Superbet opinie i recenzja 2021

1 marca 2021

Zakłady bukmacherskie Superbet recenzja dla graczy

Użytkownik zastanawiający się nad rozpoczęciem przygody z typowaniem zakładów wzajemnych, chciałby wcześniej dokładnie móc przyjrzeć się wszystkim ofertom firm bukmacherskich na polskim rynku. Często nowych graczy nurtują pytania typu czy w przypadku danego bukmachera możliwa jest opcja postawienia kuponu na dany zakłady w punktach stacjonarnych lub czy istnieje możliwość obstawiania zakładów online. Oprócz tego istnieje jeszcze wiele aspektów, na które użytkownicy zwracają uwagę zanim zdecydują, który legalny bukmacher będzie dla nich odpowiedni. W tym tekście postanowimy przybliżyć Państwu działalność, którą od jakiegoś czasu na terenie naszego kraju prowadzi rumuński bukmacher, czyli Superbet zakłady bukmacherskie sp. Dowiedzmy się w takim razie więcej o samym bukmacherze oraz ofercie jaką posiada dla swoich klientów. Są oni bowiem bardzo ciekawym operatorem na rynku.

Na początku 2018 roku na rynku pojawił się nowy gracz, jeśli chodzi o branżę zakładów bukmacherskich w Polsce. Firma Superbet, bo o niej mowa powstała w 2009 roku Rumunii. Od wielu lat radzi tam sobie z powodzeniem, dlatego też nie dziwi ich chęć podbicia rynków zagranicznych. Postawili na polski rynek i trzeba przyznać, że na wielu użytkownikach zrobili niezwykle dobre wrażenie. Ich działalność na początku opierała się głównie na punktach stacjonarnych, jednak w miarę upływu czasu uzyskali też zezwolenie na urządzanie zakładów online, co jest aktualnie bardzo ważne i ciężko sobie wyobrazić dobrego bukmachera bez tej funkcjonalności.

W październiku 2019 roku bukmacher Superbet otrzymał wymagane zezwolenie od Ministerstwa Finansów, które umożliwia im prowadzenie, a także urządzanie zakładów bukmacherskich w sieci Internet. Tym samym dołączył do grona kilkunastu podmiotów, które mogą pochwalić się podobnym zezwoleniem. Do użytku graczy została oddana strona internetowa, gdzie można przeglądać ofertę zakładów online, a o której więc opowiemy trochę niżej. Warto więc przyjrzeć się bliżej temu, jak wygląda przygotowana przez Super bet oferta. Postaramy się rozebrać ją na czynniki pierwsze, dzięki czemu użytkownik nie będzie miał problemu z podjęciem decyzji, czy jest to firma bukmacherska warta uwagi.

Strona internetowa zakładów bukmacherskich Superbet

Nasza małą podróż z przedstawieniem oferty bukmachera Superbet rozpoczniemy od dokładnego przeanalizowania strony internetowej. Na chwile obecną ciężko wyobrazić sobie prowadzenie jakiegokolwiek biznesu, jeśli nie będziemy stopniowo wyposażać się w najnowsze technologie dostępne na rynku. Tak między innymi wygląda sprawa ze stronami internetowymi. Dzisiaj już podczas samego procesu zakładania firmy, wskazane jest, aby mieć na uwadze stworzenie swojej witryny, która będzie informować potencjalnego klienta o usługach przez nas świadczonych. Może być to chociażby wizytówka, jednak bardzo ważne jest, by w taki sposób istnieć na rynku internetowym. Mnóstwo biznesów stawia głównie na handel online, dlatego też trzeba brać to mocno pod uwagę.

superbet 2

Nie inaczej przedstawia się sytuacja na rynku bukmacherskim. Chociaż tutaj trzeba przyznać, że witryna internetowa jest niezwykle potężnym narzędziem. Posiadanie jej w w przypadku legalnych bukmacherów jest niemal obowiązkiem, ponieważ zakłady bukmacherskie online nie mogą być prowadzone, jeśli firma nie wyposaży się pełną funkcjonalności witrynę internetową. Całe szczęście Zakłady bukmacherskie Superbet zadbały o swoich klientów i przygotowała dla nich stronę, gdzie swobodnie i bez żadnych kłopotów będą mogli obstawiać zakłady online. Sam portal wygląda bardzo estetycznie i jest przyjemny dla oka. Zachowanie wszystkiego w kolorach loga firmy było bez wątpienia świetnym pomysłem. Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu, co użytkownik znajdzie na stronie, którą przygotowała firma Superbet.

Co znajduje się na stronie internetowej bukmachera Superbet?

Pierwsze co rzuca się w oczy to centrum strony, w której znajdują się dwa spore kafelki, a pod nimi mniejsze zakładki. Jeden z kafelków jest odnośnikiem do podstrony, która informuje klienta o szczegółach dotyczących promek występujących w ramach oferty. Natomiast drugi przeniesie gracza na podstronę, gdzie będzie mógł poznać więcej informacji o tym, jak funkcjonuje aplikacja mobilna oraz jak ją pobrać. O tym wspomnimy trochę później. Pod kafelkami znajdują się cztery odnośniki, a jeden z nich dotyczy opcji cashout, która dostępna jest na stronie Superbet. Reszta to informację o obecnie dostępnych promkach. Po lewej stronie postawiono na klasyczne rozwiązanie, które spotykane jest również u konkurencyjnych legalnych bukmacherów.

Mowa to oczywiście o kolumnie, w której dostępne są wszystkie dyscypliny sportowe, jakie użytkownik może obstawiać w ramach oferty zakładów, przygotowanej przez firmę bukmacherską Superbet. Ciekawostką jest funkcja, która pozwala użytkownikowi dodać do listy ulubionych rozgrywki, które obstawia najczęściej. To bez wątpienia umożliwia szybszy dostęp graczowi do jego ulubionych lig oraz turniejów. Ponad kolumną znajduje się zakładka, która dotyczy zakładów specjalnych. Mowa to przede wszystkim o wydarzeniach politycznych lub kulturowych. Przykładowo użytkownik może sobie pozwolić na wytypowanie przyszłego zwycięzcy wyborów prezydenckich. Nad popularnymi specjalami znajduje się zakładka, która pozwala przenieść się do sportów wirtualnych.

Ponad tym wszystkim umieszczona została wyszukiwarka, dzięki której gracz szybko znajdzie poszukiwane przez siebie zakłady. To z pewnością ułatwia nawigację na witrynie. Po lewej stronie znajduje pole, w którym jeśli gracz puścił kupon w punkcie naziemnym może sprawdzić jego stan. Jedyne co musi zrobić to wpisać numer kuponu i po chwili pojawi się na ekranie kupon z rozstrzygnięciami, które do tej pory miały miejsce. Poniżej znajduje się standardowe okienko kuponu, w który pojawiają się wszystkie postawione przez gracza zakłady. Tam użytkownik może wybrać stawkę oraz system, jakim ma ochotę zagrać swoją taśmę. U góry natomiast znajduje się pasek menu, gdzie dostępne są zakładki przenoszące użytkownika na podstrony typu zakłady live, sporty wirtualne i wiele innych. Na temat strony internetowej Superbet opinie graczy są bardzo dobre.

Aplikacja mobilna zakładów bukmacherskich Superbet

Podążanie za trendami jest niesamowicie istotne w przypadku prowadzenia przedsiębiorstwa. Obecnie niemal każdy posiada urządzenie mobilne, a co za tym idzie może załatwić tak naprawdę każdą sprawę za jego pomocą. Dziś bez problemu można dokonywać płatności w sklepie używając smartfona, a także robić zakupy w sieci online. Każda większa firma wie, że aplikacja mobilna jest teraz niezbędnym narzędziem, aby zbierać nowych klientów oraz nakłonić obecnych do pozostania. Wiedzą o tym również legalni bukmacherzy, którzy dwoją się i troją, żeby chociaż odrobinę uatrakcyjnić swój produkt i być lepszym od konkurencji na polskim rynku. Dla stosunkowo nowego bukmachera, jakim jest firma Superbet zakłady bukmacherskie ważne było, aby jak najszybciej wprowadzić działającą apkę dla polskich graczy.

Czasy kiedy zakłady obstawiać można było na miejscu rozgrywanego zdarzenia lub wyłącznie w punktach stacjonarnych już dawno przeminęły. Obecnie niesamowicie ważna jest mobilność, dlatego też aplikacje mobilne zyskują coraz większą popularność. Nie da się ukryć, że niezwykle wygodne jest postawienie zakładu podczas siedzenie w tramwaju, czy oczekiwaniu w kolejce u lekarza. To bez wątpienia świetne urozmaicenie, a przede wszystkim oszczędność czasu. Gracz nie musi marnować dnia, aby jechać do punktu naziemnego i tam dodatkowo analizować spotkania zanim je postawi. W przypadku aplikacji mobilnej do zakładów wzajemnych, którą udostępnił bukmacher Superbet typowanie możliwe jest w każdym miejscu i o każdej porze.

Wygląd aplikacji mobilnej Superbet opinie klientów

Sprawdźmy więc, jak prezentuje się apka przygotowana przez Superbet zakłady bukmacherskie. Przede wszystkim należy wspomnieć o kolorystyce, która jest identyczna, jak w przypadku serwisu internetowego. Wygląda niezwykle estetycznie i jest bardzo przyjemna dla oka. Wszystko jest na swoim miejscu i widać, że wykonana w tej kwestii przez firmę Superbet praca nie poszła na marne. Kolejną istotną informacją dla użytkowników bez wątpienia będzie to, że w ramach aplikacji dostępne są wszystkie funkcjonalności, które normalnie można spotkać na witrynie internetowej, którą udostępnia legalny bukmacher Superbet. Szeroka oferta zakładów, zarówno tych na żywo, jak i przedmeczowych jest więc na wyciągnięcie ręki gracza. Typować je może w każdym wybranym przez siebie momencie.

Dodatkowo w ramach aplikacji mobilnej gracz uzyskuje również dostęp do szczegółowych statystyk. Bez dwóch zdań mogą one okazać się niezbędne podczas analizy spotkań i podejmowania decyzji o tym, które zdarzenia dodać do swojego kuponu. W ramach aplikacji dość nowego bukmachera na naszym rynku, znaleźć można przykładowo ligowe tabele, a także aktualne składy zespołów. Istnieje możliwość sprawdzenia statystyk konkretnych spotkań, jak na przykład ilość oddanych strzałów, czy liczba stałych fragmentów gry. Nie da się ukryć, że są to świetne funkcje, które przydadzą się podczas szybkiego typowania za pomocą urządzenia mobilnego. Kolejną funkcjonalnością, o której należy wspomnieć są spotkania na żywo.

W ramach aplikacji na urządzenia mobilne użytkownik może oglądać niektóre ze spotkań na żywo. Ciekawym rozwiązaniem jest przesunięcie miniaturki odtwarzacza do rogu ekranu, dzięki czemu można jednocześnie oglądać wydarzenie i sprawdzać dostępne na nie zakłady live. Oprócz tego dostępny jest również popularny ostatnimi czasy Match Tracker, który także pozwala śledzić przebieg aktualnie rozgrywanych spotkań. Odbywa się to za pomocą komentarza tekstowego oraz graficznej wizualizacji. To z pewnością ułatwia podejmowanie decyzji o postawieniu konkretnego zakładu live na dane zdarzenie. Podsumowując trzeba przyznać, że mobilna aplikacja od Superbet prezentuje się świetnie i ma wiele funkcji, co działa na ich korzyść przy okazji wyboru przez użytkownika swojego nowego bukmachera.

Jak zainstalować aplikację mobilną firmy Superbet?

W przypadku aplikacji firm z innych branży z pewnością nawet nie wspominalibyśmy o tym, jak skutecznie zainstalować aplikację mobilną. Zazwyczaj wystarczy wejść w sklep Google Play i znaleźć interesujący nas produkt, a reszta tak naprawdę zrobi się za nas sama. Inaczej na chwile obecną wygląda to, jeśli chodzi o aplikacje firm bukmacherskich. Firma Google nie zezwala na umieszczanie przez firmy ich aplikacji bukmacherskich w swoim sklepie. Z racji tego legalni bukmacherzy musieli znaleźć inną drogę, aby dostarczyć produkt swoim użytkownikom. Na szczęście proces ten wcale nie jest trudny, dlatego też przyjrzyjmy się temu, jak łatwo i szybko uzyskać dostęp do aplikacji Superbet.

Użytkownik, który chce pobrać na swój smartfon aplikacje od firmy Superbet, powinien na początku zmienić ustawienia swojego urządzenia. Chodzi tu o umożliwienie pobierania plików z nieznanych źródeł. Kiedy ta sztuka mu się uda, następnym krokiem będzie udanie się na stronę internetową firmy bukmacherskiej Superbet. Tam należy znaleźć zakładkę, która dotyczy aplikacji na urządzania mobilne. Po przejściu na te podstronę oczom gracza ukaże się przycisk, który pozwoli mu pobrać plik aplikacji dedykowanej na systemy operacyjne Android. Po zakończeniu pobierania wystarczy uruchomić plik instalacyjny, dzięki któremu apka pojawi się na urządzeniu klienta. Dobrym krokiem będzie również umieszczenie ikonki tej aplikacji na ekranie głównym. Klient uzyska dzięki temu jeszcze szybszy dostęp do swoich ulubionych zakładów.

O wiele łatwiej przebiega instalacja aplikacji w przypadku urządzeń, które pracują w oparciu o system operacyjny iOS. Tutaj wystarczy, że klient uda się do sklepu AppStore i odnajdzie aplikację Superbet. Następnie wystarczy wybrać przycisk zainstaluj i po chwili ikona aplikacji pojawi się na jego smartfonie. Być może wiele osób powie, że są to informacje oczywiste, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy tak płynnie porusza się w obsłudze mobilnych urządzeń. Dlatego taka krótka instrukcja może być przydatna dla wielu użytkowników, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem zakładów za pomocy mobilnych urządzeń. To bez wątpienia niesamowita wygoda i obstawianie w ten sposób może dostarczyć jeszcze więcej emocji. W razie jakichkolwiek pytań dotyczący aplikacji warto zgłosić się do obsługi klienta, którą znaleźć można na internetowej stronie.

Rejestracja konta użytkownika na stronie Superbet

Jeśli użytkownik chce rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem zakładów online, musi zdawać sobie sprawę z tego, że wymagane będzie założenie konta użytkownika. Każdy legalnie działający bukmacher, który posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów podkreśla na każdym kroku, że bez zarejestrowania się nie ma możliwości korzystania z ich usług w sieci Internet. Wielu polskich graczy zdaje sobie sprawę, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony na terenie naszego kraju, a złamanie tego prawda grozi poważnymi konsekwencjami prawnymi. Dlatego też gracze z Polski chcąc korzystać z legalnej rozrywki przy zakładach bukmacherskich online muszą posiadać swoje konta. Jak wygląda rejestracja użytkownika w przypadku firmy Superbet? Sprawdźmy już teraz!

Na sam początek trzeba wspomnieć, że przejście przez cały proces rejestracyjny zajmuje naprawdę mało czasu. Bardzo fajnym rozwiązaniem ze strony Superbet, jest udostępnienie użytkownikom założenia popularnego w ostatnich latach tymczasowego konta gracza. Dzięki temu klient będzie mógł przez określony czas sprawdzić wszystkie funkcjonalności serwisu bez podawania wszystkich szczegółowych danych. Okres ważności takiego konta w przypadku firmy bukmacherskiej Superbet to 90. dni. Należy również wspomnieć o tym, że posiada ono pewne ograniczenia. Dopóki użytkownik nie zweryfikuje do końca swojego konta, nie będzie on miał możliwości wypłacania swoich ewentualnych wygranych. Wpłacać środki można, jednak wypłacenie ich jest niemożliwe do momentu pełnej rejestracji.

Jak zatem w pełni zarejestrować konto? To bardzo proste. Należy wypełnić formularz, w którym podajemy swoje imie i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, a także dane dotyczące miejsca zamieszkania. Potrzebny będzie również numer PESEL, a także rachunku bankowego, na który przesyłane będą środki z ewentualnych wygranych zakładów. Ostatnia i jednocześnie najbardziej istotna rzecz to wysłanie bukmacherowi skanu swojego dowodu osobistego lub innego dokumentu, dzięki któremu będzie on mógł zweryfikować tożsamość użytkownika. Firma Superbet zastrzega sobie również prawo do poproszenia o kolejny skan dokumentu, jeśli nie będzie w stanie dokonać weryfikacji na podstawie wcześniej wysłanego. Sam proces weryfikacji trwa zazwyczaj do 48. godzin, więc po tym okresie gracz będzie mógł już w pełni korzystać z usług Superbet online.

Oferta zakładów firmy bukmacherskiej Superbet

Kolejnym istotnym czynnikiem, który wpływa na wybór przez użytkownika bukmachera, gdzie będzie obstawiał jest dostępna ilość ofert zakładów. Gracza nie zadowoli kilka dyscyplin, ponieważ chce mieć każdego dnia jak największy wybór. Potrzeba mu wiele alternatyw, dzięki czemu za każdym razem jak znudzi mu się obstawianie jednej dyscypliny, będzie mógł swobodnie dowiedzieć się więcej o kolejnej i tam lokować swoje środki. Należy jednak pamiętać, by trzymać się hasła „Graj odpowiedzialnie”. Jest to bardzo ważne i pomoże użytkownikowi uniknąć wszelkiego rodzaju kłopotów, które związane są z uzależnieniem od gier hazardowych. Trzeba pamiętać, że zakłady bukmacherskie to przede wszystkim rozrywka. I jak to w przypadku rozrywki bywa, niezbędne będzie zachowanie odpowiedniego umiaru. Bez tego gracza mogą czekać spore kłopoty.

Superbet

Wracając jednak do oferty zakładów. Zarówno w przypadku punktów stacjonarnych, jak i zakładów typowanych online oferta przygotowana przez firmę Superbet wygląda identycznie. Zakłady online na stronie bukmachera niewiele różnią się od ofert, które dostępne są u konkurencyjnych firm. Nikogo nie powinien zaskoczyć fakt, że najpopularniejszą dyscypliną, na którą znaleźć można najwięcej zakładów, jest oczywiście piłka nożna. Rozgrywki piłki nożnej cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie, dlatego też Superbet stara się dostarczać, jak najwięcej zakładów właśnie z tej dyscypliny. Jednak piłka nożna to nie jedyna dyscyplina, którą znaleźć można w ofercie bukmachera z Rumunii. W ich ofercie znaleźć można wszystkie najbardziej istotne ligi z najpopularniejszych dyscyplin.

Oprócz rozgrywek piłkarskich można również znaleźć siatkówkę, która cieszy się równie dużym zainteresowaniem w naszym kraju. W końcu możemy pochwalić się wieloma sukcesami na arenie międzynarodowej. Na dodatek znaleźć można też koszykówkę, piłkę ręczną, tenis, czy nawet hokej na lodzie. Wszystkie najważniejsze turnieje oraz mistrzostwa organizowane w ramach najpopularniejszych dyscyplin zawsze dostępne są w ofercie zakładów rumuńskiego bukmachera. Na temat oferty udostępnionej przez Superbet opinia jest dobra i pewnością cieszy fakt, że firma regularnie stara się ją rozwijać. Korzystając jednak z oferty graj odpowiedzialnie i pamiętaj, że zakłady trzeba traktować wyłącznie jako rozrywkę, a nie sposób na zarobienie pieniędzy. Bez względu na to czy uczęszczasz do punktów stacjonarnych, czy preferujesz obstawianie online.

Metody płatności Superbet recenzja użytkowników

Szukając odpowiedniej dla siebie oferty bukmacherskiej, użytkownicy zwracając uwagę na wiele czynników. Kolejnym, o którym warto wspomnieć są dostępne u bukmachera metody płatności. Gracze bez wahania mówią o tym, że najlepiej, aby było ich jak najwięcej. Nic w tym dziwnego, ponieważ w przypadku obstawiania zakładów, szybki transfer środków pieniężnych to podstawa i każdy bukmacher powinien to umożliwiać. W końcu im szybciej środki pojawiają się w depozycie, tym lepiej i śmiało będzie można przejść do dania głównego, czyli postawienia kolejnego zakładu. Jak więc wyglądają metody wpłacania i wypłacania pieniędzy w przypadku firmy bukmacherskiej Superbet? Sprawdźmy już teraz.

Trzeba przyznać, że na chwile obecną nie ma zbyt wielu opcji do zarządzania swoimi środkami, jednak nie wygląda to aż tak źle. Istotne jest to, że dostępne u Superbet są te najpopularniejsze, czyli najczęściej wykorzystywane przez klientów. Zasilenie konto może oczywiście odbyć się za pomocą gotówki, którą gracz może wpłacić udając się do jednego z wielu punktów stacjonarnych na terenie naszego kraju. Oprócz tego dostępny jest także zyskujący coraz większą popularność, zwłaszcza w przypadku użytkowników urządzeń mobilnych Blik. Poza tym wykorzystać można platformy takie jak tpay, czy NETELLER. Możliwy jest również klasyczny transfer bankowy. Nie można również zapomnieć o wpłacaniu środków za pomocą kart płatniczych VISA oraz Mastercard. Bez wątpienia z biegiem czasu pojawią się kolejne metody transferowania środków, jednak póki co i tak nie wygląda to najgorzej.

Super mecz i wiele innych ciekawych opcji dla graczy

Firma Superbet przygotowała również dla swoich użytkowników specjalną ofertę, która ma zachęcić ich do grania i sprawić, że typowanie dostarczy im jeszcze więcej emocji. Jednym z ich pomysłów jest Super Extra, czyli najlepsze kursy na drużyny uznane za faworytów spotkania. Bez wątpienia wielu użytkowników znalazło się w takiej sytuacji, kiedy chcąc postawić na faworyzowaną ekipę, kurs na nich nie był zbyt atrakcyjny. Niektóre zespoły grają tak dobrze, że z czasem obstawianie ich po prostu się nie opłaca. Dlatego też firma Superbet postanowiła wyjść swoim graczom naprzeciw. We wspomnianej ofercie można znaleźć spotkania z różnych dyscyplin, gdzie główną rolę odgrywają faworyci. W przypadku tej oferty kursy będą zdecydowanie wyższe na ich zwycięstwo, niż w przypadku tych oferowanych przez konkurencyjne firmy.

Kolejnym rozwiązaniem, które gracza bardzo sobie chwalą jest tak zwany Super Mecz. Jest to oferta, w której znajdują się specjalnie wybrane spotkania odbywające się konkretnego dnia. Umieszczone w tej ofercie przez Superbet spotkania będą miały oczywiście podniesione kursy, dzięki czemu użytkownik będzie miał szanse na zwiększenie swoich ewentualnych wygranych. Fajnym rozwiązaniem jest również udostępnienie przez firmę Superbet możliwości łączenia promek z tą ofertą. Z czym to się wiąże? Otóż przy połączeniu innych promek z tą wspomnianą kursy mogą okazać się jeszcze wyższe. Kolejnym świetnym urozmaiceniem dla użytkowników jest również Super Szansa.

Dotyczy to sytuacji, kiedy użytkownikowi nie wejdzie wyłącznie jeden mecz na kuponie. Jak z tego skorzystać? Wystarczy umieścić na swoim kuponie jedenaście spotkań i jeśli jeden z nich okaże się nietrafiony, wówczas firma Superbet wypłaci 10% zwycięskiej kwoty z reszty dziesięciu prawidłowo postawionych zdarzeń. Bez wątpienia warto dowiedzieć się o tym więcej na internetowej stronie bukmachera. Często bywa tak, że użytkownicy błędnie wpisują hasło w przeglądarkę jak na przykład „superbet zakrze”. Dobrze wpisywać dokładniej, dzięki czemu o wiele szybciej trafimy na stronę zakładów Superbet.

FAQ SuperBet

Bonus powitalny w ramach oferty SuperBet sięga kwoty 600. złotych w postaci środków dodatkowych.
Użytkownik może na rozpoczęcie otrzymać nawet 600. złotych poprzez bonusy, które uzależnione są od trzech pierwszych wpłat. Można również spotkać promocje okazjonalne, które mogą powiększyć wygrane gracze.
Na chwile obecną nie ma informacji o kodzie bonusowym od firmy SuperBet. Bonus można jednak odebrać poprzez rejestrację, a następnie spełnienie warunków danej promocji.
Tak, firma Superbet posiada zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski. W tym roku rozpoczął także działalność w sieci Internet.
Gracze mają możliwość skorzystania z aplikacji przy typowania ulubionych rozgrywek. Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i te z systemem iOS.