Kod bonusowy Etoto

Szczegóły bonusu:

Jaki kod bonusowy Etoto proponuje?

Bukmacher Etoto to jeden z popularniejszych operatorów zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Z jednej strony typerzy obstawiają tam swoje zakłady wzajemne z powodu oferty Etoto, a innych oczywiście kusi kod rejestracyjny, dzięki któremu można uzyskać od bukmachera Etoto bonus powitalny. Warto tutaj wspomnieć o tym, że Etoto zakłady bukmacherskie oferuje zupełnie legalnie, ponieważ posiada licencję Ministerstwa Finansów. Tak więc jeśli ktoś chce obstawiać u bukmachera Etoto zakłady sportowe, może to zrobić zarówno w punktach naziemnych jak i na stronie Etoto.

Rynek Bukmacherski Bonus standardowy: 200 zł Nasz bonus: 265 zł Szczegóły 200 zł bonus+ 15 zł freebet+ 50 zł za polecenie znajomemu Etoto opinie Odbierz 265 zł bonusu PREZENTVIPKod rejestracyjny VIP

Wróćmy jednak do kodów promocyjnych, ponieważ to one interesują najczęściej nowych graczy. Czy faktycznie kod rejestracyjny u tej firmy jest atrakcyjny dla Polaków, szczególnie w tej chwili, kiedy to na polskim rynku jest coraz większa konkurencja? Sprawdźmy to.

Typ bonusu Jaki bonus otrzymasz od eTOTO?
Kod bonusowy eTOTO PREZENTVIP
Bonus powitalny 200% do 200 PLN
Typuj Naszą freebet 50 PLN
Git typ freebet 50 PLN
Nocne Granie freebet 50 PLN
Liga VIP bonus powitalny, bonus urodzinowy, oferty specjalne, wypłaty priorytetowe
Min. wpłata 1 PLN

Na start Etoto bonus powitalny proponuje 200% od wpłaty

Bonus powitalny Etoto oferuje wyłącznie z formie bonusu od depozytu. Aby uzyskać bonus tego rodzaju, należy w pierwszej kolejności założyć konto, a potem wpłacić swój pierwszy depozyt, który będzie wynosił minimalnie 1 PLN. Wtedy też będziesz mógł dostać 200% swojej pierwszej wpłaty. Jednak ten na start bonus od bukmachera Etoto posiada górną granicę kodu promocyjnego w postaci 200 PLN. Najlepiej jest to podać na przykładzie. Wpłacając 10 PLN, odbierz bonus Etoto na 20 PLN. Podobnie będzie, jeśli wpłacisz 25 PLN – wtedy odbierz bonus Etoto o wartości 50 PLN. Maksymalnie można uzyskać 200 PLN, przy wpłacie 100 PLN.

Nie oznacza to jednak, że zupełnie nie można wpłacić więcej na pierwszy depozyt. Równie dobrze na start Etoto pozwoli wpłacić i 500 PLN, jednak nie oznacza to, że Twoje środki bonusowe wyniosą 1000 PLN – nie, będzie to wciąż górna granica ustanowiona przez regulamin, jakim Etoto kod promocyjny opatrzył. Maksymalna kwota, jaką można otrzymać na stronie Etoto to wciąż 200 PLN. Ponadto trzeba wspomnieć o tym, jakie są warunki obrotu, ponieważ jeśli nie spełni się zapisów w regulaminie, nie będzie można wypłacić środków z kodu bonusowego na konto główne.

Kiedy już uzyskasz kod rejestracyjny i dostaniesz 200% swojej wpłaty, na stronie Etoto postaw zakład za czterokrotność łącznej kwoty wpłaty i bonusu. Masz na to 30 dni, przy czym należy pamiętać o tym, że na zakłady pojedyncze kurs minimalny wynosi 2,20, a w przypadku akumulowanych zakładów bukmacherskich kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1,50, przy czym ogólny kurs zakładu akumulowanego powinien być wyższy niż 2,20.

Jak widać, aby otrzymać bonus musisz najpierw przy wykorzystaniu formularza rejestracyjnego założyć swoje indywidualne konto gracza. Inaczej na start bonus oczywiście nie przysługuje – jedynie zarejestrowani typerzy mogą z niego skorzystać. A czy bukmacher Etoto bonus na start proponuje dla nowych graczy w jakiejś innej postaci? Czy na przykład możliwy jest do odebrania freebet lub darmowy zakład chociażby przez wpisanie odpowiedniego kodu w formularzu rejestracyjnym Etoto?

etoto-bonus

Bonus od depozytu to jedyny bonus powitalny Etoto

A co z innymi elementami oferty powitalnej? Gracze lubią freebety czy też darmowe zakłady, które minimalizują ryzyko w wyniku przegranej. Niejeden legalny bukmacher proponuje swoim graczom inne bonusy – na przykład bonus bez depozytu, darmowy zakład (czyli cashback, inaczej zwrócony w PLN zakład bez ryzyka), a nawet sam bonus od pierwszego depozytu bywa dużo wyższy. Etoto oferuje maksymalnie bonus 200 PLN, podczas gdy najwyższy bonus od depozytu na start wynosi 3000 PLN, a drugi w kolejności 1500 PLN. Co prawda warunki obrotu u pozostałych legalnych bukmacherów bywają różne, ale bukmacher Etoto również takie warunki ma dosyć wymagające, aby faktycznie otrzymać bonus z konta bonusowego na depozytowe. Ponadto nie funkcjonuje na start bonus w innej postaci niż ten od depozytu – nie ma możliwości, aby wpisać kod podczas rejestracji i zyskać jakieś inne promocje dla początkujących graczy.

Tak więc, jeśli interesuje Cię kod promocyjny Etoto na darmowy zakład czy link aktywacyjny do freebetu, niestety na chwilę obecną zakłady bukmacherskie Etoto nie posiadają takiej opcji w ofercie. Jednak nie wiadomo jak zmieni się promocyjny Etoto kod bonusowy za jakiś czas, więc można zaglądać do oferty na stronie bukmachera. Przyjrzyjmy się teraz temu, jak prezentuje się propozycja bukmachera Etoto w zakresie promocji dla stałych klientów. Tutaj już mamy nieco więcej możliwości i pola do popisu, ponieważ ten operator proponuje typerom kilka opcji, z których można skorzystać.

Kod bonusowy Etoto freebet dla stałych klientów

Faktycznie oferta skierowana do nowych graczy mogłaby wyglądać nieco lepiej. Jednak trzeba jednocześnie przyznać, że kod promocyjny Etoto przygotował już znacznie atrakcyjniejszy dla swoich stałych typerów. Tutaj znajduje się kilka opcji, z których mogą skorzystać klienci już zarejestrowani i obstawiający już u bukmachera Etoto zakłady bukmacherskie. Przyjrzyjmy się zatem kolejno temu, jakie kody promocyjne firma przewidziała dla stałych graczy.

Po pierwsze Weekendo Granie dla osób, które w Etoto zakłady bukmacherskie obstawiają głównie w dni wolne od pracy. Jeśli w weekend postawisz przynajmniej 3 zakłady za minim 50 PLN Etoto niezależnie od wyniku kuponu przyzna 40 PLN na konto bonusowe. Kursy? Minimalny poszczególnych zdarzeń 1,20, minimalny całego zakładu 1,50. Nie można jednaj zapominać o tym, że przyznane 40 PLN Etoto każe nam obrócić sześciokrotnie w zakładach pojedynczych (kurs 2,20) czy akumulowanych (łączny kurs 2,20, pojedynczy 1,30).

Kolejna promocja to Typuj Naszą – akcja ta jest kierowana głównie do pasjonatów piłki nożnej, ponieważ bukmacher zachęca do obstawiania zakładów w piłce nożnej, a dokładniej z naszej rodzimej Ekstraklasy lub niższych lig. Jeśli przegrasz otrzymasz freebet 50 PLN. Do promocji zaliczają się zarówno zakłady LIVE jak i przedmeczowe, należy też postawić depozyt min. 100 PLN, przy czym minimalny kurs poszczególnych wydarzeń wynosi 1,02. Oczywiste jest to, że przy tej promocji należy obstawić w Etoto zakłady bukmacherskie, które dotyczą polskich lig piłki nożnej.

Piłka nożna jest najchętniej obstawianym w Polsce sportem, więc nic dziwnego w tym, że Typuj Naszą nie jest jedyną promocją na ten sport. Pod logo Etoto znajdziemy jeszcze Kornery (promocja dla tych, którzy chcą obstawić sumę rzutów różnych – i w tym wypadku można postawić bezpieczny zakład), Mniej-Więcej (bezpieczne zakłady bez ryzyka na sumę goli). Inne popularne sporty w Polsce to siatkówka (stąd bezpieczny zakład na siatkówkę Raz, Dwa, Trzy!) oraz tenis (tutaj jest możliwy do zgarnięcia Bonus Return – to znowu cashback).

eToto kod promocji na e-sport

Etoto bukmacher proponuje także promocje z zakresu e-sportów, które są coraz bardziej popularne wśród graczy. Postaw zakład za przynajmniej 50 PLN z zakresu e-sportu, a wtedy będziesz mieć szanse na darmowy zakład bez ryzyka. Dzięki temu w tej konkretnej promocji możesz otrzymać zwrot postawionej stawki w 50%, przy ograniczeniu, że Etoto bukmacher zwróci jednorazowo do 40 PLN. Czyli żeby rzeczywiście otrzymać maksymalne 40 PLN, z zakresu e-sportów zakłady bukmacherskie Etoto będzie wymagać od typera postawienia 80 PLN. Mogą być to kupony pojedyncze, akumulowane, a minimalny kurs zakładu wynosi 1,02. A co z otrzymanym zwrotem? Oczywiście również te środki bonusowe należy w odpowiedni sposób obrócić – sześciokrotnie, w kuponach akumulowanych lub singlach z minimalnym kursem 2,20 (przy AKO pojedyncze zdarzenie o kursie minimalnym 1,30).

Jeśli należysz do graczy, którzy lubią obstawiać nocą zakłady online Etoto również przygotowało tutaj promocję. Jest to dodatkowo promocja dotycząca zakładów na żywo, zatem jeśli preferujesz emocje, które dostarczają zakłady live i interesujesz się zagranicznymi ligami, Etoto przygotowało Nocne Granie. Należy postawić przynajmniej 100 PLN na zakłady na żywo z następujących lig – NBA, NFL, MLS, NHL CZY MLB. Jednak tu należy pamiętać o tym, że wydarzeń nie można mieszać na jednym kuponie. Kurs całkowity powinien wynieść 1,02. W wypadku niepowodzenia legalny bukmacher Etoto zwróci na konto bonusowe 50 PLN bonus ten należy oczywiście znowu obrócić wedle warunków określonych w regulaminie.

Czy dostępny jest w eToto bonus bez depozytu?

Ostatnią opcją jest TOP3, przy której należy zawrzeć zakład w spotkaniu wybranym przez samego bukmachera. I tutaj można uzyskać cashback, jeśli niepoprawnie obstawi się swoje typy bukmacherskie. Zasady są bardzo podobne, jak w przypadku innych promocji – zakład za minimum 100 PLN, freebet przyznany na konto bonusowe wynosi maksymalnie 50 PLN. W tym wypadku należy regularnie sprawdzać aktualne wydarzenia i zakłady LIVE wskazane przez bukmachera, gdyż rzecz jasna stale się one zmieniają. W warunkach kuponu spełniającego warunku promocji nie są jasno określone kursy, ponieważ to nie my wybieramy obstawiane zdarzenie, a bukmacher.

Jak widać, u Etoto w zasadzie jedynie proponowany dla nowych graczy na start bonus wypada nieco blado na tle innych legalnych firm oferujących zakłady bukmacherskie, ponieważ u tego bukmachera jest dosyć rozwinięta oferta promocji dla stałych typerów. Oczywiście jeśli spojrzymy na warunki obrotu, zauważymy sporo regulaminowych zapisków, które nie każdemu graczowi mogą przypaść do gustu. Czterokrotny lub nawet sześciokrotny wymóg obrotu bonusem to dosyć surowe warunki, które musimy spełnić, by środki z konta bonusowego trafiły na główne konto depozytowe gracza. Oczywiście należy wziąć pod uwagę również kursy – im niższy, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia danego scenariusza i odwrotnie.

Oczywiście w sporcie nic nie jest pewne, więc niskie lub wysokie kursy wcale nie są gwarantem powodzenia i niepowodzenia w obstawianiu. Mimo wszystko warto mieć na uwadze warunki regulaminowe, ponieważ niespełnienie ich może skutecznie uniemożliwić typerowi szansę na wypłatę przyznanego wcześniej bonusu.

Aplikacja mobilna w Etoto kod promocyjny

Bukmacher bez aplikacji mobilnej nie wygląda atrakcyjnie w oczach klientów. U bukmachera Etoto zakłady bukmacherskie oczywiście obstawimy przez aplikację mobilną, ale czy ten legalny bukmacher oferuje jakieś dodatkowe bonusy i kody? Na stronie Etoto faktycznie znajduje się taka informacja – jeśli kogoś zainteresuje aplikacja mobilna, z czasem będzie mógł liczyć na przyznany od bukmachera Etoto kod promocyjny, który zadziała jedynie w apce. Jednak żeby uzyskać więcej informacji, najlepiej jest rzeczywiście pobrać apkę, ewentualnie skontaktować się z bukmacherem – pomoc Etoto oferuje na swojej stronie na przykład w postaci czatu.

Aplikacja mobilna powoli wypiera strony internetowe i jest to dosyć powszechne zjawisko nawet u innych operatorów zakładów bukmacherskich – chociażby ranking bukmacherów zawsze bierze dostępność opcji mobile. Można tam obstawiać dokładnie tak samo jak na stronie (dostępne są zarówno zakłady live jak i prematch), często wpłaty i wypłaty bywają szybsze niż na stronie bukmachera no i oczywiście niejeden klient oczekuje, że aplikacja mobilna zostanie wyposażona w dodatkowe promocje i kody bonusowe.

eEoto oceny – jak gracze oceniają kody promocyjne od tej firmy?

Gracze oczekują różnych opcji bonusu powitalnego, więc może się okazać, że braki oferty Etoto mogą niektórych nowych graczy zniechęcać do rejestracji konta. Należy jednak również brać pod uwagę to, że kody promocyjne u legalnych bukmacherów często się zmieniają. Dlatego też pozostaje mieć nadzieję na to, że zaproponuje dodatkowy promocyjny Etoto kod bonusowy. Jednak na chwilę obecną oferta zakładów w naszym kraju jest już na tyle rozwinięta, że 100 PLN czy nawet 200 już nikogo nie dziwi, gdyż niejeden legalny bukmacher jest w stanie zaoferować 1000 PLN czy nawet więcej. Jeśli spojrzymy w jakikolwiek ranking bukmacherów, zobaczymy że bukmacher Etoto i jego na start bonus są oceniane raczej średnio.

Nie tylko ofertę powitalną czy też inne kody promocyjne ocenia się w taki sposób. Jeśli chodzi o bukmachera Etoto oceny zgodnie twierdzą, że oferta zakładów jest raczej przeciętna. Wśród dyscyplin sportowych znajdziemy w zasadzie te podstawowe – piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę czy hokej na lodzie. Oczywiście Polaków najbardziej interesuje piłka nożna tenis, siatkówka czy koszykówka oraz sezonowo skoki narciarskie, więc tych dyscyplin nie może zabraknąć u żadnego bukmachera (każdy ranking bukmacherów bierze oczywiście zakres oferty pod uwagę). Oprócz dyscyplin zakłady bukmacherskie Etoto można obstawiać na różne sposoby – czy to zakłady live, czy też zakłady przedmeczowe. Brak jednak w opcji online Etoto transmisji na żywo, które znajdziemy u innych operatorów

Często gracze mają także problemy techniczne – strona główna bukmachera Etoto ładuje się dosyć długo, co może skutecznie zniechęcić szczególnie nowych graczy, którzy dopiero zamierzają dowiedzieć się, jak wygląda oferta zakładów proponowana przez tego operatora. Nie można jednak narzekać na płatności w Etoto, ponadto obsługa klienta również nie jest najgorsza. Oczywiście plus za to, że zakłady bukmacherskie Etoto proponuje całkowicie legalnie, w oparciu o licencję Ministerstwa Finansów. Każda kolejna firma na rynku zakładów bukmacherskich to powiew świeżości i większy wybór dla Polaków.

Przede wszystkim graj odpowiedzialnie – eToto bonus na start

Jeśli masz taką ochotę, załóż konto i odbierz bonus Etoto, aby przekonać się, czy rzeczywiście ta oferta powitalna jest trudna do zrealizowania (to jest otrzymać bonus nie jest wcale trudno, za to środki bonusowe trudno jest przerzucić na konto główne gracza) przez warunki obrotu. Najważniejsze jest to, aby zdecydować się na ofertę legalnych bukmacherów, a nie zagranicznych, najczęściej nielegalnych operatorów. Za grę u nielicencjonowanych bukmacherów (czyli takich bez zezwolenia Ministerstwa Finansów) grożą surowe kary finansowe. Graj odpowiedzialnie oraz pamiętaj, że hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia i utraty środków finansowych.
wpisanie

5 / 5 ( 1 vote )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *