Zwycięstwo reprezentacji Polski nad Finlandią!

9 października 2020

W ostatnich miesiącach nie było zbyt wielu powodów do zadowolenia z gry reprezentacji Polski w piłce nożnej. Nasi piłkarze nie grali porywającego futbolu, dlatego też spotykali się z krytyką, która w większości przypadków była jak najbardziej uzasadniona. Wszyscy kibice czekali więc na spotkanie, które sprawi że będziemy mogli być zadowoleni z naszych piłkarzy. Ostatnimi czasy spore poruszenie wywołała w środowisku piłkarskim biografia Jerzego Brzęczka, czyli selekcjonera naszej kadry. Wszyscy oczekiwali więc na to, jak reprezentacja zagra po tych wszystkich słowach wypowiedzianych na temat tego dzieła. Okazało się jednak, że w spotkaniu z reprezentacją Finlandii naprawdę ciężko do czegokolwiek się doczepić. Kadra rozegrała bardzo dobre spotkanie i odniosła pewne zwycięstwo. Przetestuj Lvbet kod bonusowy odbierz i sprawdź jak działa.

Wygrana cieszy tym bardziej, że w spotkaniu padło mnóstwo bramek. Strzelanie goli w ostatnich miesiącach nie szło nam najlepiej więc mecz z Finami jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Głównym bohaterem tego pojedynku był zawodnik West Bromwich Albion, czyli Kamil Grosicki. Pomocnik drużyny z Premier League potrzebował wyłącznie 38. minut na to, by zdobyć w tym spotkaniu z Finlandią trzy trafienia. Ostateczny rezultat tego spotkania to 5:1 dla naszej reprezentacji. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że obie reprezentacje grały w eksperymentalnych składach. Na boisku zabrakło kluczowych zawodników, jednak ten wynik i tak może w pewnym stopniu napawać optymizmem przed kolejnymi meczami w Lidze Narodów. Przetestuj kod bonusowy Forbet odbierz i typuj ulubione rozgrywki.

Grosicki zszedł z boiska w 62. minucie. Z powodu pandemii koronawirusa nie było pełnych trybun na stadionie, gdzie odbywał się mecz. Z pewnością, gdyby były to nasz reprezentant zostałby pożegnany gromkimi brawami za bardzo dobry występ. Bez wątpienia ten mecz to był sygnał wysłany przez Grosickiego do trenera West Bromwich Slavena Bilicia, który pomija Polaka przy ustalaniu składu na meczu ligi angielskiej. Grosickiemu pozostaje mieć nadzieję, że zła passa się obróci i w najbliższym czasie otrzyma od klubowego trenera szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności w zdaniem wielu najlepszej lidze świata. Zobacz jak działa Betfan kod bonusowy odbierz i typuj wybrane przez siebie spotkania.

Przebieg spotkania

Nie ma wątpliwości co do tego, że Kamil Grosicki rozegrał wybitne spotkanie. Pierwszą bramkę strzelił po akcji przeprowadzonej przez Damiana Kądziora. Asystę przy trafieniu Grosickiego dość przypadkowo zaliczyl Arkadiusz Milik. Drugi gol padł po dośrodkowaniu od Jakuba Modera. Trzecia bramka padła w 38. minucie, a asystentem przy golu Grosickiego był Krzysztof Piątek. W 38. minut Kamilowi Grosickiemu udało się skompletować hat-trick. Pierwsza połowa w jego wykonaniu była wprost fenomenalna. Był niesamowicie aktywny i często pokazywał się kolegom na dobrej pozycji. Do tego meczu w jednym spotkaniu udało mu się trafić maksymalnie dwa razy. Raz w przypadku meczu z Finlandią, a dwukrotnie robił to w starciu z Gibraltarem. Teraz po raz pierwszy zdołał zdobyć trzy gole. Później miał jeszcze udział przy trafieniu Krzysztofa Piątka. Sprawdź Milenium bonus na start odbierz i obstawiaj towarzyskie spotkania.

milenium 1

Krzysztof Piątek również mógł odetchnąć z ulgą po tym pojedynku. Ostatnimi czasy nie idzie mu najlepiej w klubie, więc gra w kadrze mogła mu pomóc w wyrównaniu formy. Nie był to jednak najlepszy mecz w jego wykonaniu. Był niewidoczny i niczym szczególnym się nie wyróżniał. Bramkę jednak zdołał strzelić. Nie ma wątpliwości, że aktualnie strzelanie bramek jest dla niego niesamowicie istotne. Po trafieniu wykonał swoją charakterystyczną cieszynkę, którą rzadko dane nam było oglądać w ostatnich miesiącach. Z pewnością cieszy również fakt, że selekcjoner dał w tym meczu szansę młodym zawodnikom. Chodzi tu przede wszystkim o Michała Karbownika oraz Jakuba Modera, którzy zmienili ostatnio klubowe barwy. W meczu z Finlandią zaprezentowali się naprawdę solidnie i możemy być spokojni o przyszłość naszej kadry na kilka dobrych lat. Przekonaj się jak funkcjonuje STS kod promocyjny odbierz i obstawiaj ulubione mecze.

Zawodnikom Finlandii udało się zdobyć bramkę, jednak nasi zawodnicy odpowiedzieli tym samym. Ostatecznie zwyciężyliśmy z Finami 5:1 i w dobrych nastrojach przystąpimy do spotkań w ramach Ligi Narodów. Z pewnością czeka nas mnóstwo emocji.