Superbet Bukmacher

Szczegóły bonusu: 1300 zł bez ryzyka+ 200 zł od depozytu+ 20 zł freebet (za aplikację)+ 150% więcej na AKO + 34 zł freebet (z kodem promocyjnym)

Superbet Bukmacher

Jednym z legalnych bukmacherów w Polsce jest operator Superbet, który od 2017 roku może zgodnie z naszym prawem oferować zakłady wzajemne. Aktualnie na polskim rynku funkcjonuje kilkanaście operatorów legalnych – liczba buków stale się zwiększa, choć nie jest łatwo uzyskać wymaganą licencję od polskiego Ministerstwa Finansów. Nie jest to jednak niemożliwe.

Rynek Bukmacherski Bonus standardowy: 1520 zł Nasz bonus: 1554 zł Szczegóły 1300 zł bez ryzyka+ 200 zł od depozytu+ 20 zł freebet (za aplikację)+ 150% więcej na AKO + 34 zł freebet (z kodem promocyjnym) Superbet Bukmacher Odbierz 1554 zł bonusu PREZENT34Kod rejestracyjny VIP

Po czym można wywnioskować, że Superbet w Polsce jest legalny?

Oczywiście należy wziąć pod uwagę wszystkie kryteria, które musi spełnić każdy inny legalny buk w naszym kraju. Po pierwsze, powinno nas zainteresować najbardziej zezwolenie na urządzanie zakładów, które wydaje polskie Ministerstwo Finansów. Można ubiegać się o dwie różne licencje. Jedna dotyczy zakładów online, natomiast druga umożliwia obstawianie w Internecie. Firma Superbet posiada zezwolenie na pierwszą opcję – zakłady bukmacherskie można u tego operatora zawrzeć jedynie w punktach lokalnych. Co prawda ma on swoją stronę internetową (która funkcjonuje jako polska domena, co również potwierdza, że jest to operator legalny), jednakże posiada ona bardziej informacyjną funkcję oraz można za jej pośrednictwem uzupełnić kupon, a następnie go wydrukować. Żeby nabrał on swojej mocy, należy udać się do któregoś z punktów stacjonarnych.

superbet-rejestracja

Superbet jest jednym z nielicznych bukmacherów, którzy jeszcze nie posiadają licencji na urządzanie zakładów wzajemnych online. Według graczy jest to znaczne utrudnienie, ponieważ Punkty naziemne mają swoje zalety – dzięki nim zatrudnienie znajduje wiele osób, przez co zmniejsza się bezrobocie. Niektórzy typerzy nawet preferują korzystanie z punktów naziemnych z powodu atmosfery panującej w lokalu. Jest to miejsce, w którym można zawsze porozmawiać z innymi graczami i wymienić się wiedzą oraz doświadczeniem. Co prawda w Sieci taką funkcję mogą pełnić fora, jednakże wciąż sporo klientów woli wybrać się do punktu. Nie można zatem uznać, że skierowanie uwagi na lokale to zły pomysł, aczkolwiek każdy bukmacher powinien brać pod uwagę potrzeby graczy, dla których zakłady online są po prostu wygodniejsze. Dodatkowo kanał internetowy charakteryzuje się największą dynamiką wzrostu, dlatego właściwie każdy bukmacher priorytetowo traktuje świat online. Według najnowszych informacji Superbet zdecydował się wiosną 2019-go roku zaaplikować także o licencję na urządzanie zakładów w Sieci.

Co jeszcze świadczy o legalności tego buka? Kiedy zajrzymy do oferty, nie znajdziemy tam kasyna czy pokera, ponieważ legalni bukmacherzy w Polsce nie mogą w Sieci organizować tego typu rozrywek. Nasze Państwo ma monopol na takie gry online, więc nic dziwnego, że Superbet nie proponuje tego swoim klientom. Jest to buk całkowicie legalny, więc można za jego pośrednictwem obstawiać zakłady.

