Zakłady bukmacherskie Superbet już z licencją polskiego Ministerstwa Finansów!

12 października 2017

Według informacji, z reguły bardzo dobrze poinformowanego portalu EGR zakłady bukmacherskie Superbet bądą kolejną, licencjonowaną firmą na polskim rynku bukmacherskim. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że w pierwszych dniach października Superbet otrzymał od polskiego Ministerstwa Finansów licencję. Licencja dla bukmachera Superbet została przyznana dla punktów naziemnych. Planowany start działalności w Internecie to wiosna 2018. Superbet planuje otwarcie 50 punktów naziemnych do końca roku, biorąc pod uwagę, że mamy już 10 październik bardziej realistyczna wydaje się liczba 20 punktów. Bukmacher Superbet zapowiedział, że do czerwca 2018 roku planuje otworzyć ponad 100 naziemnych punktów bukmacherskich na terenie całej Polski.

Spostrzegawczy internauci zauważali, że zakłady bukmacherskie Superbet już kilkunastu tygodni poszukują pracowników do punktów naziemnych, poniżej zamieszczamy link do jednej z ofert

http://www.nuzle.pl/ramka/?h=qb1xbyudxT4HvKM6KgYJgL_UJ8HYYUav8hQAGmX05x0=

Na ten moment 10 październik Superbet poszukuje do pracy w następujących miastach: Będzin, Kraków, Tychy, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała.

Zdjęcia punktu bukmacherskiego Superbet z Rumunii

Warto rzucić okiem na kilka informacji z KRS na temat Superbet

Superbet zakłady bukmacherskie sp z.o.o

Regon 366704393

NIP 9542775133

KRS 0000666114

Jeżeli chodzi o władze spółki

Warlewski AdamCzłonek Zarządu
Pechna LukášCzłonek Zarządu
Dobeš AlešPrezes Zarządu
Laš AntoninWiceprezes Zarządu Do Spraw Operacyjnych
Bajgar VojtechWiceprezs Zarządu Do Spraw Ekonomiczno-Finansowych

Warto podkreślić, że wiele z tych osób było wcześniej częścią top managementu zakładów bukmacherskich Fortuna z Ales Dobesem na czele. Superbet buduje zatem całkiem zacny team, który wzmocnią także byli pracownicy Williama Hilla.

 

Spółka została wpisana do rejestru 3 marca 2017 roku w Katowicach.

Kilka zdań o samym bukmacherze Superbet. Superbet posiada kilkaset punktów naziemnych w Rumunii gdzie jest jednym z liderów rynkowych. Na rynku rumuńskim zakłady bukmacherskie Superbet oferują Cashback 50% do kwoty 250 RON. Nowy lej rumuński jest pod względem wartości bardzo zbliżony do złotówki, dlatego prawdopodobne jest, że bukmacher Superbet zdecyduje się na zaoferowanie podobnej oferty powitalnej w Polsce. Pozostaje nam tylko czekać i cieszyć się, ze kolejny gracz pojawi się na legalnym polskim rynku bukmacherskim. Bardzo doświadczona kadra managerska oraz ambitne plany pozwalają zakładać, że celem jest rywalizacja z liderami rynkowymi czyli zakładamy bukmacherskimi STS i Fortuna.