Superbet już z działającą stroną internetową.

11 grudnia 2017

Warto odnotować fakt iż kolejny legalny bukmacher uruchomił swoją witrynę internetową. Bukmacherem tym jest Superbet. Strona dostępna jest pod adresem super-bet.pl. Nowe zakłady bukmacherskie Superbet na ten moment posiadają jedynie licencję na świadczenie usług bukmacherskich za pośrednictwem punktów naziemnych. Licencja na przyjmowania zakładów online zostanie najprawdopodobniej przyznana w pierwszym kwartale 2018 roku.

Klikając w poniższy link możemy sprawdzić działające już naziemne punkty bukmacherskie Superbet

www.super-bet.pl/punkty

superbet1 1024x576

Superbet zapowiada dynamiczny rozwój swojej sieci punktów, na ten moment (grudzień 2017) czynnych jest 16 naziemnych punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich. Ambitne plan rozwoju Superbet może potwierdzać prowadzona na stronie rekrutacja.

superbet2 1024x576

Superbet jest firmą bukmacherską o rumuńskich korzeniach. Posiada ponad 500 naziemnych punktów w Rumunii. Priorytetem dla firmy jest rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Superbet informuje na swojej stronie internetowej o następujących ofertach promocyjnych, na razie ze względu na brak licencji online oferta obowiązuje w punktach naziemnych.

Super Mecz

Super Mecz to zakłady bukmacherskie o jeszcze wyższych kursach, niż w ofercie standardowej. Zestaw Super Meczów jest starannie dobierany każdego dnia. W ofercie znajdziesz mecze z dowolnej dyscypliny sportu. Dodatkowym atutem Super Meczu jest możliwość łączenia z OFERTĄ Super EXTRA.

Super EXTRA

W poszukiwaniu wysokich kursów od razu kieruj się do Super EXTRA. Znajdziesz tu jeszcze wyższe kursy, niż w regularnej ofercie. Aby skorzystać z tej promocji, na Twoim kuponie musi znaleźć się co najmniej sześć meczów: jeden z Super Oferty i co najmniej pięć innych, a każdy z nich musi mieć minimalny kurs 1.10. Ważne: w grę wchodzą także zakłady z oferty Super Mecz.

Jeżeli na kuponie znajduje się już odpowiednia liczba zdarzeń spełniających powyższe warunki, a więc mecz z Super Extra + 5 zdarzeń z minimalnym kursem 1.10, to możesz dodać na kupon kolejne spotkania z kursem mniejszym niż 1.10.

Super 6

Super 6 to sześć meczów, dla których wszystkie kursy są równe i wynoszą 2,80. Wybierz, czy tym razem wygrają gospodarze, czy goście. A może padnie remis? Stwórz swoją kombinację i zgarnij wysoką wygraną, dzięki kursowi bliskiemu 500. Minimalna stawka dla Super 6 wynosi 1 złoty

Super Szansa

Wygraj nawet z jedną pomyłką na kuponie

W Superbet zgarniasz wygraną za odwagę! Nawet jeśli jeden z meczów nie zakończy się po Twojej myśli i tak wypłacimy Ci wygraną.

Wybierz zakład Multi, z co najmniej 11 meczami na kuponie, a będziesz miał dodatkową szansę na wygraną. Byłeś o krok od trafienia wszystkich wyników? Kupon nie wszedł przez bramkę w doliczonym czasie gry? Nic straconego, nadal otrzymasz swoją wygraną!

Poczuj smak sukcesu, nawet gdy na kuponie pojawi się niespodzianka.

Super Szansa na wygraną w Superbet!

Jak to działa?

Na Twoim kuponie musi znaleźć się co najmniej 11 spotkań, przy minimalnym kursie 1,30 na każde z nich. Jeśli jeden typ okaże się błędny, Superbet wypłaci Ci wygraną w wysokości 10 % wygranej uzyskanej z trafionych meczów.

Przykład: jeśli Twoja potencjalna wygrana wynosiła 2.000 PLN, ale spotkanie o kursie 2,00 nie zakończyło się po Twojej myśli to wygraną możesz obliczyć wg wzoru:
potencjalna wygrana / kurs nietrafionego spotkania / 10,
a więc wygrywasz 2.000 PLN / 2,00 / 10 = 100 PLN

Przy obliczaniu wygranej z Super Szansy, nie jest uwzględniana wygrana z tytułu Super Bonusu, a więc do powyższego wzoru podstawiasz wygraną bez Bonusu.

Jeżeli jeden lub więcej meczów zostanie zwróconych – a więc otrzyma kurs 1.00 – wówczas zakład pozostaje ważny, ale wygrana z Super Szansy zostanie wyliczona z uwzględnieniem kursu zwracanego meczu.

Super Bonus

Zwiększ swoje wygrane nawet o 150%!

Pokaż nam jak dobrze znasz się na sporcie! Przygotuj kupon z 5 meczami, a za każdy kolejny dodany mecz powiększymy Twoją wygraną o 5%.

Im więcej zdarzeń, tym większy bonus. Najodważniejsi Klienci, którzy na swoim kuponie zamieszczą 35 spotkań, w Superbet mogą otrzymać do 150% bonusu!

Super Bonus to nagroda dla tych, którzy typują więcej meczów. W ten sposób zwiększają swoją wygraną.

Super Bonus jest dostępny dla wszystkich typów zakładów, w dowolnym Punkcie Superbet. Przyjdź do punktu Superbet i zgarnij Super Bonus!

Więcej szczegóły znajdziemy na stronie w zakładce www.super-bet.pl/promocje. Z zaciekawieniem będziemy się przyglądać rozwojowi tego nowego brandu na polskim rynku.