Kod promocyjny Fortuna

Szczegóły bonusu:
 • 200 zł bonus od 2. depozytu
 • 600 zł zakład bez ryzyka
 • 20 zł freebet bez depozytu
 • 0 zł 10 zł promocyjny freebet

Kod promocyjny Fortuna upoważnia do odbioru powiększonego bonusu powitalnego. Wielu graczy szuka sposobu na ulepszenie oferty na start, a użycie niniejszego kodu podczas rejestracji pozwala na spełnienie ich oczekiwań. Dzięki kodowi PREZENTVIP, możesz liczyć na bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebet na start. Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?

 • 600 zł zakładu bez ryzyka
 • 20 zł freebetu bez depozytu
 • 0 zł 10 zł promocyjny freebet
Bonus standardowy: 620 zł Nasz bonus: 630 zł Szczegóły
 • 600 zł zakład bez ryzyka
 • 20 zł freebet bez depozytu
 • 0 zł 10 zł promocyjny freebet
Odbierz bonus w PREZENTVIP
Kod rejestracyjny VIP

Fortuna kod promocyjny

Kod promocyjny Fortuna to znakomity sposób na zwiększenie bonusu powitalnego dla nowych graczy. Jeśli go użyjesz, będziesz mógł skorzystać z oferty powitalnej, która łącznie może przynieść dodatkowe 630 PLN na zakłady bukmacherskie. Co składa się na bonus na start u bukmachera Fortuna? Przede wszystkim jest to zakład bez ryzyka do maksymalnej kwoty 600 złotych. Oprócz tego Fortuna proponuje nam jeszcze freebet bez depozytu w postaci punktów lojalnościowych o wartości 20 PLN i freebet od wpłaty z kodem promocyjnym 15 PLN. Nie czekaj i odbierz pakiet powitalny już dziś.

Jak założyć konto w Fortunie?

Do założenia konta w Fortunie wymagana jest rejestracja, a bukmacher oferuje nam opcję konta tymczasowego oraz następnie przejścia na konto stałe. Konto tymczasowe jest powiązane z szybką rejestracją, która nie wymaga przesyłania dowodu, ani innego dokumentu tożsamości. Zakładamy profil na stronie efortuna.pl i niemalże natychmiast możemy przejść do obstawiania zakładów. Jak wygląda proces rejestracji u bukmachera Fortuna?

 1. Wejdź na stronę efortuna.pl, klikając któryś z linków na naszej stronie.
 2. Kliknij w prawym górnym rogu na pole z napisem “rejestracja”.
 3. Podaj swoje podstawowe dane osobowe, takie jak imię, nazwisko i PESEL
 4. Potrzebne będą jeszcze: pseudonim, hasło, adres e-mail i kod PIN do logowania z poziomu aplikacji.
 5. Następnie wpisz kod promocyjny Fortuna: PREZENTVIP w odpowiednie pole na końcu formularza.
 6. Zaznacz wymagane zgody i oświadczenia i dokończ rejestrację.

Twoje konto tymczasowe w Fortunie jest już aktywne. Dzięki szybkiej rejestracji możesz już obstawiać zakłady bukmacherskie i korzystać z bonusów na start. Od tej pory masz 28 dni na korzystanie z usług Fortuny i żeby zdecydować się na konto stałe. W tym czasie nie masz możliwości dokonywania wypłat wygranych na swoje konto bankowe. Oczywiście do momentu, w którym prześlesz numer rachunku oraz skan dokumentu tożsamości. Wtedy przejdziesz na konto stałe z dostępem do wszystkich funkcjonalności bukmachera Fortuna.

fortuna-rejestracja-kod-promocyjny

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Jeśli zastanawiasz się gdzie wpisać Fortuna kod promocyjny i kiedy go użyć, to już zostało to opisane w powyższym akapicie. Na końcu formularza rejestracyjnego znajduje się specjalne pole z napisem “kod promocyjny”. To tam należy umieścić kod: PREZENTVIP, jeśli chcesz otrzymać najwyższy bonus Fortuny dostępny na rynku bukmacherskim. Możesz również skorzystać z powyższego kuponu. Jeśli na niego klikniesz, automatycznie wypełni się pole kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym. Zakładanie konta nigdy nie było tak proste.

