Zakłady na żółte i czerwone kartki. Czy warto stawiać?

19 października 2020

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów w ofercie bukmacherskiej. Dyscyplinę tę można obstawiać na wielu różnych rykach, w zależności od preferencji. Jednym z nich są zakłady bukmacherskie na żółte oraz czerwone kartki. Nie jest jednak łatwo obstawiać takie zakłady. Konieczne jest bowiem przewidzenie zachowania zawodników na boisku oraz tego, w jaki sposób zareaguje na nie arbiter, a nie samego wyniku meczu.

Obecnie niewiele osób wybiera zakłady na żółte i czerwone kartki. Stąd też wynika szansa każdego typera, ponieważ stosunkowo łatwo może on zdobyć przewagę nad wybranym przez siebie bukmacherem. Ważne jest, aby obstawiając na przykład w Totalbet mieć stosunkowo dobre pojęcie o piłce i po prostu czuć ten sport. Często liczy się wiedza spoza boiska, dotycząca samych zawodników lub dobra obserwacja sędziego podczas innych występów.

Takie zakłady, które oferuje na przykład STS niekoniecznie muszą dotyczyć ilości kartek, jakie zostaną wskazane podczas spotkania. Mogą dotyczyć również konkretnego zawodnika, który je otrzyma. Można też obstawiać, który zespół uzyska ile kartek, ile punktów w sumie będą oznaczały, czy też jaka będzie pierwsza lub ostatnia kartka wskazana przez sędziego w danym meczu. Możliwości jest wiele.

Taka obszerna oferta bukmacherska jest jednak dostępna jedynie u niektórych bukmacherów na Polskim rynku. Poza tym, często dotyczy jedynie konkretnych spotkań, dlatego należy śledzić ich strony. Takie zakłady na kartki można oczywiście typować standardowo, czyli przed meczem, ale u niektórych bukmacherów pojawiają się również zakłady live, a więc na żywo, które również cieszą się powodzeniem.