Superbet kod promocyjny - kod promocji i bonus powitalny

7 maja 2020

Nowelizacja ustawy hazardowej przez urząd Ministerstwa Finansów

Znowelizowanie wszystkich postanowień ustawy hazardowej, która wydana została w 2009 roku, przez długi czas budziła niepokój na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Pomimo wielu sprzeciwów jej najważniejsze postanowienia zaczęły obowiązywać od 1 lipca 2017 roku. Od tego momentu jako legalni bukmacherzy reklamować się mogą tylko te firmy, które posiadają odpowiednie zezwolenie wydawane przez urząd Ministerstwa Finansów. Dotyczy ono prowadzenia, a także urządzania zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Odnosi się to zarówno do tych stawianych w punktach naziemnych, jak i tych zawieranych za pomocą sieci Internet. Reszta operatorów, którzy do tej pory bez problemów obsługiwali klientów na polskim rynku, zobligowana została do zaprzestania działalności.

Superbet bukmacher swoją działalność rozpoczął w Rumunii, w 2009 roku. W ciągu następnych lat stopniowo zdobywali oni coraz większe zaufanie wśród klientów. Nowy bukmacher swoją sieć w Polsce otworzył w końcówce 2017 roku zaczynając od punktów stacjonarnych. Od tego czasu jego działalność rozwijała się i dostawaliśmy wiadomości o kolejnych punktach naziemnych. 24 października 2019 roku Superbet bukmacher otrzymał zezwolenie nadane przez urząd Ministerstwa Finansów, które umożliwiło im rozpoczęcie prowadzenia działalności dotyczącej zakładów wzajemnych również w sieci Internet. To poskutkowało stroną internetową oraz aplikacją mobilną dla polskich graczy.

Zakłady bukmacherskie Superbet rejestracja konta użytkownika

Chcąc zaprzestać ciągłego chodzenia do punktów stacjonarnych i rozpoczęcia skorzystania z oferty jaką dają zakłady online od bukmachera Superbet na polskim rynku pierwszym krokiem będzie założenie nowego konta. W przyszłości być może przy rejestracji będzie można użyć Superbet kod bonusowy, jednak obecnie jest to niedostępna funkcja. Rozpoczynając przygodę jaką bez wątpienia są zakłady bukmacherskie online rejestracja konta użytkownika powinna zająć nie więcej niż dwie minuty. W praktyce oznacza to, że zakładając tak zwane konto tymczasowe nie jest wymagane aby gracz dokonywał potwierdzenia swojej tożsamości.

superbet 2

Wypełniając formularz rejestracyjny podstawowymi danymi, gracz otrzyma bonus powitalny, będzie mógł wpłacić swoje środki i rozpocząć przygodę z obstawianiem, którą umożliwi mu legalny bukmacher Superbet. Istotną rzeczą jest jednak to, że bez potwierdzenia swojej tożsamości, gracz nie będzie miał możliwości wypłacenia swoich ewentualnych wygranych. Pieniądze utkną na koncie gracza i dopóki nie zostaną przesłane odpowiednie dokumenty potwierdzające pełnoletność oraz tożsamość gracza, nie zostaną one wypłacone. Wszystkie te zasady są zgodne z zaleceniami, które zostały ustalone przez urząd Ministerstwa Finansów. Jeśli więc gracz marzy o zaprzestaniu spacerowania do punktów stacjonarnych, warto zdecydować się na oferowane przez Superbet zakłady bukmacherskie online. Na zakłady online legalny bukmacher Superbet również przygotował wysokie kursy.

Zasady dotyczące legalnych bukmacherów

Legalny bukmacher może działać na rynku bukmacherskim, jednak zobowiązany jest do przestrzegania konkretnych reguł. Po pierwsze każdy bukmacher, który otrzymał zezwolenie od Ministra Finansów, jest zobligowany do odprowadzenia podatku w wysokości 12% od środków jakie gracz przeznaczy na obstawianie zakładu. Legalni bukmacherzy są zobowiązani również do przechowywania danych osobowych użytkowników w bezpieczny sposób. Kolejnym obowiązkiem jest zweryfikowanie pełnoletności swoich użytkowników, gdyż oferta zakładów skierowana jest jedynie do osób, które mają ukończone 18 lat. Do swoich obowiązków legalni bukmacherzy zaliczyć muszą również przestrzeganie zasad, które ustanowione zostały w regulaminie dotyczącym gry odpowiedzialnej. Ma to przede wszystkim umożliwić dbanie o prawidłowe zaangażowanie klienta przy stawianiu zakładów bukmacherskich.

Przestrzeganie zasad dotyczących odpowiedzialnej gry, do których zobowiązani są legalni bukmacherzy polega na stałym podnoszeniu świadomości swoich klientów. Użytkownik powinien mieć na uwadze jakie negatywne skutki mogą go spotkać, jeśli przekroczy granice bezpiecznego i dostarczającego mnóstwo emocji obstawiania na rzecz działań, które śmiało można określić jako nieświadome oraz często podyktowane uzależnieniem. Dlatego też podejmowane są odpowiednie kroki, w związku z zagrożeniem jakie przynieść może stawianie zakładów bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie tylko dla osób pełnoletnich

Jedną z tych zasad jest kontrolowanie wieku użytkownika. Branie udziału w zakładach jakie bukmacher Superbet oferuje skierowane jest wyłącznie do klientów, którzy mają ukończone 18 lat. Gracz ma obowiązek podać swoją datę urodzenia w formularzu rejestracyjnym oraz dostarczyć skan dowodu tożsamości. Te informację są następnie weryfikowane przez firmę, która umożliwia zakład ubezpieczony. W sytuacji gdy Superbet bukmacher ma jakiekolwiek wątpliwości co do pełnoletności lub danych klienta, zastrzega sobie prawo do poproszenia o dostarczenie innych dokumentów, które ostatecznie potwierdzą podane przez użytkownika dane osobowe.

Kolejne z narzędzie to udostępnienie zakładów bukmacherskich online tylko po przejściu procesu rejestracji. Klient nie musi się obawiać o swoje dane osobowe, gdyż bukmacher ma obowiązek zagwarantować mu bezpieczne ich przetwarzanie, nie udostępnianie ich osobom trzecim i ochronę przed niewłaściwym ich wykorzystaniem. By zostały zastosowane odpowiednie warunki zgodne z odpowiedzialną grą, żaden gracz nie może rozpocząć obstawiania online bez zarejestrowanego konta i pomyślnego przejścia przez proces rejestracji. Dzięki temu rozwiązaniu grono legalnych bukmacherów może zapobiec stawianiu zakładów osobom, które już w przeszłości miały spore problemy z uzależnieniem od tego typu rozrywki i został wobec nich zastosowany zakaz uczestniczenia w hazardowych grach.

Świetną inicjatywą ze strony polskich legalnych bukmacherów, bez wątpienia jest test, który znaleźć można w specjalnej zakładce na stronie internetowej każdego bukmachera. Umożliwia on użytkownikowi samodzielne sprawdzenie, czy ma on problem z uzależnieniem od gier hazardowych. Tego typu test składa się zazwyczaj z kilku lub nawet kilkunastu pytań, które dotyczą życia codziennego klienta. Odpowiedzi udziela się w formie tak lub nie. Liczba wskazanych odpowiedzi na koniec testu, pozwala otrzymać sugestię dotyczącą faktycznego stanu sytuacji w jakiej gracz się znajduje.

Bezpieczne zakłady bukmacherskie i rola gracza

Wymienione wyżej przykłady działań jakie stosują bukmacherzy, by wspierać ich w odpowiedzialnej rozgrywce na nic się zdadzą, jeśli angażować będzie tylko jedna strona. Duży wpływ na to czy stawianie zakładów bukmacherskich pozostanie głównie bezpieczną rozrywką, mają właśnie sami użytkownicy. Aby tak pozostało wystarczy, że każdy z graczy trzyma się będzie kilku ustalonych wcześniej wytycznych. Jedną z nich bez dwóch zdań jest sposób myślenia, czyli zakładu bukmacherskie nigdy nie powinny być traktowane jako sposób na zdobycie środków do życia, co więcej nie należy traktować tego zajęcia jako zamiennik normalnej pracy.

Środki, których pierwotnym przeznaczeniem było opłacenie rachunków lub zrobienie zakupów do domu nie mogą być źródłem, którym gracz posłuży się przy obstawianiu meczów. Kolejnym złym nawykiem będzie zapożyczanie się od najbliższych oraz znajomych, aby postawić kolejny kupon. Doprowadzić to może do szeregu konfliktów, a także ogromnych długów, które niezwykle ciężko później spłacić. Gracz przede wszystkim musi mieć świadomość, że zakłady bukmacherskie generują ogromne emocje, często bardzo skrajne. Użytkownik musi być przygotowany na odpowiednie zapanowanie na nimi. Jeśli nie będzie to możliwe, wówczas zalecane jest skorzystanie z pomocy zakładów, które zajmują się udzielaniem pomocy osobom mającym tego typu problemy.

Aplikacja do zakładów online Superbet

Bez wątpienia mobilna aplikacja to pozycja obowiązkowa, którą każdy legalny bukmacher na polskim rynku powinien zaoferować swoim użytkownikom. Ma to zwłaszcza duży wpływ przy pozyskiwaniu nowych graczy, gdyż im wyższy bonus powitalny oraz liczba funkcjonalności, tym większa szansa na zatrzymanie nowego użytkownika na dłużej przy swojej ofercie. Aplikacja na urządzenia mobilne przede wszystkim ułatwia dostęp do wszelkiego rodzaju zakładów sportowych i być głównie ułatwieniem dla każdego gracza. Superbet zakłady bukmacherskie chcąc mocniej zaistnieć na rynku zakładów bukmacherskich również udostępnia dla użytkowników aplikację mobilną. Bez dwóch zdań tego typu rozwiązanie jest kluczem do pozyskiwania klientów w naszym kraju.

Obecnie nie jesteśmy już ograniczeni do obstawiania spotkań jedynie w punktach naziemnych. Technologia sprawiła, że mobilne urządzenia towarzyszą nam na każdym kroku. Nie dziwi więc to, że legalni bukmacherzy udostępniają swoim użytkownikom aplikacje dedykowane na najpopularniejsze systemy operacyjne. Identycznie wygląda to jeśli chodzi o zakłady online w przypadku bukmachera Superbet, którego aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia z system Android, jak i te z systemem iOS. Aby pobrać aplikację wystarczy, że gracz wejdzie na stronę zakładów bukmacherskich Superbet i kliknie w zakładkę „Pobierz aplikację”. Aplikację legalnych bukmacherów nie są dostępne w sklepie Google, dlatego też muszą uzyskać zezwolenie użytkownika na pobieranie z innego źródła.

Bez problemu można to przestawić w ustawieniach urządzenia mobilnego, które służyć będzie do obstawiania zakładów online Superbet. Po przejściu przez proces instalacji aplikacja powinna działać bez zarzutu. Jeśli chodzi o zainstalowanie aplikacji na urządzeniach z system iOS jest to delikatnie prostsze. Aplikację można znaleźć w App Store, więc jest łatwo dostępna dla użytkownika. Po pobraniu i instalacji można zacząć się cieszyć z obstawiania zakładów wzajemnych. Zdecydowanie będzie to o wiele wygodniejsze niż stałe udawanie się do punktów stacjonarnych. Rejestrując konto przez aplikację mobilną Superbet oferuje również skorzystanie z kodu promocyjnego. Aplikacja mobilna to zdecydowanie świetne rozwiązanie, jeśli chodzi o kwestię zawierania zakładów przez Internet.

Bukmacher Superbet online dla polskich graczy

Oprócz świetnie spisującej się aplikacji mobilnej, Superbet bukmacher przygotował także formę responsywnej strony internetowej dedykowanej przeglądarką urządzeń mobilnych. Bez wątpienia to także świetny rozwiązanie, jeśli nie mamy czasu na spacer do punktów naziemnych. Wystarczy wpisać adres Superbet PL w przeglądarce smartfona i można rozpocząć korzystanie z oferty. Wersja zakładów online Superbet prosperuje dobrze i jest świetną alternatywą dla aplikacji mobilnej. Jak w przypadku wielu legalnych bukmacherów pozwala ona na dostęp do każdej funkcjonalności, która znana jest użytkownikowi z klasycznej internetowej strony firmy Superbet zakłady bukmacherskie.

Decydując się na zakłady online w przeglądarce użytkownik może przeglądać całą ofertę. Istnieje również możliwość tworzenia, a także stawiania kuponów. Co prawda aplikacja jest na pewno dużo wygodniejsza w obsłudze, gdyż nie występuje tam problem przedzierania się przez sporą liczbę kart w przeglądarce, jednak mobilna strona internetowa jest również niezwykle przyjemna w korzystaniu. Z pewnością jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie, niż w przypadku stałego spędzania czasu w punktach naziemnych. Pozwala to podobnie jak aplikacja obstawiać zakłady w każdym miejscu, w który mamy dostęp do sieci Internet. Korzystając z oferty w przeglądarce również dostępny jest dla graczy Superbet bonus.

Jak wyglądają zakłady bukmacherskie online u bukmachera Superbet?

Trzeba przyznać, że podobnie jak w przypadku aplikacji mobilnej, interfejs mobilnej strony przeglądarkowej jest bardzo intuicyjny oraz łatwy w obsłudze. Funkcjonuje ona na identycznych zasadach jak u wielu innych konkurencyjnych legalnych bukmacherów. Zalogowanie się do konta wymaga kliknięcia w przycisk „Zaloguj”, który znajduje się w prawym górnym rogu. Po pomyślnym procesie zalogowania wyświetlona zostanie oferta zakładów online. Po wybraniu konkretnego wydarzenia, pojawi się ono na kuponie, którego okienko znaleźć można na dole ekranu. W tym okienku można kombinować w kwestii stawki oraz poznać informację na temat kursów i ewentualnych przyszłych wygranych. Aby rozwinąć kupon wystarczy, że użytkownik kliknie palcem w czerwonym pasek dotyczący informacji na dole ekranu. Bez wątpienia piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin do obstawiania u bukmachera.

Sporty wirtualne w ofercie Superbet online

W ofercie Superbet zakłady na wirtualne sporty to między innymi wyścigi chartów, wyścigi konne, żużel, a także wyścigi samochodowe. Zakłady na zdarzenia u bukmachera Superbet nie różnią się zbytnio od tego, co użytkownik może spotkać u innych legalnych bukmacherów. Przy okazji typowania wyścigów psów, gracz ma możliwość wytypowania końcowego triumfatora oraz reszty miejsc na podium. W przypadku wyścigów żużlowych jest identycznie, jednak nie ma opcji zakładu na tego, kto zajmie trzecie miejsce. W zamian za to gracz utrzymuje jednak możliwość zakładu H2H, czyli wytypowanie lepszego z konkretnej pary zawodników.

Dużym zaskoczeniem dla graczy może być jednak wizualizacja wyścigów. O ile w przypadku realizacji żużlowych wyścigów nie ma nic wyjątkowego. Jest to zwykła animacja komputerowa, która pokazuje na bieżąco wyścig. Tak w przypadku wyścigów psów czeka graczy niezła niespodzianka. Na torze zobaczyć można prawdziwe zwierzaki, które wcześniej zostały nagrane podczas rzeczywistych wyścigów. W praktyce nie oznacza to jednak, że widoczne na ekranie nagrania przedstawiają faktyczne rezultaty gonitwy. Jest to po prostu coś extra, co bukmacher Superbet online postanowił przygotować dla swoich użytkowników. Należy pamiętać, że końcowy rezultat każdej rozgrywki jest wygenerowany przez wcześniej przygotowany algorytm.

Kod promocyjny Superbet oraz oferta Super Extra u bukmachera Superbet

W przypadku, gdy gracz najlepiej czuje się w obstawianiu tak zwanych „pewniaków”, stosunkowo nowy bukmacher przygotował dla polskich graczy promocyjny Superbet bonus o nazwie super extra. Często zdarza się tak, że gracz obstawia zwycięstwo faworyzowanej drużyny, jednak kursy bywają w tym przypadku bardzo niskie. Bukmacher Superbet stawia na promowanie zwycięstw ze strony faworyzowanych zespołów. Oferta super extra wyposażona jest w codziennie rozgrywane spotkania, w których udział biorą najlepsze drużyny oraz najlepsi zawodnicy z danej dyscypliny, oferując zdecydowanie wyższe kursy niż inni legalni bukmacherzy.

superbet 3 1024x682

Aby skorzystać z możliwości jakie daje ten super bonus, gracz zobowiązany jest do umieszczenia na swoim kuponie minimum pięciu zdarzeń, których kurs minimalny wynosić będzie 1.10. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że na kuponie mogą znaleźć się także spotkania znajdujące się w ofercie typu SUPER MECZ, co sprawi, że ewentualna wygrana może być jeszcze większa. Bez wątpienia warto skorzystać z tego super extra bonusu, który oferuje bukmacher Superbet.

Bonus Superbet o nazwie Super Szansa!

Nie popełnia błędów u legalnych bukmacherów ten gracz, który nie obstawia spotkań. Ciężko nie zgodzić się z faktem, że sytuacja, w której jedna pomyłka decyduje o losach całego kuponu, jest niezwykle irytująca. Korzystając z możliwości jakie oferuje bonus Superbet w postaci super szansy, możemy oszczędzić sobie sporo nerwów. Ten super bonus pozwala uchronić gracza w momencie, gdy na jego kuponie wystąpi jeden błąd. Aby z niego skorzystać należy umieścić na kuponie 11 wydarzeń, a każde z nich powinien mieć kurs minimalny 1.30. W przypadku, gdy jedno z wytypowanych spotkań okaże się nietrafione, nowy bukmacher Superbet oferuje podarowanie 10% z 10 prawidłowo obstawionych wydarzeń. Innymi słowy jest to po prostu bonus cashback.

Warto podkreślić, że Superbet bukmacher umożliwia skorzystanie z tego bonusu tylko w punktach naziemnych. Wygrana uwzględniona w ramach promocji super bonus nie jest dodawana przy wyliczaniu wygranej z Super Szansy. W momencie, gdy jedno lub więcej zdarzeń zostanie zwróconych, a więc rozliczone zostaną po kursie 1.00, wówczas kupon dalej jest ważny, ale kwota z Super Szansy wyliczona zostanie z wzięciem pod uwagę kursu zwróconych spotkań.

Legalny bukmacher Superbet i promocja Super Bonus

To bez wątpienia świetna promocja dla fanów obstawiania zakładów wzajemnych, nie tylko w przypadku punktów naziemnych. Im więcej spotkań gracz umieści na swoim kuponie tym otrzyma on wyższy bonus. Aby z niego skorzystać należy stworzyć kupon złożony z sześciu spotkań, a każdy następny dodany sprawi, że wygrana wzrośnie o 5%. 25 spotkań umieszczonych na kuponie umożliwią otrzymanie aż 100% bonusu, a za największą ilość, czyli 35 zdarzeń, gracz może zdobyć bonus do 150 %! Podstawowym warunkiem skorzystania z korzyści, jakie oferuje kod promocyjny Superbet jest to, że każde z obstawionych zdarzeń posiadać powinno kurs minimalny na poziomie 1.35.

Superbet promocje typu Super mecz

Nie jest to kolejny przygotowany przez Superbet kod bonusowy, lecz jest to zestaw specjalnie wyszukanych zdarzeń, które przygotowywane są dla użytkowników każdego dnia. Taka oferta zakładów może zostać uzupełniona o różnorodne zdarzenia, dotyczące piłki nożnej, hokeja na lodzie czy koszykówki. Istotne jest by na kuponie znalazło się przynajmniej sześć zdarzeń, gdyż w przeciwnym razie ten bonus nie zostanie aktywowany. Konieczne jest postępowanie zgodnie z regulaminem promocji i trzymaniem się określonych zasad, jak na przykład tej, która głosi, że wybrane zdarzenia muszą mięć kurs minimalny przynajmniej 1.10. Dodatkowo warto wspomnieć, że ta konkretne promocja obowiązuje również w przypadku stawiania zakładów w punktach stacjonarnych.

Bonus powitalny Superbet bonus na start

Oferowany przez Superbet bonus powitalny przeznaczony jest przede wszystkim dla nowych graczy. Maksymalny bonus powitalny, który jest w stanie zaoferować legalny wynosi 600 złotych. Kwota nie jest do otrzymania od razu, gdyż prezent promocyjny Superbet podzielony jest na trzy etapy. Zależne są one od pierwsze depozytu, drugiego, a także trzeciego. Pierwszy depozyt może przynieść kwotę do 300 złotych. Druga wpłata to możliwość zgarnięcia nawet do 200 złotych. Przy okazji trzeciego depozytu użytkownik może zyskać kwotę w wysokości do 100 złotych. Bonus powitalny Superbet dostępny będzie tylko w momencie, gdy gracz je zaakceptuje. Odpowiednia informacja pojawi się przy pierwszym zalogowaniu na konta gracz, lub przy próbie wpłacenia pierwszych środków. Dostępne u bukmachera Superbet bonusy uznać można za na prawdę bardzo atrakcyjne i przyciągające uwagę klienta.

Superbet kod promocyjny online

Na stronie internetowej, którą posiada rumuński bukmacher Superbet kod promocji nie jest póki co dostępny. Nie da się ukryć, że tego typu rozwiązania znacznie wpływają na zachęcenie gracza do sprawdzenia danej oferty, więc z pewnością dobrym krokiem dla Superbet w Polsce będzie zapewnienie takie bonusy dla nowych graczy. Firma mająca swoje korzenie w Rumunii na polskim rynku jest stosunkowo nowym bukmacherem, więc można jej to wybaczyć. Powinni jednak pomyśleć o tym w przyszłości, gdyż obecnie niemal każdy legalny bukmacher w naszym kraju, udostępnia swoim użytkownikom atrakcyjny kod promocyjny. Wyczekując na nowość jaką bez dwóch zdań będzie Superbet kod promocyjny warto co jakiś czas wpisywać w przeglądarkę frazy typu: „freebet Superbet” czy „Superbet freebet”. Z pewnością wkrótce na stronie, która współpracuje z firmą bukmacherską pojawi się kod promocyjny. U bukmachera Superbet bonus bez depozytu również nie jest aktualnie dostępny.

Legalny bukmacher Superbet i jego zakłady specjalne

Stosunkowo nowy bukmacher Superbet PL zapewnia, że dzięki zakładom specjalnym spotkania oraz turnieje, które interesują gracza najbardziej, dostarczą mu jeszcze większych emocji oraz możliwości podczas typowania. Jest to oferta skierowana zarówno do użytkowników stawiających zakłady online, jak i do tych, którzy preferują korzystanie z punktów stacjonarnych. Tego typu oferta zakładów została stworzona specjalnie dla graczy najbardziej wymagających. Pozwalają one na obstawianie dodatkowych wydarzeń, takich jak na przykład liczba kartek, konkretnie zdobywcy goli czy finalny zwycięzca rozgrywek. Legalny bukmacher na swojej internetowej stronie Superbet PL umieścił regulamin dotyczący wszystkich swoich promocji. Co więcej gracz może być pewny, że wszystkie bonusy są zgodne z zezwoleniem udzielanym przez urząd Ministerstwa Finansów.

Na temat promocji oferowanych przez bukmacher Superbet opinie wśród graczy są na ogół pozytywne. Na minus można zaliczyć brak dostępnego kodu promocyjnego, jednak wciąż stosunkowo nowy bukmacher na rynku ma szansę to nadrobić. Kursy w ofercie Superbet stoją na naprawdę dobrym poziomie, a to jak wiadomo powinno być najważniejszym czynnikiem przy obstawianiu wydarzeń sportowych. Regularnie poprawiając wszystkie mankamenty Superbet zakłady bukmacherskie mają szanse na długo zaistnieć wśród najlepszych bukmacherów w naszym kraju.

FAQ Superbet kod promocyjny

Bonus powitalny w ramach oferty SuperBet sięga kwoty 600. złotych w postaci środków dodatkowych.
Użytkownik może na rozpoczęcie otrzymać nawet 600. złotych poprzez bonusy, które uzależnione są od trzech pierwszych wpłat. Można również spotkać promocje okazjonalne, które mogą powiększyć wygrane gracze.
Na chwile obecną nie ma informacji o kodzie bonusowym od firmy SuperBet. Bonus można jednak odebrać poprzez rejestrację, a następnie spełnienie warunków danej promocji.
Tak, firma Superbet posiada zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski. W tym roku rozpoczął także działalność w sieci Internet.
Gracze mają możliwość skorzystania z aplikacji przy typowania ulubionych rozgrywek. Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i te z systemem iOS.