BONUSY BUKMACHERSKIE BEZ DEPOZYTU

W artykule znajdziesz:
[Rozwiń]

Na czym polega bonus bukmacherski Freebet?

Zakłady bukmacherskie starają się, jak mogą, aby skupić właśnie na swojej firmie uwagę nowych klientów. Z każdym kolejnym kwartałem rośnie konkurencja, więc aktualnie trzeba się naprawdę postarać, żeby zachęcić typerów do rejestracji konta u siebie. Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest zaproponowanie oferty promocyjnej, ponieważ każdy z nas lubi dostawać coś dodatkowo, nadprogramowo. Jakie są zatem rodzaje bonusów i czy faktycznie są tak atrakcyjne, jak wydają się z początku? Sprawdźmy jak to się prezentuje.

Oferta promocyjna polskich bukmacherów

Wiele jest opcji, z których mogą skorzystać polscy klienci zakładów wzajemnych. Największy wybór jest w przypadku bonusu powitalnego, ponieważ to właśnie nim zachęca się nowych graczy do założenia konta i rejestracji. Takie promocje muszą wydawać się atrakcyjne i korzystne z perspektywy typera (choć czy tak jest naprawdę, jeszcze napiszemy). Bukmacher zaproponuje kilka wariantów, zazwyczaj są to bonusy od depozytu lub bonus bez depozytu, inaczej free bet. Niektórzy bukmacherzy oferują zakład bez ryzyka.

Pierwszy wymieniony bonus polega na tym, że gracz otrzymuje dodatkowe fundusze na start, ale kwota uzależniona jest od pierwszego wpłaconego depozytu. W zależności od oferty, może być to nawet 100% sumy zainwestowanej przez typera. Jednakże, aby otrzymać taki profit, wymagana jest oczywiście pierwsza wpłata. Niektórym klientom nie bardzo się to podoba, ponieważ nie są przekonani do oferty danego bukmachera, lub stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w tego typu rozrywce i chcą się tylko przekonać, na czym ta cała bukmacherka polega.

W takiej sytuacji, kiedy nowy potencjalny gracz nie chce inwestować swoich własnych środków, legalny bukmacher może zaproponować bonus powitalny bez depozytu. Nie wymaga on pierwszej wpłaty, gdyż klient otrzyma startowe pieniądze w prezencie. Nie są to jednak wyjątkowo wysokie stawki, a raczej drobne kwoty – od 15 do 50 PLN. Potocznie nazywa się taki rodzaj promocji darmowymi zakładami.

Zakłady bez ryzyka, czyli ostatni wymieniony bonus, to już nieco inna bajka, ponieważ nie skupiamy się na wpłaconych kwotach, a na powodzeniu lub niepowodzeniu pierwszego typowania. Jeżeli kupon za pierwszym razem „nie wejdzie”, czyli obstawiony typ okaże się nietrafiony, klient nie traci postawionych środków. Pojawią się one z powrotem na koncie typera i będzie można kontynuować zabawę.

Oprócz bonusów powitalnych wiele jest propozycji dla stałych klientów. Wielu bukmacherów docenia wieloletnich klientów poprzez strefy VIP, punkty lojalnościowe czy inne akcje promocyjne, których celem jest podtrzymanie zainteresowania wśród graczy. Nas jednak najbardziej interesuje ten szczególny rodzaj promocji, który nosi miano „darmowego”, czyli freebet. To zdecydowanie najbardziej pożądany rodzaj akcji promocyjnej wśród typerów, więc warto przyjrzeć się ofercie polskich bukmacherów w tym przypadku. Nie można także ominąć kwestii regulaminów i różnych zapisów drobnym druczkiem, ponieważ współcześnie dosyć trudno jest rzeczywiście uzyskać coś „za free”.

Klienci zakładów bukmacherskich interesują się wieloma kwestiami związanymi z bukmacherką, które pozytywnie wpłyną na ich wygraną. Poszukiwanie są na przykład pewne typy bukmacherskie (które tak naprawdę nie istnieją). Również bukmacherskie bonusy, przede wszystkim za darmo (określa się taką promocję jako bonus bez depozytu), ciekawią niejednego gracza. Ale w tym momencie należy zastanowić się, czy zakłady bukmacherskie chcą dać klientom cokolwiek za darmo. Odpowiedź jest bardzo prosta, a brzmi – nie.

Jednakże dalej możecie się zastanawiać, po co i dlaczego legalni bukmacherzy mają w swojej ofercie bardzo dużo ofert promocyjnych? Czyżby chcieli uprzyjemnić grę swoim klientom? Niekoniecznie, to zwykłe zagranie marketingowe. Ludzie uwielbiają korzystać z promocji, a w szczególności otrzymywać coś „ekstra” i „za darmo”.

Zatem przy pomocy promocji i wszelakiego rodzaju bonusów bukmacher ma na celu przyciągnięcie do siebie jak największej liczby klienteli. Czasem nagradza się lojalnych członków (tu programy VIP lub punty lojalnościowe), aczkolwiek najlepsze bonusy zawsze będą skierowane do tych nowych graczy, aby przekonać ich akurat do swojego zakładu bukmacherskiego.

Firmy bukmacherskie, proponując różne bonusy, chcą także w jakiś sposób zrekompensować podatek w wysokości 12%. Zniechęcają również klientów korzystania z nielegalnych firm. Oczywiście oprócz zniechęcania do nielegalnych, bukmacherzy rywalizują oczywiście między sobą, chcąc przekonać do swojego zakładu jak największą liczbę nowych klientów.

Bonusy powitalne cieszą się największą popularnością. Wśród nich znajdzie się coś, co jest nazywane „darmowym” bonusem, ale my chcemy w naszym artykule wyjaśnić, że w rzeczywistości bonusy bez depozytu niekoniecznie są tak opłacalne i korzystne dla gracza, jak mogłoby się wydawać.

Zawsze trzeba pamiętać o jednej ważnej kwestii – w realiach bukmacherskich nie ma nic za darmo. Za bonusy bukmacherskie, które są teoretycznie „za darmo”, mimo wszystko klient w jakiś sposób będzie musiał zapłacić, gdyż firmy organizujące zakłady sportowe (i nie tylko) przecież chcą zarobić.

Bonus bukmacherski – w czym można wybierać?

U legalnych bukmacherów jest możliwość wyboru spomiędzy kilku rodzajów promocji bukmacherskich. Ogólnie rzecz biorąc, oferty promocyjne we wszystkich zakładach są dosyć podobne, mogą się różnić kwotami albo wymaganiami (liczbą obrotów, kursami). Zatem w czym można wybierać?

Trudno sobie wyobrazić promocje bez bonusów depozytowych, ponieważ to te są najpopularniejsze. Gracze mogą na przykład wybrać bonus od depozytu. Polega to na tym, że dostaje się jakiś procent od pierwszej wpłaconej sumy. W zależności od firmy bukmacherskiej, procent nieco się różni, ale takie bonusy przewidują nawet wysokie kwoty – bywa, że otrzymać dodatkowo można nawet 1000 PLN.

Następną możliwością, którą mogą wybrać klienci, jest tak zwany zakład bez ryzyka. Gracz, obstawiając pierwszy zakład może się pomylić, ale nie utraci obstawionych pieniędzy.

Jednak to, co gracze uwielbiają najbardziej to darmowy zakład, czyli bonus bez depozytu. Każdy chce, aby na konto gracza wpadła dodatkowa kasa na start bez depozytu. Z bonusów bez depozytu zdecydowanie najchętniej gracze korzystają, gdyż można dokonać zakładu bez wcześniejszego wpłacenia własnych środków (depozytu). Zakład bukmacherski „da” w prezencie nowemu klientowi darmowe środki na start. Nie są one bardzo wysokie (500 PLN czy nawet 100 PLN bez depozytu na pewno się w ten sposób nie otrzyma). Kwoty bonusu bez depozytu to około 20 PLN. Wystarczy to, aby wypełnić pierwszy kupon. Jeśli gracz posiada jakiś kod bonusowy, może nieznacznie podwyższyć swój bonus bonus bez depozytu. Mimo niskiej kwoty i ograniczeń (o których zaraz nieco więcej) promocje bez depozytu cieszą się niezwykłą popularnością.

Kody bonusowe, które nieco podwyższają darmowe bonusy bez depozytu, znaleźć można na licznych stronach internetowych, które są poświęcone tematyce bukmacherskiej. Znajduje się tam również wiele informacji dodatkowych, czyli jakie są ogólne warunki przystąpienia do promocji bukmacherskich, wspomina się o ewentualnych wadach lub zaletach o bonusach na start.

Promocje bukmacherskie bez depozytu

Darmowy bonus bez depozytu bukmacher dedykuje właśnie do nowych klientów, gdyż chce zaprezentować im ofertę i przekonać do pozostania na dłużej (i wpłacenia depozytu, rzecz jasna). Niemożliwe jest zatem to, aby otrzymać bonus od depozytu bez depozytu. Należy wybrać albo jedno, albo drugie. Bukmacher bez depozytu wpłaconego przez klienta może zaoferować freebet lub przy promocji od depozytu przyznać procent wpłaconej kwoty.

Bukmacher bonus bez depozytu ogłasza zazwyczaj na oficjalnej stronie internetowej swojego zakładu bukmacherskiego. Można rzec, że nawet się nim chwali, żeby przyciągnąć uwagę potencjalnego gracza. Jednak zanim ktokolwiek zdecyduje się skorzystać, powinien zapoznać się z haczykami stosowanymi przez firmy bukmacherskie.

Czy naprawdę ktokolwiek wierzy w to, że bukmacher daje faktycznie coś za darmo? Można znaleźć niejedno forum internetowe z zapytaniami „bukmacher darmowa kasa na start bez depozytu”, co świadczy o żywym zainteresowaniu graczy środkami za darmo. Zdania na temat, czy zaklady bez depozytu się opłacają, są podzielone. Według niektórych graczy bonusy bukmacherskie bez depozytu to metoda na niezobowiązującą, jednorazową grę, aby spróbować czegoś nowego lub żeby poznać ofertę danego zakładu. Jednak nic bardziej mylnego – w dalszej części tekstu dowiesz się, że nawet po zrezygnowaniu po pierwszym razie, bukmacher wciąż może informować klientów o swojej ofercie i starać się go przekonać, by wpłacił depozyt.

Bonus bez depozytu – na co lepiej uważać?

Niestety, to co teoretycznie wydaje się być darmowe, w rzeczywistości wcale takie nie jest. Dotyczy to szczególnie bonusów i akcji promocyjnych. Czy darmowy bonus, jak Freebet, faktycznie taki jest? Z początku wydaje się, że tak – przecież gracz nie musi wpłacać swojego depozytu, a otrzymuje „w prezencie” środki startowe. Jednakże współcześnie nic nie jest za free, a już szczególnie zakłady bukmacherskie darmowe nie są. Dlatego firmy nakładają wiele przeróżnych wymogów, dzięki którym nie są stratne.

Wiemy już, że bukmacherzy zarabiają na klientach – bukmacherzy bez depozytu wpłaconego przez klienta nie zarabiają, dlatego nie rozdają swoich funduszy bez wcześniejszego zastanowienia, jak wyjść na swoje. Oczywiście są gracze, którzy potrafią wykorzystać zakłady bez depozytu w sposób korzystny dla siebie, ale potrzeba do tego doświadczenia i umiejętności. Jednak, jak wiemy, bonusy bez depozytu bukmacher kieruje zazwyczaj do nowych graczy, którzy takiej wiedzy nie posiadają. Dlatego zanim skorzysta się z jakichkolwiek promocji, najpierw należy porządnie sprawdzić regulamin i zapoznać się ze wszystkimi wymogami, które nakłada na gracza bukmacher. Robi się to po to, aby z jednej strony zachęcić gracza, skusić go pięknie wyglądającymi promocjami, podczas kiedy tak na prawdę dają one korzyść tylko bukmacherowi.

Jednakże doskonale wiemy, że klienci praktycznie nigdy nie korzystają z regulaminów (to ogromny błąd), dlatego przedstawimy „w pigułce” różne haczyki i dopiski „małym druczkiem”. To oczywiście tylko skrót, ponieważ różne zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu ograniczają inaczej. Ale te zasady mimo wszystko są uniwersalne i lepiej o nich wiedzieć, aby później nie martwić się, że coś poszło nie tak.

W pierwszej kolejności należy zainteresować się obrotem. O co chodzi? Wiadomo już, że bonus bez depozytu polega na „podarowaniu” jakiejś kwoty przez zakład, aby mieć możliwość zawarcia darmowego zakładu. Ale przecież nie można tego wypłacić od razu. Bonus powitalny bez depozytu bukmacher nakazuje obrócić kilka razy (z uwzględnieniem kursu).

Taką metodą na zostawienie bonusowych funduszy w budżecie firmy jest wymóg wielokrotnego obrotu. Im więcej zdarzeń typer musi obstawić, tym większe występuje ryzyko nietrafienia. Środki pozostają wtedy u bukmachera. Trzeba wiedzieć, że wielokrotny obrót nie dotyczy jedynie freebetów. Tę zasadę można spotkać także w przypadku bonusu od depozytu – co prawda gracz otrzymuje dużo wyższą kwotę, jednakże wciąż musi obrócić nią kilka razy po minimalnym kursie. Oczywiście cel bukmachera jest dokładnie taki sam, jak w przypadku „darmowego” zakładu.

Na co zwracać uwagę, czyli kruczki regulaminowe

Bywa najczęściej tak, że po kolejnych obrotach bonus bez depozytu staje się niemożliwy do wypłacenia, albowiem z następnymi obrotami powiększa się ryzyko (chociaż z perspektywy zakładu bukmacherskiego to szansa) przegranej. To właśnie dzięki wymogowi wielokrotnego obrotu zakład bukmacherski nie wychodzi na minus. Nie istnieje bonus bez depozytu bez obrotu. Zatem jeśli chcesz wiedzieć, czy bonus na start bez depozytu jest jakkolwiek opłacalny, zwróć uwagę na liczbę obrotu, który trzeba będzie wykonać.

Wspominaliśmy już wcześniej o tym, że niektórzy klienci nie są przekonani do całej zabawy związanej z obstawianiem zakładów wzajemnych, a dzięki tego typu promocjom można przekonać ich do rejestracji konta. Bukmacher liczy na to, że taka forma rozrywki spodoba się graczowi na tyle, że pozostanie w grze i wpłaci swój własny depozyt. Ma także nadzieję na to, że w przypadku nietrafionego wymaganego AKO gracz będzie zawzięty i zechce się odegrać. Wtedy też będzie musiał postawić już swoje środki. A każdy wpłacony depozyt to potencjalna możliwość zarobku.

Po drugie, często przyznaną kwotę na starcie odlicza się od wygranej kwoty. Czyli w skrócie – należy zwrócić to, co bukmacher „dał” graczowi w ramach bonusu. Czy można zatem mówić, że klient otrzymał jakikolwiek prezent? Niekoniecznie, skoro przyznaną kwotę odlicza się z wygranej.

Kolejnym haczykiem, o którym mało kto pamięta, jest fakt, że przy procesie rejestracji klient zgadza się na przetwarzanie swoich danych. Zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu mogą sprytnie wykorzystać do otrzymania właśnie danych gracza, a nawet jeśli ten potem zrezygnuje z usług, będzie można reklamować wciąż swoje usługi (czy to telefonicznie, czy mailowo lub SMS-ami). Jest metoda akurat na takie sytuacje – RODO. W każdej chwili klient może zażądać usunięcia swoich danych z bazy zakładu bukmacherskiego.

Zakłady bukmacherskie czasami wykorzystują fakt, że nowi klienci przeoczają okienko, w którym należy podczas rejestracji zaznaczyć chęć otrzymania bonusowych środków. Jeśli się tego nie zrobi, traci się darmowy zakład bez depozytu. Bywa, że trzeba nawet wysłać wiadomość mailową do zakładu, aby bukmacher takie środki graczowi przyznał. Warto też zwrócić uwagę na to, ile ma się czasu na pierwszy zakład. Jeśli zwleka się zbyt długo, środki bonusowe mogą przepaść i wymagany będzie wtedy własny depozyt do gry.

Zakłady darmowe wcale nie są takie darmowe

To fakt, że nie przedstawiliśmy bonusów w idealny sposób, ale wiemy, że mimo wszystko gracze zainteresowani są ofertami. Dlatego mimo wszystko poinformujemy jakie nieposiadające depozytu bonusy przewidują niektóre zakłady bukmacherskie. Oczywiście należy realistycznie podejść do tematu, a nie zakładać darmowe prezenty na start gry. Jeśli kogoś interesuje nie dobra zabawa, a jedynie darmowa kasa bez depozytu, może się przeliczyć.

Typerzy, którzy obstawiają już od lat, zdają sobie często sprawę z tego, jak w rzeczywistości funkcjonują bonusy bez depozytu. Mimo tego, podczas rejestracji u następnego buka decydują się na skorzystanie z freebetu. Często jest to spowodowane chęcią spróbowania czegoś nowego u kolejnego bukmachera, sprawdzeniem oferty. Bonusy są nieodłącznym elementem bukmacherki, ponieważ klienci bardzo lubią z nich korzystać.

Freebet u różnych bukmacherów w Polsce

Bukmacherzy rywalizują między sobą, dlatego każdy z nich chce zaproponować potencjalnym klientom jak najwięcej. Sprawy nie ułatwia fakt, że w 2018 roku na rynek weszło kilka nowych podmiotów, więc konkurencja stała się jeszcze mocniejsza. Dlatego niektórzy kuszą stwierdzeniem, że to właśnie u nich obstawi się zakłady bukmacherskie za darmo. Kto aktualnie oferuje freebety? Są to takie firmy, jak STS bonus, ETOTO, Forbet, Totalbet bonus, Totolotek bonus. Na interesujących zasadach oferuje LVBet bonus, dlatego od tego bukmachera zaczniemy.

Jeśli klient jest zainteresowany bonusem bez depozytu właśnie u tej firmy, musi przy rejestracji wysłać wiadomość mailową, w której wyrazi swoją chęć otrzymania dodatkowych środków. W tytule wiadomości należy wpisać „Bonus bez depozytu”. To nie koniec warunków. Po uzyskaniu środków, należy je obstawić w zakładzie akumulowanym (powinny być co najmniej 3 zdarzenia), gdzie minimalny kurs na jedno zdarzenie wynosi 1.25, a łączny 2.50. Ewentualną wygraną należy obrócić dwukrotnie po kursie 2.0.

Jak sytuacja wygląda w ETOTO? Tam można wykorzystać bonus bez depozytu w ramach powitania jedynie na urządzeniach mobilnych. Otrzymane 20 PLN należy obstawić w AKO z minimalnie trzema zdarzeniami. Minimalny pojedynczy kurs powinien być w wysokości 1.30, a łączny kurs to 2.20. Od czasu do czasu freebet u tego bukmachera można spotkać w ramach promocji tymczasowych (Typuj naszą, Kornery, Mniej-więcej). Oczywiście jest to także propozycja dla stałych klientów, nie tylko tych początkujących.

Kolejny bukmacher to Totolotek. Po pełnej rejestracji, aby skorzystać z bonusu, należy obstawić przynajmniej jedno zdarzenie, gdzie kurs minimalny powinien wynosić 2.0. To nie są wszystkie warunki, ponieważ gracz musi obrócić jeszcze bonusem trzykrotnie przez 30 dni od dnia otrzymania dodatkowych środków.

Jedną z najbardziej interesujących ofert wydaje się być freebet w STS opinia o tym buku dlatego jest tak dobra. Tym, co wyróżnia tego konkretnego buka jest fakt, że nowy klient nie musi przechodzić przez pełen proces zakładania konta. Można skorzystać z opcji szybkiej rejestracji, która nie jest tak skomplikowana, jak ta tradycyjna. Kiedy już uda się bonus zdobyć, warunki są podobne, jak u reszty buków – trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91.

Na koniec zostawiliśmy firmę Forbet, ponieważ zazwyczaj u tego bukmachera nie ma w ofercie bonusu bez depozytu. Jednakże jeśli klient znajdzie odpowiedni kod promocyjny, istnieje możliwość uzyskania tego typu profitu. Wypłata środków jest możliwa tylko wtedy, kiedy obróci się przyznaną kwotę aż czterokrotnie. Kurs minimalny – 2.0.

Jak widać, jest wiele cech wspólnych w warunkach skorzystania z bonusów. Warto zwrócić przede wszystkim uwagę na obligatoryjny wielokrotny obrót – to stały element korzystania z wielu rożnych akcji promocyjnych. Dlaczego warunki obrotu są tak istotne w przypadku darmowego zakładu? To jeden z wielu sposób, dzięki któremu bukmacher zabezpiecza swój interes.

Tak właśnie wygląda aktualna sytuacja. Decyzja, co wybrać, należy już do graczy – czy skorzystać z Freebetów, czy jednak wybrać uzależniony od kwoty depozytu bonus (który może być dużo wyższy, niż bonus bez konieczności wpłacania depozytu). Są też gracze, którzy nie wierzą w żadne bonusy i korzystają tylko i wyłącznie ze swoich środków. Decyzja jest indywidualna i samodzielna.

Zapamiętaj…

…że nie istnieje pojęcie „darmowy bonus” w świecie bukmacherów. Każdy chce zarobić i nie jest to nic niespotykanego, w końcu biznes to biznes. Zakłady bukmacherskie online bonus na start bez depozytu oferują nie dlatego, że zależy im na funduszach klientów, tylko dlatego, że chce się w jakiś sposób przyciągnąć uwagę klientów.

Bonusy bez depozytu 2020 – podsumowanie ofert bukmacherskich

Bukmacherka stale się rozwija, więc może warto krótko podsumować oferty poszczególnych zakładów bukmacherskich. Nie weźmiemy jednak pod uwagę wszystkich legalnych zakładów bukmacherskich, z których usług można skorzystać na chwilę obecną. Dlaczego? Najnowsze firmy bukmacherskie, które uzyskały licencje Ministra Finansów stosunkowo niedawno, nie mają jeszcze w pełni ukształtowanej oferty, a co dopiero promocji. Dlatego przedstawimy bonusy bez depozytu ich starszych kolegów.

Nie każdy bukmacher w tej chwili oferuje swoim klientom opcję w postaci freebetu. Gracze często szukają „darmowego” zakładu u bukmachera Milenium, Fortuna czy PZBuk bonus. Oczywiście wszystko może ulec zmianie, ponieważ promocje mają to do siebie, że często poddawane są ulepszeniom lub całkowitej wymianie. Jeśli kogoś naprawdę interesuje zagadnienie bonusów bukmacherskich, warto co jakiś czas sprawdzać portale zajmujące się tematyką zakładów wzajemnych, ponieważ regularnie pojawiają się tam aktualne informacje dotyczące oferty posiadanej przez legalnych buków w naszym kraju.

Promocje bukmacherskie bez depozytu to sprytna forma marketingu. Zakłady bukmacherskie mają oczywiście prawo do dbania o własny interes, ale klienci wciąż powinni pozostawać czujni.
Najważniejsza jest odpowiedzialna gra

Jeśli już bardzo chcesz zagrać u bukmachera, graj odpowiedzialnie. Zawsze trzeba dokładnie zapoznać się z ofertą danego zakładu bukmacherskiego, zanim zarejestruje się konto i cokolwiek wpłaci oraz obstawi. Pamiętaj o swojej sytuacji finansową – nigdy nie poświęcaj domowego budżetu na grę w zakładach bukmacherskich.

Obstawianie zakładów wzajemnych zawsze w jakiś sposób wiąże się z ryzykiem – utraty pieniędzy lub uzależnieniem od hazardu, dlatego liczy rozsądek oraz opanowanie. Jeśli ktoś z Twojego otoczenia widzi zmiany w Twoim zachowaniu (na minus) i może być to związane z hazardem, warto zrobić sobie przerwę. Jeżeli problem przybiera na sile, należy skierować się do odpowiedniej placówki leczącej uzależnienia.

Nie można zapomnieć, że bukmacherka służy przede wszystkim rozrywce i nie jest sposobem zarabiania na życie. To dodatek do zamiłowania i pasji do sportu. Trzeba zawsze kierować się zdrowym rozsądkiem, a nie chęcią „odegrania się”.

Bonusy bukmacherskie, szczególnie takie jak freebet, kuszą klientów. Oczywiście wszystko jest dla ludzi, ale nie należy zapominać o tym, że darmowy zakład ma przede wszystkim przyciągnąć uwagę klientów. Dlatego zanim zdecydujesz się na pięknie wyglądający bonus, najpierw skieruj się w stronę regulaminu. Jedynie tam znajdują się szczegółowe i rzetelne informacje dotyczące warunków korzystania z akcji promocyjnych. Dowiesz się wszystkiego o wielokrotnym obrocie, minimalnych kursach oraz jakie rodzaje zakładów obejmuje dany bonus.

Nie zapominaj także o tym, że gry hazardowe wiążą się z ryzykiem uzależnienia i utratą pieniędzy – przede wszystkim graj odpowiedzialnie. Jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, skorzystaj z opcji samowykluczenia, którą oferują legalni bukmacherzy. Dzięki temu będziesz mógł nabrać dystansu.