x-kom AGO z awansem do półfinału ESL Mistrzostw Polski

27 maja 2020

Sporym zainteresowaniem kibiców cieszą się w tym roku rozgrywki organizowane w ramach turnieju ESL Mistrzostwa Polski. Rywalizacja polskich drużyn w grze Counter-Strike: Global Offensive przyciąga przed telewizory oraz transmisje na platformach mnóstwo osób, które liczą na sporą dawkę emocji podczas oglądania. Pandemia koronawirusa zablokowała rozgrywanie większości rozgrywek sportowych, dlatego też rywalizacja esportowa dużo zyskała w tym ciężkim okresie dla społeczeństwa. Ludzie potrzebowali rozrywki oraz rywalizacji, a organizatorzy esportowych rozgrywek właśnie to im dostarczali. ESL Mistrzostwa Polski są transmitowane nie tylko w Internecie, ale również na kanałach jednego z największych operatorów telewizyjnych w naszym kraju. Kibice nie muszą się martwić o emocje, ponieważ podczas Mistrzostw Polski w CS:GO byliśmy świadkami wielu niesamowitych spotkań. Obstawiając rozgryweki esportowe wykorzystaj przygotowany przez firmę STS kod promocyjny odbierz i zobacz jak to działa.

Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku rozgrywek fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski 2020. Ostatnie spotkania rozegrane zostały we wtorek wieczorem. W tym pojedynku naprzeciw siebie stanęły zespoły x-kom AGO oraz Actina PACT. Przed tym dwumeczem Actina traciła do zasiadających na drugim miejscu Jastrzębi dwa punkty. W praktyce oznaczało to, że w przypadku zwycięstwa w obu spotkaniach, to właśnie Actina PACT awansowałaby bezpośrednio do półfinału. Ta sztuka im się jednak nie udała i to x-kom AGO zagra w półfinale, a Actina walczyć będzie o awans podczas fazy play-off. Przyjrzyjmy się więc bliżej temu, jak wyglądał przebieg spotkania, które było dość wyrównane. Do typowania esportu przyda się kod promocyjny Lvbet odbierz i obstawiaj swoje ulubione rozgrywki.

Przebieg meczu

O wiele lepiej spotkania rozpoczęli zawodnicy PACT-u. Duży wpływ miał na to Krzysztof „Goofy” Górski, który po sześciu rundach miał w swoim dorobku jedenaście eliminacji, ginąc przy tym jedynie dwa razy. Actina miała również przewagę w postaci strony od której rozpoczęli mecz, ponieważ broniąca część na Nuke jest zdecydowanie łatwiejszą do grania. Na nieszczęście zawodników z Actina PACT do głosu doszli w końcu ich rywale, którzy natychmiast zdominowali swoich przeciwników. Na przerwę Actina schodziła już tylko z jednopunktową przewagą, co zwiastowało mnóstwo emocji w drugiej odsłonie pojedynku na mapie Nuke. Sprawdź jak działa kod promocyjny Betfan odbierz i typuj swoje ulubione rozgrywki.

Emocji w drugiej części nie zabrakło, jednak chyba niewiele osób spodziewało się tak jednostronnego starcia. Drużyna x-kom AGO była napędzona świetną końcówką pierwszej połowy i w kolejnych rundach drugiej odsłony regularnie punktowali swoich rywali. Zawodnicy Actina PACT zatrzymali się na dziewięciu wygranych rundach i więcej w tym meczu nie udało im się już ugrać. x-kom AGO grało jak natchnione i pewnie zmierzało po zwycięstwo w pierwszym pojedynku. Ostatecznie aktualni wicemistrzowie Polski zwyciężyli wynikiem 16:9, co oznaczało że mają już zapewnione miejsce w półfinale ESL Mistrzostw Polski. Zawodnicy Actina PACT musieli więc zadowolić się grą w fazie play-off, jednak do rozegrania pozostała jeszcze jedna mapa. Odbierz Fortuna bonus powitalny i ciesz się typowaniem ulubionych rozgrywek piłkarskich.

fortuna

Rywalizacja przeniosła się na mapę Dust2. Tutaj można już było zauważyć spore rozluźnienie wśród graczy ekipy x-kom AGO. Z tego skutecznie skorzystali rywale, którzy wypracowali sobie niezłą przewagę. Niestety zawodnicy Actina PACT potrafili tylko przez chwilę kontrolować przebieg gry. Po chwilowej bezradności Jastrzębie ponownie doszły do głosu i zaczęły odrabiać straty. Na przerwę zawodnicy Actina PACT ponownie schodzili z przewagą jednego punktu nad rywalami, co znów zwiastowało zaciętą rywalizację w drugiej połowie. Żaden zespół nie był w stanie wypracować sobie przewagi po przerwie. Zawodnicy x-kom AGO nagle odskoczyli rywalom i nie oddali prowadzenia już do końca. Tym samym fazę grupową zakończyli dwoma zwycięstwami i mogą szykować się do udziału w półfinale ESL Mistrzostw Polski. Odbierz kod promocyjny Fortuna i typuj mecze Bundesligi.