Kod promocyjny Fortuna

25 września 2019

Kod promocyjny Fortuna na październik 2019

head fortuna 1024x372

Bonusy bukmacherskie niezwykle skutecznie przyciągają uwagę nowych graczy, a także podtrzymują zainteresowanie istniejących posiadaczy konta gracza. Dlatego też na polskim rynku (choć na zagranicznym też, ale z oczywistych względów nie poruszamy tematu firm bez licencji Ministerstwa Finansów) pojawiają się bonusy powitalne, które można otrzymać przy rejestracji konta (na przykład wpisując odpowiedni promocyjny kod w formularzu rejestracyjnym), czy też bonusy i promocje dla doświadczonych graczy.

Wyjątku nie stanowi jeden z ważniejszych operatorów za kładów bukmacherskich, czyli legalny bukmacher Fortuna – oficjalny sponsor klubu GKS Katowice. U tej firmy również zagramy z kodem promocyjnym, zarówno kiedy dopiero co zakładamy konto gracza oraz wtedy, kiedy już je mamy i regularnie obstawiamy zakłady sportowe.

Typ BonusuFortuna Bonus
Fortuna Kod Promocyjny:Sprawdź Kod
Za rejestrację:20 PLN bez depozytu na start
Zakład bez ryzyka:Zwrot do 125 PLN wyższa oferta
Bonus od wpłaty:100% do 1000 PLN
Happy Hours:Wygrywaj 14% więcej w dni meczowe
Fortuna Klub Plus:Darmowe zakłady,
bonusy zwiększające wkład,
bonusy kursowe
Przyprowadź kumpla:100 PLN za przyprowadzenie znajomego
E-shopZakłady bez ryzyka lub bonusy od wkładu do 100 PLN
Cashout:Zamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wplata:1 PLN

Fortuna zakłady bukmacherskie – kilka ważnych faktów

Warto przybliżyć bukmachera Fortuna zanim omówimy, jakie kody promocyjne proponuje klientom ta firma. Po pierwsze i najważniejsze – zakłady bukmacherskie Fortuna oferuje w sposób zgodny z polskim prawem, gdyż posiada licencję Ministerstwa Finansów. Zakłady sportowe u bukmachera Fortuna obstawimy zarówno w punkcie stacjonarnym jak i na stronie internetowej. Oferta zakładów bukmacherskich w Fortunie jest niezwykle rozwinięta – po pierwsze znajdziemy tam sporo dyscyplin sportowych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis i wiele innych, zarówno popularnych jak i nieco mniej znanych dziedzin), sporty wirtualne (piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi psów, samochody, żużel, tenis) oraz e-sporty. Możemy obstawiać także różne rodzaje zakładów – zakłady live oraz wskazywać swoje typy bukmacherskie przed meczem.

W obrębie jednej dyscypliny sportowej proponuje się wiele rynków zdarzeń i lig. Za przykład niech posłuży nam najpopularniejsza w Polsce piłka nożna, ponieważ mecze piłki nożnej są najchętniej obstawiane w naszym kraju. W Fortunie znajdziemy różne ligi zagraniczne oraz oczywiście te polskie. U bukmachera fortuna online zakłady bukmacherskie obstawimy z Ekstraklasy, Ligi Mistrzów czy najważniejszych imprez piłki nożnej. Zakłady bukmacherskie Fortuna cieszą się popularnością również dlatego, że firma ta proponuje nawet atrakcyjne kursy bukmacherskie – ponadto można czasem skorzystać z kodu promocyjnego fortuna. dzięki któremu kursy dodatkowo się zwiększają na wybrane spotkania.

Jak oferta zakładów, to nie może w nich zabraknąć możliwości gry z kodem promocyjnym, dlatego też w ofercie znajdziemy niejeden od bukmachera Fortuna bonus na start (czyli kod za rejestrację) czy też dla osób, które posiadają już konto gracza. Zatem jaki aktualny kod proponuje nam Fortuna?

Jaki bukmacher Fortuna kod promocyjny oferuje swoim klientom?

Zaczniemy od tego, jaki bonus powitalny Fortuna postanowiła zaproponować dla nowych graczy, aby przekonać ich do swoich zakładów bukmacherskich. Oczywiście aby móc otrzymać bonus na start, należy w pierwszej kolejności dokonać rejestracji konta. Warto tu wspomnieć o tym, że u bukmachera Fortuna rejestracja przebiega dosyć sprawnie i szybko, tym bardziej, że można zdecydować się na tak zwane konto tymczasowe, które nie wymaga pełnej weryfikacji konta, aby zawieranie zakładów wzajemnych i tak było możliwe. Jeśli zatem chcesz jak najszybciej postawić swój pierwszy kupon, załóż konto tymczasowe. Wystarczy podać w formularzu rejestracyjnym swoje podstawowe dane osobowe, numer telefonu, email, numer konta bankowego. Konieczny będzie także skan dowodu osobistego w celu weryfikacji (choć, jak wspomnieliśmy, można wcześniej zacząć obstawiać i wykorzystać kod rejestracyjny) – ważność konta tymczasowego wynosi 28 dni.

Jeśli już proces rejestracji konta mamy omówiony i wiemy co należy wpisać do formularza rejestracyjnego, możemy omówić kod rejestracyjny, a raczej to, jaki bukmacher Fortuna bonus powitalny proponuje nowym klientom za samą rejestrację. W Fortunie kod rejestracyjny przewiduje dwa bonusy powitalne – bonus od pierwszej wpłaty, bonus wart 20 zł bez depozytu oraz pierwszy zakład bez ryzyka (czyli darmowy zakład).


kod promocyjny fortuna


Bonus od depozytu to podstawowy kod promocji przyznawany nowym graczom na starcie praktycznie u wszystkich legalnych bukmacherów. Nic więc dziwnego, że i sama Fortuna bonus powitalny w takiej postaci przygotowała. Kiedy założymy już konto gracza i zaznaczymy przy formularzu rejestracyjnym chęć przystąpienia do akcji promocyjnej (na start kod nie zostanie automatycznie przyznany, jeśli nie oznaczy się takiego okienka przy rejestracji Fortuna może nie przyznać bonusu) możemy otrzymać bonus, który wynosi 100 procent pierwszego depozytu, jaki wpłacimy na nasze konto gracza, przy czym maksymalny bonus wynosi 1000 złotych. Podajmy przykłady dla lepszego zobrazowania tego, jak działa ten bonus powitalny Fortuna.

Jeśli kwota pierwszego depozytu wyniesie 500 PLN, bonus powitalny również wyniesie 500 złotych – przyznane zostanie od depozytu 100 procent. Dokładnie tak samo to wygląda przy każdej kwocie do tysiąca złotych. Jednakże jeśli kwota pierwszego depozytu wyniesie więcej, na przykład 1500 PLN, w dalszym ciągu będziesz mógł odebrać, wysokość kodu promocyjnego Fortuna będzie wciąż wynosiła 1000 PLN. Żeby jednak zdobyć ten kod promocyjny Fortuna wymaga od typera czterokrotnego obrotu pierwszego depozytu. Zatem jeśli chcesz odebrać maksymalny kod rejestracyjny i wpłacisz 1000 PLN, w dalszej kolejności należy w ciągu 30 dni zagrać za 4000 PLN. Jakie zakłady brane są w tej promocji pod uwagę? Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 spotkania, przy kursie minimalnym 1,90. Jeśli warunki obrotu, jakie określiła na ten kod promocyjny Fortuna, zostaną spełnione, równowartość pierwszego depozytu za rejestrację trafi na konto bonusowe.

Ponadto zakład bez ryzyka Fortuna także oferuje. Darmowy zakład, czyli inaczej oferowany przez bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka, wynosi 100 PLN. Jak zagrać z zakładem bez ryzyka? Jeśli zechcesz obstawić bezpieczny kupon, zaznacz taką chęć w formularzu rejestracyjnym. Jeśli Twoje typy bukmacherskie okażą się poprawne, wygrana trafi na konto. Jeśli jednak się pomylisz, w wyniku tego bonusu Fortuna zwróci do 100 złotych. Sugeruje się, żeby postawić 114 PLN, aby wykorzystać darmowy zakład w całości – nie możemy zapomnieć o podatku od obrotu w wysokości 12%.

Jeśli chodzi o darmowe zakłady bonusy te nazywane są w ten sposób, ponieważ jeśli nie trafimy, inwestycja za pierwszy kupon zwraca się (oczywiście o ile nie przekroczymy górnej granicy, jaką ustalił bukmacher Fortuna). Ten bonus powitalny jest chętnie wybierany przez nowych graczy, ponieważ dzięki temu można odzyskać utracone środki, kiedy jeszcze nie jest się pewnym, jak w ogóle obstawiać zakłady z wydarzeń sportowych. W regulaminie bukmachera nie znaleźliśmy informacji co do tego, czy wyjęte z promocji są zakłady na wirtualne sporty (sporty wirtualne bardzo często nie są brane pod uwagę przy różnego rodzaju promocjach). Wiadomo natomiast, że jeśli chodzi o ten kod promocyjny Fortuna nie pozwala go łączyć z innymi bonusami na start.

A jeżeli ktoś nie chce w pierwszej chwili inwestować swojego depozytu Fortuna umożliwia skorzystanie z freebetu. Bonusy bez depozytu są uwielbiane przez nowych graczy, ponieważ nie wymagają wypłaty pierwszego depozytu – to bukmacher przyznaje drobne środki (może być to około 25 PLN, 30 PLN) na starcie, aby można było rozpocząć grę w zakładach bukmacherskich. Jaki Fortuna freebet przyznaje na start? Fortuna bonus bez depozytu na start oferuje o wartości 20 złotych.


fortuna-midbelka

Odbierz bonus >>


Warto wiedzieć o tym, że kod promocyjny Fortuna przyznaje w formie punktów FKP (o punktach FKP jeszcze wspomnimy), które można wymienić na niewymagający pierwszego depozytu bonus. Zatem jeśli zdecydujesz się na bonus bez depozytu 20 PLN zostanie przeliczone na 2800 punktów FKP Fortuna. Oczywiście ten kod rejestracyjny należy również obrócić według warunków, które zostały określone w regulaminie – bonusu bez depozytu Fortuna nie pozwoli nam od razu wypłacić.

Wiadomo już zatem jakie kody promocyjne Fortuna przygotowała dla swoich nowych klientów. Jednak fakt jest taki, że o lojalnych graczy należy dbać i im również proponować różne kody bonusowe – wiedzą o tym wszyscy legalni bukmacherzy. Przejdźmy więc do tego, jaki kod promocyjny VIP mogą otrzymać typerzy, którzy regularnie obstawiają zakłady w Fortunie.

Bonusy powitalne to nie wszystko!

Fortuna kod promocyjny oferuje również dla swoich stałych graczy – bonus powitalny odbierany po rejestracji konta jest ważny, ale podtrzymanie uwagi już zarejestrowanych typerów jest równie istotne, szczególnie dlatego, że klienci lubią od czasu do czasu być wynagradzani jakimś kodem promocyjnym. Dlatego też przyjrzyjmy się temu, co Fortuna oferuje lojalnym klientom.

To, jakie bukmacher Fortuna oferuje kody promocyjne, można podzielić w pierwszej kolejności na promocje online oraz na te, z których można skorzystać w punkcie naziemnym. Jako że obstawianie zakładów przez Internet jest dużo popularniejsze – oczywiście i sama Fortuna online zakłady bukmacherskie proponuje swoim graczom na swojej stronie internetowej – zaczniemy od tego, jaki znajdą lojalni gracze w serwisie eFortuna kod promocyjny. Na stronie eFortuna możemy wyczytać, że typerzy mogą z odpowiednim kodem promocyjnym otrzymać dodatkowe środki na grę, wyższą wygraną czy zakład bez ryzyka.

Jeśli ktoś lubi obstawiać zakłady live, może wykorzystać specjalny bonus, który pozwoli przy zakładach na żywo zwiększyć o wygraną. Wystarczy wybrać przynajmniej 3 wydarzenia sportowe z oferty live. Jednak należy pamiętać, że jeśli chcemy otrzymać promocyjny fortuna kod, nie możemy wykorzystać opcji early cash out, czyli wypłacić środków wcześniej. Ponadto maksymalna stawka, jaką możemy postawić na kuponie, wynosi 500 PLN.

Jeśli proponowana przez bukmachera Fortuna oferta przypadła Ci do gustu, Przyprowadź Kumpla i odbierz bonus za to, że znajomy założy konto gracza i wpłaci swoje środki depozytowe. Ile możesz zyskać, wykorzystując ten typ bonusu? Kwota bonusu zależy od tego, za jaką stawkę zagra Twój znajomy, obstawiając wydarzenia sportowe w ciągu 60 dni. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdują się na stronie internetowej i warto się z nimi zapoznać, aby wiedzieć ile PLN Fortuna przyzna w bonusie za znajomego.

Oczywiście znajomy też skorzysta, ponieważ może wykorzystać bonus powitalny Fortuna (bonus 100 do 1000 oraz 100 złotych zakładu bez ryzyka), o ile zaznaczy chęć przystąpienia do tych promocji w formularzu rejestracyjnym.

Jeśli obstawiasz u bukmachera Fortuna online zakłady bukmacherskie w zakresie sportów wirtualnych i tutaj można skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego Fortuna bowiem niekiedy organizuje na sporty wirtualne darmowy zakład.

Jednak najpopularniejszy kod promocji, z jakim możemy się spotkać na stronie eFortuna, to Happy Hours i zazwyczaj ten kod promocyjny Fortuna przewiduje na piłkę nożną. Ogólnie każdy fan piłki nożnej znajdzie wśród promocji Fortuna coś dla siebie. Piłka nożna bardzo często posiada odrębne kody promocyjne. Na przykład pewien rodzaj bonusu pozwala na zdobycie większej liczby punktów lojalnościowych (o punktach FKP opowiemy poniżej). Wróćmy jednak do Happy Hours – ta promocja zakłada chociażby podwyższone kursy na wybrane spotkania w wybranych godzinach. A jak wiadomo, wyższy kurs, to potencjalnie wyższa wygrana.

Kod promocyjny VIP w lokalach naziemnych

Mimo że obstawianie w Sieci jest popularniejsze (tak jak i popularna jest u bukmachera Fortuna aplikacja), nie można zapomnieć o graczach, którzy preferują punkty naziemne (tym bardziej, że Fortuna stawia nowe punkty na terenie całej Polski). Często kody bonusowe są wspólne dla strony internetowej i lokali, ale Fortuna wprowadziła podobne, choć nieco różniące się bonusy.

Tak jak i na stronie, tak i w lokalach najbardziej skorzystają pasjonaci piłki nożnej. Bonusy dotyczą chociażby polskiej Ekstraklasy. Jeśli ktoś na przykład kibicuje Legii Warszawa oraz regularnie obstawia zdarzenia dotyczące tej drużyny, może liczyć nawet na bilety wstępu na mecze. Oczywiście znajdziemy tu także Happy Hours, dzięki którym można otrzymać większą wygraną (rzecz jasna wtedy, kiedy nasze typy okażą się trafione).

Warto w końcu wyjaśnić dokładnie czym jest Fortuna Klub Plus oraz opowiedzieć o punktach FKP. Ten specjalny program dla lojalnych typerów obowiązuje zarówno na stronie firmy jak i w lokalach naziemnych, więc nowe punkty może zbierać każdy gracz.

Program lojalnościowy, czyli Fortuna Klub Plus

Jeśli ktoś obstawia u bukmachera Fortuna zakłady bukmacherskie regularnie, może zbierać specjalne punkty FKP. Nie jest to typowa promocja, przy której bukmacher od razu daje nam kod bonusowy Fortuna bowiem Klub traktuje jako formę programu lojalnościowego. Jeśli regularnie obstawia się u bukmachera Fortuna wydarzenia sportowe, za każde postawione 2 PLN otrzymuje się 1 punkt FKP. Jeśli chodzi o ten kod promocyjny Fortuna zastrzega, że każdego dnia można otrzymać maksymalnie 300 punktów. Oczywiście można obstawić więcej, ale nowe punkty FKP po prostu nie zostaną przyznane, jeśli przekroczy się górny próg.

Co jakiś czas organizowane są u bukmachera Fortuna promocje, dzięki którym przy obstawianiu wybranych zakładów bukmacherskich otrzymuje się większą liczbę punktów. Co dają graczowi zgromadzone w serwisie Fortuna punkty FKP? Można je wymienić na inne proponowane w serwisie Fortuna bonusy bukmacherskie – darmowy zakład, bez depozytu bonus, czy też przyznaje Fortuna bonusy, które zwiększają kursy bukmacherskie, dzięki czemu ewentualna wygrana może być nieco wyższa.

Oprócz tego, że punkty FKP można wymienić na kody promocyjne (na przykład na freebet czy darmowy zakład bez ryzyka), każda osoba, która jest członkiem Fortuna Klub Plus, może wziąć udział w Mistrzostwach Typerów. Kiedy zawrzesz kupon, należy zgłosić swój udział w promocji. Pamiętaj jednak, że w przypadku tego bonusu Fortuna nie uwzględnia zakładów na żywo, a także nie są brane pod uwagę sporty wirtualne. A jakie są nagrody za Mistrzostwa Typerów? Można oczywiście uzyskać dodatkowy kod promocyjny Fortuna oferuje również nagrody rzeczowe. Ogólny Ranking wyłania 50 typerów, którzy będą mogli skorzystać z dodatkowego kodu promocyjnego Fortuna również wybiera najlepszych typerów w lokalach naziemnych (aby przystąpić do turnieju przy grze w punktach stacjonarnych, należy poprosić pracownika, aby zgłosił kupon).

Ciekawe, jaką jeszcze formę kodu promocyjnego Fortuna zdecyduje się jeszcze zaoferować swoim klientom. Na stronie internetowej znajduje się informacja o tym, że za jakiś czas pojawią się AKO bonusy Fortuna bowiem stale aktualizuje swoją ofertę. Musimy jednak poczekać na więcej informacji o tym, jaki zostanie przygotowany bonus na kupony akumulowane (jak wnosimy po nazwie promocji).

Czy Fortuna aplikacja mobilna posiada swój bonus?

Często u poszczególnych bukmacherów można spotkać odrębne bonusy powitalne w aplikacji mobilnej. Dlaczego? Aplikacja mobilna jest według wielu typerów po prostu wygodniejsza, więc nic dziwnego w tym, że niektórzy wolą przy pomocy smartfonów obstawiać swoje zakłady bukmacherskie sp – aplikacja mobilna umożliwia grę w każdym miejscu no i oczywiście można brać udział w zakładach całą dobę. Oczywiście legalny bukmacher Fortuna swoją apkę posiada, jednak czy u buka Fortuna aplikacja mobilna została wyposażona w odrębne kody promocyjne?

Fortuna mobilnie aplikacjajpg

W aplikacji zadziałają przede wszystkim oferowane kody bonusowe w standardzie. Ponadto w serwisie Fortuna można wyczytać, że w weekendy można otrzymać bez ryzyka bonus o wartości 30 PLN, jeśli obstawi się typy bukmacherskie za przynajmniej 200 PLN. Ten pozbawiony ryzyka darmowy zakład został określony jako Bonus dla Pechowca. Jak więc widać, korzystanie ze strony to nie jedyne rozwiązanie, jeśli chce się otrzymać od bukmachera fortuna kod promocyjny – aplikacja mobilna eFortuna bonus również przewiduje.

Jakie Fortuna opinie ma o swoich bonusach?

Kody bonusowe u różnych bukmacherów w Polsce zmieniają się dosyć regularnie. Wszystko przez to, że na terytorium Polski co jakiś czas nowi legalni bukmacherzy z zezwoleniem Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów na stronach internetowych czy też w lokalach naziemnych. Rośnie konkurencja, wraz z nią oczekiwania klientów. Każdy nowy legalny polski bukmacher chce od razu zwrócić na siebie uwagę klientów, więc szykuje przede wszystkim atrakcyjne bonusy powitalne. Natomiast dłużej działający operatorzy zakładów bukmacherskich muszą dostosowywać się do konkurencji i nie pozostawać w tyle – stąd tyle opcji, jakie chociażby Fortuna oferuje. Jeśli interesuje Cię to, jaki proponuje aktualnie Fortuna kod promocyjny sprawdź bieżące informacje na oficjalnej stronie internetowej.

Zatem jakie Fortuna opinie zbiera wśród swoich graczy? Przede wszystkim na plus są różnego rodzaju kody bonusowe. Jeśli chodzi o bonus powitalny Fortuna oferuje go w trzech postaciach (bonus 20 pln bez depozytu, bez ryzyka bonus oraz dodatek od pierwszego depozytu), podczas gdy zdarza się, że niektórzy legalni bukmacherzy nie proponują aż takiej różnorodności i posiadają na przykład jeden kod rejestracyjny. Oczywiście przyznane kody bonusowe przez bukmachera Fortuna należy odpowiednio obrócić, lecz warunki obrotu bonusami posiadają wszyscy legalni bukmacherzy – niektórzy lepsze, inni nieco gorsze.

A czy interesuje Cię to, jak oceniana jest u operatora Fortuna oferta? Jeśli chodzi o to, jakie Fortuna zakłady bukmacherskie oferuje Polakom, gracze nie mają zastrzeżeń. Sporo dyscyplin, wiele rynków zdarzeń (szczególnie w przypadku piłki nożnej), przyzwoite kursy bukmacherskie, sprawna aplikacja mobilna, szybkie wpłaty i wypłaty no i oczywiście kody bonusowe. Fortuna online zakłady bukmacherskie oferuje już od wielu lat w polskiej Sieci, więc ten legalny bukmacher wie, czego oczekują gracze. Dlatego też od jakiegoś czasu mamy możliwość obejrzenia nawet na żywo transmisji z wybranych spotkań sportowych, dostępna jest także funkcja match tracker. Zatem w roku 2019 Fortuna nie wypada najgorzej na tle innych zakładów bukmacherskich. Oczywiście ostateczna recenzja należy do każdego gracza, a wystawiane w Sieci bukmacherowi Fortuna opinie można potraktować jako źródło informacji, oczywiście nie zapominając o tym, że każdy typer oczekuje czego innego. Jeden gracz będzie zadowolony z kodu promocyjnego Fortuna, kto inny jednak stwierdzi coś przeciwnego. Ważne jest jednak to, aby wybrać legalnego operatora zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy i odpowiedzialna gra

Niestety niektórzy gracze z Polski wciąż wolą obstawiać swoje typy bukmacherskie u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów, przez co pozostają nielegalni w naszym kraju. Obstawianie zakładów sportowych u takich firm grozi konsekwencjami prawnymi, dlatego niech nie zwiedzie Cię kod rejestracyjny, darmowy zakład, kody bonusowe czy hasła reklamowe w stylu „odbierz bonus” czy „odbierz kod promocyjny”. Zakładając konto w serwisie nielegalnym, narażasz się na konsekwencje karne.

Każdy polski legalny bukmacher również przewiduje w swojej ofercie specjalny kod promocyjny, bonusy powitalne, darmowy zakład – odbierz bonus lub promocyjny kod zatem od legalnego bukmachera, a dzięki temu unikniesz kary. Mimo wszystko nie należy zapominać o tym, że nie istnieją stuprocentowe zakłady bez ryzyka, ponieważ hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia oraz utraty środków finansowych, dlatego graj odpowiedzialnie.

tagi: 100 PLN kod promocyjny fortuna, promocyjny fortuna kod, zezwolenie Ministerstwa Finansów, efortuna bonus ako, 125 PLNkod promocyjny efortuna, bez ryzyka fortuna bonus ako, PLN bonus ako fortuna, kod promocyjny VIP, kody bonusowe, bet kodbonusowy, zakłady bukmacherskie sp, 2019 kod promocyjny fortuna, sprawdź kod promocyjny VIP, bez ryzyka bonus fortuna kod promocyjny, zakłady bonusy zwiększające wkład

FAQ

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Aktualny kod promocyjny dzięki któremu otrzymasz wyższą ofertę niż standardowa to PREZENT125. Uprawnia on do otrzymania bonusu bez depozytu 20 zł, zakładu bez ryzyka 125 zł i bonusu od wpłaty do 1000 zł.

Przez ile aktywne są bonusy?

Zakład bez ryzyka oraz bonus od wpłaty są aktywne przez 10 dni. W tym czasie należy postawić zakład. Z kolei w przypadku bonusu bez depozytu trzeba go aktywować w ciągu 3 dni, a w ciągu kolejnych 7 postawić zakład za środki bonusowe.

Podsumowanie
product image
Autor
1star1star1star1star1star
Ocena
5 based on 42 votes
Firma
Fortuna
Nazwa
125 zakład bez ryzyka + 1000 zł bonus