Bonus na start Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Bonus na start w Fortunie składa się z kilku elementów. To kompleksowa oferta na start, która przypadnie do gustu wielu graczom. Zaliczają się do niej takie bonusy jak bez depozytu, cashback oraz freebet. Do tego dochodzą jeszcze dodatkowe promocje, do których również gracz uzyskuje dostęp. Poniżej przedstawiamy wszystkie bonusy i promocje Fortuna, które macie możliwość wykorzystania podczas zakładów bukmacherskich.

Typ Bonusu

Fortuna Bonus

Fortuna Kod Promocyjny PREZENTVIP
Freebet bez depozytu 20 PLN
Zakład bez ryzyka Zwrot do 600 PLN
Freebet 0 zł 10 zł
Happy Hours Wygrywaj 14% więcej w dni meczowe
Fortuna Klub Plus Darmowe zakłady i bonusy kursowe
Bonusy AKO 50% do wygranych kuponów AKO
Niedzielna dokładka 50 PLN bonusu przy wygranym kuponie
Godziny Mistrzów Zwrot 30 PLN za nietrafiony kupon LIVE
Farciarz Zwrot do 30 zł za nietrafiony kupon (z 1 nietrafionym meczem)

 

20 PLN freebet bez depozytu w Fortunie

Już za samą rejestrację (oczywiście gdy wykorzystasz kod promocyjny Fortuna) możesz otrzymać bonus na start. Gracze zakładający konto z naszym kodem otrzymają 20 zł do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Bonus zostaje przypisany do konta w formie 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które stanowią równowartość wyżej wymienionej kwoty. Najważniejszą informacją dla graczy jest to, że wystarczy raz zagrać za nie kupon, żeby uwolnić bonus freebet. Masz na to czas do końca roku kalendarzowego od daty rejestracji, więc nie powinno być kłopotu z rozegraniem darmowego zakładu od Fortuny. Dodatkowo nie ma tu żadnych wymagań kursowych, co jeszcze ułatwia typerom zadanie.

 • dokonaj rejestracji przez nasz link
 • na swoje konto gracza otrzymasz w przeciągu 3 dni 2800 punktów FKP
 • postaw zakład (bez żadnych wymogów) i oznacz opcję płatności punktami FKP

Zakład bez ryzyka do 600 PLN

Zakład bez ryzyka w Fortunie pozwala na odebranie bonusu cashback z prawdziwego zdarzenia. Pierwszy przegrany zakład gwarantuje zwrot stawki nawet do 600 PLN. W przypadku trafionego kuponu oczywiście wygrana ląduje na Twoim koncie. Przewaga Fortuny nad innymi bukmacherami polega na tym, że nie pobiera ona w tym przypadku podatku od zakładów. To oznacza, że gracz otrzymuje w przypadku porażki całą kwotę 600 złotych, a nie 528, jakby to miało miejsce w przypadku odjętego podatku. Dokładnie taka kwota jaką postawisz, wraca na Twoje konto bonusowe. Jeśli chcesz uwolnić swój bonus, będziesz musiał raz obrócić zwróconą kwotą.

 • po dokonaniu rejestracji postaw pierwszy zakład za wpłacony depozyt (masz na to 5 dni)
 • zakład ten musi być rozstrzygnięty w ciągu 30 dni od jego zawarcia
 • w przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki do 600 zł
 • aby wypłaci bonus za zwrot należy postawić dowolny zakład

Promocje w Fortunie

Jak dobrze wiemy Fortuna kod promocyjny nie daje dostępu wyłącznie do bonusu na start. W ofercie bukmacherskiej znajdziemy również ciekawe promocje, które warto wykorzystać przy regularnej grze. Przede wszystkim chodzi tu o:

 • program lojalnościowy
 • grę bez podatku
 • podwyższone wygrane

Bukmacher Fortuna zadbał o to, żeby gracze mieli przyjemność z zakładów bukmacherskich online. W tym celu zaproponował nam kilka interesujących promocji. Obstawiaj regularnie, zbieraj punkty do programu lojalnościowego i korzystaj ze specjalnych bonusów dla stałych graczy.

Fortuna Klub Plus

Ten legalny bukmacher posiada na swoje witrynie internetowej coś w rodzaju programów lojalnościowych. Za każdy obstawiony zakład gracz otrzymuję określoną ilość punktów. Zdobyte w ten sposób punkty może w późniejszym okresie wymienić na darmowe typy, rabaty dostępne w specjalnym katalogu, bądź wyższe kursy na poszczególne zdarzenia. Program lojalnościowy nosi nazwę Fortuna Klub Plus.

Co miesiąc bukmacher Fortuna organizuje także Mistrzostwa Typerów. Najlepsi typerzy danego okresu zarówno na witrynie, jak i w punktach stacjonarnych, otrzymują cenne nagrody rzeczowe oraz pieniężne. Strona internetowa Fortuny posiada coś na wzór forum dla graczy. Strefa typera, bo tak nazywa się to forum w Fortunie, ułatwia klientom komunikację i wymianę ocen przed, w trakcie oraz po postawionych zakładach.

fortuna-klub-plus

Happy Hours – gra bez podatku

Z sondy przeprowadzonej wśród graczy zakładów bukmacherskich można wywnioskować, że typerom najczęściej zależy na regularnej grze bez podatku. W ten sposób mogą wygrywać więcej i nie przejmować się dodatkowym podatkiem od obrotu. Fortuna daje taką możliwość i choć nie ma mowy o zakładach bez podatku przez 24 godziny na dobę, to bukmacher proponuje promocję o nazwie Happy Hours. Dzięki niej możesz liczyć na konkretne godziny, w których podatek od zakładów po prostu nie obowiązuje. Promocja dotyczy zarówno oferty przedmeczowej oraz tej na żywo. W wybrane dni wygląda to następująco:

 • od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 18:00 – zakłady przedmeczowe
 • w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00 – zakłady przedmeczowe
 • od poniedziałku do niedzieli przez 24/7 – zakłady na żywo

Pamiętaj, że Happy Hours w Fortunie obowiązują tylko dla kuponów AKO. Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, Twój kupon powinien składać się z co najmniej 3 zdarzeń. Dodatkowo minimalny kurs każdego zdarzenia nie może być niższy od 1.30. To całkiem przyzwoite warunki, patrząc na to, jak wiele można zyskać. Na pewno warto obstawiać zakłady w wyżej wymienionych godzinach.

AKO Bonusy

Fortuna kod promocyjny na start to jedno, ale dodatkowe bonusy dla stałych graczy, to zupełnie inna sprawa. Dla typerów, którzy uwielbiają grać kupony z większą liczbą zdarzeń, bukmacher Fortuna przygotował coś specjalnego. Chodzi o bonusy AKO, które zauważalnie powiększają wygraną po dodaniu do kuponu kolejnych zdarzeń. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać wyższe wygrane?

 • zawrzyj na swoim kuponie co najmniej 3 zdarzeń
 • niech każde z nich posiada kurs nie mniejszy niż 1.15
 • wybrane zdarzenia powinny pochodzić z oferty przedmeczowej
 • za każde kolejne zdarzenie otrzymasz bonus
 • najmniejszy bonus to +7% do wygranej
 • maksymalny bonus AKO to +50% do wygranej

Dla graczy, którzy lubią obstawiać tzw. “taśmy” promocja AKO bonusy to wspaniałe udogodnienie. Mogą dać sobie szansę na wyższe wygrane, obstawiając te same mecze co zwykle. Dodaj kolejne zdarzenia do swojego kuponu i zyskaj możliwość wygrania nawet 50% więcej niż standardowo.

Obsługa klienta

Porównując Zakłady Bukmacherskie Fortuna z konkurencją, możemy powiedzieć, że obsługa klienta stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie. Rozbudowana sekcja najczęściej zadawanych pytań, a także rozmaite formy kontaktu z konsultantami pozwalają być pod stałą opieką bukmachera. Do dyspozycji graczy jest:

 • czat na żywo z obsługą
 • specjalny formularz kontaktowy
 • kontakt telefoniczny
 • rozbudowana sekcja FAQ

Przetestowanie obsługi klienta w Fortunie przebiegło bardzo sprawnie. Konsultant, którego z nami połączono odpowiedział szczegółowo na każde pytanie, a cała rozmowa nie trwała zbyt długo. Nie trzeba było też czekać na połączenie, aby uzyskać pomoc.

Aplikacja mobilna

Z przeprowadzonych badań wynika, że nawet cztery razy więcej graczy obstawia za pomocą urządzeń mobilnych takich jak tablet czy smartfon. Nic dziwnego, że najlepsi bukmacherzy poszli w stronę udostępniania swoich aplikacji mobilnych. Obecnie jest to powszechne rozwiązanie i obowiązkiem bukmachera jest posiadanie oprogramowania dedykowanego urządzeniom mobilnym. Bukmacher Fortuna jak najbardziej dostosował się do panujących obecnie trendów i przygotował własną wersję aplikacji. Jest ona bardzo intuicyjna, ale co najważniejsze wygodna w użytkowaniu i daje dostęp do wszystkich funkcji z oferty bukmachera.

Przy pomocy “apki” Fortuny gracze mogą również skorzystać z każdego bonusu bukmacherskiego. Dostępny jest również kod promocyjny Fortuna, który można wpisać, kiedy rejestrujemy się przez aplikację. Logowanie do konta jest bardzo proste, ponieważ istnieje możliwość zapamiętania odcisku palca i obstawianie zakładów przy pomocy czytnika linii papilarnych. Zdecydowanie warto zaopatrzyć się a aplikację, która dodatkowo daje dostęp do transmisji meczów na żywo. To dodatkowo ułatwia sprawę obstawiania live, dzięki czemu gracz ma jeszcze większą kontrolę nad swoimi zakładami.

fortuna-aplikacja-mobilna

Metody płatności

Jedna z najważniejszych części działalności bukmacherskiej to metody płatności. Dzięki nim możemy składać depozyty na swoje konto Fortuna, ale również wypłacać wygrane. Im więcej metod wpłat i wypłat u bukmachera, tym większa szansa, że gracze zdecydują się założyć u niego konto. Bukmacher Fortuna oferuje nam 7 metod płatniczych, a każda z nich gwarantuje natychmiastowe przelewy z limitem do 100 000 złotych.

 • Blik
 • PayU
 • Tpay
 • Przelew internetowy
 • VISA
 • Mastercard
 • Depozyt w punkcie stacjonarnym

Wszelkie operacje finansowe na Twoim koncie bukmacherskim są bezpłatne. To oznacza, że ani bank, ani Fortuna nie pobiorą żadnej prowizji od złożonego depozytu czy też od wypłaconej wygranej. Płatności u legalnego bukmachera są w pełni bezpieczne i nie musisz się martwić o swoje środki pieniężne.

W jaki sposób można otrzymać bonus w Fortunie?

Jedyne co musisz zrobić, to dokonać rejestracji poprzez link umieszczony na naszej stronie i wpisać kod: PREZENTVIP. Dzięki temu otrzymasz wyższy bonus powitalny niż dostępny w standardowej ofercie bukmachera.

W którym miejscu podaje się kod promocyjny Fortuna?

Do podania kodu promocyjnego Fortuna przeznaczone jest specjalne miejsce w formularzu rejestracyjnym. Po wpisaniu naszego kodu i dokończeniu rejestracji, promocja zostanie aktywowana na koncie gracza.

Co gracz otrzymuje za użycie kodu promocyjnego Fortuna?

Podając podczas rejestracji kod promocyjny z naszej strony, gracz dostaje 20 zł freebetu bez depozytu, 600 zł zakładu bez ryzyka i 10 zł freebetu od wpłaty.

Czy Fortuna posiada aplikację mobilną?

Tak, w ramach swojej oferty bukmacher Fortuna posiada aplikację mobilną dla użytkowników urządzeń opartych zarówno o system Android, jak i iOS. Umożliwia ona jeszcze szybszy dostęp do oferty zakładów.

Gdzie znaleźć informację o środkach bonusowych?

Informację o tym ile obrotów środkami pozostało do aktywowania opcji wypłaty pieniędzy, użytkownik znajdzie wchodząc w zakładkę „Moje konto”, a następnie „Bonusy”.

Czy bonusy Fortuna dostępne są również w punktach naziemnych?

Niestety, większość promocji bukmachera Fortuna dostępnych jest wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej. Dlatego też dobrym rozwiązaniem będzie założenie konta na stronie, wykorzystując przy tym nasz kod promocyjny Fortuna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *