Totalbet kod promocyjny - kod promocji i bonus powitalny

1 lipca 2020

TOTALbet zakłady bukmacherskie to operator, który działa na polskim rynku zakładów wzajemnych już prawie rok. Oficjalna strona tego bukmachera ruszyła z dniem 2 lipca 2018 roku, zapraszając do gry fanów zakładów sportowych. Jak oferta tego bukmachera wygląda dzisiaj, po kilku miesiącach działalności? Sprawdźmy to!

Typ bonusuJaki bonus otrzymasz?
Kod promocyjnyPREZENTVIP
FreebetŁączna suma 40 PLN
Bonus od depozytuBonus 100% do 5000 PLN
Total BoostPodwyższenie kursów na zakłady
Zakład bezpiecznyZwrot stawki przy nietrafionym jednym zdarzeniu
Sporty wirtualneWirtuale bez podatku
CashoutMożliwość zamknięcia zakładu i szybszej wypłaty pieniędzy
Gra bez podatku3 zdarzenia z min. kursem 1.20.

Legalni bukmacherzy w naszym kraju

Rynek zakładów bukmacherskich stale się rozrasta. Z roku na rok przybywa operatorów, którzy decydują się na legalne świadczenie swoich usług w naszym kraju. W tym momencie, aż 16 podmiotów posiada ważną licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Wśród nich można znaleźć takie marki jak Milenium, eTOTO, PZBuk oraz Totolotek. To tylko kilkoro z legalnych bukmacherów. Wśród nich jest również TOTALbet z numerem licencji PS4.6831.15.2017. Otrzymanie takiej koncesji oznacza, że operator może legalnie oferować na swojej stronie zawieranie zakładów sportowych. W tym artykule przyjrzymy się jak wygląda założenie konta gracza, jakie bonusy można uzyskać, jak wygląda aplikacja mobilna oraz obstawianie online.

TOTALbet to polski legalny bukmacher

Razem z wejściem Ustawy Hazardowej w 2017 roku, zmieniło się również i polskie prawo, dotyczące zakładów wzajemnych i gier losowych. Dzięki dokładnemu ustaleniu kto jest legalnym bukmacherem oraz kto może się o taki tytuł ubiegać, rynek w Polsce znacznie się przerzedził. Popularni zagraniczni bukmacherzy zostali zmuszeni do wycofania swojej działalności i wtedy pole do popisu dostały mniejsze firmy, które mogły z powodzeniem wypełnić miejsce po międzynarodowych gigantach. Jednym z nich został właśnie młodziutki TOTALbet. Jednak za plecami nowego bukmachera, który tak naprawdę dopiero co stawiał swoje pierwsze kroki, stoją Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Ta spółka akcyjna kieruje jednymi z największych marek związanych z rozrywką, jak chociażby Eska, Super Express, Focus i wiele innych. Decyzja o stworzeniu bukmachera była doskonale przemyślana i dokładnie zaplanowana. Co za tym idzie, firmą kieruje grupa doświadczonych przedsiębiorców, którzy znają się na rzeczy.

TOTALbet nie jest dziełem przypadku i to doskonale widać choćby po tym jak szybko temu bukmacherowi udało się ruszyć z działalnością. Na początku 2018 roku otrzymali oni licencję na zakłady wzajemne od Ministerstwa Finansów, a już w przeciągu 4 miesięcy ruszyła ich oficjalna strona www! Pokazuje to tylko, że firma potrafi znaleźć motywację do działania. Jest to postawa godna pochwały. W tym momencie gracze mogą bez problemu korzystać z oferty, jaką przygotował dla nich ten bukmacher.

Czym ten bukmacher może się wyróżniać na rynku zakładów wzajemnych?

TOTALbet od samego początku miał jasno określone cele, które zamierza zrealizować. Dzięki temu każdy gracz wie czego może się spodziewać po tym bukmacherze. Przede wszystkim ten buk stawia na najnowsze technologie oraz profesjonalnie wykonaną stronę www. Największy nacisk jest kładziony na ofertę LIVE, która ma wyróżniać tego bukmachera i stanowić znak rozpoznawalny tej firmy. I rzeczywiście, w zakładce „zakłady na żywo” można obstawiać ponad 50 zdarzeń dziennie z różnych dyscyplin. Dzięki temu ten buk może bez problemu konkurować z największymi markami na rynku. Firmę prowadzą doświadczone osoby, więc można się po niej było spodziewać szybkiego rozwoju. Bukmacher stara się ze wszystkich sił, oferując atrakcyjne kursy, promocje oraz zachęcając bonusami i okazuje się, że jego starania się opłacają, ponieważ obecnie może konkurować z markami większymi do siebie, wcale od nich nie odstając.

Strona internetowa TOTALbetu

Przyjrzyjmy się stronie internetowej bukmachera, bo to przecież przez nią będziemy typować online. Na stronie zawarta jest cała oferta, którą posiada operator. Można znaleźć tutaj zakłady typu pre-match, zakłady na żywo oraz wybór spośród ponad 40 dyscyplin i dziesiątek spotkań dziennie! Jednak aby zacząć obstawiać, należy najpierw założyć darmowe konto gracza. Może być ono tymczasowe lub stałe, w zależności od wyboru użytkownika. Gracze mogą obstawiać zakłady całą dobę, w każdy dzień tygodnia. Z samej witryny korzysta się bardzo przyjemnie. Ciemne kolory połączone z zielonymi grafikami i białymi napisami są czytelne i bardzo charakterystyczne, dlatego TOTALbetu nie można pomylić z innym bukiem. Na stronie głównej można znaleźć tematycznie posegregowane zakładki, które ułatwiają nawigację po serwisie. Użytkownik może przenieść się do takich działów jak kalendarz spotkań, zakłady sportowe, płatności, cashout, statystyki oraz najwyższe kursy. Strona jest bardzo responsywna i bez problemu będzie się otwierać również na urządzeniach mobilnych nawet bez konieczności instalowania dodatkowej aplikacji.

Tymczasowe konto u bukmachera Totalbet

Zakłady bukmacherskie Totalbet to operator działający na polskim rynku już od prawie dwóch lat. Tym co wyróżnia ofertę firmy jest to, że w Totalbet jako gracz możesz założyć tak zwane konto tymczasowe. Dzięki temu każdy z nowych graczy ma możliwość pierwszej wpłaty i przeznaczenia jej na zakłady wzajemne. Jest to na pewno bardzo dobra opcja, która pomaga graczowi zapoznać się z systemem, który bukmacher przygotował dla niego. Ta funkcja jest na pewno czymś świeżym na polskim rynku, gdyż do niedawna żadne polskie zakłady bukmacherskie nie oferowały podobnej możliwości. Rejestrowanie nowego konta na stronach internetowych, które posiadają legalni bukmacherzy jest bardzo podobne i niezwykle intuicyjne. Każdy gracz powinien sobie więc bez problemu poradzić sobie z założeniem nowego konta.

screenshot totalbet.pl 2019 05 04 10 21 03 527

Wymagane jest przede wszystkim uzupełnienie odpowiednich pól w formularzu rejestracyjnym, a następnie przekazać do grupy administratorów zdjęcie lub zeskanowany dokument tożsamości. Następnie trzeba czekać, aż pełnoletność oraz wszystkie dane osobowe zostaną odpowiednio zweryfikowane. Zarówno Totalbet PL, jak i inni legalni bukmacherzy podkreślają, że założenie oraz zweryfikowanie nowego konta użytkownika to czas maksymalnie piętnastu minut. W praktyce okazuje się, że ten cały proces może nie przekroczyć nawet jednej minuty. W czasie 60 sekund możesz stworzyć swoje konto, odebrać bonus i dokonać pierwszej wpłaty, aby móc obstawiać zakłady sportowe.

Kod bonusowy Totalbet – warto?

Internetowa strona firmy Totalbet zakłady bukmacherskie wykonana jest niezwykle profesjonalnie. Jest ona bardzo czytelna oraz intuicyjna, a są to cechy doceniane przez wszystkich użytkowników. Bez problemu można znaleźć tam wszystkie potrzebne informację dotyczące metod płatności, działania opcji darmowy zakład, a także o aplikacji mobilnej Totalbet PL. Wszystko ma swoje miejsce i trzeba przyznać, że na prawdę wyczynem byłoby zgubić się, na tak dobrze zrobionym serwisie. Strona główna pozwala na przejście do każdego miejsca serwisu, dzięki świetnie zorganizowanym zakładkom. Na szczycie witryny znajdują się zakładki dotyczące zakładów, które podzielone są następująco: ogólne z wszystkich dyscyplin, live, związane z esportem, a także wirtualne sporty. Delikatnie niżej podane są zakładki z informacjami o funkcjonalnościach serwisu.

Wielu graczy uważa, że jest to jeden z lepszych serwisów bukmacherskich, które funkcjonują na naszym runku. Ciężko się z tym nie zgodzić, ponieważ usługi bukmacherskie Totalbet oferowane na ich stronie stoją na najwyższym poziomie. Wielu nowych graczy decyduje się więc na grę oraz interesujący Totalbet bonus powitalny. Internetowa strona jest zgodna ze wszystkim założeniami Ministerstwa Finansów. Zakładając nowe konto warto wykorzystać kod rejestracyjny uprawniający do otrzymaniu bonusu Totalbet.

Jak wygląda w Totalbet rejestracja tymczasowego konta

Ten operator oferuje dwustopniową rejestrację. Podając podstawowe informacje gracz może bez problemu otworzyć konto tymczasowe. Przy takiej opcji możliwe jest dokonywanie wpłat, zawieranie zakładów oraz skorzystanie z podstawowej oferty promocyjnej bukmachera, jednak posiadając ten typ konta nie można zlecać wypłat. Dopiero po weryfikacji dokumentów tożsamości takie konto tymczasowe zostaje przekształcone w konto stałe. Dzięki takiej dwustopniowej rejestracji gracze mogą korzystać ze swojego konta jeszcze przed całkowitą weryfikacją.

Jeśli chodzi o kwestie tymczasowego konta bardzo wyróżnia się tutaj Totalbet PL. Firma oferuje dla swoich graczy konto na czas określony, a także opcję postawienia pierwszego zakładu chwilę po zakończeniu rejestracji. U bukmachera Totalbet uzależnione jest to przede wszystkim od dwóch etapów. Pierwszy z nich to oczywiście podanie firmie wszystkich podstawowych danych oraz uzupełnienia salda głównego podczas zakładania konta. Po wykonaniu powyższych czynności użytkownik może zawierać zakłady sportowe, a co ważniejsze nie potrzebuje do tego weryfikacji swoich danych. Konto tego typu jest ważne przez równe 90 dni, a po tym czasie zostaje odebrana możliwość zawierania zakładów graczowi. Jeśli użytkownik zechce ją odzyskać, wówczas musi zaktualizować swój profil do konta stałego. To samo tyczy się sytuacji, gdy uzyska on wygraną przekraczającą kwotę 2280 złotych. W tej sytuacji również gracz zobowiązany jest do dokończenia weryfikacji konta i przejścia na konto stałe.

Takie konto tymczasowe jest jednym z najciekawszych elementów, oferowanych przez bukmachera. Jest to pewnego rodzaju ukłon w stronę nowych graczy, którzy chcą przetestować możliwości serwisu. Typerzy przyjęli bardzo ciepło tę nową opcję i wypowiadają się o niej bardzo pozytywnie. Po pierwsze cały proces rejestracji nie trwa zbyt długo, a potwierdzeniem rejestracji jest kliknięcie w link aktywacyjny przesłany poprzez adres e-mail. Jednak korzystanie z takiego konta jest ograniczone. Owszem można dokonywać wpłat i obstawiać zakłady, jednak nie można wypłacać wygranych. Aby móc zdeponować wygrane środki trzeba dostarczyć dokument potwierdzający tożsamość w przeciągu 90 dni od założenia konta. Po tym czasie bukmacher ograniczy konto. Taki okres próbny może wydawać się kontrowersyjny, jednak regulamin korzystania z serwisu za pomocą konta tymczasowego został zaakceptowany przez odpowiednie urzędy, więc ten operator działa zgodnie z polskim prawem. Podobne rozwiązania prawdopodobnie wykorzystają również i czołowi bukmacherzy, jednak to właśnie TOTALbet jako pierwszy zaproponował swoim graczom taką opcję.

Jakie są jeszcze ważne informacje na temat konta na czas określony firmy Totalbet zakłady bukmacherskie? Gracz musi brać pod uwagę fakt, że obstawiając zakłady sportowe za pomocą takiego konta, użytkownik nie ma możliwości wypłacania swoich środków z pierwszego depozytu. Chcąc uzyskać dostęp do takiej funkcji gracz zobowiązany jest do przejścia na konto stałe. Kolejną ważną informacją jest limit stawki, za pomocą której gracz może obstawiać wydarzenia. Kwota ta wynosi 5000 złotych i jest to próg maksymalny. W przypadku konta tymczasowego dostępny jest total bonus( jest to Totalbet bonus powitalny o wartości 100% od pierwszej wpłaty do kwoty aż 500 złotych), jednak gracze nie może skorzystać z 20 PLN freebet, ponieważ jest to opcja dostępna dopiero na koncie zweryfikowanym przez zakłady bukmacherskie Totalbet.

Totalbet aplikacja mobilna

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość osób preferuje korzystanie z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Ze względu na to coraz więcej bukmacherów decyduje się na rozwój w tym kierunku, oferując graczom również i aplikację mobilną. W świecie bukmacherki posiadanie aplikacji to absolutny standard, ponieważ jest to kolejny kanał, przez który mogą dotrzeć do graczy, a także ułatwić im obstawianie z poziomu telefonu. Jeśli chodzi o tego buka, posiada on naprawdę funkcjonalną i dobrze dopracowaną apkę. Działa on właściwie tak samo jak witryna internetowa, daje pełny dostęp do konta gracza i można ją zainstalować właściwie na każdym urządzeniu mobilnym, ponieważ jest kompatybilna z systemem Android oraz iOS. TOTALbet aplikacja mobilna również nie jest wymagająca do zainstalowania, ponieważ w zaledwie kilka sekund można ją pobrać na dowolne urządzenie.

Totalbet bonusy przygotował również dla użytkowników, którzy na co dzień korzystają z urządzeń mobilnych. Ich strona internetowa to nie jedyne miejsce, gdzie umożliwiają zawierania zakładów wzajemnych na wydarzenia sportowe. Legalny bukmacher oferuje swoim klientom także zupełnie darmową aplikację mobilną przeznaczoną zarówno na telefony komórkowe, jak i wszelkiego rodzaju tablety. Aplikacja mobilna z kodem promocyjnym jest całkowicie bezpłatna i funkcjonuje nie tylko na systemie operacyjnym Android, ale także i na systemie iOS. Totalbet aplikacja mobilna zaprojektowana została z myślą o graczach, którzy przy obstawianiu wyników spotkań używają przede wszystkim smartfonów lub tabletów. Korzystając z funkcjonalności aplikacji mobilnej gracz może skorzystać z bonusu Totalbet.

W przypadku Totalbet aplikacja zawiera ofertę wyposażoną we wszystkie zakłady bukmacherskie, które znaleźć można na stronie internetowej. Rozpoczynają korzystanie z aplikacji warto skorzystać z kodu promocyjnego. Nowy użytkownik może odebrać bonus w każdej sytuacji. Z kodem promocyjnym gracz może obstawiać zarówno zakłady przedmeczowe, ale także zakłady online. Na stronie Totalbet zakłady bukmacherskie można zawierać zakłady na mnóstwo dyscyplin sportowych. Dzięki korzystaniu z aplikacji mobilnej gracz nie ma potrzeby uruchamiania swojego komputera. To oznacza że kupony solo lub ako za pomocą aplikacji można stawiać szybko i w każdym miejscu na świecie. W aplikacji Totalbet bonus powitalny jest również obsługiwany. Wystarczy przy zakładaniu konta podać odpowiedni kod rejestracyjny, aby móc skorzystać z tej opcji.

Co ciekawe, bukmacher ten jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Posiada on swoje profile na największych platformach na świecie typu Facebook, Twitter oraz Instagram. Jest to dobra opcja dla wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z wiadomościami ze świata sportu oraz najnowszymi propozycjami i bonusami od tego operatora, które pojawiają się dosyć regularnie. Jest to ciekawa opcja dla graczy (i nie tylko), którzy chcą pozostać poinformowani o nowinkach bukmacherskich.

Funkcjonalności aplikacji oraz kod bonusowy Totalbet

Należy pamiętać, że oprócz korzyści jakie daje bonus Totalbet, aplikacja posiada mnóstwo innych przydatnych funkcji. Przykładowo możemy dokonać naszej pierwszej wpłaty lub wypłaty za jej pośrednictwem. Nie zostanie doliczona do tego żadna prowizja, a sama apka obsługuje wszystkie apki i poprzez wiele zróżnicowanych systemów płatności. Każdy gracz posiada możliwość ustawienia specjalnych powiadomień, które będą dotyczyć obstawianych przez nich zdarzeń sportowych. Korzystając z Totalbet możesz jako gracz użyć funkcji „Match tracker”. Oprócz bonusu Totalbet umożliwia ona stałe śledzenie aktualnych wydarzeń boiskowych na żywo i możliwość reakcji na wszystko za pomocą zakładów live. Dodatkową zaletą, która przemawia za tą funkcjonalnością są niesamowicie rozbudowane statystyki. Z pewnością dla graczy będą one pomocnym źródłem wiedzy, które będą mogli wykorzystać przy graniu z kodem promocyjnym.

m.totalbet

Oferta na zakłady bukmacherskie

Na stronie bukmachera znajdziemy czytelny podział na sport, live, e-sport oraz sporty wirtualne. Dzięki temu można bez problemu odnaleźć się na stronie i wybrać interesującą nas kategorię. Zakładka sport jest ciekawie skonstruowana, ponieważ bukmacher sam podpowiada, co może nas zainteresować w sekcji z tzw. „szybkimi linkami” oraz z polecanymi wydarzeniami z różnych dyscyplin. Po lewej stronie znajduje się pasek z około 40 dyscyplinami, zaczynając od najpopularniejszej piłki nożnej, aż po squash. Po kliknięciu na dyscyplinę, rozwinie się lista z podkategoriami, z których można wybrać interesującą nas ligę np. Liga Mistrzów lub odbywające się wydarzenia. Dzięki temu bardzo łatwo poruszać się po stronie. Dostępna jest również opcja szybki kupon, która pozwala na wyszukanie spotkań, które mieszczą się w podanym przez nas zakresie. Ciekawe jest również umieszczenie specjalnego widgetu w dolnym rogu strony, który daje szybki dostęp do kuponów obstawionych przez użytkownika.

Zakładka LIVE również jest bardzo czytelna. Bez problemu można się zorientować w ofercie i obserwować przebieg zdarzeń na żywo. Niestety, jak do tej pory nie można jeszcze liczyć na transmisje live, jednak być może w przyszłości pojawi się również i taka opcja. W serwisie dostępne są również sporty wirtualne dla osób, które chcą obstawiać szybkie rozgrywki np. mecze piłki nożnej w różnych ligach. Co więcej, na rozgrywki wirtualne również dostępny jest bonus. Również i zakładka e-sport prezentuje się ciekawie. Fani gier komputerowych mogą obstawiać wydarzenia w różnych ligach, a do wyboru mają ich kilkanaście. Co ciekawe, bukmacher posiada również swoich ambasadorów e-sportów. Są to Jakub Kubiak inaczej znany jako „Kubik” oraz Maciej Żuchowski z pseudonimem „Morgen”. Ci dwaj panowie to profesjonalni gracze oraz komentatorzy CS:GO, nic więc dziwnego, że operator wyciągną do nich rękę i poprosił o zostanie ambasadorami ich marki.

Czym są wirtualne sporty? – Totalbet kod promocyjny

Sporty wirtualne to nic innego jak symulacja komputerowa sportowych wydarzeń. Rezultat zależny jest od przypadku losowego, który może przypominać grę na tak zwanych jednorękich bandytach. Tego typu rozgrywki odbywają się w symulacji komputerowej pomiędzy wirtualnymi drużynami oraz zawodnikami. Warto podkreślić, że przy tej rozgrywce również można skorzystać w funkcji total bonus. Rozgrywka wirtualna zazwyczaj zaprezentowana jest za pomocą komputerowych animacji. O końcowym rozstrzygnięciu rywalizacji wirtualnych zespołów decyduje przede wszystkim algorytm. Nie istnieje więc możliwość, aby człowiek ingerował w wyniki rozgrywek sportów wirtualnych. Wykorzystując bonus powitalny Totalbet warto pamiętać, by nie mylić wirtualnych sportów z e-sportem, gdzie zawodnicy rywalizują na podstawie swoich umiejętności na arenach gier komputerowych.

Zalety sportów wirtualnych

Stosując kod bonusowy Totalbet warto pamiętać o zaletach, jakie niosą ze sobą wirtualne sporty. Do głównych zalet sportów wirtualnych jakie Totalbet przygotował należy przede wszystkim ich niesamowite tempo. W trakcie jednej doby gracz jest w stanie skorzystać z kodu promocyjnego i obejrzeć do nawet kilkuset rozgrywek. Już na początek rozgrywki użytkownik może otrzymać bonus co z pewnością zachęci do wypróbowania oferty Totalbet PL. Zapoznanie się z zasadami funkcjonowania wirtualnych zakładów bukmacherskich trwa o wiele mniej czasu, niż ma to miejsce w przypadku zawierania zakładów na spotkania prawdziwych drużyn takich dyscyplin jak piłka nożna, siatkówką czy hokej na lodzie.

Legalny polski bukmacher Totalbet kod promocyjny przyznaje wszystkim użytkownikom wirtualnych sportów. Warto zwrócić uwagę na kursy obowiązujące na virtualach, ponieważ są one bardzo atrakcyjne. Stawiając bezpieczny zakład z pewnością ciężko będzie trafić na zdarzenia z kursem minimalnym zbliżonym do 1.10. Zazwyczaj rozpoczynają się one od wartości 1.20 do 1.30. Większość jednak to takie, których min kurs oscyluje w okolicach 2.00. Stawiając kupony ako na zdarzenia wirtualne gracz może mieć absolutną pewność, że wygrana z pierwszego depozytu błyskawicznie pojawi się na jego koncie.

Bonus Totalbet i wady sportów wirtualnych

Bez dwóch zdań, decydując się na obstawianie wirtualnych rozgrywek oprócz atrakcji jakim jest kod bonusowy, decydujemy się także na niebywałe ryzyko. W przypadku tego typu rozgrywek nie możemy liczyć na zawieranie zakładów bukmacherskich wedle klasycznych metod. Gracz nie może więc polegać na znajomości zespołu, ani kojarzeniu obecnej formy poszczególnych zawodników. Rozgrywki te, które działają dzięki zezwoleniu Ministra Finansów uzależnione są przede wszystkim o działania wcześniej przygotowanego przez Totalbet PL algorytmu. Niemożliwe dla gracza jest jego przechytrzenie co akurat jest tutaj zaletą, ale jednocześnie niezwykle ciężko jest zrozumieć zapisane w nim związki występowań zdarzeń. Bukmacher Totalbet promocje dla graczy virtuali dostarcza na bieżąco.

Jak grać virtuale? – kod promocyjny Totalbet

U bukmachera Totalbet kod promocyjny wykorzystywany jest przez gracz niezwykle często. Przy okazji wirtualnych sportów warto pochylić się nad tym, jak właściwie powinno się grać aby liczyć na minimalny zysk. Otóż przede wszystkim należy korzystać z usług, jakie oferują legalni bukmacherzy, posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów. Zacznijmy jednak od samego początku. Najprostszą drogę będzie szybkie zapoznanie się z ofertą wirtualnych rozgrywek, a następnie stworzenie kuponu ako z kursem, który nas satysfakcjonuje. Gracz nie patrzy więc na żadne statystyki, tylko puszcza kupon i jest zmuszony poczekać kilka minut na rezultat. Następstwem tego jest porażka lub wygrana z bonusu, więc można odnieść wrażenie, że jest to podobne do gry na jednorękim bandycie w lokalach znanych powszechnie jako kasyna.

