LV Bet Kod promocyjny 2022

Szczegóły bonusu: 3000 zł bonus powitalny+ 333 zł zakład bez ryzyka lub 600 zł na sporty wirtualne + 20 zł za rejestrację + 50 zł dla karnetowiczów

Spis treści rozwiń

Kod promocyjny LV BET to gwarancja powiększonej oferty powitalnej. Dzięki niemu gracze LV BET mogą otrzymać bonus na start wyższy niż w standardzie. W ofercie powitalnej wspomnianego bukmachera można otrzymać łącznie nawet 3423 PLN i dodatkowo zakład bez depozytu w kwocie 20 PLN za rejestrację. Po wpisaniu kodu promocyjnego “PREZENTVIP” gracz otrzymuje dwa bonusy od depozytu do 3000 PLN, zakład bez ryzyka do 333 PLN oraz freebet w wysokości 20 PLN.

Typ bonusu Jaki otrzymasz bonus od LVBET?
LVBET kod promocyjny PREZENTVIP
Bonus od wpłaty Bonus powitalny do 3000 PLN
Bonus za rejestrację 20 PLN bez depozytu na start
Zakład bez ryzyka Uzyskaj zwrot z tytułu przegranego kuponu nawet do 333 PLN
Sporty wirtualne 600 PLN
Bezpieczny Kupon 5+ Zwrot do 50 PLN za 1 nietrafione wydarzenie
Gruby Kupon Kurs całkowity podniesiony nawet do +20%
Turniej Esportowy Zebrane punkty wymieniane na nagrody
Darmowy zakład 50 PLN dla posiadaczy karnetów wybranych klubów sportowych
Min. wpłata 1 PLN

LV BET działa na polskim rynku jako legalny podmiot od 2016 roku. Oprócz rozbudowanej oferty na start  bukmacher posiada wiele promocji dla stałych graczy. Wśród bonusów znajduje się m.in. 20 PLN na sporty wirtualne, gra bez podatku, czy też promocje dedykowane poszczególnym kibicom. Aby w pełni wykorzystać potencjał oferty LV BET, należy pamiętać o wpisaniu kodu promo.

Co daje LV Bet kod promocyjny?

Kod promocyjny LV BET umożliwia użytkownikom odebranie większego bonusu na start niż w standardowej ofercie. LV BET posiada bardzo korzystną ofertę powitalną, w której gracz może odebrać wiele dodatkowych środków. Gracz otrzymuje:

 • do 2000 PLN za pierwszy depozyt
 • do 1000 PLN od drugiej wpłaty
 • zakład bez ryzyka, aż do 333 PLN
 • freebet w kwocie 20 PLN
 • gra bez podatku po rejestracji

lvbet-rejestracja-bonus

Rejestracja w LV BET krok po kroku

W LV BET rejestracja potrwa zaledwie minutę. Taki czas rejestracji deklaruje bukmacher i nie jest to chwyt marketingowy. Rejestracja w LV BET przebiega naprawdę błyskawicznie. Sam proces jest bardzo prosty. Potrzebne są wyłącznie najpotrzebniejsze informacje. Jak jednak wygląda cały proces rejestracji krok po kroku?

 • wejdź na stronę LV BET
 • kliknij żółty przycisk “REJESTRACJA”. Zostaniesz przekierowany do okna z pierwszym krokiem procesu rejestracji.
 • W pierwszym kroku należy wypełnić podstawowe dane osobowe: imię i nazwisko, narodowość, PESEL.
 • W drugim kroku uzupełnij następujące informacje o swoim koncie: adres e-mail, login, hasło, nr telefonu
 • Po wypełnieniu obowiązkowych pól zaznacz obowiązkowe zgody. Dotyczą one potwierdzenia swojego wieku, zgody na przetwarzanie danych oraz deklaracji o prawdziwości podanych informacji.
 • Kliknij “ZAKOŃCZENIE REJESTRACJI” i gotowe! LV BET wyśle do Ciebie mail z linkiem aktywacyjnym.

Weryfikacja konta. Odbierz bonus 20 PLN za pełną rejestrację

Choć konto tymczasowe LV BET nie posiada ograniczeń czasowych, to nie pozwala na wiele funkcjonalności, do których dostęp mają zweryfikowani gracze. Przede wszystkim nie mając zweryfikowanego konta w LV BET, gracz nie posiada dostępu do wypłat. Jego konto jest również zlimitowane, jeśli chodzi o stawki. Po przekroczeniu 5200 PLN wydanych na zakłady gracz traci możliwość dalszego obstawiania. By w pełni cieszyć się grą w LV BET, warto więc posiadać konto stałe. Jak dokonać weryfikacji konta?

 • Wejdź w panel gracza – (Ikona osoby + Twój nick w prawym górnym rogu) wyświetlą Ci się dostępne opcje.
 • Wybierz pełną rejestrację – po kliknięciu wyświetli Ci się niezbędny do wypełnienia formularz.
 • Wypełnij formularz. Niezbędne będzie podanie Twoich danych, takich jak: adres, numer konta bankowego oraz numer dokumentu tożsamości.
 • Prześlij zdjęcia dokumentu tożsamości. Pamiętaj, że należy przesłać obie strony dokumentu, a same zdjęcia mają być ostre i kompletne.

Pełna weryfikacja konta trwa przeważnie do 30 minut. W razie znacznym opóźnień, zawsze można skontaktować się mailowo z obsługą klienta bukmachera, która szybko rozwiąże zaistniałe niedogodności.

Kolejny powód, żeby zweryfikować swoje konto to darmowe 20 PLN na zakłady. Po weryfikacji konta LV BET przyznaje bonus bez depozytu, czyli tzw. freebet.

Gdzie wpisać kod promocyjny LV BET

LV BET odszedł nieco od standardowego bukmacherskiego szablonu i nie wymaga wpisania kodu promocyjnego podczas rejestracji Należy pamiętać jednak, że kod promo należy wykorzystać przed pierwszą wpłatą, żeby w pełni wykorzystać potencjał bonusu powitalnego. Jak to zrobić?

Tak jak w przypadku weryfikacji musisz wejść w panel gracza. Następnym krokiem będzie wybranie sekcji “Bonus”. Kolejny i ostatni etap, to wprowadzenie kodu promocyjnego “PREZENTVIP” i zatwierdzenie go zielonym przyciskiem “Odbierz”. Po tym zabiegu będziesz mógł dokonać pierwszej wpłaty bez obawy, że ominie Cię jakaś promocja.

Kod promocyjny do bukmachera LVBET

Bonus powitalny LV BET. Odbierz 3423 PLN!

Nic tak nie zachęca do założenia konta u bukmachera, jak wysoki i bonus powitalny. Łącznie bukmacher pozwala na odebranie 3423 PLN. Do bonusów na start zaliczają się bonusy od depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebet. Zanim jednak dokonasz wpłaty, pamiętaj o kodzie promocyjnym LV BET, który zapewni możliwie największy pakiet powitalny. Z racji ilości bonusów oraz różnych zasad ich przyznawania i obrotu warto poświęcić nieco słów każdemu z nich.

Bonus od depozytu do 2000 PLN

Pierwszym z oferty powitalnej od LV BET jest bonus od depozytu do 2000 PLN. Stanowi on 100% bonusu od pierwszej wpłaty. LV BET przyznaje go w postaci 1% wpłaty. Kurs na kuponie zagranym za środki bonusowe zostaje pomnożony x100. Przy wpłacie np.: 1000 PLN gracz otrzymuje 10 PLN i dodatkowy mnożnik x100, przez co w efekcie otrzymuje równowartość wpłaty 1000 PLN. Bonus można użyć, obstawiając kupon z minimalnie 3 zdarzeniami, kursem łącznym w wysokości 2.50 oraz min. kursami na poszczególne sekcje wynoszącymi 1,25. Minimalna wpłata, która aktywuje bonus to 50 PLN. Gracz może wykorzystać go do 30 dniu od przyznania.

Do 1000 PLN za drugi depozyt

Przy drugiej wpłacie gracz otrzymuje bonus od depozytu do 1000 PLN. W tym przypadku bonus stanowi 50% kwoty wpłaconych środków. Bukmacher LV BET nie skomplikował w tej sytuacji warunków kuponu upoważnionego do zagrania za bonus i wytyczne są identyczne jak w przypadku tego od pierwszej wpłaty.

Zakład bez ryzyka LV BET 333 PLN

Wśród bonusów na start w LV BET znajduje się także zakład bez ryzyka do 333 PLN. Aby uruchomić bonus, gracz powinien wpłacić minimalną kwotę 25 PLN. Wpłacone środki zostają pomnożone o 1% wpłaconej kwoty. Finalnie na koncie gracza może znaleźć się maksymalnie 333.3 PLN.  W celu zagrania zakładu bez ryzyka kupon musi mieć mnożnik minalny w wysokości 1.75. Jeśli nasz zakład okaże się przegrany, na konto bonusowe gracza wróci kwota, która gracz wpłacił i zagrał za nią kupon. Warunki obrotu są naprawdę atrakcyjne, gdyż, by środki trafiły na konto główne i były gotowe do wypłaty, użytkownik LV BET musi dokonać zaledwie jednokrotnego obrotu po minimalnym kursie zakładu 1.75.

lvbet-pakiet-powitalny

Grasz za niższe stawki? Napisz do LV BET

LV BET przygotował także bonus dla osób, które nie chcą wpłacać wysokich depozytów. Jeśli gracz dokona wpłaty w przedziale 10-49 PLN powinien napisać maila na promocje@lvbet.pl o tytule “Bonus powitalny”. Po takim zabiegu w ciągu 48 godzin na koncie gracza pojawi się bonus w wysokości 10% wpłaconej kwoty i mnożnikiem kursu x10. W celu skorzystania z bonusu, musisz zagrać kupon z min. 3 zdarzeniami, kursem ogólnym wynoszącym, co najmniej 2.50 oraz min. kursami sekcji 1.25.

Bonus na start 600 PLN na sporty wirtualne

LV BET przygotował także specjalny bonus na start dla sympatyków sportów wirtualnych. Stanowi on alternatywę dla bonusu od depozytu 100% do 2000 PLN i wyklucza jego użycie. Minimalna wpłata do aktywacji bonusu to 20 PLN. Gracz otrzymuje 100% wpłaconej kwoty, a całe środki wędrują na konto bonusowe. Jak to wygląda w praktyce? Wpłacasz 50 PLN, a na Twoim koncie bonusowym pojawia się łącznie 100 PLN (wpłata + bonus). W celu wypłaty środków gracz musi obrócić nimi 6 razy po kursie minimalnym 1.50. Jak wybrać bonus? Gracz od przyznanej promocji decyduje podczas wpłaty, zaznaczając odpowiednią opcję. O ile wybór bonus 600 PLN na sporty wirtualne i bonus 100% od depozytu do 2000 PLN wykluczają się wzajemnie, to bez względu na wybór gracz może korzystać z pozostałych elementów oferty powitalnej, czyli bonusu 50% od depozytu i zakładu bez ryzyka.

Obrót środkami z bonusu od bukmachera

Jak wspominaliśmy już nieco wcześniej niemal każda promocja przygotowana przez LV BET zakłady bukmacherskie sp z o.o objęta jest warunkami dotyczącymi obrotu. Dopiero po spełnieniu wszystkich wymogów możliwe będzie wypłacanie środków ze swojego konta użytkownika.

W LV BET wszystkie promocje objęte są warunkami obrotu. Jeżeli chodzi o bonus od pierwszego doładowania konta to depozyt musi zostać obrócony czterokrotnie, a kurs takiego kuponu nie może być mniejszy niż 2.0. W przypadku kolejnego depozytu wymaga się trzykrotnego obrotu z tym samym kursem.

 • W momencie, gdy zakład jest typu AKO to pojedyncze wydarzenie z kuponu musi mieć kurs przynajmniej 1.50. Warto wspomnieć, że do obrotu nie zaliczają się zakłady postawione na sporty wirtualne oraz te z aktywowaną opcją cash out.
 • Jeżeli chodzi o warunki dotyczące bonusu bez depozytu to w tym przypadku wygląda to nieco lepiej. Tutaj aktywowany jest mnożnik x20 po tym, gdy na kuponie kombinacyjnym umieścisz przynajmniej trzy zdarzenia. Ich kurs łączny musi wynosić minimum 2.50.
 • Wartość kursu pojedynczego zdarzenia to min 1.25. Wygrane na skutek obstawienia środkami bonusowymi należy obrócić raz. Użytkownicy, którzy otrzymają bonus w ramach promocji za karnety będą mogli wypłacić środki po czterokrotnym obrocie z odpowiednim kursem minimalnym.

Promocje bukmacherskie w LV BET

Promocje bukmacherskie to również bardzo mocna strona LV BET. Stali gracze mogą liczyć na wiele ciekawych promocji, które gwarantują im dodatkowe środki na grę i jeszcze więcej emocji związanych z obstawianiem. Z jakich promocji warto skorzystać i które zasługują na szczególną uwagę graczy?

LV Kombi Boost

Kombi Boost od LV BET jest bardzo poważną przez graczy promocją, dzięki której wraz z większą ilością spotkań użytkownicy otrzymują dodatkowe środki przy wygranym kuponie nawet do 75%. Jak skorzystać z promocji? Wystarczy dodawać pojedyncze sekcje do kupnu z kursem minimalnym 1.25. Za każde zdarzenie o wspomnianym mnożniku LV BET zwiększa nasz kurs ogólny.

Bezpieczny kupon 5+

Znowu tylko jedno spotkanie na kuponie okazało się nietrafione? LV BET zwróci Ci nawet do 50 PLN. Jakie kupony biorą udział w promocji? Aby skorzystać z bezpiecznego kuponu 5+ należy zagrać kupon z min. 5 zdarzeniami po kursie całkowitym wynoszącym, co najmniej 3.00. Minimalna stawka kuponu, który może wziąć udział w promocji to 20 PLN. Kupon musi zawierać zdarzenia z jednego tygodnia kalendarzowego. W przypadku spełnienia warunków LV BET zwraca równowartość postawionej stawki. Bonusowe środki należy obrócić trzykrotnie po kursie min. 1.75.

Promocje dla kibiców Wisły Kraków i Wisły Płock

LV BET wspiera nie tylko sport, ale także kibiców sponsorowanych przez siebie klubów. Bukmacher przygotował specjalne promocje dla kibiców Wisły Kraków i Wisły Płock

Fani piłki nożnej, którzy posiadają karnet na mecze Wisły Płock lub Wisły Kraków w sezonie 2021/2022, otrzymają od LV BET darmowe 50 PLN. Aby uzyskać dodatkowe środki, trzeba wysłać do obsługi zrzut ekranu z widocznym imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu. Tytuł maila musi brzmieć “Karnet Wisła”. Przyznany bonus należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 1.75.

Graj bez podatku po rejestracji

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy zarejestrowali swoje konto. Nowi użytkownicy LV BET mają szansę grać bez podatku przez 14 dni od rejestracji. Jedynym wymogiem, aby otrzymać wygrane wyższe o 14%, jest zagranie min. 3 zdarzeń z łącznym kursem wynoszącym, co najmniej 2.40.

lvbet-bez-podatku

20 PLN na sporty wirtualne

Kolejna atrakcja dla osób lubiących szybką rozgrywkę w postaci sportów wirtualnych. Zasady promocje są proste. Obstawiaj zakłady wirtualne i dokonaj obrotu środków wysokości 100 PLN, gdzie zagrane zakłady muszą mieć kurs minimalny 1.50. Jeśli spełnisz wspomniane wymogi w następnym tygodniu, otrzymasz dodatkowe 20 PLN do wykorzystania na sporty wirtualne. Przyznany bonus podlega 5-krotnemu obrotowi na zdarzenia z sekcji sportów wirtualnych.

VARyfikacja w Ekstraklasie

Na koniec prawdziwie unikalna promocja od LV BET. Atrakcja przewidziana jest dla osób obstawiających polską Ekstraklasę. Jeśli sędzia po użyciu systemu VAR cofnie bramkę i to spowoduje przegranie Twojego zakładu, możesz wysłać maila na promocje@lvbet.pl z numerem kuponu kwalifikującym się do zwrotu, a otrzymasz zwrot postawionej stawki w formie bonusu. Aby zdarzenie kwalifikowało się do promocji, musi posiadać kurs min. 1.50. Z kolei stawka minimalna kuponu to 10 PLN. Otrzymane środki bonusowe należy obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym 1.75.

Oferta bukmachera LV BET

Bukmacher LV BET nieustannie modernizuje swoją ofertę w celu usatysfakcjonowania klientów. Bez względu na preferencję ofertę bukmachera można obiektywnie uznać za niezwykle kompletną. LV BET posiada wszelkie podstawowe funkcjonalności jak zakłady live, ofertę na e-sport, transmisje na żywo, czy też sporty wirtualne.

Zakłady live

LV BET ma bardzo solidną ofertę zakładów live i można śmiało stwierdzić, że pod tym względem znajduje się w absolutnej czołówce legalnych polskich bukmacherów. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo bogaty rynek zdarzeń na zakłady na żywo. Dla porównania jeden z czołowych polskich bukmacherów Fortuna w 61. minucie spotkania ligi portugalskiej pomiędzy Rio Ave a Sportingiem Lizbona posiadał 50 zdarzeń na mecz. Z kolei LV BET oferował we wspomnianym momencie aż 67 różnych pozycji. Kursy na spotkanie były niezwykle wyrównane i nie stawiały w gorszym świetle żadnego z bukmacherów.

Esport w LV BET

LV BET to bukmacher, który zdecydowanie spełni oczekiwania najbardziej wymagających sympatyków e-sportu. Bukmacher jest niezwykle zaangażowany we wspomnianą dyscyplinę i posiada w swojej ofercie zakłady na 10 różnych gier. Co więcej, LV BET posiada oddzielną zakładkę poświęconą e-sportowi, co może świadczyć o poważnym podejściu bukmachera do dziedziny. LV BET posiada zakłady na następujące dyscypliny:

 • CS:GO
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Valorant
 • Overwatch
 • StarCraft2
 • StarCraft
 • Call of Duty
 • King of Glory
 • Warcraft III

Sporty wirtualne

Wspominaliśmy wcześniej o dedykowanych bonusach na sporty wirtualne, co może oznaczać nic innego, jak ich obecność w ofercie bukmachera. LV BET posiada sporty wirtualne od dwóch dostawców oprogramowania: LEAP i GOLDEN RACE. Wśród sportów wirtualnych, które można obstawić, znajduje się wirtualna piłka nożna, wyścigi, tenis, żużel, wyścigi konne i wyścigi psów.

Warto pamiętać, że na graczy sportów wirtualnych czekają także bonusy od LV BET. Dzięki kodowi promocyjnemu nowi gracze mogą otrzymać nawet 600 PLN do wykorzystania na sporty wirtualne. Stali klienci mogą z kolei zgarnąć cotygodniowy bonus w wysokości 20 PLN.

Transmisje na żywo w LV BET

LV BET udostępnia opcję oglądania transmisji na żywo dla swoich graczy. Aktualnie u bukmachera można oglądać streamy live z wybranych spotkań piłki nożnej, hokeja, koszykówki oraz wiele turniejów esportowych. Bukmacher zakomunikował jednak, że w tym roku liczba transmisji live będzie jeszcze większa. Wszystko dzięki współpracy z dużym dostawcą streamingowym. Wartą pochwały zaletą jest możliwość oglądania transmisji na pełnym ekranie, nawet na komputerach.

lvbet-transmisje-na-żywo

Cashout LV BET

Funkcja cashout to aktualnie bardzo powszechna funkcja wśród bukmacherów, która jest już niemal obowiązkiem w ich ofercie. LV BET wdrożył dość niedawno zupełnie nową wersję cashoutu, który ma być maksymalnie przystępny dla gracza. Funkcja jest osiągalna już w momencie obstawienia kuponu. Ze zmodernizowanego cashoutu LV BET można skorzystać zarówno w meczach live, jak i prematch. Propozycja wcześniejszej wypłaty trwa dłużej niż jej poprzednia wersja i z pewnością przypadnie do gustu graczom, którzy nie zdołali jeszcze z niej skorzystać.

Obsługa Klienta

W LV BET gracze mają kilka możliwość, by rozwiązać swoje problemy i wyjaśnić wszelkie niejasności. Pierwszą możliwością kontaktu jest formularz, przez który możemy wysłać swoje zapytanie do obsługi klienta. By skorzystać z tej opcji, wystarczy wypełnić podstawowe dane (imię, nazwisko i mail) oraz opisać swój problem. Drugą ścieżką uzyskania pomocy jest czat na żywo. Po przetestowaniu tego wariantu musimy stwierdzić, że obsługa klienta działa bez zarzutu. Odpowiedź otrzymaliśmy zaledwie kilkadziesiąt sekund po wysłaniu  zapytania, a obsługa kompetentnie i rzeczowo wytłumaczyła zgłoszony problem. Dla podstawowych pytań pozostaję także FAQ, w którym znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Metody Płatności

LV BET proponuje wiele możliwość, jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty. Proponowane przez bukmachera metody płatności gwarantują szybki i bezpieczny transfer gotówki. Jedynym minusem, szczególnie dla graczy preferujących niższe stawki może być minimalna kwota wpłaty. Wynosi ona 1 PLN, co stanowi znaczną poprawę względem poprzedniej oferty. Z jakich metod płatności mogą skorzystać gracze LV BET?

 • BLIK
 • Dotpay
 • PLIX
 • Przelewy24
 • Skrill
 • Tpay
 • Paysafecard
 • Karta płatnicza

Aplikacja mobilna

Z aplikacji mobilnej LV BET mogą skorzystać zarówno użytkownicy oprogramowania IOS i Androida. Sama aplikacja jest bardzo intuicyjna i dobrze zoptymalizowana. Podczas obstawiania nie występują problemy z płynnym jej działaniem. Gracz może logować się do niej za pomocą pinu, co skraca czas potrzebny na rozpoczęcie gry. Soft można zaliczyć do naprawdę solidnych i nawet Ci bardziej wymagający użytkownicy powinni być usatysfakcjonowani produktem.

FAQ LVBet kod promocyjny

Jaki jest LV BET kod promocyjny dający najwyższe bonusy?

Tak LV BET posiada kod promocyjny. Aby go aktywować należy wpisać “PREZENTVIP” w wyznaczonym miejscu zakładki “Bonusy”.

Co daje kod promocyjny LV BET?

Dzięki niemu gracz otrzymuje wyższy bonus na start niż w standardzie. W LV BET nowy gracz dostaje bonusy od depozytu, zakład bez ryzyka, freebet, czy też grę bez podatku.

Jakie funkcjonalności ma LV BET?

LV BET posiada posiada bardzo satysfakcjonującą ofertę. Bukmacher oferuje sporty wirtualne, transmisje na żywo, szeroki rynek zdarzeń na esport, cashout i wiele innych przydatnych opcji.

Czy LV BET ma dużo zdarzeń na najważniejsze dyscypliny?

LV BET pod względem ilość zdarzeń na konkretne spotkanie jest w ścisłej czołówce bukmacherów w Polsce. LV BET ma dobrze rozbudowaną ofertę live i prematch.

5 / 5 ( 1 vote )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *