STS kody promocyjne - bonus na start powitalny

1 lipca 2020

Kod promocyjny STS maj 2020 – co znajdziemy w ofercie bonusowej bukmachera?

Chyba każdy gracz oczekuje od bukmachera, u którego zamierza grać, atrakcyjnych akcji promocyjnych. Zresztą każdy legalny bukmacher na polskim rynku oferuje jakiś promocyjny kod dla klientów. To pewien sposób na przyciąganie uwagi nowych graczy, a także na podtrzymanie zainteresowania już zarejestrowanej klienteli. Jako że bukmacher STS należy do jednych z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych buków w Polsce (logo STS chyba każdy kojarzy, szczególnie przez akcję Sport Twoją Szansą), warto przybliżyć to, jakie STS kody promocyjne posiada aktualnie w swojej ofercie.

sts

Kod promocyjny: PREZENT >> Wyższa Oferta

Zaczniemy od tego, co przewiduje oferta powitalna, ponieważ to właśnie ten element bonusów jest najbardziej pożądany przez typerów. Często od wysokości bonusu lub warunków późniejszego obrotu bonusowymi środkami zależy, czy w ogóle ktoś zdecyduje się na rejestrację konta u konkretnego podmiotu. Są różne rodzaje bonusów powitalnych. Na jakie bonusy bukmacherskie na start zdecydował się właśnie STS? Czy dostępny jest jakiś atrakcyjny kod rejestracyjny lub darmowy zakład? Jakie STS przewiduje warunki obrotu? Jak w ogóle prezentuje się ogólna oferta zakładów (przede wszystkim na zakłady online, czy można skorzystać ze strony STS, czy obstawimy mecze Ligi Mistrzów, jak działa aplikacja mobilna – STS mobile naprawdę interesuje graczy, jakie są dostępne metody płatności czy też jakie STS oceny zbiera wśród graczy), czy obstawimy zakłady na żywo? Zanim odpowiemy na te pytania, musimy przedstawić krótki proces rejestracji konta u tego operatora. Dlaczego? Ponieważ niezarejestrowany gracz nie może ani obstawiać swoich zakładów, ani tym bardziej odebrać bonusu powitalnego – aby odebrać bonus trzeba być zarejestrowanym graczem (i to właśnie przy rejestracji w odpowiednim polu kod promocyjny można wpisać). Zatem aby wypłacić bonus, najpierw zarejestruj konto i w odpowiednim miejscu wpisz kod.

Typ bonusuJaki bonus otrzymasz od STS?
STS kod promocyjnyPREZENTVIP
Bonus od wpłaty100% do 1200 PLN
Bonus bez depozytu25 PLN freebet za rejestrację
Zakład bez ryzyka34 PLN zwrot stawki
Zaproś kumpla50 PLN za przyprowadzenie kumpla
Polubisz Poniedziałki100-3000 PLN w każdy poniedziałek
Ekstra bonus na BetGames20 PLN na zakłady
CashoutZamknij zakład jeszcze przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata1 PLN
head sts

STS rejestracja nowego konta

Aby zarejestrować konto, wystarczy jedynie podać nasze dane osobowe i wypełnić formularz, który znajduje się na stronie internetowej bukmachera – aby pozytywnie przejść przez proces zakładania konta STS zażyczy sobie takich danych jak imię i nazwisko, numer PESEL, telefonu, konta bankowego (co znacznie ułatwi metody płatności i przelanie wygranej na wskazane konto bankowe) oraz adres e mail. To standardowe rubryki, których wypełnienia wymaga każdy legalny bukmacher. Dzięki temu może chociażby sprawdzić nasz wiek.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS voucher?

Przy rejestracji wpisz Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie wpisac bonus sts, kod rejestracyjny należy wpisać właśnie w formularzu rejestracyjnym. W STS jest opcja tak zwanej szybkiej rejestracji konta, co pozwala na rozpoczęcie gry jeszcze przed pełną weryfikacją podanych przez nas informacji. Takie konto tymczasowe jest jednak ograniczone – przede wszystkim nie można wypłacać wygranych. Jednakże można obstawiać zakłady sportowe na stronie bukmachera.

Szybka rejestracja to dobre rozwiązanie, kiedy chce obstawić spotkanie dzisiaj i nie bardzo mamy czas na oczekiwanie weryfikacji – to właśnie dlatego niejeden polski bukmacher przewiduje już taką opcję. W dodatku w przypadku bukmachera STS rejestracja konta w ten sposób umożliwia również wykorzystanie bonusu od STS na start. Tak więc można powiedzieć, że kiedy zakładamy nowe konto gracza rejestracja STS przebiega sprawnie i szybko, a dzięki temu można w legalny sposób zawierać zakłady sportowe.

STS freebet, czyli bonus bez depozytu

To, co darmowe, przyciąga uwagę nowych graczy najbardziej. Dzieje się tak z różnych względów – niektórzy klienci dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką i nie są pewni, czy w ogóle im się to spodoba, więc niechętnie podchodzą do kwestii inwestowania na swoje konto u buka. Takie darmowe środki mogą pomóc im w przetestowaniu samej zabawy, aby przekonać się, czy właśnie ta forma rozrywki będzie dla nich odpowiednia. Z drugiej strony ktoś inny może nie być przekonany konkretnie do oferty danego bukmachera. W takiej sytuacji również oferowany przez STS bonus powitalny w postaci freebetu lub darmowego zakładu może okazać się przydatny. Niektórzy bukmacherzy na koncie depozytowym zostawiają freebet 30 PLN, inni mniej, inni nieco więcej. Jednakże nie ma się co łudzić, że bonus bez depozytu będzie wynosił na przykład 500 PLN – to po prostu nierealne.

sts promo


Zatem jak widać, wśród promocji STS po prostu musiał umieścić freebet. Aktualnie wynosi on 25 PLN bonusu – zakładając konto w sts przez nasz link do konta bonusowego może trafić właśnie taka kwota. Jak go uzyskać i gdzie wpisac kod promocyjny STS? Podczas procesu rejestracji należy w odpowiednim polu wpisać działający u bukmachera STS kod promocyjny „pewne25” (kod promocyjny STS 2020 rok taki właśnie przygotował). Bukmacher na swojej stronie internetowej zapewnia, że wielkość liter nie ma żadnego znaczenia, a bonus z pewnością trafi na konto po użyciu kodu bonusowego. Jednak warto pamiętać o zasadach obrotu bonusem – jeśli nie spełnimy warunków bonusu STS po prostu go nam nie przyzna.

Bonus STS zasady – jakie są?

Bardzo ważne są oczywiście warunki obrotu. Aby wypłacić bonus na główne konto gracza należy zrobić obrót 3x przyznaną kwotą. Zatem jeśli freebet 25 PLN przewiduje, należy na kuponie obstawić 75 PLN z kursem całkowitym kuponu 1,91. Czy można zatem powiedzieć, że bonus powitalny STS w tym wypadku traktuje jako darmowy zakład? Aby postawić 75 PLN od razu, należałoby jeszcze dopłacić 50 PLN, choć można założyć (jeśli ktoś nie chce inwestować na konto depozytowe własnych środków), że najpierw obstawi się część freebetu i z wygranych środków obstawi się kolejne zakłady sportowe. Na realizację mamy 120 dni – przypomnimy, że kupon musi być zawarty z kursem nie mniejszym niż 1 91 .

Co ciekawe, ten konkretny bonus powitalny STS łączy z innym, a dokładniej z bonusem od depozytu STS bowiem również posiada taką opcję w swojej propozycji. Czasem legalni bukmacherzy dają różne opcje do wyboru, lecz nie można ich łączyć. Natomiast bonus STS kod promocyjny zarówno na freebet jak i promocję od depozytu można wykorzystać łącznie.

STS online bonus od depozytu

Jeśli chodzi o bonus powitalny STS nie mógł zapomnieć o tym najpopularniejszym, czyli o tym od pierwszej wpłaty. Bonus od depozytu to rzeczywiście najczęściej proponowany kod promocji wśród bukmacherów w Polsce – to po prostu nieodłączny element oferty powitalnej. Bonus od STS możesz otrzymać w momencie, gdy zaznaczysz przy rejestracji okienko „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Zatem ile wynosi kwota bonusu na stronie bukmachera STS? Kiedy gracz wpłaci swój pierwszy depozyt, otrzyma procent (100 do 1200 PLN) od tej wpłaty. Maksymalnie można uzyskać od STS bonus 1279 PLN na start.

Gdzie wpisać bonus STS?

Po raz kolejny musimy omówić warunki obrotu – każdy kod STS opatruje zasadami. Jeśli chodzi o ten od depozytu bonus w STS zasady mówią to samo, co przyznawany przez STS freebet – należy obrócić trzykrotną kwotą. Czyli jeśli zdecydowałeś się wpłacić 100 PLN, a dzięki temu na Twoje konto bonusowe trafi kolejne sto złotych, oferta STS zakłada, że postawisz u bukmachera STS zakłady bukmacherskie o łącznej wartości 300 PLN. Warunki obrotu zakładają także, że kurs całkowity nie będzie mniejszy niż 1.91. Jeśli spełnisz te warunki określone przez STS kod bonusowy trafi na konto główne.

Czy można powiedzieć, że bonus od depozytu STS przygotował na naprawdę konkurencyjnym poziomie? Kwota bonusu to 1200 PLN i nie można powiedzieć, aby był to najwyższy promocyjny kod w naszym kraju – niejeden legalny bukmacher, który dopiero wchodzi na rynek, chce zaskoczyć polskich klientów. Jeszcze jakiś czas temu najwyższy bonus na start od depozytu wynosił 1500 PLN, a teraz 3000 PLN. Jednak są to bonusy od pierwszych trzech wpłat, natomiast bonus STS przyznaje tylko od pierwszego depozytu. Można również powiedzieć, że w STS oferta posiada jaśniejsze i mniej zawiłe zapisy regulaminowe. Czasem legalni bukmacherzy w Polsce proponują swoim graczom trudny do zrozumienia dla początkujących bonus z mnożnikiem, natomiast w STS bonusy nie powinny stanowić problemy nawet dla graczy bez doświadczenia.

A czy znajdziemy w ofercie bukmachera STS na przykład zakład bez ryzyka? To również częsta promocja, którą oferują legalni bukmacherzy. Na chwilę obecną użycie takiego kodu promocyjnego na stronie buka możliwe jest w przypadku nowego produktu STS Betgames. Jednak jeśli ktoś liczy na tradycyjny bezpieczny i pozbawiony ryzyka, darmowy zakład (oczywiście na ten pierwszy zakład), na chwilę obecną kody do STS nie przewidują takiej opcji, jak zakład bez ryzyka. A czy dla doświadczonych posiadaczy konta STS również może coś zaproponować?

Kod bonusowy STS promocje dla stałych klientów bukmachera

Wspomnieliśmy już we wstępie, że bukmacherzy dbają także o potrzeby swoich stałych graczy. Oczywiście głównie po to, aby podtrzymać ich zainteresowanie i regularne wpłaty do konta depozytowego. Zatem jak uzyskac kod promocyjny STS, kiedy już od jakiegoś czasu korzystamy z usług tego podmiotu?

sts kod promocyjny 1


Obecnie klienci mają do wyboru kilka promocji, z których mogą skorzystać. Na przykład można obstawić 4 kupony, 1 gratis. Jeśli typer spełni warunki akcji, może otrzymać zwrot 11 PLN na swoje konto bonusowe. Dlaczego akurat jest to kwota 11 PLN? Ponieważ za dokładnie tyle środków należy postawić każdy z czterech kuponów. Należy też pamiętać o tym, że przynajmniej jeden zakład musi być na żywo i jeden zakład należy zawrzeć przy użyciu aplikacji mobilnej. Na stronie bukmachera można wyczytać, że nie ma różnicy, czy będą to kupony akumulowane czy single. Każdy etap promocji trwa tydzień, od poniedziałku do końca niedzieli. Bukmacher wypłaci nagrodę tuż po rozstrzygnięciu danego etapu.

Nie wszystkie zakłady są brane pod uwagę przy tej promocji. Po pierwsze nie można wykorzystać w tym wypadku środku bonusowych – należy obstawiać zakłady z głównego konta depozytowego. Jeśli anulujesz zakład (chociażby przy opcji cash-out, bądź bukmacher sam postanowi wycofać zakład), ten kupon również nie będzie brany pod uwagę przy omawianej promocji. W akcję nie wliczają się również zakłady MaxiKombi, Hit Dnia, Superoferta. Warunki obrotu również wskazują na trzykrotny obrót przyznaną wartością w bonusie.

W STS promocja sprawi, że Polubisz Poniedziałki

Polubisz Poniedziałek to jedna ze starszych promocji STS dla stałych klientów. Aby otrzymać bonus należy regularnie obstawiać kupony. Bukmacher STS zsumuje wszystkie stawki z kuponów rozegranych w ciągu danego tygodnia. Następnie nagradza 1500 najbardziej aktywnych graczy, przyznając im dodatkowe kody STS. Akcja promocyjna dotyczy całego tygodnia, od poniedziałku do końca niedzieli. Kod promocyjny STS przyzna na konto bonusowe. Ile dokładnie od STS możesz otrzymać, zajmując poszczególne miejsca w rankingu? Od 1. do 10. miejsca jest od STS voucher o wartości 100 PLN, od 11. do 100. voucher na 50 PLN, 101. do 200. voucher na 25 PLN, aż w końcu od 201. do 300. voucher na 20 PLN.

Raz w ciągu doby bukmacher STS aktualizuje ranking graczy, aby można było poznać swoje miejsce w tabeli. Warto pamiętać, że przyznany od STS kod promocji ważny jest 7 dni od jego uzyskania. Żeby środki z konta bonusowego trafiły na konto gracza, należy (tak jak w każdym innym wypadku) postawić trzykrotność kwoty, którą zawiera kod promocyjny do STS, po kursie całkowitym 1.91.

Zaproś kumpla do wspólnej gry – STS kod promocji

Wielu nowych graczy sugeruje się wrażeniami z gry swoich znajomych, więc jeśli jesteś już klientem i regularnie obstawiasz u tego buka zakłady bukmacherskie STS sugeruje, że można przyprowadzić swojego znajomego i dzięki temu oboje możecie otrzymać bonus. Zaproś kumpla, wysyłając mu link, który wygenerujesz na swoim koncie gracza. Kiedy znajomy założy konto, może wykorzystać powitalne bonusy STS ze standardowej oferty oraz dodatkowo otrzyma promocyjny STS kod o wartości 50 PLN. Natomiast dzięki temu, że poleciłeś znajomemu STS możesz otrzymać również promocyjny STS kod o tej samej wartości.

Sama rejestracja STS powinna odbyć się na stronie bukmachera – aplikacja mobilna niestety nie jest brana pod uwagę. Środki znajdą się na koncie bonusowym, a żeby móc wypłacić pieniądze, warunki obrotu znowu zakładają obrót trzykrotną wartością, jaką uzyskaliśmy w polu kod promocyjny. Zatem jeśli 50 PLN bonus przewiduje, należy postawić 150 PLN.

Warto pamiętać o tym, że wszelkie opisane bonusy czy kody promocyjne na STS mogą w każdej chwili ulec zmianom, więc jeśli ktoś jest zainteresowany tym podmiotem, można co jakiś czas zaglądać w zakładkę z promocjami. To, że aktualnie vouchery STS 2020 wyglądają w dany sposób nie oznacza, że za jakiś czas sytuacja nie ulegnie zmianie. Legalni bukmacherzy co jakiś czas aktualizują swoje bonusy, aby zaskakiwać swoich graczy czymś nowym – logo STS nie stanowi wyjątku pod tym względem.

Czy znajdziemy w STS bonus na start za aplikacje?

To, że na stronie bukmachera STS promocje znajdziemy chociażby dla początkujących czy stałych klientów, już nie dziwi – można otrzymać bonus od depozytu, możesz skorzystać z freebetu, czy też wykorzystać darmowy zakład, czyli ten pozbawiony ryzyka na gry karciane Betgames. Logo STS słynie nie tylko z zakładów sportowych, lecz również z tego, że w STS możesz skorzystać z różnych bonusów.

Nie da się także ukryć, że aplikacja mobilna w przypadku zakładów sportowych to dosyć przydatna opcja, gdyż gracze chętnie obstawiają nie tylko w przypadku STS mobile. Funkcjonalność aplikacji STS jest podobna do serwisu internetowego – obstawisz zakłady (również zakłady na żywo), sprawdzisz kursy czy wyniki, masz dostęp do niejednej metody płatności. Czy da się na przykład wpisać w odpowiednim polu kod promocyjny, aby uzyskać dodatkowy bonus? STS mobile proponuje bonusy raczej sezonowo – chociażby był dostępny na 40 PLN freebet z okazji Gali KSW. Nie dość, że można było z tego wydarzenia obstawić zakłady live, to jeszcze wyłącznie w STS mobile dostępny był wspomniany bonus.

Dlatego też jeśli kogoś interesuje mobilna oferta STS, warto co jakiś czas zaglądać na oficjalną stronę bukmachera, aby być na bieżąco. Jeśli chodzi o bukmachera STS kody promocyjne 2020 rok prezentują się nie najgorzej i na pewno wielu graczy interesuje to, jak jeszcze zostaniemy zaskoczeni do końca tego roku. Na pewno niektórych cieszy fakt, że STS wprowadził do swojej oferty całkiem niedawno nowy produkt.

Najnowszy produkt STS, czyli Betgames – STS kod bonusowy

Zauważyliśmy, że gracze są coraz bardziej zainteresowani najnowszym produktem bukmachera STS, czyli wirtualnymi grami loteryjnymi. Betgames bardziej przypomina sporty wirtualne – gracz obstawia wyniki w grach karcianych czy loteryjnych. Legalni bukmacherzy w naszym kraju nie mogą proponować kasyna czy pokera, lecz tutaj STS bukmacher daje możliwość obstawienia wyniku takich rozgrywek, a nie wzięcia w nich udziału bezpośrednio. Oferta STS przewiduje taką opcję stosunkowo od niedawna, więc wydawać by się mogło, że legalny bukmacher STS kod bonusowy zaproponuje z takiej okazji.

Czy więc przy produkcie Betgames STS kod promocyjny również przewidział? Na chwilę obecną został wprowadzony na 20 PLN bonus bez ryzyka. Jeśli klient niepoprawnie obstawi wyniki karcianych gier w produkcie Betgames, bukmacher STS zwróci do dwudziestu złotych. Liczą się zarówno single jak i AKO, lecz środki nie mogą pochodzić z konta bonusowego (ta zasada zresztą dotyczy każdego bonusu), a tego depozytowego. Warunki bonusu przewidują także to, że w ciągu jednej doby gracz może otrzymać tylko jeden zwrot. Ponadto aby otrzymać kod promocjny STS wymaga, by łączna suma obstawionych kuponów wynosiła przynajmniej 20 PLN, lecz jeśli obstawi się więcej, maksymalna kwota zwrotu to wciąż dwadzieścia złotych. Zatem nawet jeśli łączna suma postawiona na kuponie wynosi 100 PLN, gracz otrzyma na bonusowe konto gracza 20 PLN.

To ciekawe, że wysokość kursów przy tej promocji STS nie ma znaczenia – zazwyczaj warunki obrotu przewidują minimalny kurs całkowity. Jednak należy pamiętać o tym, że pod uwagę brane są tylko zakłady z gier karcianych, więc w przypadku zakładów bukmacherskich z innych dziedzin, przegrana nie gwarantuje zwrotu.

STS kod promocyjny – zdanie graczy

W przypadku każdego bukmachera, nie tylko przy operatorze STS oceny są dosyć kluczowe dla nowych graczy – wszyscy legalni bukmacherzy dbają o swoją reputację i starają się, aby ogólna oferta zakładów, nie tylko ta bonusowa, stała na najwyższym poziomie.

Na plus zasługuje fakt, że bonus powitalny STS w ogóle posiada w swojej ofercie, choć brak takiej propozycji bez wątpienia nie umknąłby czujnemu spojrzeniu graczy, którzy od zakładów bukmacherskich oczekują naprawdę wiele. Zatem chcąc oferować zakłady bukmacherskie STS nie mógł ominąć promocji. Jak oceniają gracze kwotę bonusu?

Jeśli chodzi o bonus startowy STS zasady opracował w przystępny sposób. Gracze także wspominają o tym, że doświadczeni typerzy mogą liczyć na różne promocje i bonusy od czasu do czasu. Niektórym podoba się opcja Zaproś Kumpla, innym Polubisz Poniedziałek lub oferta na nieco wyższe kursy, jaką STS bukmacher organizuje w ramach Hitu Dnia czy Superoferty.

STS oferuje nie tylko bonusy

Oczywiście bonusy bukmacherskie to niezawodna karta przetargowa, która przekonuje niejednego gracza do tego, aby założyć konto u danego bukmachera (nic więc dziwnego w tym, że niejeden polski bukmacher chce wypaść na tym tle jak najlepiej). Wiesz już, jakie bonusy firma STS oferuje. To, czy ktoś zdecyduje się odebrać bonus, jest już indywidualną decyzją każdego gracza – nasz artykuł powstał w celach informacyjnych o tym, jaki proponuje STS kod bonusowy oraz jakie są chociażby warunki bonusu.

Jednak u buka STS oferta to nie tylko bonusy – ten polski bukmacher proponuje również wiele dyscyplin z zakresu zakładów sportowych (czy to popularne jak piłka nożna, czy też nieco mniej znane). Obstawiać w STS zakłady bukmacherskie można w punktach naziemnych, online oraz funkcjonuje STS mobile. Samo założenie konta STS nie trwa zbyt długo, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę możliwość szybkiej rejestracji.

STS oferuje całkiem przyzwoite kursy bukmacherskie, które nie odstają od europejskiego standardu. Ponadto nie dość, że można zagrać u buka STS z kodem promocyjnym, to jeszcze została przewidziana promocja na tak zwany Hit Dnia – kursy na wybrane wydarzenia sportowe są nieco wyższe, a dzięki temu STS oferuje wyższą ewentualną wygraną (oczywiście przy założeniu, że graczowi uda się wytypować poprawnie).

Mamy możliwość obstawiania w systemie prematch jak i można postawić zakłady live. Szeroki wybór dyscyplin, sporo promocji, znane Polakom metody płatności, najnowsze technologie – to wszystko wpływa na fakt, że STS oceny są w Sieci całkiem pozytywne. Oczywiście gracze szukają różnych rzeczy i zdarza się, że ktoś nie znajdzie tego, czego oczekiwał. Indywidualne preferencje mają oczywiście ostateczny wpływ na zdanie o danym operatorze.

Odbierz bonus tylko od legalnego bukmachera – STS bonus startowy

Bonus bonusem, jednak najważniejsza kwestia to gra u legalnych operatorów zakładów bukmacherskich. Nielegalne podmioty często kuszą graczy z Polski swoimi ofertami, jednak doskonale wiadomo, że za grę u nielicencjonowanych bukmacherów grożą surowe kary pieniężne. Zatem cóż z tego, że można odebrać dodatkowe kilka złotych w bonusie, wpisując w odpowiednim polu kod promocyjny, skoro w następstwie trzeba będzie zapłacić karę sięgającą nawet do stu dwudziestu stawek dziennych?

Tak więc przed rozpoczęciem gry należy upewnić się, że nasz wybór padł na legalnego operatora. Jakie warunki musi spełnić bukmacher, aby móc go uznać za działającego w pełni zgodnie z naszym prawem? Po pierwsze i najważniejsze – licencja polskiego Ministerstwa Finansów. Bez niej żadna firma nie może oferować zakładów wzajemnych w naszym kraju. Warto zwrócić jeszcze uwagę na to, czy posiadana przez buka strona internetowa jest polska – wszyscy legalni bukmacherzy muszą taką posiadać, jeśli chcą oferować polskim typerom grę w Sieci. Oczywiście obstawiać zakłady można również w punktach naziemnych – strona internetowa nie jest koniecznością, lecz legalni bukmacherzy w większości przypadków decydują się na taką formę, gdyż serwis internetowy jest po prostu wygodniejszy.

Bonus STS o co chodzi?

Jednak w tym miejscu należy uważać na jedynie przetłumaczone witryny – wielu zagranicznych bukmacherów chce upodobnić się do tych legalnych i sprawiać wrażenie, jakby ich strona była przeznaczona dla graczy z Polski. Dlatego też treść zostaje przetłumaczona na nasz rodzimy język. Jednakże wszelkie zakończenia adresu strony w stylu .com czy też .eu nie są dopuszczalne. Warto przypominać nowym graczom takie zasady.

Ponadto w ofercie online nielegalnego bukmachera znajdują się takie formy rozrywki jak kasyno czy poker. Aktualnie nasze Państwo ma monopol na prowadzenie takich zabaw w Sieci. Co prawda, nawet jak widać po przykładzie bukmachera STS, można w pewien sposób wykorzystać gry loteryjne czy karciane – stąd omówiony wcześnie Betgames w ofercie. Nie jest to jednak tradycyjne kasyno i poker, których legalni bukmacherzy oferować nie mogą – obstawiamy swój typ odnośnie zakończenia gry.

Zagraniczni bukmacherzy mają również ograniczone metody płatności, ponieważ nasze banki nie mogą realizować transakcji między Polakami a nielegalnymi podmiotami. Jeśli jesteś początkujących graczem, warto zajrzeć na oficjalną stronę Ministerstwa Finansów, ponieważ znajduje się tam stale aktualizowana lista wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju. Zatem jeżeli nie jesteś pewien, czy interesujesz się aby na pewno licencjonowanym operatorem, można posiłkować się takim spisem – dla pewności. A jeśli okaże się, że zainteresował Cię legalny bukmacher, możesz wpisać kod promocyjny przy rejestracji konta – dzięki temu odbierz bonus na przykład od depozytu uzyskując przy tym dodatkowe PLN freebet lub zakład bez ryzyka. Jednak załóż konto i obstaw swój pierwszy zakład z kodem promocyjnym tylko u legalnego buka.

Legalny bukmacher również posiada bonusy bukmacherskie – STS bonus bez depozytu

Mimo tego, że w naszym kraju legalni bukmacherzy proponują coraz to nowsze produkty, jest wiele wydarzeń sportowych, mają aplikację mobilną i niejeden rodzaj bonusu, znajdzie się część Polaków, która nie będzie przekonana do oferty. A to warunki obrotu wymagające, a to kod rejestracyjny wydaje się niski – polscy klienci bywają uprzedzeni z powodu wysokich progów podatkowych, lecz sama oferta bukmacherska w naszym kraju nie wypada najgorzej. Jeśli przyjrzymy się zagranicznym ofertom, czasem okazuje się nawet, że legalni bukmacherzy w Polsce niekiedy wypadają korzystniej – właśnie z powodu wysokich podatków niejeden legalny bukmacher będzie próbował przekonać nowych klientów do swoich zakładów sportowych poprzez freebet, darmowy zakład czy też inny kod rejestracyjny. Tak więc, jak stawiać zakłady, to tylko u legalnych.

Jak uzyskać kod promocyjny STS 2020?

Warto pamiętać, że u każdego buka obowiązuje regulamin. Zapisy regulaminowe czy też warunki obrotu również pojawiają się u zagranicznej konkurencji, której można odebrać bonus. Oczywiście zawsze przed przystąpieniem do zakładów bukmacherskich oraz promocji, należy dokładnie zapoznać się z treścią regulaminów. Warto także grać rozważnie – możesz odebrać bonus, jeśli masz taką chęć, lecz nie można zapominać ryzyku, jaki niesie za sobą bukmacherka. Nie ma pewnych typów, a nie zawsze znajdzie się kod promocyjny bonus na bezpieczny zakład. Dlatego graj odpowiedzialnie i pamiętaj, że bezpieczną grę pod kątem prawnym zapewniają jedynie polscy legalni bukmacherzy. W razie wszelkich wątpliwości można wypełnić formularz kontaktowy, by nawiązać rozmowę z bukiem na stronie STS.

voucher sts 2020, sts jak wpisac kod promocyjny, gdzie wpisac kod promocyjny na 20 zł sts, promocyjny sts kod, kod promocyjny bonus 100 %, bonus sts kod promocyjny, 200 pln freebet bez depozytu, sts rejestracja, gdzie wpisać kod promocyjny sts, sts kod wrzesień, sts pl kod promocyjny, voucher sts gdzie kupić, bonus sts zasady, bonus sts o co chodzi, sts gdzie wpisać kod promocyjny, www sts pl, sts kod promocyjny bonus, 1000 PLN kod promocyjny

FAQ STS kod promocyjny

Wystarczy, że użytkownik odwiedzi stronę bukmachera STS.pl, a następnie w formularzu rejestracyjnym poda kod promocyjny z naszej strony. Tym sposobem w depozycie pojawi się bonusowe 25. złotych.
Oczywiście jest opcja wypłaty środków pochodzących z bonusu, jednak dopiero spełnieniu wymagań dotyczących obrotu. Bonus otrzymać można poprzez podanie naszego kodu promocyjnego podczas rejestracji.
Bonus odebrać może wyłącznie osoba, która do tej pory nie posiada założonego konta na stronie bukmachera STS.pl.
W przypadku bukmachera STS bonusy dostępne są już po przejściu przez szybką rejestrację. Na te chwilę wyłącznie u tego bukmachera jest to możliwe.
Jest to bardzo proste. Jedyne co musi zrobić gracz, to kliknąć w przycisk "Bonus" na stronie. Kiedy zmieni się jego kolor, użytkownik może mieć pewność, że zakład będzie postawiany za środki pochodzące z bonusu.
Bonus otrzymuje się już po przejściu przez proces rejestracji i dostępny jest on dla wszystkich nowych użytkowników. Umożliwia sprawdzenie funkcjonalności dostępnych na stronie STS.pl.
Nie jest wymagane podawanie numeru PESEL podczas szybciej rejestracji. Wystarczy podać kraj pochodzenia, a także nasz kod promocyjny i potem spokojnie korzystać z oferty bukmachera.
Podsumowanie
sts thanks
Autor
1star1star1star1star1star
Ocena
2.5 based on 20 votes
Firma
STS
Nazwa
1200 zł bonus + 25 zł freebet + 34 zakład bez ryzyka