Chcąc się zaangażować bardziej zakłady wirtualne na polskim rynku, gracz musi pamiętać, że wymagać to będzie poświęcanie ogromnej ilości czasu. Oprócz tego istotnym czynnikiem będzie też zastosowanie logicznego myślenia podczas korzystania z bonusu Totalbet. Decydując się na typowanie wirtualnych sportów z sensem warto poświęcić czas na grubsze zastanowienie. Stosując w Totalbet kod bonusowy gracz nie może uledz wpływowi odmieżanego przez zegar czasu i obstawiać pierwszego lepszego meczu. Zanim gracz zdecyduje się odebrać bonus i obstawić, Totalbet zakłady bukmacherskie udostępni listę spotkań, do których dołączone zostaną wszystkie niezbędne statystyki. W pewnien sposób mogą one pomóc graczowi w sensownym obstawianiu przy użyciu kodu promocyjnego od bukmachera Totalbet.

Przygotowanie do gry virutali – kod bonusowy Totalbet

Przed rozpoczęciem regularnego obstawiania wirtualnych rozgrywek na start Totalbet poleca, aby wypróbować tego w domowym zaciszu. Pozwoli to zapoznać się użytkownikowi z mechanizmem działania. Na stronie Totalbet możesz pobrać sobie wszystkie zakłady oraz opcję do typowania, a następnie zapisać sobie swoje pomysły na wyniki na kartce lub w jakimś pliku na komputerze. Kolejnym krokiem będzie poczekanie kilku minut na rezultat obstawionych za pomocą kodu promocyjnego spotkań. Cały proces warto powtórzyć od kilku do nawet kilkunastu razy, aż zauważymy, że stawiane zakłady przynosić będą przynajmniej w teorii jakiś zysk. W sytuacji gdy gracz poczuje się pewniej i zrozumie o co chodzi w tego typu rozgrywkach, wówczas może spróbować obstawić kilka zakładów virtuali za prawdziwe pieniądze.

Totalbet freebet w sportach wirtualnych

W lutym zeszłego roku bukmacher Totalbet zdecydował się na wprowadzenie do swojej regularnej oferty tak zwanych Wirtualnych Sportów. Jeśli chodzi o innowacje ich opcji zdecydowaną nowością w naszym kraju są wyścigi w formie wideo, a nie standardowej komputerowej animacji. Jest to jedna z dwóch nowych opcji, jakie bukmacher Totalbet ogłosił w tamtym okresie roku. Pod koniec stycznia zeszłego roku pojawiła się także opcja Pay Express, która umożliwia wypłatę środków z pierwszego depozytu w trakcie kilku minut od rozpoczęcia zlecenia. Obecnie w zakładce wirtualnych zakładów bukmacherskich bukmachera Totalbet gracz może znaleźć między innymi, ofertę związaną z wyścigami psów oraz motocykli, a także uwielbianą przez wszystkich piłkę nożną.

Piłka nożna może być obstawiana również z kodem rejestracyjnym. W przypadku virtuali Totalbet PL została ona podzielona na sześć osobnych rozgrywek. Mamy do czynienia między innymi z ligą włoską, hiszpańską, a także chińską. Wielu graczy uważa za wadę fakt, że brak w ofercie naszej rodzimej Ekstraklasy. Tak zwane Virtual Sports bukmacher Totalbet otrzymuje od firmy specjalizującej się w tym czyli Golden Race. To pozwoliło bukmacherowi uzyskać miano pierwszego w branży, który wprowadził formę realistycznych materiałów z rywalizacji wyścigów motocykli czy psów, a nie z zaprojektowanych aren przez grafików komputerowych. Korzystając z zakładki virutali można posługiwać się specjalnym kodem promocyjnym. Stosując kod promocyjny bonus przyznawany jest od razu na konto gracza.

TOTALbet bonus, czyli kilka słów o ofercie promocyjnej

Na nowych graczy, którzy zdecydowali się na rejestrację czeka bonus powitalny. Po pierwsze za samą rejestrację możemy dostać środki na start. Oznacza to, że otrzymujemy TOTALbet freebet, który upoważnia nas do obstawienia pierwszego kuponu całkowicie za darmo. Niestety tego typu akcje pojawiają się sezonowo, więc nie zawsze ten typ bonusu jest dostępny. Czasami pojawia się jednak kod promocyjny TOTALbet, dzięki któremu można otrzymać darmowy zakład. Dodatkowo za pierwszy depozyt nowi gracze mogą otrzymać bonus 100% do 500 PLN. Aby aktywować taki bonus trzeba dokonać obrotu całym depozytem i zagrać minimum 2 nieidentyczne kupony, a każdy o kursie minimalnym 2.0. Jest to bardzo konkurencyjna oferta bonusu powitalnego, która zdziwiła nowych graczy, ponieważ ten nowy bukmacher już od początku proponuje podobne bonusy, co bukmacherzy, którzy są na rynku już kilka lat. Oczywiście zanim przystąpi się do jakiejkolwiek promocji, warto zapoznać się z regulaminami, ponieważ to tam są dokładnie opisane zasady.

Bonus powitalny na start Totalbet

Totalbet bonus powitalny jest to funkcja, która posiadają niemal wszyscy legalni bukmacherzy na polskim rynku. W przypadku firmy Totalbet użytkownik może odebrać bonus w wysokości 100% do maksymalnej kwoty 5000 złotych. Aby otrzymać bonus powitalny w zakładce Totalbet rejestracja należy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu. Kolejnym krokiem będzie dokonanie wpłaty do naszego pierwszego depozytu w wysokości przynajmniej 10 złotych. Potem pozostaje się już tylko cieszyć z korzyści jakie daje bonus powitalny Totalbet. Twoja wpłata zostanie dzięki temu podwyższona dwukrotnie. Przy 100 od wpłaty na koncie gracza pojawi się zdwojona wartość, czyli 200 złotych. Chcąc uzyskać maksymalny bonus powitalny gracz może wpłacić 2500 złotych, a wówczas otrzyma 5000 złotych. Podobnie działa również dobrze znany użytkownikom kod rejestracyjnym. Ten temat poruszymy jednak nieco później.

Freebet Totalbet bonus bez depozytu dla gracza

Total bonus bez depozytu, znany również jako po prostu Totalbet Freebet, jest wyjątkowym gatunkiem bonusu. Jego przeznaczeniem jest opcja obstawienia zakładów bukmacherskich, którego to koszty pokryje bukmacher Totalbet. Dzięki temu gracz nie musi wpłacać żadnych pieniędzy i uzupełniać tym samym depozytu. Ta opcja bardzo wyraźnie różni się od dużo bardziej popularnego u bukmachera Totalbet zakładu bez ryzyka. W tym przypadku aby taki zakład zawrzeć, należy dokonać wpłaty środków w walucie PLN freebet na konto. Uniknięcie ryzyka w tej sytuacji polega na tym, że w momencie porażki Totalbet Freebet zwróci nam wkład włożony w obstawienie. W przypadku trafienia kuponu, którego min kurs wynosi 4.00, gracz może odebrać nagrodę w wysokości 80 złotych, jednak należy wziąć pod uwagę odjęcie podatku. Jest to swego rodzaju darmowy zakład. Każdy taki kod jest zgodny z ustawą hazardową podpisaną przez Ministra Finansów.

Wykorzystaj kod rejestracyjny aby otrzymać bonus

Przygotowany przez Totalbet bonus na start pozwala użytkownikowi na zawieranie zakładów wzajemnych bez wpłaty jakiejkolwiek gotówki. Bukmacher Totalbet udostępnia dla gracza nie tylko kod bonusowy ale również całkowicie darmową kwotę, którą użytkownik może wykorzystać do typowania wybranych zdarzeń sportowych. Podobną funkcjonalność mają na swoich serwisach LVBET, STS, a także Fortuna oraz forBET. Nikogo więc nie dziwi fakt, że darmowy zakład budzi, aż tak wielkie zainteresowanie użytkowników stosujących kod rejestracyjny. Najbardziej popularny staje się kod bonusowy wśród nowych graczy, którzy dopiero zakładają konto do zawierania zakładów online. Zakłady bukmacherskie Totalbet zdecydowały się wykorzystać ogromne zainteresowanie, oferując dla graczy kod rejestracyjny, dzięki któremu można otrzymać 20 PLN Freebet.

Tlusty reload Totalbet 2 1024x186
Bonus 300 zł na Tłusty Czwartek od Totalbet

Czym jest bezpieczny zakład oraz jak otrzymać bonus?

Wielu użytkowników mających styczność z obstawianiem zakładów bukmacherskich zna ból, który powoduje jedno zdarzenie psujące całą taśmę. Zakłady bukmacherskie Totalbet wychodzą na przeciw temu problemowi, gwarantując im uniknięcie tego typu rozczarowań. W momencie gdy jedno spotkanie zostanie nietrafione, bukmacher Totalbet odda Ci pieniądze. Aby odebrać bonus tego typu należy spełnić odpowiednie warunki dotyczące tej promocji. Tego typu darmowy zakład aktywowany zostaje automatycznie, gdy tylko spełnione zostaną trzy ustalone przez bukmachera Totalbet warunki. Po pierwsza minimalna stawka na takim kuponie powinna wynosić 10 złotych, a liczba zdarzeń zaczynać się od 10 spotkań. Co więcej min kurs pojedynczego spotkania musi wynosić przynajmniej 1.20. Jeśli w takim kuponie wystąpi jeden błąd, czyli trafione zostanie przykładowo 9 zdarzeń z dziesięciu, wówczas gracz otrzyma na swoje konto równowartość postawionej stawki. Wysokość tego typu bonusu nie podlega negocjacji.

Totalbet kod promocji dla nowych graczy

Jeśli gracz chce odebrać bonus Totalbet freebet powinien skorzystać opcji jaką daje kod bonusowy wpisany w formularzu pod czas rejestracji. Aby być pewnym, że otrzymamy środki należy przeprowadzić kompletną weryfikacją naszego profilu u bukmachera. W gruncie rzeczy polega to na tym, że należy wysłać zdjęcia dokumentu, który potwierdzi wiek oraz naszą tożsamość, a także uzupełnić wszystkie dane kontaktowe oraz te dotyczące numeru konta bankowego. Każdy kod bonusowy oraz każdy darmowy zakład jest oferowany zgodnie z zaleceniami urzędu Ministerstwa Finansów. Gdy już wykonane zostaną przez użytkownika te dwa kroki, wówczas gracz może rozpocząć realizowanie swoich typów bukmacherskich. W przypadku promocji jaką ma bukmacher Totalbet freebet, istnieje możliwość zawarcia dwóch różnych kuponów, których stawka wynosić będzie dziesięć złotych. Przy wybraniu odpowiednio wysokich kursów ogólnych, istnieje szansa że wykorzystując kod promocyjny bonus będzie okazały. Jeśli gracz jest zainteresowany grą u bukmachera Totalbet kod bonusowy jest właśnie dla niego.

TOTALbet kod promocyjny u bukmachera

Od czasu do czasu pojawiają się kody promocyjne, które pozwalają nowym graczom na otrzymanie dodatkowego bonusu podczas rejestracji. Ostatnio pojawił się właśnie taki kod promocyjny TOTALbet, dzięki któremu nowi gracze mają możliwość aktywacji specjalnego bonusu bez depozytu (freebet) w postaci 15 PLN oraz bonus od wpłaty. Wystarczy wpisać kod w formularzu rejestracyjnym i wykorzystać ten TOTALbet kod promocyjny w serwisie tego bukmachera. Dzięki takiemu darmowemu zakładowi nowi gracze otrzymują możliwość przetestowania portalu, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka. Środki na start są wystarczające, żeby móc obstawić zarówno ofertę live, jak i zakłady pre-match. Jeśli gracz zdecyduje się na dokonanie pierwszego depozytu, może również skorzystać z promocji 100% do 500 złotych.

Kolejnym bonusem wartym uwagi jest TOTAL BOOST. Jest to promocja tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. W serwisie jest możliwość obstawienia zdarzenia, a następnie podniesienie jego kursu. Dzięki temu gracze otrzymują możliwość zagrania o większą wygraną. W TOTALbet bonus jest również przyznawany we wszystkich kuponach AKO powyżej 5 zdarzeń. Typerzy mogą zyskać dodatkowe 30%! Im więcej zdarzeń, tym wyższy bonus, czyli przy 5 zdarzeniach bonus wyniesie 5%, natomiast przy + 10 wydarzeniach, to aż 30%. Wystarczy postawić tylko kupon AKO z kursem minimalnym 1.2 i odebrać bonus. Aby dowiedzieć się więcej o promocjach u tego bukmachera, warto zajrzeć do regulaminu, w którym są dokładnie wyjaśnione zasady.

Częścią oferty promocyjnej jest również Bezpieczny Zakład. Ten typ bonusu jest skierowany do graczy, którzy preferują kupony kombi. Jest to specjalna opcja przyznawana do każdego kuponu spełniającego 3 warunki: na kuponie musi być minimalnie 10 zdarzeń o minimalnej stawce 10 PLN oraz minimalnym kursie pojedynczego wydarzenia 1.2. W przypadku, kiedy nastąpi sytuacja, że na kuponie będzie 9/10 trafionych zdarzeń, wygrana będzie równa stawce. Ta promocja obejmuje tylko i wyłącznie kupony zawierane z salda głównego.

Bukmacher również organizuje okresowe loterie promocyjne. Obecnie trwa tzw. „Kasomania 2.0”. Za zagrane zakłady o odpowiedniej wartości są przyznawane szanse loteryjne. Główna nagroda w losowaniu to Mercedes CLA lub nagrody pieniężne. Jest to ciekawa opcja zachęcenia graczy do regularnego typowania. Przypominamy jednak, że podczas zawierania zakładów graczom powinna przyświecać idea „Graj odpowiedzialnie” propagowana przez wielu bukmacherów. Każdy postawiony kupon powinien być przemyślany, tak aby zminimalizować straty, a zmaksymalizować zyski.

Opcja cashout

TOTALbet przygotował również ofertę dla osób, które lubią korzystać z opcji cashout. Na czym to polega? Cashout to połączenie zakładów pre-match oraz zakładów live. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wycofać swój zakład, jeśli mecz nie idzie po Twojej myśli i chcesz otrzymać tylko częściową wygraną. Powiedzmy, że obstawiłeś, że drużyna X wygra, jednak nagle zaczyna prowadzić drużyna Y i nie jesteś pewny, czy rzeczywiście Twój kupon wejdzie. Tutaj pomocna okazuje się właśnie opcja cashout. Bukmacher pozwoli Ci na wycofanie całej lub części stawki, którą obstawiłeś. Cashout jest najbardziej przydatny przy kuponach AKO, gdzie przez jeden zakład, który nie wejdzie możesz stracić całą wygraną. Decydując się na wcześniejsze zamknięcie zakładu możesz zainkasować część wygranej. W TOTALbecie warto sprawdzić, czy przysługuje Ci taka opcja, ponieważ nie przy każdym zakładzie istnieje taka możliwość. Niestety kuponom zagranym z salda bonusowego nie przysługuje opcja cashout.

Czy legalny bukmacher TOTALbet jest rzeczywiście #TOTALNIEnajlepszy?

Na stronie bukmachera można również znaleźć zakładkę o nazwie „Najwyższe Kursy”. Składa się ona głównie z tabelek, które na bieżąco pokazują porównanie kursów w TOTALbecie oraz u konkurencyjnych operatorów, takich jak STS, Fortuna lub też LV BET. Tabelki pokazują kursy na wybrane wydarzenia, więc porównanie kursów jest tylko wyrywkowe, jednak w większości przypadków, to właśnie TOTALbet jest liderem. Z jednej strony takie zestawienie udowadnia, że bardziej opłaca się obstawiać u tego bukmachera, ponieważ to u niego można znaleźć najkorzystniejsze kursy, jednak nie należy zapominać, że operator zamieścił w tabelkach tylko niektóre wydarzenia. Może się okazać, że na interesujące Cię wydarzenie, kurs będzie znacznie korzystniejszy u innego legalnego bukmachera. Dlatego należy uważnie śledzić kursy u różnych operatorów.

Obsługa klienta u bukmachera TOTALbet

Jednym z najważniejszych czynników, które są wyznacznikiem tego, czy bukmacher jest godny zaufania, jest sprawnie działająca obsługa klienta. Tutaj TOTALbet staną na wysokości zadania. Wielu graczy chwali tego bukmachera za rozbudowanie serwisu w stronę udzielenia jak największej pomocy ich klientom. W zakładce Pomoc można znaleźć poradniki, które wyjaśniają jak zacząć obstawianie zakładów bukmacherskich, dobrze rozpisane vademecum gracza, a także formularz FAQ, w którym można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli jednak klient chce się skontaktować z operatorem, może to zrobić na 4 sposoby: mailowo, telefonicznie, poprzez formularz oraz przez chat online. To właśnie ten ostatni zasługuje na szczególną pochwałę, ponieważ na samej górze wyświetla się lista konsultantów, którzy są aktualnie dostępni, a klient sam może zdecydować, z którym z nich chce rozmawiać. Co ciekawe, na połączenie czeka się w granicach 2 minut, a w międzyczasie można zagrać w mini-grę! Takich rozwiązań nie zaproponował jeszcze żaden bukmacher na polskim rynku. Dzięki temu, że operator oferuje szeroki kanał kontaktowy, każdy klient powinien być zadowolony z obsługi klienta.

Wpłaty i wypłaty

Mocną stroną operatora jest jest również rozwinięty system płatności. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości dokonania depozytu oraz wypłaty środków, klient może być pewny, że znajdzie opcję najwygodniejszą dla siebie. Możemy wybrać tradycyjny lub szybki przelew bankowy, płatność poprzez BLIK, kartę płatniczą lub też PayU oraz DotPay. Taki stan rzeczy niezmiernie cieszy graczy, którzy nie muszą się martwić, jak wpłacić lub wypłacić środki. Co ważne, jest to legalny bukmacher, więc bez obaw można dokonywać płatności. Warto oczywiście powiedzieć nieco więcej o legalnych i nielegalnych podmiotach, aby rozwiać wszelkie wątpliwości!

Nowa ustawa hazardowa Ministerstwa Finansów

Ciężko nie zgodzić się ze zdaniem, że przeprowadzona nowelizacja ustawy hazardowej z 2009 roku budziła na polskim rynku niesłychanie mieszane odczucia. Pomimo wszelkich wątpliwości z dniem 1 lipca 2017 zaczęły obowiązywać wszystkie jej postanowienia. Od tego momentu na miano legalnego bukmachera zasługiwały tylko te podmioty, które od Ministra finansów uzyskały pozwolenie na prowadzenie i urządzanie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Dotyczy to zarówno punktów stacjonarnych, jak i tych zawieranych za pomocą sieci Internet. Na terytorium polski zakłady oferowany przez operatorów internetowych, którzy nie uzyskali zezwolenia ze strony Ministerstwa Finansów są zobowiązani do zakończenia swojej działalności.

Totalbet bonus powitalny może oferować przede wszystkim dlatego, że uzyskała specjalne zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie, a także regularne prowadzenie firmy zajmującej się zakładami bukmacherskimi przez Internet. Swoje pozwolenie firma otrzymała 22 marca 2018 roku. Siedziba organizacji znajduje się w Warszawie.

Rola bukmachera przy odpowiedzialnej grze

Wszyscy bukmacherzy posiadający miano legalnych zobowiązani są do przestrzegania zasad polityki, która dotyczy odpowiedzialnej gry. Tym samym oprócz tłumaczenia czym jest kod rejestracyjny, firma powinna uświadamiać swoich użytkowników jakie mogą być skutki przekroczenia bariery odpowiedzialnej i bezpiecznej gry. Emocje towarzyszące obstawianiu oraz total bonus mogą prowadzić gracza do zachowań często nieprzemyślanych, a przede wszystkim spowodowanych trwałym uzależnieniem. Wszystkie legalne firmy bukmacherskie zdają sobie sprawę z zagrożenia, które może nastąpić, dlatego też podejmują odpowiednie kroki zapobiegawcze. Wszystkie działania zgodne są z zaleceniami Ministra Finansów.

Aby uniknąć nałogu hazardowego graj odpowiedzialnie

Każdy legalny bukmacher na polskim rynku, stara się jak najbardziej zapewnić swoim użytkownikom bezpieczną rozgrywkę. Nie będzie to miało jednak żadnego przełożenia na rzeczywistość, jeśli angażować będzie się tylko jedna strona. Trzeba pamiętać, że to przede wszystkim od użytkowników zależy czy zawieranie przez nich zakładów bukmacherskich będzie dokładnie tym czym powinno, czyli przyjemną oraz co najważniejsze bezpieczną rozrywką. Zakłady bukmacherskie to nie tylko kolejny wykorzystany total bonus czy kod bonusowy Totalbet. Tutaj liczy się też coś więcej i każdy gracz powinien mieć na uwadze fakt, że sam też musi o siebie zadbać. Stanie się tak, jeśli każdy użytkownik zda sobie sprawę, że powinien przestrzegać pewnych zasad. Pozwolą mu one na uniknięcie problemów związanych z przesadnym oddaniem się przyjemności obstawiania meczów.

Zanim zdecydujesz się wykorzystać kod promocyjny Totalbet pamiętaj, że nie może nastąpić sytuacja kiedy traktujesz grę jak kolejny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki, a tym bardziej nie należy wmawiać sobie, że jest to rodzaj pracy. Może to doprowadzić do katastrofalnych skutków w życiu gracza, które później ciężko będzie odkręcić. Kolejną rzeczą, o której trzeba pamiętać jest to żeby nie pozwolić sobie na pożyczanie pieniędzy od bliskich osób, aby móc postawić kolejne zakłady. Jeśli gracz wypracuje sobie taki nawyk łatwo mu będzie unikać nałogowych zachowań.

screenshot totalbet.pl 2019 05 04 10 22 04 808

Istotnym tematem będzie także odpowiednie podejście do zawierania zakładów bukmacherskich, ponieważ powinny one być traktowane przede wszystkim jak rozrywka. Wykorzystując total bonus towarzyszyć nam mogą niezwykle skrajne emocje. Każdy gracz musi rozwinąć w sobie umiejętność odpowiedniego panowania nad nimi. W przeciwnym razie zalecane jest skorzystanie z pomocy odpowiedniego ośrodka pomocy. Na stronie, która posiada bukmacher Totalbet znajduje się zakłada dedykowana kontaktowi z tego typu placówkami. Korzystając z ich porad możesz upewnić się, czy w Twoim przypadku zakłady bukmacherskie są stawiana odpowiedzialnie.

bukmacherzy online bukmacherka 2020 betclic betclic kod bonusowy 1xBet forbet bonus forbet kod bonusowy efortuna kod bonusowy fortuna kod bonusowy fortuna bonus freebet bez depozytu 2020 unibet bukmacher 2020 unibet totolotek bonus totolotek kod bonusowy promocje bukmacherów

Podsumowanie

Bukmacher TOTALbet jest stosunkowo nowy na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju. Jednak mimo tego, że działa od niecałego roku, zdążył się znacząco rozwinąć. Oferta tego operatora w niczym nie dostaje od liderów, a niektóre opcje oferowane przez tego buka wyznaczają nowe trendy w bukmacherce. Warto obserwować rozwój tej firmy, ponieważ może nas niejednokrotnie zaskoczyć. Przypominamy, że zakłady sportowe możne obstawiać tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów.