Kod promocyjny STS 2021

Szczegóły bonusu: 1200 zł bonus+ 234 zł zakład bez ryzyka+ 25 zł bez depozytu+ 20 zł betgames+ 20zł bonus na wirtualne
Spis treści rozwiń

 

STS kod promocyjny – bonus na start

Każdy klient oczekuje promocji. Każdy legalny bukmacher na polskim rynku proponuje promocyjny kod. To sposób na przyciąganie nowych graczy, a także na podtrzymanie zainteresowania klienteli. Jako że bukmacher STS należy do jednych z najczęściej wybieranych buków w Polsce (logo STS chyba każdy kojarzy, szczególnie przez akcję Sport Twoją Szansą), warto przybliżyć to, jakie STS kody promocyjne posiada aktualnie w swojej ofercie.

Zaczniemy od tego, co przewiduje oferta powitalna, ponieważ to właśnie ten element bonusów jest pożądany przez typerów. Od bonusu lub warunków obrotu bonusowymi środkami zależy, czy w ogóle ktoś zdecyduje się na rejestrację konta depozytowego u podmiotu. Są różne rodzaje bonusów powitalnych. Na jakie bonusy bukmacherskie na start zdecydował się STS? Czy dostępny jest jakiś kod rejestracyjny lub darmowy zakład? Jakie STS przewiduje zasady obrotu bonusem? Jak w ogóle prezentuje się ogólna oferta zakładów (przede wszystkim na zakłady online, czy można korzystać ze strony STS, czy obstawimy mecze Ligi Mistrzów, jak działa aplikacja mobilna, która interesuje graczy, jakie są dostępne metody płatności czy też jakie STS oceny zbiera), czy obstawimy zakłady na żywo?

Rynek Bukmacherski Bonus standardowy: 1200 zł Nasz bonus: 1499 zł Szczegóły 1200 zł bonus+ 234 zł zakład bez ryzyka+ 25 zł bez depozytu+ 20 zł betgames+ 20zł bonus na wirtualne STS Bukmacher Odbierz 1499 zł bonusu PREZENTVIPKod rejestracyjny VIP
Zanim odpowiemy na te pytania, musimy przedstawić krótki proces rejestracji konta u tego operatora.

Niezarejestrowana osoba nie może obstawiać, ani odebrać bonusu powitalnego – aby odebrać bonus trzeba być zarejestrowanym graczem (i to właśnie przy rejestracji w polu kod promocyjny można wpisać). Zatem aby wypłacić pieniądze bonusowe, najpierw zarejestruj konto i w odpowiednim miejscu wpisz kod bonusowy.

Typ bonusu Jaki bonus dostaniesz od STS?
STS kod promocyjny PREZENTVIP
Bonus od wpłaty 100% do 1200 PLN
Bonus bez depozytu 25 PLN freebet za rejestrację
Zakład bez ryzyka 234 PLN zwrot stawki
Zaproś kumpla 50 PLN za przyprowadzenie kumpla
Polubisz Poniedziałki 100-3000 PLN w każdy poniedziałek
Ekstra bonus na BetGames 20 PLN na zakłady
Cashout Zamknij zakład jeszcze przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata 1 PLN

STS rejestracja

Aby zarejestrować konto, wystarczy podać nasze dane osobowe i wypełnić formularz, który znajduje się na stronie internetowej – aby przejść przez proces zakładania konta STS zażyczy sobie takich danych jak imię i nazwisko, numer PESEL, telefonu, numer konta bankowego (co ułatwi metody płatności i przelanie wygranej na konto bankowe) oraz adres e mail. To rubryki, których wypełnienia wymaga legalny bukmacher. Dzięki tym informacjom może chociażby sprawdzić nasz wiek. Zakładając konto STS będziesz musiał podać takie dane:

 • Numer PESEL
 • Konto bankowe
 • Numer telefonu
 • Adres email
 • Skan dokumentu osobistego
 • Numer konta bankowego i e mail

sts-bonus-1524

 

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie wpisac bonus sts, kod rejestracyjny należy wpisać właśnie w formularzu rejestracyjnym. W STS jest opcja szybkiej rejestracji konta (jest to konto tymczasowe), co pozwala na rozpoczęcie gry jeszcze przed pełną weryfikacją podanych przez nas informacji. Takie konto tymczasowe jest jednak ograniczone – przede wszystkim nie można wypłacać wygranych.

Szybka rejestracja to dobre rozwiązanie, kiedy chce obstawić spotkanie dzisiaj i nie bardzo mamy czas na oczekiwanie weryfikacji – to właśnie dlatego niejeden polski bukmacher przewiduje taką opcję. W przypadku bukmachera STS rejestracja konta depozytowego w ten sposób umożliwia również wykorzystanie bonusu od STS na start. Tak więc można powiedzieć, że kiedy zakładamy nowe konto gracza rejestracja STS przebiega sprawnie i szybko, a dzięki niej można w legalny sposób zawierać zakłady sportowe. Aby móc swobodnie obstawiać kupon SOLO lub ako i mieć wyższy pakiet promocyjny na sporty wirtualne STS w trybie online użytkownik powinien:

 • Założyć konto depozytowe
 • Wysłać bukmacherowi skan dokumentu osobistego
 • Dokonać pierwszej wpłaty po ukończeniu procesu założenie konta

STS freebet, czyli bonus bez depozytu

To, co darmowe, przyciąga uwagę nowych graczy. Niektórzy klienci dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką i nie są pewni, czy w ogóle im się to spodoba, więc niechętnie podchodzą do kwestii inwestowania na swoje konto. Takie darmowe pieniądze mogą pomóc im w przetestowaniu zabawy, aby przekonać się, czy właśnie ta forma rozrywki będzie dla nich odpowiednia. Z drugiej strony ktoś inny może nie być przekonany do oferty. W takiej sytuacji również oferowany przez STS bonus powitalny w postaci freebetu lub darmowego zakładu może okazać się przydatny. Niektórzy na koncie depozytowym zostawiają freebet 30 PLN, inni mniej, inni nieco więcej. Jednakże nie ma się co łudzić, że bonus bez depozytu będzie wynosił na przykład 500 PLN – to po prostu nierealne.

W puli bonusów STS po prostu musiał umieścić freebet. Aktualnie wynosi on 25 PLN bonusu – zakładając konto w sts przez nasz link do konta bonusowego może trafić właśnie taka kwota bonusu. Jak go uzyskać i gdzie wpisac kod promocyjny STS? Podczas procesu rejestracji należy w odpowiednim polu wpisać działający u bukmachera STS kod promocyjny „pewne25” (kod promocyjny STS 2021 rok taki właśnie przygotował). Bukmacher na swojej stronie internetowej zapewnia, że wielkość liter nie ma znaczenia, a promka trafi na konto depozytowe po użyciu kodu bonusowego. Jednak warto pamiętać o zasadach obrotu bonusem – jeśli nie spełnimy warunków bonusu STS go nam nie przyzna.

Bonus STS – zasady

Aby wypłacić bonus na główne konto gracza należy zrobić obrót 3x przyznaną kwotą. Zatem jeśli freebet 25 PLN przewiduje, należy na kuponie obstawić 75 PLN z kursem całkowitym kuponu 1,91. Czy można zatem powiedzieć, że bonus powitalny STS w tym wypadku traktuje jako darmowy zakład? Aby postawić 75 PLN od razu, należałoby jeszcze dopłacić 50 PLN, choć można założyć (jeśli ktoś nie chce inwestować na konto depozytowe własnych środków), że najpierw obstawi się część freebetu i z wygranych środków obstawi kolejne zakłady sportowe. Na realizację mamy 120 dni – kupony muszą być z kursem nie mniejszym niż 1 91 .

Bonus powitalny STS łączy z innym, z bonusem od depozytu STS bowiem również posiada taką opcję w swojej propozycji. Czasem legalni dają różne opcje do wyboru, lecz nie można ich łączyć. Natomiast bonus STS kod promocyjny zarówno na freebet 25 pln jak i promocję od depozytu można wykorzystać łącznie. Warunki obrotu bonusu freebet STS wyglądają następująco:

 • Należy dokonać 3-krotnego obrotu środkami promocyjnymi
 • Musisz obrócić środkami promocyjnymi w ciągu 120 dni
 • Kupony puszczone po kursie min 1.91

sts-bonus

STS online promocje

Jeśli chodzi o bonus powitalny STS nie mógł zapomnieć o najpopularniejszym. Bonus od pierwszego depozytu to najczęściej proponowany kod promocji u legalnych bukmacherów w Polsce – to nieodłączny element oferty powitalnej. Promkę od STS otrzymasz w momencie, gdy zaznaczysz przy rejestracji okienko „Chcę otrzymać swój pakiet startowy”. Ile wynoszą kwoty bonusu na stronie bukmachera STS? Kiedy wpłacisz swój pierwszy depozyt, otrzyma procent (100 do 1200 PLN) od tej wpłaty. Maksymalnie można uzyskać od STS bonus 1279 PLN na start.

Gdzie wpisać bonus STS?

Musimy omówić zasady obrotu – każdy kod STS opatruje zasadami. Jeśli chodzi o ten od depozytu bonus w STS zasady mówią to samo, co przyznawany przez STS freebet – należy obrócić trzykrotną kwotą. Czyli jeśli zdecydowałeś się wpłacić 100 PLN, a na Twoje konto bonusowe trafi kolejne sto złotych, oferta STS zakłada, że postawisz u bukmachera STS zakłady bukmacherskie o łącznej wartości 300 PLN. Warunki obrotu zakładają także, że min kurs całkowity nie będzie mniejszy niż 1.91. Dzięki temu STS kod bonusowy trafi na konto główne.

Czy można powiedzieć, że bonus od depozytu STS przygotował na konkurencyjnym poziomie?

Kwoty bonusu powitalnego to 1200 PLN i nie można powiedzieć, aby był to najwyższy promocyjny kod w naszym kraju – niejeden legalny bukmacher, który dopiero wchodzi na rynek, chce zaskoczyć Polaków. Jeszcze kiedyś najwyższy bonus na start od depozytu wynosił 1500 PLN, a teraz 3000 PLN. Są to bonusy od pierwszych trzech wpłat, natomiast bonus STS przyznaje do pierwszego depozytu. Można również powiedzieć, że w STS oferta posiada jaśniejsze zapisy regulaminowe. Czasem legalni bukmacherzy w Polsce proponują swoim graczom trudną promkę z mnożnikiem na pierwszy depozyt, natomiast w STS bonusy nie stanowią problemu.

Możliwość zakładu bez ryzyka

A czy jest w ofercie bukmachera STS zakład bez ryzyka? To częsta promocja, którą oferują legalni bukmacherzy. Teraz użycie takiego kodu promocyjnego na stronie możliwe jest w przypadku nowego produktu STS Betgames. Jednak jeśli ktoś liczy na bezpieczny i pozbawiony ryzyka, darmowy zakład (na pierwszy zakład), na chwilę obecną kody do STS nie przewidują takiej opcji, jak zakład bez ryzyka. A czy dla doświadczonych posiadaczy konta STS również może coś zaproponować?

Kod bonusowy STS promocje dla stałych klientów

Bukmacherzy dbają także o potrzeby swoich stałych graczy. Jak uzyskac kod promocyjny STS, kiedy już od jakiegoś czasu korzystamy z usług tego podmiotu?

Nie można wykorzystać w tym wypadku środku bonusowych – należy obstawiać zakłady z głównego konta depozytowego. Jeśli anulujesz zakład (chociażby przy cash-out, bądź bukmacher postanowi wycofać zakład), ten kupon nie będzie brany pod uwagę przy promocji. W akcję nie wliczają się zakłady MaxiKombi, Hit Dnia, Superoferta. Warunki obrotu również wskazują na trzykrotny obrót przyznaną wartością w bonusie.

sts-bukmacher

W STS promocja sprawi, że Polubisz Poniedziałki

Polubisz Poniedziałek to jedna z promocji STS dla stałych klientów. Bukmacher STS zsumuje stawki z kuponów rozegranych w ciągu danego tygodnia. Następnie nagradza 1500 aktywnych graczy, przyznając im dodatkowe kody STS. Akcja promocyjna dotyczy całego tygodnia, od poniedziałku do końca niedzieli. Kod STS przyzna na konto bonusowe. Jaki dokładnie od STS możesz otrzymać bonus? Od 1. do 10. miejsca jest od STS voucher o wartości 100 PLN, od 11. do 100. voucher na 50 PLN, 101. do 200. voucher na bezpieczne 25 PLN, aż w końcu od 201. do 300. voucher na 20 PLN.

Raz w ciągu doby bukmacher STS aktualizuje ranking. Warto pamiętać, że przyznany od STS kod promocji ważny jest 7 dni od jego uzyskania. Żeby pieniądze z konta bonusowego trafiły na konto gracza, należy (tak jak w każdym innym wypadku) postawić trzykrotność kwoty, którą zawiera kod promocyjny do STS, po kursie min 1.91.

Podsumowując, tak mniej więcej prezentuje się lista kwot, które gwarantuje użytkownikom STS promkę:
 • 1-10 miejsce voucher 100 PLN
 • 11-100 miejsce voucher 50 PLN
 • 101-200 miejsce voucher 25 PLN
 • 201-300 miejsce voucher 20 PLN

Zaproś kumpla do wspólnej gry

Jeśli jesteś już klientem i obstawiasz zakłady bukmacherskie STS sugeruje, że można przyprowadzić znajomego. Zaproś kumpla, wysyłając mu link, który wygenerujesz na swoim koncie gracza. Kiedy znajomy założy konto, może wykorzystać powitalne bonusy STS ze standardowej oferty oraz dodatkowo otrzyma bonus powitalny STS o wartości 50 PLN. Jako że poleciłeś znajomemu STS możesz otrzymać również promocyjny STS kod o tej samej wartości.

Rejestracja STS powinna odbyć się na stronie bukmachera – aplikacja mobilna nie jest brana pod uwagę. Środki znajdą się na koncie bonusowym, a żeby móc wypłacić bonus w STS, warunki obrotu znowu zakładają obrót trzykrotną wartością, jaką uzyskaliśmy w polu kod rejestracyjny. Zatem jeśli 50 PLN bonus przewiduje, należy postawić 150 PLN.

Warto pamiętać o tym, że wszelkie bonusy czy kody promocyjne na STS mogą ulec zmianom. To, że aktualnie vouchery STS 2021 wyglądają w dany sposób nie oznacza, że za jakiś czas sytuacja nie ulegnie zmianie. Legalni co jakiś czas aktualizują bonusy – logo STS nie stanowi wyjątku pod względem bonusu.

sts-zaproś-kumpla

Czy znajdziemy w STS bonus za aplikację?

To, że na stronie bukmachera STS promocje i formy bonusu znajdziemy chociażby dla początkujących czy stałych klientów, nie dziwi – możesz korzystać z freebetu, czy też wykorzystać darmowy zakład, pozbawiony ryzyka na gry karciane Betgames. Logo STS słynie nie tylko z zakładów sportowych, lecz również z tego, że w STS możesz skorzystać z bonusów.

Aplikacja mobilna to przydatna opcja. Funkcjonalność aplikacji STS jest podobna do serwisu – obstawisz zakłady (również zakłady na żywo), sprawdzisz min kurs czy wyniki, masz dostęp do metody płatności. Czy należy wpisać w odpowiednim polu kod promocyjny, aby uzyskać dodatkowy bonus? STS mobile proponuje bonusy sezonowo – chociażby dostępny na 40 PLN freebet z okazji Gali KSW. Nie dość, że można było z tego wydarzenia postawić zakłady live, to jeszcze wyłącznie w STS mobile dostępna była ta forma bonusu. Dlatego też jeśli kogoś interesuje mobilna oferta STS, zaglądaj na oficjalną stronę bukmachera. Jeśli chodzi o bukmachera STS kody promocyjne 2021 rok prezentują się nie najgorzej. Na pewno niektórych cieszy fakt, że STS wprowadził do swojej oferty nowy produkt.

Najnowszy produkt STS, czyli Betgames

Gracze są coraz bardziej zainteresowani najnowszym produktem operatora STS, czyli wirtualnymi grami loteryjnymi na gry karciane. Betgames bardziej przypomina sporty wirtualne – obstawia się wyniki w grach karcianych czy loteryjnych. W naszym kraju nie można proponować kasyna czy pokera, lecz tutaj STS bukmacher daje możliwość obstawienia wyniku takich rozgrywek, a nie wzięcia w nich udziału bezpośrednio. Oferta STS przewiduje taką opcję od niedawna, więc wydawać by się mogło, że legalny bukmacher STS zaproponuje kod bonusowy z takiej okazji.

Czy więc przy Betgames bukmacher kod promocyjny przewidział? Teraz został wprowadzony na 20 PLN bonus bez ryzyka. Jeśli klient niepoprawnie obstawi wyniki karcianych gier w produkcie Betgames, bukmacher STS zwróci do dwudziestu złotych. Liczą się single jak i AKO, lecz środki nie mogą pochodzić z konta bonusowego, a tego depozytowego. Warunki bonusu przewidują to, że w ciągu jednej doby można otrzymać tylko jeden zwrot. Aby otrzymać powitalny bonus STS wymaga, by łączna suma obstawionych kuponów wynosiła przynajmniej 20 PLN, lecz jeśli obstawi się więcej, maksymalna kwota zwrotu to wciąż dwadzieścia złotych. Zatem nawet jeśli łączna suma postawiona na kuponie wynosi 100 PLN, otrzymasz na bonusowe konto gracza 20 PLN.

sts-betgames

Wysokość kursów przy tej promocji nie ma znaczenia – zazwyczaj warunki obrotu przewidują minimalny kurs całkowity. Należy pamiętać o tym, że pod uwagę brane są tylko zakłady z gier karcianych, więc w przypadku innych dziedzin, przegrana nie gwarantuje zwrotu. Podsumowując, aby uzyskać 20 zł na Betgames trzeba spełnić:

 • Jeden zwrot dziennie na gracza
 • Należy dokonać stawki o wartości min 20 PLN
 • Wysokość kursów jest dowolna

STS kod promocyjny – opinie graczy

Oceny są dosyć kluczowe dla graczy – wszyscy dbają o swoją reputację i starają się, aby ogólna oferta zakładów stała na najwyższym poziomie.

Na plus zasługuje fakt, że pakiet powitalny STS wzbogaca ofertę, choć brak takiej propozycji nie umknąłby spojrzeniu graczy, którzy od zakładów oczekują wiele. Zatem chcąc oferować zakłady bukmacherskie STS nie mógł ominąć promocji. Jak oceniają gracze kwotę bonusu?

Jeśli chodzi o bonus startowy STS zasady opracował w przystępny sposób. Gracze wspominają o tym, że doświadczeni typerzy mogą liczyć na różne promocje i bonusy. Niektórym podoba się opcja Zaproś Kumpla lub oferta na wyższe kursy, jaką STS bukmacher organizuje w ramach Hitu Dnia czy Superoferty.

sts-kod-rejestracyjny

STS oferuje nie tylko bonusy

Bonusy bukmacherskie to karta przetargowa, która przekonuje gracza do tego, aby założyć konto. To, czy ktoś zdecyduje się otrzymać bonus, jest już decyzją gracza – nasz artykuł powstał w celach informacyjnych o tym, jaki w ofertę wchodzi STS kod bonusowy oraz jakie są warunki bonusu.

Jednak w STS oferta to nie tylko bonusy – polski bukmacher proponuje wiele dyscyplin z zakresu zakładów sportowych (czy to popularne jak piłka nożna, czy też nieco mniej znane). Obstawiać w STS zakłady bukmacherskie można:

 • w punktach naziemnych,
 • online
 • STS mobile

Założenie konta nie trwa zbyt długo, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę możliwość szybkiej rejestracji.

Jakie są kursy w STS?

STS oferuje przyzwoite kursy bukmacherskie, które nie odstają od europejskiego standardu. Ponadto nie dość, że można zagrać w STS z kodem promocyjnym, to jeszcze została przewidziana promocja na tak zwany Hit Dnia – kursy na wybrane wydarzenia sportowe są wyższe, a STS oferuje wyższą ewentualną wygraną.

Mamy możliwość obstawiania w systemie prematch jak i można postawić zakłady live. Szeroki wybór dyscyplin, sporo promocji, znane Polakom metody płatności, najnowsze technologie – to wszystko wpływa na fakt, że STS oceny są w Sieci całkiem pozytywne. Oczywiście gracze szukają różnych rzeczy i zdarza się, że ktoś nie znajdzie tego, czego oczekiwał.

Odbierz bonus od legalnego bukmachera STS

Najważniejsza kwestia to gra u legalnych operatorów zakładów bukmacherskich. Cóż z tego, że można zdobyć kilka złotych w bonusie, wpisując w odpowiednim polu kod promocyjny, skoro w następstwie trzeba będzie zapłacić karę sięgającą nawet do stu dwudziestu stawek dziennych?

Przed rozpoczęciem gry należy upewnić się, że wybór padł na legalnego operatora. Po pierwsze – licencja polskiego Ministerstwa Finansów. Bez niej żadna firma nie może oferować zakładów wzajemnych w naszym kraju. Oczywiście obstawiać zakłady można również w punktach naziemnych.

Bonus STS na czym to polega?

Jeśli jesteś początkującym graczem, zajrzyj na stronę Ministerstwa Finansów, ponieważ znajduje się tam stale aktualizowana lista wszystkich legalnych bukmacherów. A jeśli okaże się, że zainteresował Cię legalny bukmacher, możesz wpisać kod promocyjny przy rejestracji konta – odbierz bonus na przykład od pierwszego depozytu uzyskując przy tym dodatkowe PLN freebet lub zakład bez ryzyka. Jednak załóż konto i obstaw swój pierwszy zakład z kodem promocyjnym tylko u legalnego buka. Gdy otrzymasz bonus 20 zł na betgames możesz je wykorzystać na następujące gry:

 • Bakarat
 • Wojna
 • Poker

Legalny bukmacher STS bonus bez depozytu

Mimo tego, że w naszym kraju bukmacherzy proponują coraz to nowsze produkty, jest wiele wydarzeń sportowych, mają aplikację mobilną i niejeden rodzaj bonusu, znajdzie się część Polaków, która nie będzie przekonana do oferty. A to warunki obrotu wymagające, a to kod rejestracyjny wydaje się niski. Jeśli przyjrzymy się zagranicznym ofertom, czasem okazuje się nawet, że legalni bukmacherzy w Polsce niekiedy wypadają korzystniej – właśnie z powodu podatków niejeden legalny bukmacher będzie próbował przekonać nowych graczy do swoich zakładów sportowych przez freebet, darmowy zakład czy też inny kod rejestracyjny.

Jak uzyskać kod promocyjny STS 2021?

Zapisy regulaminowe czy też warunki obrotu również pojawiają się u zagranicznej konkurencji, u której można mieć promocje. Oczywiście zawsze przed przystąpieniem do zakładów bukmacherskich oraz promocji, należy dokładnie zapoznać się z treścią regulaminów. Graj rozważnie – możesz mieć promocję, lecz nie można zapominać ryzyku, jaki niesie za sobą bukmacherka. Nie ma pewnych typów, a nie zawsze znajdzie się kod promocyjny bonus na bezpieczny zakład. Dlatego graj odpowiedzialnie i pamiętaj, że bezpieczną grę pod kątem prawnym zapewniają jedynie polscy legalni bukmacherzy. W razie wszelkich wątpliwości można wypełnić formularz kontaktowy, by nawiązać rozmowę z bukiem na stronie STS.

STS freebet – czyli ekstra 25 PLN dla graczy

Aby zawieranie zakładów było przyjemną rozrywką, a klient mógł się cieszyć z wygranych kuponów, jest potrzebne szczęście oraz odpowiedzialność – hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia. Dlatego też jeśli widzisz u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się odpowiednim ośrodkiem, który udzieli pomocy. Wspominaliśmy już w tym artykule o tym, że z naszym kodem promocyjnym możesz zgarnąć ekstra 25 PLN na betgames i inne wybrane przez siebie dyscypliny. Aby otrzymać STS bonus 2021 wystarczy wpisać kod promocyjny STS. Zakłady bukmacherskie podczas zakładania konta. Zostanie przyznany on dzięki temu, że gracz przejdzie przez pełny proces rejestracji. Jest to dość standardowy bonus, który możesz zgarnąć na początek swojej przygody z typowaniem u bukmachera Star Typ Sport. Bardzo ważne jest to, aby pamiętać że trzeba będzie obrócić środkami promocyjnymi. Środki bonusowe będą mogły być wypłacane dopiero dzięki temu, gdy zostanie wykonany pełny obrót bonusu. Jeśli omawiamy STS promocje 2021 prezentują się naprawdę nieźle, a jedną z wyróżniających się jest zakład bez ryzyka.

sts-freebet

STS bonus powitalny o nazwie zakład bez ryzyka jest skierowany do graczy, którzy zdecydują się na swoimi koncie bonusowym zaznaczyć opcję „WEŹ UDZIAŁ”. Warto założyć konto depozytowe z naszym kodem, gdyż freebet STS będzie o wiele wyższy. Otrzymasz bonus, jeśli postawisz zakład live po kursie minimalnym 2.50 na rozgrywki Premier League. Zakład bez ryzyka to standardowy bonus, który spotykany jest w ofertach innych bukmacherów. Oczywiście istotne jest też dokonanie pierwszej wpłaty. STS również przygotował specjalny STS kod promocyjny. Jeśli masz kod promocyjny, to możesz liczyć na 2021 STS freebet. Na start można otrzymać również bonus 1200 PLN. Wystarczy zaznaczyć opcje chcę otrzymać swój pakiet powitalny w trakcie zakładania konta. Przygotowany na rok 2021 STS pakiet powitalny zostanie przyznany do twojego konta automatycznie. Wypłacić pieniądze bonusowe będzie można dopiero, kiedy puścimy kupony z kursem min określonym w regulaminie promocji freebet STS. Zakład bez ryzyka i kod STS bukmachera to promki, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy.

Bezpieczne 25 PLN na Betgames dla graczy

Wiesz już, że jeśli masz kod promocyjny możesz liczyć na specjalny freebet od jednego z największych bukmacherów w Polsce. Wiemy także o tym, że po dokonaniu pierwszej wpłaty będzie można bez problemu wykorzystać zakład bez ryzyka od firmy S T S. Bukmacher przygotował także bonus od depozytu freebet 25. W tym przypadku w kwestii obrotu liczą się te kupony, które zostaną puszczone po kursie min 1.85. Zarówno zakład bez ryzyka, jak i bonus od depozytu freebet cieszą się zainteresowaniem wśród graczy. Stosowany jest też przez nich STS kod promocyjny. Kupony z kursem min wymaganym w regulaminie dotyczą również promocji powitalnej dla graczy. Niektórzy bukmacherzy posiadają bonus powitalny o wartości 1 000 PLN, a ten bukmacher zdecydował się udostępnić swoim graczom nie tylko specjalny kod STS, ale również bonus o wartości nawet 1200. złotych. Ten pakiet bonusowy uzależniony będzie od pierwszej wpłaty. Jeśli gracz skutecznie wytypuje kilka wydarzeń sportowych, będzie mógł się cieszyć z wygranych kuponów.

Wróćmy jednak do promocji dedykowanej rozgrywkom betgames. Gracz, który wpisze kod STS zaklady buchmacherskie i dokona pierwszej wpłaty będzie mógł wziąć udział w akcji promocyjnej dla uczestników betgames. Przygotowany przez STS kod promocyjny umożliwia otrzymanie freebetu, który można wykorzystać na obstawianie rozgrywek betgames. Wystarczy kliknąć przycisk „WEŹ UDZIAŁ”, który znaleźć można na stronie bukmachera. Jedyne co wystarczy zrobić to typować zakłady w ramach betgames, a bukmacher będzie mógł przyznać promocję o wartości 10% od postawionej przez gracza stawki. Wykorzystując STS kod promocyjny podczas rejestracji, gracz może raz w tygodniu odebrać bezpieczne 25 PLN na typowanie betgames i cieszyć się z wygranych kuponów. Podsumowując, aby otrzymać bonus na betgames należy:

 • Kliknąć „WEŹ UDZIAŁ” na stronie bukmachera
 • Typować zakłady w ramach rozgrywek betgames
 • Gracz może odebrać bonus tylko raz w tygodniu.

Bonus STS na sporty wirtualne. Na czym polega i jak wypłacić?

STS zakłady bukmacherskie są popularne wśród Polaków. Możesz otrzymać swój bonus startowy. Gracz, który chcę otrzymać swój bonus bez depozytu do typowania na sporty wirtualne będzie musiał przejść przez pola w formularzu rejestracyjnym, który STS posiada. Musisz tam dać zezwolenie na wykorzystywanie Twoich danych, dzięki któremu uzyskasz freebet bez depozytu oraz voucher STS. Możemy również użyć przygotowany przez firmę STS kod promocyjny marzec 2021. Z kodu będzie można wypłacić bonus marca 2021, którym trzeba obrócić zanim dokonamy wypłaty.

sts-sporty-wirtualne

STS gdzie wpisać kod promocyjny?

Zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne są częstym wyborem typerów u tego bukmachera. Popularnością cieszy się także korzystanie z kodu. Przygotowany w 2021 STS kod promocyjny bonus 25 złotych jest naprawdę atrakcyjny. Klienci chwalą sobie również bonus 100 złotych, a także ten dedykowany betgames 20 PLN. Ten bukmacher przygotował dla swoich klientów cashback, a także sekcję VIP, do której dostęp mają najaktywniejsi gracze. Jest to niezwykle atrakcyjna oferta. Kodu promocyjnego można użyć na kilka sposobów:

 • Wpisać go ręcznie podczas rejestracji
 • Skorzystać z naszego banera, który automatycznie wypełni tę część formularza rejestracyjnego za Ciebie
 • Użyć jednego z linków na naszej stronie

wymagany voucher sts 2021 na sporty wirtualne, na stronie sts jak wpisac kod promocyjny, gdzie wpisac kod promocyjny na bezpieczne 25, promocyjny sts kod, chcę otrzymać swój bonus 100 %, 200 pln freebet bez depozytu, sts rejestracja, sts pl kod promocyjny, voucher sts gdzie kupić, bonus sts o co chodzi, sts gdzie wpisać kod promocyjny, spis treści, www sts pl, sporty wirtualne, 2021 sts kod promocyjny bonus min 1.85, prawa zastrzeżone, sts należy, sts posiada, 1000 PLN, kodu, obrotu, koncie, wpłata i wpłaty, formularzu, darmowy, wystarczy, ofertę, bankowe, masz, poniżej, znajdziesz polskich, wysokości, informacje, transmisje esport na żywo, godziny, naprawdę, osób, meczów, pieniędzy, hasło, cookies, regulamin, serwisie, tydzień, kroku, zakładach, pierwsze, otrzymamy, zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12, karty

FAQ STS kod promocyjny

W jaki sposób zdobyć bonus u bukmachera STS?

Wystarczy, że użytkownik odwiedzi stronę bukmachera STS.pl, a następnie w formularzu rejestracyjnym poda kod promocyjny z naszej strony. Tym sposobem w depozycie pojawi się bonusowe 25. złotych.

Czy możliwe jest wypłacenie bonusu?

Oczywiście jest opcja wypłaty środków pochodzących z bonusu, jednak dopiero spełnieniu wymagań dotyczących obrotu. Bonus otrzymać można poprzez podanie naszego kodu promocyjnego podczas rejestracji.

Dla kogo przeznaczony jest kod promocyjny?

Bonus odebrać może wyłącznie osoba, która do tej pory nie posiada założonego konta na stronie bukmachera STS.pl.

Czy tymczasowe konto daje dostęp do bonusów?

W przypadku bukmachera STS bonusy dostępne są już po przejściu przez szybką rejestrację. Na te chwilę wyłącznie u tego bukmachera jest to możliwe.

Jak zagrać za pomocą środków bonusowych?

Jest to bardzo proste. Jedyne co musi zrobić gracz, to kliknąć w przycisk „Bonus” na stronie. Kiedy zmieni się jego kolor, użytkownik może mieć pewność, że zakład będzie postawiany za środki pochodzące z bonusu.

W jaki sposób funkcjonuje bonus STS?

Bonus otrzymuje się już po przejściu przez proces rejestracji i dostępny jest on dla wszystkich nowych użytkowników. Umożliwia sprawdzenie funkcjonalności dostępnych na stronie STS.pl.

Czy obowiązkowy jest numer PESEL przy szybkiej rejestracji?

Nie jest wymagane podawanie numeru PESEL podczas szybciej rejestracji. Wystarczy podać kraj pochodzenia, a także nasz kod promocyjny i potem spokojnie korzystać z oferty bukmachera.

5 / 5 ( 4 votes )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *