Totomix bukmacher

14 stycznia 2019

Toto-Mix – jeden z produktów Tototolotka

Zakłady bukmacherskie interesują wiele osób i każdy gracz zastanawia się, gdzie najlepiej będzie obstawiać. Niektórzy wybierają Totolotka, a swój wybór opierają na długoletnim doświadczeniu firmy. To fakt, że Totolotek jest najdłużej działającą firmą tego typu, ponieważ istnieje na rynku już ponad 20 lat i posiada około 350 lokali naziemnych, które znaleźć można na terenie całego kraju. Od 2013 bukmacher ten posiada swoją oficjalną stronę internetową, dając graczom tym samym wiele nowych opcji.

 

Totolotek jako legalny bukmacher

Totolotek jest jednym z legalnych bukmacherów w naszym kraju. Oznacza to, że jest zarejestrowaną firmą oraz posiada wymaganą licencję Ministerstwa Finansów. To bardzo ważne, aby wybierać zakłady legalne w Polsce. Warto w tym miejscu wspomnieć, że to firmy bukmacherskie nielegalne w naszym państwie są zarejestrowane w innych krajach Unii Europejskiej. Działanie zgodnie z prawem w innym kraju nie jest wyznacznikiem legalności i nielegalności bukmachera w Polsce.

Dlaczego istnieje problem nielegalnych bukmacherów w Polsce? Ponieważ zalegalizowana firma musi oczywiście odprowadzać podatek. U nas podatek od obrotu wynosi 12%. Według graczy i bukmacherów to spora kwota, a zakład bukmacherski chce przede wszystkim zarobić (co nie jest raczej niczym zaskakującym), dlatego pobiera ten podatek z depozytu gracza. Jednym słowem – to klienci płacą podatek.

Niektórzy klienci nie są zadowoleni z tego stanu rzeczy, więc niestety kierują się w stronę zakładów nielegalnych. Jednakże jest to bardzo ryzykowne i z całą pewnością skończy się karą grzywny oraz koniecznością zwrotu całej ewentualnej wygranej, która pochodzi z nielegalnego źródła. Należy też wspomnieć, że to dzięki podatkom rozwija się nasz kraj, gdyż pieniądze z podatków inwestowane są w miejsca użytku publicznego (na przykład szkoły lub szpitale). Dlatego można korzystać z usług tylko legalnych firm bukmacherskich i o takich też mówimy.

Totolotek bukmacher

Gracze chętnie wybierają Totolotka

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, klienci często kierują się właśnie do Totolotka i to w tym zakładzie bukmacherskim obstawiają swoje typy. Z racji niemalejącej popularności tego bukmachera postanowiliśmy omówić jego ofertę oraz najważniejszy produkt, jaki oferują te zakłady bukmacherskie Toto Mix mianowicie.

Toto Mix zakłady w Totolotku

Jednym z głównych produktów oferowanych klientom przez Totolotka jest oferta Toto Mix. Gracz może obstawić wyniki wydarzeń sportowych a nawet społeczno-kulturalnych.
Kient wypełnia odpowiedni kupon – może zrobić to online (o zapisywaniu eKuponów przeczytasz również w dalszej części artykułu) oraz przede wszystkim w punkcie stacjonarnym.

W Totomix wyniki kuponu można obstawić na kilka sposobów, a wygrana uzależniona jest oczywiście od kursu. Gracze mają możliwość wyboru spośród wielu dyscyplin sportowych. Można powiedzieć, że Totolotek dba o potrzeby różnych klientów o różnych zainteresowaniach. W ofercie znajdą się bardzo popularne sporty, jak chociażby uwielbiana przez Polaków piłka nożna (w tym polska ekstraklasa, liga mistrzów, liga europy czy mistrzostwa świata), siatkówka (polska liga), piłka ręczna lub koszykówka, a nawet skoki czy tenis, ale fani sportów niszowych również znajdą coś dla siebie. Choćby w przypadku, gdy jest ot zwykły mecz towarzystki, kursy potrafią być atrakcyjne. Wielu graczy zwraca uwagę na szeroki wachlarz możliwości w sekcji e-sportów (coraz popularniejszych głównie wśród młodych wiekiem klientów) oraz sportów wirtualnych.

Czym są sporty wirtualne? To rozgrywki z zaprogramowanym wynikiem. Mecz trwa kilka minut, a klienci nie muszą czekać na wielkie wydarzenia sportowe, by móc zawierać zakłady. Jednakże tutaj szczególnie liczy się rozsądek, gdyż możliwość tak częstej gry może szybciej doprowadzić do uzależnienia i chęci „odegrania się”.

Jako że w skład oferty Totolotka wchodzi również Totomix LIVE, gracze mają możliwość zapisania eKuponów z wybranych wydarzeń sportowych podczas ich trwania. Totomix wyniki LIVE poda na stronie internetowej, jednakże bez udania się do punktu stacjonarnego kupon nie zostanie zawarty.

 

Jak sprawdzić w Totomix wyniki

W Toto Mix zakłady bukmacherskie wyniki przedstawiają na swojej stronie internetowej.

Jeśli wypełniłeś blankiet, ponieważ zainteresowała Cię oferta Totomix sprawdz kupon w Sieci, aby dowiedzieć się, czy wygrałeś.

W lokalach naziemnych Totomix wyniki oferta również przewiduje, więc można wybrać się do punktu stacjonarnego. Kiedy poznasz już w Totomix wyniki sprawdz kupon aby sprawdzić, czy wygrałeś.

Oferta Totomix i jej wady

Tak jak i wszystko, i w ofercie Totomix bukmacher popełnił pewne błędy. Skupimy się na kuponach.

Jeśli gracz jeszcze nieumiejętnie zakreśla blankiety, może w Totomixie łatwo popełnić błąd. Kupon posiada 3 sekcje, czyli Numer, Stawkę i Typ. Każda kategoria posiada swój własny numer, a do jego zaznaczenia konieczne jest użycie pewnej kombinacji liczb. Na samym początku może być to nieco skomplikowane, lecz jeśli gracz nie wypełnił blankietu poprawnie wystarczy zaznaczenie „usuń zdarzenie”. Ewentualnie można wypełnić kupon ponownie.

W tym zakładzie bukmacherskim w opcji Totomix oferta ekupon ‚ów jest również dostępna. Jeśli chcesz utworzyć eKupon, należy wybrać dyscyplinę z menu po lewej stronie witryny, aby wyświetlić listę z ofertą. Jeśli klikniesz na kurs wydarzenia w ofercie od razu dodajesz wybrane zdarzenie do eKuponu.

Finalnie stworzony eKupon może być zapisany jako eKupon, a jego wydruk lub sam numer blankietu może zostać użyty przy zawieraniu zakładu podczas obecności w punkcie stacjonarnym Totolotka. Należy pamiętać, że w Totomix e kupon zapisany na stronie internetowej nie jest jednoznaczny z zawartym zakładem. Dlatego jeśli gracz chce obstawić, powinien udać się do punktu stacjonarnego.

Jeśli chodzi o Toto Mix zakłady bukmacherskie sprawdz kupon na oficjalnej stronie internetowej Totolotka, jeśli chcesz się dowiedzieć, czy typy zostały trafione.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 120 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 50 zł
Nasz bonus: 50 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 25 27 zł freebet

Wybór graczy

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 50 zł EXTRA

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1100 zł
Nasz bonus: 1111 zł + 25 zł FREEBET

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Totomix oferta bukmacherskie promocje oraz bonusy

W Totomix bonus i promocje to bardzo pożądane kwestie przez graczy. O bonusach Totolotka powiemy więcej w dalszej części artykułu, ponieważ istnieje wiele aspektów, na które gracze powinni zwracać uwagę przed skorzystaniem z tego typu oferowanych przez bukmachera benefitów.

Pozostała oferta Totolotka

W tym miejscu skupimy się głównie na bonusach i promocjach, ponieważ to najczęściej graczy interesuje. Bonusy, które mogą wydawać się najkorzystniejsze, są zazwyczaj kierowane do nowych klientów, tych dopiero rozpoczynających przygodę z bukmacherką.

Doświadczeni gracze wiedzą, że można wybierać z bonusów od depozytu oraz tych bez depozytu. Te drugie są często nazywane „darmowymi” bonusami, ale w tym momencie należy powiedzieć, że w świecie bukmacherskim nic nie jest za darmo.

W zależności od wymagań, niekiedy wypłacenie takiego bonusu stanie się nawet niemożliwe, gdyż gracz przegra wszystko (mowa tu o wielokrotnym obrocie). Ewentualnie kwota freebetu zostanie odjęta od wygranej. Zakłady zrobią wiele, aby nowo zarejestrowany gracz mimo wszystko wpłacił swój własny depozyt.

W 2019 roku nowi gracze mogą skorzystać z najnowszej promocji tego zakładu bukmacherskiego. Na niejednej stronie internetowej można odnaleźć kody promocyjne, które pozwolą zwiększyć bonus. Spotkać się można z bonusem powitalnym od depozytu, który wynosi 1111 PLN oraz freebetem w wysokości 25 PLN. Aby uzyskać taki bonus użyj kodu PREZENT

Bonusy jednak obarczone są wieloma haczykami, dlatego najpierw należy zapoznać się z regulaminem.

Podsumowanie

Totolotek oraz oferowany przez niego główny produkt w postaci Totomixu to dosyć chętnie wybierane opcje przez klientów. Jednakże zanim cokolwiek się obstawi, należy pamiętać o tym, że w pierwszej kolejności należy sięgnąć do regulaminu dostępnego na oficjalnej stronie internetowej bukmachera. To bardzo ważne, ponieważ własnie w regulaminach znajdują się informacje o wszelkich wymaganiach oraz ograniczeniach, które na klienta nakłada zakład bukmacherski. Dotyczy to głównie korzystania z promocji, ale nie tylko.

Pamiętać należy także o tym, że hazard legalny jest tylko od 18. roku życia, a zawierać zakłady wzajemne można jedynie w miejscach uznanych przez polskie prawo za legalne.

Hazard wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy oraz uzależnienia. Jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, skorzystać z opcji „wykluczenia” i sięgnij po pomoc specjalistów. Nigdy też nie traktuj bukmacherki jako jedynego i pewnego źródła dochodu – sport jest nieprzewidywalny, więc nie istnieją pewne typy bukmacherskie.

Totomix bukmacher
4.7 (94.55%) 55 votes