Historia bukmachera Superbet

Operator ten znany jest już w Europie od wielu lat. Firma powstała w 2008 roku i od tej pory sukcesywnie się rozwija. Bukmacher pochodzi z Rumunii i jest jedną z wiodących marek w tym kraju. Na samym początku swojej działalności założył około 50 punktów stacjonarnych. Aktualnie w samej Rumunii jest ich prawie tysiąc, co świadczy o rozwoju firmy. Trzeba przyznać, że rozwój tego bukmachera w kraju pochodzenia jest dużo szybszy, niż u nas. Oprócz tego, że Superbet może organizować poza granicami Polski zakłady online, posiada również swoją aplikację mobilną. Wielu klientów woli w dzisiejszych czasach właśnie taką opcję, więc wielu bukmacherów decyduje się na utworzenie swojej apki. Warto wspomnieć, że Superbet wspiera rumuński sport, ponieważ jest sponsorem wielu klubów (np. Rapid Bukareszt, CSU Craiova, BGS Motorsport).

Aktualnie firma jest w posiadaniu 4 różnych marek, wśród których znajduje się oczywiście Superbet, Bet Arena, Go Bet oraz Magic Jackpot. Pamiętaj o tym, że trzy ostatnie wymienione podmioty są w naszym kraju nielegalne, a jedynie w Superbet można obstawić zakłady bukmacherskie zgodnie z polskim prawem.

Superbet-w-Polsce-dudek

W Polsce Superbet zakłady bukmacherskie organizuje od 2017 roku. Trzeba powiedzieć, że był to niezwykle trudny czas dla bukmacherki na naszym rynku, ponieważ to właśnie wtedy nowelizacji uległa Ustawa Hazardowa i nowe przepisy weszły w życie. Mimo wszystko udało się bukmacherowi uzyskać licencję na organizowanie zakładów w punktach stacjonarnych – w Polsce zabroniono bukmacherom oferowania w Sieci kasyna, pokera czy automatów, co Superbet wykorzystał w promocji zakładów wzajemnych. Dla polskich klientów opcja online jest jeszcze niedostępna, tak samo jak aplikacja mobilna. Być może coś się zmieni, tym bardziej, iż ten operator stara się o licencję na zakłady w Sieci. Jednakże na razie pozostaje czekać i w przypadku tego buka obstawiać w punktach naziemnych.

Superbet online?

Mimo że bukmacher ten nie może organizować zakładów wzajemnych w Internecie, posiada swoją oficjalną stronę. Typerzy jednak nie mogą zarejestrować tam konta i korzystać w ten sam sposób, jak u innych bukmacherów z licencją na zakłady online. Strona ma charakter informacyjny – gracze przede wszystkim dowiedzą się, jakie dyscypliny można obstawić, poznają wyniki, przeczytają o samym bukmacherze i mogą zapoznać się z obowiązującymi regulaminami. Strona utrzymana jest w typowej dla tego bukmachera czerwonej kolorystyce i można rzec, że posiada skromną szatę graficzną. Jednakże można to uznać za plus – jest po prostu czytelna i dużo łatwiej jest się skupić na zawartych tam informacjach. Oczywiście estetyka witryny to rzecz drugorzędna, a ważniejsza będzie chociażby oferta, aczkolwiek jest wielu graczy, którzy i na to zwracają uwagę.

Przyjrzyjmy się witrynie dokładniej. Kiedy chcemy wejść na stronę Superbet pl, od razu zostajemy zapytani, czy ukończyliśmy osiemnaście lat. Zgodnie z naszym prawem jedynie pełnoletnie osoby mogą obstawiać zakłady wzajemne, więc każdy legalny bukmacher musi zapytać odwiedzającego, czy jest dorosły. Kiedy już potwierdzimy swój wiek, możemy zapoznać się z treścią witryny. Po lewej stronie znajduje się spis dostępnych dyscyplin. Po prawej jest miejsce na kupon, który można oczywiście uzupełnić według własnego uznania. Na samej górze znajdziemy zakładki z propozycjami zakładów specjalnych, LIVE oraz sportów wirtualnych. Jednakże jeśli typer chciałby na stronie uzupełnić kupon zakładu na żywo czy sportu wirtualnego – tutaj nie ma takiej możliwości. Dostaniemy zaproszenie od bukmachera do odwiedzin w punkcie stacjonarnym, aby tam wypełnić blankiet. Kiedy gracz znajdzie się już w lokalu, może obejrzeć transmisję na żywo z danego spotkania.

Powróćmy jednak do witryny buka. Superbet na swojej stronie oferuje pomoc w postaci zakładek „jak grać” czy „vademecum gracza”. To szczególnie przydatne informacje dla początkujących osób, które jeszcze nie do końca wiedzą, na czym polega bukmacherka. Jednak jeżeli gracz już obstawia, przy pomocy strony może poznać wyniki i sprawdzić swój kupon. Wystarczy podać jego numer, aby sprawdzić, czy obstawiliśmy poprawnie.

superbet-aplikacja

Superbet oferta, czyli czego możemy się spodziewać

Jak już zostało wcześniej wspomniane, podmiot ten nie daje możliwości swoim klientom zawierania zakładów bukmacherskich online, co wielu typerów może na starcie uznać za dosyć problematyczne. Nie da się ukryć, że to właśnie internetowe propozycje buków są wśród graczy najpopularniejsze. To przede wszystkim wygoda, ale też urozmaicenie, ponieważ Sieć dała możliwość rozbudowania asortymentu.

Jeżeli jednak ktoś decyduje się obstawiać u tego bukmachera, poprzez stronę internetową może dowiedzieć się, jakie dyscypliny wchodzą w zakres oferty. Zatem w czym można wybierać? Według witryny gracze mają do dyspozycji trzynaście dyscyplin. Czy to dużo? Z jednej strony można spotkać kilka sportów znanych i lubianych przez większość typerów. Będzie to na przykład piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka czy tenis. Taki wybór zaspokoi ich potrzeby. Jednakże jest wielu pasjonatów niszowych dziedzin, a biorąc pod uwagę, że Superbet proponuje kilkanaście możliwości, niektórzy mogą nie znaleźć swojego ulubionego sportu.

W obrębie jednej dyscypliny można typować różne spotkania oraz ligi. Dla klientów z Polski jednym z najważniejszych sportów będzie oczywiście piłka nożna. Jeśli ktoś jest zainteresowany obstawianiem właśnie tej dziedziny, może wybierać wśród wielu zdarzeń i meczy – Liga Mistrzów (Polacy bardzo często wybierają Ligę Mistrzów) czy nasza rodzima Ekstraklasa to tylko przykłady tego, co możemy znaleźć u tego buka, choć jest tego dużo więcej w przypadku piłki nożnej. Niektórzy klienci nie lubią czekać do wielkich imprez sportowych. Dlatego niejeden bukmacher proponuje sporty wirtualne, które są symulacją realnych sportów. Zazwyczaj rozgrywka trwa kilka minut, a wynik jest z góry zaprogramowany. Typer ma do dyspozycji historię spotkań i na tej podstawie może określić swojego faworyta. Tak też i Superbet sporty wirtualne posiada w swojej ofercie. Gracze mogą wybierać w kilku dyscyplinach – piłce nożnej, wyścigach chartów i żużlu.

oferta-superbet

Oprócz standardowych zakładów, można wybrać też te oznaczone jako specjalne. Będą to wybrane spotkania sportowe, a także imprezy z zakresu rozrywki. Aktualnie czekamy na Eurowizję i to właśnie to wydarzenie zobaczymy u większości bukmacherów. Superbet nie stanowi wyjątku – u niego także można będzie wskazać swojego faworyta tego popularnego konkursu muzycznego.

Mimo że strona internetowa nie służy do zawierania zakładów, można tam kupon uzupełnić wybranymi przez siebie zdarzeniami i wydrukować. Następnie należy wybrać się do punktu naziemnego, aby blankiet nabrał swojej mocy. Jednakże zanim zdecydujesz się na wypełnienie kuponu, upewnij się, czy w Twoim mieście Superbet posiada swój lokal. Bukmacher ten rozwija się dosyć sprawnie i szybko, stawiając najnowsze punkty, jednak znajdą się jeszcze miejscowości, w których tego buka nie znajdziemy.

Bonusy w zakładach bukmacherskich Superbet

Akcje promocyjne to norma w przypadku bukmacherów. Dzięki nim można przyciągnąć uwagę nowych graczy i zachęcić ich do rejestracji konta. Dlatego to nic dziwnego, że wszyscy legalni bukmacherzy oferuję różne bonusy, które mają wyglądać na atrakcyjne w oczach typerów. Po co najczęściej się sięga? Bonusy od depozytu, bez depozytu, zakłady bez ryzyka – to lubiane przez graczy promocje. Niestety, taki bonus powitalny i wzmacniający go kod promocyjny działa jedynie w opcjach internetowych, których na chwilę obecną Super bet nie przewiduje, ponieważ nie posiada odpowiedniego zezwolenia. Jest to spory minus, szczególnie jeśli porównamy tego bukmachera z innymi legalnymi podmiotami.

Czy oznacza to, że w Polsce Superbet nie oferuje żadnych bonusów? Jako że Superbet zakłady bukmacherskie proponuje w punktach stacjonarnych, promocje są dostosowane do tych możliwości. Tak więc użytkownicy mogą skorzystać z następujących opcji:

Super mecz – gracz może obstawić wybrane spotkania z różnych dyscyplin sportowych po specjalnych kursach.

Super 6 – i w tym przypadku kursy wypadają atrakcyjnie dla sześciu spotkań, gdzie każdy typ powinien zostać obstawiony po kursie 2,80. Jeżeli dobrze zaplanuje się taki kupon akumulowany, można uzyskać dużo większą wygraną. Jednak nie należy zapominać o tym, że AKO są zawsze objęte nieco większym ryzykiem, niż single. Prawdopodobieństwo, że „wejdą” nam wszystkie zdarzenia z kuponu jest niewielkie.

Super EXTRA – ten bonus także dotyczy kuponów akumulowanych; powinno być przynajmniej sześć spotkań, w tym jeden mecz Super EXTRA. Minimalny kurs kolejnych pięciu spotkać powinien wynosić 1,10.

Super bonus – kolejna promocja, którą objęte są zakłady AKO. Przy obstawieniu pięciu zdarzeń na tym samym blankiecie, każda następna wygrana zwiększa się o 5 procent. Maksimum nałożone przez buka to 150%. Warto pamiętać, że nie przypadkiem tak często bukmacher sugeruję wnoszenie zakładów akumulowanych. Jest to najbardziej dochodowy sposób gry dla zakładów bukmacherskich. Być może szczególnie dla nowych graczy jest to zaskakujące, ale dokładnie tak jest, najbardziej dochodowi gracze dla bukmacherów to fani tzw „taśm”. Czym dłuższa taśma tym korzystniej dla bukmachera.

Super szansa – w pierwszej kolejności należy obstawić 11 spotkań na kuponie, a jeśli jeden z meczy zostanie wytypowany niepoprawnie – i tak będzie można odebrać wygraną.

Zakłady specjalne – to rodzaj promocji, który zmienia się codziennie. Gracze otrzymują możliwość obstawienia dodatkowych opcji, takich jak ewentualne otrzymane kartki, kto strzeli bramkę itd. Na stronie zostały one oznaczone gwiazdką. Są to zakłady popularnie zwae „specjalami”.

To, że większość bonusów dotyczy kuponów AKO, nie jest niczym zaskakującym. To zwykle stosowane ograniczenie przez bukmacherów. Jeśli musisz obstawić kilka spotkań, istnieje większe ryzyko przegranej i utraty bonusu a przede wszystkim – obstawionych środków. Nic więc dziwnego, że chociażby przy Super szansie należy obstawić aż 11 spotkań, a bonus zadziała wtedy, kiedy nie „wejdzie” jeden typ. Przy takiej liczbie postawionych meczy występuje duże prawdopodobieństwo, że nie trafimy kilka razy, więc i tak nie będzie możliwości odebrania nagrody.

Jak widać, niezależnie od tego, czy korzysta się z akcji promocyjnych typowo online czy w punktach stacjonarnych, zasady z ich korzystania są praktycznie takie same u każdego bukmachera. Wielu klientów, szczególnie tych niedoświadczonych, lubi myśleć, że otrzymuje coś za darmo, a jego wiedza i intuicja jest doceniana przez bukmachera. Jednak warto podchodzić rozsądnie do każdego bonusu i przeczytać regulamin. Tylko wtedy wiesz, na co się decydujesz i z jakimi ograniczeniami musisz się liczyć. W świecie zakładów interes gracza i bukmachera są rozbieżne.

 

Czy można powiedzieć, że oferta, jaką proponuje bukmacher Superbet, jest atrakcyjna? Taki osąd już należy indywidualnie do każdego typera. Klienci szukają różnych rzeczy u bukmacherów i wydanie jednoznacznej recenzji z tego powodu jest problematyczne. Dla niektórych brak możliwości przyjmowania zakładów online przez tego bukmachera będzie niedogodnością nie do przeskoczenia, natomiast inni typerzy preferują punkty stacjonarne, które traktują jak miejsce spotkań i okazję do wymiany poglądów. Podobnie jest z dyscyplinami – oferta przedstawiona przez tego buka dla sporej części graczy może być wystarczająca, choć mimo wszystko warto pamiętać o potrzebach fascynatów sportów niszowych. Z tych przyczyn opinię pozostawiamy typerom.

Alternatywa, czyli gdzie jeszcze można obstawiać zakłady bukmacherskie

Polski rynek bukmacherski stale się rozwija, dlatego trudno jest wskazać najlepszego buka. Superbet to opcja, po którą niechętnie sięgają gracze w porównaniu z innymi zakładami, głównie przez brak możliwości obstawiania w Sieci. Fakt jest taki, że klienci cenią sobie wygodę i wolą wybierać takich operatorów, którzy funkcjonują online i posiadają szerszą ofertę wśród dyscyplin sportowych. Nie bez znaczenia są także akcje promocyjne i bonusy – typerzy chętnie z nich korzystają, pomimo znacznych ograniczeń nałożonych w regulaminie przez bukmacherów.

U kogo jeszcze można legalnie obstawić zakłady? Aktualnie jest kilkanaście podmiotów, które zgodnie z naszym prawem proponują bukmacherkę. Oficjalna lista znajduje się na stronie Ministerstwa Finansów, a kiedy tylko pojawi się kolejna firma, dodawana jest ona do spisu. Jak taka lista prezentuje się na dzień dzisiejszy?

Bonus standardowy: 500 zł Nasz bonus: 540 zł Szczegóły 500 zł cashback + 40 zł Polsat Sport Go + cashback bez końca Odbierz bonus w PREZENTVIP
Kod rejestracyjny VIP
Bonus standardowy: 1560 zł Nasz bonus: 1660 zł Szczegóły
  • 1500 zł bonus od depozytu
  • 0 zł 100 zł zakład bez ryzyka
  • 60 zł za zadania
Odbierz bonus w PREZENT100
Kod rejestracyjny VIP

Część z wymienionych powyżej bukmacherów dopiero niedawno weszła na polski rynek i kształtują oni jeszcze swoją ofertę docelową. Dlatego zainteresowani typerzy powinni uzbroić się w cierpliwość i śledzić na bieżąco wszelkie zmiany. Trudno jest też oszacować, który operator w tym roku będzie wiódł prym, ponieważ z jednej strony działa u nas kilku bukmacherów cieszących się największych zaufaniem wśród klientów, ale z drugiej nigdy nie wiadomo, czym zaskoczą nas nowi bukmacherzy. Podobnie jest z Superbetem – być może uzyska w najbliższym czasie licencję na organizowanie zakładów wzajemnych online i polskim graczom zaproponuje tak rozbudowaną ofertę, jak oferuje na przykład w Rumunii.

Niezależnie od wybranego przez Ciebie podmiotu pamiętaj o tym, że można grać jedynie u legalnych bukmacherów. Udział w nielegalnych grach hazardowych karany jest grzywną, która może dochodzić do nawet stu dwudziestu stawek dziennych. Hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia oraz utraty środków finansowych, dlatego zawsze obstawiaj odpowiedzialnie.

FAQ SuperBet

Jak wygląda bonus na start u bukmachera SuperBet?

Bonus powitalny w ramach oferty SuperBet sięga kwoty 600. złotych w postaci środków dodatkowych.

Jakiego rodzaju promocje dostępne są w ofercie SuperBet?

Użytkownik może na rozpoczęcie otrzymać nawet 600. złotych poprzez bonusy, które uzależnione są od trzech pierwszych wpłat. Można również spotkać promocje okazjonalne, które mogą powiększyć wygrane gracze.

Czy dostępny jest kod bonusowy od bukmachera SuperBet?

Na chwile obecną nie ma informacji o kodzie bonusowym od firmy SuperBet. Bonus można jednak odebrać poprzez rejestrację, a następnie spełnienie warunków danej promocji.

Czy korzystanie z usług SuperBet jest legalne?

Tak, firma Superbet posiada zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski. W tym roku rozpoczął także działalność w sieci Internet.

Czy zakłady w SuperBet obstawiać można za pomocą aplikacji mobilnej?

Gracze mają możliwość skorzystania z aplikacji przy typowania ulubionych rozgrywek. Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i te z systemem iOS.

5 / 5 ( 1 vote )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *