telefonu lub tabletu. Dzięki takiemu posunięciu LVBET dołączył do profesjonalnych bukmacherów, którzy również oferują swoje usługi poprzez aplikacje mobilne.

lvbet3

Siedząc na kanapie z telefonem w ręku, gracz otrzymuje dostęp do pełnej oferty zakładów prematch, a także tych na żywo. Dodatkowo dostępne są również specjalnie przygotowane wizualizacje na żywo wszystkich wydarzeń sportowych podczas zakładów live. Z poziomu telefonu typerzy mają możliwość szybkich wpłat i wypłat oraz opcji cash-out. Zakłady LVBET posiada również rozbudowane wirtualne zakłady bukmacherskie, co jest dodatkową formą rozrywki, docenianą przez graczy. Aplikacja sama w sobie jest bardzo intuicyjna oraz prosta w obsłudze. Być może pojawi się w LVBET hasło rabatowe dla osób korzystających z apki – w innych zakładach funkcjonują dodatkowe promki dla fanów bukmacherki na smartfonach. Co ważniejsze, jeśli chodzi o aplikację, LV BET zaklady zdania posiadają pozytywne – z aplikacją nie ma żadnych większych problemów.

Czy LVBET jest legalnym bukmacherem?

Firma otrzymała Polską Licencję Legalnego Bukmachera i zdecydowała się prowadzić swoją działalność głównie w internecie, a także w kilku punktach stacjonarnych. Dzięki nowelizacji Ustawy Hazardowej w kwietniu 2017 roku LVBET został jednym z 14 legalnych bukmacherów, u których można dokonywać zakładów wzajemnych. Jak piszą sami o sobie, ich produkty zapewniają niezapomnianą rozrywkę oraz gwarantują bezpieczeństwo gry w ich serwisie. A najważniejsze, że zakłady bukmacherskie online lv bet oferuje całkowicie legalnie.

lvbet

Jednak zanim przystąpi się do gry w serwisie, zaleca się dokładnie przeczytać regulamin, który pokazuje jak grać odpowiedzialnie oraz informuje o ryzyku związanym z grami hazardowymi. W tym miejscu można się także dowiedzieć, jakimi ograniczeniami chociażby opatrzył LVBET rabat bez depozytu. Ze względu na to, że zakłady przez Internet są wygodną formą rozrywki, należy pamiętać, że należy zachować rozsądek podczas zawierania zakładów wzajemnych.

LVBET posiada polską licencję, która jest przyznawana tylko wybranym podmiotom bukmacherskim. Jest ona gwarancją dla wszystkich graczy, którzy decydują się na grę online. Wszelkie dane osobiste oraz hasła są objęte protokołem SSL, ze względu na to osoby trzecie nie mogą mieć dostępu do informacji o użytkownikach serwisu. LVBET odprowadza również 12% podatku od obrotu, który jest wymagany przez Ustawę Hazardową.

Rabaty od bukmachera LVBET.

LVBET oferuje swoim graczom wiele ciekawych promek, jak na przykład rabat na star. Dzięki wpisaniu owego hasła rabatowego w formularzu rejestracyjnym, nowy użytkownik zostaje automatycznie zapisany do rabatu, który jest obecnie dostępna na stronie bukmachera. LVBET rabat powitalny proponuje głównie po to, aby przyciągnąć uwagę nowych klientów i nie jest to nic nowego – każdy bukmacher tak robi.

Jak wypada na tle innych hasło LVBET? Jest to jedna z najkorzystniejszych ofert dostępnych obecnie na rynku bukmacherskim. Dzięki wpisaniu specjalnego hasła, na konto gracza zostaje przyznana wybrana kwota (obecnie 30 PLN). Jest to tzw. LVBET promka bez depozytu. Dzięki temu nowi gracze mogą cieszyć się darmowymi środkami na swoim koncie, które mogą przeznaczyć na obstawienie swojego pierwszego zakładu, a także zapoznać się z działaniem serwisu. Po rejestracji nowi gracze mają wiele opcji, ponieważ bukmacher przygotował kilka rabatów, które według graczy, są atrakcyjną formą urozmaicenia gry. Nic więc dziwnego, że w LVBET hasła rabatowe to niezwykle popularne opcje.

Bukmacher oferuje jeden z najwyższych pakietów powitalnych na rynku zakładów wzajemnych, ponieważ kwota, którą można otrzymać wynosi aż 1500 PLN. Przy dokonaniu depozytu minimum 50 PLN można otrzymać specjalny rabat od pierwszego depozytu w wysokości 1% od dokonanej wpłaty, z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Aby aktywować w LVBET rabat należy obstawić kupon kombi na minimum 3 zdarzenia o łącznym kursie 2.50 za przyznane środki. W ten sposób przy pierwszym depozycie można otrzymać od bukmachera aż 1000 PLN. Gracze są z tego zadowoleni, ponieważ o LVBET rabat oceny można przeczytać naprawdę pozytywne.

Istnieje również rabat LVBET w wysokości 500 PLN od drugiego depozytu, który działa na podobnej zasadzie, jednak mnożnik wynosi x50. Jeśli nie chcesz wpłacać 50 PLN, a nieco mniej, bukmacher LVBET również przewidział promkę dla osób, które wpłacają jako pierwszy depozyt kwotę w granicach 10 PLN a 49 PLN. Po wysłaniu wiadomości e-mail pod odpowiedni adres, podany na stronie bukmachera, możesz otrzymać rabat w wysokości 10% z mnożnikiem x10 kursu całkowitego, przez co możesz odebrać równowartość pierwszej wpłaty do serwisu. Jednak zanim dokonasz jakiejkolwiek wpłaty, warto najpierw zapoznać się z regulaminem. Zakładybukmacherskie LV BET oferują różne rabaty, jednak znajomość regulaminów jest niezwykle ważna przy korzystaniu z takich opcji.

Punkty lojalnościowe w LVBET.

Podmioty zajmujące się na co dzień zakładami bukmacherskimi, doskonale wiedzą, że punkty lojalnościowe są ciekawym sposobem na przyciągnięcie większej ilości graczy, którzy będą chcieli zostać na dłużej. Jednak często okazuje się, że taka strategia nie zawsze się sprawdza, dlatego też nie każdy legalny bukmacher decyduje się na zastosowanie tego na swojej stronie. Program, który wprowadził do swojej oferty LVBET należy do najciekawszych oraz bardzo opłacalnych zarówno dla bukmachera oraz dla graczy.

Jak to dokładnie działa? Rabat o nazwie LVBET Punkty obejmuje przyznawanie specjalnych punktów, które przyznawane są za każde 25 PLN na kuponie. Należy zebrać 100 punktów, aby móc je wykorzystać jako środki na zakłady bukmacherskie LV bet. Regulamin dostępny na stronie mówi o tym, że każde 100 punktów to 5 PLN, które gracz może wykorzystać przy zakładzie lub tez wypłacić w dowolnym momencie. Na wykorzystanie nie jest przyznany określony termin, więc użytkownicy mogą zbierać punkty przez długi czas, nie martwiąc się o to, że jego punkty wygasną lub też nagle znikną.

lvbet kod promocyjny kod promocyjny lvbet kod promocji lvbet

Jako urozmaicenie zakładów LVBET zapowiada również wprowadzenie specjalnych promek dostępnych na stronie, natomiast po zapisaniu się do newslettera, użytkownicy będą otrzymywać informacje o ofercie i rabatach na swoją pocztę mailową. Hasło rabatowe LVBET jest zawsze wyczekiwane, dlatego warto być na bieżąco, aby nic nie przegapić.

lvbet

Bukmacher LVBET – co myślą gracze?

Mimo że bukmacher działa dopiero od dwóch lat, zadziwiająco dobrze sobie radzi w rankingach, zdobywając coraz wyższe pozycje w wielu zestawieniach. Legalny bukmacher LVBET jest jednym z najpopularniejszych buków w Polsce. Użytkownicy bardzo pozytywnie wypowiadają się o bukmacherze, chwaląc sobie przystępne kursy bukmacherskie, które dobrze wypadają na tle polskiej konkurencji. Dodatkowo oferta zachęca do rejestracji oraz do skorzystania z usług bukmachera. Na forach dotyczących bukmacherki, typerzy coraz częściej z uznaniem wypowiadają się o tym bukmacherze.

Jeśli chodzi o płatności, firma LVBET posiada wszystkie najpotrzebniejsze metody. Można znaleźć portfele cyfrowe jak Skrill lub też Paymenticon, a także standardowe platformy płatnicze jak Dotpay, a nawet Przelewy24. Serwis obsługuje także karty płatnicze typu Mastercard lub VISA. Jednak w dalszym ciągu pojawiają się komentarze, że to nadal zbyt mało i bukmacher powinien zapewnić jeszcze kilka innych metod płatności.

Zakłady live jest to coś, czym LVBET zaklady bukmacherskie może się pochwalić, ponieważ strona jest ciągle dopracowywana pod względem szczegółów mających za zadanie znacznie ułatwić grę na żywo. Dzięki udostępnieniu dwóch form obstawiania, użytkownicy dostają do wyboru widok konferencyjny, w którym można na bieżąco śledzić zarówno wyniki jak i kursy wielu pojedynków jednocześnie. Drugą opcją jest widok pojedynczy, w którym należy wybrać jedną dziedzinę i śledzić tylko ją. Bardzo pomocną opcją okazuje się kalendarz, w którym pokazane są zaplanowane wydarzenia nawet z tygodniowym wyprzedzeniem.


betclic opinie bukmacherzy bonus bez depozytu bonusy bez depozytu forbet kod promocyjny bonus forbet fortuna bonus fortuna kod promocyjny najlepszy bukmacher kod bonusowy betclic najlepsi bukmacherzy kod promocyjny betclic


Ciekawą opcją oferowaną przez bukmachera LVBET jest funkcja cash-out polegająca na przedwczesnej wypłacie środków, nawet jeszcze podczas meczu. Po obstawieniu zakładu przedmeczowego lub na żywo, opcja cash-out jest dostępna jedynie w przypadku, kiedy na kuponie nie ma żadnego przegranego zdarzenia. Wysokość wypłaty zależy od obecnego kursu, który obowiązuje w momencie decyzji wypłaty przed zakończeniem zdarzenia. Na stronie widnieje dokładna instrukcja, w której podane są zasady oraz jak należy korzystać z tej funkcji.

Podsumowanie.

Biorąc pod uwagę całą ofertę, ten legalny bukmacher wypada pozytywnie. Dzięki posiadaniu licencji od Ministerstwa Finansów, klienci mogą mieć 100% pewności, że zarówno na stronie, jak i w punktach naziemnych można bezpiecznie i zgodnie z prawem obstawiać kupony. Na start są oferowane stosunkowo korzystne rabaty bukmacherskie, które przyciągają dosyć dużo nowych graczy. Plusem jest ciekawa i bogata oferta, a także wiele możliwości obstawiania. Niestety minusem jest brak możliwości oglądania transmisji na żywo, a także zaznaczana zbyt mała ilość opcji wpłaty środków. W ogólnej ocenie, zakłady LVBET cieszy się uznaniem graczy, a także konkurencji na rynku bukmacherskim.