Bukmacher STS, Fundacja „Sport Twoją Szansą” wesprą utalentowaną gimnastyczkę Julię Siepetowską.

20 listopada 2017

Julia Siepetowska została podopieczną fundacji „Sport Twoją Szansą”, dzięki wsparciu fundacji Julia bierze udział w listopadowych Mistrzostwach Świata na trampolinie w Sofii. Fundacja zapewni zawodniczce wsparcie w dalszej karierze dofinansowując przygotowania i wyjazdy na ogólnopolskie i międzynarodowe zawody.

Mimo bardzo młodego wieku Julia jest już utytułowaną zawodniczką, na arenie krajowej i europejskiej przynależy do czołówki. W swoim medalowym dorobku posiada, m.in. złote medale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w skokach na trampolinie.

We wrześniu 2017 roku Julia została wybrana przez kibiców na nową podopieczną fundacji. W przeszłości fundacja wsparła m.in reprezentację Polski w amp futbolu czy reprezentację Polski koszykarzy na wózkach. Członkami Honorowymi fundacji są m. in Michał Listkiewicz, Tomasz Smokowski, Monika Pyrek czy Grzegorz Tkaczyk.

Korzystając z okazji należy z uznaniem wypowiedzieć się o działaniach zakładów bukmacherskich STS z inicjatywy których powstała fundacja „Sport Twoją Szansą”. Bukmacher STS jest także głównym sponsorem tej fundacji. Celem fundacji jest wspieranie polskiego sportu szczególnie pomoc osobom i mniejszym organizacjom dla których sport jest prawdziwą pasją, ale z różnych powodów mają trudności w jej realizacji.

Oceń artykuł