Kod promocyjny STS 2022

Szczegóły bonusu: 1200 zł bonus+ 234 zł zakład bez ryzyka+ 25 zł bez depozytu+ 20 zł betgames+ 20zł bonus na wirtualne

STS kod promocyjny pozwala na odebranie najwyższego bonusu powitalnego dostępnego na rynku bukmacherskim. Dzięki niemu odbierzesz bonus od depozytu do 1200 złotych, zakład bez ryzyka w wysokości 234 złote, freebet o wartości 25 złotych, a do tego bonus 20 PLN na Betgames oraz 20 PLN na sporty wirtualne. W sumie dzięki naszemu kodowi promocyjnemu możesz liczyć nawet na 1499 złotych na start.

STS kod promocyjny

Bukmacher STS udostępnił swój kod promocyjny, żeby umożliwić graczom odebranie wyższego bonusu na start. W tym przypadku należy podać kod: PREZENTVIP, aby otrzymać lepszą ofertę powitalną. Co się z nią wiąże? Chodzi tu przede wszystkim o wyższy zakład bez ryzyka niż w standardowej ofercie. Gracze rejestrujący się poprzez stronę bukmachera STS mają możliwość skorzystania z cashbacku w wysokości 200 PLN. Jeśli podasz nasz kod promocyjny STS podczas zakładania konta, ta kwota wzrośnie do nawet 234 złotych. Odbierz najlepszy dostępny bonus STS i ciesz się wyższym pakietem powitalnym.

Rynek Bukmacherski Bonus standardowy: 1200 zł Nasz bonus: 1499 zł Szczegóły 1200 zł bonus+ 234 zł zakład bez ryzyka+ 25 zł bez depozytu+ 20 zł betgames+ 20zł bonus na wirtualne STS opinie i recenzja Odbierz 1499 zł bonusu PREZENTVIPKod rejestracyjny VIP

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Chcesz wiedzieć, gdzie wpisać STS kod promocyjny? Należy wpisać go w formularzu rejestracyjnym. W STS jest opcja szybkiej rejestracji konta (jest to konto tymczasowe), co pozwala na rozpoczęcie gry jeszcze przed pełną weryfikacją podanych przez nas informacji. Takie konto tymczasowe jest jednak ograniczone – przede wszystkim nie można wypłacać wygranych. Zobacz, co dokładnie otrzymasz z kodem promocyjnym STS:

 

Typ bonusu Co dostaniesz od STS?
STS kod promocyjny PREZENTVIP
Bonus od wpłaty 100% do 1200 PLN
Bonus bez depozytu 25 PLN freebet za rejestrację
Zakład bez ryzyka 234 PLN zwrot stawki
Zaproś kumpla 50 PLN za polecenie znajomego
Ekstra bonus na BetGames 20 PLN na zakłady
Bonus na sporty wirtualne 20 PLN na wirtuale
Cashout Zamknij zakład jeszcze przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata 1 PLN

 

Rejestracja u bukmachera STS

Jeśli chcesz odebrać najwyższy bonus STS, konieczna będzie rejestracja konta u bukmachera. Proces zakładania profilu bukmacherskiego w STS jest bardzo prosty i każdy nowy gracz może przebrnąć przez formularz w zaledwie kilka chwil. Rejestracja w STS składa się z dwóch części. W pierwszej z nich podajemy:

 • adres e-mail
 • hasło do konta
 • numer telefonu
 • kod promocyjny STS

Następnie trzeba zaznaczyć odpowiednie zgody i oświadczenia. Pamiętaj, żeby wyrazić chęć odebrania bonusu powitalnego! Później przechodzimy do drugiej części formularza rejestracyjnego. Tam należy podać podstawowe dane osobowe (imię, nazwisko i PESEL) oraz kod SMS, który przyjdzie na podany wcześniej numer telefonu. Na koniec należy zatwierdzić, że środki które przeznaczamy na grę pochodzą z legalnych źródeł. Jaki bukmacher chciałby stać się pralnią pieniędzy? Żaden, więc takie oświadczenie to właściwie ostatnia formalność. To wszystko – Twoje konto tymczasowe STS jest gotowe i aktywne. Jeśli chcesz przejść na konto stałe, będziesz potrzebował przesłania numeru konta bankowego oraz skanu dokumentu tożsamości. W przeciwnym razie STS nie zezwoli graczowi na wypłatę wygranych z konta bukmacherskiego.

sts-rejestracja

Bonus powitalny STS

Istotną częścią oferty STS jest bonus powitalny. Przez wielu graczy uważany za jeden z najlepszych bukmacherów na rynku bukmacherskim. Kod promocyjny STS jeszcze dodatkowo ten bonus ulepszy, więc warto użyć go podczas rejestracji konta. Pozytywne opinie zawdzięcza temu, że składa się z kilku elementów i są to najbardziej pożądane bonusy wśród graczy. Znajdziemy tu najpopularniejszy bonus od depozytu, zakład bez ryzyka czy też freebet. Poza tym dochodzą jeszcze bonusy na gry karciane oraz sporty wirtualne. Jeśli chodzi o bonus na start STS, trudno się do czegokolwiek przyczepić.

Bonus od depozytu – 1200 PLN

Jeśli wpisałeś kod promocyjny STS, otrzymujesz pełen pakiet powitalny bonusów od największego bukmachera w Polsce. Główną częścią oferty na start jest klasyczny bonus od depozytu. W STS wynosi on maksymalnie 1200 PLN, co oznacza, że jeśli dokonasz wpłaty przekraczającą tę kwotę, bukmacher STS i tak wypłaci Ci co najwyżej 1200 złotych. Jest to standardowy bonus powitalny polegający na podwojeniu złożonego przez gracza depozytu. Jak odebrać najwyższy możliwy bonus na start?

 • przy zakładaniu konta zaznacz chęć odebrania bonusu powitalnego
 • dokonaj depozytu na konto w wysokości 1200 PLN
 • otrzymujesz bonus o równowartości Twojej pierwszej wpłaty
 • środki zdeponowane przez gracza trafiają na konto główne, a otrzymany bonus od STS ląduje na koncie bonusowym
 • otrzymany bonus podlega warunkom obrotowym, które należy spełnić jeśli chcesz wypłacić uzyskaną kwotę

Warunkiem wypłacenia bonusu od depozytu jest 3x obrót otrzymanymi środkami. Minimalny kurs całkowity kuponu zaliczającego się do obrotu to 1.91. Ponadto STS zastrzega sobie, że do obrotu wliczają się jedynie wygrane zakłady bukmacherskie.

odbierz-sts-bonus

Zakład bez ryzyka – 234 PLN

Zakład bez ryzyka w STS, czyli inaczej popularny cashback. Wykorzystując nasz STS kod promocyjny otrzymasz najwyższy dostępny zakład bez ryzyka. W standardowej ofercie cashback wynosi 200 złotych, a z kodem PREZENTVIP otrzymujesz aż 234 PLN do dyspozycji. Należy pamiętać o tym, że zakład bez ryzyka obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony kupon w STS. Jakie są zasady cashbacku na start u tego bukmachera?

 • za wpłacony depozyt obstaw pierwszy kupon (pojedynczy lub AKO)
 • w przypadku porażki STS zwróci Ci do 234 PLN (stawka pomniejszona o podatek od zakładów)
 • zakład musi zostać postawiony w ciągu 14 dni od daty rejestracji
 • najlepsze w tym cashbacku jest jednak to, że stawka trafia od razu na konto depozytowe

To oznacza, że nie musimy dodatkowo obracać zwróconymi środkami. Kwota zwrócona dzięki zakładowi bez ryzyka STS jest dostępna od razu do wypłaty na nasze konto bankowe. Oczywiście jeśli posiadamy zweryfikowane konto i takowy numer konta podaliśmy przy pełnej rejestracji.

Darmowy zakład – 25 PLN

Darmowy zakład to inaczej freebet, a więc bonus bez wymaganego depozytu. Kod promocyjny STS upoważnia Cię do odbioru darmowych środków na zakłady bukmacherskie. Po zarejestrowaniu się na Twoim koncie bonusowym pojawi się 25 PLN w prezencie od bukmachera STS. Nie możesz ich jednak od razu wypłacić. Wymagane są najpierw trzy obroty kuponami o kursie minimalnym 1.91. Musimy też zaznaczyć, że do obrotu wliczają się wyłącznie wygrane zakłady. Jeśli uda Ci się spełnić warunki STS, będziesz mógł przelać środki bonusowe na swoje konto bankowe. To bardzo przyjemny bonus, przy którym nie ryzykujesz własnych środków. STS daje Ci możliwość skorzystania z dodatkowych funduszy dzięki freebetowi.

sts-freebet

Bonus Betgames – 20 PLN

Bukmacher STS oferuje również 20 złotych cashbacku na Betgames. Czym właściwie jest wspomniana gra? To nic innego jak zakłady na gry karciane. Na polskim rynku bukmacherskim nie są dozwolone gry czysto hazardowe poza totalizatorem sportowym. Jednak bukmacherzy postanowili zaoferować swoim graczom nieco inną rozrywkę. Betgames to tylko obserwacja rozgrywki, a nie czynny udział w niej. W ten sposób możemy obstawiać przebieg np. karcianej potyczki w pokera zgodnie z obowiązującym prawem. Jak odebrać powyższy bonus?

 • jeśli nie grałeś nigdy w Betgames możesz odebrać bonus 20 PLN
 • minimalne kursy zakładów na gry karciane powinny wynosić 1.90 lub więcej
 • pamiętaj że możesz zawrzeć dowolną liczbę kuponów, a ich stawki się skumulują
 • zakłady muszą być obstawione w ciągu jednego dnia i rozliczone w trakcie jednej doby
 • otrzymaj do 20 PLN zwrotu za nietrafione zakłady (stawka x 0,88)

Bonus na sporty wirtualne – 20 PLN

W pakiecie powitalnym, który odbierzesz wpisując kod promocyjny STS znajduje się również bonus dla fanów sportów wirtualnych. Chodzi tu oczywiście o 20 PLN zwrotu za wirtuale. Bukmacher STS zobowiązuje się zwrócić do 20 PLN za nietrafione zakłady na sporty wirtualne. Jeśli dopiero pierwszy raz zamierzasz obstawiać wirtuale w STS, ten bonus jest skierowany do Ciebie.

 • w promocji biorą udział zarówno kupony SOLO jak i AKO
 • minimalny kurs całkowity kuponu wynosi 1.90
 • możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów, których stawki się zsumują
 • zakłady muszą się odbyć tego samego dnia i zostać rozliczone w ciągu jednej doby
 • odbierz maksymalnie 20 PLN zwrotu za przegrane zakłady (stawka x 0,88)

Po otrzymaniu bonusu jesteś zobowiązany do obrócenia nim zgodnie z wymaganiami STS. Klasycznie konieczne będą 3 obroty po kursie całkowitym równym 1.91 lub wyższym. Do obrotu wliczają się jedynie wygrane zakłady.

sts-sporty-wirtualne

Promocje dla stałych graczy STS

Kod promocyjny nie tylko daje nam dostęp do oferty powitalnej. Do naszej dyspozycji są jeszcze regularne promocje, z których możemy systematycznie korzystać. Oprócz czasowych propozycji, które pojawiają się przy okazji najciekawszych zdarzeń sportowych, możemy również korzystać z promocji regularnych. Jest ich kilka w STS, więc warto przyjrzeć im się nieco dokładniej. Promocje dla stałych graczy STS prezentujemy poniżej.

50 PLN na europejskie puchary

Promocja nosi nazwę “Bezpieczne 50 na europejskie puchary”. Jest to oferta skierowana do graczy obstawiających w lokalach naziemnych STS-u. Bukmacher postanowił stworzyć coś specjalnie z myślą o klasycznym sposobie zakładów bukmacherskich. Żeby wziąć udział w promocji należy:

 • odwiedzić punkt stacjonarny STS w czasie obowiązywania promocji
 • obstawić kupon zawierający tylko mecze europejskich pucharów
 • przeznacz stawkę dokładnie 19, 29 lub 99 złotych
 • minimalny kurs całkowity kuponu to 2.00
 • w przypadku przegranej, odbierz bonus nawet 50 PLN

Wysokość bonusu zależy od stawki, za którą obstawisz swój zakład. 10 złotych zwrotu otrzymujesz za kupon ze stawką 19 PLN. Zwrot w wysokości 15 złotych za przegrany zakład o stawce 25 PLN i aż 50 złotych za przegrany kupon ze stawką 99 PLN. Pamiętaj, że w akcji bierze udział wyłącznie pierwszy przegrany zakład.

Zaproś kumpli

STS proponuje Ci zaproszenie znajomych do gry i zgarnięcie nawet 340 złotych bonusu! Jeśli uda Ci się namówić 6 osób do rozpoczęcia gry w STS, masz szansę odebrać najwyższy możliwy bonus. Stwórz swoją drużynę i obstawiajcie razem w zakładach bukmacherskich STS. Jak wziąć udział w akcji zapraszania znajomych?

 • zapisuj się do akcji co tydzień na stronie STS
 • obstawiaj zakłady AKO za min. 25 PLN z kursem co najmniej 1.85
 • odbieraj 20 PLN każdego dnia za wykonanie zadań
 • otrzymasz link polecający, który musisz przesłać znajomym
 • twój kolega i Ty otrzymujecie po 50 PLN bonusu, jeśli nowy gracz wpłaci co najmniej 50 złotych pierwszego depozytu.
 • musi też zawrzeć zakład za min. 50 PLN zawierający minimum jedno zdarzenie z kursem 1.85

W sumie możesz zgarnąć 50 PLN za każdego z sześciu nowych znajomych! Dodatkowo za trzeciego i szóstego typera otrzymasz plus 20 złotych, więc w sumie do zgarnięcia masz 340 PLN. Otrzymany bonus należy obrócić 3x kuponami z kursem min. 1.91. Ważne, że do obrotu zaliczają się tylko wygrane zakłady.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna STS jest uważana na rynku jako jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza. Funkcjonalnością przebija konkurencję pod wieloma względami, a prostota i wygoda w obstawianiu zakładów działają bardzo korzystnie dla tego bukmachera. Najistotniejszą informacją dla graczy będzie to, że poprzez aplikację będą mieli dostęp do pełnej oferty STS. Dostępna jest zarówno dla użytkowników urządzeń z systemem iOS, jak i dla posiadaczy smartfonów i tabletów z Androidem. Do naszej dyspozycji są wszystkie zakłady przedmeczowe i na żywo, opcja cashout, bonusy, promocje, transmisje online i wiele innych. Pobierz aplikację STS i przekonaj się sam, że obstawianie jeszcze nigdy nie było tak wygodne.

sts-bonus-1499

Obsługa klienta

STS to najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w naszym kraju. Nic dziwnego, że posiada też największe grono klientów. W związku z tym musi wiedzieć, jak o nich zadbać i ewentualnie służyć pomocą. Jak widać STS przyłożył się do tego aspektu, bo daje graczom dostęp do:

 • czatu na żywo z konsultantem
 • rozbudowanej sekcji FAQ z najczęściej zadawanymi pytaniami
 • formularza kontaktowego
 • obsługi klienta 24 godziny na dobę

Nawet nowi gracze, którzy z zakładami bukmacherskimi nie mieli do tej pory do czynienia będą mogli łatwo się odnaleźć dzięki obsłudze STS. Konsultanci są kompetentni i znają się na zakładach, jak i ofercie bukmacherskiej. Na odpowiedzi nie trzeba długo czekać, a są one na tyle szczegółowe, że każdy powinien uzyskać zadowalającą ilość informacji.

Metody płatności

Jako największy bukmacher w Polsce, STS musiał zadbać o kompleksowość swojej oferty. W związku z tym postanowił zaoferować swoim graczom jak najwięcej metod płatności. W ten sposób ułatwiają typerom składanie depozytów na ich konta, a także umożliwiają szybsze dokonywanie wypłat wygranych. W STS mamy do dyspozycji 9 metod płatniczych. Są to:

 • Blik
 • Neteller
 • Skrill
 • DotPay
 • Visa
 • Mastercard
 • PayU
 • Tpay
 • PayPal

Jest to szeroki wachlarz możliwości, więc prawdopodobnie każdy gracz znajdzie tutaj metodę, która będzie odpowiadała jego oczekiwaniom. Trzeba przyznać, że pod tym względem STS wygląda bardzo solidnie.

sts metody płatności

Jaki jest kod promocyjny STS?

Kod promocyjny do tego bukmachera to PREZENTVIP. Pozwoli na odebranie pełnego pakietu powitalnego nowym graczom.

W jaki sposób zdobyć bonus u bukmachera STS?

Wystarczy, że użytkownik odwiedzi stronę bukmachera STS.pl, a następnie w formularzu rejestracyjnym poda kod promocyjny z naszej strony.

Czy możliwe jest wypłacenie bonusu?

Oczywiście jest opcja wypłaty środków pochodzących z bonusu, jednak dopiero spełnieniu wymagań dotyczących obrotu. Bonus otrzymać można poprzez podanie naszego kodu promocyjnego podczas rejestracji.

Dla kogo przeznaczony jest kod promocyjny?

Bonus odebrać może wyłącznie osoba, która do tej pory nie posiada założonego konta na stronie bukmachera STS.pl.

Czy tymczasowe konto daje dostęp do bonusów?

W przypadku bukmachera STS bonusy dostępne są już po przejściu przez szybką rejestrację. Na tę chwilę wyłącznie u tego bukmachera jest to możliwe.

Jak zagrać za pomocą środków bonusowych?

Jest to bardzo proste. Jedyne co musi zrobić gracz, to kliknąć w przycisk „Bonus” na stronie. Kiedy zmieni się jego kolor, użytkownik może mieć pewność, że zakład będzie postawiany za środki pochodzące z bonusu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *