Freebet bez depozytu 2019

15 kwietnia 2019

rb 1Na czym polega bonus bukmacherski Freebet?

Zakłady bukmacherskie starają się, jak mogą, aby skupić właśnie na swojej firmie uwagę nowych klientów. Z każdym kolejnym kwartałem rośnie konkurencja, więc aktualnie trzeba się naprawdę postarać, żeby zachęcić typerów do rejestracji konta u siebie. Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest zaproponowanie oferty promocyjnej, ponieważ każdy z nas lubi dostawać coś dodatkowo, nadprogramowo. Jakie są zatem rodzaje bonusów i czy faktycznie są tak atrakcyjne, jak wydają się z początku?

Zanim odpowiemy na te interesujące każdego początkującego typera pytania, musimy skupić się na rzeczy najważniejszej, czyli na kwestii legalnych zakładów bukmacherskich.

rb 1U kogo w ogóle wolno obstawiać zakłady wzajemne?

Oczywiście u legalnych bukmacherów na terenie naszego kraju. W 2017 roku rynek bukmacherski w Polsce uległ gwałtownym zmianom, ponieważ znowelizowano Ustawę Hazardową. W ten sposób próbowano (skutecznie zresztą) walczyć z tak zwaną szarą strefą w Internecie, czyli z zakładami, które online oferowały zakłady wzajemne na w naszym państwie, a same były zarejestrowane poza jego granicami. Oznaczało to, że podatki nie były odprowadzane na rzecz naszego Skarbu. Korzystano z furtek w przepisach, które zezwalały na prowadzenie firm w „rajach podatkowych”, czyli w miejscach, gdzie takie należności są niezwykle niskie.

BukmacherBONUSOferta specjalna
fortuna kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
sts kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Wybór graczy

Odbierz
pzbuk kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
betclic kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENT500

Odbierz
betfan kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
forbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra)

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
totolotek kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
lvbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
milenium kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 1020 zł bonus + 760 zł cashback + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Nowelizacja prawa sprawiła, że polscy bukmacherzy, którzy uczciwie odprowadzali u nas podatki, w końcu mają możliwość wygrać z podmiotami nielegalnymi. Dlaczego gracze w ogóle decydowali się na typowanie u zagranicznych buków? Właśnie przez należności podatkowe od obrotu – bukmacherzy odprowadzają je z depozytów wpłaconych przez klienta. Jako, że w Polsce podatek jest jednym z najwyższych, graczom nie bardzo się to kalkulowało. Mimo wszystko aktualnie nie można korzystać z usług buków nielegalnych, ponieważ za takie działania grożą konsekwencje prawne w postaci kar finansowych.

rb 1Jak rozpoznać legalnych bukmacherów w Polsce?

Najważniejsza jest licencja, którą otrzymuje się od Ministerstwa Finansów. Można ubiegać się o dwa różne zezwolenia – jedno dotyczy działalności w punktach stacjonarnych, drugie zakładów online. Zatem w pierwszej kolejności należy się zainteresować, czy buk taką licencję zdobył. Ponadto, legalni bukmacherzy posiadają polskie domeny. Nie mogą także (przynajmniej do tej pory) oferować pokera i kasyna. Na oficjalnej stronie znajduje się ostrzeżenie przed ryzykiem uzależnienia i zachęta do odpowiedzialnej gry.


legalni-bukmacherzy

Oczywiście to licencja jest najważniejsza, ale dzięki pozostałym wyznacznikom dużo łatwiej będzie określić, czy buk faktycznie jest legalny. Dobrze jest także zapoznać się z Rejestrem Domen Zakazanych, który powstał w wyniku nowelizacji prawa. Dostawca Internetu ma obowiązek blokowania niedozwolonych treści, zatem do takiego Rejestru wrzucane są witryny podmiotów niedziałających zgodnie z polskim prawem. Można także tam sprawdzić, czy interesujący nas bukmacher nie jest przypadkiem zablokowany. Tutaj jednak warto uważać, ponieważ nowe witryny oferujące zakłady wzajemne nielegalnie wciąż powstają. Dlatego najpierw koniecznie należy określić, czy firma posiada licencję funkcjonującą w naszym kraju.

Kiedy już tak ważne kwestie zostały wyjaśnione, możemy przejść do sedna sprawy, czyli do oferty promocyjnej legalnych, polskich bukmacherów. Czego możemy się spodziewać w tym roku?

rb 1Oferta promocyjna polskich bukmacherów

Wiele jest opcji, z których mogą skorzystać polscy klienci zakładów wzajemnych. Największy wybór jest w przypadku bonusu powitalnego, ponieważ to właśnie nim zachęca się nowych graczy do założenia konta i rejestracji. Takie promocje muszą wydawać się atrakcyjne i korzystne z perspektywy typera (choć czy tak jest naprawdę, jeszcze napiszemy). Bukmacher zaproponuje kilka wariantów, zazwyczaj są to bonusy od depozytu lub bonus bez depozytu, inaczej free bet. Niektórzy bukmacherzy oferują zakład bez ryzyka.

Pierwszy wymieniony bonus polega na tym, że gracz otrzymuje dodatkowe fundusze na start, ale kwota uzależniona jest od pierwszego wpłaconego depozytu. W zależności od oferty, może być to nawet 100% sumy zainwestowanej przez typera. Jednakże, aby otrzymać taki profit, wymagana jest oczywiście pierwsza wpłata. Niektórym klientom nie bardzo się to podoba, ponieważ nie są przekonani do oferty danego bukmachera, lub stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w tego typu rozrywce i chcą się tylko przekonać, na czym ta cała bukmacherka polega.

pzbuk kursy bukmacherskie
Bonus: 500 zł + 100 zł (20000 punktów)
fb ikonaFacebook – 147 polubień
twitter ikonaTwitter – 123 obserwujących
instagram ikona Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Sprawdź
fortuna kursy bukmacherskie
Bonus: 125 PLN + 1000 PLN bonus
fb ikonaFacebook – 54000 polubień
twitter ikonaTwitter – 4400 obserwujących
instagram ikona Instagram – 850 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Sprawdź
forbet kursy bukmacherskie
Bonus: 2100 PLN + (2000+100 extra)
fb ikonaFacebook – 1800 polubień
twitter ikonaTwitter – 650 obserwujących
instagram ikona Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Sprawdź

W takiej sytuacji, kiedy nowy potencjalny gracz nie chce inwestować swoich własnych środków, legalny bukmacher może zaproponować bonus powitalny bez depozytu. Nie wymaga on pierwszej wpłaty, gdyż klient otrzyma startowe pieniądze w prezencie. Nie są to jednak wyjątkowo wysokie stawki, a raczej drobne kwoty – od 15 do 50 PLN. Potocznie nazywa się taki rodzaj promocji darmowymi zakładami.

Zakłady bez ryzyka, czyli ostatni wymieniony bonus, to już nieco inna bajka, ponieważ nie skupiamy się na wpłaconych kwotach, a na powodzeniu lub niepowodzeniu pierwszego typowania. Jeżeli kupon za pierwszym razem „nie wejdzie”, czyli obstawiony typ okaże się nietrafiony, klient nie traci postawionych środków. Pojawią się one z powrotem na koncie typera i będzie można kontynuować zabawę.

Oprócz bonusów powitalnych wiele jest propozycji dla stałych klientów. Wielu bukmacherów docenia wieloletnich klientów poprzez strefy VIP, punkty lojalnościowe czy inne akcje promocyjne, których celem jest podtrzymanie zainteresowania wśród graczy. Nas jednak najbardziej interesuje ten szczególny rodzaj promocji, który nosi miano „darmowego”, czyli freebet. To zdecydowanie najbardziej pożądany rodzaj akcji promocyjnej wśród typerów, więc warto przyjrzeć się ofercie polskich bukmacherów w tym przypadku. Nie można także ominąć kwestii regulaminów i różnych zapisów drobnym druczkiem, ponieważ współcześnie dosyć trudno jest rzeczywiście uzyskać coś „za free”.

rb 1Freebet u różnych bukmacherów w Polsce

Bukmacherzy rywalizują między sobą, dlatego każdy z nich chce zaproponować potencjalnym klientom jak najwięcej. Sprawy nie ułatwia fakt, że w 2018 roku na rynek weszło kilka nowych podmiotów, więc konkurencja stała się jeszcze mocniejsza. Dlatego niektórzy kuszą stwierdzeniem, że to właśnie u nich obstawi się zakłady bukmacherskie za darmo. Kto aktualnie oferuje freebety? Są to takie firmy, jak STS, ETOTO, Forbet, Totalbet, Totolotek. Na interesujących zasadach oferuje LV BET free bet, dlatego od tego bukmachera zaczniemy.

Jeśli klient jest zainteresowany bonusem bez depozytu właśnie u tej firmy, musi przy rejestracji wysłać wiadomość mailową, w której wyrazi swoją chęć otrzymania dodatkowych środków. W tytule wiadomości należy wpisać „Bonus bez depozytu”. To nie koniec warunków. Po uzyskaniu środków, należy je obstawić w zakładzie akumulowanym (powinny być co najmniej 3 zdarzenia), gdzie minimalny kurs na jedno zdarzenie wynosi 1.25, a łączny 2.50. Ewentualną wygraną należy obrócić dwukrotnie po kursie 2.0.

Jak sytuacja wygląda w ETOTO? Tam można wykorzystać bonus bez depozytu w ramach powitania jedynie na urządzeniach mobilnych. Otrzymane 20 PLN należy obstawić w AKO z minimalnie trzema zdarzeniami. Minimalny pojedynczy kurs powinien być w wysokości 1.30, a łączny kurs to 2.20. Od czasu do czasu freebet u tego bukmachera można spotkać w ramach promocji tymczasowych (Typuj naszą, Kornery, Mniej-więcej). Oczywiście jest to także propozycja dla stałych klientów, nie tylko tych początkujących.

Kolejny bukmacher to Totolotek. Po pełnej rejestracji, aby skorzystać z bonusu, należy obstawić przynajmniej jedno zdarzenie, gdzie kurs minimalny powinien wynosić 2.0. To nie są wszystkie warunki, ponieważ gracz musi obrócić jeszcze bonusem trzykrotnie przez 30 dni od dnia otrzymania dodatkowych środków.

Jedną z najbardziej interesujących ofert wydaje się być freebet w STS. Tym, co wyróżnia tego konkretnego buka jest fakt, że nowy klient nie musi przechodzić przez pełen proces zakładania konta. Można skorzystać z opcji szybkiej rejestracji, która nie jest tak skomplikowana, jak ta tradycyjna. Kiedy już uda się bonus zdobyć, warunki są podobne, jak u reszty buków – trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91.

Na koniec zostawiliśmy firmę Forbet, ponieważ zazwyczaj u tego bukmachera nie ma w ofercie bonusu bez depozytu. Jednakże jeśli klient znajdzie odpowiedni kod promocyjny, istnieje możliwość uzyskania tego typu profitu. Wypłata środków jest możliwa tylko wtedy, kiedy obróci się przyznaną kwotę aż czterokrotnie. Kurs minimalny – 2.0.

Jak widać, jest wiele cech wspólnych w warunkach skorzystania z bonusów. Warto zwrócić przede wszystkim uwagę na obligatoryjny wielokrotny obrót – to stały element korzystania z wielu rożnych akcji promocyjnych. Dlaczego warunki obrotu są tak istotne w przypadku darmowego zakładu? To jeden z wielu sposób, dzięki któremu bukmacher zabezpiecza swój interes.

rb 1Na co zwracać uwagę, czyli kruczki regulaminowe

Niestety, to co teoretycznie wydaje się być darmowe, w rzeczywistości wcale takie nie jest. Dotyczy to szczególnie bonusów i akcji promocyjnych. Czy darmowy bonus, jak Freebet, faktycznie taki jest? Z początku wydaje się, że tak – przecież gracz nie musi wpłacać swojego depozytu, a otrzymuje „w prezencie” środki startowe. Jednakże współcześnie nic nie jest za free, a już szczególnie zakłady bukmacherskie darmowe nie są. Dlatego firmy nakładają wiele przeróżnych wymogów, dzięki którym nie są stratne.

Taką metodą na zostawienie bonusowych funduszy w budżecie firmy jest wymóg wielokrotnego obrotu. Im więcej zdarzeń typer musi obstawić, tym większe występuje ryzyko nietrafienia. Środki pozostają wtedy u bukmachera. Trzeba wiedzieć, że wielokrotny obrót nie dotyczy jedynie freebetów. Tę zasadę można spotkać także w przypadku bonusu od depozytu – co prawda gracz otrzymuje dużo wyższą kwotę, jednakże wciąż musi obrócić nią kilka razy po minimalnym kursie. Oczywiście cel bukmachera jest dokładnie taki sam, jak w przypadku „darmowego” zakładu.

pzbuk

Wspominaliśmy już wcześniej o tym, że niektórzy klienci nie są przekonani do całej zabawy związanej z obstawianiem zakładów wzajemnych, a dzięki tego typu promocjom można przekonać ich do rejestracji konta. Bukmacher liczy na to, że taka forma rozrywki spodoba się graczowi na tyle, że pozostanie w grze i wpłaci swój własny depozyt. Ma także nadzieję na to, że w przypadku nietrafionego wymaganego AKO gracz będzie zawzięty i zechce się odegrać. Wtedy też będzie musiał postawić już swoje środki. A każdy wpłacony depozyt to potencjalna możliwość zarobku.

Możemy mimo wszystko założyć sytuację, w której klient wykorzystał okazję, jaką dają darmowe zakłady, lecz nie postanowił brnąć w tę zabawę dalej. Oczywiście ma do tego prawo, aczkolwiek w tej chwili musi liczyć się z tym, że żaden bukmacher tak chętnie nie zrezygnuje z potencjalnego klienta i jego depozytu. Na skrzynkę mailową może przyjść sporo wiadomości zapraszających do kontynuowania gry. Podobne treści mogą pojawić się w SMS-ach lub nawet telefonicznie. Tak, bukmacher ma do tego prawo, ponieważ podczas rejestracji klient musi zaznaczyć, że zgadza się na regulamin.

Jest jednak wyjście z takiej sytuacji, kiedy nie mamy już ochoty na kolejne reklamowe wiadomości – wystarczy powołać się na RODO, aby usunąć z bazy danych wszelkie informacje dotyczące gracza.

Skupiamy się tutaj na bonusie powitalnym, który klient ma prawo otrzymać zaraz po tym, jak założy u buka konto. Jednakże znane są przypadki, w których firma bukmacherska wykorzystuje gapiostwo typerów. Niekiedy należy zaznaczyć okienko, w którym zawarta jest informacja o chęci do uzyskania bonusu. Niektórzy, jak LV BET, wymagają dodatkowej wiadomości mailowej. Jeśli przeoczy się takie wymogi, szansa na bonusowe środki na start może bezpowrotnie przepaść.

rb 1Zakłady darmowe wcale nie są takie darmowe

Ostatnim rodzajem regulaminowego kruczka, który może pojawić się w przypadku bonusu bez depozytu, jest możliwość odebrania przyznanej sumy we freebecie. W praktyce wygląda to tak, że nawet jeśli mimo wielokrotnego obrotu uda się wygrać, od zdobytej kwoty odejmuje się podarowany wcześniej bonus. Zatem to, co wydawało się prezentem, staje się prędzej pożyczką.

Typerzy, którzy obstawiają już od lat, zdają sobie często sprawę z tego, jak w rzeczywistości funkcjonują bonusy bez depozytu. Mimo tego, podczas rejestracji u następnego buka decydują się na skorzystanie z freebetu. Często jest to spowodowane chęcią spróbowania czegoś nowego u kolejnego bukmachera, sprawdzeniem oferty. Bonusy są nieodłącznym elementem bukmacherki, ponieważ klienci bardzo lubią z nich korzystać.


bukmacher online PZBuk bukmacher nowy bukmacher PZBuk Fortuna Bukmacher 2019 Fortuna Bukmacher 2019 Fortuna Bukmacher 2019 ranking bukmacherów w Polsce 2019 ranking legalnych bukmacherów bonusy bez depozytu online bukmacher bonus bez depozytu 2019 bonusy bukmacherskie na start 2019 darmowe bonusy bukmacherskie online obstawianie meczy w sieci


Nie każdy bukmacher w tej chwili oferuje swoim klientom opcję w postaci freebetu. Gracze często szukają „darmowego” zakładu u bukmachera Milenium, Fortuna czy PZBuk. Oczywiście wszystko może ulec zmianie, ponieważ promocje mają to do siebie, że często poddawane są ulepszeniom lub całkowitej wymianie. Jeśli kogoś naprawdę interesuje zagadnienie bonusów bukmacherskich, warto co jakiś czas sprawdzać portale zajmujące się tematyką zakładów wzajemnych, ponieważ regularnie pojawiają się tam aktualne informacje dotyczące oferty posiadanej przez legalnych buków w naszym kraju.

rb 1Zachowaj przede wszystkim rozsądek

Bonusy bukmacherskie, szczególnie takie jak freebet, kuszą klientów. Oczywiście wszystko jest dla ludzi, ale nie należy zapominać o tym, że darmowy zakład ma przede wszystkim przyciągnąć uwagę klientów. Dlatego zanim zdecydujesz się na pięknie wyglądający bonus, najpierw skieruj się w stronę regulaminu. Jedynie tam znajdują się szczegółowe i rzetelne informacje dotyczące warunków korzystania z akcji promocyjnych. Dowiesz się wszystkiego o wielokrotnym obrocie, minimalnych kursach oraz jakie rodzaje zakładów obejmuje dany bonus.

Nie zapominaj także o tym, że gry hazardowe wiążą się z ryzykiem uzależnienia i utratą pieniędzy – przede wszystkim graj odpowiedzialnie. Jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, skorzystaj z opcji samowykluczenia, którą oferują legalni bukmacherzy. Dzięki temu będziesz mógł nabrać dystansu.